Oh ik heb nog geen echo gehadquote:Op donderdag 9 april 2015 18:20 schreef FlyingFish het volgende:
Fijn dat de uitslag goed was Limone! Is vast een enorme opluchting! Kan je je echt zwanger gaan voelen!
Joycie, gefeliciteerd met de mooie echo! En ik zou die verlatingsdromen gewoon met je vriend bespreken, eventueel laat je het 'hete' gedeelte daaruit weg, dat voegt weinig toe aan de essentie. Het zal iig opluchten het gewoon te bespreken denk ik.
*maakt dansje met Limone*quote:Op donderdag 9 april 2015 16:07 schreef Limone het volgende:
Ik werd gebeld en de uitslag is goed!mezelf beloond met een dutje en een lange douchesessie!
Ik ben weer echtzwanger!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 9 april 2015 23:25 schreef Cygne het volgende:
Fijn MM!
En,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
dat herken ik ja! Alsof ze daar binnen een klein trilplaatje heeft aangezet!quote:Op donderdag 9 april 2015 17:27 schreef -Spring het volgende:
Herkenbaar jullie forse trilbewegingen ipv schopjes? En dan bedoel ik niet het zachte trillen in het eerste trimester, maar zo rond de dertig weken dus.
Ik ben wel eens bang dat ze een epileptische aanval heeft of zo.
Ja joh, dat scheelt heel veelquote:Op donderdag 9 april 2015 23:37 schreef Quickie_Brat het volgende:
Vanavond bij een vriendin langs geest die ik al een tijdje niet had gezien. Ze heeft een zoontje van 7 maanden en die mocht ik even vasthouden. Dat was toch wel heel bijzonder zo'n klein kindje in mijn armen!! Hij voelde al best erg stevig en sterk aan . Had het iets anders voorgesteld. Maar dit kindje is dan ook wat ouder al dan een pasgeboren baby. Dat zal wel schelen.
Ga ik ook doen. Volgende keer tref ik de gyn en dan kaart ik het bij hem wel aan.quote:Op vrijdag 10 april 2015 08:34 schreef klumsy het volgende:
Nikoos
MissBliss succes straks, blijft altijd even spannend zo een echo
Sillie, klinkt als een, hoe zal ik het zeggen, apart mensik zou ook zeker een andere vragen!
Dat weet ik niet, nog geen last van gehad. Maar dat kan natuurlijk ook komen doordat ik die magnesium slik.quote:
quote:Op donderdag 9 april 2015 23:25 schreef Cygne het volgende:
Vingers gaan in de cross modus!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oost west, mij best.
Bij H&M wel leuke gezien en online al verschillende leuke. Als het echt zomer is dan ga ik sowieso niet in de zon zitten. Maar om lekker op het strand te zitten of te waggelen 😂 in een stad is een hoedje wel fijnquote:Op vrijdag 10 april 2015 11:26 schreef Kuukske het volgende:
Waar verkopen ze een beetje leuke zomerhoedjes trouwens? Als het straks hoogzomer is wil ik toch wel buiten zitten
H&M sowieso, Primark misschien ook? Ik hou van die rieten gevallen, die draag ik ook normaal al.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:26 schreef Kuukske het volgende:
Waar verkopen ze een beetje leuke zomerhoedjes trouwens? Als het straks hoogzomer is wil ik toch wel buiten zitten![]()
ja precies! Ik ga ook niet zitten om te zonnen.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:31 schreef Estrys het volgende:
[..]
Bij H&M wel leuke gezien en online al verschillende leuke. Als het echt zomer is dan ga ik sowieso niet in de zon zitten. Maar om lekker op het strand te zitten of te waggelen 😂 in een stad is een hoedje wel fijn
Dit!quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:35 schreef Mineola het volgende:
Ik doe even een luievoor alle goede echo's en in het bijzonder alle SEO/GUO
![]()
![]()
![]()
Fijn allemaal!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jongenquote:Op vrijdag 10 april 2015 11:48 schreef Mariposas het volgende:
MB wat fijn en een mooi plaatje! Het is dus een?
En ook eenvoor de GUO/SEO van mm!
Cassandra, hoe gaat het eigenlijk nu tussen jou en je moeder?
En ik heb het idee dat ik moet aanmoedigingsjuichen voor pessie.![]()
![]()
Leuk! had je een voorgevoel?quote:
Nou, ik heb eigenlijk al mn hele leven een voorkeur voor een meisjequote:Op vrijdag 10 april 2015 12:21 schreef Mariposas het volgende:
Wat een schatje, gevalletje!
Jantina, wat een mooie duidelijke echo!
ik kreeg net zo'n harde schop dat ik helemaal een schrikbeweging maakte, mijn collega's keken me heel vreemd aan.
[..]
Leuk! had je een voorgevoel?
Wat een hoop jongens trouwens, ik tel er nu 13. En 6 meisjes (hoewel ik 3 onbevestigde op het oog heb).
Dit was alvast mijn vooruitziende blikquote:Op donderdag 9 april 2015 19:06 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Oh ik heb nog geen echo gehadzaterdagochtend pas. Maar hopelijk kunnen we je berichtje dat gewoon kopieren en plakken
wie zijn de onbevestigde meisjes dan?quote:Op vrijdag 10 april 2015 12:21 schreef Mariposas het volgende:
Wat een schatje, gevalletje!
Jantina, wat een mooie duidelijke echo!
ik kreeg net zo'n harde schop dat ik helemaal een schrikbeweging maakte, mijn collega's keken me heel vreemd aan.
[..]
Leuk! had je een voorgevoel?
Wat een hoop jongens trouwens, ik tel er nu 13. En 6 meisjes (hoewel ik 3 onbevestigde op het oog heb).
Dan heb je geluk dat hij enkel op kraamvisite kwam, in mijn droom deed 'ie heel andere dingen...quote:Op donderdag 9 april 2015 14:28 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Ik droomde in mn zwangerschap dat Dries roelvink op kraamvisite kwam... met gele zwembroek
Ik denk aan Pessie, FlyingFish, LuDann... En oh ja Jantina ook nav de NUB!quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:16 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
wie zijn de onbevestigde meisjes dan?
En ik zie nu pas dat jij ook goed nieuws hebt gekregenquote:
dat kan ja.quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:45 schreef silliegirl het volgende:
Vraag; gisteren bij de echo was het kindje niet tot bewegen te porren. Ik moest nog een paar keer met mijn heupen draaien en schudden, maar baby was een "slaapkop" en bewoog niks.
Nu maak ik me daar toch zorgen om, klopt t
Dat je nog geen beweging hoeft te zien met 10
weken?
Yessssss!!!!quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:41 schreef Mineola het volgende:
[..]
En ik zie nu pas dat jij ook goed nieuws hebt gekregen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat heerlijk!!!! Nu kan je onbezorgd verder zwangeren!
Oh! Dan is het misschien inderdaad gewoon een slaapkopje.quote:
Die van mij ligt altijd te chillen met de echo's, ik herken helemaal niets van backflippende baby's op de echo.quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:45 schreef silliegirl het volgende:
Vraag; gisteren bij de echo was het kindje niet tot bewegen te porren. Ik moest nog een paar keer met mijn heupen draaien en schudden, maar baby was een "slaapkop" en bewoog niks.
Nu maak ik me daar toch zorgen om, klopt t
Dat je nog geen beweging hoeft te zien met 10
weken?
Naja, jouw been is natuurlijk veel minder kwetsbaar dan de beeb....quote:Op vrijdag 10 april 2015 14:09 schreef silliegirl het volgende:
Ook leuk; ik ben vanochtend gevallen. Of eigenlijk; mijn boodschappenkar kiepte om terwijl ik de auto aan 't inladen was, waardoor ik ook omviel, want wagentje viel tegen/op mij.
Deed vooral mijn knie en bovenbeen zeer, maar nu is vriend in de stress "want straks is er wat met de baby". Fijn ook dat 'ie vraagt hoe t met mijn been is...
Kon je bij mij de NUB theorie toepassen a.h.v. de foto dan? Ik dacht dat het kindje er dan anders bij moest liggen...quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:33 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Ik denk aan Pessie, FlyingFish, LuDann... En oh ja Jantina ook nav de NUB!
😄quote:Op vrijdag 10 april 2015 14:18 schreef Krisvc het volgende:
Je wordt spontaan tweederangs burger van zo'n zwangerschap Sillie.
Vriend kreeg het vanochtend voor elkaar om te zeggen dat 'ie heel veel van The Puppet houdt, en The Puppet zit in mij dus hij houdt ook heel veel van mij by proxy.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |