Grappig, ik heb net het tegenovergestelde het gevoel bij verkeer dat van baan wisselt. Ik moet wel toegeven, laatste pagina's nauwelijks gelezen dus misschien ligt het daar aan. Maar wat ik vooral lees bij verkeer dat van baan wisselt is dat het te langzaam gaat en het bekende 'spiegelen' (in dit geval het niet spiegelen) verhaalquote:Op dinsdag 7 april 2015 21:34 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Ik heb de indruk dat de meeste verkeersdeelnemers denken dat invoegend of van baan wisselend verkeer altijd voorrang heeft op de snelweg. En als ze hun knipperlicht aanzetten hoeven ze ook niet meer te kijken
Ik snap je ergernis, maar dit is precies het soort debilisering waar ik tegen ageer. S bochten, chicanes e.d. om verkeer af te remmen. Zorg dat het wegbeeld overeen komt met de geldende snelheid (vaak een probleem), zorg dat er goede alternatieven zijn om niet door een centrum heen te hoeven (die vooral ook sneller zijn!), maar dit soort wegen worden dan aangeduid als sluiproute en ook verneukt. Zo'n verandering als je hier op de foto ziet en beschreven hebt, heet dan nog duurzaam veilig ook, terwijl het feitelijk alleen maar onveiliger is geworden. En waarschijnlijk kan je hier niet eens meer met 50 doorheen. Net als die drempels in een 50 weg waar je stapvoets in zijn 1 overheen moet omdat je anders, met een compleet originele wagen, met de carterpan op de grond zit.quote:Op dinsdag 7 april 2015 22:01 schreef Posergoth6667 het volgende:
Ik heb het idee dat de meeste mensen die achter het stuur van een vierwieler gaan zitten uberhaupt niet meer nadenken (of alleen nog maar aan zichzelf). Ik heb zelf ook een auto maar ik heb het idee dat mensen steeds asocialer worden. Fietsers, brommers, motoren, ze moeten het allemaal ontgelden om maar harder en harder te kunnen gaan. Voorrang verlenen is er ook niet meer bij, voetgangers bij zebrapaden moeten echt goed opletten om niet overreden te worden en invoegen is gooi-werk aan het worden.
Hier in de buurt is een mooie S bocht, speciaal gemaakt om het verkeer af te remmen. 1 rijstrook per kant met doorbroken streep in het midden. Aan beide kanten ligt een doorgetrokken streep met daarnaast, zonder berm, verhoging etc, een fietspad. Als je daar aan komt, ga maar op het fietspad rijden want anders heb je zo een frontale aanrijding omdat bijna iedereen de bocht afsnijd terwijl dat niet mag. Het is dat ik niet de juiste apparatuur heb anders zou ik daar dolgraag s'nachts een paar betonnen paaltjes in het midden willen plaatsen. Misschien dat mensen dan wel op de rijbaan blijven. Als ik daar fiets doe ik dat meestal op het voetpad. Ik ben daar al een keer aangereden toen ik aan het fietsen was en 1 keer bijna toen ik op de brommer notabene zelf af aan het snijden was door op het fietspad te rijden aan de goede kant. Een tegenligger had mij bijna frontaal aangereden omdat hij aan de andere kant met twee wielen op het fietspad reed.
[ afbeelding ]
Volgens mij verwoord je het anders, maar zeg je nu exact hetzelfde als het bericht dat je citeert.quote:Op dinsdag 7 april 2015 22:29 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Grappig, ik heb net het tegenovergestelde het gevoel bij verkeer dat van baan wisselt. Ik moet wel toegeven, laatste pagina's nauwelijks gelezen dus misschien ligt het daar aan. Maar wat ik vooral lees bij verkeer dat van baan wisselt is dat het te langzaam gaat en het bekende 'spiegelen' (in dit geval het niet spiegelen) verhaal
je draait wel de boel om. Het verkeer op de invoegstrook is in principe verantwoordelijk voor het invoegen. Maar dat wil ook zeggen dat het verkeer op de doorgaande rijbaan mee doet met dat hele invoegproces. Dat wil dus zeggen, een beetje ruimte maken. Misschien een beetje gas geven of remmen als dat gaat.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:39 schreef zarGon het volgende:
[..]
Man man man...
[..]
Mooi, we zijn het eens dat je constant allerlei zaken erbij haalt die niet aan de orde zijn in de situatie waar ik het over heb...
[..].
Mooie aannames.
[..]
Je weet helemaal niets over het rijgedrag van de auto achter mij en trekt allerlei conclusies.
[..]
Ik heb geen idee waarom je het telkens hebt over niet vooruit kunnen kijken, want ik heb zonder problemen kunnen invoegen, zonder de auto's op de rijstrook waarop ik invoeg te hinderen. Ik 'klaagde' dan ook niet over niet kunnen invoegen. Het ging om makkelijk invoegen.
Ciora snapt het punt dat ik wil maken wel; het verkeer kan veilig en vlot blijven doorstromen als men anticipeert op invoegend verkeer.
Je bent vermakelijk, dat wel.
Wat moet ik dan? Naar links gaan omdat een ander te beroerd is zijn ogen te gebruiken? Ja, sorry, maar dan ben ik te beroerd om op te schuiven. Hij heeft een probleem en wil dat juist mijn probleem nemen.quote:
Want jij vindt dat je geen probleem hebt en een ander daarmee wilt opzadelen? Deze reactie toont duidelijk aan hoe blind je bent voor je eigen onkunde.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:39 schreef zarGon het volgende:
Mooi, we zijn het eens dat je constant allerlei zaken erbij haalt die niet aan de orde zijn in de situatie waar ik het over heb...
Jij ook niet, want je zit er niet in. En wat let je om van je gas af te gaan? Doe ik ook op invoegstroken bij vrachtwagens, tot de bocht /slinger rustig rijden en daarna op het gas. Gevolg? Ik voeg met minimaal 80 in en kan wel knap door naar links zonder anderen te hinderen terwijl het verkeer op de bumper van die vrachtwagen nog steeds 60 rijdt en er eigenlijk niet lekker tussen gaat komen zonder remacties te veroorzaken. En ja, dat lukt ook prima met een een koekblik. Ja, je moet alleen wel je gaspedaal wat dieper indrukken dan half en misschien eens bij een iets hoger toerental schakelen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:39 schreef zarGon het volgende:
Je weet helemaal niets over het rijgedrag van de auto achter mij en trekt allerlei conclusies.
Want iets minder hard gas geven en achter een auto invoegen is onmogelijk voor je...quote:
Wat is het probleem? Makkelijk invoegen, je hebt geen besef van hoe groot je auto eigenlijk?quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:39 schreef zarGon het volgende:
Ik heb geen idee waarom je het telkens hebt over niet vooruit kunnen kijken, want ik heb zonder problemen kunnen invoegen, zonder de auto's op de rijstrook waarop ik invoeg te hinderen. Ik 'klaagde' dan ook niet over niet kunnen invoegen. Het ging om makkelijk invoegen.
Als het invoegend verkeer eens zou anticiperen op het verkeer op de hoofdrijbaan, dan kan het verkeer op de hoofdrijbaan ook veilig en vlot door blijven stromen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:39 schreef zarGon het volgende:
Ciora snapt het punt dat ik wil maken wel; het verkeer kan veilig en vlot blijven doorstromen als men anticipeert op invoegend verkeer.
Liever vermakelijk dan een gevaar op de weg zonder verkeersinzicht.quote:
Dat weet niemand. Maar de politie kan ze in theorie goed aanpakken, want de regels die voor automobilisten gelden, gelden ook voor fietsers: Afstand houden (je moet de weg binnen stopafstand kunnen overzien), voorrang verlenen, niet racen op de openbare weg.quote:
Met als verschil dat je als automobilist een roze pasje moet verdienen, terwijl iedere idioot op een fiets mag zitten.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:31 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Dat weet niemand. Maar de politie kan ze in theorie goed aanpakken, want de regels die voor automobilisten gelden, gelden ook voor fietsers: Afstand houden (je moet de weg binnen stopafstand kunnen overzien), voorrang verlenen, niet racen op de openbare weg.
En het SWOV wil ze nog op de rijbaan hebben ook.
Maar dat doet niets af aan het feit dat je de wet niet mag overtreden. En daarbij, jij gelooft dat die babyboomers in die te strakke pakkies geen rijbewijs hebben? Want het zijn meestal babyboomers.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met als verschil dat je als automobilist een roze pasje moet verdienen, terwijl iedere idioot op een fiets mag zitten.
Doet niets af aan de verplichting de Nederlandse wetten te kennen, ook een fietser moet als bestuurder op de hoogte zijn van de verkeersregels.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Met als verschil dat je als automobilist een roze pasje moet verdienen, terwijl iedere idioot op een fiets mag zitten.
Die grijze knarren in een veel te strak pak en op een te dure fiets hebben wel een rijbewijs ja...die gasten die op een kroegfiets met doodsverachting door het verkeer slalommen vaak niet. Vaak weten ze gewoon niet beter. Als op een gelijkwaardige kruispunt een jonge fietser met een smartphone in de hand van links komt, rem ik gewoon. Vaak weten ze niet eens dat je voorrang moet verlenen...accepteer het gewoon.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:46 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Maar dat doet niets af aan het feit dat je de wet niet mag overtreden. En daarbij, jij gelooft dat die babyboomers in die te strakke pakkies geen rijbewijs hebben? Want het zijn meestal babyboomers.
Nee, je moet je aan de wet houden. Je hoeft ze niet te kennen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:54 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Doet niets af aan de verplichting de Nederlandse wetten te kennen, ook een fietser moet als bestuurder op de hoogte zijn van de verkeersregels.
Sowieso kan je beter remmen, aansprakelijk ben je sowieso. Schuldig niet nee, maar je moet betalen en dat voelt sowieso als straf. Tenzij je echt hard kan bewijzen dat de fietser iets debiels deed.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:55 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die grijze knarren in een veel te strak pak en op een te dure fiets hebben wel een rijbewijs ja...die gasten die op een kroegfiets met doodsverachting door het verkeer slalommen vaak niet. Vaak weten ze gewoon niet beter. Als op een gelijkwaardige kruispunt een jonge fietser met een smartphone in de hand van links komt, rem ik gewoon. Vaak weten ze niet eens dat je voorrang moet verlenen...accepteer het gewoon.
Vraag me af tot in hoeverre dat voor minderjarige fietsers geldt...je kunt van het 11-jarig buurjongetje niet verwachten dat hij zich aan alle Verkeersregels houdt.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:54 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Doet niets af aan de verplichting de Nederlandse wetten te kennen, ook een fietser moet als bestuurder op de hoogte zijn van de verkeersregels.
Daarom heb je daar ook weer beperkte aansprakelijkheid voor. Net als een kind van 6 dat over de stoep fietst, niet bekeurd wordt, maar een kind van 16 wel.quote:Op woensdag 8 april 2015 00:13 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Vraag me af tot in hoeverre dat voor minderjarige fietsers geldt...je kunt van het 11-jarig buurjongetje niet verwachten dat hij zich aan alle Verkeersregels houdt.
Fijn he, van die 'verkeersweters'. Maken ook altijd van die leuke dashcamcompilaties waarin ze compleet uit hun plaat gaan als iemand met zijn linker wielen 3 cm over de belijning rijdt b.v.quote:Op woensdag 8 april 2015 08:13 schreef DW457 het volgende:
Ongelooflijk wat een stugge houding mensen hier vertonen zeg. Niet iedereen rijdt even best, dat is gewoon zo, maar waarom de ander dan niet even helpen als ze een inschattingsfoutje maken? Nee, dan doen we net als Pizza_boom, jij maakt de fout en dus mag jij het oplossen en ik ga je daar geen millimeter mee helpen. Goh, wat stoer. Maar ondertussen werk je wel in de hand dat de mensen die de fout maken gekke sprongen moeten gaan maken om die fout op te lossen terwijl als je een beetje anticipeerd en een beetje behulpzaam bent het verkeer veel beter doorstroomt en het nog veel veiliger is ook.
Nee, van mensen die hun voorrang als heilig beschouwen krijg ik ook een vervelend gevoel. Het gaat 'm om de glijdende schaal. Fietsers voorrang geven waar ze het niet hebben is een aardig gebaar, maar als het een gewoonte wordt is het wachten op die ene fietser die dacht voorrang te krijgen, met alle gevolgen van dien. Hetzelfde met die invoegende auto's die verwachten dat het verkeer op de doorgaande rijbaan wel naar links gaat.quote:Op woensdag 8 april 2015 08:13 schreef DW457 het volgende:
Ongelooflijk wat een stugge houding mensen hier vertonen zeg. Niet iedereen rijdt even best, dat is gewoon zo, maar waarom de ander dan niet even helpen als ze een inschattingsfoutje maken? Nee, dan doen we net als Pizza_boom, jij maakt de fout en dus mag jij het oplossen en ik ga je daar geen millimeter mee helpen. Goh, wat stoer. Maar ondertussen werk je wel in de hand dat de mensen die de fout maken gekke sprongen moeten gaan maken om die fout op te lossen terwijl als je een beetje anticipeerd en een beetje behulpzaam bent het verkeer veel beter doorstroomt en het nog veel veiliger is ook.
Dit dus. Als je verwacht dat je precies volgens het boekje het verkeer in moet kun je wel eens van een koude kermis thuis komen. Sommigen rijden nog volgens de verkeersregels zoals het lang, lang geleden is aangeleerd. Anderen hebben een nogal ruime interpretatie wat betreft artikel 5, zolang het geen schade oplevert mag het... Weer anderen moeten nog wakker worden, lang nadat ze van huis zijn vertrokken.quote:Op woensdag 8 april 2015 11:29 schreef twiFight het volgende:
Tsja, 'het verkeer' dat ben je altijd met zijn allen, of je nu in je gelijk staat of niet, je blijft onderdeel van het verkeer en daarom medeverantwoordelijk (maar niet per se schuldig) voor de afloop.
Kom hier (In Brabant/Zeeland) maar eens op een willekeurige zondag. Het mag iedere zondag zijn.quote:Waar haalt iedereen trouwens die wielrenners vandaan elke keer? Ik kom ze echt heel, heeeel zelden tegen in het verkeer.
Hahaha, wij hebben daar precies hetzelfde gehad!quote:Op woensdag 8 april 2015 11:41 schreef Sarasi het volgende:
Mensen die niet nadenken.
Misschien wel bekend, sontplein IKEA Groningen. We rijden in een treintje langs de McDonald's richting IKEA. De auto voor ons moest linksaf, de ons tegemoet komende paar auto's allemaal ook (dus de afrit voor ons rechts in) en van rechts kwamen ook een paar auto's. Wat gebeurt er? In plaats van dat men gewoon de voorrangsregels hanteert, besluit iedereen stug door te rijden.Dat resulteerde natuurlijk in een vage driehoek van auto's die geen kant op konden.
...
Verwachten dat een ander naar links gaat voor jou is geen inschattingsfout, maar gewoon onvermogen om deel te nemen aan het verkeer, niet anticiperen op wat er op de hoofdrijbaan gebeurt. Je vindt mij, die zich keurig aan de regels houdt, een aso, terwijl degene die verdomd zich aan te passen aan het verkeer dat zich al reeds op de hoofdrijbaan bevindt en de feitelijke aso is, nog zielig ook.quote:Op woensdag 8 april 2015 08:13 schreef DW457 het volgende:
Ongelooflijk wat een stugge houding mensen hier vertonen zeg. Niet iedereen rijdt even best, dat is gewoon zo, maar waarom de ander dan niet even helpen als ze een inschattingsfoutje maken? Nee, dan doen we net als Pizza_boom, jij maakt de fout en dus mag jij het oplossen en ik ga je daar geen millimeter mee helpen. Goh, wat stoer. Maar ondertussen werk je wel in de hand dat de mensen die de fout maken gekke sprongen moeten gaan maken om die fout op te lossen terwijl als je een beetje anticipeerd en een beetje behulpzaam bent het verkeer veel beter doorstroomt en het nog veel veiliger is ook.
Gelukkig doe ik daar niet aan mee.quote:Op woensdag 8 april 2015 09:42 schreef Ciora het volgende:
[..]
Fijn he, van die 'verkeersweters'. Maken ook altijd van die leuke dashcamcompilaties waarin ze compleet uit hun plaat gaan als iemand met zijn linker wielen 3 cm over de belijning rijdt b.v.
Hinderlijk volk.
Ik maak er als invoeger een sport van om iemand die voor je naar links gaat, eruit te rijden en pas naar links te komen als je die persoon voorbij bent, zodat diegene voor lul naar links is gegaan. Misschien dat ze het dan een keer snappen.quote:Op woensdag 8 april 2015 12:33 schreef Fer het volgende:
Als ik naast zo'n invoeger op ramkoers zit, geef ik meestal een foefje gas bij, dat ik ieder geval voor diegene in zicht ben.
Wat moet jij een enorm hoge bloeddruk hebben in de autoquote:Op woensdag 8 april 2015 13:50 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Verwachten dat een ander naar links gaat voor jou is geen inschattingsfout, maar gewoon onvermogen om deel te nemen aan het verkeer, niet anticiperen op wat er op de hoofdrijbaan gebeurt. Je vindt mij, die zich keurig aan de regels houdt, een aso, terwijl degene die verdomd zich aan te passen aan het verkeer dat zich al reeds op de hoofdrijbaan bevindt en de feitelijke aso is, nog zielig ook.
Je hebt trouwens ook alleen maar flarden gelezen, want als je wel mijn betoog gelezen had, had je ook gelezen dat waar nodig ik echt wel naar links ga. Maar iemand die niet uit zijn doppen kijkt en naast mij uit komt terwijl er voor en na mij kilometers vrij zijn? Die kan het even lekker zelf uitzoeken. Een vrachtwagen die aan het einde van de invoegstrook op de A27 bij Oosterhout zit? Ga ik wel voor naar links. Oprit 2 en 3 van de A8? Is ook zo kuttig kort, ga ik ook wel voor naar links. Alleen niet bij het eerste blokje. Laat iemand eerst maar eens gang maken en de hele invoegstrook gebruiken. Iemand die het voor elkaar krijgt om bij de invoeger van het Rottepolderplein om 3 uur 's nachts naast mij uit te komen? Je hebt vanaf onderaan de invoeger tot aan het einde van de invoegstrook 900 meter om gang te maken. Vanaf het moment dat je op gelijke hoogte rijdt met het andere verkeer tot het einde van de invoegstrook 450 meter om een plek te zoeken. En dan ben ik de aso als ik geen ruimte maak voor iemand, terwijl er voor mij en na mij kilometers vrij zijn? Wat roep je nou net over anticiperen?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
Gelukkig doe ik daar niet aan mee.
[..]
Ik maak er als invoeger een sport van om iemand die voor je naar links gaat, eruit te rijden en pas naar links te komen als je die persoon voorbij bent, zodat diegene voor lul naar links is gegaan. Misschien dat ze het dan een keer snappen.
Goed zo, straf iemand die iets vriendelijks voor je doet maar af, hoor! Wat denken ze wel niet!quote:Op woensdag 8 april 2015 13:50 schreef Pizza_Boom het volgende:
Ik maak er als invoeger een sport van om iemand die voor je naar links gaat, eruit te rijden en pas naar links te komen als je die persoon voorbij bent, zodat diegene voor lul naar links is gegaan. Misschien dat ze het dan een keer snappen.
Straks kunnen we ook op hem schelden dat hij als een dwaas over de weg scheurt wanneer hij met een hartaanval achter het stuur zitquote:Op woensdag 8 april 2015 16:20 schreef Messina het volgende:
[..]
Goed zo, straf iemand die iets vriendelijks voor je doet maar af, hoor! Wat denken ze wel niet!
Als iemand mij rechts voorbij gaat terwijl ik ruimte voor hem/haar heb gemaakt, haal ik m'n schoudertjes op, knipperlichtje aan en terug naar de rechterbaan waar ik vrolijk op de CC verder tour.quote:Op woensdag 8 april 2015 16:21 schreef DW457 het volgende:
[..]
Straks kunnen we ook op hem schelden dat hij als een dwaas over de weg scheurt wanneer hij met een hartaanval achter het stuur zit
Precies, dat rijdt zoveel relaxter dan wanneer je je overal maar druk om maakt. Toen ik net mijn rijbewijs had, had ik daar ook een handje van. Rem aantikken als ik een klever had, groot licht seinen als iemand onnodig links rijdt, je kent t wel. Nu ben ik daar inmiddels vanaf gestapt en rij ik gewoon mijn eigen weg met mijn radiootje aan...super relaxtquote:Op woensdag 8 april 2015 16:24 schreef Messina het volgende:
[..]
Als iemand mij rechts voorbij gaat terwijl ik ruimte voor hem/haar heb gemaakt, haal ik m'n schoudertjes op, knipperlichtje aan en terug naar de rechterbaan waar ik vrolijk op de CC verder tour.
Ik maak me maar druk om heel weinig dingen.
quote:Op woensdag 8 april 2015 16:24 schreef Messina het volgende:
[..]
Als iemand mij rechts voorbij gaat terwijl ik ruimte voor hem/haar heb gemaakt, haal ik m'n schoudertjes op, knipperlichtje aan en terug naar de rechterbaan waar ik vrolijk op de CC verder tour.
Ik maak me maar druk om heel weinig dingen.
quote:Op woensdag 8 april 2015 16:28 schreef DW457 het volgende:
[..]
Precies, dat rijdt zoveel relaxter dan wanneer je je overal maar druk om maakt. Toen ik net mijn rijbewijs had, had ik daar ook een handje van. Rem aantikken als ik een klever had, groot licht seinen als iemand onnodig links rijdt, je kent t wel. Nu ben ik daar inmiddels vanaf gestapt en rij ik gewoon mijn eigen weg met mijn radiootje aan...super relaxt
Dat ken ik dus niet.quote:Op woensdag 8 april 2015 16:28 schreef DW457 het volgende:
[..]
Precies, dat rijdt zoveel relaxter dan wanneer je je overal maar druk om maakt. Toen ik net mijn rijbewijs had, had ik daar ook een handje van. Rem aantikken als ik een klever had, groot licht seinen als iemand onnodig links rijdt, je kent t wel. Nu ben ik daar inmiddels vanaf gestapt en rij ik gewoon mijn eigen weg met mijn radiootje aan...super relaxt
Ik vroeg toestemming aan mijn man, en toen vroeg hij wat ik buiten de keuken deed.quote:
Dat moet ik ook lerenquote:Op woensdag 8 april 2015 16:24 schreef Messina het volgende:
[..]
Als iemand mij rechts voorbij gaat terwijl ik ruimte voor hem/haar heb gemaakt, haal ik m'n schoudertjes op, knipperlichtje aan en terug naar de rechterbaan waar ik vrolijk op de CC verder tour.
Ik maak me maar druk om heel weinig dingen.
quote:Op woensdag 8 april 2015 16:45 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik vroeg toestemming aan mijn man, en toen vroeg hij wat ik buiten de keuken deed.
Ik wilde een heel betoog gaan typen, maar jij hebt samengevat wat ik wilde typen. Amen.quote:Op woensdag 8 april 2015 17:33 schreef BigSmurf het volgende:
[..]ik moest lachen.
Maar volgens mij snappen de meesten hier nog steeds niet wat Pizza en ridocar bedoelen. Het gaat niet om rustig zijn of asocialiteit of schoolmeesteren, hoewel velen van jullie het wel zo zien. Het gaat om de glijdende schaal. Iedereen verwacht dat je opzij gaat, omdat iedereen het ook doet. Fietsers nemen voorrang, omdat ze het te pas en onpas krijgen waar ze het niet hebben. Want "sociaal". Nee, levensgevaarlijk. Je wekt illusies bij mensen die toch al niet met vol verstand rijden die je niet moet willen wekken. Opzij indien noodzakelijk (oprit Oosterhout A27), blijven rijden indien compleet overbodig.
Das wel een bizar toeval...toen ik het aan mijn vriendin vroeg, vroeg zei wat ik in de keuken deedquote:Op woensdag 8 april 2015 16:45 schreef Messina het volgende:
[..]
Dat ken ik dus niet.![]()
Altijd al gerelaxt geweest
[..]
Ik vroeg toestemming aan mijn man, en toen vroeg hij wat ik buiten de keuken deed.
Echt hč. Stelletje chimpansees.quote:Op woensdag 8 april 2015 13:47 schreef Jihawti het volgende:
[..]
Hahaha, wij hebben daar precies hetzelfde gehad!
En als kers op de taart bij het parkeren ruzie met zwei sehr agressive Deutscher ("Ich war da zuerst! Iiich!")
Klopt wel ja. Ik had er laatst ook eentje die gewoon vanuit de invoegstrook -knippertje aan- de snelweg op kwam gekacheld -terwijl zijn strook nog zeker 100 meter doorging- en mij daardoor naar links dwong. Had w.s. niet eens door wat ie fout deed.quote:Op woensdag 8 april 2015 17:33 schreef BigSmurf het volgende:
[..]ik moest lachen.
Maar volgens mij snappen de meesten hier nog steeds niet wat Pizza en ridocar bedoelen. Het gaat niet om rustig zijn of asocialiteit of schoolmeesteren, hoewel velen van jullie het wel zo zien. Het gaat om de glijdende schaal. Iedereen verwacht dat je opzij gaat, omdat iedereen het ook doet. Fietsers nemen voorrang, omdat ze het te pas en onpas krijgen waar ze het niet hebben. Want "sociaal". Nee, levensgevaarlijk. Je wekt illusies bij mensen die toch al niet met vol verstand rijden die je niet moet willen wekken. Opzij indien noodzakelijk (oprit Oosterhout A27), blijven rijden indien compleet overbodig.
Nou een elektrische heftruck lenen is ook niet zo spannend, niemand die je zal horen, alleen nog ergens even een paar betonnen blokken jatten van de gemeentequote:Op dinsdag 7 april 2015 22:01 schreef Posergoth6667 het volgende:
Ik heb het idee dat de meeste mensen die achter het stuur van een vierwieler gaan zitten uberhaupt niet meer nadenken (of alleen nog maar aan zichzelf). Ik heb zelf ook een auto maar ik heb het idee dat mensen steeds asocialer worden. Fietsers, brommers, motoren, ze moeten het allemaal ontgelden om maar harder en harder te kunnen gaan. Voorrang verlenen is er ook niet meer bij, voetgangers bij zebrapaden moeten echt goed opletten om niet overreden te worden en invoegen is gooi-werk aan het worden.
Hier in de buurt is een mooie S bocht, speciaal gemaakt om het verkeer af te remmen. 1 rijstrook per kant met doorbroken streep in het midden. Aan beide kanten ligt een doorgetrokken streep met daarnaast, zonder berm, verhoging etc, een fietspad. Als je daar aan komt, ga maar op het fietspad rijden want anders heb je zo een frontale aanrijding omdat bijna iedereen de bocht afsnijd terwijl dat niet mag. Het is dat ik niet de juiste apparatuur heb anders zou ik daar dolgraag s'nachts een paar betonnen paaltjes in het midden willen plaatsen. Misschien dat mensen dan wel op de rijbaan blijven. Als ik daar fiets doe ik dat meestal op het voetpad. Ik ben daar al een keer aangereden toen ik aan het fietsen was en 1 keer bijna toen ik op de brommer notabene zelf af aan het snijden was door op het fietspad te rijden aan de goede kant. Een tegenligger had mij bijna frontaal aangereden omdat hij aan de andere kant met twee wielen op het fietspad reed.
[ afbeelding ]
Gozer,quote:Op donderdag 9 april 2015 00:20 schreef Pizza_Boom het volgende:
Voor alle hersenloze die vinden dat je maar voor iedere auto naar links moet als die wil invoegen, minuut zoeken op Flitsservice leverde mij dit filmpje op:
Maarja, die auto links is natuurlijk de aso dat hij niet alvast in de rem hing, er wil immers iemand invoegen.
Zelfde topic, iets verderop. Waarom zou je toch snelheid maken, een ander gaat wel naar links. Gewoon lekker met 70 invoegen! Dat die ander daar net ingehaald is, tsja. Maarja, ook hier is de rechtsrijdende automobilist natuurlijk de aso.
gezeik, die is toch zeker 20 meter langquote:Op woensdag 8 april 2015 17:33 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Opzij indien noodzakelijk (oprit Oosterhout A27), blijven rijden indien compleet overbodig.
Gozer,quote:Op donderdag 9 april 2015 00:27 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Gozer,![]()
Het verkeer is rekening met elkaar houden. Defensief zo stabiel mogelijk rijden, zodat we allemaal snel op onze plek van bestemming komen.
Daar gebeurden idd fouten. Dat gebeurt met menselijke bestuurders. En zelfs wanneer wij dat niet doen, je zus, nichtje, of iemand waar je om geeft wel.
Gun je her diegene een ongeluk te krijgen?
Ik iig niet. Het is het prettigste als we allemaal veilig thuis komen. Door soms idd het gas los te laten, uit te wijken of te remmen voor iemand.
Mijn punt is dat iedereen fouten maakt. Jij ook in het voorbeeld wat je geeft.quote:Op donderdag 9 april 2015 00:41 schreef PoisonPrince het volgende:
[..]
Gozer,die gasten die dit flikken zijn te lam om te spiegelen. Ik doe dit alleen maar als ik zelf hard rijd en ik niemand links hinder. Die gasten in de geposte filmpjes zouden ze hun rijbewijs moeten afpakken.
Als iemand zo naar links komt en de snelheden liggen wat hoger dan schrik je jezelf de tering. De laatste keer dat ik meemaakte was toen ik ongeveer 130/140 reed en er opeens een volvo tussen de vrachtwagens uitkwam. Ik zette heel erg haastig m'n richting uit maar d'r zat iemand in de dode hoek die toeterde, dus ja moest keihard remmen.
Ik snap wel waar pizzaboom vandaan komt.
Vertel mij wat, en weer die wielrenners, welke aso zijn. Als jij heel hard wil fietsen is dat echt prima, maar weet wel dat anderen vooral ouderen niet zo rap voor je ana de kant gaan. Vooral als je niet even je fietsbel gebruikt. En dan op 2 meter afstand hard gaan schelden heeft ook geen nut, blij dat er wel een deel wielrenners die weet hoe het moet.quote:Op woensdag 8 april 2015 22:23 schreef Nattekat het volgende:
Ouderen en huismoeders die weer hun jaarlijkse fietstochtje maken, zelfs op de fiets nog een paar keer flink moeten remmen...
Ik moest sowieso remmen anders had ik er tegenaan geklapt. Ik rij ook aardig veel. Mijn punt was die mensen komen dan als een debiel naar links toe terwijl het niet kan. Wat ik schreef had dan niks met invoegen te maken, ja ik ging de fout in omdat ik schrok maar ik werd gecorrigeerd. Wie houdt er geen rekening met anderen, juist ja diegene waar pizzaboom ook een hekel aan heeft. Het is niet dat ik zelf nooit ruimte maak voor invoegers, maar ik doe het alleen wanneer het ook mogelijk is.quote:Op donderdag 9 april 2015 00:50 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Mijn punt is dat iedereen fouten maakt. Jij ook in het voorbeeld wat je geeft.
Eigenlijk had je moeten weten welke auto's er om je heen reden en dus niet verrast te zijn door die auto in je dode hoek. En je had geen dode hoek als je je spiegels goed had afgesteld.
Die auto die toeterde compenseerde voor jouw fout. Jij compenseerde voor de fout van die gozer die hem ervoor gooide. Prima toch?
(Overigens zijn dat soort noodstoppen meestal anticipeer fouten. Ik rij extreem veel en hoef eigenlijk bijna nooit een noodstop te maken. Beter maar ook, want dat zou betekenen dat je op het nippertje na geen ongeluk hebt. Dit soort dingen zie je aankomen, bijvoorbeeld aan de bocht die iemand maakt. Als je zelf geen fouten maakte, wist je dat je moest ingrijpen en had je niet zo moeten remmen. Het verkeer is met elkaar rekening houden.)
Ik schuif een baan op voor een invoeger als ik dan veilig en zonder een ander te hinderen kan.quote:Op donderdag 9 april 2015 00:20 schreef Pizza_Boom het volgende:
Voor alle hersenloze die vinden dat je maar voor iedere auto naar links moet als die wil invoegen, minuut zoeken op Flitsservice leverde mij dit filmpje op:
Maarja, die auto links is natuurlijk de aso dat hij niet alvast in de rem hing, er wil immers iemand invoegen.
Zelfde topic, iets verderop. Waarom zou je toch snelheid maken, een ander gaat wel naar links. Gewoon lekker met 70 invoegen! Dat die ander daar net ingehaald is, tsja. Maarja, ook hier is de rechtsrijdende automobilist natuurlijk de aso.
Je ziet soms ook wel eens mensen die 110 rijden op een 130-weg, dan naar links opschuiven als er verkeer met 140 nadert van linksachter. Terwijl de invoegende auto's van 90/100 naar 130 optrekken, en niet eens in de buurt van de eerste auto komen...quote:Op donderdag 9 april 2015 11:50 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik schuif een baan op voor een invoeger als ik dan veilig en zonder een ander te hinderen kan.
Als iemand, zoals in je eerste filmpje, op de linkerbaan rijdt, schuif ik niet op.
Ik kijk voor ik schuif.
Gefrustreerd kneusje ben je ook.quote:Op woensdag 8 april 2015 13:50 schreef Pizza_Boom het volgende:
Ik maak er als invoeger een sport van om iemand die voor je naar links gaat, eruit te rijden en pas naar links te komen als je die persoon voorbij bent, zodat diegene voor lul naar links is gegaan. Misschien dat ze het dan een keer snappen.
Op wie doel je eigenlijk? Er is voor zover ik zie niemand hier die vindt dat je voor "iedere auto naar links moet".quote:Op donderdag 9 april 2015 00:20 schreef Pizza_Boom het volgende:
Voor alle hersenloze die vinden dat je maar voor iedere auto naar links moet als die wil invoegen
Hij leest constant over de nuancering heen en betrekt allerlei zaken erbij die niets te maken hebben met wat er is gezegd. Zo ook hier. Niemand heeft wat gezegd over lukraak links opschuiven voor invoegers.quote:Op donderdag 9 april 2015 11:50 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik schuif een baan op voor een invoeger als ik dan veilig en zonder een ander te hinderen kan.
Als iemand, zoals in je eerste filmpje, op de linkerbaan rijdt, schuif ik niet op.
Ik kijk voor ik schuif.
Koppeling intrappen en gas geven terwijl je nog rolt... kijken of ze dan nog lachenquote:Op donderdag 9 april 2015 14:48 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Vandaag twee dames die wilden oversteken op een 50 weg. Ik kom er aan tuffen en er is een stuk ruimte tussen mij en mijn voorganger. De twee dames lopen/rijden al een stuk van de weg op waar geen verkeer rijdt. () en twijfelen daarna of ze er nog snel over gaan of niet. Ja dus. Toen kon ik vol in de ankers. Het scheelde echt niks.
Dan was mijn hok rood geweest i.p.v. wit
En maar stom blijven lachen
![]()
!
Ik neem aan dat dat niet met de vrachtwagen was?quote:
Zelf het meest asociale petje/kraagje in een Golf zal dat niet flikken bij een vrachtwagen lijkt me. Of overschat ik nu weer mijn medemens?quote:Op vrijdag 10 april 2015 22:36 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dat niet met de vrachtwagen was?
Toch wel. Als LZV.quote:Op vrijdag 10 april 2015 22:36 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dat niet met de vrachtwagen was?
quote:Op vrijdag 10 april 2015 22:40 schreef padlarf het volgende:
[..]
Zelf het meest asociale petje/kraagje in een Golf zal dat niet flikken bij een vrachtwagen lijkt me. Of overschat ik nu weer mijn medemens?
Anders had die golf dus een aanhanger van 25 meter en 60 ton gehad.quote:
quote:Op vrijdag 10 april 2015 22:47 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Anders had die golf dus een aanhanger van 25 meter en 60 ton gehad.
Zou niet veel uit mogen maken hoeveel gewicht met hoeveel assen. Je hogere asdruk levert dat je langer door kan remmen totdat je gaat slippen wat de extra belading aan gewicht weer opheft.quote:Op vrijdag 10 april 2015 23:02 schreef Ridocar het volgende:
Maar ik zit niet aan de max qua gewicht. Volgens het aslastmeetsysteem zit ik nu op 42,3 ton. Maargoed, met de remmerij op 7 assen stond ik zo stil.
Zoveel faal in zo'n kort moment... Jij hebt het wel getroffen zeg.quote:Op vrijdag 10 april 2015 23:08 schreef BlackLining het volgende:
Nou, net weer een doos deluxe op een rotonde hoorZe zag me schijnbaar niet aankomen op de motor of schatte verkeerd in, want ze reed de rotonde op terwijl ze ruim te laat was om nog normaal voor mij in te kunnen voegen.
Vooruit dan, ben het wel gewend om over het hoofd gezien te worden () dus ik rem wat af en stuur naar rechts om achter haar te gaan rijden. Op het moment dat haar volledige vehikel op de rotonde staat kijkt ze naar links, ziet ze mij en gaat vol in de ankers. Daar ging dus mijn beoogde plek achter haar auto. Wederom vol op de rem
Goed, een schrikreactie kan, ik zat een meter naast haar auto dus ik kan me voorstellen dat je instinctief remt in plaats van gewoon gas te geven, wat een betere oplossing was geweest. Zie ik tot overmaat van ramp de achteruitrijlichten oplichten waarna mevrouw weer terug de normale weg op probeert te rollenMag ik nog achteruit steppen ook om niet onder die auto te belanden
Nou ja, besluiteloze idioten moeten er ook zijn..
Dat klopt, de asdruk zorgt ervoor dat de frictie met het wegdek een stuk groter is. In ieder geval zijn de remmen geen beperkende factor.quote:Op vrijdag 10 april 2015 23:16 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Zou niet veel uit mogen maken hoeveel gewicht met hoeveel assen. Je hogere asdruk levert dat je langer door kan remmen totdat je gaat slippen wat de extra belading aan gewicht weer opheft.
Zoiets heb ik een keertje gedaan bij een fietser die vol door rood kwam. Ik heb toen heel eventjes gas geven en de wielen een beetje laten doorslaan. Ze schrok zich echt helemaal de tyfus.quote:Op donderdag 9 april 2015 16:14 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Koppeling intrappen en gas geven terwijl je nog rolt... kijken of ze dan nog lachen
Ligt eraan of er vastgesteld kan worden dat jij onnodig gas gaf en, wat belangrijker is, of het jouw bedoeling was haar te laten schrikken. Er schijnt een regeltje te zijn dat zoiets bij stilstand verbiedt, maar jij rolde op dat moment, dus ik weet niet of die regel geldt. Dat hangt dus af van getuigenverklaringen.quote:Op zaterdag 11 april 2015 12:25 schreef JF_ het volgende:
[..]
Zoiets heb ik een keertje gedaan bij een fietser die vol door rood kwam. Ik heb toen heel eventjes gas geven en de wielen een beetje laten doorslaan. Ze schrok zich echt helemaal de tyfus.
Misschien niet zo netjes, maar op het moment zelf best wel grappig.
Zat me achteraf trouwens wel af te vragen, stel nou dat ze zo hard schrikt dat ze valt. Ben ik dan voor de verzekering toch aansprakelijk en schuldig (met gevolgen voor no-claim)?
Volgens mij deed een poging weg te rijden, voor de wet.quote:Op zaterdag 11 april 2015 15:58 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Ligt eraan of er vastgesteld kan worden dat jij onnodig gas gaf. Er schijnt een regeltje te zijn dat zoiets bij stilstand verbiedt, maar jij rolde op dat moment, dus ik weet niet of die regel geldt.
Daar ben ik het helemaal mee eens. Die is echt te kort. Ik ga dan eigenlijk standaard naar links wanneer ik in mijn spiegel niemand zie die me wil inhalen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 18:07 schreef Pandaplint het volgende:
De invoegstrook bij knooppunt drachten. Te kort. Zeker wanneer het druk is en je niet een al te snelle auto hebt. Daarnaast heb je te weinig overzicht om ver vooruit te kunnen kijken.
https://www.google.nl/map(...)8,288m/data=!3m1!1e3
Oh, dat is wel een vermakelijk stukje ja. Ik ga daar nog weleens naar de KFC. Dan is het altijd leuk om naar het verkeer te kijken en naar wat er allemaal nog net goed gaat.quote:Op woensdag 8 april 2015 11:41 schreef Sarasi het volgende:
Mensen die niet nadenken.
Misschien wel bekend, sontplein IKEA Groningen. We rijden in een treintje langs de McDonald's richting IKEA. De auto voor ons moest linksaf, de ons tegemoet komende paar auto's allemaal ook (dus de afrit voor ons rechts in) en van rechts kwamen ook een paar auto's. Wat gebeurt er? In plaats van dat men gewoon de voorrangsregels hanteert, besluit iedereen stug door te rijden.Dat resulteerde natuurlijk in een vage driehoek van auto's die geen kant op konden.
Wij hadden geen zin in gezeik, dus zijn een paar meter voor de chaos stil blijven staan, ook om wat ruimte te creėren. Direct begint de auto achter ons te toeteren, wat er natuurlijk direct voor zou zorgen dat hij vrolijk door kon rijden, ofzo. Gelukkig loste de twistersituatie zich redelijk snel op, waarop wij besloten alle tegemoetkomend verkeer maar even voor te laten gaan (twee auto's die toch al half op onze strook stonden). Dat vond de bestuurder achter ons niet zo'n strak plan, te horen aan de claxon.
Vervolgens rijden wij gewoon braaf met 50km/h verder tot de IKEA, wat echt een scheet verderop is. Op dat stukje presteert de auto achter ons het om vijf keer te claxonneren, te bumperkleven en toch NIET in te halen, ook al was de hele weg verder leeg.![]()
Zoveel gebrek aan inzicht in vijf minuten.
Volgens mij wel. Een collega van me zag een keer een fietster aan komen zwalken die vooral met haar mobiel bezig was (en van links kwam) en die hem dus totaal niet in de peiling had. Hij remde expres pas heel laat. Zij viel van schrik om en hij was de pias. Is van horen zeggen dit verhaal, dus ik weet niet helemaal zeker of hem de crux nu zat in dat hij haar expres liet schrikken.quote:Op zaterdag 11 april 2015 12:25 schreef JF_ het volgende:
[..]
Zoiets heb ik een keertje gedaan bij een fietser die vol door rood kwam. Ik heb toen heel eventjes gas geven en de wielen een beetje laten doorslaan. Ze schrok zich echt helemaal de tyfus.
Misschien niet zo netjes, maar op het moment zelf best wel grappig.
Zat me achteraf trouwens wel af te vragen, stel nou dat ze zo hard schrikt dat ze valt. Ben ik dan voor de verzekering toch aansprakelijk en schuldig (met gevolgen voor no-claim)?
Die alarmlichten maken geen verschil. Alarmlichten zijn alleen om de zichtbaarheid te vergroten als het nodig is.quote:Op zaterdag 11 april 2015 19:02 schreef jeroen25 het volgende:
Wie heeft eigenlijk bedacht dat als je de auto ergens parkeert waar het niet mag dat het dan wel mag als je je alarmlichten aandoet?
Ik vind 'm best opvallend, maar je moet er wel even goed naar kijken ja. Beetje een triest stukje daar, met vooral veel opgefokte mensen achter het stuur.quote:Op zaterdag 11 april 2015 16:12 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Oh, dat is wel een vermakelijk stukje ja. Ik ga daar nog weleens naar de KFC. Dan is het altijd leuk om naar het verkeer te kijken en naar wat er allemaal nog net goed gaat.
Het viel me trouwens laatst pas op dat daar een oversteekplaats zit. Door die werkzaamheden zijn die lijnen helemaal uitgevaagd. Het viel me laatst pas op toen ik opeens iemand midden op de weg zag staan. Kijk ik dan zo slecht, of valt die oversteekplaats bijna niet op?
Dan mag het nog steeds niet, maar wordt het veelal getolereerd door stadswachten. Waarom? Omdat het aangeeft dat je er maar heel kort staat, omdat je anders je accu leeg zou trekken.quote:Op zaterdag 11 april 2015 19:02 schreef jeroen25 het volgende:
Wie heeft eigenlijk bedacht dat als je de auto ergens parkeert waar het niet mag dat het dan wel mag als je je alarmlichten aandoet?
Ik noem het alles-mag-lichten, omdat het zo'n beetje de standaard interpretatie is van autorijdend Nederland. Ik mag hier eigenlijk niet staan/rijden/zijn, maar als ik mijn alarmlichten aanzet mag het vast wel.quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:15 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Dan mag het nog steeds niet, maar wordt het veelal getolereerd door stadswachten. Waarom? Omdat het aangeeft dat je er maar heel kort staat, omdat je anders je accu leeg zou trekken.
ja, gaat het misschien ook zo in Amsterdam, Groningen, Den Bosch, Enschede, Delft , Eindhoven en andere steden of alleen Utrecht?quote:Op zaterdag 11 april 2015 23:29 schreef twiFight het volgende:
En dat terwijl je vaak binnen 25 meter prima ruimte hebt om te parkeren. Maar ja, dat is onmenselijk, zo ver lopen is nog erger dan alle kanker bij elkaar. Het is regelmatig een teringchaos op drukke punten door mensen die dit doen. Van mij mogen alle mensen die daar niet om zakelijke redenen zijn (bevoorrading, aflevering pakketjes, etc.) gewoon een boete krijgen.
Hier in Utrecht kan ik je zo drie straatnamen geven waar het verkeer de volle 100% vastloopt door dat gedrag (reden is vaak dat ze even een praatje willen maken met Achmed in de telefoonwinkel).
Ik deed het laatst nog toen ik m'n oma ophaalde zodat ze niet zover hoefde te lopen vanaf de voordeur met dr 88-jarige lijfquote:Op zaterdag 11 april 2015 23:29 schreef twiFight het volgende:
En dat terwijl je vaak binnen 25 meter prima ruimte hebt om te parkeren. Maar ja, dat is onmenselijk, zo ver lopen is nog erger dan alle kanker bij elkaar. Het is regelmatig een teringchaos op drukke punten door mensen die dit doen. Van mij mogen alle mensen die daar niet om zakelijke redenen zijn (bevoorrading, aflevering pakketjes, etc.) gewoon een boete krijgen.
Hier in Utrecht kan ik je zo drie straatnamen geven waar het verkeer de volle 100% vastloopt door dat gedrag (reden is vaak dat ze even een praatje willen maken met Achmed in de telefoonwinkel).
De amsterdamsestraatwegquote:Op zaterdag 11 april 2015 23:29 schreef twiFight het volgende:
En dat terwijl je vaak binnen 25 meter prima ruimte hebt om te parkeren. Maar ja, dat is onmenselijk, zo ver lopen is nog erger dan alle kanker bij elkaar. Het is regelmatig een teringchaos op drukke punten door mensen die dit doen. Van mij mogen alle mensen die daar niet om zakelijke redenen zijn (bevoorrading, aflevering pakketjes, etc.) gewoon een boete krijgen.
Hier in Utrecht kan ik je zo drie straatnamen geven waar het verkeer de volle 100% vastloopt door dat gedrag (reden is vaak dat ze even een praatje willen maken met Achmed in de telefoonwinkel).
je moet wel een knap rotte accu hebben als hij binnen acht uur leeg is door je alarmlichten...quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:15 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Dan mag het nog steeds niet, maar wordt het veelal getolereerd door stadswachten. Waarom? Omdat het aangeeft dat je er maar heel kort staat, omdat je anders je accu leeg zou trekken.
True. Zelfs je parkeerlichten kan je lang aanhouden.quote:Op zondag 12 april 2015 00:02 schreef Catch22- het volgende:
[..]
je moet wel een knap rotte accu hebben als hij binnen acht uur leeg is door je alarmlichten...
Stadswachten, BOA's, parkeerbeambten zijn niet debiel.quote:Op zondag 12 april 2015 00:04 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
True. Zelfs je parkeerlichten kan je lang aanhouden.
Maar het werkt wel... Ook bij van die in / uitlaad dingen. Dan lijkt het alsof je even in het gebouw bent ipv uitgebreid aan het shoppen bent ofzo.
Als je dat als verklaring opgeeft ga je nat ja.quote:Op zaterdag 11 april 2015 19:42 schreef Jihawti het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Een collega van me zag een keer een fietster aan komen zwalken die vooral met haar mobiel bezig was (en van links kwam) en die hem dus totaal niet in de peiling had. Hij remde expres pas heel laat. Zij viel van schrik om en hij was de pias. Is van horen zeggen dit verhaal, dus ik weet niet helemaal zeker of hem de crux nu zat in dat hij haar expres liet schrikken.
Zure aannames? Ik vertel slechts wat ik zelf waarneem. Ik heb in geen van de steden gewoond die jij noemt. Hier in Utrecht is het verrotte irritant omdat de wegen krap zijn. In bv. Almere heb ik er nooit last van gehad omdat de wegen erg breed zijn, maar er ook veel parkeergelegenheid is. In Amersfoort was geregeld een winkelstraat geblokkeerd en in Leeuwarden konden met enige regelmaat bussen niet doorrijden door dat gedrag. En dat vind ik bijzonder egoistisch en asociaal wanneer men een praatje aan het maken is of wat sigaretten aan het halen is. Dat ontslaat je niet van het zoeken van een daarvoor bestemde parkeerplek.quote:Op zaterdag 11 april 2015 23:56 schreef opgebaarde het volgende:
Ik was inderdaad niet erg duidelijk. Ik zag een post met een hoop zure aannames dus jij hebt vast en zeker een oordeel over andere steden. Vandaar dat ik het vraag.
Je kan het een retorisch vraag noemen omdat ik je reactie al wel kan raden
Dit dus.quote:Op zondag 12 april 2015 02:12 schreef twiFight het volgende:
[..]
Zure aannames? Ik vertel slechts wat ik zelf waarneem. Ik heb in geen van de steden gewoond die jij noemt. Hier in Utrecht is het verrotte irritant omdat de wegen krap zijn. In bv. Almere heb ik er nooit last van gehad omdat de wegen erg breed zijn, maar er ook veel parkeergelegenheid is. In Amersfoort was geregeld een winkelstraat geblokkeerd en in Leeuwarden konden met enige regelmaat bussen niet doorrijden door dat gedrag. En dat vind ik bijzonder egoistisch en asociaal wanneer men een praatje aan het maken is of wat sigaretten aan het halen is. Dat ontslaat je niet van het zoeken van een daarvoor bestemde parkeerplek.
Nog nooit geprobeerd.quote:Op zondag 12 april 2015 00:02 schreef Catch22- het volgende:
[..]
je moet wel een knap rotte accu hebben als hij binnen acht uur leeg is door je alarmlichten...
De gemiddelde stads/parkeerwacht is nou ook niet bepaald een Einstein.quote:Op zondag 12 april 2015 00:09 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Stadswachten, BOA's, parkeerbeambten zijn niet debiel.
Zou hij of zij dat wel moeten zijn om te constateren dat iemand ten onrechte zijn auto stilzet?quote:Op zondag 12 april 2015 09:53 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
De gemiddelde stads/parkeerwacht is nou ook niet bepaald een Einstein.
Ik heb in het verleden weleens routes door steden moeten doen als koerier en dan is heg behoorlijk irritant als er personenwagens op de laad/los plek staat. Aangezien m'n bus van bijna 7 meter meestal te veel uitsteekt op een gewone parkeerplaats was ik van die plekken afhankelijk. Maar ik was vaak ook 1 tot 2 uur bezig bij een klant en zette m'n bus gewoon voor de personenwagens (zolang ik de weg maar niet blokkeerde en had eerst gewacht of ze snel terug waren), vonden ze niet leuk dat ze moesten wachtenquote:Op zondag 12 april 2015 00:04 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
True. Zelfs je parkeerlichten kan je lang aanhouden.
Maar het werkt wel... Ook bij van die in / uitlaad dingen. Dan lijkt het alsof je even in het gebouw bent ipv uitgebreid aan het shoppen bent ofzo.
Mwua, enig empatisch vermogen is wel wenselijk. En dat is wat die gasten heel vaak ontbeert. Dus meteen de boete uitschrijven of juist klakkeloos voorbijlopen (het is vrijwel altijd of/of), in plaats van kijken wat de situatie is. Je auto even een paar minuten ergens neerzetten waar het niet mag om je oma van 95 met rollator in te laten stappen is wat anders dan hem doodleuk neerplanten om even een babbeltje te maken, terwijl 5 meter verder een parkeervak is.quote:Op zondag 12 april 2015 10:49 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou hij of zij dat wel moeten zijn om te constateren dat iemand ten onrechte zijn auto stilzet?
Ik zal wel in een vreemde plaats wonen want hier kom je daar absoluut niet mee weg. Ik heb zelf drie keer een boete gekregen (die na bezwaar is komen te vervallen)
Dat is echt best wel ergquote:Op zondag 12 april 2015 11:00 schreef LoveAtFirstDrive het volgende:
[..]
Ik heb in het verleden weleens routes door steden moeten doen als koerier en dan is heg behoorlijk irritant als er personenwagens op de laad/los plek staat. Aangezien m'n bus van bijna 7 meter meestal te veel uitsteekt op een gewone parkeerplaats was ik van die plekken afhankelijk. Maar ik was vaak ook 1 tot 2 uur bezig bij een klant en zette m'n bus gewoon voor de personenwagens (zolang ik de weg maar niet blokkeerde en had eerst gewacht of ze snel terug waren), vonden ze niet leuk dat ze moesten wachten
Als koerier 1 tot 2 uur bij een klant? Wat ben je dan aan het doen?quote:Op zondag 12 april 2015 11:00 schreef LoveAtFirstDrive het volgende:
[..]
Ik heb in het verleden weleens routes door steden moeten doen als koerier en dan is heg behoorlijk irritant als er personenwagens op de laad/los plek staat. Aangezien m'n bus van bijna 7 meter meestal te veel uitsteekt op een gewone parkeerplaats was ik van die plekken afhankelijk. Maar ik was vaak ook 1 tot 2 uur bezig bij een klant en zette m'n bus gewoon voor de personenwagens (zolang ik de weg maar niet blokkeerde en had eerst gewacht of ze snel terug waren), vonden ze niet leuk dat ze moesten wachten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |