abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_153771680
Christelijke asielzoeker „ontvlucht” azc uit angst voor moslims

Een Pakistaanse christelijke asielzoeker is het azc in Gilze-Rijen „ontvlucht.” Hij zegt zich bedreigd en gediscrimineerd te voelen door moslims.
De man, Nadeem (30), heeft het asielzoekerscentrum zaterdag verlaten en is ondergedoken bij landgenoten. Dinsdag plaatste hij een filmpje op YouTube over de situatie in het azc. Daar verbleef hij naar eigen zeggen met drie andere christenen en ruim honderd moslims in één gebouw.




Nadeem, die zijn kamer deelde met een Iraanse christen en een Syrische moslim, maakte in het geheim opnamen. Deze tonen onder meer een moslim die een oproep voor het islamitische gebed (de azaan) laat horen. De luide oproep klinkt volgens Nadeem vijf keer per dag. Bovendien zou er, ook ’s nachts, op alle deuren worden geklopt als het gebedstijd is.

De Pakistaan laat zien dat moslims in de gezamenlijke keuken bijeenkomen voor gebed. „Als christenen kunnen we de keuken dan niet in. De koelkast op onze kamer mogen we van onze kamergenoot ook niet gebruiken omdat ons vlees niet halal is.”

Nadeem zegt zich in het azc onvrij te voelen. „Als mijn kamergenoot op de kamer ging bidden, moesten wij stil zijn. Als hij naar de keuken ging om te bidden, liet hij zijn mobiel liggen waaruit luid de islamitische gebedsoproep klonk. Ook was hij meer dan eens agressief richting ons.”

Vrijdag heeft Nadeem nog een COA-medewerker gesproken. Zaterdagochtend meldde een andere medewerker volgens hem de Syrische moslim dat er een klacht tegen hem was ingediend. „Daarna keek de moslim me aan en zei: „We zullen zien wat er over drie, vier dagen gebeurt.” Ik voelde me bedreigd, ben bang dat hij of andere moslims me iets aandoen.”

Nadeem zegt dat het COA heeft geopperd dat hij naar een andere kamer kan worden overgeplaatst. Hij vindt dat geen goede oplossing en zegt dat hij hier als christen nu, net als in Pakistan, problemen ondervindt. „Deze persoon discrimineert ons. Natuurlijk kan ik van kamer veranderen, maar wat is dan het verschil tussen Pakistan en Nederland?” De Pakistaan zegt beslist niet te willen terugkeren naar het azc in Gilze-Rijen. Hij heeft zijn advocaat ingelicht.

Directeur Jan Pieter Mostert van stichting Gave zegt desgevraagd „behoorlijk geschrokken” te zijn van het bericht, „ervan uitgaande dat de filmbeelden integer zijn samengesteld. Dit is een casus waar we meteen op gaan acteren. Ik heb meer dan eens gehoord dat christenen in azc’s niet de ruimte kregen voor een godsdienstoefening die moslims op dit azc wel lijken te krijgen.” Gave zou dinsdag het COA om opheldering vragen.

CU-Kamerlid Voordewind zei dinsdagochtend desgevraagd regelmatig signalen te krijgen van christen die zich onveilig voelen in een azc, „vooral in de buurt van radicale moslims. We zullen ook deze situatie onder de aandacht brengen van de staatssecretaris van justitie. Het kan niet zo zijn dat moslims een keuken vijf keer per dag voor zichzelf claimen. Eerder onderzoek heeft geleid tot aanbevelingen richting het COA en aanpassingen van het beleid. Maar blijkbaar voelen deze man en zijn kamergenoot zich nog steeds onveilig.”

Het COA spreekt desgevraagd in een reactie van een „vervelende zaak voor betrokkene.” „De stelregel voor de omgangsvormen op een asielzoekerscentrum is dat daar geen plek is voor discriminatie en dat de dagelijkse gang van zaken in het teken staat van leefbaarheid en veiligheid van onze bewoners.”

Het is, aldus het COA, „niet toegestaan om openbare ruimtes, zoals een keuken, te gebruiken als gebedsruimte. Dergelijke ruimtes moeten voor iedereen vrij toegankelijk zijn.” Het COA gaat „de getoonde beelden en de omstandigheden in het gebouw nader onderzoeken. Daarnaast gaan we per direct de units tijdens gebedstijd betreden, zodat we de bewoners op eventueel ongepast gedrag kunnen aanspreken. Dat geldt ook voor het signaal dat er ’s nachts wordt aangeklopt op verschillende kamers.”

Op een asielzoekerscentrum geldt vrijheid van godsdienst, aldus de COA-woordvoerder. „Dit betekent dat bewoners elkaar in hun waarde dienen te laten ongeacht religie, politieke overtuiging of seksuele geaardheid. Geloof belijden dient plaats te vinden in de privéruimte. Het COA houdt bij de kamerindeling zoveel mogelijk rekening met nationaliteit, religie en andere omstandigheden. Het is echter niet altijd bij binnenkomst bekend welke religie de bewoner belijdt. Als bewoners dit wel aangeven nemen we het uiteraard meteen mee.”

het bewuste filmpje

Overplaatsing naar een andere kamer dient volgens het COA niet te worden gezien als straf. „Het belangrijkste is dat bewoners die wel goed met elkaar overweg kunnen samen op een kamer komen. Wie er een andere kamer, krijgt is geen zaak van principe, de leefbaarheid en veiligheid van bewoners staat voorop.”

Het COA betreurt het incident „dat zich kennelijk heeft voorgedaan op de locatie Gilze” en wil het gesprek met de Pakistaanse asielzoekers graag voortzetten.
http://www.refdag.nl/nieu(...)oor_moslims_1_921097
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_153771843
Zo op het eerste vliegtuig terug naar huis. Wat moeten wij in vredesnaam met het importeren van deze onverdraagzaamheid?
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_153771854
Ik vraag me ook af hoe die ratio komt. :') Wie bedenkt dat nou weer? Van het gebouw minder dan 1% christen.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_153771892
Het feit dat hij zich bedreigd voelt, zegt natuurlijk niet zoveel over de feitelijke houding van de moslims. Deze christen kan hier ook vooral in de slachtofferrol kruipen.

[ Bericht 2% gewijzigd door Downwards op 23-06-2015 12:51:04 ]
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:45:01 #5
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_153771956
Overal waar moslims de meerderheid vormen zijn er geen minderheidsrechten

[ Bericht 5% gewijzigd door 2Happy4U op 23-06-2015 12:52:46 ]
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:46:43 #6
188734 Revolution-NL
VOC Mentaliteit
pi_153771996
Deze booslims zijn al prima geïntegreerd zie ik! Ze kunnen zo in kanaaleiland of de schilderswijk gaan wonen.
pi_153772090
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:42 schreef Downwards het volgende:
Het feit dat hij zich bedreigd voelt, zegt natuurlijk niets zoveel over de feitelijke houding van de moslims. Deze christen kan hier ook vooral in de slachtofferrol kruipen.

het is volgens mij niet het eerste centrum met dit soort problemen. Sterker nog: ook buiten de azc zijn volop dit soort problemen aan de hand. De Islam (en met name uit die landen) tolereert nu eenmaal geen andere godsdiensten of geloofsovertuigingen.
pi_153772169
Wat een onzinstuk.
Protège moi de mes désirs.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:56:18 #9
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_153772226
Tolerantie moet van twee kanten komen. Zulke mensen moeten niet welkom worden geheten in NL of welk Europees land dan ook.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_153772240
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:53 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Wat een onzinstuk.
Hoezo? :')

Zo moeilijk te geloven dat Moslims uit die streken neerbuigend zijn tegenover Christenen?
Uitvinder van de biersmiley.
pi_153772256
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:45 schreef 2Happy4U het volgende:
Overal waar moslims de meerderheid vormen zijn er geen minderheidsrechten
Behalve als ze goed betalen of toch maar moslim worden :')
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_153772264
Die man heeft dus vooral een irritante lul als kamergenoot, en gelijk voelt hij zich bedreigd door 'de moslims'.

Die kamergenoot van die gristen lijkt mij inderdaad een grote lul, maar dat die kun je nou eenmaal treffen in een AZC.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 23 juni 2015 @ 12:59:05 #13
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_153772287
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:58 schreef KoosVogels het volgende:
Die man heeft dus vooral een irritante lul als kamergenoot, en gelijk voelt hij zich bedreigd door 'de moslims'.

Die kamergenoot van die gristen lijkt mij inderdaad een grote lul, maar dat die kun je nou eenmaal treffen in een AZC.
Jij gelooft niet in de sektarische aard van fanatieke gelovigen die een meederheidsgemeenschapje kunnen vormen ergens?
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_153772313
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:59 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Jij gelooft niet in de sektarische aard van fanatieke gelovigen die een meederheidsgemeenschapje kunnen vormen ergens?
gekkie toch,dat is toch onmogelijk O+
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_153772350
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:40 schreef dimmak het volgende:
Ik vraag me ook af hoe die ratio komt. :') Wie bedenkt dat nou weer? Van het gebouw minder dan 1% christen.
Meeste asielzoekers zijn moslim, maar zo erg scheef zullen de verhoudingen wel niet liggen inderdaad.
Aan de andere kant, het doel van zo'n azc is onder andere om deze mensen voor te bereiden op hun leven in de Nederlandse maatschappij. Een belangrijk onderdeel is om te leren samen te leven met andere geloofsgroepen, ook als die een minderheid vormen.
Dat is met deze groep moslims niet echt gelukt ben ik bang.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_153772384
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:59 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Jij gelooft niet in de sektarische aard van fanatieke gelovigen die een meederheidsgemeenschapje kunnen vormen ergens?
Ik wil best geloven dat er een hoop klootzakken rondlopen in die AZC, maar in het stuk gaat het vooral over de kamergenoot van die knakker.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_153772399
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:03 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik wil best geloven dat er een hoop klootzakken rondlopen in die AZC, maar in het stuk gaat het vooral over de kamergenoot van die knakker.
o ja, dat met de oproepen, de keuken niet in mogen en eigen vlees niet in de koelkast mogen leggen slaan we even over
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_153772426
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:03 schreef KoosVogels het volgende:
Ik wil best geloven dat er een hoop klootzakken rondlopen in die AZC, maar in het stuk gaat het vooral over de kamergenoot van die knakker.
Terwijl er in de kop boven het artikel '..uit angst voor moslims' staat. Vervolgens blijkt ergens nergens uit dat hij echt iets te duchten heeft van 'de moslims' in het AZC. Wel een bloedirritante kamergenoot, maar die kun je natuurlijk altijd en overal treffen.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:06:20 #19
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_153772427
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:04 schreef bijdehand het volgende:
en eigen vlees niet in de koelkast mogen leggen slaan we even over
Hij zou toch gewoon hetzelfde vlees als die moslim kunnen kopen. Begrijp niet waarom hij per se een varkenskop in die koelkast moet bewaren.
pi_153772437
Dus in plaats van proberen om de onderlinge relaties / sociale cohesie te verbeteren, zal het AZC waarschijnlijk een speciale gebedsruimte inrichten voor de moslims? Of wellicht zelfs, uit kostenbesparing (want he .. maar 3 christenen) een apart keukentje voor de christenen? Gewoon het probleem uit de weg gaan, in plaats van oplossen.
"Pools are perfect for holding water"
pi_153772445
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:06 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Hij zou toch gewoon hetzelfde vlees als die moslim kunnen kopen. Begrijp niet waarom hij per se een varkenskop in die koelkast moet bewaren.
wauw
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:11:29 #22
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_153772504
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:03 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik wil best geloven dat er een hoop klootzakken rondlopen in die AZC, maar in het stuk gaat het vooral over de kamergenoot van die knakker.
Maar als het christenen waren die een moslimminderheid aan het pesten waren dan was het ineens cultureel gemotiveerd sektarisch racisme toch? En bovendien iets wat de kop ingedrukt moet worden. Zit ik in de buurt? Nu is het gewoon een incident. Net pech hebben met de verkeerde kamergenoot (even al het gedrag van andere moslims negerend wat wel degelijk ook benoemd wordt in het filmpje).
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_153772521
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:04 schreef bijdehand het volgende:

[..]

o ja, dat met de oproepen, de keuken niet in mogen en eigen vlees niet in de koelkast mogen leggen slaan we even over
Ik bespeur vooral veel ongemakken die het gevolg zijn van op een kluitje wonen met heel veel andere mensen. Iedereen probeert ruimte op te eisen, en dan ontstaan dit soort situaties.

Heel vervelend voor de betrokkenen, maar dat is nou eenmaal het lot van een asielzoeker.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_153772548
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:03 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik wil best geloven dat er een hoop klootzakken rondlopen in die AZC, maar in het stuk gaat het vooral over de kamergenoot van die knakker.
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:58 schreef KoosVogels het volgende:
Die man heeft dus vooral een irritante lul als kamergenoot, en gelijk voelt hij zich bedreigd door 'de moslims'.

Die kamergenoot van die gristen lijkt mij inderdaad een grote lul, maar dat die kun je nou eenmaal treffen in een AZC.
Het gebeurt veel vaker. Dit afdoen als een incident, of pech met een verkeerde kamergenoot, dat doet de waarheid geen recht.
quote:
Ik heb meer dan eens gehoord dat christenen in azc’s niet de ruimte kregen voor een godsdienstoefening die moslims op dit azc wel lijken te krijgen.” Gave zou dinsdag het COA om opheldering vragen.

CU-Kamerlid Voordewind zei dinsdagochtend desgevraagd regelmatig signalen te krijgen van christen die zich onveilig voelen in een azc, „vooral in de buurt van radicale moslims. We zullen ook deze situatie onder de aandacht brengen van de staatssecretaris van justitie. Het kan niet zo zijn dat moslims een keuken vijf keer per dag voor zichzelf claimen. Eerder onderzoek heeft geleid tot aanbevelingen richting het COA en aanpassingen van het beleid.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_153772565
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

[..]

Het gebeurt veel vaker. Dit afdoen als een incident, of pech met een verkeerde kamergenoot, dat doet de waarheid geen recht.

[..]

Ik doe dit niet af als een incident, maar als een logisch gevolg van mensen op elkaar stapelen in een AZC.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:16:26 #26
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_153772580
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:15 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik doe dit niet af als een incident, maar als een logisch gevolg van mensen op elkaar stapelen in een AZC.
Mensen met bepaalde overtuigingen die de kans krijgen zich te organiseren in machtsstructuren.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_153772642
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:16 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Mensen met bepaalde overtuigingen die de kans krijgen zich te organiseren in machtsstructuren.
Tsja, dat krijg je als een groep de overgrote meerderheid vormt. Die mensen gaan dan gezamenlijk ruimte eisen.

Is gewoon normaal menselijk gedrag.

Het lijkt mij dat mensen die daar de leiding hebben er wat meer bovenop moeten gaan zitten, de regels wat strenger moeten handhaven en aan die moslims uit moeten leggen dat het zo niet werkt.

Verder slimme actie van die christen. Die hoopt natuurlijk dat hij door z'n gejammer snel een reguliere woning krijgt toegewezen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:23:20 #28
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_153772706
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:19 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Tsja, dat krijg je als een groep de overgrote meerderheid vormt. Die mensen gaan dan gezamenlijk ruimte eisen.

Is gewoon normaal menselijk gedrag.
Het is normaal menselijk gedrag voor mensen uit landen waar zulke machtsstructuren noodzakelijk zijn om te overleven. Niet normaal menselijk gedrag voor iedereen overal. In Nederland is dit gedrag niet alleen totaal niet nodig. Het is compleet onwenselijk. Het is irriterend voor mij als burger van dit land om te weten dat er in deze centra niks aan gedaan wordt om dat duidelijk te maken.

Het kan mij geen fuck schelen of het moslims, christenen, paki's of canadezen zijn. Dit is godverdomme de apenheul niet.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_153772714
Overigens zijn deze moslims prima in te passen in onze huidige onverdraagzame maatschappij waarin moslims hele steden gijzelen en hun wil aan alles en iedereen op kunnen leggen, onder rugdekking van de policor linkse goedpraterskliek die als enige wapenfeit blijven herhalen dat dit vooral 'incidenten' zijn.
pi_153772739
Hehe alsof hier wordt gezegd dat het oke is dat we moslims gaan onderdrukken daar ze de minderheid zijn :7
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_153772746
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:19 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

...

Het lijkt mij dat mensen die daar de leiding hebben er wat meer bovenop moeten gaan zitten, de regels wat strenger moeten handhaven en aan die moslims uit moeten leggen dat het zo niet werkt.

...
Maar dat gaat dus niet gebeuren. Ten eerste is de leiding Nederlands. Ten tweede is de groep die aangepakt moet worden moslim. Ten derde is de groep die lastig wordt gevallen christen (en wellicht nog andere groepen).
pi_153772760
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:23 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Het is normaal menselijk gedrag voor mensen uit landen waar zulke machtsstructuren noodzakelijk zijn om te overleven. Niet normaal menselijk gedrag voor iedereen overal. In Nederland is dit gedrag niet alleen totaal niet nodig. Het is compleet onwenselijk. Het is irriterend voor mij als burger van dit land om te weten dat er in deze centra niks aan gedaan wordt om dat duidelijk te maken.
Mensen met dezelfde culturele achtergrond zoeken elkaar op eisen meer ruimte op. Heel vervelend, maar zo gaan die dingen.

En ik zeg niet dat er geen actie tegen ondernomen moet worden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:37:14 #33
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_153773051
De man ontvlucht de religieuze onverdraagzaamheid in zijn land en komt hier precies hetzelfde tegen, wat zijn we toch ver afgegleden.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_153773083
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:37 schreef Mani89 het volgende:
De man ontvlucht de religieuze onverdraagzaamheid in zijn land en komt hier precies hetzelfde tegen, wat zijn we toch ver afgegleden.
Je mag 'm natuurlijk best in huis nemen :)
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_153773112
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:42 schreef Downwards het volgende:
Het feit dat hij zich bedreigd voelt, zegt natuurlijk niet zoveel over de feitelijke houding van de moslims. Deze christen kan hier ook vooral in de slachtofferrol kruipen.

Wat :')
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:40:02 #36
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_153773129
quote:
2s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:38 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Je mag 'm natuurlijk best in huis nemen :)
Helaas is er geen plek meer op mijn zolder, ik hoop dat de instanties er aan meewerken dat deze man gewoon rustig in vrede kan leven.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:42:35 #37
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153773191
Uit het nieuwsbericht haalt ik dat de moslims niet opzettelijk deze christen pesten, maar dat de gebruiken teveel van elkaar verschillen waardoor het irritant leven is voor de christen.

Maar de christen leeft in de waan dat de moslims het op hem gemunt hebben omdat hij christen is.

Uiteraard moet er een oplossing komen voor de christen zodat hij normaal kan leven, de coa heeft ook de juiste oplossing geboden, namelijk een andere kamer. Verder moet hij natuurlijk altijd in de openbare keuken kunnen. Dat kan door de moslims een andere ruimte te geven voor het bidden.

Laten we het niet groter maken dan het is. Er is hier geen sprake van discriminatie tegenover de christen.

[ Bericht 0% gewijzigd door WoordenShuffelaar op 23-06-2015 13:54:35 ]
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
pi_153773197
Die man komt al uit Pakistan waar het niet goed is met de rechten van Christenen komt hij hier hopend op vooruitgang word hij zo behandeld... Schande
pi_153773285
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:42 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Uit het nieuwsbericht haalt ik dat de moslims niet opzettelijk deze christen pesten, maar dat de gebruiken teveel van elkaar verschillen waardoor het irritant leven is voor de christen.

Maar de christen leeft in de waan dat de moslims het op hem gemunt hebben omdat hij christen is.

Uiteraard moet er een oplossing komen voor de christen zodat hij normaal kan leven, de coa heeft ook de juiste oplossing geboden, namelijk een andere kamer. Verder moet hij natuurlijk altijd in de openbare keuken kunnen. Dat kan door de moslims een andere ruimte te geven voor het bieden.

Laten we het niet groter maken dan het is. Er is hier geen sprake van discriminatie tegenover de christen.
Oh oké. Jij leest verder niet over dat die radicaaltjes zich zeer agressief naar hen opstellen, met spullen gooien etc?

[ Bericht 1% gewijzigd door Specularium op 23-06-2015 14:45:07 ]
pi_153773307
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:39 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Wat :')
Heb jij dan informatie waaruit blijkt dat deze christen 'de moslims' moet vrezen en dat er niets anders opzat dan te vluchten?
pi_153773323
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:46 schreef Downwards het volgende:

[..]

Heb jij dan informatie waaruit blijkt dat deze christen 'de moslims' moet vrezen en dat er niets anders opzat dan te vluchten?
Ja want het is normaal dat mensen proberen te vluchten...

Verdomme hey :')

Kerel hij werd gewoon bedreigd en werd niet in zijn waarde gelaten terwijl dat wel zou moeten, hij heeft zeer waarschijnlijk dit nog erger meegemaakt in Pakistan dus stop alsjeblieft met het omlullen

[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 23-06-2015 13:48:06 ]
pi_153773359
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:47 schreef vigen98 het volgende:
Ja want het is normaal dat mensen proberen te vluchten...
Het hoeft niet slecht voor een Pakistaanse christen uit te pakken wanneer hij doet voorkomen als het leven hem onmogelijk wordt gemaakt in een AZC. Hij somt wat ongemakken en vervelende momenten op, maar wat verwacht je anders als je teveel asielzoekers bij elkaar in een gebouw propt?
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:49:21 #43
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153773373
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:45 schreef Duikbril112 het volgende:

[..]

Oh oké. Jij leest verder niet over dat die radicaaltjes zich zeer agressief naar hen opstellen, met spullen gooien etc?
Ik lees nergens dat ze met spullen gooien. Het kan dat ik er overheen lees. Ik lees wel dat ze meerdere keren (verbaal) agressief reageerden. Ik denk niet dat dit discriminatie is maar het gevolg van mensen met totaal andere achtergrond in een hokje stoppen.

Ik lees nergens iets waaruit blijkt dat de christen gediscrimineerd wordt. Als dat wel het geval is, dan is dat natuurlijk een slechte zaak, maar ik krijg meer het idee dat e christen last heeft van de gebruiken van de moslims en het vervolgens op discriminatie gooit.

Uiteraard moet er wat gedaan worden aan het feit dat hij last heeft van de gebruiken van de moslims. Beste oplossing is een andere kamer voor de christen en een andere ruimte voor de moslims om te bidden.

[ Bericht 2% gewijzigd door Specularium op 23-06-2015 14:45:41 ]
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
pi_153773377
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:37 schreef Mani89 het volgende:
De man ontvlucht de religieuze onverdraagzaamheid in zijn land en komt hier precies hetzelfde tegen, wat zijn we toch ver afgegleden.
Is het geen gelukszoeker?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 13:50:39 #45
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_153773409
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:49 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Is het geen gelukszoeker?
Ik dacht in zijn video iets te lezen over dat dat de reden was dat hij zijn land is ontvlucht.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_153773438
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:47 schreef vigen98 het volgende:
erel hij werd gewoon bedreigd en werd niet in zijn waarde gelaten terwijl dat wel zou moeten, hij heeft zeer waarschijnlijk dit nog erger meegemaakt in Pakistan dus stop alsjeblieft met het omlullen
Hoor wat ie zegt op 10.30 idd.
pi_153773444
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:49 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Is het geen gelukszoeker?
Christenen uit Pakistan worden zwaar gediscrimineerd en worden steeds vaker slachtoffer van moslimextremisten, dit is geen gelukzoeker, hij wilt vrede hebben en veiligheid
pi_153773572
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:51 schreef Duikbril112 het volgende:

[..]

Hoor wat ie zegt op 10.30 idd.
Ik wist het :{ Maar nee sommigen proberen dit goed te praten :r
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:08:21 #49
117098 Hathor
Effe niet
pi_153773864
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:06 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Hij zou toch gewoon hetzelfde vlees als die moslim kunnen kopen. Begrijp niet waarom hij per se een varkenskop in die koelkast moet bewaren.
Zoveel domheid in twee zinnetjes...uniek. ^O^
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:10:21 #50
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_153773917
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:06 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Hij zou toch gewoon hetzelfde vlees als die moslim kunnen kopen. Begrijp niet waarom hij per se een varkenskop in die koelkast moet bewaren.
Hij zou ook gewoon de kut van zijn vrouw aan stukken kunnen snijden. Waarom past hij zich niet aan voor de moslims, de vieze racist?
pi_153774013
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:53 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Wat een onzinstuk.
Een Salafistische moslim riep op tot het vermoorden van de leden van jouw band Duman vanwege godslastering. Misschien moet je ff een andere username aanvragen als je ze wil verdedigen.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:14:20 #52
117098 Hathor
Effe niet
pi_153774046
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:42 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Uit het nieuwsbericht haalt ik dat de moslims niet opzettelijk deze christen pesten, maar dat de gebruiken teveel van elkaar verschillen waardoor het irritant leven is voor de christen.

Maar de christen leeft in de waan dat de moslims het op hem gemunt hebben omdat hij christen is.

Uiteraard moet er een oplossing komen voor de christen zodat hij normaal kan leven, de coa heeft ook de juiste oplossing geboden, namelijk een andere kamer. Verder moet hij natuurlijk altijd in de openbare keuken kunnen. Dat kan door de moslims een andere ruimte te geven voor het bidden.

Laten we het niet groter maken dan het is. Er is hier geen sprake van discriminatie tegenover de christen.
Jij vind het niet discriminerend als jij je lapje vlees niet in de koelkast mag leggen omdat een of ander idioot religieus handboek voorschrijft dat dat niet halal is?
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:17:35 #53
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_153774155
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:58 schreef KoosVogels het volgende:
Die man heeft dus vooral een irritante lul als kamergenoot, en gelijk voelt hij zich bedreigd door 'de moslims'.

Die kamergenoot van die gristen lijkt mij inderdaad een grote lul, maar dat die kun je nou eenmaal treffen in een AZC.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:39:39 #54
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153774752
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:14 schreef Hathor het volgende:

[..]

Jij vind het niet discriminerend als jij je lapje vlees niet in de koelkast mag leggen omdat een of ander idioot religieus handboek voorschrijft dat dat niet halal is?
Nee. Het was discriminatie als hij niet gebruik mocht maken van de koelkast omdat de meneer christen is. Dat is echter niet het geval. Niemand mag van hun niet halal vlees in de koelkast leggen, of je nou jood, christen, moslims of homo bent.

Begrijp met niet verkeerd, ik vind het niet netjes van hun dat ze de koelkast opeisen en geen rekening houden met niet moslims, maar dat is niet discriminatie dus laten we het ook niet zo noemen.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:41:55 #55
117098 Hathor
Effe niet
pi_153774814
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:39 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Nee. Het was discriminatie als hij niet gebruik mocht maken van de koelkast omdat de meneer christen is. Dat is echter niet het geval. Niemand mag van hun niet halal vlees in de koelkast leggen, of je nou jood, christen, moslims of homo bent.

Begrijp met niet verkeerd, ik vind niet het niet netjes van hun dat ze de koelkast opeisen en geen rekening houden met niet moslims, naar dat is niet discriminatie dus laten we het ook niet zo noemen.
Nou daar zijn we het dus niet over eens dan, prima.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153774816
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:19 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Tsja, dat krijg je als een groep de overgrote meerderheid vormt. Die mensen gaan dan gezamenlijk ruimte eisen.

Is gewoon normaal menselijk gedrag.
Laten we dan maar rap een grotere groep christenen die moslims halfdood knuppelen, om op die manier ook gezamenlijk ruimte te eisen......is dat dan ook gewoon normaal menselijk gedrag?
pi_153774868
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:23 schreef SpecialK het volgende:

[..]Dit is godverdomme de apenheul niet.
Daar valt anders nog best een discussie over te voeren hoor......

Ben het wel met je eens, dat dit een (zeer) onwenselijke situatie is.....
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:45:45 #58
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153774911
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:41 schreef Hathor het volgende:

[..]

Nou daar zijn we het dus niet over eens dan, prima.
Dit is geen mening maar een feit. Discriminatie is het ongelijk behandelen van een bepaalde groep op basis van kenmerken zoals afkomst, religie, geslacht etc.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:46:37 #59
117098 Hathor
Effe niet
pi_153774934
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:44 schreef Tjongejongezeg het volgende:

[..]

Daar valt anders nog best een discussie over te voeren hoor......

Ben het wel met je eens, dat dit een (zeer) onwenselijke situatie is.....
Het is in ieder geval prima dat dit soort incidenten zich voordoen op het moment dat ze nog geen verblijfsvergunning hebben, weet je meteen welke een enkele reis terug verdienen.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:47:42 #60
117098 Hathor
Effe niet
pi_153774970
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:45 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Dit is geen mening maar een feit. Weet je wel wat discriminatie betekend?
Ja dat weet ik, maar zo te zien heb jij er totaal geen benul van.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153775027
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 12:40 schreef Boris_Karloff het volgende:
Zo op het eerste vliegtuig terug naar huis. Wat moeten wij in vredesnaam met het importeren van deze onverdraagzaamheid?
Je hebt het over die Christen neem ik aan want hij is gewoon een racist.

Vanavond bij Jinek zullen er wel 10 zitten die juist het slachtoffer zijn omdat hij bang is voor deze moslims en dus deze mensen wegzet. :')
pi_153775035
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:46 schreef Hathor het volgende:

[..]

Het is in ieder geval prima dat dit soort incidenten zich voordoen op het moment dat ze nog geen verblijfsvergunning hebben, weet je meteen welke een enkele reis terug verdienen.
Je weet dat dat toch nooit gaat gebeuren. Zelfs als het COA dat zou willen, wat niet het geval is, dan mogen ze dat niet eens doen.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:51:10 #63
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775050
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:47 schreef Hathor het volgende:

[..]

Ja dat weet ik, maar zo te zien heb jij er totaal geen benul van.
Discriminatie is het ongelijk behandelen van een bepaalde groep op basis van kenmerken zoals afkomst, religie, geslacht etc.

1. Stel ik zeg tegen jou dat je je schoenen uit moet doen als je mijn huis binnen komt omdat je blank bent, dan is het uiteraard discriminatie.

2.Maar stel je moet je schoenen uit doen omdat dat in mijn cultuur gepast is, dan ben ik absoluut niet aan het discrimineren.

Bij de meneer uit de op is punt 2 het geval.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:54:04 #64
117098 Hathor
Effe niet
pi_153775124
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Je weet dat dat toch nooit gaat gebeuren. Zelfs als het COA dat zou willen, wat niet het geval is, dan mogen ze dat niet eens doen.
Er worden er genoeg teruggestuurd hoor, soms zelfs na 10 jaar hier te zijn geweest. Het is en blijft natuurlijk wel ambtenarij he, dat gaat niet altijd even vlot. En dit soort opdringerige figuren die hun religieuze vingertje te pas en te onpas lopen te heffen zijn een schoolvoorbeeld van het soort tuig waar we hier niet op zitten te wachten.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153775175
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:54 schreef Hathor het volgende:

[..]

Er worden er genoeg teruggestuurd hoor, soms zelfs na 10 jaar hier te zijn geweest. Het is en blijft natuurlijk wel ambtenarij he, dat gaat niet altijd even vlot. En dit soort opdringerige figuren die hun religieuze vingertje te pas en te onpas lopen te heffen zijn een schoolvoorbeeld van het soort tuig waar we hier niet op zitten te wachten.
Wat wenselijk is en wat wettelijk gezien mag is lang niet altijd hetzelfde. Nederland mag op basis van zoiets geen asielzoekers terug sturen. Dat niet iedereen in zo'n coa een verblijfsvergunning krijgt is weer iets anders.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_153775185
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:14 schreef Hathor het volgende:

[..]

Jij vind het niet discriminerend als jij je lapje vlees niet in de koelkast mag leggen omdat een of ander idioot religieus handboek voorschrijft dat dat niet halal is?
Betere oplossing had natuurlijk geweest om al zijn troep uit de koelkast te gooien en je eigen spullen erin te leggen, behalve zijn gsm dan, die ging het diepvrieskastje in, even laten zien wie er feitelijk de baas is.
pi_153775209
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:56 schreef Kanjer het volgende:

[..]

even laten zien wie er feitelijk de baas is.
:')
pi_153775213
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:39 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Nee. Het was discriminatie als hij niet gebruik mocht maken van de koelkast omdat de meneer christen is. Dat is echter niet het geval. Niemand mag van hun niet halal vlees in de koelkast leggen, of je nou jood, christen, moslims of homo bent.

Begrijp met niet verkeerd, ik vind het niet netjes van hun dat ze de koelkast opeisen en geen rekening houden met niet moslims, maar dat is niet discriminatie dus laten we het ook niet zo noemen.
Lees het artikel eens, zoveel domheid en slachtoffer in één post is echt stuitend.

Als het andersom was geweest dan was het land te klein en stonden alle subsidieclubjes te schreeuwen.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 14:59:06 #69
117098 Hathor
Effe niet
pi_153775254
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:51 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Discriminatie is het ongelijk behandelen van een bepaalde groep op basis van kenmerken zoals afkomst, religie, geslacht etc.

1. Stel ik zeg tegen jou dat je je schoenen uit moet doen als je mijn huis binnen komt omdat je blank bent, dan is het uiteraard discriminatie.

2.Maar stel je moet je schoenen uit doen omdat dat in mijn cultuur gepast is, dan ben ik absoluut niet aan het discrimineren.

Bij de meneer uit de op is punt 2 het geval.
Het gaat hier om religieuze overtuiging, hij mag zijn voedsel niet in dezelfde koelkast leggen omdat dat eten volgens de koran smerig is. Hij word hier dus gediscrimineerd op religieuze gronden, heeft totaal niks met cultuur te maken.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153775259
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:57 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Lees het artikel eens, zoveel domheid en slachtoffer in één post is echt stuitend.

Als het andersom was geweest dan was het land te klein en stonden alle subsidieclubjes te schreeuwen.
Oorverdovend stilzwijgen bij policor links, zitten waarschijnlijk allemaal met de vingers in de oren.

Zie niets, hoor niets, mooi, dan is er ook niets.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:01:19 #71
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775310
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:57 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Lees het artikel eens, zoveel domheid en slachtoffer in één post is echt stuitend.

Als het andersom was geweest dan was het land te klein en stonden alle subsidieclubjes te schreeuwen.
Mijn reactie op Hathor gaat over of de koelkast incident discriminatie is of niet en niet over het gehele artikel.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
pi_153775395
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:01 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Mijn reactie op Hathor gaat over of de koelkast incident discriminatie is of niet en niet over het gehele artikel.
Het artikel gaat over mee dan het koelkast incident.

Sjonge :')
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:04:41 #73
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775420
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:59 schreef Hathor het volgende:

[..]

Het gaat hier om religieuze overtuiging, hij mag zijn voedsel niet in dezelfde koelkast leggen omdat dat eten volgens de koran smerig is. Hij word hier dus gediscrimineerd op religieuze gronden, heeft totaal niks met cultuur te maken.
Ik vind dat je discriminatie een andere betekenis geeft in je uitleg. Naar mijn mening is het pas discriminatie als ze die meneer niet toegang gaven tot de koelkast omdat hij christen is. Nu is het zo dat ze hem ook geen toegang zouden geven om niet halal vlees in de koelkast te leggen als hij moslim was.

Maar desalniettemin vind het niet dat ze het recht hebben om een koelkast op te eisen die niet van hun is. Het feit dat ze het wel doen vind ik slecht.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:07:36 #74
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775510
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:03 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Het artikel gaat over mee dan het koelkast incident.

Sjonge :')
Precies, daarom gaf ik ook aan dat mijn reactie specifiek gericht was op de reactie van Hathor en niet op het artikel in zijn geheel. Daarmee geef ik dus aan dat ik anders kan denken over andere feiten uit het artikel.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:08:00 #75
117098 Hathor
Effe niet
pi_153775523
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:04 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Ik vind dat je discriminatie een andere betekenis geeft in je uitleg. Naar mijn mening is het pas discriminatie als ze specifiek die meneer moet toegang gaven tot de koelkast omdat hij christen is. Nu is het zo dat ze hem ook geen toegang zouden geven om niet halal vlees in de koelkast te leggen als hij moslim was.
Je maakt het ingewikkelder dan het is, ik krijg bij jou ook de indruk dat jij discriminatie niet kan loskoppelen van huidskleur. Discriminatie komt in alle vormen en maten, sexuele geaardheid, geslacht, leeftijd, religie, enz....
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153775548
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:04 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Ik vind dat je discriminatie een andere betekenis geeft in je uitleg. Naar mijn mening is het pas discriminatie als ze die meneer niet toegang gaven tot de koelkast omdat hij christen is. Nu is het zo dat ze hem ook geen toegang zouden geven om niet halal vlees in de koelkast te leggen als hij moslim was.

Maar desalniettemin vind het niet dat ze het recht hebben om een koelkast op te eisen die niet van hun is. Het feit dat ze het wel doen vind ik slecht.
Dat is dan hetzelfde als beweren dat Wilders zijn plan voor een kopvoddentaks geen discriminatie is.
Hij heeft niets tegen moslims, hij wil slechts iedereen die een hoofddoek draagt extra gaan belasten.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:11:20 #77
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775633
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:08 schreef Hathor het volgende:

[..]

Je maakt het ingewikkelder dan het is, ik krijg bij jou ook de indruk dat jij discriminatie niet kan loskoppelen van huidskleur. Discriminatie komt in alle vormen en maten, sexuele geaardheid, geslacht, leeftijd, religie, enz....
Ik heb geen een keer huidskleur erbij gehaald. Zoals je in de foto ziet is de christen oom gewoon donker. Ik zeg alleen het geen discriminatie is wanneer je aan je geloofsovertuiging vasthoudt door het niet toestaan van halal vlees in de koelkast. Je ben dan wel een klootzak die geen rekening houdt met anderen, maar je bent naar mijn mening niet aan het discrimineren.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:12:48 #78
117098 Hathor
Effe niet
pi_153775678
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:11 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Ik heb geen een keer huidskleur erbij gehaald. Zoals je in de foto ziet is de christen oom gewoon donker. Ik zeg alleen het geen discriminatie is wanneer je aan je geloofsovertuiging vasthoudt door het niet toestaan van halal vlees in de koelkast. Je ben dan wel een klootzak die geen rekening houdt met anderen, maar je bent naar mijn mening niet aan het discrimineren.
En dan zijn we weer terug bij mijn post van een aantal minuten terug, dat we het niet eens zijn. :') Laat maar zitten dus, want we komen er niet uit.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:17:13 #79
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775823
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dat is dan hetzelfde als beweren dat Wilders zijn plan voor een kopvoddentaks geen discriminatie is.
Hij heeft niets tegen moslims, hij wil slechts iedereen die een hoofddoek draagt extra gaan belasten.
Nee, wilders wilde kopvoddentaks invoeren met de intentie om het minder makkelijk te maken voor moslims om hun geloof belijden. De moslims in dit geval doen het niet om ervoor te zorgen dat de christen zijn geloof niet kan belijden.

Ik vind de intentie hierbij erg leiden om te bepalen of iets discriminatie is of niet.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
pi_153775839
Wat een voorrecht om onder het mom van "vluchtelingenopvang" als land de onverdraagzame aanhangers van de haatideologie uit de woestijn op te mogen vangen...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:18:35 #81
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_153775866
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:12 schreef Hathor het volgende:

[..]

En dan zijn we weer terug bij mijn post van een aantal minuten terug, dat we het niet eens zijn. :') Laat maar zitten dus, want we komen er niet uit.
Gelukkig leven we in een land dat we gewoon een meningsverschil kunnen hebben zonder daarvoor gestraft te worden.
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
pi_153775918
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:17 schreef DDDDDaaf het volgende:
Wat een voorrecht om onder het mom van "vluchtelingenopvang" als land de onverdraagzame aanhangers van de haatideologie uit de woestijn op te mogen vangen...
Uiteraard, je moet als gutmensch in de politiek toch je baantje voor later veiligstellen he.

Dat dat ten koste gaat van de eigen bevolking maakt niet uit.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:26:44 #83
117098 Hathor
Effe niet
pi_153776091
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:18 schreef WoordenShuffelaar het volgende:

[..]

Gelukkig leven we in een land dat we gewoon een meningsverschil kunnen hebben zonder daarvoor gestraft te worden.
Precies. ^O^
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:27:20 #84
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_153776102
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:13 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik bespeur vooral veel ongemakken die het gevolg zijn van op een kluitje wonen met heel veel andere mensen. Iedereen probeert ruimte op te eisen, en dan ontstaan dit soort situaties.

Heel vervelend voor de betrokkenen, maar dat is nou eenmaal het lot van een asielzoeker.
Dit gedrag kan je dus ook verder zien als dit soort mensen wonen in een straat, wijk, dorp, stad en land.
Dit is geen gedrag wat word veroorzaakt door op een kluitje te zitten, maar gedrag dat word veroorzaakt door intolerante gedachtes naar andere mensen toe die niet het zelfde geloof aanhangen.
En dat zijn zeer gevaarlijke ontwikkelingen die al een tijdje aan de gang zijn.
Alleen al om dit soort onaagepast gedrag zou ik "asielzoekers" weg sturen naar eigen land.
pi_153776145
Als het de man niet bevalt dan gaat ie toch gewoon weer terug naar z'n land van herkomst.
pi_153776158
Ik hield mij tijdens hulp AZC niet bezig met christen, hindoe, moslim etc zijn. Dat er discriminatie onderling was viel mij ook heel erg op. Ging allemaal best heel ver. Zo ver dat de slachtoffers naar andere AZC's werden overgeplaatst en dus de malloten bleven en hun zin kregen. Bedreigingen over en weer etc. Uitsluiten van mogelijkheid om bijvoorbeeld bij de wasruimte te komen.

Negeren en tegenhouden van voordelen was het grootste wapen. Dat viel de leiding van het AZC niet op nl. Ik heb het gemeld, maar moest met bewijzen en getuigen komen (geen mens durfde te getuigen). Iemand probeerde mij nog te overtuigen vooral niet met dat donkere gezin te praten. Oorlog in land van herkomst met elkaar, werd geestelijke oorlog in AZC. Ergste vond ik nog die kinderhartjes breken door de kinderen te negeren en buiten te sluiten . Om te kotsen was het, maar i.p.v die mensen te leren dat de samenleving ook bestaat uit verschillende mensen met verschillende afkomsten en dat we hier niet doorgaan met hun oorlog daar, werden de slachtoffers verwijderd en de daders in feite beloond.

Ik hoorde dat het alleen maar erger is qua selectie asielzoekers op geloof, of afkomst in aparte centra. Van mij mag je de mensen die andere mensen zo lopen te sarren en te treiteren (ook nog eens bij kinderen) meteen terug sturen. Laat ze daar de vijand waar ze zogenaamd voor gevlucht zijn maar treiteren.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:29:54 #87
117098 Hathor
Effe niet
pi_153776186
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:28 schreef gelly het volgende:
Als het de man niet bevalt dan gaat ie toch gewoon weer terug naar z'n land van herkomst.
Dat hij zojuist ontvlucht is vanwege dezelfde soort religieuze idioten....ja goeie oplossing weer.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153776230
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:29 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat hij zojuist ontvlucht is vanwege dezelfde soort religieuze idioten....ja goeie oplossing weer.
Nou,als hij om dit soort kleinzerigheid gevlucht is heeft ie hier ook niets te zoeken.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:32:13 #89
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_153776251
Die gristenen hebben dan ook een kut-geloof.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  dinsdag 23 juni 2015 @ 15:33:52 #90
117098 Hathor
Effe niet
pi_153776308
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:31 schreef gelly het volgende:

[..]

Nou,als hij om dit soort kleinzerigheid gevlucht is heeft ie hier ook niets te zoeken.
Hij had misschien gehoopt dat soort figuren hier in het westen niet aan te treffen, helaas zat ie ernaast. En als er al iemand hier niks te zoeken heeft zijn het het soort moslims die andersdenkenden het leven zuur maken.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_153776339
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:33 schreef Hathor het volgende:

[..]

Hij had misschien gehoopt dat soort figuren hier in het westen niet aan te treffen, helaas zat ie ernaast.

Ja,als het geen medevluchtelingen zijn dan zijn het wel autochtonen die je liever zien gaan dan komen.
pi_153776550
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:41 schreef Tjongejongezeg het volgende:

[..]

Laten we dan maar rap een grotere groep christenen die moslims halfdood knuppelen, om op die manier ook gezamenlijk ruimte te eisen......is dat dan ook gewoon normaal menselijk gedrag?
Nee, mensen halfdood knuppelen is niet normaal gedrag. Dat heb ik ook helemaal nergens gesteld.

Ik gaf slechts aan dat dergelijke fricties zijn te verwachten als je mensen op elkaar in AZC propt. Dat betekent overigens niet dat er niks aan moet worden gedaan. Want dat het COA in moet grijpen, lijkt mij evident.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_153776603
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:35 schreef gelly het volgende:

[..]

Ja,als het geen medevluchtelingen zijn dan zijn het wel autochtonen die je liever zien gaan dan komen.
Nu wordt deze man door bepaalde lieden inderdaad in de harten gesloten. Maar als hij eenmaal met voorrang een sociale huurwoning krijgt toegewezen, dan is hij plots weer een vuile gelukszoeker.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_153776681
-edit- genoeg

[ Bericht 97% gewijzigd door paddy op 23-06-2015 15:46:34 ]
pi_153776721
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 14:41 schreef Tjongejongezeg het volgende:

[..]

Laten we dan maar rap een grotere groep christenen die moslims halfdood knuppelen, om op die manier ook gezamenlijk ruimte te eisen......is dat dan ook gewoon normaal menselijk gedrag?
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 13:25 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Mensen met dezelfde culturele achtergrond zoeken elkaar op eisen meer ruimte op. Heel vervelend, maar zo gaan die dingen.

En ik zeg niet dat er geen actie tegen ondernomen moet worden.
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:41 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee, mensen halfdood knuppelen is niet normaal gedrag. Dat heb ik ook helemaal nergens gesteld.

Ik gaf slechts aan dat dergelijke fricties zijn te verwachten als je mensen op elkaar in AZC propt. Dat betekent overigens niet dat er niks aan moet worden gedaan. Want dat het COA in moet grijpen, lijkt mij evident.
Dat heeft koos al twee keer tegen gesproken.
Hj zegt alleen dat je, wanneer je mensen dicht op elkaar zet, er meer kans op ongeregeldheden zijn (als ik het goed begrijp) niet dat je dat moet toestaan.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
pi_153777168
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:41 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee, mensen halfdood knuppelen is niet normaal gedrag. Dat heb ik ook helemaal nergens gesteld.

Ik gaf slechts aan dat dergelijke fricties zijn te verwachten als je mensen op elkaar in AZC propt. Dat betekent overigens niet dat er niks aan moet worden gedaan. Want dat het COA in moet grijpen, lijkt mij evident.
Wat mij betreft is dergelijk gedrag voldoende reden om linea recta op het vliegtuig terug naar de zandbak van afkomst gezet te worden. Rot dan maar op met je imperialistische woestijnideologie...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_153777244
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:57 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Wat mij betreft is dergelijk gedrag voldoende reden om linea recta op het vliegtuig terug naar de zandbak van afkomst gezet te worden. Rot dan maar op met je imperialistische woestijnideologie...
En ik maar denken dat het gros van de mensen asielzoekers per definitie buiten de deur wil houden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_153777760
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:59 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En ik maar denken dat het gros van de mensen asielzoekers per definitie buiten de deur wil houden.
Wat mij betreft zouden we mensen aan de poort screenen op (relevante) diploma's, intelligentie en of men er een beetje overeenkomstige normen en waarden op nahoudt als ons, autochtonen. Nutteloze analfabeten, inteeltproducten en haatbaarden voegen nl. totaal niets toe aan de westerse samenleving, kanslozen hebben we immers al meer dan voldoende in een autochtone uitvoering...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
  dinsdag 23 juni 2015 @ 16:17:30 #99
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_153777848
Gelukkig zitten zo nog in het azc wachtend op de beslissing om weer terug op het vliegtuig gezet te worden.
pi_153778562
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juni 2015 15:28 schreef gelly het volgende:
Als het de man niet bevalt dan gaat ie toch gewoon weer terug naar z'n land van herkomst.
:') Waarom denk je dat hij gevlucht is?

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 23-06-2015 16:42:44 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')