Wie hebben het gedaan? Ik denk de Fransen.quote:Op vrijdag 11 september 2015 18:06 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]![]()
Dus je weet niet waar je het over hebt, en de experts die hun reputatie op het spel zetten duidelijk wel.
quote:Op vrijdag 11 september 2015 23:36 schreef artelligence het volgende:
[..]
Wie hebben het gedaan? Ik denk de Fransen.
Waarom verdenk je de Fransen hier niet van? Alles wijst er op dat zij baat hebben gehad bij dit dramaquote:Op vrijdag 11 september 2015 23:39 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]![]()
Nee hoor, gewoon de Amerikanen zelf, en dat is niks nieuws.
En nee, niet heel de regering heeft stiekem wat shit gepland, er is zoals overal een klein groepje met werkelijke macht, dat zal er ook altijd zijn.
quote:Op vrijdag 11 september 2015 23:41 schreef artelligence het volgende:
[..]
Waarom verdenk je de Fransen hier niet van? Alles wijst er op dat zij baat hebben gehad bij dit drama
okay, leuke bewering maar onzinquote:Op vrijdag 11 september 2015 23:00 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Ik beweer alleen dat het niet kan voorkomen dat een gebouw met een stalen constructie in vrije val kan instorten.
en nu geef je inderdaad zelf al toe dat je bewering dat iets niet kan, onzin is ..., en onder bepaalde voorwaarden, het wél mogelijk is.quote:Als de hitte hoog genoeg is kan het instorten, maar niet op de manier zoals met die 3 gebouwen is gebeurd.
Wat jij wil joh, hou jij je maar lekker vast aan het NIST onderzoek.quote:Op vrijdag 11 september 2015 23:56 schreef RM-rf het volgende:
[..]
okay, leuke bewering maar onzin
[..]
en nu geef je inderdaad zelf al toe dat je bewering dat iets niet kan, onzin is ..., en onder bepaalde voorwaarden, het wél mogelijk is.
natuurlijk gelden daar meer variabnelen, bv structurele zwaktes, een specifiek otnwerp, een vliegtuig dat bv net in gebouwen gevolgen is en schade door bv drukgolven...
en dan heb je het ..
jouw bewering Dat is iets niet mogelijk is verword opeens tot een 'mits...' steling... ofwel het is natuurlijk mogelijk, onder bepaalde omstandigheden
quote:Op vrijdag 11 september 2015 23:59 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Wat jij wil joh, hou jij je maar lekker vast aan het NIST onderzoek.
Een kerosinebrand of normale brand kan niet zo'n hoge temperatuur bereiken dat staal smelt, daar zijn veel hogere temperaturen voor nodig. In het geval van de WTC's was dat dus niet aan de orde, dus is instorting daardoor onmogelijk.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:01 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Ik houd me hooguit vast aan feitelijke en rationale onderbouwingen ... niet beweringen als 'het is niet mogelijk omdat het nooit eerder gebeurd is, en andere irrationele onzin.
Beter laat dan nooit zeggen ze dan. De belangen van de sponsors (defensiebedrijven, oliebedrijven, bouwbedrijven...waar ook hele hoge politici veel aandelen van hadden, vice-directeur van waren etc.) zijn reeds gediend met de invallen in Irak en Afghanistan.quote:Op vrijdag 11 september 2015 17:11 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Hopelijk komt er een nieuw onafhankelijk onderzoek, maar het zal vast niet gebeuren en wederom in de doofpot worden gestopt. Het officiële verhaal rammelt aan alle kanten.
Instorting is altijd mogelijk, totale verpulvering tot stof dan weer niet.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:05 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Een kerosinebrand of normale brand kan niet zo'n hoge temperatuur bereiken dat staal smelt, daar zijn veel hogere temperaturen voor nodig. In het geval van de WTC's was dat dus niet aan de orde, dus is instorting daardoor onmogelijk.
Yes, helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 11 september 2015 22:54 schreef Rica het volgende:
Geen weldenkend mens gelooft het officiele verhaal.
Er zijn maar drie redenen waarom iemand het officiele verhaal napraat. Of gebrek aan kennis, of omdat het alternatief te veel onzekerheid oproept of omdat men belang bij de officiele versie heeft. Bijvoorbeeld omdat het de oorlogen in het Midden-Oosten mogelijk maakte.
Tuurlijk is instorting mogelijk, maar NIST geeft als oorzaak brand. En dat kan gewoon niet met een kerosinebrand of gewone kantoorbrand, daar zijn genoeg wetenschappelijke testen over te vinden.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:09 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Instorting is altijd mogelijk, totale verpulvering tot stof dan weer niet.
Ook met brand is instorting mogelijk, alleen was de top van WTC dan omlaag komen vallen, en was het niet brandende deel overeind blijven staan.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:14 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Tuurlijk is instorting mogelijk, maar NIST geeft als oorzaak brand. En dat kan gewoon niet met een kerosinebrand of gewone kantoorbrand, daar zijn genoeg wetenschappelijke tests over te vinden.
staal hoeft niet te smelten om een constructie in te laten stortten...quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:05 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Een kerosinebrand of normale brand kan niet zo'n hoge temperatuur bereiken dat staal smelt, daar zijn veel hogere temperaturen voor nodig. In het geval van de WTC's was dat dus niet aan de orde, dus is instorting daardoor onmogelijk.
Precies, dat is ook wat ik eerder heb gezegd. Op de manier waarop de gebouwen zijn ingestort -in vrije val- is de oorzaak door brand onmogelijk.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:18 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Ook met brand is instorting mogelijk, alleen was de top van WTC dan omlaag komen vallen, en was het niet brandende deel overeind blijven staan.
De binnenste kolommen waren superdik, en de buitenconstructie kon de last makkelijk dragen, ook als er meerdere verdiepingen ontploften.
Die top zou ook als top herkenbaar op de grond zijn teruggevonden, in plaats van een wolkje stof
Wat je bij de complotdenkers ook ziet is het volgende. Ze pakken de gaten in het officiële verhaal, en plakken daar een grotere meer bizarre theorie overheen. Het is een reflex die je ook bij gelovigen ziet, het creationisme is daar een mooi voorbeeld van.quote:Op vrijdag 11 september 2015 22:53 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Nope, Gebouw 7 stond middenin de drukgolven van zowel WTC1 als 2 en was al sinds 10:30 door de brandweer verlaten en 'opegegeven en de brand kon vrij woedden...
de voorbeelden die jij geeft betreffen branden die wel degelijk door de brandweer begeleid werden en de brand gecontroleerd, ook die wolkenkrabber in Peking, die overigens nog in constructiefase zat..
De grootste fout echter die je maakt is de argumentatiewijze dat iets niet kan gebeuren, als het vorheen niet al een keer eerder gebeurd is... als je dat gelooft, ben je werkelijk vatbaar vor de domste vormen van misargumentatie en fallacy's
Er zijn juist veel beelden van, maar die wil het Pentagon niet vrijgeven.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat je bij de complotdenkers ook ziet is het volgende. Ze pakken de gaten in het officiële verhaal, en plakken daar een grotere meer bizarre theorie overheen. Het is een reflex die je ook bij gelovigen ziet, het creationisme is daar een mooi voorbeeld van.
Van de aanslagen van 9/11 zijn veel beelden van de vliegtuigen die erin vlogen. Daar valt maar moeilijk iets bij te bedenken. Bij het Pentagon waren weinig beelden, en zag het er anders uit. Dus was het een raket.
En hoe weet jij dat?quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:26 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Er zijn juist veel beelden van, maar die wil het Pentagon niet vrijgeven.
Precies, je haalt me de woorden uit de mond!quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:18 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Ook met brand is instorting mogelijk, alleen was de top van WTC dan omlaag komen vallen, en was het niet brandende deel overeind blijven staan.
De binnenste kolommen waren superdik, en de buitenconstructie kon de last makkelijk dragen, ook als er meerdere verdiepingen ontploften.
Die top zou ook als top herkenbaar op de grond zijn teruggevonden, in plaats van een wolkje stof
het Pentagon, best beschermde gebouw ter wereld, en camera's om de 20 meter, overlappend in wat ze opnamen.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:22 schreef luxerobots het volgende:
Bij het Pentagon waren weinig beelden, en zag het er anders uit. Dus was het een raket.
Maar er zat niet alleen kerosine in dat vliegtuig, hequote:Op zaterdag 12 september 2015 00:05 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Een kerosinebrand of normale brand kan niet zo'n hoge temperatuur bereiken dat staal smelt, daar zijn veel hogere temperaturen voor nodig. In het geval van de WTC's was dat dus niet aan de orde, dus is instorting daardoor onmogelijk.
zo lekker duidelijk, grijns.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:44 schreef yvonne het volgende:
-knip-
En dan niet van moedermieke van de hoek, -knip-
Als je alleen maar met aluhoedjes omgaat dan snap ik deze opmerking wel, normale mensen die hun verstand gebruiken enzo weten dat dit alles behalve een complot was.quote:Op vrijdag 11 september 2015 17:14 schreef Ryan3 het volgende:
Het was ook een complot, niemand bestrijdt dat toch?.
Jij bent wel van de afdeling factfree.quote:Op zaterdag 12 september 2015 00:32 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
het Pentagon, best beschermde gebouw ter wereld, en camera's om de 20 meter, overlappend in wat ze opnamen.
Verder stonden er binnen 6 minuten na de inslag "agenten van een dienst" bij alle gebouwen in de omgeving die camera's hadden die deels het pentagon in beeld hadden zoals hotels en benzinepompen.
Je zou verwachten dat die mensen andere zorgen hadden terwijl hun collega's nog laten te stikken en te verbranden dan het innemen van die beelden.
En geen van die beelden zijn ooit vrijgegeven, da's best raar toch?
goed, dan ben ik benieuwd naar jouw oplossing van het WTC 7 raadsel.quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:14 schreef Donnis het volgende:
[..]
Als je alleen maar met aluhoedjes omgaat dan snap ik deze opmerking wel, normale mensen die hun verstand gebruiken enzo weten dat dit alles behalve een complot was.
quote:A report from the Philippines to the United States on January 20, 1995 stated, "What the subject has in his mind is that he will board any American commercial aircraft pretending to be an ordinary passenger. Then he will hijack said aircraft, control its cockpit and dive it at the CIA headquarters."
Kortom 9/11 was al in 1995 bedacht.quote:Another plot that was considered would have involved the hijacking of more airplanes. The World Trade Center (New York City, New York), The Pentagon (Arlington, Virginia), the United States Capitol (Washington, D.C.), the White House (Washington, D.C.), the Sears Tower (Chicago, Illinois), and the U.S Bank Tower (Los Angeles, California), would have been the likely targets. Abdul Hakim Murad said that this part of the plot was dropped since the Manila cell could not recruit enough people to implement other hijackings in his confession with Filipino investigators, prior to the foiling of Operation Bojinka.
Ik kom je zondag opzoeken hier, dan heb ik alle tijd hiervoor.quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:19 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jij bent wel van de afdeling factfree.
Bewijs je stellingen nu eens.
- Dat het Pentagon het best beveiligde gebouw ter wereld is.
- Dat ze camera's hadden om de 20 meter.
- Dat er binnen 6 minuten agenten waren die alle beelden in beslag namen.
Je mag trouwens ook nog bronnen geven van je vorige beweringen over de Twin Towers.
- Veel etages leeg van het WTC.
- De Fema was een dag eerder langsgekomen.
- Het neefje van Bush nam de beveiliging over.
Alsof je van de seals die hem kwamen halen kan verwachten dat ze er alles aan doen om hem levend te houden, hij stond tegenover ze met een geweer dus natuurlijk schiet je hem dan. Het lijk vervolgens als een trofee tonen zou alleen maar meer kwaad bloed zetten.quote:Op vrijdag 11 september 2015 20:16 schreef Cherna het volgende:
[..]
Tja zo zijn er wel meer zaken vreemd. Osama zou opdracht hebben gegeven. Maar de bewijzen zullen er nooit komen. Dit omdat men de man ter plekke heeft opgeruimd zonder een vorm van een proces. Ik heb hem niet bij de rechtbank gezien.
Ben meer benieuwd naar de verklaring hoe de VS zoiets geheim kan houden.quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
goed, dan ben ik benieuwd naar jouw oplossing van het WTC 7 raadsel.
Door iedere in iedere "laag" van regering maar een heel klein detail tijdelijk te veranderen.quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:34 schreef Donnis het volgende:
[..]
Ben meer benieuwd naar de verklaring hoe de VS zoiets geheim kan houden.
quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:19 schreef luxerobots het volgende:
- Het neefje van Bush nam de beveiliging over.
Zijn de twin towers gesmolten joh?quote:Op vrijdag 11 september 2015 17:34 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]![]()
Als morgen jouw auto ter plekke smelt, omdat er een mug tegen je wieldop vloog, dan zou je ook vragen hebben, en blij zijn als een fabrikant ernaar zou kijken.
Inderdaad, neem er je tijd voor, het is de moeite waard.quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:57 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Zijn de twin towers gesmolten joh?
sorry ik haakte af bij:quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:59 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Inderdaad, neem er je tijd voor, het is de moeite waard.
Wat voor nut was er om WTC 7 gecontroleerd naar beneden te krijgen? Het ging de terroristen toch om de symbolische Twin Towers?quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:34 schreef Donnis het volgende:
[..]
Ben meer benieuwd naar de verklaring hoe de VS zoiets geheim kan houden.
Een groot deel van de aanslag werd aangestuurd van uit 7, het was hoofdkantoor voor verschillende diensten waaronder secret service en homeland security, en andere geheime diensten.quote:Op zaterdag 12 september 2015 09:11 schreef Elzies het volgende:
[..]
Wat voor nut was er om WTC 7 gecontroleerd naar beneden te krijgen? Het ging de terroristen toch om de symbolische Twin Towers?
Da's jammer want de man is nu eenmaal geen expert als het om camerabeelden gaat, maar wel op het gebied van explosies, met name het soort dat dit soort gebouwen kan laten verdwijnenen ni hun eigen stof.quote:Op zaterdag 12 september 2015 02:52 schreef Beathoven het volgende:
[..]
sorry ik haakte af bij:
"I'm not a cameraman, and I'm not a film producer.. but I think so"
mbt analyse van beelden.
Ik ga niet 4 uur lang naar gereutel luisteren.
De bevolking zover zien te krijgen dat ze vinden dat er ingrijpende maatregeen nodig zijn, aanwakkeren van vechtlust tegen een "de terroristen", en bereidheid creeren dat mensen daarvoor vrijheden willen opgeven, en militaire middelen inzetten.quote:Op zaterdag 12 september 2015 09:25 schreef SuperwormJim het volgende:
Ok, dus volgens velen is dit een inside complot met explosieven. Dat is zo ongeveer het "wie" en "hoe". Ik sta hier erg sceptisch tegenover. Ik ben wel benieuwd naar de motieven die de complot-aanhangers kunnen bedenken.
Oftewel: het "waarom"?
En daarbij het opofferen van vele onschuldigen van de eigen bevolking wordt dan zeker gezien als "collateral damage"?quote:Op zaterdag 12 september 2015 09:44 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
De bevolking zover zien te krijgen dat ze vinden dat er ingrijpende maatregeen nodig zijn, aanwakkeren van vechtlust tegen een "de terroristen", en bereidheid creeren dat mensen daarvoor vrijheden willen opgeven, en militaire middelen inzetten.
[ afbeelding ]
Dat ze zo ver gaan is precies wat de complottheorie inhoudt.quote:Op zaterdag 12 september 2015 10:19 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
En daarbij het opofferen van vele onschuldigen van de eigen bevolking wordt dan zeker gezien als "collateral damage"?
Hmmmmm, zouden ze echt zo ver gaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |