Netjes.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:14 schreef muzas het volgende:
was op mn zwaarst 112, Vanmorgen was ik 81. Dus 31kg
Op die foto zal ik 105 geweest zijn oid, was toen net een half jaartje bezig met fietsen.
Netjes hoor!quote:Op woensdag 1 april 2015 14:14 schreef muzas het volgende:
was op mn zwaarst 112, Vanmorgen was ik 81. Dus 31kg
Op die foto zal ik 105 geweest zijn oid, was toen net een half jaartje bezig met fietsen.
Makkie in een A6.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:34 schreef Oksel het volgende:
[ afbeelding ]
Lomp ding.
Nog steeds geen oplossing voor over 3 weken.
Zou hij in een A6 passen, met minimaal 1 achterstoel nog omhoog voor een 3e persoon in de auto?
Thnx maar dat was inmiddels wel een bekend verhaal toch?quote:
quote:Op woensdag 1 april 2015 14:10 schreef muzas het volgende:
[..]Gister scheen het zonnetje flink in HaarlemSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een gesoigneerd heerschap.
En hoe bang ik was om 100k door de polder te fietsen![]()
Mooie hobby is het tochWaar heb je die foto gemaakt?
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
Hoofddorpquote:Op woensdag 1 april 2015 14:17 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Gister scheen het zonnetje flink in HaarlemWaar heb je die foto gemaakt?
na een hoop geklaag en gezeur dus toch binnen gekomenquote:Op woensdag 1 april 2015 13:44 schreef very het volgende:
[..]
Hij is zojuist binnen gekomen
En hij past![]()
[ afbeelding ]
Niet hoeveel je afgevallen was in totaal, dat was mij nog niet bekend.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:17 schreef muzas het volgende:
[..]
Thnx maar dat was inmiddels wel een bekend verhaal toch?![]()
IK doelde nu meer op dat als je eenmaal door de hobby gegrepen wordt je langzaam wel steeds meer wielertrekjes over gaat nemen
Ha! Fattyquote:Op woensdag 1 april 2015 14:17 schreef kanovinnie het volgende:
Muzas is lichter dan ik ben. En lichter dan oksel. Godnondeju
Dat probeer ik ook over te brengen op Very. Dacht precies hetzelfde als hem, nu begin ik ook een wielerautist te worden.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:17 schreef muzas het volgende:
[..]
Thnx maar dat was inmiddels wel een bekend verhaal toch?![]()
IK doelde nu meer op dat als je eenmaal door de hobby gegrepen wordt je langzaam wel steeds meer wielertrekjes over gaat nemen
quote:Op woensdag 1 april 2015 14:10 schreef muzas het volgende:
[..]Wow...dat was jij ooit?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een gesoigneerd heerschap.
En hoe bang ik was om 100k door de polder te fietsen![]()
Mooie hobby is het toch
Maar daar weeg je 105? Dat weeg ik nu ook
Mooi resultaat wel! Goed gedaan!People assume too much.
Geloof me, het was nog veul erger.quote:
Haha...maar daar woog je 105 zei je? Dat weeg ik nu ook, maar toch zie ik er niet zo uit (gelukkig).quote:Op woensdag 1 april 2015 14:22 schreef muzas het volgende:
[..]
Geloof me, het was nog veul erger.
Daarom beste very, gewoon net als ik goed naar de ervaren en gesoigneerde mannen in dit topic luisteren. Dat komt het heus wel goed met je. Als je zo ver bent willen we je best tips geven om zo glad mogelijk je benen te scheren.
Zeg nooit nooit, maar ik ben wel van het alfamannetje zijn...dus incluis haar op de mannelijke plekkenquote:Op woensdag 1 april 2015 14:20 schreef ratatat het volgende:
[..]
Dat probeer ik ook over te brengen op Very. Dacht precies hetzelfde als hem, nu begin ik ook een wielerautist te worden.
Dat komt door mijn grafische achtergrondquote:Op woensdag 1 april 2015 14:25 schreef muzas het volgende:
Ik ben mss wat langer, net iets boven de 1.90
Als jij nu al zo ver bent dat je met viltstift het merkje van je bidonhouder wegkalkt ga jij echt wel je benen scheren. Is het niet dit seizoen dan wel de volgende
als hij 81 zou zijn ook lichter als mij #viesdikquote:Op woensdag 1 april 2015 14:17 schreef kanovinnie het volgende:
Muzas is lichter dan ik ben. En lichter dan oksel. Godnondeju
quote:Op woensdag 1 april 2015 14:25 schreef very het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit, maar ik ben wel van het alfaluimannetje zijn...dus incluis haar op de mannelijke plekken
Ik heb wel eens foto's van jou voorbij zien flitsen. Ik ben er wel zeker van dat jij een behoorlijke bak meer spiermassa hebt dan ikquote:Op woensdag 1 april 2015 14:28 schreef MarcoD het volgende:
[..]
als hij 81 zou zijn ook lichter als mij #viesdik
60 kilo lichtgewicht?quote:Op woensdag 1 april 2015 14:32 schreef luc.sken het volgende:
Ik ben inclusief fiets nog lichter dan de meeste hier.
misschien maar dat is ook wel verminderd in de loop der jaren.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:31 schreef muzas het volgende:
[..]
Ik heb wel eens foto's van jou voorbij zien flitsen. Ik ben er wel zeker van dat jij een behoorlijke bak meer spiermassa hebt dan ik
heeft het schelden toch geholpenquote:Op woensdag 1 april 2015 13:44 schreef very het volgende:
[..]
Hij is zojuist binnen gekomen
En hij past![]()
[ afbeelding ]
Mja, ik zou ook nooit m'n benen gaan scheren. Heb het ook nog nooit gedaan, maar zit wel hard in dubio of ik het wel of niet moet gaan doen dit jaar. Ziet er gewoon een stuk beter uit.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:25 schreef very het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit, maar ik ben wel van het alfamannetje zijn...dus incluis haar op de mannelijke plekken
Nee hoor, we hadden vanochtend appelflappen / saucijzenbroodjes, en onze directiesecretaresse zegt net "Nou Gripper, er zijn er nog een stel over, ik zet die doos wel hier bij jou neer OK??"quote:
Gewoon eerst een keer standje 1 a 2 op de tondeuze proberenquote:Op woensdag 1 april 2015 14:44 schreef ratatat het volgende:
[..]
Mja, ik zou ook nooit m'n benen gaan scheren. Heb het ook nog nooit gedaan, maar zit wel hard in dubio of ik het wel of niet moet gaan doen dit jaar. Ziet er gewoon een stuk beter uit.
Dat vind ik dus niet. Ik vind het er juist ECHT NIET uitzien.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:44 schreef ratatat het volgende:
[..]
Mja, ik zou ook nooit m'n benen gaan scheren. Heb het ook nog nooit gedaan, maar zit wel hard in dubio of ik het wel of niet moet gaan doen dit jaar. Ziet er gewoon een stuk beter uit.
quote:Op woensdag 1 april 2015 14:17 schreef kanovinnie het volgende:
Muzas is lichter dan ik ben. En lichter dan oksel. Godnondeju
Toen zag je het bij mij niet vanwege het spek. Ik weet iig wel zeker dat ik qua bovenlichaam hard achter uit gegaan ben.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:39 schreef MarcoD het volgende:
[..]
misschien maar dat is ook wel verminderd in de loop der jaren.
Zelfde zal ook wel voor kano gelden als hij het vergelijkt met zijn kanopolo hoogtijdagen.
Vertel jij even tegen paolini dat het een meisje is.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:49 schreef very het volgende:
[..]
Dat vind ik dus niet. Ik vind het er juist ECHT NIET uitzien.
Vooral niet als je, zoals ik, best een flinke kerel bent met baard en al....en dan opeens kale zachte beentjes. Ruig moet een man zijn!
Hij is een pro, dan mag het.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Vertel jij even tegen paolini dat het een meisje is.
Had even TC als beeld van hoe jij eruit zag genomenquote:Op woensdag 1 april 2015 14:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Toen zag je het bij mij niet vanwege het spek. Ik weet iig wel zeker dat ik qua bovenlichaam hard achter uit gegaan ben.
Wel leuk was dat ik in de laatste wedstrijden merkte dat ik qua conditie nog goed mee kon komen, maar simpelweg geen kracht meer in mijn armen had. Niet moe, wel stuk.
kwestie van trainen net zoals bij wielrennen. Ik begon met bankdrukken rond de 50 kg volgens mijquote:Op woensdag 1 april 2015 14:55 schreef kanovinnie het volgende:
Toch ben ik nooit echt heel sterk geweest. Record bankdrukken staat op 86 kilo oid
Nee, die is iets gespierder dan mijquote:Op woensdag 1 april 2015 14:55 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Had even TC als beeld van hoe jij eruit zag genomen
We deden in de winter krachttraining. Maximaal van de sterkste van de groep was iets van 110 dacht ik.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:57 schreef Questular het volgende:
[..]
kwestie van trainen net zoals bij wielrennen. Ik begon met bankdrukken rond de 50 kg volgens mij
110kg is dan ook best netjes hoor, dat haal ik ook net.quote:Op woensdag 1 april 2015 14:58 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee, die is iets gespierder dan mijDat is zo'n hufter die alle sporten kan.
[..]
We deden in de winter krachttraining. Maximaal van de sterkste van de groep was iets van 110 dacht ik.
Heb je nooit meer zin in een potje kanopoloquote:Op woensdag 1 april 2015 14:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Toen zag je het bij mij niet vanwege het spek. Ik weet iig wel zeker dat ik qua bovenlichaam hard achter uit gegaan ben.
Wel leuk was dat ik in de laatste wedstrijden merkte dat ik qua conditie nog goed mee kon komen, maar simpelweg geen kracht meer in mijn armen had. Niet moe, wel stuk.
Mwah, neuh. Ik weet dat ik nu niet sterk genoeg ben om mee te komen in de klasse waarin ik meespeelde. Ook is m'n materiaal een beetje aan het vergaanquote:Op woensdag 1 april 2015 15:14 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Heb je nooit meer zin in een potje kanopolo
Ja als ik 1.50 hoog was dan zou ik ook wel 70 kilo zijnquote:Op woensdag 1 april 2015 15:19 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Tss. 73kg schoon aan de haak slechts.
Om mij dan meteen een lilliputter te noemen gaat ook weer wat ver.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:20 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja als ik 1.50 hoog was dan zou ik ook wel 70 kilo zijn
Maar je kan toch niveautje lager?quote:Op woensdag 1 april 2015 15:19 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Mwah, neuh. Ik weet dat ik nu niet sterk genoeg ben om mee te komen in de klasse waarin ik meespeelde. Ook is m'n materiaal een beetje aan het vergaan
Jij bent ook 2,5 meter lang.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:21 schreef dop het volgende:
volgens mij ben ik het dikkertje van het topic nu
95 kilo
Zaalvoetballenquote:Op woensdag 1 april 2015 15:21 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Maar je kan toch niveautje lager?
Ik vind het serieus wel moeilijk om na dit seizoen te stoppen met voetbal. Je gaat t spelletje toch missen he. Misschien in de winter beetje zaalvoetballen.
nee hoorquote:Op woensdag 1 april 2015 15:21 schreef dop het volgende:
volgens mij ben ik het dikkertje van het topic nu
95 kilo
Tsja, ik heb het 10 jaar gedaan. Vergeet niet dat er maar een stuk 10, 15 clubs in Nederland zijn die het spelen. Ik denk dat ik hooguit tegen 10 teams speelde in Nederland. Elke keer als je een wedstrijd speelt weet je altijd al wie wat gaat doen. Hoe goed de keeper is, dat je die spits meteen op z'n poten moet slaan zodat hij niet meer durft en dat je dat bijdehante wijf gewoon 1 keer hard moet omduwen zodat ze stil is.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:21 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Maar je kan toch niveautje lager?
Ik vind het serieus wel moeilijk om na dit seizoen te stoppen met voetbal. Je gaat t spelletje toch missen he. Misschien in de winter beetje zaalvoetballen.
Heeft een teamgenoot (uit die foto) dus een keer gedaan. Inclusief foto met helm die door de lucht vloog.quote:
what's the usequote:
Als je wil kan je van de zomer wel een keer op vrijdagavond komen proberen hoor. Kunnen we daarna bier drinken. Ook daar zijn wij poloers goed in.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:52 schreef muzas het volgende:
Ik vind het een beetje een vreemde, maar ergens ook wel grappige sport. Lijkt me best leuk om es te doen.
Alleen mezelf kennende ben ik na 5 minuten gekapseisd en verdronken, als ik niet na 2 minuten al helemaal kapot ben met m'n boterpoten
Gripper mag best z'n tipi bij de kanoclub neerzetten. Kunnen we de volgende dag een rondje toerpeddelen door de omgeving hiero.quote:
Echt zo'n sport in het rijtje onderwaterhockey, frisbeegolf, ijszeilen.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:52 schreef muzas het volgende:
Ik vind het een beetje een vreemde, maar ergens ook wel grappige sport. Lijkt me best leuk om es te doen.
Alleen mezelf kennende ben ik na 5 minuten gekapseisd en verdronken, als ik niet na 2 minuten al helemaal kapot ben met m'n boterpoten
Misschien kan je je kano een keer gebruiken om te woon - werken. Water genoeg in die streek zou je zeggen.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:55 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Gripper mag best z'n tipi bij de kanoclub neerzetten. Kunnen we de volgende dag een rondje toerpeddelen door de omgeving hiero.
Ik zag ineens een kano op wielen, met een gast met tijdrithelm en nordic-walkstokken.quote:Op woensdag 1 april 2015 16:00 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Misschien kan je je kano een keer gebruiken om te woon - werken. Water genoeg in die streek zou je zeggen.
Haha, yup.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Echt zo'n sport in het rijtje onderwaterhockey, frisbeegolf, ijszeilen.
Ik kan tot 1 km van m'n werk komen. Moet ik wel 2 keer overdragen, over het noord zee kanaal en uitstappen bij een haven.quote:Op woensdag 1 april 2015 16:00 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Misschien kan je je kano een keer gebruiken om te woon - werken. Water genoeg in die streek zou je zeggen.
Ik zou constant vrezen voor een peddel of een boeg in mn smoel. Dat vond ik ook de eyeopener bij dat start-to-race, heb hetzelfde op de fiets... Ondanks dat mijn stuurkunsten op niveau zijn met een bezopen lepralijer, vertrouw ik de rest ook niet.. Ook in toertochtjes laat ik een groepje meestal na een paar minuten maar gaanquote:Op woensdag 1 april 2015 16:03 schreef kanovinnie het volgende:
Dit filmpje laat wel zien hoe het er aan toe gaat. Natuurlijk zijn de saaie stukken eruit, maar dit is wel hoe het constant gaat. Over elkaar, onder elkaar en smijten met die bal.
Je hebt een helm op met raster he? En tijdens de training gaat het er niet zo hard aan toe. Het ergste wat ik had na een weekend met 8 wedstrijden was spierpijn, blauwe plekken en kleine snijwondjes. Je slaat eerder om dan dat je een peddel in je bakkes krijgt.quote:Op woensdag 1 april 2015 16:05 schreef muzas het volgende:
[..]
Ik zou constant vrezen voor een peddel of een boeg in mn smoel. Dat vond ik ook de eyeopener bij dat start-to-race, heb hetzelfde op de fiets... Ondanks dat mijn stuurkunsten op niveau zijn met een bezopen lepralijer, vertrouw ik de rest niet.. Ook in toertochtjes laat ik een groepje meestal na een paar minuten maar gaan![]()
#gaaayy.wmv
Er zijn best een paar stukken langs mijn route waar ik wel in een kano zou willen stappen om te kijken waar dat water naartoe leidt. Echt wel mooi volgens mij en een heel ander gezicht om vanaf het water groene hart te zien.quote:Op woensdag 1 april 2015 16:04 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik kan tot 1 km van m'n werk komen. Moet ik wel 2 keer overdragen, over het noord zee kanaal en uitstappen bij een haven.
Een oud Europees kampioene voer soms wel naar Amsterdam als training.
Naar verhouding zal ik wel 'dikker' zijn. 1,79m, 92kg. Woog eind vorig jaar nog even 86,5kg maar vier maanden sportschool heeft spiermassa doen toenemen. Vetmassa is laatste maand zelfs wat gedaald, althans ben droger geworden.quote:Op woensdag 1 april 2015 15:21 schreef dop het volgende:
volgens mij ben ik het dikkertje van het topic nu
95 kilo
Holland is ook heel mooi vanaf het waterquote:Op woensdag 1 april 2015 16:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Er zijn best een paar stukken langs mijn route waar ik wel in een kano zou willen stappen om te kijken waar dat water naartoe leidt. Echt wel mooi volgens mij en een heel ander gezicht om vanaf het water groene hart te zien.
In de volkskrant van dit weekend stond een kano die je op kon vouwen tot rugzak. Fietskano-en.
Gewoon achter op de 11 ofzoquote:Op woensdag 1 april 2015 15:11 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
De enige ex-winnaar aan de start zondag is Volderke. Nu denkt ie dat ie een 3e keer kan winnen. HAHAHAHAHA
Dat wordt genieten als hij gelijk lost op de koppenberg
fiets achterin... kledingtassen, buggy, speelgoed voor kleine etc in ski-koffer op je dakquote:Op woensdag 1 april 2015 13:34 schreef Oksel het volgende:
[ afbeelding ]
Lomp ding.
Nog steeds geen oplossing voor over 3 weken.
Zou hij in een A6 passen, met minimaal 1 achterstoel nog omhoog voor een 3e persoon in de auto?
was het niet goedkoper om andere shifters te monteren ?quote:
1 APRIL!!!quote:Op woensdag 1 april 2015 19:01 schreef dop het volgende:
[..]
was het niet goedkoper om andere shifters te monteren ?
quote:Op woensdag 1 april 2015 14:10 schreef muzas het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een gesoigneerd heerschap.
En hoe bang ik was om 100k door de polder te fietsen![]()
Mooie hobby is het toch![]()
pffffffffff ik was al helemaal verdrietig en had medelijdenquote:
quote:Op woensdag 1 april 2015 19:08 schreef dop het volgende:
[..]
pffffffffff ik was al helemaal verdrietig en had medelijden
shimano shifers bij sram derie is overigens ook niet heel makkelijke optie om goed te laten werken.
tenzij je vp lager is dan 15 percentquote:Op woensdag 1 april 2015 19:27 schreef Patroon het volgende:
Iedereen boven de 80kg is #viesdik
Iedereen boven de 75kg is redelijk #viesdik
quote:Op woensdag 1 april 2015 19:27 schreef Patroon het volgende:
Iedereen boven de 80kg is #viesdik
Iedereen boven de 75kg is redelijk #viesdik
Wacht maar totdat je het wel binnen hebt en het zonder scheuren probeert aan te trekken. Niet geheel zeker dat dat gaat lukken.quote:Op woensdag 1 april 2015 10:16 schreef very het volgende:
Dat fietsshirt wat ik op aliexpress besteld heb is het eerste, maar ook gelijk het laatste wat ik daar bestel. Mijn god, het is nu fucking 50 dagen geleden en heb nog steeds niks. Meer dan twee weken terug een bericht gehad dat de bestelling verscheept is![]()
Leuk hoor, die lage prijzen. Maar dit gaat nergens meer over
Eerst bijlezen, dan pas reageren buzz.quote:Op woensdag 1 april 2015 19:54 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Wacht maar totdat je het wel binnen hebt en het zonder scheuren probeert aan te trekken. Niet geheel zeker dat dat gaat lukken.
we gaan het zien op de volgende meet HAHAHAHAquote:Op woensdag 1 april 2015 20:10 schreef Tommeke het volgende:
Ik weet zeker dat Patroon helemaal kapot gaat zijn als hij eens een tochtje met Yankee gaat doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |