abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_150159230

Syri is een seculiere republiek met 22,5 miljoen inwoners en heeft sinds 2000 als president Bashar al-Assad. In de presidentsverkiezingen van 2014 won hij met 88,7% van twee tegenkandidaten. Voor 2000 was vanaf 1971 zijn vader Hafiz al-Assad aan de macht die in 1981 een gewelddadige opstand van het Moslimbroederschap neersloeg. Nadat eind 2010 in Tunesi demonstraties begonnen en daarbij Ben Ali werd verjaagd verspreiden de demonstraties zich door de hele regio waaronder in Syri. Volgens delen van de oppositie werd er door de overheid op vreedzame demonstranten geschoten.

In reactie op de demonstraties kondigde Assad hervormingen aan, er werd een nieuwe grondwet aangenomen waarin niet langer stond dat de Ba'ath-partij, een Arabisch nationalistische en socialistische partij, de staat en de samenleving leid en er ook andere politieke partijen mochten gevormd worden die niet lid zijn van het National Progressive Front, wel mochten partijen niet gebaseerd zijn op religie of etnische basis. Vervolgens werden er in 2012 parlementsverkiezingen gehouden waarbij ook partijen die niet lid zijn van het NPF zetels wonen, door de rebellen werden deze verkiezingen als ondemocratisch en oneerlijk beschouwd. In juni 2014 werden er presidentsverkiezingen gehouden waarbij ook andere kandidaten dan Assad mochten meedoen, dit werd door de rebellen ook als een farce gezien.

Tot nu toe zijn er in de oorlog meer dan 150.000 doden gevallen. Etnische groepen spelen een belangrijke rol in de oorlog, Syri bestaat voor 74% uit soennieten (van wie 10% Koerden), 13% sjiieten (met de alawieten als belangrijkste subgroep), 10% christenen en 3% druzen.

Een factor in de oorlog zijn de Koerden, een volk van 35 miljoen mensen met een eigen taal en cultuur, maar geen eigen land. Ze zijn verspreid over onder meer Turkije, Syri, Irak (Iraaks-Koerdistan), Iran en de vroegere Sovjet-Unie. De Syrische Koerden vechten tegen zowel de regering als de rebellen. Ze hebben in de door hun bestuurden gebieden autonomie uitgeroepen. Net als de regering zijn ze seculier.

Vechtende groeperingen:
Syrische regering onder leiding van Bashar al-Assad
Syrisch Arabisch Leger (SAA) - leger van Syri
Al-Jaysh al-Shaabi - burger militie bestuurd door de regering
National Defence Force - civiele ondersteuning van het Syrische leger
Hezbollah - islamitische militie en politieke partij in Libanon
Shabiha - civiele milities onder leiding van leden van de Al-Assad familie
Syrian Resistance - communistische militie
Syrian Social Nationalist Party - Syrisch nationalistische politieke partij en militie

Landen die de Syrische regering steunen: Rusland (sinds de Koude Oorlog een bondgenoot en Syri heeft de laatst overgebleven marinebasis van Rusland in de regio), China, Iran, Algerije, Soedan, Wit-Rusland, Venezuela, Irak en Noord-Korea.

Rebellen
Vrij Syrisch Leger - verschillende milities die zich zo noemen
Islamitisch Front - salafistische islamistische organisatie, verwerpt representatieve democratie en secularisme
Al-Nusra Front - onderdeel van Al Qaida

IS(IS) - soennitische terreurorganisatie dat zowel in Irak als in Syri opereert. Iedereen die niet soennitisch is loopt kans onthoofd te worden door deze groepering. In februari 2014 verbrak Al-Qaeda de banden met IS. IS heeft aan zowel de regering als de andere rebellen groepen de oorlog verklaart.

Landen die de rebellen steunen: NAVO-landen, Jordani, Libi, Tunesi, VAE, Saudi-Arabi en Qatar. De voornaamste reden van die landen om de rebellen te steunen is het bondgenootschap van Syri met Iran en Rusland, en de steun aan Hezbollah.

Koerden
Volksbeschermingeenheden (YPG) - Koerdisch leger, gesteund door de PKK en de PJAK

Waarom geen NAVO-bombardementen zoals in Libi?
In de VN veiligheidsraad gebruiken Rusland en China hun veto over een dergelijke resolutie. Ook werd Cameron door het Britse parlement verboden een aanval op Syri in te zetten.

Kaart van de huidige militaire situatie
Rood = Syrische regering
Geel = Koerden (YPG)
Grijs = IS(IS)
Groen = andere rebellen (oa Islamitisch Front, Al Nusra (Al Qaida) en het Vrije Syrische Leger)

Zie ook:
Hoe beoordeel je bronnen?
Syrische burgeroorlog - Wikipedia
BBC documentaire: A History of Syria with Dan Snow
Kaart van de huidige militaire situatie in Irak en Syri
Uitgebreide kaart van de militaire situatie in Syri

Updates:
The Levantine War - Reddit
SANA persbureau Syri - pro-Assad
Al Jazeera Qatar - anti-Assad

Twitteraars
Neutraal
https://twitter.com/ivansidorenko1
https://twitter.com/ejmalrai

Pro-regering
https://twitter.com/keepingtheleith Thans: https://twitter.com/TheArabDefense
https://twitter.com/petolucem
https://twitter.com/Zinvor
https://twitter.com/ahmadalissa
https://twitter.com/Isham_AlAssad
https://twitter.com/FGunay1
https://twitter.com/halabtweets

Pro-rebellen
https://twitter.com/arabthomness
https://twitter.com/EliotHiggins
https://twitter.com/ahmadalissa
https://twitter.com/FreeSyrianMedia

[ Bericht 0% gewijzigd door IPA35 op 28-02-2015 22:04:51 ]
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_150161840
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 07:43 schreef reza1 het volgende:Wat zijn eigenlijk de argumenten om ze wel als betrouwbaar te zien gezien de grote 'fouten' die ze maken?
Waarom niet? Er valt vrij weinig af te dingen aan hun track-record van zo'n 30 jaar. Bovendien zie ik bij hen niet de intentie om de feiten te verdraaien, noch doen hun fouten dat. Zo is het ook als het om Syri gaat, men is kritisch op iedereen, of dat nou Daesh is, Assad is, IF, de FSA, etc. Ik heb de afgelopen vier jaar nog maar weinig gezien wat af te dingen is op hun berichtgeving. Dat zegt wel wat. Dus ja, ik zie ze als zeer betrouwbaar.

quote:
Je denkt dat de terroristen de verslagen niet proberen te benvloeden?
Dat zeg ik niet.
quote:
James Foley schreef een kritisch stukje over de terroristen in Aleppo en en is even later 'toevallig' ontvoert...
Welke terroristen precies? Ik weet dat James Foley al een aantal keer zeer kritische stukken had geschreven over rebellen in Aleppo, aantal keer gepost ook in deze topicreeks.

Interessant voorbeeld trouwens, James Foley heeft aardig veel gerapporteerd over doelbewuste aanvallen op burgers door het leger van Assad, iets wat volgens jou toch niet waar is toch? Door velen, inclusief zijn familie, wordt aangenomen dat hij is ontvoert door milities van Assad (en mogelijk doorverkocht aan Daesh). Helemaal helder is dat dus nog niet.
quote:
Een pro-Isralische denktank..
Zelfs al zou dat zo zijn, wat is je punt precies?
quote:
Ik vroeg om bewijs, dit zijn beweringen van de VS en journalisten.
Wat is er precies mis met de bewijsvoering dan? Sinds wanneer zijn deze journalisten niet betrouwbaar? Omdat ze niet zeggen wat je graag zou willen horen?
quote:
Je link onderbouwt niet je bewering dat Hezbollah verantwoordelijk zou zijn.
De bron onderbouwt prima waarom, en met welk doel Hezbollah verantwoordelijk is. Ik ga niet dit soort spelletjes met je spelen Reza.
quote:
Syri en Hezbollah werden (en worden) als 1 gezien door de 14 maart figuren.
Dus, nogmaals, Hezbollah vermoord hem en het gevolg is dat Syri zich moet terugtrekken? Ik zie nog altijd deze logica niet, vooral niet omdat het jaren heeft geduurd voordat het tribunaal erachter kwam dat niet Syri, maar Hezbollah verantwoordelijk was.
quote:
Nee, maar jij zei dat Hezbollah het zou hebben opgeist.
Technisch gezien hebben ze dat dus ook.
quote:
Waarom was die niet-democratische Libanese regering wel legitiem maar de huidige Syrische regering niet? Verblind door je haat tegen Hezbollah?
Legitiem? Zelfs al zou dat zo zijn, het ingrijpen van een terreurorganisatie in Syri die politieke tegenstanders vermoord, duizenden burgerdoden op haar geweten heeft, en tot overmaat van ramp Libanon daarmee al voor de derde keer ernstig destabliseert, valt niet te rechtvaardigen. Dat is nogal wat anders dan de MNF die daar was genstalleerd als vredesmacht met goedkeuring van de VN. Je vergelijking is dus belachelijk.

quote:
1s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 20:20 schreef reza1 het volgende:

[..]

Vanaf het begin werd er al geroepen in die zogenaamd vreezaam demonstraties dat "alawieten in het graf moeten en christen naar beirut".
Bron?

quote:
Vanaf het begin werd er al geschoten op politieagenten.
bron?

quote:
De moorden op minderheden door het FSA al weer vergeten?
bron?
Incelfrikandel
pi_150162481
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 22:59 schreef Frikandelbroodje het volgende:

Dus, nogmaals, Hezbollah vermoord hem en het gevolg is dat Syri zich moet terugtrekken? Ik zie nog altijd deze logica niet, vooral niet omdat het jaren heeft geduurd voordat het tribunaal erachter kwam dat niet Syri, maar Hezbollah verantwoordelijk was.
Hij was een bondgenoot van Hezbollah,waarom zouden ze hem vermoorden?

Als hij nog leefde was de Syrische leger nog steeds in Libanon.

quote:
0s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 22:59 schreef Frikandelbroodje het volgende:

Technisch gezien hebben ze dat dus ook.

Nee.
pi_150162942
quote:
1s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 23:17 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Hij was een bondgenoot van Hezbollah,waarom zouden ze hem vermoorden?

Als hij nog leefde was de Syrische leger nog steeds in Libanon.

[..]

Nee.
Bron?
#freefrederike
pi_150163254
Lekka, lekka! Gaat lekker op gang! :')

http://friendsofsyria.co/(...)militants-on-sunday/
pi_150164590
quote:
4s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 23:27 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Bron?
http://www.pcm.gov.lb/arabic/subpg.aspx?pageid=3632

Gebruik Google translate. :P
pi_150164649
quote:
Doet het niet goed. Graag een goede bron dus.
#freefrederike
  zondag 1 maart 2015 @ 00:08:06 #8
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150164804
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 23:33 schreef Atak het volgende:
Lekka, lekka! Gaat lekker op gang! :')

http://friendsofsyria.co/(...)militants-on-sunday/
:r hoe durft die bron zich friends of syria te noemen :r

_O_ _O_ _O_ dr Bashar _O_ _O_ _O_
pi_150170205
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 20:39 schreef rakotto het volgende:
Discriminerende acties gebeurde pas toen de Islamieten in beeld kwamen en dat was een jaar na het begin.
2011:
quote:
Another source told ICC that protesters in Duma, a suburb of Damascus, were last week heard shouting: “Alawites to the grave and Christians to Beirut!”
http://www.christianpost.(...)tors-in-syria-50104/

quote:
One of the slogans preferred by the militant groups ranged against the government is "Alawites to the grave, Christians to Beirut".
http://mrzine.monthlyreview.org/2011/cherian070911.html

quote:
It doesn't help that some of the protestors themselves have reportedly taken to chanting "The Christians to Beirut, the Alawites to the grave"
http://www.abc.net.au/news/2011-11-24/hamad--/3692422

quote:
De moorden op minderheden werden voor zover ik het weet door lui gedaan die zich later bij Daesh/IS whatever hebben aangesloten. Je moet niet iedereen onder de FSA kant gooien.
Nee.
https://en.wikipedia.org/wiki/Aqrab_massacre
pi_150170364
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 februari 2015 22:59 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Welke terroristen precies? Ik weet dat James Foley al een aantal keer zeer kritische stukken had geschreven over rebellen in Aleppo, aantal keer gepost ook in deze topicreeks.
De rebellen.

quote:
Interessant voorbeeld trouwens, James Foley heeft aardig veel gerapporteerd over doelbewuste aanvallen op burgers door het leger van Assad, iets wat volgens jou toch niet waar is toch? Door velen, inclusief zijn familie, wordt aangenomen dat hij is ontvoert door milities van Assad (en mogelijk doorverkocht aan Daesh). Helemaal helder is dat dus nog niet.
Ik gebruikte gewoon jou redenatie over Nisman:
quote:
Nisman beschuldigde Kirchner recent van hetzelfde en is even later 'toevallig' dood teruggevonden in zijn huis.
De famillie van Steven Sotloff zegt dat "gematigde" rebellen hem hebben doorverkocht:
http://www.independent.co(...)r-50000-9721606.html

quote:
Zelfs al zou dat zo zijn, wat is je punt precies?
Snap je dat echt niet nee? Ik haal toch ook niet de Syrische staatstelevisie aan als bewijs.

quote:
Wat is er precies mis met de bewijsvoering dan?
Welke bewijsvoering? Ik zie geen bewijzen.

quote:
De bron onderbouwt prima waarom, en met welk doel Hezbollah verantwoordelijk is. Ik ga niet dit soort spelletjes met je spelen Reza.
Ik zie ze geen bewijs aanhalen behalve Reuters dan maar die zijn onbetrouwbaar.

quote:
en tot overmaat van ramp Libanon daarmee al voor de derde keer ernstig destabliseert, valt niet te rechtvaardigen. Dat is nogal wat anders dan de MNF die daar was genstalleerd als vredesmacht met goedkeuring van de VN. Je vergelijking is dus belachelijk.
De meerderheid van Libanon denkt dat Hezbollah Libanon door haar hulp in Syri juist beschermd.

Je geeft geen antwoord, waarom is het toenmalige niet-democratische Libanese regime wel legitiem en het Syrische niet?
pi_150172812
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 08:54 schreef reza1 het volgende:
Israel geeft wapens aan terroristen in Tel Al-Harra:
Beetje een vaag verslag; een raaskallende man in het donker langs een weg.
Met Syri/Irak/Libanon had Isral geen enkel probleem. Het enige waar Isral interesse in heeft in dit conflict is Hezbollah verlammen/uitschakelen en IS buiten de grenzen te houden.
Racist
pi_150172837
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 00:08 schreef Richestorags het volgende:

[..]

:r hoe durft die bron zich friends of syria te noemen :r

_O_ _O_ _O_ dr Bashar _O_ _O_ _O_
De dictator verering begint zieke vormen aan te nemen :D
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  zondag 1 maart 2015 @ 11:35:28 #14
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150172883
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:32 schreef Toga het volgende:

[..]

Beetje een vaag verslag; een raaskallende man in het donker langs een weg.
Met Syri/Irak/Libanon had Isral geen enkel probleem. Het enige waar Isral interesse in heeft in dit conflict is Hezbollah verlammen/uitschakelen en IS buiten de grenzen te houden.
Libanon = Hezbollah. En Isral houdt nog steeds een stuk Syri bezet, een land dat chemische wapens heeft en meerdere oorlogen met Isral heeft uitgevochten. Isral heeft alle belang bij een verzwakt Syri, maar ook bij verzwakte rebellen aangezien deze Isral net zo goed haten. Een impasse is voor Isral de meest gunstige situatie.
  zondag 1 maart 2015 @ 11:37:02 #15
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150172908
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:33 schreef firefly3 het volgende:

[..]

De dictator verering begint zieke vormen aan te nemen :D
Nee hoor, de oogarts is simpelweg beter voor het land dan alle kelensnijders. Mensen leefden beter met meer godsdienstvrijheid en minder onderdrukking onder Assad dan onder IS. Vergeet niet dat turbulente staten met allerlei sekten een milde dictator met een sterke hand nodig hebben om berhaupt te functioneren.
pi_150172921
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:33 schreef firefly3 het volgende:

[..]

De dictator verering begint zieke vormen aan te nemen :D
Beter een zogenaamde dictator vereren dan Al-Qaida zoals jij doet..
pi_150172971
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:37 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Nee hoor, de oogarts is simpelweg beter voor het land dan alle kelensnijders. Mensen leefden beter met meer godsdienstvrijheid en minder onderdrukking onder Assad dan onder IS. Vergeet niet dat turbulente staten met allerlei sekten een milde dictator met een sterke hand nodig hebben om berhaupt te functioneren.
IS en Al Nusra kwamen pas een jaar nadat de burgeroorlog al bezig was. Toen had Assad al hele woonwijken gebombardeeert.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_150172983
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:37 schreef pietba het volgende:

[..]

Beter een zogenaamde dictator vereren dan Al-Qaida zoals jij doet..
Ik vereer niemand. Zie je me ooit buigsmileys posten?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_150173008
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:35 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Libanon = Hezbollah.
Nee, dat zag je heel duidelijk tijdens de laatste oorlog, Isral ontzag het Libanese leger en viel alleen Hezbollah doelen aan. Hele Hezbollah wijken lagen plat in Beiroet terwijl de rest van Beiroet rustig de was buiten kon hangen.

quote:
En Isral houdt nog steeds een stuk Syri bezet, een land dat chemische wapens heeft en meerdere oorlogen met Isral heeft uitgevochten.
Daar was Assad misschien niet blij mee, hij deed er ook niets mee, Hezbollah wel..
quote:
Isral heeft alle belang bij een verzwakt Syri, maar ook bij verzwakte rebellen aangezien deze Isral net zo goed haten. Een impasse is voor Isral de meest gunstige situatie.
Onder Assad wist Isral in ieder geval waar het aan toe was, wat er nu allemaal Syri binnenstroomt zit Isral echt niet op te wachten.
Racist
  zondag 1 maart 2015 @ 11:43:22 #20
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150173027
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:40 schreef firefly3 het volgende:

[..]

IS en Al Nusra kwamen pas een jaar nadat de burgeroorlog al bezig was. Toen had Assad al hele woonwijken gebombardeeert.
Waarin de "gematigde" rebellen zich als laffe honden verscholen.

Wat jij niet snapt is dat zonder een Assad en met democratie Syri direct tot een Moslim Brotherhood achtige dictatuur of een soennitische dictatuur zou verworden zonder enige rechten voor Christenen, Druzen, Alewieten, Sjiiten en Koerden. Het land zou de facto slechter af zijn. Een sektarische lappendeken kan alleen met een strakke hand geregeerd worden. Het alternatief is allerlei ministaatjes waarvan sommige te klein en versnipperd zijn om te kunnen bestaan (Christelijke, Druzen) of keiharde onderdrukking van minderheden.
pi_150173095
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:40 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik vereer niemand. Zie je me ooit buigsmileys posten?
Je hoeft geen buigsmileys te plaatsen om iets te vereren...
pi_150173216
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:42 schreef Toga het volgende:

[..]

Nee, dat zag je heel duidelijk tijdens de laatste oorlog, Isral ontzag het Libanese leger en viel alleen Hezbollah doelen aan. Hele Hezbollah wijken lagen plat in Beiroet terwijl de rest van Beiroet rustig de was buiten kon hangen.

[..]

Daar was Assad misschien niet blij mee, hij deed er ook niets mee, Hezbollah wel..

[..]

Onder Assad wist Isral in ieder geval waar het aan toe was, wat er nu allemaal Syri binnenstroomt zit Isral echt niet op te wachten.
Je weet dat Isral de "rebellen" steunt?
pi_150173247
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:32 schreef Toga het volgende:

[..]

Beetje een vaag verslag; een raaskallende man in het donker langs een weg.
Met Syri/Irak/Libanon had Isral geen enkel probleem. Het enige waar Isral interesse in heeft in dit conflict is Hezbollah verlammen/uitschakelen en IS buiten de grenzen te houden.
Haaretz:
http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/.premium-1.630359

VICE reportage:

FSA zelf:

Israel wil Syri uitschakelen, zonder Syri kan Iran geen wapens meer leveren aan Hezbollah.
  zondag 1 maart 2015 @ 12:05:24 #24
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150173525
Say what?
pi_150173772
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:51 schreef Peunage het volgende:

[..]

Je weet dat Isral de "rebellen" steunt?
Je wou zeggen dat Isral extreem-islamitische rebellen steunt die ongetwijfeld 100% anti-joods/zionistisch/Isral zijn en in een oogwenk hun wapens 180 graden omdraaien? Hoe dom denk je dat Isral is?

quote:
Ik ben helaas geen "subscriber of registered user", kan daarom de claim ook niet echt bevestigen. Wat ik me wel kan voorstellen is dat er Isralisch-welgezinde Druzen bewapend worden, die aan beide zijden woonzaam zijn en zich willen verdedigen.

quote:
Israel wil Syri uitschakelen, zonder Syri kan Iran geen wapens meer leveren aan Hezbollah.
Als Assad (dat bedoelde je toch?) is uitgeschakeld, ligt het pad wagenwijd open voor Hezbollah (of nog zo'n 20 andere extremistische groepen) om wapens richting de Isralische grens te schuiven. Nogmaals; hoe dom denk je dat ze zijn?
Racist
pi_150185662
Missing UK teens seen on video in Turkey before going to Syria

http://edition.cnn.com/2015/03/01/europe/turkey-uk-missing-girls/
pi_150185940
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 12:15 schreef Toga het volgende:

[..]

Je wou zeggen dat Isral extreem-islamitische rebellen steunt die ongetwijfeld 100% anti-joods/zionistisch/Isral zijn en in een oogwenk hun wapens 180 graden omdraaien? Hoe dom denk je dat Isral is?
Hoeveel last heeft Isral nou precies van Al-Nusra en IS? Ze hebben in de afgelopen jaren Hezbollah en het Syrische leger, binnen Syri, gebombardeerd. Daarnaast geven ze medische behandeling aan rebellen. Ze hebben een gedeelde vijand met de rebellen.
  zondag 1 maart 2015 @ 18:51:45 #28
365082 IPA35
Patriarch
pi_150186466
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 18:37 schreef Peunage het volgende:

[..]

Hoeveel last heeft Isral nou precies van Al-Nusra en IS? Ze hebben in de afgelopen jaren Hezbollah en het Syrische leger, binnen Syri, gebombardeerd. Daarnaast geven ze medische behandeling aan rebellen. Ze hebben een gedeelde vijand met de rebellen.
Met onderschat de liefdesrelatie tussen Isral en de Golf-Arabieren enorm.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_150189040
http://www.aydinlikdaily.(...)d-in-syria-h231.html

Weet niet of dit klopt, haalde het van liveleak en is wel interessant.
Ik verwacht ook wel van erdogan dat hij gewoon de hand van assad gaat schudden als dit allemaal voorbij is.
pi_150191843
Twee Azeris die zich hebben aangesloten bij een sji'itische NDF militie

#freefrederike
pi_150192174
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 20:55 schreef PizzaMizza het volgende:
Twee Azeris die zich hebben aangesloten bij een sji'itische NDF militie

[ afbeelding ]
Dat lijkt mij sterk.
pi_150192176
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:42 schreef Toga het volgende:
Onder Assad wist Isral in ieder geval waar het aan toe was, wat er nu allemaal Syri binnenstroomt zit Isral echt niet op te wachten.
Ik heb deze discussie vaak met vrienden gehad. Er is er maar een die Israel vreest in de regio en dat is het Iraanse regime. Niet voor wat wahabistische groepjes. Het verschil is duidelijk. De wahabistische groepen zullen altijd klein blijven en niet-statelijk actoren. Ze kunnen door hun extremiteiten geen land stabiel leiden en zodoende nooit uitgroeien tot de grootte van een staat en regionale macht als Iran bijv die ook op militair-wetenschappelijk gebied gewoon een eigen beleid hanteert onafhankelijk van wat andere landen ervan vinden. En om echt een militaire dreiging te worden heb je dit wel nodig, lijkt me evident dat ik dat niet hoef uit te leggen. Iran is een regionale grootmacht en statelijke factor met een regime wat makkelijk overeind blijft en vanuit die positie ook proxy's steunt zoals Hizbullah in Libanon maar ook Hamas en andere strijdgroepen in Palestina.

De rol van Assad in de Iraanse geopolitiek is essentieel. Dat weet Israel, Iran en alle betrokken partijen. Snijd je die lijn door door Assad's regime te laten vallen heb je Iran keihard te pakken. Die hele oorlog duurt alleen daarom zo verschrikkelijk lang omdat alle betrokken partijen hoog inzetten.

ISIS, Nusrah en al die andere extreme groepen zijn nooit uitgegroeid tot stabiele onafhankelijke staten en gaan dat ook nooit kunnen. Ze zijn simpelweg te extreem daarvoor. Dus blijft het bij illegale praktijken als drugs om je gewapende strijd mee te financieren ipv zelf wapens ontwikkelen en krijg je dat men slechts over kan gaan tot speldenprikken omdat je beperkte middelen hebt waar statelijke actoren als Iran gewoon een volledige luchtmacht, wapenindustrie etc hebben. Maar speldenprikken is hoe irritant ook en chaos veroorzakend geen gevaar voor een staat die zijn zaakjes (inlichtingen etc) goed op orde heeft. Dat heeft Israel.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_150192500
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 20:55 schreef PizzaMizza het volgende:
Twee Azeris die zich hebben aangesloten bij een sji'itische NDF militie

[ afbeelding ]
Linker is een bekende Syrische Alewiet.
pi_150192669
Wijze waarop Iran de Soennitische staten in de regio schaakmat heeft gezet. _O_
  zondag 1 maart 2015 @ 21:26:50 #35
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150193768
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 20:55 schreef PizzaMizza het volgende:
Twee Azeris die zich hebben aangesloten bij een sji'itische NDF militie

[ afbeelding ]
Ik weet niet hoor, maar als je de twitter van Ivan volgt ben je die linker gast al 100x tegengekomen afgelopen tijd.
Say what?
  zondag 1 maart 2015 @ 21:30:57 #36
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
  zondag 1 maart 2015 @ 21:34:54 #37
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150194230
Mohammed Hassan is vandaag al even in Tal Brak geweest:


(check ook vanaf 1:56)
Say what?
pi_150194424
rip hazzm, ze hebben het niet slim gespeeld, lijkt het
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zondag 1 maart 2015 @ 21:41:03 #39
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150194554
Afro-Arabieren met zwaarden die jagen op Daesh:

Say what?
pi_150194847
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:41 schreef UpsideDown het volgende:
Afro-Arabieren met zwaarden die jagen op Daesh:

Zijn ze nou deel geworden van de YPG?
#freefrederike
  zondag 1 maart 2015 @ 21:48:59 #41
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150194994
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:46 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Zijn ze nou deel geworden van de YPG?
Het is een stam (Al Sanadid) die samenwerkt met de YPG, dat is ook deels het succes nu, samen met de luchtsteun van de coalitie en de hulp van de Peshmerga.
Say what?
pi_150195081
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:48 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Het is een stam (Al Sanadid) die samenwerkt met de YPG, dat is ook deels het succes nu, samen met de luchtsteun van de coalitie en de hulp van de Peshmerga.
Maar wat verstaan we onder samenwerking? Accepteren ze Rojava-autonomie, zoals de Assyrische milities?
#freefrederike
  zondag 1 maart 2015 @ 21:53:53 #43
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150195230
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:50 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Maar wat verstaan we onder samenwerking? Accepteren ze Rojava-autonomie, zoals de Assyrische milities?
Ze voeren geen FSA-vlaggen of dergelijke, dus ze zijn niet pro-Syri of (staats)nationalistisch.
Say what?
pi_150195387
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:50 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Maar wat verstaan we onder samenwerking? Accepteren ze Rojava-autonomie, zoals de Assyrische milities?
wanneer daesh weg is kunnen ze het onderling oplossen hoe of wat ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zondag 1 maart 2015 @ 21:59:15 #45
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150195505
Als je meer wil weten over die militie raad ik dit account aan om te volgen: https://twitter.com/ver_scholl_en

Hij bericht over de YPG en specifiek over deze groep.
Say what?
pi_150197475
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:53 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Ze voeren geen FSA-vlaggen of dergelijke, dus ze zijn niet pro-Syri of (staats)nationalistisch.
quote:
99s.gif Op zondag 1 maart 2015 21:56 schreef Slayage het volgende:

[..]

wanneer daesh weg is kunnen ze het onderling oplossen hoe of wat ;)
Ik hoop dat ze Rojava-autonomie accepteren, mijns inziens is dat het beste voor hen(vanwege hun stammencultuur willen ze vast en zeker niet te veel inspraak in de rest van Rojava en Rojava kan hen zo weinig mogelijk storen).
#freefrederike
pi_150198115
Hoezo is die Ramiollah nog niet geblokkeerd? Die gast is 100% pro ISIS.
#freefrederike
pi_150198182
quote:
4s.gif Op zondag 1 maart 2015 22:48 schreef PizzaMizza het volgende:
Hoezo is die Ramiollah nog niet geblokkeerd? Die gast is 100% pro ISIS.
100% pro assad / 100% pro isis om het even...
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_150198203
IvanSidorenko1 twitterde op zondag 01-03-2015 om 22:46:29 #Syria #Daraa PRO #FSA pages saying Daraa Mujahideen #JAN #JN #AhraralSham and other groups unite under 1 banner. http://t.co/LK7iN94Hnz reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zondag 1 maart 2015 @ 22:56:19 #50
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150198446
Rami is een subtiele trol, hij is niet uitgesproken pro-isis want hij noemt het ook gewoon ISIS en niet 'Islamic State' of lions/soldiers of Allah oid.

Pro-Assad/Hezbollah accounts worden niet geblokt, althans naar mijn weten niet. Die vormen geen internationale bedreiging zoals ISIS.
Say what?
pi_150204332
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:43 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Waarin de "gematigde" rebellen zich als laffe honden verscholen.

Wat jij niet snapt is dat zonder een Assad en met democratie Syri direct tot een Moslim Brotherhood achtige dictatuur of een soennitische dictatuur zou verworden zonder enige rechten voor Christenen, Druzen, Alewieten, Sjiiten en Koerden. Het land zou de facto slechter af zijn. Een sektarische lappendeken kan alleen met een strakke hand geregeerd worden. Het alternatief is allerlei ministaatjes waarvan sommige te klein en versnipperd zijn om te kunnen bestaan (Christelijke, Druzen) of keiharde onderdrukking van minderheden.
Met een democratisch regering en op een slimme wijze kan extremisme het beste gestopt worden. Assad zorgt juist voor extremisme.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_150204437
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 07:14 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Met een democratisch regering en op een slimme wijze kan extremisme het beste gestopt worden. Assad zorgt juist voor extremisme.
Democratie en islam gaan niet samen, tenzij alle neuzen dezelfde kant op staan en een eventuele minderheid zich gewoon gedraagt als een minderheid.
Racist
pi_150204551
quote:
0s.gif Op zondag 1 maart 2015 11:46 schreef pietba het volgende:

[..]

Je hoeft geen buigsmileys te plaatsen om iets te vereren...
Ik zie tenminste in kleur. Er zijn tientallen groeperingen met hun eigen mate van extremisme.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_150204587
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 07:40 schreef Toga het volgende:

[..]

Democratie en islam gaan niet samen, tenzij alle neuzen dezelfde kant op staan en een eventuele minderheid zich gewoon gedraagt als een minderheid.
Genoeg gematigden die niet specifiek een islamitische regering willen, maar gewoon tegen assad vechten. Er zijn miljoenen mensen die opvolgers kunnen zijn.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 08:17:37 #55
73255 Frezer
Niet Henk!
pi_150204710
In Libi, Egypte en Irak ging dat immers ook zo goed!
"Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man."
pi_150204735
quote:
10s.gif Op maandag 2 maart 2015 08:17 schreef Frezer het volgende:
In Libi, Egypte en Irak ging dat immers ook zo goed!
Een revolutie heeft misschien wel 100 jaar nodig om van hieruit een versterkte groei te kunnen meemaken. 1 stapje achteruit, 2 vooruit. Veel mensen denken zwart wit en in een klein tijdsbestek.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 09:04:32 #57
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150205323
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 08:20 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Een revolutie heeft misschien wel 100 jaar nodig om van hieruit een versterkte groei te kunnen meemaken. 1 stapje achteruit, 2 vooruit. Veel mensen denken zwart wit en in een klein tijdsbestek.
100 jaar? Sommige moslims leven in de derde eeuw met hun mentaliteit...
pi_150205483
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 09:04 schreef Richestorags het volgende:

[..]

100 jaar? Sommige moslims leven in de derde eeuw met hun mentaliteit...
Wie zegt dat als de fsa wint het een 100% moslim regering wordt? Assad leeft in het jaar 0 overigens met zijn beleid.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 09:16:49 #59
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150205513
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 08:20 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Een revolutie heeft misschien wel 100 jaar nodig om van hieruit een versterkte groei te kunnen meemaken. 1 stapje achteruit, 2 vooruit. Veel mensen denken zwart wit en in een klein tijdsbestek.
Ik denk dat het huidige Syri over 100 jaar alleen nog in de geschiedenisboeken terug te vinden is.

Een 'revolutie' kan trouwens ook in 1 dag teruggedraaid worden met een staatsgreep.
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 09:22:57 #60
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150205601
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 09:15 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Wie zegt dat als de fsa wint het een 100% moslim regering wordt? Assad leeft in het jaar 0 overigens met zijn beleid.
Dat zijn de enige opties voor een sektarische lappendeken als Syri: danwel een moslimregering die de minderheden onderdrukt, danwel een (milde) despoot. Zie ook Libi en Irak. De enige andere optie is het creeren van ministaten.
  maandag 2 maart 2015 @ 09:26:21 #61
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150205659
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 08:26:04 Confirmed from a source this morning in #Daraa - SAA's 9th Armored Division in full control of Tal Fatima. Scores of terrorists dead. reageer retweet
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 08:27:35 Fierce clashes this morning at 'Itmann in #Daraa between the Syrian Arab Army's 5th Armored Division and Jabhat Al-Nusra. reageer retweet
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 09:29:11 #62
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150205704
lol

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:01:19 What are we to expect from these 5,000 "moderate" rebels the U.S. is training in neighboring countries? How long until they disband too? reageer retweet
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:02:28 No one wants to ask Obama the right questions regarding his Syria policies - instead, they avoid the critical questions which provide detail reageer retweet
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:03:41 Why isn't Israel worried about Al-Qaeda's allies receiving TOW missiles? After all, what if they gave them to Palestinians? What a joke. reageer retweet
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:05:34 Whether you like Assad or not, he is the ONLY Arab leader who has stuck behind the Palestinian resistance; this includes Al-Qassam and IJ reageer retweet
TheArabDefense twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:07:21 Turkey and Saudi Arabia brag about the aid they give Palestine, but they have never helped their resistance. Instead, they refuse to help. reageer retweet
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 09:33:11 #63
358274 JaJammerJan
pi_150205801
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 08:20 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Een revolutie heeft misschien wel 100 jaar nodig om van hieruit een versterkte groei te kunnen meemaken. 1 stapje achteruit, 2 vooruit. Veel mensen denken zwart wit en in een klein tijdsbestek.
100 jaar :') :')

Stop dan maar meteen met die FSA rommel, want 100 jaar is gewoon onacceptabel.
  maandag 2 maart 2015 @ 09:37:53 #64
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150205903
EjmAlrai twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:19:40 #Syria: #SAA and #Hezbollah are advancing toward Tal al-Harra (at 10km), capturing the hills overlooking it in reef #Daraa. reageer retweet
EjmAlrai twitterde op maandag 02-03-2015 om 09:22:31 #SAA and #Hezbollah captured Rajm al-Sayed, situated/overlooking Hemreet,Kfar-Nasej, Tal el-Mal, Mashara,Nab'e al-Sakhr and Umm Batna #Daraa reageer retweet
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 09:44:25 #65
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150206055
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 10:47:51 #66
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150207579
quote:
Hopelijk gaan al die hakbar kelensnijders door de grinder.
  maandag 2 maart 2015 @ 11:21:03 #67
332966 firefly3
firefly3
pi_150208348
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 09:22 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Dat zijn de enige opties voor een sektarische lappendeken als Syri: danwel een moslimregering die de minderheden onderdrukt, danwel een (milde) despoot. Zie ook Libi en Irak. De enige andere optie is het creeren van ministaten.

Overname door israel :)
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 11:21:32 #68
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150208361
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 11:21 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Overname door israel :)
Onderdrukking van minderheden was genoemd door mij toch?
  maandag 2 maart 2015 @ 12:31:43 #69
332966 firefly3
firefly3
pi_150210494
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 10:47 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Hopelijk gaan al die hakbar kelensnijders door de grinder.
De eerste onthoofdingen waren door SAA soldaten, maar dat vergeet iedereen. Net zoals de martelingen.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 12:32:39 #70
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150210527
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 12:31 schreef firefly3 het volgende:

[..]

De eerste onthoofdingen waren door SAA soldaten, maar dat vergeet iedereen. Net zoals de martelingen.
Geschiedenis wordt geschreven door de overwinnaar.
  maandag 2 maart 2015 @ 12:33:36 #71
332966 firefly3
firefly3
pi_150210563
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 11:21 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Onderdrukking van minderheden was genoemd door mij toch?
Minderheden zitten zelfs in het Israelisch parlement. Onder Assad zag ik dat niet echt,of in Iran enz.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 15:33:10 #72
365082 IPA35
Patriarch
pi_150215874
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 09:04 schreef Richestorags het volgende:

[..]

100 jaar? Sommige moslims leven in de derde eeuw met hun mentaliteit...
Na die 100 jaar zitten alle minderheden inmiddels al in Europa al dan niet in Californi of zijn ze dood.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  maandag 2 maart 2015 @ 15:34:30 #73
365082 IPA35
Patriarch
pi_150215922
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 12:33 schreef firefly3 het volgende:
Onder Assad zag ik dat niet echt,of in Iran enz.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  maandag 2 maart 2015 @ 16:52:02 #74
439535 reza1
pi_150219528
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 12:31 schreef firefly3 het volgende:

[..]

De eerste onthoofdingen waren door SAA soldaten
Bron?
  maandag 2 maart 2015 @ 17:11:31 #75
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150220361
archicivilians twitterde op maandag 02-03-2015 om 14:23:42 MAP: Situation in N-#Daraa - SW-#RifDimashq - NE-#Qunaitra | Southern #Syria | March 2.HD: http://t.co/fuu6U2edcM http://t.co/lRHX1vULzT reageer retweet
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 17:42:19 #76
332966 firefly3
firefly3
pi_150221520
De FSA gaat beter met minderheden om dan assad dat doet. Men is vergeten dat koerden door assad achtergesteld werden? De FSA brengt YPG leden weg in dezelfde jeep, plus andersom. Dit soort dingen zie ik tussen de saa en ypg niet snel gebeuren :D
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 17:50:11 #77
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150221804
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 17:59:58 #78
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150222155
Zarathoustra96 twitterde op maandag 02-03-2015 om 17:52:54 Dozens of islamists rebels killed from the last battle in the towns of Al Fu'ah and Kafriya (#Idlib province) http://t.co/Kfl7fpHG9a #Syria reageer retweet
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 19:14:18 #79
128271 Slayage
INFP
pi_150224564
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 2 maart 2015 @ 19:24:20 #80
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150225005
quote:
Vieze ratten. Zij bepalen even zonder Assad dat ze rebellen gaan trainen die tegen hem gaan vechten en alleen maar voor extra slachtoffers zorgen :r

Erdolf :r
Saudi-Arabi :r
Dronebama :r
  maandag 2 maart 2015 @ 20:24:57 #81
439535 reza1
pi_150227853
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 17:42 schreef firefly3 het volgende:
De FSA gaat beter met minderheden om dan assad dat doet. Men is vergeten dat koerden door assad achtergesteld werden? De FSA brengt YPG leden weg in dezelfde jeep, plus andersom. Dit soort dingen zie ik tussen de saa en ypg niet snel gebeuren :D
Alweer vergeten dat het FSA de YPG eerst juist aanviel? Dat moest natuurlijk van het Erdolf regime.
  maandag 2 maart 2015 @ 20:26:01 #82
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150227900
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 20:24 schreef reza1 het volgende:

[..]

Alweer vergeten dat het FSA de YPG eerst juist aanviel? Dat moest natuurlijk van het Erdolf regime.
Erdolf :r
Oogarts _O_
  maandag 2 maart 2015 @ 20:34:03 #83
439535 reza1
pi_150228363
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 20:26 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Erdolf :r
Oogarts _O_
_O_
  maandag 2 maart 2015 @ 20:53:11 #84
332966 firefly3
firefly3
pi_150229389
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 20:24 schreef reza1 het volgende:

[..]

Alweer vergeten dat het FSA de YPG eerst juist aanviel? Dat moest natuurlijk van het Erdolf regime.
Klopt, maar nu zijn het betere vrienden dan de saa ooit geweest was
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 20:53:41 #85
332966 firefly3
firefly3
pi_150229411
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 20:34 schreef reza1 het volgende:

[..]

[ afbeelding ] _O_
Dictator verering :D
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 20:55:14 #86
332966 firefly3
firefly3
pi_150229497
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 19:24 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Vieze ratten. Zij bepalen even zonder Assad dat ze rebellen gaan trainen die tegen hem gaan vechten en alleen maar voor extra slachtoffers zorgen :r

Erdolf :r
Saudi-Arabi :r
Dronebama :r
Dronebama? ...
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 2 maart 2015 @ 21:01:54 #87
439535 reza1
pi_150229935
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 20:53 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Dictator verering :D
  maandag 2 maart 2015 @ 21:06:56 #88
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150230220
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 20:55 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Dronebama? ...
Dronebama ja. D.m.v. drones heeft Obama al vele mensen naar de hemel geholpen.
  maandag 2 maart 2015 @ 22:17:20 #89
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150233044
p_vanostaeyen twitterde op maandag 02-03-2015 om 20:54:34 Some of the material captured by Jabhat an-Nusra and their allies on the now disbanded Harakat Hazm http://t.co/FtwVbpbg2G reageer retweet




(meer pics in de link)
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 22:20:36 #90
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_150233172
Wapenleveranties aan gematigde rebellen _O_.

:')
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  maandag 2 maart 2015 @ 22:25:58 #91
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150233374
EjmAlrai twitterde op maandag 02-03-2015 om 22:05:20 Al-Qaeda #JN certainly saying:"Thank you #USA" after confiscating weapons and provisions from US backed Harakat Hazm http://t.co/Zg57bJfgTK reageer retweet


_O-
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 22:30:12 #92
263038 Peunage
pi_150233545
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 21:01 schreef reza1 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
AHAHAHAHAA _O-

  maandag 2 maart 2015 @ 22:38:57 #93
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150233878
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 22:44:57 #94
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150234094
Voor liefhebbers
IvanSidorenko1 twitterde op maandag 02-03-2015 om 22:26:14 #Syria #Daraa Recent Photo's of #SAA #NDF in Northern Daraa Countryside. http://t.co/eEPa4pHNpE reageer retweet
IvanSidorenko1 twitterde op maandag 02-03-2015 om 22:32:06 #Syria #Daraa Recent photos of #SAA #NDF in Northern Daraa Countryside. http://t.co/l1jjLEZt7L reageer retweet
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 22:51:18 #95
398339 Atak
pi_150234348
Nog eentje minder. Gaat wel lekker zo.

archicivilians twitterde op vrijdag 27-02-2015 om 14:38:58 PHOTO released by the #FSA claimed to be for "Ali Muradi", Iranian officer killed fighting Rebels in Southern #Syria. http://t.co/BY3fGKwFzg reageer retweet
  maandag 2 maart 2015 @ 22:52:49 #96
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150234400
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 22:51 schreef Atak het volgende:
Nog eentje minder. Gaat wel lekker zo.

archicivilians twitterde op vrijdag 27-02-2015 om 14:38:58 PHOTO released by the #FSA claimed to be for "Ali Muradi", Iranian officer killed fighting Rebels in Southern #Syria. http://t.co/BY3fGKwFzg reageer retweet
Anders post je even oude tweets :')
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 23:00:13 #97
398339 Atak
pi_150234660
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 22:52 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Anders post je even oude tweets :')
Is niet oud. Minstens 200 hezbollah terroristen zijn om zeep geholpen de afgelopen dagen. Als je zoekt op #FSA #Hezbollah kan je zelf fotobewijs vinden.
  maandag 2 maart 2015 @ 23:02:23 #98
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150234755
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:00 schreef Atak het volgende:

[..]

Is niet oud. Minstens 200 hezbollah terroristen zijn om zeep geholpen de afgelopen dagen. Als je zoekt op #FSA #Hezbollah kan je zelf fotobewijs vinden.
Hoe kan het dan dat de SAA/Hezbollah oprukken richting Al-Harra?

De rebellen komen daar steeds verder in het nauw.
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 23:06:32 #99
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150234912
quote:
Syrian rebels call for support as they face attacks on three fronts

In what has become an all-too-familiar scene, US-backed Syrian rebels have been beaten back by militants affiliated with al-Qaeda.
SAA/Hezbollah
ISIS
JAN

Dat zijn de grote spelers momenteel.
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 23:06:48 #100
398339 Atak
pi_150234928
quote:
10s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:02 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Hoe kan het dan dat de SAA/Hezbollah oprukken richting Al-Harra?

De rebellen komen daar steeds verder in het nauw.
Bron?

Je reet telt niet mee.
  maandag 2 maart 2015 @ 23:07:26 #101
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150234951
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:06 schreef Atak het volgende:

[..]

Bron?

Je reet telt niet mee.
#75
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 23:14:18 #102
398339 Atak
pi_150235221
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:07 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

#75
Is strategisch terugtrekking. SAA verliest alleen maar.
  maandag 2 maart 2015 @ 23:17:01 #103
261630 marsan
"D'oh!"
pi_150235305
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:00 schreef Atak het volgende:

[..]

Is niet oud. Minstens 200 hezbollah terroristen zijn om zeep geholpen de afgelopen dagen. Als je zoekt op #FSA #Hezbollah kan je zelf fotobewijs vinden.
Niet oud? De datum staat er ter versiering?
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
  maandag 2 maart 2015 @ 23:19:02 #104
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150235378
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:14 schreef Atak het volgende:

[..]

Is strategisch terugtrekking. SAA verliest alleen maar.
Say what?
  maandag 2 maart 2015 @ 23:20:24 #105
398339 Atak
pi_150235426
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 23:17 schreef marsan het volgende:

[..]

Niet oud? De datum staat er ter versiering?
Het punt is dat er ook nieuwe foto's zijn maar die zijn te expliciet om hier te posten.
  maandag 2 maart 2015 @ 23:46:14 #106
365082 IPA35
Patriarch
pi_150236446
Atak, moet jij niet ergens een genocide gaan ontkennen i.p.v. hier te trollen over een vermeende FSA opmars...
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 08:00:28 #107
332966 firefly3
firefly3
pi_150239392
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 16:52 schreef reza1 het volgende:

[..]

Bron?
Vorige keer al gezegt en door iemand anders in het verleden ook.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 08:01:23 #108
332966 firefly3
firefly3
pi_150239396
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2015 21:01 schreef reza1 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Apart, geen tussenpartijen zoals de fsa en ypg. Zwart wit denken. Beetje moeten kiezen tussen extreem gelovigen en een corrupte dictator/oorlogsmisdadiger.

[ Bericht 7% gewijzigd door firefly3 op 03-03-2015 08:10:24 ]
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 08:03:15 #109
332966 firefly3
firefly3
pi_150239417
quote:
14s.gif Op maandag 2 maart 2015 22:30 schreef Peunage het volgende:

[..]

AHAHAHAHAA _O-

Wat een spam en dictator verering weer hier...

Nog mensen met nieuws over Aleppo?

[ Bericht 1% gewijzigd door firefly3 op 03-03-2015 08:11:00 ]
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 08:09:09 #110
332966 firefly3
firefly3
pi_150239463
De merge is compleet tussen Shamiyah en Harakat. http://www.syrianobserver(...)_With_Shamiyah_Front
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 08:55:15 #111
128271 Slayage
INFP
pi_150239919
_O- _O- _O-

abdulmunin21 twitterde op zondag 01-03-2015 om 04:35:23 Girls who wear skinny jeans with hijab is like the FSA shouting allahu akbar....no point reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 08:56:38 #112
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150239930
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 08:55 schreef Slayage het volgende:
_O- _O- _O-

abdulmunin21 twitterde op zondag 01-03-2015 om 04:35:23 Girls who wear skinny jeans with hijab is like the FSA shouting allahu akbar....no point reageer retweet
_O_
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 09:43:09 #113
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150240589
Repo over Al Sanadid (Shammar stam) in Tal Hamis:


Wat mij opviel, US Army uniformen (zie ook 10:20)
Say what?
  Redactie Frontpage dinsdag 3 maart 2015 @ 09:55:47 #114
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_150240822
Salafisten bedanken Harakat trouwens nog voor het achter laten van alle Amerikaanse wapens.
Ta mre
El Coo
ウイスキー
  dinsdag 3 maart 2015 @ 11:06:44 #115
332966 firefly3
firefly3
pi_150242446
Ik snap de ophef niet over achtergelaten tows. Deze dingen kunnen niet eenvoudig de grens over gesmokkeld worden en zijn vooral gericht tegen grote voertuigen. Niet echt een bedreiging voor ons.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 11:11:28 #116
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150242589
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 11:06 schreef firefly3 het volgende:
Ik snap de ophef niet over achtergelaten tows. Deze dingen kunnen niet eenvoudig de grens over gesmokkeld worden en zijn vooral gericht tegen grote voertuigen. Niet echt een bedreiging voor ons.
Wie heeft dat beweerd dan??

Elk wapen wat jihadisten in handen hebben is er 1 teveel, maakt niet uit waar.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 11:30:11 #117
128271 Slayage
INFP
pi_150243221
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 11:06 schreef firefly3 het volgende:
Ik snap de ophef niet over achtergelaten tows. Deze dingen kunnen niet eenvoudig de grens over gesmokkeld worden en zijn vooral gericht tegen grote voertuigen. Niet echt een bedreiging voor ons.
het beeld dat wapens van de VS in handen is van "al qaida" is leuk te slijten vandaar ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 11:41:29 #118
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150243597
Hoe verloopt de strijd in Aleppo eigenlijk? Gebeuren daar nog dingen de laatste dagen? Wie is aan de winnende hand?

En in het Zuiden?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 11:45:35 #119
128271 Slayage
INFP
pi_150243728
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 11:41 schreef Richestorags het volgende:
Hoe verloopt de strijd in Aleppo eigenlijk? Gebeuren daar nog dingen de laatste dagen? Wie is aan de winnende hand?

En in het Zuiden?
aleppo voorlopig rustig, maar het ziet er naar uit dat de assadisten aan het voorbereiden zijn voor een grote push

in het zuiden met veel steun van hezz en irg doe de assadisten het goed

nu srf en hazzm dood zijn in het noorden, vraag ik me af wat de landen die de rebellen steunen gaan doen en dan met name de VS uiteraard
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 11:53:12 #120
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150243947
Assadisten :')
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:02:02 #121
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150244169
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 11:45 schreef Slayage het volgende:

[..]

aleppo voorlopig rustig, maar het ziet er naar uit dat de assadisten aan het voorbereiden zijn voor een grote push

in het zuiden met veel steun van hezz en irg doe de assadisten het goed

nu srf en hazzm dood zijn in het noorden, vraag ik me af wat de landen die de rebellen steunen gaan doen en dan met name de VS uiteraard
Die zorgen gewoon dat een deel van JN zich opsplitst, het een nieuwe naam krijgt en die geven ze vervolgens wapens want niet JN en "gematigd". Vervolgens komen de wapens bij JN terecht. Turkije boeit het sowieso niet aan wie ze wapens geven natuurlijk, zolang het maar tegen Assad vecht en het liefst ook nog anti Koerd is.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:03:37 #122
365082 IPA35
Patriarch
pi_150244211
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 08:55 schreef Slayage het volgende:
_O- _O- _O-

abdulmunin21 twitterde op zondag 01-03-2015 om 04:35:23 Girls who wear skinny jeans with hijab is like the FSA shouting allahu akbar....no point reageer retweet
Te waar.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:20:47 #123
439535 reza1
pi_150244724
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 08:00 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Vorige keer al gezegt en door iemand anders in het verleden ook.
Dat is geen bron.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:23:28 #124
332966 firefly3
firefly3
pi_150244821
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 11:11 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Wie heeft dat beweerd dan??

Elk wapen wat jihadisten in handen hebben is er 1 teveel, maakt niet uit waar.
Ik zou me eerder druk maken om de raketten van hezbollah die ze grootschalig op burgers afschieten in Israel en de vliegtuigen van de gekke dictator.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:25:11 #125
332966 firefly3
firefly3
pi_150244872
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:20 schreef reza1 het volgende:

[..]

Dat is geen bron.
Al je SANA artikelen zijn helemaal geen bron. Vergelijkbaar met de leugens van kim jong un.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:29:45 #126
439535 reza1
pi_150244992
Opposition, militants rebuff UN Aleppo truce plan
quote:
The foreign-sponsored opposition figures and militant forces in Syria have rejected a proposal by the UN special envoy for Syria, which seeks to suspend fighting in the Arab country’s embattled northern city of Aleppo.

"We refuse to meet with Mr. Staffan de Mistura (the UN envoy) if it is not on the basis of a comprehensive solution to Syria's drama through the exit of (President) Bashar al-Assad and his chief of staff," Aleppo's opposition council said in a statement on Sunday.

De Mistura arrived in the Syrian capital, Damascus, on Saturday, hoping "to set in motion as soon as possible his project” to halt the skirmishes in Aleppo, located 355 kilometers (220 miles) north of the Syrian capital, for six weeks.

The 68-year-old diplomat has been pushing for a local ceasefire in Aleppo as the foundation for the building of a broader peace settlement for Syria.

The UN envoy has met Syrian government officials and opposition figures during the recent weeks to discuss his plans with them.

Aleppo, Syria’s largest city and once a commercial hub, has been split between a government-held western part and a militant-held eastern portion since mid-2012.

On February 17, the UN envoy said the government had shown a willingness to suspend its military activities in Aleppo for six weeks to allow a humanitarian ceasefire.

“The government of Syria has indicated to me its willingness to halt all aerial bombing and artillery shelling for a period of six weeks all over the city of Aleppo from a date we’ll announce from Damascus,” de Mistura told journalists after a closed-door UN Security Council (UNSC) meeting.

Last October, the UN envoy proposed an action plan for areas where Syrian forces are fighting Takfiri terrorists, and said the proposal includes “freeze zones” in war-torn Syria to permit deliveries of humanitarian aid, starting with Aleppo.

Syria has been grappling with a deadly crisis since March 2011. The violence fueled by Takfiri groups has so far claimed the lives of over 210,000 people, according to reports.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:32:34 #127
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_150245064
quote:
Wat een kankeridioten zijn het ook :r Zij zijn rechtstreeks verantwoordelijk voor alle burgerslachtoffers die nu in Aleppo gaan vallen door hun inflexibiliteit.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:37:38 #128
128271 Slayage
INFP
pi_150245210
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:32 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Wat een kankeridioten zijn het ook :r Zij zijn rechtstreeks verantwoordelijk voor alle burgerslachtoffers die nu in Aleppo gaan vallen door hun inflexibiliteit.
:') :') :')

assad speelt de politicus door "serieus" met de mistura in gesprek te gaan en zijn leger probeert gelijktijdig aleppo volledig te belegeren

nu de rebellen zeggen assad is niet te vertrouwen zijn de rebellen verantwoordelijk voor alle burger slachtoffers die komen gaan?

get real...
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:39:59 #129
439535 reza1
pi_150245283
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:37 schreef Slayage het volgende:

[..]

:') :') :')

assad speelt de politicus door "serieus" met de mistura in gesprek te gaan en zijn leger probeert gelijktijdig aleppo volledig te belegeren

nu de rebellen zeggen assad is niet te vertrouwen zijn de rebellen verantwoordelijk voor alle burger slachtoffers die komen gaan?

get real...
Zij hebben de oorlog gestart, dus zij zijn verantwoordelijk voor alle doden.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:44:15 #130
433395 Toga
pi_150245411
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 11:53 schreef UpsideDown het volgende:
Assadisten :')
Je weet toch? Koningsgezinden zijn Willem-Alexandristen, VVD-stemmers zijn Ruttisten, PvdA-stemmers Samsomisten etc etc. ;)
Racist
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:50:38 #131
332966 firefly3
firefly3
pi_150245597
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:39 schreef reza1 het volgende:

[..]

Zij hebben de oorlog gestart, dus zij zijn verantwoordelijk voor alle doden.
Assad heeft de burgeroorlog gestart door massaal op onbewapende demonstranten te schieten. Pas later kwam er een burgerlijke gewapende opstand. Bron: wikipedia, syrie tijdlijn.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:54:51 #132
439535 reza1
pi_150245692
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:50 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Assad heeft de burgeroorlog gestart door massaal op onbewapende demonstranten te schieten. Pas later kwam er een burgerlijke gewapende tegenpartij. Bron: wikipedia, syrie tijdlijn.
:Z De "demonstranten" vielen politieagenten en anderen aan en riepen dood aan de alawieten en christenen.
http://www.liveleak.com/view?i=775_1420986558
  dinsdag 3 maart 2015 @ 12:57:17 #133
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150245761
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:23 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik zou me eerder druk maken om de raketten van hezbollah die ze grootschalig op burgers afschieten in Israel en de vliegtuigen van de gekke dictator.
Nergens voor nodig, zolang het IDF geen agressie vertoont richting Hezbollah is er niks aan de hand. Dan kan ik me net zo goed druk maken over bommen van het IDF die ze op burgers in Gaza gooien.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 13:01:02 #134
433395 Toga
pi_150245860
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:54 schreef reza1 het volgende:

[..]

:Z De "demonstranten" vielen politieagenten en anderen aan en riepen dood aan de alawieten en christenen.
http://www.liveleak.com/view?i=775_1420986558
^O^
Racist
  dinsdag 3 maart 2015 @ 13:04:00 #135
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150245947
quote:
Syrian Army, Kurdish Fighters Battle ISIS in Hasaka

Syrian army and Kurdish fighters fought separate battles with the Islamic State of Iraq and Syria (ISIS) group on Monday in a strategic area near the Iraqi and Turkish borders, a monitoring group said.

The battles took place as the US reiterated on Monday its readiness to give the necessary help to back “moderate” Syrian rebels.

The Syrian army backed by supporting fighters and the Kurdish People's Protection Units (YPG) launched uncoordinated offensives against ISIS in the northeastern province of Hasaka, the Syrian Observatory for Human Rights said.

Observatory head Rami Abdel-Rahman told AFP that after three days of clashes, the Syrian army bolstered by tribal fighters had secured control over 23 villages in the center of the province from ISIS. Syria's official news agency SANA put the number at 31 villages.

State television said the army offensive would continue until it controlled the main road linking the provincial capital Hasaka and the city of Qamishli.

"ISIS has launched counter-attacks on regime checkpoints, while the regime fortifies its positions with support from local Arab tribes," Abdel-Rahman added.

He said YPG fighters were meanwhile also battling ISIS alongside Arab tribes outside the village of Tal Tamer in Hasaka's southwest.

"The YPG fighters in Tal Tamer are shelling ISIS around the area to lure ISIS to respond, so they can identify their positions" and call for strikes by the US-led coalition waging an air campaign against ISIS, he said. "But ISIS is avoiding any response in order not to give away its positions."

YPG spokesman Redur Khalil confirmed to AFP that the Kurdish fighters were conducting "attack-and-retreat operations with ISIS on two fronts.”

"The first is around Tal Tamer, in order to retake Assyrian towns in the area, and the second is around Tal Burak," a town between Hasaka and Qamishli, he said.

-knip-
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 13:22:02 #136
439535 reza1
pi_150246570
Hezbollah seeks secular, democratic state: MP
quote:
BEIRUT: Hezbollah is seeking to establish a secular, democratic Lebanese state, party MP Ali Fayyad said Monday.

“We [Hezbollah] believe in equality among all the Lebanese, and in this country we seek to establish a nonsectarian, democratic state,” Fayyad said during a visit of the former Israeli Khiam prison in southern Lebanon.

He noted that all Lebanese should enjoy equal rights.

“Although [Hezbollah] is a Muslim party we believe that all those fighting against imperialism, racism, discrimination, occupation and injustice, and those who are defending freedom – wherever they are – are our comrades, our partners and our brothers.”

Fayyad stressed that Hezbollah’s posture in Lebanon will remain defensive.

“And for this goal, we have every right to possess all the means to defend our people, our nation and our land, especially since the Israeli enemy we are facing is backed by the U.S. and a large number of European countries, which supply [Israel] with the most-advanced means of fighting, killing and destruction, including nuclear bombs,” he said.

“Hence, we stand on our national territory to defend this country and all the Lebanese people without distinguishing between Muslims and Christians or between Sunni and Druze.”
  dinsdag 3 maart 2015 @ 13:38:02 #137
128271 Slayage
INFP
pi_150247085
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:39 schreef reza1 het volgende:

[..]

Zij hebben de oorlog gestart, dus zij zijn verantwoordelijk voor alle doden.
uhu
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 13:54:51 #138
332966 firefly3
firefly3
pi_150247625
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 12:54 schreef reza1 het volgende:

[..]

:Z De "demonstranten" vielen politieagenten en anderen aan en riepen dood aan de alawieten en christenen.
http://www.liveleak.com/view?i=775_1420986558
En dan mag je kinderen enz doodschieten? In Nederland gebeurd dit toch ook niet?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 14:00:57 #139
439535 reza1
pi_150247784
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 13:54 schreef firefly3 het volgende:

[..]

En dan mag je kinderen enz doodschieten? In Nederland gebeurd dit toch ook niet?
Is er in Nederland dan een terroristische opstand vergeleken met Syri geweest?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 14:18:19 #140
398339 Atak
pi_150248352
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 14:00 schreef reza1 het volgende:

[..]

Is er in Nederland dan een terroristische opstand vergeleken met Syri geweest?
Waarom denk je? Nederland is geen dictatorschap.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 14:27:15 #141
439535 reza1
pi_150248648
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 14:18 schreef Atak het volgende:

[..]

Waarom denk je? Nederland is geen dictatorschap.
Azerbeidzjan wel en Turkije is niet democratischer dan Syri.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 14:29:14 #142
398339 Atak
pi_150248713
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 14:27 schreef reza1 het volgende:

[..]

Azerbeidzjan wel en Turkije is niet democratischer dan Syri.
Ik denk dat je het over Iran hebt. Ze zijn een tweede Noord-Korea zonder nukes.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 14:32:50 #143
439535 reza1
pi_150248815
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 14:29 schreef Atak het volgende:

[..]

Ik denk dat je het over Iran hebt. Ze zijn een tweede Noord-Korea zonder nukes.
Turkije is een tweede Noord-Korea.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 15:48:10 #144
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150251211
  dinsdag 3 maart 2015 @ 15:55:54 #145
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150251509
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 14:18 schreef Atak het volgende:

[..]

Nederland is geen dictatorschap.
Misschien omdat er weinig soennieten in Nederland wonen ?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:00:34 #146
398339 Atak
pi_150251670
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 15:55 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Misschien omdat er weinig soennieten in Nederland wonen ?
te weinig Iranirs voor een dictatorschap in Nederland.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:12:39 #147
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252118
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:00 schreef Atak het volgende:

[..]

te weinig Iranirs voor een dictatorschap in Nederland.
De meeste Shia in Nederland zijn goed tot zeer goed ingeburgerd.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:12:46 #148
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150252124
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:00 schreef Atak het volgende:

[..]

te weinig Iranirs voor een dictatorschap in Nederland.
Aliyev van Azerbeidzjan is zelf een dictator. Hij heeft zelfs een van zijn Azerbeidzjaanse lijfwachten gedwongen om dit te doen:

#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:16:16 #149
398339 Atak
pi_150252258
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:12 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

De meeste Shia in Nederland zijn goed tot zeer goed ingeburgerd.
Ja, dat zie ik ja. Meeste staan nog geen eens achter Nederland en NATO maar achter het terroristische regime van Iran.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:21:44 #150
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252422
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:12 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Aliyev van Azerbeidzjan is zelf een dictator. Hij heeft zelfs een van zijn Azerbeidzjaanse lijfwachten gedwongen om dit te doen:

[ afbeelding ]



synthol :r
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:22:26 #151
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150252450
guneyyildiz twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 16:19:56 A YPG commander in Rojava - Northeastern Syria - tells me that one of their UK volunteers has been killed in battle against ISIS. reageer retweet
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:26:26 #152
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252578
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:16 schreef Atak het volgende:

[..]

Ja, dat zie ik ja. Meeste staan nog geen eens achter Nederland en NATO maar achter het terroristische regime van Iran.
Vrijheid van meningsuiting?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:28:21 #153
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150252644
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:21 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

synthol :r
Ja dat is diezelfde Azerbeidzjaanse bodyguard van Aliyev. Die man is ziek. Hij vernietigt zijn eigen soldaten.

Met zo'n ''leider'' als Aliyev hebben Azerbeidzjanen geen vijanden meer nodig.
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:28:52 #154
398339 Atak
pi_150252670
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:26 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Vrijheid van meningsuiting?
Vrijheid om jou een landverrader te noemen?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:29:32 #155
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252704
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:28 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Ja dat is diezelfde Azerbeidzjaanse bodyguard van Aliyev. Die man is ziek. Hij vernietigt zijn eigen soldaten.

Met zo'n ''leider'' als Aliyev hebben Azerbeidzjanen geen vijanden meer nodig.
:D
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:30:14 #156
439535 reza1
pi_150252728
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:30:58 #157
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252749
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:28 schreef Atak het volgende:

[..]

Vrijheid om jou een landverrader te noemen?
Landverrader? In NL mag je een andere mening hebben.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:31:23 #158
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150252769
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:26 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Vrijheid van meningsuiting?
Heb je in Turkije ook.

Wolfjes vieren de Armeense genocide die precies 100 jaar geleden Turkije zuiverde:

Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:32:00 #159
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252797
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:31 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Heb je in Turkije ook.

Wolfjes vieren de Armeense genocide die precies 100 jaar geleden Turkije zuiverde:

[ afbeelding ]
:D :D _O- _O-
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:34:03 #160
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150252867
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:36:29 #161
439535 reza1
pi_150252929
SyrianLionesss twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 14:37:47 Women battalion of the Syrian Republican Guard #Syria http://t.co/qT1kacgZyM reageer retweet



  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:37:55 #162
439535 reza1
pi_150252977
TheArabDefense twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 16:21:13 So, Jaysh Al-Islam had many kilos of food stored in a tunnel; yet, Assad is to blame for the starving people in Douma? Fuck logic. reageer retweet
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:41:03 #163
398339 Atak
pi_150253104
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:30 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Landverrader? In NL mag je een andere mening hebben.
Sta je achter de belangen van Nederland en NATO?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:43:41 #164
398339 Atak
pi_150253204
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:31 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Heb je in Turkije ook.

Wolfjes vieren de Armeense genocide die precies 100 jaar geleden Turkije zuiverde:

[ afbeelding ]
Je zit toch tegen de verkeerde dingen aan te blaffen. Ik ben geen Turk.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:46:14 #165
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150253298
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:41 schreef Atak het volgende:

[..]

Sta je achter de belangen van Nederland en NATO?
FSA steunen: Nee
Terroristen bombarderen: Ja
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:47:08 #166
128271 Slayage
INFP
pi_150253328
quote:
14s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:36 schreef reza1 het volgende:
SyrianLionesss twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 14:37:47 Women battalion of the Syrian Republican Guard #Syria http://t.co/qT1kacgZyM reageer retweet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
geil
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:48:01 #167
128271 Slayage
INFP
pi_150253363
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:31 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Heb je in Turkije ook.

Wolfjes vieren de Armeense genocide die precies 100 jaar geleden Turkije zuiverde:

[ afbeelding ]
ze noemen zichzelf de jonge paardlozen :?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:49:18 #168
398339 Atak
pi_150253407
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:46 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

FSA steunen: Nee
Terroristen bombarderen: Ja
Sta je wel of niet achter de belangen van Nederland? Makkelijke vraag toch?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 16:57:32 #169
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150253718
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:49 schreef Atak het volgende:

[..]

Sta je wel of niet achter de belangen van Nederland? Makkelijke vraag toch?
Ja, en nu ?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:01:19 #170
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150253843
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:48 schreef Slayage het volgende:

[..]

ze noemen zichzelf de jonge paardlozen :?
Misschien kunnen ze net zo goed spellen als de kaalkopjes in NL.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:04:41 #171
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150253968
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:15:48 #172
439535 reza1
pi_150254318
halabtweets twitterde op maandag 02-03-2015 om 22:26:02 #Aleppo Said Aldawleh.. abandoned and destroyed since #FSA terrorists invaded the city in 2012 #FSACrimes http://t.co/H1bpvvwISC reageer retweet
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:17:11 #173
128271 Slayage
INFP
pi_150254366
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:01 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Misschien kunnen ze net zo goed spellen als de kaalkopjes in NL.
nee staat goed gespeld, genc = jong atsizlar = paardlozen :?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:19:20 #174
128271 Slayage
INFP
pi_150254423
wtf is een joint chief of staff? :?

quote:
Brigadier General Ali Darwish is assassinated by remotely detonated bomb: Damascus

One of the joint chiefs of staff in the assad regime was assassinated by means of a remotely detonated bomb inside his vehicle several days ago.

This low res recording captures the detonation....

hoge pief dus waarschijnlijk, goede actie dus ^O^

quote:
Joint Chiefs of Staff

De Joint Chiefs of Staff (JCS, de "gezamenlijke stafchefs") is een militair adviesorgaan van de Amerikaanse federale overheid. Tot de Joint Chiefs of Staff behoren de hoogste militaire leiders onder het ministerie van Defensie, zoals de hoogste officier van het leger, de luchtmacht, de marine, het marinierskorps en het National Guard Bureau, dat leiding geeft aan de National Guard. De commandant van de kustwacht maakt geen deel uit van de Joint Chiefs of Staff, hoewel hij ook aan het hoofd staat van een van de United States Armed Forces.

De Joints Chief of Staff staan onder leiding van de Chairman of the Joint Chiefs of Staff en de Vice Chairman, die door de president worden genomineerd en bevestigd worden door de Senaat.

De Joint Chiefs of Staff adviseren de minister van Defensie, het Homeland Security Council, de Nationale Veiligheidsraad en de president over militaire kwesties. De Joint Chiefs of Staff hebben niet, individueel noch collectief, de macht om commando's te geven aan de troepen. Door de Goldwater-Nichols Act van 1986 gaat een bevel van de opperbevelhebber, de president, rechtstreeks naar de minister van Defensie en zo naar de Combatant Commanders, die het commando voeren over de verenigde strijdkrachten in een regio van de wereld of met een functionele missie


[ Bericht 37% gewijzigd door Slayage op 03-03-2015 17:36:03 ]
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:24:38 #175
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150254545
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:17 schreef Slayage het volgende:

[..]

nee staat goed gespeld, genc = jong atsizlar = paardlozen :?
Ik heb geen idee :P

Als ik het intype bij google krijg ik dit soort shit:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:26:51 #176
439535 reza1
pi_150254607
quote:
RIP, walgelijke actie weer van de Islamitisch Front terroristen.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:28:51 #177
128271 Slayage
INFP
pi_150254664
Turkey Still Won't Fight Islamic State

quote:
The Obama administration’s strategy against the Islamic State is based on the idea that foreign countries will place boots on the ground so America doesn’t have to. But Turkey isn’t going to do that without knowing the end game. Neither will our other Arab allies.

Unless the White House makes some concessions to Ankara, Erdogan is unlikely to accede to the Obama administration’s demands. And unless Turkey fully joins the fight against IS in Syria, the coalition effort there is unlikely to succeed.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:29:42 #178
128271 Slayage
INFP
pi_150254692
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:26 schreef reza1 het volgende:

[..]

RIP, walgelijke actie weer van de Islamitisch Front terroristen.
iemand omleggen die jou probeert om te leggen in oorlogstijd is idd walgelijk :+
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:42:13 #179
439535 reza1
pi_150255098
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:29 schreef Slayage het volgende:

[..]

iemand omleggen die jou probeert om te leggen in oorlogstijd is idd walgelijk :+
Is het niet walgelijk als Rutte theoretisch opgeblazen wordt door Daesh? :o
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:46:20 #180
128271 Slayage
INFP
pi_150255212
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:42 schreef reza1 het volgende:

[..]

Is het niet walgelijk als Rutte theoretisch opgeblazen wordt door Daesh? :o
in oorlog is het kill or be killed

rutte is niet in oorlog, daesh wel, vergelijking gaat dus niet op ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:47:45 #181
128271 Slayage
INFP
pi_150255262
isis aka criminele organisatie :r

quote:
Turkish ISIL agent charged with running underage Syrian prostitution ring

A Turkish man, who is allegedly involved in the trafficking of jihadists on the Turkey-Syria border, has also been accused of forcing Syrian refugees into prostitution.

The case has come to light as part of a 17-folder file in the case that was opened after the Islamic State of Iraq and the Levant’s (ISIL) March 2014 attack on gendarmes in the Central Anatolian province of Niğde, which includes additional charges against 11 suspects, Hrriyet has learned.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 17:50:50 #182
128271 Slayage
INFP
pi_150255367
de VS en syrie "beleid" :') :') :')

quote:
US will 'protect' Syrian rebels when time comes: envoy

WASHINGTON - Agence France-Presse
Print Page Send to friend

The United States will be ready to "protect" moderate Syrian rebels possibly with air power once they enter into combat, a top US official said March 2.

Retired US general John Allen, President Barack Obama's envoy to the international coalition fighting the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIL), insisted that once moderate Syrian rebels were vetted, trained and armed, they would not be abandoned on the battlefield.

"It is clearly part of our plan, that not only we will train them, and we will equip them with the latest weapons systems, but we will also protect them when the time comes," Allen said at an event organized by the Atlantic Council think tank in Washington.

Asked if the Syrian rebels would be asked to fight without air cover or a no-fly zone, Allen said "all of those things are under consideration."

"So it's important that you not believe that we would not support these fighters," he said.

He also said the coalition was "pleasantly surprised at the numbers" of Syrians ready to sign up for the fight against the ISIL group.

Apart from screening and training the moderate rebel force, the coalition would be "successfully protecting that force so that it does have operational capability," he said.

"It's certainly something that we are constantly watching."

Washington has clashed with other coalition members about its approach to Syria, preferring to focus for the moment on battling the ISIL group, while putting off any potential confrontation with the regime in Damascus.

Some foreign governments and US lawmakers have urged the Obama administration to take more decisive action against President Bashar al-Assad's regime and to carry out air strikes in support of rebels fighting both Damascus and the ISIL jihadists.

The US military said last week that initial training of a moderate Syrian opposition force will likely start in four to six weeks in Turkey.

Training will also take place in Saudi Arabia and Qatar.

About 1,500 Syrians have been identified to take part and of those, about 100 had been screened, officials said.

The goal is train about 5,000 fighters in 2015 for a total of roughly 15,000 over three years.

March/03/2015
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:00:24 #183
332966 firefly3
firefly3
pi_150255710
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 14:00 schreef reza1 het volgende:

[..]

Is er in Nederland dan een terroristische opstand vergeleken met Syri geweest?
Lees aub het voorgaande. Op het begin was er niet eens sprake van een gewapende opstand. Bron: wikipedia tijdlijn.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:02:42 #184
332966 firefly3
firefly3
pi_150255793
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:16 schreef Atak het volgende:

[..]

Ja, dat zie ik ja. Meeste staan nog geen eens achter Nederland en NATO maar achter het terroristische regime van Iran.
Haha inderdaad!
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:12:01 #185
332966 firefly3
firefly3
pi_150256076
Er komt zeer spoedig een nieuw gevecht in het noorden van Aleppo.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:14:25 #186
398339 Atak
pi_150256163
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:57 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Ja, en nu ?
Dus jij staat achter de belangen van NL? Waarom loop je dan steeds Iraanse Mullah propaganda te spuwen?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:22:47 #187
439535 reza1
pi_150256438
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 18:14 schreef Atak het volgende:

[..]

Dus jij staat achter de belangen van NL? Waarom loop je dan steeds Iraanse Mullah propaganda te spuwen?
Tegen Iran zijn is niet in het belang van Nederland..
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:23:23 #188
439535 reza1
pi_150256464
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:46 schreef Slayage het volgende:

[..]

in oorlog is het kill or be killed

rutte is niet in oorlog, daesh wel, vergelijking gaat dus niet op ;)
Nederland bombardeert Daesh, dus ze zijn daar in oorlog mee.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:24:29 #189
439535 reza1
pi_150256497
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 18:00 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Lees aub het voorgaande. Op het begin was er niet eens sprake van een gewapende opstand. Bron: wikipedia tijdlijn.
http://www.liveleak.com/view?i=775_1420986558
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:32:30 #190
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150256731
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 17:50 schreef Slayage het volgende:
de VS en syrie "beleid" :') :') :')

[..]

Toch wel triest dat de VS de Koerden alweer zwaar verraadt. Deze syrische ''moderate :') :') '' rebellen zullen 100% zeker na een verloop van tijd zich tegen de VS keren en dan weer de secularisten aanvallen.

Alleen maar meer problemen :N .

Zoals Putin het zei: ''Ieder gebied dat door de VS wordt aangeraakt, verandert in een ramp''
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:32:46 #191
128271 Slayage
INFP
pi_150256741
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 18:23 schreef reza1 het volgende:

[..]

Nederland bombardeert Daesh, dus ze zijn daar in oorlog mee.
ach dat logisch klinkt mogen daeshieten rutte omleggen van mij ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 18:43:26 #192
128271 Slayage
INFP
pi_150257084
de rebellen hebben het duidelijk moeilijk in het zuiden, ook daar last van verdeeldheid en daesh

AbuDiraar twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 16:52:00 English translation of the #JAN statment from #Dara. http://t.co/peuaTHWzff reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:12:53 #193
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150258142
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 18:43 schreef Slayage het volgende:
de rebellen hebben het duidelijk moeilijk in het zuiden, ook daar last van verdeeldheid en daesh

AbuDiraar twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 16:52:00 English translation of the #JAN statment from #Dara. http://t.co/peuaTHWzff reageer retweet
Hoezo richten de SAA+NDF+Hazara milities zich niet op deze plekken? De rebellen zitten daar als ratten in de val.

#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:14:21 #194
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150258197
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:15:46 #195
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150258233
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:12 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Hoezo richten de SAA+NDF+Hazara milities zich niet op deze plekken? De rebellen zitten daar als ratten in de val.

[ afbeelding ]
Omdat dat geen bedreiging vormt en/of niet strategisch is. Die enclaves stellen niet zoveel voor, het belangrijkste is dat de landgrenzen in onder controle van het leger komen, de enclave's zijn een probleem voor later.

Ze richten zich nu op de grens met Israel, die willen ze volledig onder controle krijgen.

EjmAlrai twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 11:11:02 #Exclusive #SAA #IRGC #Hezbollah won't stop the southern battle until the full control of the 78km borders w #Israel http://t.co/XIfMe8YVP1 reageer retweet
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:17:44 #196
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150258295
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:15 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Omdat dat geen bedreiging vormt en/of niet strategisch is. Die enclaves stellen niet zoveel voor, het belangrijkste is dat de landgrenzen in onder controle van het leger komen, de enclave's zijn een probleem voor later.

Ze richten zich nu op de grens met Israel, die willen ze volledig onder controle krijgen.
Ah idd, dom dat ik het nog niet zo had bekeken. Maar aan de andere kant: verover grote delen v/d rebellen en ze zullen demoraliseren. Dat is op zich ook een grote winst
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:19:41 #197
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150258365
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:17 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Ah idd, dom dat ik het nog niet zo had bekeken. Maar aan de andere kant: verover grote delen v/d rebellen en ze zullen demoraliseren. Dat is op zich ook een grote winst
Een paar weken geleden dreigde er een corridor te ontstaan tussen de rebellen in het zuiden (Daraa) en de rebellen bij Damascus, toen is hard ingegrepen door de SAA en Hezbollah om dat te voorkomen. Zulke acties hebben meer prioriteit dan enclaves, net als de omsingeling van Aleppo en het ontzetten van Nubol en Zahraa.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:24:35 #198
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150258537
PetoLucem twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 15:48:42 #SAA advancing further in eastern countryside of #Homs and captured gas well /101/ near #Palmyra after clashes with #ISIS forces. #Syria reageer retweet
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:38:16 #199
128271 Slayage
INFP
pi_150259071
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:15 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Omdat dat geen bedreiging vormt en/of niet strategisch is. Die enclaves stellen niet zoveel voor, het belangrijkste is dat de landgrenzen in onder controle van het leger komen, de enclave's zijn een probleem voor later.

Ze richten zich nu op de grens met Israel, die willen ze volledig onder controle krijgen.

EjmAlrai twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 11:11:02 #Exclusive #SAA #IRGC #Hezbollah won't stop the southern battle until the full control of the 78km borders w #Israel http://t.co/XIfMe8YVP1 reageer retweet
prioriteiten stellen kan het regime heel goed :Y
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:48:50 #200
128271 Slayage
INFP
pi_150259496
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:56:50 #201
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150259807
  dinsdag 3 maart 2015 @ 19:58:15 #202
432498 primakov
pi_150259852
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:48 schreef Slayage het volgende:

[..]

ze noemen zichzelf de jonge paardlozen :?
Google eens naar Nihal Atsiz

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:43 schreef Atak het volgende:

[..]

Je zit toch tegen de verkeerde dingen aan te blaffen. Ik ben geen Turk.
Klopt, je bent waarschijnlijk een Azerbeidzjaan met een minderwaardigheidscomplex. Iemand die de afkomst van anderen MOET weten, anders past dat niet in dat selectieve wereldje van je waar je bevestiging nodig hebt van de denkbeelden die in je referentiekader passen: haat tegen Armenen/Koerden/Sjiieten/Iran en zulks.
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:03:56 #203
128271 Slayage
INFP
pi_150260043
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:58 schreef primakov het volgende:

[..]

Google eens naar Nihal Atsiz

ach sooo, een bekende seculiere nationalist
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:04:32 #204
128271 Slayage
INFP
pi_150260058
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:56 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Ontroerend :'( :'(
echt heh! ;( ;(
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:05:07 #205
382755 mr_jack
pi_150260088
quote:
Redelijke suggestieve beelden.
Dat er mensen opgepakt worden lijkt me duidelijk nadat er 10tallen agenten zijn vermoord.
Dat dat in dat soort landen niet zo gaat als hier dat wist je niet?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:10:32 #206
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150260281
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 18:14 schreef Atak het volgende:

[..]
Waarom loop je dan steeds Iraanse Mullah propaganda te spuwen?

_O_ _O_ _O_ _O_ _O_
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:19:41 #207
365082 IPA35
Patriarch
pi_150260615
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 16:48 schreef Slayage het volgende:

[..]

ze noemen zichzelf de jonge paardlozen :?
-sız betekent zonder?!

Ach ja de schaamte voor de Griekse voorouders is diepgeworteld die kant op... Vandaag de Atilla/Cengiz obsessie...
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:21:20 #208
128271 Slayage
INFP
pi_150260662
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:19 schreef IPA35 het volgende:

[..]

-sız betekent zonder?!

klopt

amsiz
damsiz
gamsiz

enz enz
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:24:12 #209
365082 IPA35
Patriarch
pi_150260741
Ik had dan eerder gedacht aan het gebruik van "değil".
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:30:13 #210
128271 Slayage
INFP
pi_150260908
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:24 schreef IPA35 het volgende:
Ik had dan eerder gedacht aan het gebruik van "değil".
nee dat is, "is niet"
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:33:46 #211
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150261018
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:05 schreef mr_jack het volgende:

[..]

Redelijke suggestieve beelden.
Dat er mensen opgepakt worden lijkt me duidelijk nadat er 10tallen agenten zijn vermoord.
Dat dat in dat soort landen niet zo gaat als hier dat wist je niet?
In het begin zwaaiden ze ook met Syrische vlaggen, die vlaggen van de oude republiek kwamen later pas van zolder.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:34:10 #212
398339 Atak
pi_150261027
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 19:58 schreef primakov het volgende:

[..]

Google eens naar Nihal Atsiz

[..]

Klopt, je bent waarschijnlijk een Azerbeidzjaan met een minderwaardigheidscomplex. Iemand die de afkomst van anderen MOET weten, anders past dat niet in dat selectieve wereldje van je waar je bevestiging nodig hebt van de denkbeelden die in je referentiekader passen: haat tegen Armenen/Koerden/Sjiieten/Iran en zulks.
Alweer mis. Wat ben jezelf dan? Een bergturk?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:36:22 #213
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261089
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:34 schreef Atak het volgende:

[..]

Alweer mis. Wat ben jezelf dan? Een bergturk?
Maar jij bent toch ook maar een Armenir die denkt dat hij Atilla is?
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:39:50 #214
263038 Peunage
pi_150261190
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:34 schreef Atak het volgende:

[..]

Alweer mis. Wat ben jezelf dan? Een bergturk?
Jij was een Turkse

zei je zelf. Dus wel een Turk :')
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:41:16 #215
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261232
Hij is Turks, maar hij schaamt zich voor zijn afkomst.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:41:28 #216
128271 Slayage
INFP
pi_150261242
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:39 schreef Peunage het volgende:

[..]

Jij was een Turkse

hoe kan iemand een turk zijn geweest?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:41:49 #217
432498 primakov
pi_150261256
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:34 schreef Atak het volgende:

[..]

Alweer mis. Wat ben jezelf dan? Een bergturk?
Weet je dat nou nog steeds niet na het bij mensen te hebben gevraagd? Ik ben een Kangal
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:42:03 #218
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261269
Hij was een Azeri uit Georgi laatste keer.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:42:47 #219
398339 Atak
pi_150261287
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:36 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Maar jij bent toch ook maar een Armenir die denkt dat hij Atilla is?
Jij bent wel erg gefascineerd van welke afkomst mensen zijn. Typisch voor Iranirs. Neanderthaler uitziende behaarde aap die denkt dat hij "Arisch" is _O-
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:42:56 #220
432498 primakov
pi_150261291
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:41 schreef Slayage het volgende:

[..]

hoe kan iemand een turk zijn geweest?
Als je als Azeri/Turkse wolf je Turk/Azeri-zijn ontkent dan ben je, als ik mij zo probeer in te leven in die kringen, geen Turk/Azeri/Turkic masterrace meer
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:44:54 #221
432498 primakov
pi_150261359
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:42 schreef Atak het volgende:

[..]

Jij bent wel erg gefascineerd van welke afkomst mensen zijn. Typisch voor Iranirs. Neanderthaler uitziende behaarde aap die denkt dat hij "Arisch" is _O-
Zegt het wolfje dat mensen dmt om te weten wat hun afkomst is _O- _O- _O- _O-

Qua minderwaardigheidscomplex en preoccupatie met huidskleur en niet snappen waar met Arisch op gedoeld wordt, doet hij me denken aan polderturk??? oid, die liep hier op het forum ook al te pochen met de blanke huidskleur van Turken, ergo Turken zijn Europeescher!!!!
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:45:17 #222
128271 Slayage
INFP
pi_150261378
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:42 schreef primakov het volgende:

[..]

Als je als Azeri/Turkse wolf je Turk/Azeri-zijn ontkent dan ben je, als ik mij zo probeer in te leven in die kringen, geen Turk/Azeri/Turkic masterrace meer
als een appel ontkent dat hij een appel is, blijft het een appel
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:45:35 #223
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261391
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:42 schreef IPA35 het volgende:
Hij was een Azeri uit Georgi laatste keer.
Hij zei in Turken topic dat ie een mongoolse uiterlijk heeft. _O-
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:46:42 #224
432498 primakov
pi_150261420
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:45 schreef Slayage het volgende:

[..]

als een appel ontkent dat hij een appel is, blijft het een appel
Maar voor de rest van de appels die wat tegen non-appels hebben, is het een peer geworden.
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:47:28 #225
128271 Slayage
INFP
pi_150261439
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:46 schreef primakov het volgende:

[..]

Maar voor de rest van de appels die wat tegen non-appels hebben, is het een peer geworden.
dan hebben we het over perceptie
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:47:42 #226
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261448
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:44 schreef primakov het volgende:

[..]

Zegt het wolfje dat mensen dmt om te weten wat hun afkomst is _O- _O- _O- _O-

Qua minderwaardigheidscomplex en preoccupatie met huidskleur en niet snappen waar met Arisch op gedoeld wordt, doet hij me denken aan polderturk??? oid, die liep hier op het forum ook al te pochen met de blanke huidskleur van Turken, ergo Turken zijn Europeescher!!!!
_O-
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:47:57 #227
398339 Atak
pi_150261453
Typisch Iraans. Als je het over hun huidskleur en behaardheid hebt dan kan je beter onderduiken. Gevoelige snaartje geraakt denk ik, hahahahah _O-
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:48:57 #228
432498 primakov
pi_150261480
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:47 schreef Slayage het volgende:

[..]

dan hebben we het over perceptie
Dat is in die kringen toch wel het belangrijkste element denk ik ;)
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:49:42 #229
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261492
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:47 schreef Atak het volgende:
Typisch Iraans. Als je het over hun huidskleur en behaardheid hebt. Gevoelige snaartje geraakt denk ik, hahahahah _O-
_O-

Wie is Iraans?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:50:21 #230
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261511
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:45 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Hij zei in Turken topic dat ie een mongoolse uiterlijk heeft. _O-
"My eyes are slant motherfuck Arap bitch."

:o
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:51:08 #231
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261535
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:50 schreef IPA35 het volgende:

[..]

"My eyes are slant motherfuck Arap bitch."

:o
Lol
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:51:53 #232
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261553
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:51 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Lol
Is van zo'n FB pagina.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:53:16 #233
432498 primakov
pi_150261589
Hoe zit het nou met Hasakah regio, ik lees her en der dat SAA nu met YPG samenwerkt?

Heb dat Hazzm gedoe ook niet echt gevolgd, nieuwe fractie buiten de rest van de FSA strijdgroepen?
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:54:08 #234
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261608
Hazzm is ontbonden.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:54:09 #235
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150261609
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:41 schreef Montana_ir het volgende:
Hij is Turks, maar hij schaamt zich voor zijn afkomst.
Dit.
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:54:41 #236
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150261626
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:44 schreef primakov het volgende:

[..]

Zegt het wolfje dat mensen dmt om te weten wat hun afkomst is _O- _O- _O- _O-

Qua minderwaardigheidscomplex en preoccupatie met huidskleur en niet snappen waar met Arisch op gedoeld wordt, doet hij me denken aan polderturk??? oid, die liep hier op het forum ook al te pochen met de blanke huidskleur van Turken, ergo Turken zijn Europeescher!!!!
:D _O-
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:55:11 #237
128271 Slayage
INFP
pi_150261643
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:53 schreef primakov het volgende:
Hoe zit het nou met Hasakah regio, ik lees her en der dat SAA nu met YPG samenwerkt?

Heb dat Hazzm gedoe ook niet echt gevolgd, nieuwe fractie buiten de rest van de FSA strijdgroepen?
ypg vecht al geruime tijd met asadisten tegen isis

hzzm was een takje van het "fsa" inmiddels rip doordat ze stoer liepen tegen nusra
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:55:29 #238
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261649
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:54 schreef IPA35 het volgende:
Hazzm is ontbonden.
:'(
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:56:17 #239
398339 Atak
pi_150261673
Hoe het gaat in Mullahstan :')

  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:56:19 #240
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150261676
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:47 schreef Atak het volgende:
Typisch Iraans. Als je het over hun huidskleur en behaardheid hebt dan kan je beter onderduiken. Gevoelige snaartje geraakt denk ik, hahahahah _O-
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:56:45 #241
432498 primakov
pi_150261687
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:55 schreef Slayage het volgende:

[..]

ypg vecht al geruime tijd met asadisten tegen isis

hzzm was een takje van het "fsa" inmiddels rip doordat ze stoer liepen tegen nusra
YPG had toch juist laatst schermutselingen met SAA? Hoe is hun relatie dan wanneer ze weer samenwerken met FSA?
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:57:43 #242
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150261718
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:56 schreef primakov het volgende:

[..]

YPG had toch juist laatst schermutselingen met SAA? Hoe is hun relatie dan wanneer ze weer samenwerken met FSA?
Ze vechten onafhankelijk van elkaar tegen iSIS, maar zelfde gebied
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:57:49 #243
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150261719
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:55 schreef Slayage het volgende:

[..]


hzzm was een takje van het "fsa" inmiddels rip doordat ze stoer liepen tegen nusra
Waarom maken die Soennietjes elkaar af? ;(
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:58:03 #244
128271 Slayage
INFP
pi_150261733
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:56 schreef primakov het volgende:

[..]

YPG had toch juist laatst schermutselingen met SAA? Hoe is hun relatie dan wanneer ze weer samenwerken met FSA?
uit de hand gelopen ruzie met de ndf stumpers, momenteel hebben ze een gezamenlijk vijand wat hun bindt ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:58:22 #245
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150261738
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:53 schreef primakov het volgende:
Hoe zit het nou met Hasakah regio, ik lees her en der dat SAA nu met YPG samenwerkt?

Heb dat Hazzm gedoe ook niet echt gevolgd, nieuwe fractie buiten de rest van de FSA strijdgroepen?
De YPG begon vorige week een offensief vanuit het oosten richting Tal Hamis en verdreef Daesh binnen een paar dagen uit de stad. Toen begon de SAA een offensief vanuit het noorden richting Tal Brak en was de YPG genoodzaakt om snel een offensief vanuit het westen te starten om als eerste bij Tal Brak te zijn. Dit is gelukt waardoor de SAA de stad niet heeft heeft kunnen innemen en geen verbinding heeft kunnen maken met Hasakah.

Binnenkort zullen ze de YPG er wel uit gooien waarna de YPG de SAA elkaar de oorlog verklaren.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 20:59:59 #246
263038 Peunage
pi_150261790
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:56 schreef primakov het volgende:

[..]

YPG had toch juist laatst schermutselingen met SAA? Hoe is hun relatie dan wanneer ze weer samenwerken met FSA?
Syrie is een groot land. Er is geen grootschalige oorlog tussen SAA en YPG. Er is ook geen grootschalige samenwerking tussen de YPG en FSA. Het kan best zijn dat ze op een bepaald front samenwerken met SAA en ergens anders weer met FSA.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:00:16 #247
432498 primakov
pi_150261795
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:57 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Ze vechten onafhankelijk van elkaar tegen iSIS, maar zelfde gebied
Dus geen samenwerking op operationeel vlak? Alleen op strategisch/tactisch niveau?
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:00:25 #248
128271 Slayage
INFP
pi_150261798
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:57 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Waarom maken die Soennietjes elkaar af? ;(
omdat het geen homogene groep is en slechts lokaal gebonden milities, die vechten om de schaarse middelen om het hoofd boven water te houden
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:01:15 #249
128271 Slayage
INFP
pi_150261829
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:58 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

De YPG begon vorige week een offensief vanuit het oosten richting Tal Hamis en verdreef Daesh binnen een paar dagen uit de stad. Toen begon de SAA een offensief vanuit het noorden richting Tal Brak en was de YPG genoodzaakt om snel een offensief vanuit het westen te starten om als eerste bij Tal Brak te zijn. Dit is gelukt waardoor de SAA de stad niet heeft heeft kunnen innemen en geen verbinding heeft kunnen maken met Hasakah.

Binnenkort zullen ze de YPG er wel uit gooien waarna de YPG de SAA elkaar de oorlog verklaren.

syriers :') :') :')
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:02:43 #250
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261881
Archi kneus zegt dat YPG Tal Brak aan SAA heeft gegeven...
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:03:16 #251
432498 primakov
pi_150261906
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:58 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

De YPG begon vorige week een offensief vanuit het oosten richting Tal Hamis en verdreef Daesh binnen een paar dagen uit de stad. Toen begon de SAA een offensief vanuit het noorden richting Tal Brak en was de YPG genoodzaakt om snel een offensief vanuit het westen te starten om als eerste bij Tal Brak te zijn. Dit is gelukt waardoor de SAA de stad niet heeft heeft kunnen innemen en geen verbinding heeft kunnen maken met Hasakah.

Binnenkort zullen ze de YPG er wel uit gooien waarna de YPG de SAA elkaar de oorlog verklaren.
Hmm zal de SAA dat niet pas doen wanneer ze wat minder aan hun hoofd hebben elders in het land? Vanuit strategisch oogpunt lijkt het me niet zo slim om nog eens de YPG aan te vallen.

quote:
1s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 20:59 schreef Peunage het volgende:

[..]

Syrie is een groot land. Er is geen grootschalige oorlog tussen SAA en YPG. Er is ook geen grootschalige samenwerking tussen de YPG en FSA. Het kan best zijn dat ze op een bepaald front samenwerken met SAA en ergens anders weer met FSA.
Dat snap ik, ik had hier een tijdje geleden nog een discussie met de propagandavlieg mbt samenwerkingen tussen de YPG en SAA en FSA :+
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:03:38 #252
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150261919
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:01 schreef Slayage het volgende:

[..]

syriers :') :') :')
Ja check dit:


Assad baalt als een stekker, Tal Brak had voor de SAA de verbinding tussen Hasakah en Qamishli moeten zijn.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:05:18 #253
365082 IPA35
Patriarch
pi_150261974
Kaart klopt niet. ISIS zit daar gewoon nog.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:05:49 #254
128271 Slayage
INFP
pi_150261988
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:02 schreef IPA35 het volgende:
Archi kneus zegt dat YPG Tal Brak aan SAA heeft gegeven...
dit is wat hij zegt

archicivilians twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 19:26:55 Unconfirmed Sources: #YPG withdrew from #TalBrak and the Regime controlling the town currently. Any confirmation?#Syria #Hasakah reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:06:09 #255
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150262000
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:02 schreef IPA35 het volgende:
Archi kneus zegt dat YPG Tal Brak aan SAA heeft gegeven...
Hij quote ook ISIS fanboy's die al dagen roepen dat de YPG duizenden Arabieren heeft geslacht en hun huizen heeft verbrand, hun kinderen opgegeten, zijn teruggetrokken uit Tal Hamis, etc.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:08:25 #256
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150262068
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:05 schreef IPA35 het volgende:
Kaart klopt niet. ISIS zit daar gewoon nog.
Jawel, gevechten zijn vadaag bij Al-Hawl

ColdKurd twitterde op dinsdag 03-03-2015 om 19:14:10 #Al_Hasakah CountrysideClashes between #YPG and #ISIS near #AL_Hawl on the Iraqi-Syrian border and "katuniyah" lake reageer retweet
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:10:13 #257
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150262131
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:00 schreef primakov het volgende:

[..]

Dus geen samenwerking op operationeel vlak? Alleen op strategisch/tactisch niveau?
Elke situatie is anders. Ene keer bondgenoten, andere keer clashen enz. Ligt aan de situatie.

Ze zijn iig geen vaste bondgenoten zoals SAA + NDF + Hazara milities
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:12:55 #258
398339 Atak
pi_150262208
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:06 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Hij quote ook ISIS fanboy's die al dagen roepen dat de YPG duizenden Arabieren heeft geslacht en hun huizen heeft verbrand, hun kinderen opgegeten, zijn teruggetrokken uit Tal Hamis, etc.
Is wel waar:



Wederom ISIS=YPG/PKK
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:14:46 #259
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150262257
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Is wel waar:

[ afbeelding ]

Wederom ISIS=YPG/PKK
Die foto ziet er wel heel realistisch uit ja, zelfs het logo staat in de verkeerde hoek. :')
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:14:59 #260
432498 primakov
pi_150262265
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Is wel waar:

[ afbeelding ]

Wederom ISIS=YPG/PKK
Het contrast tussen het bericht dat je quote en de conclusie die je trekt _O-
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:15:35 #261
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150262283
_O-
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:15:41 #262
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150262287
Het is trouwens het oude logo nog van een jaar geleden.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:16:14 #263
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150262306
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Is wel waar:

[ afbeelding ]

Wederom ISIS=YPG/PKK
Lekker voor die verraders. Hadden ze maar niet ISIS moeten steunen. Goed gedaan dus ^O^

PS:
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:24:55 #264
361671 Djibril
pi_150262588
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:03 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Ja check dit:
[ afbeelding ]

Assad baalt als een stekker, Tal Brak had voor de SAA de verbinding tussen Hasakah en Qamishli moeten zijn.
Verwacht ook dat NDF(Baathisten die naar het Noorden zijn getrokken) en de YPG snel weer gaan vechten. Let op, SAA wil dit uiteraard niet want ze willen niet tegen YPG vechten op dit moment en waarschijnlijk zullen ze ook weer grond verliezen aan YPG aangezien die beter is dan de NDF.
Vooral als Gire Sipi in de handen komt van YPG zullen de spanningen oplopen tussen de baathisten en de Koerden. Het is maar de vraag of de Koerden dan ook assad in Qamishlo en Hasakeh zullen houden nadat ze beide cantons hebben verenigd. Dus saa zal waarschijnlijk er ook bij betrokken worden.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:29:17 #265
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150262753
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:24 schreef Djibril het volgende:

[..]

Verwacht ook dat NDF(Baathisten die naar het Noorden zijn getrokken) en de YPG snel weer gaan vechten. Let op, SAA wil dit uiteraard niet want ze willen niet tegen YPG vechten op dit moment en waarschijnlijk zullen ze ook weer grond verliezen aan YPG aangezien die beter is dan de NDF.
Vooral als Gire Sipi in de handen komt van YPG zullen de spanningen oplopen tussen de baathisten en de Koerden. Het is maar de vraag of de Koerden dan ook assad in Qamishlo en Hasakeh zullen houden nadat ze beide cantons hebben verenigd. Dus saa zal waarschijnlijk er ook bij betrokken worden.
Het mooiste zou zijn als de twee een regeling treffen waarmee de SAA terugtrekt uit Qamishli en ten zuiden van Hasakah gestationeerd wordt om daar richting Deir ez-Zor gebied vrij te maken. Op huidige manier ontstaat er een onwerkbare situatie die snel kan escaleren.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:34:15 #266
439535 reza1
pi_150262918
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Is wel waar:

[ afbeelding ]

Wederom ISIS=YPG/PKK
:')
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:42:20 #267
398339 Atak
pi_150263256
Best wel grappig dat jullie Nederlandse Iranirs pro-Iran zijn. Als jullie terug naar jullie land zouden gaan dan zouden jullie nog geen eens geaccepteerd worden. :')

Het beste waar jullie op kunnen hopen is een Azerbeidzjaanse revolutie in Iran. Nu al vast beginnen met het leren van Azerbeidzjaans natuurlijk.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:44:00 #268
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150263333
Welke Azerbeidzjaanse verzetsgroep is er actief dan in Iran?
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:44:27 #269
432498 primakov
pi_150263353
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:42 schreef Atak het volgende:
Best wel grappig dat jullie Nederlandse Iranirs pro-Iran zijn. Als jullie terug naar jullie land zouden gaan dan zouden jullie nog geen eens geaccepteerd worden. :')

Het beste waar jullie op kunnen hopen is een Azerbeidzjaanse revolutie in Iran. Nu al vast beginnen met het leren van Azerbeidzjaans natuurlijk.
Identiteitsstruggles voor het leven h, ga dit posten in je anti-Iran topic.
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:48:11 #270
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150263503
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:42 schreef Atak het volgende:
Best wel grappig dat jullie Nederlandse Iranirs pro-Iran zijn. Als jullie terug naar jullie land zouden gaan dan zouden jullie nog geen eens geaccepteerd worden. :')

Het beste waar jullie op kunnen hopen is een Azerbeidzjaanse revolutie in Iran. Nu al vast beginnen met het leren van Azerbeidzjaans natuurlijk.
Gozer, de Iraanse Azeri zullen het Aliyev regime bevechten als Aliyev ook maar 1 stap richting Iran zet. Aliyev durft dat niet, hij snapt dat dat het einde betekent van het Aliyev regime + de bevrijding van Noord-Azerbeidzjan die dan terug keert naar iran.
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:49:40 #271
432498 primakov
pi_150263568
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:48 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Gozer, de Iraanse Azeri zullen het Aliyev regime bevechten als Aliyev ook maar 1 stap richting Iran zet. Aliyev durft dat niet, hij snapt dat dat het einde betekent van het Aliyev regime + de bevrijding van Noord-Azerbeidzjan die dan terug keert naar iran.
Jij en Atak hebben dit al over en weer 100 x herhaald, dat je er nog op reageert..
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:50:12 #272
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150263588
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:49 schreef primakov het volgende:

[..]

Jij en Atak hebben dit al over en weer 100 x herhaald, dat je er nog op reageert..
Idd, ik trap er elke keer in. :')
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:50:44 #273
398339 Atak
pi_150263613
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:48 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Gozer, de Iraanse Azeri zullen het Aliyev regime bevechten als Aliyev ook maar 1 stap richting Iran zet. Aliyev durft dat niet, hij snapt dat dat het einde betekent van het Aliyev regime + de bevrijding van Noord-Azerbeidzjan die dan terug keert naar iran.
Aliyev hoeft niks te doen. Hij hoeft alleen wapens richting tabriz te sturen ;)
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:52:07 #274
398339 Atak
pi_150263656
quote:
5s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:44 schreef UpsideDown het volgende:
Welke Azerbeidzjaanse verzetsgroep is er actief dan in Iran?
Deze groep?

  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:53:06 #275
398339 Atak
pi_150263699
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:44 schreef primakov het volgende:

[..]

Identiteitsstruggles voor het leven h, ga dit posten in je anti-Iran topic.
Ff serieus. Denk je dat Iran jou zou accepteren? Het beste waar jullie op kunnen hopen is een Azerbeidzjaanse revolutie in Iran voor modernisatie en normalisatie van het land.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:53:41 #276
263038 Peunage
pi_150263719
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Is wel waar:

[ afbeelding ]

Wederom ISIS=YPG/PKK
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:55:12 #277
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150263792
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:52 schreef Atak het volgende:

[..]

Deze groep?

[ afbeelding ]
Ik kan niks vinden over een gewapende strijd.

Volgens mij zijn de Koerden de enige die gewapend verzet bieden tegen Iran, al is dat nog vrij kleinschalig in vergelijking tot het verzet in Turkije, Syri en Irak.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93PJAK_conflict
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:56:29 #278
432498 primakov
pi_150263850
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:53 schreef Atak het volgende:

[..]

Ff serieus. Denk je dat Iran jou zou accepteren? Het beste waar jullie op kunnen hopen is een Azerbeidzjaanse revolutie in Iran voor modernisatie en normalisatie van het land.
Hopelijk vindt er ook een revolutie in jouw hoofd plaats, zodat je jezelf accepteert, iemand die (op internet nota bene!!) niet eens durft uit te komen voor zijn afkomst verdient niets meer dan spot.
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 21:59:53 #279
439535 reza1
pi_150263992
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:42 schreef Atak het volgende:
Best wel grappig dat jullie Nederlandse Iranirs pro-Iran zijn. Als jullie terug naar jullie land zouden gaan dan zouden jullie nog geen eens geaccepteerd worden. :')

Het beste waar jullie op kunnen hopen is een Azerbeidzjaanse revolutie in Iran. Nu al vast beginnen met het leren van Azerbeidzjaans natuurlijk.
Binnenkort zal er een revolutie tegen het misdadige Aliyev regime plaats vinden, de sjiieten zullen in opstand komen en zich willen aansluiten bij Iran.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:00:12 #280
398339 Atak
pi_150264007
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:55 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Ik kan niks vinden over een gewapende strijd.

Volgens mij zijn de Koerden de enige die gewapend verzet bieden tegen Iran, al is dat nog vrij kleinschalig in vergelijking tot het verzet in Turkije, Syri en Irak.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93PJAK_conflict
Er is wel verzet (zie foto's) maar Azerbeidzjanen spelen het slim. Ze gaan geen zet doen zonder dat ze wapens krijgen van (Azerbeidzjan en Isral). Tijd is hun beste vriend en jouw slechtste vijand. Vergelijk het niet met Koerden. Met alle respect Koerden zijn een dom volk. Ze worden als kanonnenvoer door elk land gebruikt voor hun eigen doeleinden. In de endgame zullen ze weer met lege handen staan. Mark my words.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:03:36 #281
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150264126
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:00 schreef Atak het volgende:

[..]

Er is wel verzet (zie foto's) maar Azerbeidzjanen spelen het slim. Ze gaan geen zet doen zonder dat ze wapens krijgen van (Azerbeidzjan en Isral). Tijd is hun beste vriend en jouw slechtste vijand. Met alle respect Koerden zijn een dom volk. Ze worden als kanonnenvoer door elk land gebruikt voor hun eigen doeleinden. In de endgame zullen ze weer met lege handen staan. Mark my words.
Je mag ze dom noemen, maar door hun strijd hebben ze in Irak wel vergaande autonomie verworven gevolgd door Syri. Deze autonomie maakt de stap naar toekomstige onafhankelijkheid heel klein, ze hoeven alleen het juiste moment maar te kiezen.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:03:55 #282
432928 Montana_ir
Shabiha
pi_150264138
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:00 schreef Atak het volgende:

[..]

Met alle respect Koerden zijn een dom volk.
:')
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:06:33 #283
324200 PizzaMizza
Lig laag
pi_150264251
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:00 schreef Atak het volgende:

[..]

Er is wel verzet (zie foto's) maar Azerbeidzjanen spelen het slim. Ze gaan geen zet doen zonder dat ze wapens krijgen van (Azerbeidzjan en Isral). Tijd is hun beste vriend en jouw slechtste vijand. Vergelijk het niet met Koerden. Met alle respect Koerden zijn een dom volk. Ze worden als kanonnenvoer door elk land gebruikt voor hun eigen doeleinden. In de endgame zullen ze weer met lege handen staan. Mark my words.
Er is geen verzetsgroep binnen de Iraanse Azeris. Die foto wat jij liet zien, zijn de Aliyev-puppets uit Baku e.d.
#freefrederike
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:08:13 #284
128271 Slayage
INFP
pi_150264325
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 21:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Is wel waar:

[ afbeelding ]

Wederom ISIS=YPG/PKK
via Imgflip Meme Maker
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:12:18 #285
398339 Atak
pi_150264507
quote:
4s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:06 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Er is geen verzetsgroep binnen de Iraanse Azeris. Die foto wat jij liet zien, zijn de Aliyev-puppets uit Baku e.d.
Klopt. Het was niet in Iran maar in zuid-Azerbeidzjan. (Tabriz)

  Moderator dinsdag 3 maart 2015 @ 22:13:15 #286
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_150264548
het wel en wee van de Azeri's in Iran is een beetje offtopic hier heren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:14:03 #287
398339 Atak
pi_150264581
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:03 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Je mag ze dom noemen, maar door hun strijd hebben ze in Irak wel vergaande autonomie verworven gevolgd door Syri. Deze autonomie maakt de stap naar toekomstige onafhankelijkheid heel klein, ze hoeven alleen het juiste moment maar te kiezen.
Dat is omdat de VS dat zo gewild heeft. Trouwens, er bestaat geen autonoom Noord-Irak. Het is Irak of Turkije en iedere hond weet dat in Erbil.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:16:19 #288
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150264685
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:14 schreef Atak het volgende:

[..]

Dat is omdat de VS dat zo gewild heeft. Trouwens, er bestaat geen autonoom Noord-Irak. Het is Irak of Turkije en iedere hond weet dat in Erbil.
Barzani kan weggestemd worden, itt Erdo.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:18:42 #289
398339 Atak
pi_150264798
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:16 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Barzani kan weggestemd worden, itt Erdo.
Maakt niet uit. De dynamiek is hetzelfde. Als dat gebeurt... Geldkraan dicht. Grens op slot. Deal met Bagdad maken. Einde oefening.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:19:12 #290
128271 Slayage
INFP
pi_150264825
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:16 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Barzani kan weggestemd worden, itt Erdo.
turken zouden dat idd nooit toelaten 8-)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:21:01 #291
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150264903
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:18 schreef Atak het volgende:

[..]

Maakt niet uit. De dynamiek is hetzelfde. Als dat gebeurt... Geldkraan dicht. Grens op slot. Deal met Bagdad maken. Einde oefening.
De KRG heeft olie die Bagdad graag wil, ze zitten dus zeer comfortabel in Erbil.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:21:44 #292
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150264938
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:23:27 #293
432498 primakov
pi_150265017
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:19 schreef Slayage het volgende:

[..]

turken zouden dat idd nooit toelaten 8-)
Ik denk dat de Turken hem wel zullen afzetten als hij deze boete niet betaalt Turkish president fined for ‘insulting’ Armenia peace statue :+
Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:26:01 #294
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150265166
Het politieke systeem in TR staat niet toe dat de AKP kan verliezen.

Kiesdrempel 10% en de restzetels gaan naar de winnaar (AKP).
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:27:20 #295
128271 Slayage
INFP
pi_150265245
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:23 schreef primakov het volgende:

[..]

Ik denk dat de Turken hem wel zullen afzetten als hij deze boete niet betaalt Turkish president fined for ‘insulting’ Armenia peace statue :+
:D
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:31:40 #296
128271 Slayage
INFP
pi_150265522
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:26 schreef UpsideDown het volgende:
Het politieke systeem in TR staat niet toe dat de AKP kan verliezen.

Kiesdrempel 10% en de restzetels gaan naar de winnaar (AKP).
akp heeft gewoon het turkse midden (silent majority) verenigd en maakt gretig gebruik van het kiessysteem en van het wanbeleid van de oppositie partijen. het is de vraag niet of de akp de meerderheid van het parlement in handen krijgen maar of ze de overgrote meerderheid in handne krijgen, maar dat laatste verwacht ik niet

dus zal wel weer een beetje hetzelfde zijn als nu op 7 juni
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:33:33 #297
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_150265623
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:31 schreef Slayage het volgende:

[..]

akp heeft gewoon het turkse midden (silent majority) verenigd en maakt gretig gebruik van het kiessysteem en van het wanbeleid van de oppositie partijen. het is de vraag niet of de akp de meerderheid van het parlement in handen krijgen maar of ze de overgrote meerderheid in handne krijgen, maar dat laatste verwacht ik niet

dus zal wel weer een beetje hetzelfde zijn als nu op 7 juni
Klopt, en als de AKP geen grote blunders maakt kunnen ze dit nog jaren volhouden.
Say what?
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:34:51 #298
128271 Slayage
INFP
pi_150265702
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 maart 2015 22:33 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Klopt, en als de AKP geen grote blunders maakt kunnen ze dit nog jaren volhouden.
ze hebben genoeg blunders gemaakt, maar de turken draait het om de doekoe dus als ze de economie maar draaiende houden, vinden de burgers het best
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:35:13 #299
128271 Slayage
INFP
pi_150265732
doekoe
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:35:23 #300
128271 Slayage
INFP
pi_150265748
is
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 3 maart 2015 @ 22:35:35 #301
128271 Slayage
INFP
pi_150265757
baas
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')