Overige artikelen:quote:wo 25 jul 2012, 06:00
Derde ex-man over oud-TMF-vj?
„Ik heb mij erg in Sonja vergist"
AMSTERDAM - De scheiding is nog niet eens rond of er is alweer een nieuwe liefde in het leven van Sonja Silva. De gelukkige is oud-X Factor-deelnemer Pyke Pos. Declan Vermaat, met wie Sonja op papier nog steeds getrouwd is, vertelt dat de twee elkaar al kenden toen zij nog een relatie had met hem. „Hij heeft in januari zelfs op onze bruiloft gezongen. Of er toen al iets gaande was tussen hen weten alleen zij. Maar dat zij nu een relatie hebben, verbaast mij niets. Ik hoorde in mei al dat ze hand in hand waren gesignaleerd.”
Volgens Sonja ging Declan een maand voor het jawoord vreemd. Voor haar dé reden om de scheiding aan te vragen. Ingewijden die zich bij ons meldden, beweren echter het omgekeerde. „Declan is nooit vreemdgegaan, die vrouw verzint alles bij elkaar!” Declan bevestigt wat de bronnen beweren.
En nu is Sonja dus met Pyke. Declan: „Hoe erg ik mij in haar heb vergist… Zo bizar! Ik leefde met haar in een soort droomwereld, maar ben heel blij dat ik wakker ben geworden. In die tijd zag ik mijn kinderen en familie niet en mijn vrienden amper. Ik raakte zelfs mijzelf kwijt. Ik zat voornamelijk binnen en was best ongelukkig.”
In een reactie laat Sonja weten dat Declans verhaal niet klopt. „Er is gewoon niks van waar. Ik weet zoveel dingen waarmee ik hem kapot kan maken. Maar ik ga niet in details treden. Ik wil me niet tot zijn niveau verlagen door modder te gooien.” Ook beweert Sonja dat de scheiding al rond is en dat ze al verhuisd was voordat ze een relatie met Pyke kreeg.
quote:Sonja Silva is verloofd
Laatste update: 7 september 2011 08:33 info
AMSTERDAM - Sonja Silva heeft zich in Mexico verloofd met haar vriend Declan. De 34-jarige presentatrice was al twee keer eerder getrouwd. "Het leek ons mooi om nu voor onze liefde uit te komen."
"Dit voelt als nooit tevoren", laat Sonja weten aan De Telegraaf. Een trouwdatum hebben de twee nog niet geprikt.
Silva brak in 2006 met haar man Eddy, met wie ze twee jaar daarvoor een zoon kreeg, Damian River. In 2008 gaf ze haar jawoord aan Dirk-Jan en begin vorig jaar werd bekend dat het stel uit elkaar was.
"Al mijn exen waren vrienden van me", legt ze uit. "En die vriendschap heb ik verward met liefde. Dat ene dingetje dat je hoort te voelen voor je toekomstige man, heb ik ontdekt bij Declan." Ook haar huidige vriend was eerder getrouwd. Uit zijn huwelijk heeft hij twee dochters.
Begin dit jaar werd bekend dat Sonja Silva aan de chronische ziekte ME lijdt. Door de liefde zegt ze zich beter te voelen. "Al zijn er nog steeds dagen dat ik me 56 of zelfs 86 voel."
quote:Sonja Silva gaat voor een veilige toekomst
Laatste update: 29 december 2011 07:58 info
AMSTERDAM - Sonja Silva stapt in januari voor de derde keer in het huwelijksbootje en is dolblij met haar verloofde Declan.
"Met hem ga ik een veilige toekomst tegemoet. We hopen op Gods zegening", vertelt de presentatrice aan De Telegraaf.
Silva stond al twee keer eerder voor het altaar. "Nu weet ik het zeker", vertelt de voormalige TMF-vj. "We hebben elkaar buiten de tv-business ontmoet."
Declan ging in Mexico op zijn knieën voor de 34-jarige presentatrice. "Ik heb twee meisjes en Sonja heeft Damian", vertelt Declan. "Maar we willen ook graag een kindje van elkaar. Dan vind ik dat we eerst moeten trouwen."
Een eventuele zwangerschap kan volgens Silva, die lijdt aan vermoeidheidsziekte ME, een extra voordeel hebben.
"Er wordt beweerd dat je elke zwangerschap opnieuw kans hebt de ME-verschijnselen kwijt te raken. Dat zou een mooi geschenk zijn."
quote:Man Sonja Silva viel voor haar geur
Laatste update: 25 januari 2012 14:31 info
AMSTERDAM - Sonja Silva heeft haar nieuwe man aan de haak geslagen door haar geurtje. 'Ik ben eerst op haar heerlijke geur gevallen', vertelt kersverse echtgenoot Declan aan De Telegraaf.
De twee leerden elkaar kennen toen de voormalig TMF-vj nog 30 kilo zwaarder was. "Ik lette niet op haar omvang", zegt haar derde man. Haar parfum gaf de doorslag. Toen viel hij op haar innerlijk en pas later op haar uiterlijk.
De twee spraken afgelopen weekend in een kerk in Noord-Holland het jawoord uit. Het was een heerlijke dag, maar Declan miste zijn kinderen. "Mijn ex-vrouw had daar moeite mee. Dit maakt me best verdrietig."
Het stel heeft het overigens niet makkelijk gehad. "Niet alleen door de ME van Sonja, maar ons blijft werkelijk niets bespaard. De scheidingen zijn lastig, er zijn financiële tegenvallers..."
Maar dat zorgt er wel voor dat ze steeds meer een twee-eenheid worden, zegt Declan in de krant. "We groeien heel erg naar elkaar toe. Voor Sonja ga ik door het vuur."
quote:Huwelijk Sonja Silva na 4 maanden al in ernstige crisis
BEWAAR
ARTIKEL
REACTIES
Door: redactie
10-5-12 - 09:55 bron: AD
Sonja Silva. © ANP.
Het huwelijk van Sonja Silva en haar man Declan Vermaat is na amper vier maanden al in zwaar weer beland. De relatiecrisis is zo ernstig dat een scheiding onvermijdelijk lijkt.
De presentatrice en actrice stapte in januari dit jaar in het huwelijksbootje. Over de reden van de breuk houdt ze zich op de vlakte. 'Ik moet nu alles op een rijtje zien te krijgen. Ik zit in een moeilijke fase, maar ik red me wel weer voor de zoveelste keer. Ik ben totaal op en kan even niet meer'.
Mocht het daadwerkelijk uitdraaien op een scheiding, dan betekent dat het derde mislukte huwelijk voor de brunette. Eerder was ze getrouwd met Eddy Stuy en Dirk-Jan Leene.
Kort voor haar huwelijk met Declan zei Sonja 'eindelijk weer gelukkig te zijn'. Na de trouwpartij op 18 januari maakte het stel zich op voor hun huwelijksreis. Vlak voor dat ze het vliegtuig wilden pakken kreeg Sonja echter een miskraam. Sonja en Declan probeerden hierna hun leven weer op de rails te krijgen en aanvankelijk leek niets hun geluk in de weg te staan. Maar nu stelt Sonja vast 'er weer alleen voor te staan'.
quote:Sonja Silva wil nooit meer trouwen
AMSTERDAM - Sonja Silva piekert er niet over om ooit nog haar jawoord aan iemand te geven. "Dat is iets waarvan ik kan zeggen: dat doe ik nooit meer", zei Silva vrijdag tegen radiozender FunX.
"Ze zeggen altijd: zeg nooit nooit. Maar ik zeg: nooit", benadrukte de 35-jarige Silva.
Ze laat niet los waarom haar relatie met Vermaat, met wie ze vier maanden geleden in het huwelijksbootje stapte, voorbij is. "Het is bij mij altijd een drama op de een of andere manier."
.
Eerder liet de presentatrice nog weten 'zeker' te weten dat ze in Vermaat de liefde van haar leven had gevonden. Desondanks heeft Silva vertrouwen in de toekomst. "Bij mij komt het altijd goed, onkruid vergaat niet."
Voordat Silva getrouwd was met Vermaat, was ze getrouwd met Eddy Stuy en Dirk-Jan Leenen. Het huewelijk met Van Stuy, met wie ze een zoon heeft, liep in 2006 stuk. Het huwelijk met haar tweede man strandde vier jaar later.
Sonja's tweets en facebookberichtjes:quote:Sonja Silva toch weer in het huwelijksbootje
Drie keer eerder liep haar huwelijk uit op een scheiding waarna de voormalige TMF-vj Sonja Silva riep nóóit meer iemand haar jawoord te geven. Tot 1 november vorig jaar dan, waarop ze met haar nieuwe vlam Pyke Pos in het huwelijksbootje stapte.
De 38-jarige Sonja Silva was er na haar scheiding van Declan Vermaat in 2012 helemaal klaar mee. Voor de derde keer was haar huwelijk op de klippen gelopen. Het boterbriefje ging slechts vier maanden mee. Voor Sonja hoefde al dat getrouw niet meer. "Ze zeggen altijd: zeg nooit nooit. Maar ik zeg: nooit", aldus een vastberaden Sonja Silva destijds in een gesprek met radiozender Fun X.
Dat 'nooit' bleek toch iets minder definitief. Op 1 november 2014 zegt Sonja ja tegen haar nieuwe vlam Pyke Pos, de Friese blonde god uit het vierde seizoen van X Factor, en daarmee is haar vierde huwelijk een feit.
De twee hebben het naar eigen zeggen klein gehouden. Pyke laat aan RTL Boulevard weten dat het 'een heel mooie dag' was.
Of Sonja in Pyke dan eindelijk de ware heeft gevonden moet nog blijken. Voorlopig hebben de twee het samen goed.
Sonja Silva was eerder getrouwd met opnameleider Eddy Stuy, Dirk-Jan Leenen en dus Declan Vermaat.
twitter:sonjasilva twitterde op donderdag 26-07-2012 om 13:53:42@PykeMusiQ Aaaaaaw! Schatje!!! Zo lief! #numisikjenogmeer reageer retweet
twitter:sonjasilva twitterde op donderdag 26-07-2012 om 13:53:13@Gefascineerd Bedankt, maar ik ga het niet eens lezen. Die mensen die online, vaak ook nog anoniem, andere mensen gaan bashen zijn zielig... reageer retweet
twitter:sonjasilva twitterde op zaterdag 28-07-2012 om 10:58:50Wow! Nu heb ik weer een advocaat op een of andere vage site waar alleen maar mensen aan het bashen zijn af gestuurd... Haha! #leukomtelezen reageer retweet
twitter:sonjasilva twitterde op zaterdag 28-07-2012 om 11:02:02Wat is dat toch dat mensen er zo van genieten om andere mensen te bashen op internet? Ik heb dat nooit zo... http://t.co/1mjcasvl reageer retweet
twitter:sonjasilva twitterde op zondag 29-07-2012 om 12:57:42Zoveel liefde... Zucht! Echte onvoorwaardelijke liefde thuis, op FB, op Twitter! Wow, ik ben echt een gezegend meisje! #nogmeerliefdeterug reageer retweet
twitter:sonjasilva twitterde op zondag 28-10-2012 om 19:49:25Hellendoorn. Zucht... Meteen even wat angsten overwonnen. Was er nou toch. #metbloedzweetentranen #kapotmoe #zo voldaan http://t.co/AmcsVRj8 reageer retweet
want dat staat toch echt in dat berichtquote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
Sonja wil opnieuw trouwen:
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)-het-huwelijksbootje
Excuus, ze is al getrouwdquote:Op dinsdag 3 maart 2015 16:28 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
want dat staat toch echt in dat bericht
quote:Sonja Silva wil nooit meer trouwen
AMSTERDAM - Sonja Silva piekert er niet over om ooit nog haar jawoord aan iemand te geven. "Dat is iets waarvan ik kan zeggen: dat doe ik nooit meer", zei Silva vrijdag tegen radiozender FunX.
"Ze zeggen altijd: zeg nooit nooit. Maar ik zeg: nooit", benadrukte de 35-jarige Silva.
Ze laat niet los waarom haar relatie met Vermaat, met wie ze vier maanden geleden in het huwelijksbootje stapte, voorbij is. "Het is bij mij altijd een drama op de een of andere manier."
maar er zijn ook al geruchten dat ze hem zat is.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 18:36 schreef rubbereend het volgende:
het duurt in ieder geval al langer dan het derde huwelijk
het duurt dan ook alweer langer dan het vorigequote:Op dinsdag 3 maart 2015 18:38 schreef Ole het volgende:
[..]
maar er zijn ook al geruchten dat ze hem zat is.
quote:Sonja Silva @sonjasilva · 31 okt.
Holy Wedding Day (Live) [feat. Kurt Scobie] http://fb.me/6PX3BGIIk
zij hem?quote:Op dinsdag 3 maart 2015 18:38 schreef Ole het volgende:
[..]
maar er zijn ook al geruchten dat ze hem zat is.
Dat zeggen ze dan nog charmant, volgens mij is ze alles bij elkaar nauwelijks twee jaar getrouwd geweestquote:Op dinsdag 3 maart 2015 22:33 schreef Ole het volgende:
Weekblad Story meldt woensdag echter dat er volgens bronnen alweer een scheiding op handen is. Als de geruchten waar zijn, heeft geen huwelijk van Sonja langer dan twee jaar standgehouden.
oh jaquote:
Elizabeth Taylor zou haar een amateur noemenquote:Op dinsdag 3 maart 2015 16:56 schreef Pisces29 het volgende:
In november op haar 37e voor de 4e keer getrouwd. Wat zou de Heer hiervan vinden?
quote:Sonja blogt: Mijn nieuwe leven 5
BY GERMAINE ON MAART 26, 2015 HEALTH
maart 2015
Het is zondag 22 februari 2015 en ik zit thuis op de bank met een grote mok verse muntthee. Ik ben de eerste paar maanden van het jaar aan het overdenken. Ik heb mijn diploma behaald! Jawel! Op 38 jarige leeftijd toch nog een papiertje op zak! Het was een heftig jaar, maar hij is binnen! Ik ben zo ongelofelijk trots op mezelf. Ongeveer anderhalve maand geleden startte ik mijn nieuwe avontuur als pedagogisch medewerker op een BSO. Heerlijk! Even geen suïcidale kids met agressie problemen en psychoses zoals bij mijn vorige job. Even een poosje kinderen waarbij het grootste probleem “broekplassen” is! Wat een verademing! Ik vond het zo ongelofelijk zwaar om bij mijn vorige werkgever iedere dag alleen maar met problemen bezig te zijn. Daarbij was het ook nog eens zo dat de licht verstandelijk beperkte jongeren waar ik mee werkte zelf vonden dat ze geen hulp nodig hadden. Wat heb ik een respect gekregen voor medewerkers van Jeugdzorg!
Ik hoop bij mijn nieuwe baan wat rust te vinden. Even pas op de plaats. Ik vraag me af of ik nog verder wil leren. Ik ga in ieder geval niet meer naar school, ik wil nu echt ervaring op gaan doen op de werkvloer. Nu eerst even rust en dan….toch misschien die HBO opleiding Kindercoach gaan volgen…?
ENOUGH IS ENOUGH
Ik heb net al mijn columns van de afgelopen jaren van o.a. weekblad Vriendin en de website Buddymama terug gelezen. Wow, wat heb ik toch een turbulente tien jaar achter de rug! Ongekend. Wat fijn dat ik eindelijk in rustig vaarwater terecht gekomen ben! Ik kabbel rustig voort met mijn fijne gezinnetje. Ik heb echter wel een beslissing genomen die voor mij “life-changing” gaat zijn! Via iGlossy wil ik jullie graag op de hoogte houden. Ik was van plan om het helemaal stil te houden maar ik denk dat er veel mensen zijn die zich kunnen vinden in mijn gevoelens. Ik heb het idee dat er veel vrouwen en mannen zijn die worstelen met dezelfde gedachten. Dus heb ik besloten om ze met jullie te delen!
Sinds de geboorte van Damian worstel ik met mijn gewicht. Ik heb in deze tien jaar werkelijk alle diëten die er bestaan geprobeerd. In de eerste periode viel ik af, daarna kwam het er weer net zo hard aan en meer. Ik moet toegeven dat ik een emo-eter ben. Na het overlijden van mijn vader ging het helemaal mis. Shoppen was altijd mijn favoriete bezigheid. Totdat ik voorbij alle leuke jurkjes door moest lopen naar de grote maten afdeling. Passen deed ik niet meer omdat ik me echt rot voelde in die benauwde pashokjes met overal spiegels. Toen ik laatst op zoek moest naar een spijkerbroek en twee keer terug moest lopen voor een grotere maat, heb ik de knoop doorgehakt. Maat 48, daar ligt mijn grens. Nu ga ik om hulp vragen. Ik ben bij dr. A. terecht gekomen en na een goed gesprek heb ik besloten om voor de Gastric Bypass te gaan. Ik heb op dit moment een BMI van 36,8. Omdat ik erg veel last heb van slaapapneu kom ik in aanmerking voor deze operatie.
Sonja
Sonja
Bye bye maat 48
Bye bye maat 48
Drie vliegen in 1 klap! 40 kilo overgewicht verliezen, geen slaapapneu meer en stoppen met mijn maagtabletten die ik dagelijks slik voor het breukje in mijn middenrif. Ik doe het!
Ik heb me wekenlang ingelezen, ik ken alle do’s en don’ts en ik ben me bewust van de risico’s. Het is niet zo dat ik er heel licht over denk, begrijp me niet verkeerd. Ik weet dat deze operatie een levenslange verandering teweeg gaat brengen maar niets doen heeft ook risico’s. Diabetes, hart- en vaatziekten. Ik moet er niet aan denken. Ik wil een gezond BMI. Een gezond lichaam! Mijn doel is om volgend jaar aan de Dam tot Dam loop mee te gaan doen. Dat is op dit moment ondenkbaar. Ik loop nu 2.3 km en dan ben ik kapot. Deze minimarathon is 16,1 km. Toch geloof ik dat het me moet lukken. Ik verheug me op de eerste keer winkelen bij de normale maten. Ik kijk uit naar het moment dat ik mijn veters kan strikken zonder dat ik benauwd ben van de massa op mijn buik die me de adem beneemt. Zonder nadenken de trap nemen in plaats van de lift. Weer blij zijn als ik naar mezelf kijk in de gevreesde spiegel. Hier op iGlossy kunnen jullie mijn strijd voor een gezond lijf volgen. Open en eerlijk. Ik ben klaar voor mijn nieuwe leven. Klaar voor herkenning als ik in de spiegel kijk! Want wat heb ik mezelf gemist…!
Door: Sonja Silva
Ik heb hem al toegevoegd in de OPquote:Op zondag 29 maart 2015 20:45 schreef Pisces29 het volgende:
Een Bypass.
Die had ze nog niet op haar lijstje afgevinkt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
breukje in middenrif noemt ze ook nog tussen neus en lippen door, die kende ik nog nietquote:Op zondag 29 maart 2015 20:46 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik heb hem al toegevoegd in de OP![]()
het wachten is op de dingen die mis kunnen gaan na een GPB: dumping, psychische tegenvallers, lang herstel ...
Check!quote:Op zondag 29 maart 2015 20:57 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
breukje in middenrif noemt ze ook nog tussen neus en lippen door, die kende ik nog niet
quote:Op zondag 29 maart 2015 20:57 schreef DancingPhoebe het volgende:
Last van dr BMI en dr BiM! 2 voor de prijs van 1!!
Jemig.quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Gewoon pijn aan mijn ogen nu. Wat een verschil.quote:
Spuit 11quote:Op zondag 29 maart 2015 21:01 schreef static het volgende:
[..]
Gewoon pijn aan mijn ogen nu. Wat een verschil.
oh man, kan ik ergens mijn jaarsalaris inzetten??quote:Op zondag 29 maart 2015 21:02 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat er complicaties zullen zijn
jezus, wat ziet ze er uit!quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
We kunnen ze alvast even voor haar opzoeken in het WLS topic..quote:Op zondag 29 maart 2015 21:02 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat er complicaties zullen zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
Naadlekkage. Dumpingquote:Op zondag 29 maart 2015 21:04 schreef Ole het volgende:
[..]
We kunnen ze alvast even voor haar opzoeken in het WLS topic..
Galstenen, hangend vel...
Dat je je eten niet binnen kunt houdenquote:
Maar dat kapsel alleen al. Alles past in het hokje van dik, huismoeke, kort-en-pittig...quote:Op zondag 29 maart 2015 21:01 schreef static het volgende:
[..]
Gewoon pijn aan mijn ogen nu. Wat een verschil.
Ja, Je kunt veel dingen niet meer hebben. Als je maar even iets teveel eet word je beroerd,quote:
dat dusquote:Op zondag 29 maart 2015 21:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar dat kapsel alleen al. Alles past in het hokje van dik, huismoeke, kort-en-pittig...
Ik zou haar graag door de wasstraat gooien.
ik hoop maar dat we t kunnen bijhouden straks met al die bijkomende verschijnselenquote:Op zondag 29 maart 2015 21:08 schreef Ole het volgende:
[..]
Ja, Je kunt veel dingen niet meer hebben. Als je maar even iets teveel eet word je beroerd,
Oh ja, en je kunt ook een vitamine/ mineralengebrek krijgen![]()
Met bijbehorende klachten uiteraard!
quote:Op zondag 29 maart 2015 21:10 schreef Ole het volgende:
even wat preciezer
Met het dumpingsyndroom worden de klachten bedoeld die ontstaan na een te snelle maagontlediging. Door te snel teveel calorieën te eten of te drinken ontstaan de klachten. De dunne darm kan de calorieën niet snel genoeg verwerken.
Klachten kunnen variëren van vermoeidheid, veelvuldig gapen en een licht gevoel in het hoofd tot zweten, trillen, misselijkheid, een opgeblazen gevoel, diarree, hevig braken, hongergevoel en sterk gevoel van niet-welbevinden. De aanvallen duren, afhankelijk van de hevigheid en de persoon, een half uur tot een uur.
Hey! maar ze kan straks wel weer in gewone maatjes! 40 kg lichter! En de Dam-tot-Damloop doenquote:
Misschien moet ze zelf eens van haar luie emo-eter kont afkomen ipv dit te doen.quote:Op zondag 29 maart 2015 21:14 schreef Ole het volgende:
[..]
Hey! maar ze kan straks wel weer in gewone maatjes! 40 kg lichter! En de Dam-tot-Damloop doen
De meeste mensen moeten eerst een half jaar in therapie als blijkt dat ze emo-eter zijn.quote:Op zondag 29 maart 2015 21:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien moet ze zelf eens van haar luie emo-eter komt afkomen ipv dit te doen.
Ze heeft áltijd wat en áltijd een excuus ervoor. Ik heb een hekel aan dit soort mensen.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
Damzzzzz hoe kan je jezelf zo toetakelenquote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 29 maart 2015 21:19 schreef Ole het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 29 maart 2015 21:19 schreef Ole het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
we hebben er weer eentje!quote:Op zondag 29 maart 2015 21:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Misschien moet ze zelf eens van haar luie emo-eter kont afkomen ipv dit te doen.
Ze heeft áltijd wat en áltijd een excuus ervoor. Ik heb een hekel aan dit soort mensen.
Straks vreet ze het er weer aanwant die damloop is ook een eenmalig ding natuurlijk. Moe, zwak, misselijk.
Wat heb ik gewonnenquote:
Een beetje WBV!quote:
Ze heeft het een paar maanden langer kunnen volhouden.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:11 schreef Deckard het volgende:
Zullen we een gokje doen?
In april is ze er alweer mee opgehouden. Omdat het toch niks voor haar is ofzo.
we zetten al in hier op de bijwerkingen van een GBP hierquote:Op maandag 30 maart 2015 00:12 schreef Mula het volgende:
Huh? Ze wil een mini-marathon gaan lopen? Maar hoe zit het met die ME dan?
Ik denk dat ze ff vergeten is dat ze dat 'heeft'... denk ook niet dat we moeten onderschatten hoe moeilijk het is om al die lijstjes bij te houdenquote:Op maandag 30 maart 2015 00:12 schreef Mula het volgende:
Huh? Ze wil een mini-marathon gaan lopen? Maar hoe zit het met die ME dan?
Is er niet een of andere aandoening waar je het kunnen lopen van de marathon gratis cadeau krijgt?quote:Op maandag 30 maart 2015 08:47 schreef Lovechild het volgende:
Volgens mij heeft ze sowieso een onrealistisch beeld van het herstel. Voor zo'n marathon moet je toch ook trainen neem ik aan?
het gaat toch om de dam tot dam? = 16 kmquote:Op maandag 30 maart 2015 08:47 schreef Lovechild het volgende:
Volgens mij heeft ze sowieso een onrealistisch beeld van het herstel. Voor zo'n marathon moet je toch ook trainen neem ik aan?
Dat is geen marathon. Dat is weer een debiele woordkeuze. Zo kan je je dagelijkse run ook een micro-marathon noemen.quote:Op maandag 30 maart 2015 08:47 schreef Lovechild het volgende:
Volgens mij heeft ze sowieso een onrealistisch beeld van het herstel. Voor zo'n marathon moet je toch ook trainen neem ik aan?
ik ben elk jaar vrijwilliger bij de DtD, en helaas doen er best veel mensen ongetraind mee - lekker stoer.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:32 schreef Lovechild het volgende:
Nou oké, geen marathonMaar niet iets dat je ongetraind doet dus.
Sjeeezus wat een dingquote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Ons Sonnetje heeft altijd grote woorden en grote plannen. Krijg je een column dat ze niet meer moe en dik is. Nu is ze weer emo-eter en gaat ze voor een bypassquote:Op maandag 30 maart 2015 09:11 schreef Deckard het volgende:
[..]
Dat is geen marathon. Dat is weer een debiele woordkeuze. Zo kan je je dagelijkse run ook een micro-marathon noemen.
Een jongere versie van Viola Holt is het geworden. Sonja the Hut, heeft ze Damian en Pikkemans ingeslikt of zo?quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
dat ligt eraan of ze zwanger is of nietquote:Op maandag 30 maart 2015 11:05 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Die is in ieder geval een stuk dunner
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
Neuh, dan is Son nog way dikkerquote:
Ik ben niet zo groot neequote:Op maandag 30 maart 2015 11:58 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ben jij ook zo groot? Eet jij ook babies?
Ze zoekt zelf de publiciteit en schrijft dan (van wat ik hier begrijp) de meest belachelijke dingen. Dan kan je verwachten dat mensen hun mening geven. En als je vroeger een slank, strak modepopje was, en nu een pittig kapseltje en maat 54 hebt...quote:Op maandag 30 maart 2015 12:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben niet zo groot nee
Maar na die hele campagne over online pesten zit dit me toch niet helemaal lekker
Ik denk niet dat dit over Son gaat, dat vind ik inderdaad een ander verhaalquote:Op maandag 30 maart 2015 12:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ze zoekt zelf de publiciteit en schrijft dan (van wat ik hier begrijp) de meest belachelijke dingen. Dan kan je verwachten dat mensen hun mening geven. En als je vroeger een slank, strak modepopje was, en nu een pittig kapseltje en maat 54 hebt...
Ze heeft al tien jaar alle diëten geprobeerd, dus tja...quote:Op maandag 30 maart 2015 12:23 schreef Meke het volgende:
Maar over Son trouwens, begrijp ik het nou goed dat ze helemaal niet heeft hoeven te proberen zelf af te vallen (met begeleiding) voordat ze de GPB ondergaat?
Kan me dat echt niet voorstellen, slaapapneu of niet
![]()
Eensquote:Op maandag 30 maart 2015 12:30 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ze heeft al tien jaar alle diëten geprobeerd, dus tja...
Ik vind het ongelooflijk dat een arts erin mee gaat. Het is als schieten met een kanon op een mug, bij zulk relatief gering overgewicht. En laten we het dan al helemaal niet hebben over emo-eten, hetgeen eetstoornis impliceert en dus geen dieet vergt, maar een psycholoog. Nou ja, het moet allemaal maar kunnen kennelijk.
Oh zoquote:Op maandag 30 maart 2015 12:21 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dit over Son gaat, dat vind ik inderdaad een ander verhaal
Nee. Bij bijvoorbeeld een normale marathon verlies je een flink aantal spieren en ben je je lichaam kapot aan het maken. Een halve marathon kan dat ook veroorzaken als je niet goed genoeg getraind hebt. De 10 mijl (waar zij voor wil trainen) is voor iemand die drie keer in de week loopt en daarnaast de andere avonden nog fitness doet nog steeds geen kattepis.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:32 schreef Lovechild het volgende:
Nou oké, geen marathonMaar niet iets dat je ongetraind doet dus.
Ah, dank voor de uitleg. Heb duidelijk geen rennersverstandquote:Op maandag 30 maart 2015 13:03 schreef Deckard het volgende:
[..]
Nee. Bij bijvoorbeeld een normale marathon verlies je een flink aantal spieren en ben je je lichaam kapot aan het maken. Een halve marathon kan dat ook veroorzaken als je niet goed genoeg getraind hebt. De 10 mijl (waar zij voor wil trainen) is voor iemand die drie keer in de week loopt en daarnaast de andere avonden nog fitness doet nog steeds geen kattepis.
Een beetje standaard loper heeft genoeg aan 10k voor een wedstrijd. Daar over heen, dan zijn je ambities goed genoeg om het echte hardlopen aan te pakken en niet om slechts af te vallen of een betere conditie te krijgen.
LOL... die kreeg ik ook toen ik dat van die halve marathon lasquote:
Het lijkt erop dat Declan zijn vet naar haar heeft getransplanteerdquote:Op maandag 30 maart 2015 13:55 schreef Ericr het volgende:
Met Spiros:
[ afbeelding ]
Met Yorick:
[ afbeelding ]
Met Eddy:
[ afbeelding ]
Met Dirkjan:
[ afbeelding ]
Met Declan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Met Pikkemans:
[ afbeelding ]
Volgens mij bij Declan dan misgegaan, opeens kort pittig kapsel en matchende onderkin met Declan.
LOL idd, tussen de eerste en tweede foto van hen is het overgewicht gewoon van de een naar de ander gehuppeldquote:Op maandag 30 maart 2015 13:57 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat Declan zijn vet naar haar heeft getransplanteerd
Wat een enge kleur heeft Spiros daarquote:
Dat ja.quote:Op maandag 30 maart 2015 13:55 schreef Ericr het volgende:
Volgens mij bij Declan dan misgegaan, opeens kort pittig kapsel en matchende onderkin met Declan.
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakkerquote:Op maandag 30 maart 2015 14:51 schreef Loveless85 het volgende:
Die man heet echt Declan? Ik wist niet dat er mensen >6 jaar oud waren die zo heetten?En dan niet eens lichtgetint, wow eyeopeners hierzo vandaag.
quote:Op maandag 30 maart 2015 17:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakker
Deze is niet veel beterquote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Dit ja.quote:Op maandag 30 maart 2015 17:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakker
Misschien omdat ze verder ook al ME-borderline-adhd-artrose-hoogsensitiviteit heeft, is ze naar voren geschoven?quote:Op maandag 30 maart 2015 21:31 schreef laziness het volgende:
Kijk maar naar die foto met Pyke. Zo lang is ze nog niet zo zwaar. Ik vind het ook vreemd dat zij 'm zo snel krijgt. Veel mensen moeten er veel langer veel meer moeite voor doen.
quote:Gepost op Donderdag 26 mei 2011 12:32 door Scarlet Hemkes in Artikelen over eetstoornissen.
Iedereen die vroeger enthousiast naar TMF keek, kent haar wel: Sonja Silva. De knappe brunette met mooie stem. Ze was naast TMF presentatrice, ook actrice, musicalster en miss Nederland. Al eerder vertelde ze in een interview met Catharine Keyl dat ze tijden leed aan boulimia, nu heeft ze hier ook uitgebreid over verteld in een interview voor het blad VIVA.
Na haar tijd bij TMF beviel Sonja op haar 27ste van een kindje. Ze dacht rond die tijd wel terug te kunnen keren in de mediawereld, echter dat bleek helaas niet zo eenvoudig. De banen, rollen en functies bleven uit. Echte vrienden had ze nooit gemaakt binnen het mediawereldje.
Sonja kwam in een depressie terecht en ontwikkelde boulimia. "Ik walgde van mezelf", zegt ze in het interview in Viva. Ze kwam er in die tijd ook steeds meer achter dat het binnen de mediawereld vooral draait om en mooie plaatje en niet om je capaciteiten. Dit stelde haar erg teleur: "Misschien na�ef, maar dat heeft me zo teleurgesteld." (Viva)
Eten werd voor Sonja een vlucht uit de werkelijkheid, een troost en een verslaving.
"Als ik me alleen voelde, ging ik eten. Alles wat voor handen was. De hele dag door, ook 's nachts. Brood, snoep, snacks, warm, koud, alles. Soms had ik niet eens door dat ik aan mijn derde zak chips zat."
Na de eetbuien voelde Sonja zich vreselijk, vies en schuldig. Ze kwam terecht in de bekende vicieuze cirkel en kwam hier niet meer uit. Ze kwam flink aan in gewicht en de media was hierover keihard
"Als je mijn naam googelt, is het eerste wat je vindt: 'Sonja Silva: dik!', 'Sonja de weg kwijt' en 'Wat heeft ze zich laten verslonzen'. Keihard is dat."
quote:Ons team uitgebreid: Sonja Silva stelt zich voor
16 oktober 2014 Door Sonja Reageren
Goed eten en gezond leven
De titel van deze site zegt het al. Wat wil je nog meer in het leven? Ik houd van eten, mijn hele leven al. Het zit ook een beetje in mijn genen. Mijn lieve vader was een geweldige kok. Vroeger is hij kok geweest op een schip en later bij ons thuis in huis.
Nergens zal ik ooit zulke lekkere spruitjes of hachee eten en zijn kip is niet te evenaren. Dan zou je denken dat het koken mij met de paplepel ingegoten is, maar niets is minder waar! De keuken was papa zijn domein, ik mocht daar niet komen.
Ik kon nog geen ei koken
Het resultaat was dat ik toen ik op mezelf ging wonen op mijn 18e was, nog geen ei kon koken. Helaas is mijn vader in mei overleden en kan ik alleen zijn hachee en rijst met tonijn na maken. De rest van zijn gerechten zijn we niet aan toe gekomen. De eerste tien jaar heb ik geleefd op take out en order in.
Toen ik Damian kreeg vond ik dat ik moest leren koken. Mijn lieve ouders waren regelmatig proefkonijnen. Dat ik een tonijn volledig doorgebakken had, kon ze niet deren, ze waren trots op mijn kookgedrag! Pas 2 jaar geleden, toen ik Jamie Oliver ontdekte, ben ik echt gaan koken. Alleen maar verse ingrediënten. Wat een verademing!
Ik begon het koken steeds leuker te vinden. Ik wilde weer een gezond lichaam. 24 Uur per dag keek ik 24 Kitchen! Doordat ik 5 jaar geleden plotseling ziek werd, ben ik 30 kg aangekomen. Twee jaar op de bank zitten en niet kunnen bewegen helpt natuurlijk niet.
Ik wil een gezond gewicht
Ik worstel al zo’n 4 jaar met mijn gewicht. Ik heb echter wel een belangrijke verandering doorgemaakt dit afgelopen half jaar. Ik was te gefocust op een mooier lichaam. Ik ben altijd vol slank geweest en ik wilde mijn oude figuur terug. Ik realiseer me nu dat mijn lichaam door mijn ziekte (ME) anders werkt dan andere lichamen en ik besloot een streep onder mijn verwoede dieet pogingen te zetten.
Ik wil nu alleen nog maar een gezond lichaam. Hoe het er uit ziet maakt mij niets uit. Pyke vindt me prachtig en Damian (10) zei gisteren nog dat hij het stom vind dat ik zo onzeker ben over mijn lijf. “Je bent de mooiste moeder van de hele wereld”. Ik ga nu voor een gezond BMI.
De knop ging bij mij om toen ik een stuk las over voeding. Ik wil dingen eten die mijn lichaam voeden, waar ik energie, vitaminen en kracht uit kan halen. Niet alleen maar dingen die ik lekker vind. Ik eet gezond en lekker en af en toe trakteer ik mezelf op iets lekkers, de zogenaamde Guilty Pleasure De druk is van de ketel en dat doet me goed.
Ik was klaar met de teleurstellingen van al die mislukte dieetpogingen. Nu voel ik me vrij. Het gaat gelukkig de afgelopen jaren beter met mijn lichaam. Ik geniet daar met volle teugen van want met ME weet je nooit wanneer het weer slechter gaat. Ik ben aan het kickboksen en hierdoor krijgt mijn lijf langzaam weer vorm.
Gedeelde passie met Jenny & Vanessa
Door mijn passie voor gezond eten heb ik Vanessa en Jenny leren kennen. Ik was helemaal in de ban van de site die zij gestart zijn. Goed eten en gezond leven past bij mij! Dat is wie ik wil zijn en ik wil via dit prachtige platform anderen inspireren om dezelfde keuze te maken.
Vergeet die weegschaal en kijk naar hoe je kleding zit! Kijk in de spiegel en wees trots op jezelf. Geniet van het leven, want als er iets is dat ik heb geleerd in 2014 is het dat het leven zo maar opeens voorbij kan zijn!
Doe je met ons mee aan de Challenge?
Ik wil jullie allemaal uitdagen om mee te doen aan de Goed eten Gezond leven challenge. We gaan van start op 1 november en 2 weken lang krijg je alle handvatten om december gezond te starten zodat je straks tijdens de feestdagen kan gaan genieten van al onze heerlijke recepten!
Doen jullie mee? Je kunt je opgeven via het inschrijfformulier.
Groetjes,
Wow. Net zo'n bewerkte foto van bekende mensen als ze 'normaal' waren. Nou ja, en dan de dikke versies daarvan dus. Maar waar ik me na het lezen eerst afvroeg of iemand als Sonja wel een Gastric Bypass zou kunnen krijgen kan ik me daar nu iets meer bij voorstellen. Jeetje. Die is flink aangekomen dan, en snel... Hoe ziet Pyke er tegenwoordig eigenlijk uit?quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Lang leve de filters (foto 1), waar het contrast overal zwaarder is geworden, ook bij de ogen. (Al heb ik niet veel foto's van hem gezien verder).quote:Op woensdag 1 april 2015 00:47 schreef Grunge. het volgende:
]
Ik vind 'm er ongezond uitzien. Toch is hij niet zo dik, laten de andere foto's op zijn Instagram zien. Maar wel steeds die donkere kringen onder zijn ogen.
die donkere kringen heeft hij altijd al gehadquote:Op woensdag 1 april 2015 00:47 schreef Grunge. het volgende:
[ afbeelding ]
...ligt het aan mij of is dit een héél rare, beetje enge foto?
[ afbeelding ]
Ik vind 'm er ongezond uitzien. Toch is hij niet zo dik, laten de andere foto's op zijn Instagram zien. Maar wel steeds die donkere kringen onder zijn ogen.
Helemaal mee eens. Heb hier ook wel eens gezegd dat ik het zo zonde vind van de stoot die ze vroeger was. Maar de nadruk ligt nu wel erg op haar omvang, terwijl er al meer dan genoeg om over te praten is met al haar (semi)aandoeningen.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 17:48 schreef avaminerva het volgende:
Het is in elk geval nooit saai met Sonja.. zeg maar.
Over haar huidige omvang zeg ik dan weer niks, dat riekt naar mijn idee wel beetje naar makkelijk afzeiken om het afzeiken.
haar omvang heeft ze opnieuw zelf onderwerp gemaakt door er weer een column over te schrijven en op hande zijnde operatie hequote:Op woensdag 1 april 2015 07:46 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Heb hier ook wel eens gezegd dat ik het zo zonde vind van de stoot die ze vroeger was. Maar de nadruk ligt nu wel erg op haar omvang, terwijl er al meer dan genoeg om over te praten is met al haar (semi)aandoeningen.
Neuh, dit is gewoon het meest recente dat ze ons aanreiktquote:Op woensdag 1 april 2015 07:46 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Heb hier ook wel eens gezegd dat ik het zo zonde vind van de stoot die ze vroeger was. Maar de nadruk ligt nu wel erg op haar omvang, terwijl er al meer dan genoeg om over te praten is met al haar (semi)aandoeningen.
quote:Op maandag 30 maart 2015 17:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakker
Time flies when you're having fun!quote:Op woensdag 1 april 2015 09:31 schreef Leandra het volgende:
Maar begrijp ik nou goed dat haar overgewicht in oktober 2014 van de laatste 5 jaar was, en nu, een half jaar later, worstelt ze al 10 jaar met haar (over)gewicht?
Zeker snel. Ben benieuwd of het doorgaatquote:Op donderdag 2 april 2015 22:06 schreef Ole het volgende:
dat gaat snel![]()
Operation date is april 21st! Time for some PRE pictures!!!
https://www.facebook.com/(...)id=10153177830839235
Nee, met 170 cm lang en 106 kg slaat het nergens op.quote:Op donderdag 2 april 2015 22:49 schreef CherryLips het volgende:
Ze is toch ook niet zo groot dat ze in aanmerking komt voor zo'n operatie? Ik heb daar altijd een heel ander beeld bij. En het lijkt me echt kut.
106quote:Op vrijdag 3 april 2015 00:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, met 170 cm lang en 106 kg slaat het nergens op.
Als haar lengte idd 170 is (ergens online gevonden) dan is het gewicht dat bij het door haar genoemde BMI hoort ruim 105 kg, dat heb ik even naar boven afgerond, maar het blijft een absurde grond voor een maagverkleining.quote:
Zelfde dus als al die andere personen die maar blijven jojo-en omdat ze van het ene onzindieet naar het andere gaan zonder hun voedingspatroon structureel aan te pakken. Ook die 'superfoods' gaan Sonja niet redden zolang ze zich maar blijft volproppen omdat ze weer eens een dipje heeft.quote:Wow! Vandaag is Lieke de Lange van In Control Coaching bij me geweest. Ik had vorige week een duidelijke dip. Moe, beetje sjacho, onder de pukkels... Dit blijkt gewoon positief te zijn! Mijn lichaam is hard aan het ontgiften. Al die troep eruit! Toen ook nog eens bleek dat ik 2 kg aangekomen ben brak mijn motivatie even. Ook dit is positief, want wat blijkt:
In 4 weken tijd 3,4% in vetpercentage gezakt! Dat wil zeggen dat ik 3,1 kg vet kwijt ben!!! Mijn vet vrije masse is met 7,7% gestegen! Ben dus gewoon spieren aan het kweken!! En dat terwijl mijn eten op dit moment 60% Lieke-Proof is. Ik had nog pasta liggen, nu pas glute vrije pasta gekocht en om van mijn suiker verlaving af te kicken ook rustig afgebouwd in plaats van cold-turkey! Vanaf maandag ga ik voor 80% Lieke-Proof eten! Ben benieuwd naar de resultaten volgende maand.
Ik kan niets anders zeggen dan dat het gebruik van superfoods, himalayazout, glutevrij en suikervrij eten een positief effect op mijn life heeft!
Dank je wel Lieke!
Zondag geeft Lieke een uitgebreide lezing over wat superfoods doen voor je lichaam, vooral voor je darmen.
Ik heb de ballen verstand van zulke operaties, maar als ik dan denk hoeveel vrouwen de 85-90 aantikken. Zij zit er net wat boven. Ze is vroeger gewoon slank geweest. Dan denk ik, je kunt met begeleiding en sport ook afvallen.quote:Op vrijdag 3 april 2015 08:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als haar lengte idd 170 is (ergens online gevonden) dan is het gewicht dat bij het door haar genoemde BMI hoort ruim 105 kg, dat heb ik even naar boven afgerond, maar het blijft een absurde grond voor een maagverkleining.
Kan best, maar ze duwt haar eten zelf naar binnen, als een emo eter.quote:Op vrijdag 3 april 2015 15:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik vermoed dat ze haar MS er bij sleept om als excuus te gebruiken waarom ze niet veel kan bewegen. Dat zou waar kunnen zijn overigens.
MS? ME toch?quote:Op vrijdag 3 april 2015 15:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik vermoed dat ze haar MS er bij sleept om als excuus te gebruiken waarom ze niet veel kan bewegen. Dat zou waar kunnen zijn overigens.
Oh ja, foutje.quote:Op vrijdag 3 april 2015 16:22 schreef computergirl het volgende:
[..]
MS? ME toch?
MS is een echte ziekte waarmee je flink de sjaak bent
Die ene letter scheelt een hoop!quote:
Ze hoeft nou ook weer geen 100 kilo kwijt hequote:Op vrijdag 3 april 2015 22:11 schreef Anosmie het volgende:
Ik zag net de voorstukjes voor de nieuwe obese en ik vraag me oprecht af of dat geen beter idee was geweest voor Son. Sporten, psychische bijstand, gezonde voeding en een platform voor haar en haar leed.
Oh the fun we would have..
OMG!!!quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |