Check die naafs, zo nep as can bequote:Op maandag 6 april 2015 22:24 schreef Oksel het volgende:
Kano!!!
http://www.marktplaats.nl(...)3e3a&previousPage=lr
Wel ff checken dat ze echt zijn.
Dat laatstequote:Op maandag 6 april 2015 21:35 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Handig, dan wordt je er tenminste soignee afgereden in de afdaling, omdat ze minder fijn sturen dan je Eastons.
Alhoewel, kunnen de meesten die de AGR rijden totaal niet sturen, dus de kans dat dit gebeurt is ook weer niet zo groot.
Mijn naam er ook even onder gezet?quote:Op maandag 6 april 2015 22:24 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik heb ze gemaild dat ik dit geen stijl vind
Vond de kleuren inderdaad al wat vreemd aandoen.quote:Op maandag 6 april 2015 22:24 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Check die naafs, zo nep as can be
Mensen die nepperds verkopen op mp
Nepperds
Marktplaats
Mensen
In een omloopje kan je een beroerde bocht wat makkelijker corrigeren idd. Knap gereden Patty!quote:Op maandag 6 april 2015 22:01 schreef Patroon het volgende:
[..]
Door al die haakse bochten moet je steess vol aanzetten. Als je dan de bocht vierkant doorgaat, moet je nog harder aanzetten. Gewoon veel zwaarder dan een rondje met doortrap bochten of omloop. Elke bocht weer is vol concentratie proberen zo goed mogelijk door te sturen. Net F1
Deze zijn wat voor jou. 948 gram voor de complete set: https://www.bike-componen(...)-Laufradsatz-p32933/quote:Op maandag 6 april 2015 22:29 schreef Oksel het volgende:
Dit ziet er ook wel aardig uit:
http://www.bakkerracingpr(...)usc-black-label.html
Relatief licht, goede lagers, G3 spaakpatroon moet je van houden. En natuurlijk Campa.
Heb em ook gereden, mocht vooraan starten, kon het bijhouden, maar merkte dat ik op het lange rechte stuk niet explosief genoeg was om meteen na de bocht in het wiel te blijven zitten. Moest dus elke keer gaatje laten vallen en dit dan over de lengte van de hele strook dichtrijden, frustrerend. Hierdoor was het te zwaar voor mij, na 50 minuten moest ik eraf. De andere bochten waren wel lekker, ruim voor bocht gaatje laten vallen, net voor de bocht nog ff goed aanzetten en dan lekker rustig in het wiel na de bocht.quote:Op maandag 6 april 2015 22:01 schreef Patroon het volgende:
[..]
Door al die haakse bochten moet je steess vol aanzetten. Als je dan de bocht vierkant doorgaat, moet je nog harder aanzetten. Gewoon veel zwaarder dan een rondje met doortrap bochten of omloop. Elke bocht weer is vol concentratie proberen zo goed mogelijk door te sturen. Net F1
Het kan altijd beter , ik heb je natuurlijk maar 1x echt zien fietsen , maar toen was je inderdaad taai genoeg.quote:Op maandag 6 april 2015 21:46 schreef Oksel het volgende:
[..]
Had er al moeten zijn? Dat klinkt net alsof hij er niet is. Ben prima fit, 21% vetpercentage, 86kg. Veel benen getraind, en 100km fiets ik eenvoudig. En dat de basis goed is merkte ik na de winter in Excel. En ook bijv. met Grip, kon aan 't eind nog lekker meerijden.
Deze giro is niet het moment dat ik op m'n best wil zijn, zie 't meer als een leuke oefenweek met leuke ritjes. Ze zijn te kort om dood op te gaan, dus zie 't met goede moed tegemoet. De sportful giro is m'n hoofddoel.
Bijzonder triest wel, hij heeft iets van 4 wielsets te koop en wat sturen.quote:Op maandag 6 april 2015 22:24 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Check die naafs, zo nep as can be
Mensen die nepperds verkopen op mp
Nepperds
Marktplaats
Mensen
Het grootste verschil wat ik uit de tool gehaald krijg bij 40 km/h gemiddeld over 40 km, is 1:25. Het verschil tussen de HED stinger disc en de Mavic Box Wheel. Dat dan als je in een driehoeksvorm je rondje zou rijden.quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:09 schreef kanovinnie het volgende:
Volgens die site zou het verschil tussen zonda's en de beste wielen (HED-3, dus een trispoke TT/triathlon wiel) 24 seconden zijn op 1 uur lang 40 km/uur fietsen. Dat is 0.7%
Met 45 km/uur is het 23 seconden en 50 km/uur 25 seconden.
Zouden die verschillen echt zo dicht bij elkaar liggen?
HED H3 Zipp 01:48 44quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:16 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Het grootste verschil wat ik uit de tool gehaald krijg bij 40 km/h gemiddeld over 40 km, is 1:25. Het verschil tussen de HED stinger disc en de Mavic Box Wheel. Dat dan als je in een driehoeksvorm je rondje zou rijden.
Uit deze data blijkt gewoon dat het inderdaad bijna niet uitmaakt welke wielen je er onder monteert in groepsverband. Alleen bij een individuele timetrail is de wielkeuze belangrijk.
Gelukkig maar dat de berijder van de fiets ook nog een verschil uitmaakt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:23 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
HED H3 Zipp 01:48 44
HED H3 HED 01:08 27
HED H3 Bontrager 01:37 39
Dus 3 keer hetzelfde wiel, 3 verschillende databases en flinke verschillen.
maw, het is maar net hoe je test.
Wat ik echt grappig vond was dat er niet een meest aero helm is (bij een TT houding). Door de houding is de ene helm meer geschikt voor de ene berijder en de andere helm meer geschikt voor de ander.quote:
quote:In the end, if you’re the kind of rider who looks for tiny incremental improvements in
the performance of your kit, you should focus on finding the lightest rims rather than the lightest overall wheel. Or you could just do what the rest of us do, and go for the ones that look the coolest.
Veel pros hebben aan het begin ook moeite met Aero tt helm. Je moet echt 50 minuten vooruit blijven kijken , kijk naar je stuur en het is alsof je de remparachute activeertquote:Op dinsdag 7 april 2015 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat ik echt grappig vond was dat er niet een meest aero helm is (bij een TT houding). Door de houding is de ene helm meer geschikt voor de ene berijder en de andere helm meer geschikt voor de ander.
De huidige TT helmen zijn ook allemaal korter dan vroeger volgens mij.quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Veel pros hebben aan het begin ook moeite met Aero tt helm. Je moet echt 50 minuten vooruit blijven kijken , kijk naar je stuur en het is alsof je de remparachute activeert
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb die MP wieltjes bij ffwd even onder de aandacht gebracht. ben benieuwd hoe lang ze er nog staan.
dat iemand een keer nepperts koop zal me een worst wezen, ben zelf ook niet heilig.
maar dit is gewoon oplichting
[ Bericht 56% gewijzigd door dop op 07-04-2015 09:11:06 ]Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
Wat gaan die doen aan de vlucht van wombcat dan?quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:54 schreef dop het volgende:
[..]
heb het ook bij ffwd even onder de aandacht gebracht. ben benieuwd hoe lang ze er nog staan.
Ik had ook al met die gast gemaild met de vraag welke assen gebruikt zijn in de wielenquote:Op dinsdag 7 april 2015 08:54 schreef dop het volgende:
[..]
heb het ook bij ffwd even onder de aandacht gebracht. ben benieuwd hoe lang ze er nog staan.
http://www.carbonxsports.(...)ess-br-xhb00702.htmlquote:Op dinsdag 7 april 2015 09:03 schreef iScream. het volgende:
[..]
Ik had ook al met die gast gemaild met de vraag welke assen gebruikt zijn in de wielenDie stuurtjes die hij verkoopt zijn ook nep, rechtstreeks van Aliexpress.
Jep. Dat is zodat je makkelijk naar beneden kan kijkenquote:Op dinsdag 7 april 2015 08:47 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
De huidige TT helmen zijn ook allemaal korter dan vroeger volgens mij.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Moeten ze maar niet zo hard rijden in de laatste 500 meter. Zelf schuld. Kutwielrenners.quote:Op dinsdag 7 april 2015 09:30 schreef kanovinnie het volgende:
http://www.nu.nl/wielrenn(...)are-val-stetina.html
Effe een pion erop en dan rijd er niemand meer tegenaan
Ik gaf enkel aan dat dat weekend wel of niet fietsen geen enkele invloed zal hebben. De basis had er al moeten zijn, en oksel geeft aan dat die er is. Prima toch. Stel hem enkel gerust dat niet erg is dat hij nu rust pakt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:14 schreef dop het volgende:
[..]
Het kan altijd beter , ik heb je natuurlijk maar 1x echt zien fietsen , maar toen was je inderdaad taai genoeg.
Patroon je moet soms ff bedenken dat dit recreatiefwielrennen is.
krijg het gevoel dat er ergens wat oud zeer zit dat mee speelt in je reactie's op Oksel.
Oksel kan aardig uit de voeten en gaat hopelijk een hoop lol hebben in zijn Giro.
en dan die achterlijk hoge voetbalsokken... samen met die rare broekspijppjes.... nopequote:Op maandag 6 april 2015 22:00 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ketting op het binnenblad, veel te lang ventiel voor, bidon in de houder, kerel staat erbij te kijken alsof ie net in zn broek heeft gepoept, en zn ene broekspijp zit hoger dan zn andere.
En wie gaat er nou in hemelsnaam op een bochtige bosweg midden op de weg staan. Zometeen komt er een auto een beetje sportief aangereden, en die walst je zo plat.
Het vreemde is dat het wel lijkt alsof het hoort, die kortere broekspijpquote:Op maandag 6 april 2015 22:00 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ketting op het binnenblad, veel te lang ventiel voor, bidon in de houder, kerel staat erbij te kijken alsof ie net in zn broek heeft gepoept, en zn ene broekspijp zit hoger dan zn andere.
En wie gaat er nou in hemelsnaam op een bochtige bosweg midden op de weg staan. Zometeen komt er een auto een beetje sportief aangereden, en die walst je zo plat.
Ik had dat ook op een gegeven moment. Niet kunnen oplossen, nu doe ik het altijd op jouw manier.quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:41 schreef the_critic het volgende:
is er iets veranderd in de upload van strava? Normaal hing ik de garmin eraan.. en dan zocht ie zelf direct naar nieuwe ritjes. Nu moest ik zelf in de directory van de garmin opzoek naar de ritjes om ze te selecteren..
Heb ik ook. Sowieso is strava kut in chrome, krijg constant een foutmeldingen. Tegenwoordig doe ik strava in internet explorerquote:Op dinsdag 7 april 2015 10:41 schreef the_critic het volgende:
is er iets veranderd in de upload van strava? Normaal hing ik de garmin eraan.. en dan zocht ie zelf direct naar nieuwe ritjes. Nu moest ik zelf in de directory van de garmin opzoek naar de ritjes om ze te selecteren..
fijn dat het dus iig niet aan mij ligt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:54 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Heb ik ook. Sowieso is strava kut in chrome, krijg constant een foutmeldingen. Tegenwoordig doe ik strava in internet exploreren de rest het browsen in chrome.
Je kan toch ook garminconnect aan strava koppelen? Denk dat ik dat dan ga doen. Synchroniseren vind ik fijner dat zelf uploaden. Ook voor de dagen dat ik vergeet te uploadenquote:Op dinsdag 7 april 2015 10:56 schreef the_critic het volgende:
[..]
fijn dat het dus iig niet aan mij ligt.
eerder was Chome juist makkelijker... kon je meerdere ritjes selecteren en bij IE maar 1.. nu juist dus chrome minder... jammer
Geen last hier. Juist bij IE doet Strava het niet bij me...quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:54 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Heb ik ook. Sowieso is strava kut in chrome, krijg constant een foutmeldingen. Tegenwoordig doe ik strava in internet exploreren de rest het browsen in chrome.
Het werkte op het laatst sowieso al minder bij mij toen ik ook af en toe ging uploaden van mn telefoon. Precies dezelfde rit maar op de garmin misschien paar seconden later uitgezet ging ie dan toch een 2e keer uploaden. Heel irritant.quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:56 schreef the_critic het volgende:
[..]
fijn dat het dus iig niet aan mij ligt.
eerder was Chome juist makkelijker... kon je meerdere ritjes selecteren en bij IE maar 1.. nu juist dus chrome minder... jammer
Huh? Je logde dan een rit dubbel?quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:59 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Het werkte op het laatst sowieso al minder bij mij toen ik ook af en toe ging uploaden van mn telefoon. Precies dezelfde rit maar op de garmin misschien paar seconden later uitgezet ging ie dan toch een 2e keer uploaden. Heel irritant.
Ja, Garmin logt automatisch natuurlijk, maar doe mn woon-werk ritjes altijd ook met telefoon. Als ik dat in t weekend upload deed van de garmin moest je alle woon-werk ritjes gaan verwijderenquote:
Hij had campagnolo?quote:Op dinsdag 7 april 2015 11:54 schreef dop het volgende:
Klein rondje gedaan door de stad.
Zag zowaar een bakfietskoerier, hij was meer gesoineerd dan ik
dat niet witte bullit met shimano schijfremmen geloof ik, je kent hem wel!quote:
quote:Op dinsdag 7 april 2015 08:54 schreef dop het volgende:
Volgens de verkoper zijn het DT180 naven, zal hem eens vragen om een detailfoto, want die DT180 naven zien er in de echte variant toch echt anders uit volgens mij..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb die MP wieltjes bij ffwd even onder de aandacht gebracht. ben benieuwd hoe lang ze er nog staan.
dat iemand een keer nepperts koop zal me een worst wezen, ben zelf ook niet heilig.
maar dit is gewoon oplichting
gelul 100% zeker weten Novatec 271/372 die wielen schreeuwen aliexpress aan alle kantenquote:Op dinsdag 7 april 2015 12:39 schreef iScream. het volgende:
[..]
Volgens de verkoper zijn het DT180 naven, zal hem eens vragen om een detailfoto, want die DT180 naven zien er in de echte variant toch echt anders uit volgens mij..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |