Oh dat is waar. Niet iedereen heeft inderdaad whatsapp. Mochten mensen toch slap willen ouwehoeren via WhatsApp. Gooi me een PM en ik stuur me nummer welquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Skype ja
Whatsapp heb ik niet![]()
Ik dacht, misschien kunnen we dan even als groepje babbelen of chatten ofzo (voor de geinteresseerden), lijkt mij een prima afleiding toch?
Ik doe ook maar wat![]()
Edit: Voor zo'n goed doel ben ik best bereid mn anonimiteit op te geven in elk geval, prioriteiten dit dat
Nee natuurlijk niet!quote:Op woensdag 4 maart 2015 15:26 schreef ChildoftheStars het volgende:
Stiekem lijkt me het me ook wel gezellig, als het gewoon chatten is![]()
Maar ik snap het als het alleen de oud-gedienden zijn
Ik heb alleen geen waquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:28 schreef RBWO het volgende:
[..]
Oh dat is waar. Niet iedereen heeft inderdaad whatsapp. Mochten mensen toch slap willen ouwehoeren via WhatsApp. Gooi me een PM en ik stuur me nummer wel.
Als groepje babbelen is ook prima! Als meer mensen dat willen!
Anonimiteit maakt mij niet heel veel uit in zo'n geval inderdaad. Wat je zelf aangaf, prioriteiten :-).
Anders doe ik dat wel, stuur me maar een DM met je/jullie skype gegevens (uiteraard zullen die gegevens over mijn lijk pas openbaar worden (oftewel nooit als het aan mij ligtquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
Een iemand om de skypenamen bij de dumpen en die zoekt het zooitje bijeen?
We hebben het er maar druk meequote:Op woensdag 4 maart 2015 16:17 schreef rainbowwarrior het volgende:
Heb geen skype en geen whatsapp. Maar dat maakt niet uit. Chatten jullie er maar lekker op los.
Dat is wel een laagdrempelig idee idd, was ik zelf niet op gekomen. Kan er dan wel een ww op of kan die chatroom anderzijds op slot?quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:30 schreef zomertje het volgende:
Ik heb ooit eens een kanaal aangemaakt via de fok chat. Ik zit al tijden op die server en kan makkelijke een kanaal aanmaken. Ik weet niet of dat via mobiel ook werkt maar via de pc gaat t wel.
Laat maar weten of ik zoiets moet doen? Het is dan een alleen tekst chatkanaal, soort whatsapp zonder dat je je telefoonnummer of naam hoeft te geven.
Ja, er kan een wachtwoord op, of het kanaal kan private, zodat je het alleen kent als je hier komt. Kunnen we in de openingspost wat zetten ofzo. En de mods die er zijn kunnen anderen eruitschoppenquote:Op woensdag 4 maart 2015 16:32 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat is wel een laagdrempelig idee idd, was ik zelf niet op gekomen. Kan er dan wel een ww op of kan die chatroom anderzijds op slot?
Nice!quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:33 schreef zomertje het volgende:
[..]
Ja, er kan een wachtwoord op, of het kanaal kan private, zodat je het alleen kent als je hier komt. Kunnen we in de openingspost wat zetten ofzo. En de mods die er zijn kunnen anderen eruitschoppen
Hoe willen we het kanaal noemen?quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nice!
Ik zit nu met 2 andere d&a-ers te chatten opskype, zal het even doorgeven
Melancholie en Moed (oftewel M&Mquote:
Het is handig als het een simpele korte naam is, je moet die soms intypen namelijk.quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:36 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Melancholie en Moed (oftewel M&M)
Is zomaar een ideetjeimpulsieve ingeving hoor![]()
ja, handig en kortquote:
http://irc.fok.nl/quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:46 schreef ChildoftheStars het volgende:
Omdat ik dom ben: hoe doe je dat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Why are you wearing that stupid man suit?
quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:32 schreef kuolema het volgende:
Rustiger is altijd goedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veiligheid gaat wel voor, maar t is lastig he.
"In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer".
-Albert Camus.
quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:32 schreef kuolema het volgende:
Dat is op zich goed nieuws, blij weer van je te horenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het kan wel zijn dat je vader boos op je zal zijn, maar dat zal maar tijdelijk zijn.
En sowieso, je veiligheid gaat voor alles (of in elk geval voor het gros)
Hij is niet boos, alleen blij dat ik weer thuis ben.quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:42 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat is op zich goed nieuws, blij weer van je te horen
Het kan wel zijn dat je vader boos op je zal zijn, maar dat zal maar tijdelijk zijn.
En sowieso, je veiligheid gaat voor alles (of in elk geval voor het gros)
Nog beterquote:Op woensdag 4 maart 2015 18:43 schreef kuolema het volgende:
[..]
Hij is niet boos, alleen blij dat ik weer thuis ben.
Ik ben ook blij dat je weer veilig thuis bentquote:Op woensdag 4 maart 2015 18:43 schreef kuolema het volgende:
[..]
Hij is niet boos, alleen blij dat ik weer thuis ben.
Dank je en sorry. Ik krijg liefde in de vorm van pizza straksquote:Op woensdag 4 maart 2015 18:54 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik ben ook blij dat je weer veilig thuis bent
Wat een heftige dag heb jij gehad zeg, ik heb het echt heel erg met je te doen.
Gelukkig is hij niet boos op je en ik hoop dat je een beetje liefde kunt krijgen van hem, het maakt misschien niet je rot gevoel weg, maar kan wel wat waard zijn.
*knuffel* Zet hem op he
Die sorry is absoluut niet nodig! Je zat/zit verdorie in crisis, daar kun je helemaal niks aan doen en ik verwijt je niks. Op zulke momenten hoef jij je echt niet druk te maken om het zieltje van een vreemde achter een laptopje ergens ver weg. Daarnaast: dat mensen zich misschien zorgen maken is geen verkeerde zaak, zulke dingen gebeuren en dat hoort bij het leven. Ik ben alleen maar blij dat je nu rustiger bent geworden.quote:Op woensdag 4 maart 2015 19:02 schreef kuolema het volgende:
[..]
Dank je en sorry. Ik krijg liefde in de vorm van pizza straks![]()
Knuffel terug
quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:32 schreef kuolema het volgende:
Goed dat je gebeld hebt, hoop dat je vannacht gewoon rustig kan slapen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
Je hebt toch ook wel met studieadviseurs overlegt? In situaties zoals wij die zitten wordt je vaak ontzien, of zijn de regeltjes iets minder streng. Heeft mij toen erg geholpen.quote:Op woensdag 4 maart 2015 13:19 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Het is gewoon een beetje vervelend dat ze een strenge aanwezigheidsplicht hebben en ik niet in de problemen wil komen (anderzijds, als ik dit niet haal, heb ik genoeg punten), en ik kan slecht tegen dit soort stressmaar vandaag slaat echt gewoon eventjes nergens op
Uiteindelijk tot half 3 gebleven, ben toen maar naar huis gegaan. Ging wel redelijk vandaag na zo'n k*t ochtend. Nu weer wat onrustiger, maar vanavond gewoon maar een oxazepam voor het slapen gaan. En zo knap hoef je het niet te vinden, als ik lees wat sommige hier hebben stelt wat ik heb niet heel veel voor. Heb meer respect voor jou en een aantal andere usersquote:Goed dat je naar de uni bent gegaan. Misschien doet een beetje afleiding en bezig zijn je juist eventjes. Goed luister goed naar wat je aankan. ('k Vind het echt zo ontzettend knap hoe jij bezig bent, zit het echt met bewondering te volgen).
Ik had al ademhalings oefeningen gekregen van de huisarts! Zeker niet dom, vanavond ga ik ze uit proberen. Kijken of het helpt, maar bedankt voor de tip!quote:Ik ga even dom doen, maar bij mij werkt het om paniek weg te ademen en met mantra's weg te denken (heb ik mezelf vrij jong aangeleerd, heb om de halverklap voor de domste dingen de neiging om paniek aanvallen te krijgen). Het wegademen is twee tellen in en drie tellen uit (en dan echt rustige tellen), om hyperventilatie te voorkomen langer uit dan in. En mantra's zijn vaak in de trant "dit komt goed". Ook als ik de spanning voel opkomen verzin oplossingen om rustig te blijven (ik ben vaak panisch in drukke bussen, maar dan bedenk ik "dan vraag ik aan die meneer of ik er langs mag en aan die meneer. En dan doe ik direct bij de halte voor de mijne, zodat ik op tijd bij de deur sta").
Zijn zulke trucjes niks voor jou?
Het is nog geen probleem. Daarnaast hebben ze daar zoiets van "je hebt pech", dus tja...quote:Op woensdag 4 maart 2015 21:58 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Je hebt toch ook wel met studieadviseurs overlegt? In situaties zoals wij die zitten wordt je vaak ontzien, of zijn de regeltjes iets minder streng. Heeft mij toen erg geholpen.
Super goed dat het wel beter ging vandaag en goede keus dat je wel naar je studie bent geweest.quote:[..]
Uiteindelijk tot half 3 gebleven, ben toen maar naar huis gegaan. Ging wel redelijk vandaag na zo'n k*t ochtend. Nu weer wat onrustiger, maar vanavond gewoon maar een oxazepam voor het slapen gaan. En zo knap hoef je het niet te vinden, als ik lees wat sommige hier hebben stelt wat ik heb niet heel veel voor. Heb meer respect voor jou en een aantal andere users, als ik lees wat jullie meemaken weet ik nog net zo niet of ik dat aan zou kunnen.
Veel succes met proberen. Misschien nog een tip: begin met die oefeningen voordat je in een volledige paniekaanval zit! Het helpt in rustig blijven en paniek is paniek.quote:[..]
Ik had al ademhalings oefeningen gekregen van de huisarts! Zeker niet dom, vanavond ga ik ze uit proberen. Kijken of het helpt, maar bedankt voor de tip!
Moest meteen aan ons Skype chat denkenquote:Op woensdag 4 maart 2015 22:14 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Het is nog geen probleem. Daarnaast hebben ze daar zoiets van "je hebt pech", dus tja...
Gelukkig hoef ik die punten niet perse te halen. Het gaat meer over niet zwak willen zijn en niet willen falen.
Ik vind het alleen vervelend dat ik ook momenteel heel slecht in mijn vel zit en dat ik dus heel gênant een jankbui kreegMaar goed... gezien door de rust van vandaag de griep ineens vol doorzet, vrees ik morgen nog een dagje thuis te moeten blijven. Het komt wel goed uiteindelijk
[..]
Super goed dat het wel beter ging vandaag en goede keus dat je wel naar je studie bent geweest.
En tsss... niet vergelijken, je lijdt, je doet je best en neemt hele dappere keuzes. Als het je overkomt, kun je het aan, want je hebt geen keuze erin. Alleen hoe je ermee omgaat is een keuze en jij maakt daar hele goede keuzes in en daar mag je trots op zijn. Ziek zijn is niet objectief met elkaar te vergelijken, die vergelijking doet er ook niet toe. Het gaat erom dat mensen lijden en dat het naar is.
[..]
Veel succes met proberen. Misschien nog een tip: begin met die oefeningen voordat je in een volledige paniekaanval zit! Het helpt in rustig blijven en paniek is paniek.
Veel sterkte (en sorry voor het preekje...)
Denk dat je voor dit soort vragen beter in WGR kunt zijn?quote:Op woensdag 4 maart 2015 23:34 schreef Droopie het volgende:
Hallo,
Zijn er mensen die een overlijdensverzekering moesten aanvragen voor hun hypotheek en door hun medische geschiedenis 3 bijlagen aan aandoeningen moesten invullen.
Hierdoor heb ik eigenlijk wel een tikkie gekregen en nu twijfel ik al een week of ik toch wel het huis wilt kopen of eigenlijk mijn leven (weer) drastisch moet veranderen om mijn geluk te vinden.
Na het lezen van zo'n formulier besloot ik dat ik die weg niet wilde gaan. Doordat we zelf geld konden inbrengen hadden we geen 100% hypotheek nodig en vroeg de bank niet om een ORV.quote:Op woensdag 4 maart 2015 23:34 schreef Droopie het volgende:
Hallo,
Zijn er mensen die een overlijdensverzekering moesten aanvragen voor hun hypotheek en door hun medische geschiedenis 3 bijlagen aan aandoeningen moesten invullen.
Hierdoor heb ik eigenlijk wel een tikkie gekregen en nu twijfel ik al een week of ik toch wel het huis wilt kopen of eigenlijk mijn leven (weer) drastisch moet veranderen om mijn geluk te vinden.
De vrouw die ik aan de telefoon had vond het blijkbaar ook erg genoeg. Al had ik het idee dat de vrouw van de crisisdienst me zo snel mogelijk weg wilde hebben en me irritant vond. Want terwijl die ander met mijn vader aan de telefoon zat zei ze tegen mij dat ik maar gauw de trein moest gaan halen, zo van 'rot maar gauw op', maar het was toen ook al half 6.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:59 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Op het moment dat je dit soort twijfels hebt, ben je al drie stappen voorbij erg genoeg. En of het gaat helpen kom je alleen achter wanneer je het probeert toch. Dus kom op en zorg voor jezelf, ik maak me zorgen om je!
En waarom hebben vrienden geen zin. Nee ze kunnen het lijden niet bij je wegnemen, maar steun laat je minder alleen staan en minder alleen voelen. Er is geen kant en klare oplossing, alleen dit moet je ook niet alleen dragen om die reden. Het is zo jammer dat je jezelf zo afsluit.
Geen energie hebben hoort bij een depressie, dingen doen kan ervoor zorgen dat je weer meer gaat voelen, dat je een beetje je hoofd kan verlaten. Het is moeilijk, maar geeft wel winst.
Wees een beetje lief voor jezelf, je hoeft dit niet alleen te doen.
Knuffel
De meesten hier hebben zelf genoeg problemen dus ik voel me wel een beetje schuldig, maar besef me ook dat ik het zelf ook niet erg vind om me zorgen te maken over een ander.quote:Op woensdag 4 maart 2015 19:07 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Die sorry is absoluut niet nodig! Je zat/zit verdorie in crisis, daar kun je helemaal niks aan doen en ik verwijt je niks. Op zulke momenten hoef jij je echt niet druk te maken om het zieltje van een vreemde achter een laptopje ergens ver weg. Daarnaast: dat mensen zich misschien zorgen maken is geen verkeerde zaak, zulke dingen gebeuren en dat hoort bij het leven. Ik ben alleen maar blij dat je nu rustiger bent geworden.
En pizza is ook een goede liefdeGeniet ervan
Thanks, slapen lukt helaas niet zo goed. Straks maar weer proberen.quote:Op woensdag 4 maart 2015 21:47 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Goed dat je gebeld hebt, hoop dat je vannacht gewoon rustig kan slapen.
Ik ben wel blij dat ik morgen weer naar een bekende hulpverlener kan. Het is raar om bij vreemden te zitten die je helemaal niet kennen, echt niet leuk. Ze begrepen me ook niet helemaal.quote:Op woensdag 4 maart 2015 15:05 schreef rainbowwarrior het volgende:
[..]
Die mensen die bij de crisisdienst werken vinden niet je je aanstelt. Ze zullen je problemen en klachten serieus nemen.
Deze dag gaat voorbij en morgen is er weer een nieuwe dag. Heel goed dat je morgenmiddag een afspraak hebt bij je psycholoog. Dat duurt gelukkig niet meer lang.
Ga straks nog langs de apotheek, loop nog een rondje, ga dan wat goeds eten. Dan misschien nog wat TV kijken? Het is natuurlijk niets bijzonders, maar tot morgenmiddag kom je de tijd zeker door. Ik heb nog wel een tip voor een goede serie, mocht je zoiets willen.
Neverquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:08 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik weet niet of het een goed idee is om in zo'n staat alleen over straat te gaan? (ik ben geen expert enzo, dus vergeef me als ik er naast zit).
Als ze het haar pa vertelt (of desnoods een smoesje dat ze graag heeft dat hij mee gaat) dan is ze niet alleen onderweg en het ijs is dan misschien een beetje gebroken
Bij mij viel er niet echt een last van mijn schouders, er komt juist meer last bij. Gelukkig hoefde ik het niet zelf te vertellen. Heb jij een goede band met je ouders?quote:Op woensdag 4 maart 2015 15:17 schreef RBWO het volgende:
[..]
Ik quote dit bericht maar omdat de andere nogal lang zijn en ik mobiel zit.
Ik heb mijn angst en paniekaanvallen ook verborgen proberen te houden voor mijn moeder. Helemaal omdat ze kwamen door een bad-trip op xtc.
Tip: vooral niet voor je houden! Ik vond het lastig om mijn ma dit te vertellen maar er viel wel een last van mijn schouders. Had dat veel eerder moeten doen! Lucht echt op!
@egopost
Net even twee uurtjes de stad in geweest! 'Spannend' omdat ik door de angstaanvallen toch 2 maanden heb binnen gezeten. In de stad zelf kreeg ik het wel even warm maar dat was omdat ik teveel met mezelf bezig was (hoe ik me voel) toen ik dat los liet was er helemaal geen spanning meer. Zelfs nog even broodje wezen eten in een restaurantje
Jaquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:19 schreef rainbowwarrior het volgende:
Maar hoe tof is dat dan: al die hulpbrigades hier hee!![]()
![]()
.
Dank je.quote:Op woensdag 4 maart 2015 20:22 schreef rainbowwarrior het volgende:
Hey kuo, super dat je de ggz gebeld hebt en ik ben blij dat je weer iets rustiger bent.
Thanksquote:
Ik denk dat ik namens diegenen allemaal wel kan zeggen "graag gedaan"quote:Op donderdag 5 maart 2015 02:36 schreef kuolema het volgende:
Voor de tweede keer wakker sinds 20.00 dus dan nog maar even op alles reageren.
Bedankt allemaal, ik voel me echt gesteund hier
Dat is geen garantie en geldt helaas niet voor iedereen ... maar vaak wel.quote:Op woensdag 4 maart 2015 15:06 schreef Lastpost het volgende:
Wat 'triest' als ik sommige verhalen hier lees, voel ik me bijna bezwaard om zelf even te klagen over m'n eigen leventje. Maar inderdaad, wat de regenboogjongen hierboven ook zegt, uiteindelijk wordt het echt wel beter hoor, alleen de weg erna toe duurt altijd zolang en helaas gevoelsmatig met meer downs dan ups maar dat ligt meer aan je gemoedstoestand op dat moment natuurlijk.
Dat klinkt verstandig, ik vind het tweede punt altijd heel lastig. Het betekent dat je je grenzen moet kunnen aangeven.quote:Ik probeer altijd maar te zoeken naar die kleine dingen die me op dat moment de meeste blijdschap geven en de zaken die teveel druk geven op een laag pitje te zetten, voor zover mogelijk natuurlijk. En ik had ook nooit een 'echte' band met m'n moeder en stiefvader, gewoon 'oke' zou ik eerder zeggen, maar geloof me dat het beter is wanneer zij ook gewoon weten wat je voelt, wat je denkt en waar je tegenaan loopt, maar wat bij mij erg hielp was duidelijk zeggen dat ik niet als patient/probleemgeval gezien wilde worden maar gewoon als zoon en wel de aandacht wilde, maar niet constant het 'hoe gaat het' verhaaltje wilde horen.![]()
Koste hier ook nogal wat moeite, onze gesprekken waren nooit veel dieper dan over de games die ik speelde, voetbal, school (indien van toepassing) en sporadisch de vraag of het beter gaat of nog steeds dramatisch, waar ik liever niet over praatte omdat het altijd al oppervlakkig geouwehoer was waardoor het enkel bleef bij wat ja/nee/oke antwoorden. Heeft mij in ieder geval geholpen om eens duidelijk en oprecht/eerlijk te zeggen wat er bij mij speelde en dat ik het gevoel had eigenlijk geen band te hebben met m'n ouders terwijl zij het idee hadden dat het gewoon bij de leeftijd hoorde en dat ik die behoefte niet had om te praten/serieuze onderwerpen aan te snijden.
Ik wilde juist zeggen 'ga sporten' maar dat is dus ook niet zo'n goed idee ...quote:Op donderdag 5 maart 2015 08:30 schreef ChildoftheStars het volgende:
O...jee... Ik voel een enorme AM-drang en ik weet niet hoe ik die langer moet uitstellen :S
En ik moet nu ook echt minder gaan sporten, maar het lukt me niet om daar keuzes in te maken, waardoor ik alsnog dezelfde uren ga.
Het is zo irritant, ik weet precies waarom ik die copingen heb, welke behoefte erachter zit, maar ik kan het gewoon niet ombuigen. Het enige nare is dat die boosheid de vicieuze cirkel sterker maakt.
Ik zit nog boven de max die gesteld is, maar sporten ga ik wel vandaag, donderdag was zo'n dag waarop ik officieel mag.quote:Op donderdag 5 maart 2015 09:00 schreef kuolema het volgende:
[..]
Ik wilde juist zeggen 'ga sporten' maar dat is dus ook niet zo'n goed idee ...
Denk je dat je er spijt van gaat krijgen als je automutileert? Misschien is dat dan iets om je tegen te houden. En dan per uur uitstellen. Of per half uur.
Beetje te lange tekst geworden, spoiler dan maar.quote:Op donderdag 5 maart 2015 02:47 schreef kuolema het volgende:
[..]
Dat is geen garantie en geldt helaas niet voor iedereen ... maar vaak wel.
[..]
Dat klinkt verstandig, ik vind het tweede punt altijd heel lastig. Het betekent dat je je grenzen moet kunnen aangeven.
Voor de ouders zelf is het ook beter als ze een beetje weten wat er speelt. De hulpverlener van gister zei ook al dat ze echt wel wat doorhebben en het dan fijner voor ze is als ze er wat meer over weten. Mijn vader zei de laatste weken meerdere keren 'Wat is er aan de hand? Ik zie aan je dat het niet goed gaat', wat ik echt ontzettend irritant en naar vind. Ik zie mezelf niet ineens open zijn naar mijn ouders, maar misschien is het beter om dan eerlijk te zeggen dat het inderdaad niet goed gaat zonder in details te hoeven treden (het vervelende is dat er dan wel over doorgevraagd zal worden maar daar zijn natuurlijk afspraken over te maken).
Hoeveel vertel jij je ouders? Heb je het ook over waarom je je niet goed voelt? Ik zie mezelf dat echt nooit doen, wil dat gewoon niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In het begin kunnen alle 'kwalen' toenemen. Mensen worden eerst vaak angstiger, wat kan leiden tot paniekquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:07 schreef RipMcPants het volgende:
Wow, wat schiet het op met dit topic!
Ik zit inmiddels zo'n 3 weken aan de Citalopram 20mg. Misschien zit het tussen mijn oren (hihaho, woordspeling!) maar ik heb het idee dat het wat begint te doen. Alleen gek genoeg heb ik sinds ik de medicatie slik soms vanuit het niets ineens (kleine) 'paniekaanvallen' of zo
Ik ben normaal juist ontzettend, of wellicht zelfs té relaxed en ik herken die gejaagdheid en nervositeit dus eigenlijk niet. Het kan zomaar ineens opzetten als ik ergens heen moet, zoals bijv. boodschappen doen, naar de sportschool of zo. Dus ook in relatief 'vertrouwde' omgeving. Het wordt juist heftiger als ik naar een nieuwe locatie ga. Ik had vorige week eigenlijk de opening van een expositie van een vriend van me, maar ik kreeg een nervositeit die zich opbouwde tot een paniekaanval, dus ik durfde het toch helaas niet aan om te gaan
Herkent iemand dit? Het klinkt nogal tegenstrijdig, omdat Citalopram onder andere wordt voorgeschreven aan mensen die last hebben van paniekaanvallen. Mijn huisarts wil nu de dosis opschroeven naar 30mg, om te kijken of dat iets helpt. Ik weet niet precies wat ik hier nou van moet vinden
Ik word een beetje gek van de frustratie... Lekker dwangmatig weer vandaagquote:Op donderdag 5 maart 2015 09:31 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Don't do it! Je staat er boven childofdstars, ik weet dat en jij weet dat.Probeer afleiding te zoeken.
Herkenbaar! Ik zit ook op citalopram 20mg en de eerste paar weken was ik juist angstiger en meer nerveus. Na 3-4 weken merkte ik dat het iets begon te doen. En nu na 7-8 weken werkt het.quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:07 schreef RipMcPants het volgende:
Wow, wat schiet het op met dit topic!
Ik zit inmiddels zo'n 3 weken aan de Citalopram 20mg. Misschien zit het tussen mijn oren (hihaho, woordspeling!) maar ik heb het idee dat het wat begint te doen. Alleen gek genoeg heb ik sinds ik de medicatie slik soms vanuit het niets ineens (kleine) 'paniekaanvallen' of zo
Ik ben normaal juist ontzettend, of wellicht zelfs té relaxed en ik herken die gejaagdheid en nervositeit dus eigenlijk niet. Het kan zomaar ineens opzetten als ik ergens heen moet, zoals bijv. boodschappen doen, naar de sportschool of zo. Dus ook in relatief 'vertrouwde' omgeving. Het wordt juist heftiger als ik naar een nieuwe locatie ga. Ik had vorige week eigenlijk de opening van een expositie van een vriend van me, maar ik kreeg een nervositeit die zich opbouwde tot een paniekaanval, dus ik durfde het toch helaas niet aan om te gaan
Herkent iemand dit? Het klinkt nogal tegenstrijdig, omdat Citalopram onder andere wordt voorgeschreven aan mensen die last hebben van paniekaanvallen. Mijn huisarts wil nu de dosis opschroeven naar 30mg, om te kijken of dat iets helpt. Ik weet niet precies wat ik hier nou van moet vinden
Precies, wachten.... na 3 weken is het bij mij ook een puinhoop, daarna wordt t beter.... ik spreek uit ervaring na ophogingen, afbouwpogingen en overstapactiesquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:47 schreef RBWO het volgende:
[..]
Herkenbaar! Ik zit ook op citalopram 20mg en de eerste paar weken was ik juist angstiger en meer nerveus. Na 3-4 weken merkte ik dat het iets begon te doen. En nu na 7-8 weken werkt het.
Ik ging net als jou vragen of ik moest opschroeven naar 30mg. Maar als het begint te werken (zegt mijn huisarts!) hoef je niet op te schroeven. Ik moest het sowieso 10 weken afwachten. Als het dan nog niet goed werkt / goed genoeg werkt kunnen We altijd opschroeven.
Welkom! Maar al te bekend verhaal, dat met die man met de hamer. Op gegeven moment knak je en begint het psychisch circus.quote:
Allereerst "Welkom!" en ik vind het erg tof dat je besloten hebt mee te gaan posten.quote:
Jaaa! Dream Theaterquote:Op donderdag 5 maart 2015 17:05 schreef kuolema het volgende:
Ik wil even dit nummer met jullie delen. Gaat over bipolaire stoornis (06:50 en 31:58), ptss (12:41), schizofrenie (14:49), post-partum depressie (19:52), autisme (26:10) en dissociatieve stoornis (36:03).
Dream Theater
quote:Op donderdag 5 maart 2015 20:54 schreef kuolema het volgende:
Kom chatten mensen, ik heb afleiding nodig.
Gaat t vandaag iets beter dan gister? Ik las net ff terug, stoer geweest jij 👍quote:
Het gaat wel ietsje beter maar niet goed. Ben nu ook mijn best aan het doen, kijk naar de lijst van Linehan met activiteiten of er wat tussen zit dat nu handig is om te doen.quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:01 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Gaat t vandaag iets beter dan gister? Ik las net ff terug, stoer geweest jij 👍
Ben nu aan het luisteren en nu snap ik hetquote:Op donderdag 5 maart 2015 20:25 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Jaaa! Dream Theater
Ik zal eens luisteren dan naar de cd. Heb hem wel maar nooit naar de teksten geluisterd.
En ik vind Metropolis pt 2 nog steeds het beste van ze
Ik werd er echt een beetje bang van, alleen thuis....
(Sorry voor offtopic reactie, qua depressie weinig nieuws, die is alweer een klein jaartje over)
afhankelijk van wat. Je gedaan hebt, kunnen ze daar toch, objectief gezien, gelijk in hebben?quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:51 schreef ChildoftheStars het volgende:
Het is hier helemaal mis gegaan![]()
En dan bel je crisis en dan krijg je te horen "ja... maar dat moet je ook niet doen he"
Ja... dat klopt wel...quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:51 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
afhankelijk van wat. Je gedaan hebt, kunnen ze daar toch, objectief gezien, gelijk in hebben?
ja, ok, maar dat zei je er niet bijquote:Op donderdag 5 maart 2015 21:52 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja... dat klopt wel...
Alleen het gesprek daarna aangaan is misschien wel leuk
En dat was dan het gesprek? Lekker dan ...quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:51 schreef ChildoftheStars het volgende:
Het is hier helemaal mis gegaan![]()
En dan bel je crisis en dan krijg je te horen "ja... maar dat moet je ook niet doen he"
Youtube op zentangle.....quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:02 schreef kuolema het volgende:
[..]
Het gaat wel ietsje beter maar niet goed. Ben nu ook mijn best aan het doen, kijk naar de lijst van Linehan met activiteiten of er wat tussen zit dat nu handig is om te doen.
Wat een eikelsquote:Op donderdag 5 maart 2015 21:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dat was het gesprek. Het heeft twee minuten geduurd
(nou... oppervlakkig is dat niet... zoiets kan heel erg spanningverlagend zijn)quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:25 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Youtube op zentangle.....
Super makkelijk en de tijd vliegt![]()
Is misschien een wat oppervlakkige reactie, maar toch is mijn ervaring: iets willekeurigs gaan doen kan helpen.
Had ik vroeger nooit hobbies of interesses, nu heb ik er bijna teveel.
Hoest met je medicatie experimenten? Werkt er al iets?
Dat weet ik. Het leidt echt heel erg lekker af. Op pinterest is er ook veel over te vinden.quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
(nou... oppervlakkig is dat niet... zoiets kan heel erg spanningverlagend zijn)
quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:30 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Dat weet ik. Het leidt echt heel erg lekker af. Op pinterest is er ook veel over te vinden.
Ik bedoelde meer te zeggen dat het wat oppervlakkig over kan komen dat ik begin over maken van stomme tekeningetjes, als reactie op een uitleg van kuo dat het nog niet echt super gaat.
Jammer die paniekaanval :S Maar je bent zo te zien wel veilig thuis gekomen? Was je alleen?quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:31 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Vanavond naar familie geweest, ging redelijk tot de terug weg. Moesten richting huis met de auto door een heel donker gebied met bossen. Ik weet niet waarom maar werd er heel naar door. Gevolg: paniekaanval.
Volgende keer bellen voordat t misgaat? En t dan uitspreken dat je op een grens zit? Dan kunnen ze je er misschien wel uit praten, soms helpt praten best goedquote:Op donderdag 5 maart 2015 21:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dat was het gesprek. Het heeft twee minuten geduurd
Klopt... ik was het al de hele dag aan het ophouden, alleen ik durfde het niet echtquote:Op donderdag 5 maart 2015 22:45 schreef zomertje het volgende:
[..]
Volgende keer bellen voordat t misgaat? En t dan uitspreken dat je op een grens zit? Dan kunnen ze je er misschien wel uit praten, soms helpt praten best goed
Wel veilig thuisgekomen, was met zus en vader. Ben nu gewoon verdrietig en boos, op zulk soort momenten ga ik ook veel nadenken en kom ik gewoon tot de conclusie dat het de afgelopen 3 jaar gewoon allemaal tegen zit. Als ik dan vrienden en studiegenoten gewoon leuke dingen zie doen en genieten kan ik daar zelfs jaloers op worden, waardoor uiteindelijk de situatie er alleen maar erger op wordt.quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:34 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Jammer die paniekaanval :S Maar je bent zo te zien wel veilig thuis gekomen? Was je alleen?
Probeer je een beetje te richten op wat wel goed ging he? Die paniekaanval was jammer, maar dat je naar je familie ging, is goed
Veel sterkte
Het scheelt dat je boos bent op de situatie en niet op jezelf. Je werkt nu hard aan jezelf en van je studiegenoten zie je ook maar een deel van het leven, die zullen ook hun tegenslagen hebben (en anders vanzelf krijgen). Je werkt aan jezelf en het gaat verbeteren.quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:48 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Wel veilig thuisgekomen, was met zus en vader. Ben nu gewoon verdrietig en boos, op zulk soort momenten ga ik ook veel nadenken en kom ik gewoon tot de conclusie dat het de afgelopen 3 jaar gewoon allemaal tegen zit. Als ik dan vrienden en studiegenoten gewoon leuke dingen zie doen en genieten kan ik daar zelfs jaloers op worden, waardoor uiteindelijk de situatie er alleen maar erger op wordt.
Dat herken ik wel heel erg eig. Heeft ook te maken dat ik t vaak zonde vind om te doen of juist nutteloos.quote:Op donderdag 5 maart 2015 23:00 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Herkend iemand dit? Ik heb de laatste tijd behoorlijk wat momenten dat ik moet huilen, maar ik kan het gewoon niet. Hoogstens een paar tranen als ik alleen ben. Het lijkt me best een keer lekker om even alles van me af te janken, maar het lukt gewoon niet.
Klinkt misschien raar, maar ga gewoon die dingen doen. Dat genieten en het leuk vinden komt later wel (hoe maf dat ook klinktquote:Op donderdag 5 maart 2015 22:48 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Wel veilig thuisgekomen, was met zus en vader. Ben nu gewoon verdrietig en boos, op zulk soort momenten ga ik ook veel nadenken en kom ik gewoon tot de conclusie dat het de afgelopen 3 jaar gewoon allemaal tegen zit. Als ik dan vrienden en studiegenoten gewoon leuke dingen zie doen en genieten kan ik daar zelfs jaloers op worden, waardoor uiteindelijk de situatie er alleen maar erger op wordt.
Mij lukte dat eigenlijk nooit. Niet dat je daar wat aan hebt, maar dan weet je dat je niet de enige bent met die ervaringquote:Op donderdag 5 maart 2015 23:00 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Herkend iemand dit? Ik heb de laatste tijd behoorlijk wat momenten dat ik moet huilen, maar ik kan het gewoon niet. Hoogstens een paar tranen als ik alleen ben. Het lijkt me best een keer lekker om even alles van me af te janken, maar het lukt gewoon niet.
De spanning kan je verlagen door te bedenken wat je gaat doen voordat de spanning er is.quote:Op donderdag 5 maart 2015 22:47 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Klopt... ik was het al de hele dag aan het ophouden, alleen ik durfde het niet echtwilde Lentis niet storen
![]()
Ik ga maandag even zeuren over de vraag hoe ik beter zelf de spanning kan verlagen op lastige momentjes, want dit gaat niet geheel lekker
Haha sorry. Ik ging net weg. Zat daar met zomertje en Child of the stars maar die gingen beiden slapenquote:Op donderdag 5 maart 2015 23:13 schreef Elvi het volgende:
Tss kom ik helemaal naar de IRC-channel, is er dus niemandWat maken jullie me nou!?
Kom erbij danquote:Op donderdag 5 maart 2015 23:17 schreef RBWO het volgende:
[..]
Haha sorry. Ik ging net weg. Zat daar met zomertje en Child of the stars maar die gingen beiden slapen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |