SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdlijn vermissing en vondst Lisanne en Kris - update 4-12SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdlijn (kort) - bron: EenVandaag - Fotoverslag
Foto's van de wandelingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Analyses van de foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overzicht en analyses van de telefoongegevensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NieuwslinksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaarten en luchtfoto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vondsten Lisanne en KrisSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ZoekactiesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Algemene foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Interviews / getuigenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Flora, fauna, klimaat, zon en maanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Informatie op videoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Informatieve postsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reisverslagen, Criminaliteit en Overige Informatie (o.a. Facebookbeschrijving El Pianista)
[ Bericht 0% gewijzigd door Domnivoor op 24-01-2015 12:08:12 ]![]()
Ben het met je eens en een aanvulling hierop:quote:Op zaterdag 24 januari 2015 03:18 schreef jackie12 het volgende:
Even een ander onderwerp.
Kris en Lisanne zijn even na 11.00 uur begonnen aan de Pianista. Op de lijst van eenvandaag is de eerste foto van 11....?
Laten we aannemen dat het een foto genomen is van 11.05 zoals de Telegraaf schreef.(11.05 begin Pianista)
De taxi's rijden niet verder dan het restaurant.
M.a.w de eerste foto moet dan van het restaurant zijn of iets anders van het directe begin.
Om 11.05 de eerste foto en dan om 13.01 de foto van Lisanne op de mirador.
Dat is binnen 2 uur.
Als ik me even verplaats dan zou ik (met astma) na 2 uur klimmen aangekomen boven maar 1 ding willen; even rusten en even wat drinken. Aan een foto maken van mezelf zou niet direct op mn lijstje staan. Dat kan straks wel.
Dus laten we zeggen 12.50 aankomst mirador. Daarna even wat eten, drinken, verfrissen.
Foto klik klik om 13.01 en om 13.54 de laatste foto
Ik heb net even weer AFK gekeken en de ouders doen er net zo lang over als K en L om bij de 1e quebrada te komen vanaf de mirador maar deden er veel langer over om van het begin van de Pianista naar de top te komen namelijk 2.15 uur tot 2,5 uur met gids.
(staat ook op de verschillende sites dat het 2,5 tot 3 uur lopen is)
Kris en Lisanne moeten vanaf het begin van de Pianista tot aan de top er iets van 1.45 uur over hebben gedaan inclusief even rusten.
Ik denk niet mogelijk.
En dan hebben ze ook nog foto's gemaakt onderweg op de Pianista en zijn ze in een keer goed gelopen.
Dan hebben ze het een half uur tot 3 kwartier sneller gedaan dan hun ouders met gids.(en zij stopten niet voor wat foto's)
Wat als ik naar Panama ga en ik doe er met mijn goede conditie er zonder gids ruim 2 uur over?
Is het dan nog steeds raar dat ik denk dat Kris en Lisanne niet alleen waren en een lift hebben gehad?
De foto’s genomen op de Mirador lijken mij gemaakt door derden.....De juiste compositie van de foto’s kan volgens mij alleen op deze manier gedaan zijn door mensen die daar bekend zijn. De houding van de vrouwen met hun blije gezichten laten volgens mij zien dat zij voor derden poseren.![]()
het hoogteverschil op het Pianistapad is ca. 600 meter. Als je vaker in de bergen gewandeld hebt weet je dat je standaard met 300 meter per uur moet rekenen, maar jonge mensen stijgen sneller dan oudere. Dat K en L binnen 2 uur boven zijn is voor hen gewoon doorlopen geweest. Waren sportieve tantes. Dat hun ouders en een stuk langer over deden is ook normaal. Dat ze niet veel zweetten volgens de foto's kan komen doordat het niet heel warm was en ze ook veel en het steilste stuk onder de bomen liepen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 11:51 schreef gynaika het volgende:
[..]
Ben het met je eens en een aanvulling hierop:
De foto’s genomen op de Mirador lijken mij gemaakt door derden.....De juiste compositie van de foto’s kan volgens mij alleen op deze manier gedaan zijn door mensen die daar bekend zijn. De houding van de vrouwen met hun blije gezichten laten volgens mij zien dat zij voor derden poseren.
Hoe je uit de foto's op de mirador kunt afleiden dat ze door een derde gemaakt zijn moet je maar eens uitleggen. Ik zie dat niet. Ze kunnen heel goed van elkaar genomen zijn.
Ik denk ook dat ze de wandeling adembenemend mooi gevonden zullen hebben. En misschien nog iets meer wilden zien. Wat je m.i. wel uit de foto's kunt afleiden is dat ze wisten dat ze het hoogste punt bereikt hadden en dus ook wisten waar ze waren.![]()
Domnivoor:
afgelopen maanden september en oktober gaf je aan dat Baru naar Panama zou gaan en de Pianista zou gaan lopen. Hij zou bepaalde details gaan verifieren, GPS coordinaten van quebrada 1 en 2 van de foto's doorgeven, de steep area onderzoeken; kortom, hij ging daar voor de lezers van WS wat doen. Ik had de indruk dat hij dat zelf aan o.m. jou had aangeboden. Vervolgens.... hoorden we er niets meer van. Bij navraag "was het slecht weer", maar blijkbaar was hij daar op mooie dagen aan het voetballen met gidsen.
Kan je aangeven waarom dat zo gelopen is? Wat is er uit zijn onderzoek gekomen? Is er uberhaupt wat uitgekomen? Is er iets uitgekomen wat je hebt gedeeld met AFK, zodat ze er voor vertrek met honden ed. nog rekening mee konden houden? Hij wist van onze vragenlijsten via jou toch?
Eerst deelt hij al zijjn kennis van het gebied met alle WS users (en zij hier met ons FOK' kers)
en dan opeens.... niets meer??
Wat is Baru zijn belang in het geheel eigenlijk? Hoe komt hij in Duitsland te wonen? Hoe kwam jij aan zijn FB gegevens? Hij woont daar in Duitsland, er verdwijnen 2 Nederlandse meiden in Panama, en opeens besluit hij:
kom ik ga elke dag op een forum me ermee bemoeien........eh,....omdat....?
ik denk dat ik niet de enige (mogelijke sponsor) ben hier, die hier graag eens de hoed en de rand van zou willen weten ...
[ Bericht 2% gewijzigd door Poekje01 op 24-01-2015 12:31:43 ]![]()
Ik heb dat ook wel gedacht, dat de foto's op de mirador door een derde gemaakt zijn. Ze lijken daar toch net even meer te geven dan op andere foto's. Kan komen door het enthousiasme, hoera we zijn op de top! Maar dan denk je toch ook, als ze dat wisten, dan wisten ze niet dat ze daar moesten omdraaien? Kan. Of ze wisten het wel maar wilden al dan niet op aanraden van een derde nog ff verder wandelen. Die foto's zijn stukken ingetogener. Hoeft niks te betekenen, maar ik kreeg ook het idee dat de foto's op de mirador door derden zijn gemaakt.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:13 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
het hoogteverschil op het Pianistapad is ca. 600 meter. Als je vaker in de bergen gewandeld hebt weet je dat je standaard met 300 meter per uur moet rekenen, maar jonge mensen stijgen sneller dan oudere. Dat K en L binnen 2 uur boven zijn is voor hen gewoon doorlopen geweest. Waren sportieve tantes. Dat hun ouders en een stuk langer over deden is ook normaal. Dat ze niet veel zweetten volgens de foto's kan komen doordat het niet heel warm was en ze ook veel en het steilste stuk onder de bomen liepen.
Hoe je uit de foto's op de mirador kunt afleiden dat ze door een derde gemaakt zijn moet je maar eens uitleggen. Ik zie dat niet. Ze kunnen heel goed van elkaar genomen zijn.
Ik denk ook dat ze de wandeling adembenemend mooi gevonden zullen hebben. En misschien nog iets meer wilden zien. Wat je m.i. wel uit de foto's kunt afleiden is dat ze wisten dat ze het hoogste punt bereikt hadden en dus ook wisten waar ze waren.![]()
kkrijg je vast wat meer over te horen (misschien niet eens alles) op een meetingquote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:18 schreef Poekje01 het volgende:
Domnivoor:
afgelopen maanden september en oktober gaf je aan dat Baru naar Panama zou gaan en de Pianista zou gaan lopen. Hij zou bepaalde details gaan verifieren, GPS coordinaten van quebrada 1 en 2 van de foto's doorgeven, de steep area onderzoeken; kortom, hij ging daar voor de lezers van WS wat doen. Ik had de indruk dat hij dat zelf aan o.m. jou had aangeboden. Vervolgens.... hoorden we er niets meer van. Bij navraag "was het slecht weer", maar blijkbaar was hij daar op mooie dagen aan het voetballen met gidsen.
Kan je aangeven waarom dat zo gelopen is? Wat is er uit zijn onderzoek gekomen? Is er uberhaupt wat uitgekomen? Is er iets uitgekomen wat je hebt gedeeld met AFK, zodat ze er voor vertrek met honden ed. nog rekening mee konden houden? Hij wist van onze vragenlijsten via jou toch?
Eerst deelt hij al zijjn kennis van het gebied met alle WS users (en zij hier met ons FOK' kers)
en dan opeens.... niets meer??
Wat is Baru zijn belang in het geheel eigenlijk? Hoe komt hij in Duitsland te wonen? Hoe kwam jij aan zijn FB gegevens? Hij woont daar in Duitsland, er verdwijnen 2 Nederlandse meiden in Panama, en opeens besluit hij:
kom ik ga elke dag op een forum me ermee bemoeien........eh,....omdat....?
ik denk dat ik niet de enige (mogelijke sponsor) ben hier, die hier graag eens de hoed en de rand van zou willen weten ...![]()
Niemand gaat antwoorden krijgen in Boquete denk ik.
Het is me wel duidelijk dat men het in Boquete er liever niet meer over heeft.
Letterlijk iedereen die daar woont heeft belang bij de goede naam van de toeristenplaats.
Of je nu gids bent, koffieplanter, koffieplukker, hotel- of restauranteigenaar, winkelier, taxichaffeur en ga zo maar door. Toerisme is hun inkomen. En vergeet de belangen van de onroerend goed handel niet.
El Presidente en de burgemeester van Boquete hebben grote plannen met de toeristen industrie dus ook hen komt negatieve publiciteit niet uit.
www.facebook.com/proyecci(...)?fref=nf&pnref=story
The president of the republic Juan Carlos Varela for several weeks has been announcing the construction of hostels in protected areas and massive visits to national parks.
As mayor of Boquete continues to support the construction of a cable car to the top of Volcan Baru.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Domnivoor:
dit lijkt me toch wel cruciaal, gaat over die foto van voorover gebogen Kris, en Baru zijn antwoord op de vraag van Zazara:
Quote Originally Posted by ZaZara (View Post WS 75, 9/6/2014, thread 5)
RSBM
Baru, the lawyer has mentioned La Quebrada Alejandro a few times. Do you know where that is?
See for instance:
http://www.websleuths.com/forums/sho...3#post10906733
"I don't know any creek's name only river's name. I could be the cable of a zarso bridge but I have never seem lianas like this in our mountain. Maybe the cable have a rubber cover to protect the cable from the oxidation."
Maw. Baru kent die soort lianen vegetatie niet op de Pianista berg en omgeving, maar is daar naar zijn zeggen opgegroeid. Is Eagle scout geweest in het tropische bos. Ofwel hij ziet er zeker geen lianensoort in. Maar... als hij Pianista expert is geweest (er op afgestudeerd op de gidsenschool zegt hij zelf ergens op WS) hoe kan hij die geul (op een uur van de mirador toch), en die plek dan helemaal niet herkennen?
De vraag is van 6 september...
Er er dan ook niet nieuwsgierig naar zijn na 4 maanden elke dag op WS??
[ Bericht 2% gewijzigd door Poekje01 op 24-01-2015 16:00:54 ]![]()
Ik betwijfel dat.quote:Eva Wiessing met cameraman en gids en stukjes draaien onderweg kostte het ruim 2 uur om de top te bereiken.
http://nos.nl/video/66744(...)ug-moeten-nemen.html
Die pauzes om te filmen en interviewen kosten ook behoorlijk wat tijd dus ik denk dat het wel binnen 2 uur te doen is.
Eva loopt met Plinio en idd met een cameraman maar stoppen nergens noemenswaardig.
Zij loopt in een keer goed omdat ze met een gids is en doet er ruim 2 uur over.
Dat is iets anders dan 1.45 uur die K en L er over deden ZONDER gids.
Ik kan me herinneren dat MeloD vertelde dat ze bij het begin van de Pianista even verkeerd liep (jammer dat ze er nu even niet is om dat te vragen)
In een keer goed lopen is dus niet vanzelfsprekend zonder gids.
Om aan die 1.45 te komen moeten ze dus in een keer goed zijn gelopen, hebben ze onderweg 20 foto's gemaakt en staan ze binnen 2 uur fris en fruitig boven op de miradorZou kunnen.quote:het hoogteverschil op het Pianistapad is ca. 600 meter. Als je vaker in de bergen gewandeld hebt weet je dat je standaard met 300 meter per uur moet rekenen, maar jonge mensen stijgen sneller dan oudere. Dat K en L binnen 2 uur boven zijn is voor hen gewoon doorlopen geweest. Waren sportieve tantes. Dat hun ouders en een stuk langer over deden is ook normaal. Dat ze niet veel zweetten volgens de foto's kan komen doordat het niet heel warm was en ze ook veel en het steilste stuk onder de bomen liepen.
Maar vergeet niet dat de avond daarvoor Lisanne nog hoesterig en astmatisch bij Myriam op de bank zat en zij zich niet kon voorstellen dat ze de volgende dag een lange tocht zouden maken.
Lisanne ziet er heel fris uit vind ikIk vind het zeer opmerkelijk dat Lisanne op precies dezelfde plek staat als waar Plinio zijn foto van heeft gemaakt en dat blijf ik vinden.quote:De foto’s genomen op de Mirador lijken mij gemaakt door derden.....De juiste compositie van de foto’s kan volgens mij alleen op deze manier gedaan zijn door mensen die daar bekend zijn. De houding van de vrouwen met hun blije gezichten laten volgens mij zien dat zij voor derden poseren.![]()
Baru is naar mijn mening fake. Heb dat ook al vaker gezegd.
Baru zit op WS en van alle users die er zijn heeft hij alleen Domnivoor uitgekozen om zijn echte naam en FB te geven. Waarom wel aan hem en aan niemand anders?
Als ie bang is voor reacties van andere gidsen uit Boquete dan gaat ie toch ook niet verkondigen op WS dat ie, toen ie terug was uit Duitsland, had gepraat met Feliciano?
Daarbij valt het iedereen op dat ie de ene keer perfect Engels spreekt en de andere keer zegt "me doont understand"![]()
idd. En Plinio M. zegt ergens: all western european girls look alike, alle west europese meiden zien er hetzelfde uit voor een Panamees.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:54 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik betwijfel dat.
Eva loopt met Plinio en idd met een cameraman maar stoppen nergens noemenswaardig.
Zij loopt in een keer goed omdat ze met een gids is en doet er ruim 2 uur over.
Dat is iets anders dan 1.45 uur die K en L er over deden ZONDER gids.
Ik kan me herinneren dat MeloD vertelde dat ze bij het begin van de Pianista even verkeerd liep (jammer dat ze er nu even niet is om dat te vragen)
In een keer goed lopen is dus niet vanzelfsprekend zonder gids.
Om aan die 1.45 te komen moeten ze dus in een keer goed zijn gelopen, hebben ze onderweg 20 foto's gemaakt en staan ze binnen 2 uur fris en fruitig boven op de mirador
[..]
Zou kunnen.
Maar vergeet niet dat de avond daarvoor Lisanne nog hoesterig en astmatisch bij Myriam op de bank zat en zij zich niet kon voorstellen dat ze de volgende dag een lange tocht zouden maken.
Lisanne ziet er heel fris uit vind ik
[..]
Ik vind het zeer opmerkelijk dat Lisanne op precies dezelfde plek staat als waar Plinio zijn foto van heeft gemaakt en dat blijf ik vinden.
mwah...
Kris (rood haar!!!) 1.67 meter, met daarnaast, toch heel lange Lisanne met 1.87...
en alleen daar.... zonder gids....?
1.87, Dat is in vgl met de relatieve korte gedrongen Panamese Lationo mannen echt lang.
Maar Plinio is zelf ook best een lange man....en die kijkt niet naar meiden?
Nou, hij zet ze anders graag op zijn FB pagina...
Maar nee, was hem niet opgevallen of hij hen had gezien, en de gasten die hij bij zich had dan? Ook niet?
kom op ELKE hetero man zegt dan tegen elkaar bij het voorbijgaan van K en L of vrouwen zo,
he, zag je die... die... lekker ding he....
En weet dat dan naderhand niet meer? zijn gasten waren neem ik aan toeristen? Uit een West Europees land? En die viel ook niks op...? Ook niet na het zien van die bill boards?
[ Bericht 1% gewijzigd door Poekje01 op 24-01-2015 13:15:33 ]![]()
quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:13 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Hoe je uit de foto's op de mirador kunt afleiden dat ze door een derde gemaakt zijn moet je maar eens uitleggen. Ik zie dat niet. Ze kunnen heel goed van elkaar genomen zijn.Ik ga geheel mee in de gedachtengang van Marrije.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik heb dat ook wel gedacht, dat de foto's op de mirador door een derde gemaakt zijn. Ze lijken daar toch net even meer te geven dan op andere foto's. Kan komen door het enthousiasme, hoera we zijn op de top! Maar dan denk je toch ook, als ze dat wisten, dan wisten ze niet dat ze daar moesten omdraaien? Kan. Of ze wisten het wel maar wilden al dan niet op aanraden van een derde nog ff verder wandelen. Die foto's zijn stukken ingetogener. Hoeft niks te betekenen, maar ik kreeg ook het idee dat de foto's op de mirador door derden zijn gemaakt.![]()
ik ook. De dames maken op mij een 'pose indruk' en niet op elkaar...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:04 schreef gynaika het volgende:
[..]
[..]
Ik ga geheel mee in de gedachtengang van Marrije.![]()
quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:07 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
ik ook. De dames maken op mij een 'pose indruk' en niet op elkaar...En als we hier dan verder op borduren dan kan dat ook verklaren waarom K en L niet naar huis hebben bericht dat ze de Pianista gingen doen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:07 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
ik ook. De dames maken op mij een 'pose indruk' en niet op elkaar...
Ze gingen die doen met anderen.
Mijn stelling in mijn scenario dat ze dat niet deden omdat het in NL nog midden in de nacht was klopte natuurlijk niet het was aan het einde van de middag in Nederland.
Prima tijd om een appje/smsje naar huis te sturen.![]()
Kijk goed naar Plinio's gezichtsuitdrukking, na ongeveer 1 minuut, als er gevraagd wordt hoe hij denkt dat K&L (hun resten) terecht gekomen zijn op de plek(ken) waar ze gevonden zijn. Het moment duurt maar kort en je moet het waarschijnlijk een paar keer afdraaien.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:54 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik betwijfel dat.
Eva loopt met Plinio en idd met een cameraman maar stoppen nergens noemenswaardig.
Zij loopt in een keer goed omdat ze met een gids is en doet er ruim 2 uur over.
Dat is iets anders dan 1.45 uur die K en L er over deden ZONDER gids.
Ik kan me herinneren dat MeloD vertelde dat ze bij het begin van de Pianista even verkeerd liep (jammer dat ze er nu even niet is om dat te vragen)
In een keer goed lopen is dus niet vanzelfsprekend zonder gids.
Om aan die 1.45 te komen moeten ze dus in een keer goed zijn gelopen, hebben ze onderweg 20 foto's gemaakt en staan ze binnen 2 uur fris en fruitig boven op de mirador![]()
Dat blijf ook ik zeer opmerkelijk vinden.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:54 schreef jackie12 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ik vind het zeer opmerkelijk dat Lisanne op precies dezelfde plek staat als waar Plinio zijn foto van heeft gemaakt en dat blijf ik vinden.![]()
[quote]Op zaterdag 24 januari 2015 12:43 schreef Grijzemassa het volgende:
Niemand gaat antwoorden krijgen in Boquete denk ik.
Het is me wel duidelijk dat men het in Boquete er liever niet meer over heeft.
Letterlijk iedereen die daar woont heeft belang bij de goede naam van de toeristenplaats.
Of je nu gids bent, koffieplanter, koffieplukker, hotel- of restauranteigenaar, winkelier, taxichaffeur en ga zo maar door. Toerisme is hun inkomen. En vergeet de belangen van de onroerend goed handel niet.
El Presidente en de burgemeester van Boquete hebben grote plannen met de toeristen industrie dus ook hen komt negatieve publiciteit niet uit.
www.facebook.com/proyecci(...)?fref=nf&pnref=story
The president of the republic Juan Carlos Varela for several weeks has been announcing the construction of hostels in protected areas and massive visits to national parks.
As mayor of Boquete continues to support the construction of a cable car to the top of Volcan Baru.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Juist! En die gelaatsuitdrukking blijft maar in mijn geest hangen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:11 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Kijk goed naar Plinio's gezichtsuitdrukking, na ongeveer 1 minuut, als er gevraagd wordt hoe hij denkt dat K&L (hun resten) terecht gekomen zijn op de plek(ken) waar ze gevonden zijn. Het moment duurt maar kort en je moet het waarschijnlijk een paar keer afdraaien.![]()
een (fake) FB pagina, mailadres en identiteit zijn zo aangemaakt.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:00 schreef jackie12 het volgende:
Baru is naar mijn mening fake. Heb dat ook al vaker gezegd.
Baru zit op WS en van alle users die er zijn heeft hij alleen Domnivoor uitgekozen om zijn echte naam en FB te geven. Waarom wel aan hem en aan niemand anders?
Als ie bang is voor reacties van andere gidsen uit Boquete dan gaat ie toch ook niet verkondigen op WS dat ie, toen ie terug was uit Duitsland, had gepraat met Feliciano?
Daarbij valt het iedereen op dat ie de ene keer perfect Engels spreekt en de andere keer zegt "me doont understand"![]()
Plinio heeft veel gezegd, zonder woorden te gebruiken.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:20 schreef gynaika het volgende:
[..]
Juist! En die gelaatsuitdrukking blijft maar in mijn geest hangen.![]()
Ik ga hierin mee.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:10 schreef jackie12 het volgende:
[..]
[..]
En als we hier dan verder op borduren dan kan dat ook verklaren waarom K en L niet naar huis hebben bericht dat ze de Pianista gingen doen.
Ze gingen die doen met anderen.
Mijn stelling in mijn scenario dat ze dat niet deden omdat het in NL nog midden in de nacht was klopte natuurlijk niet het was aan het einde van de middag in Nederland.
Prima tijd om een appje/smsje naar huis te sturen.![]()
kan je / iemand de NOS video link van Eva Wiessing hier nog eens neerplakken aub? ( in post hierboven werkt ie niet)quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:11 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Kijk goed naar Plinio's gezichtsuitdrukking, na ongeveer 1 minuut, als er gevraagd wordt hoe hij denkt dat K&L (hun resten) terecht gekomen zijn op de plek(ken) waar ze gevonden zijn. Het moment duurt maar kort en je moet het waarschijnlijk een paar keer afdraaien.![]()
http://nos.nl/video/66744(...)ug-moeten-nemen.htmlquote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:25 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
kan je / iemand de NOS video link van Eva Wiessing hier nog eens neerplakken aub? ( in post hierboven werkt ie niet)![]()
Je weet blijkbaar meer dan ik. Ik wist niet eens dat hij over GPS-apparatuur beschikte. Ik wist van het voetballen, maar 'op mooie dagen met gidsen' is nieuw voor me.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:18 schreef Poekje01 het volgende:
Domnivoor:
afgelopen maanden september en oktober gaf je aan dat Baru naar Panama zou gaan en de Pianista zou gaan lopen. Hij zou bepaalde details gaan verifieren, GPS coordinaten van quebrada 1 en 2 van de foto's doorgeven, de steep area onderzoeken; kortom, hij ging daar voor de lezers van WS wat doen. Ik had de indruk dat hij dat zelf aan o.m. jou had aangeboden. Vervolgens.... hoorden we er niets meer van. Bij navraag "was het slecht weer", maar blijkbaar was hij daar op mooie dagen aan het voetballen met gidsen.
Ik heb gezegd dat hij El Pianista wilde lopen en met betrokkenen wilde praten, meer niet.De naam van een quebrada en een mogelijke wandelroute, voor zover ik weet. Die route staat op de nieuwe kaart in de OP.quote:Kan je aangeven waarom dat zo gelopen is? Wat is er uit zijn onderzoek gekomen? Is er uberhaupt wat uitgekomen?Ik heb geen contact gehad met AFK, maar AFK heeft zelf bronnen in Boquete.quote:Is er iets uitgekomen wat je hebt gedeeld met AFK, zodat ze er voor vertrek met honden ed. nog rekening mee konden houdenIk heb hem geen gedetailleerde vragenlijst gestuurd, wel gezegd dat ik benieuwd was naar zijn bevindingen.quote:Hij wist van onze vragenlijsten via jou toch?Ik hoorde van een andere user dat hij genoeg kreeg van de wilde theorieën en denigrerende opmerkingen op WS. En misschien heeft hij ook opgevangen wat er op FOK! over hem gezegd is (niet via mij overigens). Ik heb er wel begrip voor dat hij er dan op een gegeven moment mee ophoudt.quote:Eerst deelt hij al zijjn kennis van het gebied met alle WS users (en zij hier met ons FOK' kers)
en dan opeens.... niets meer??Hij komt uit Boquete en heeft daar een paar jaar als gids gewerkt. Daarom voelt hij zich betrokken. Hij heeft een groter belang dan de meesten van ons.quote:Wat is Baru zijn belang in het geheel eigenlijk?Ambitie denk ik. Vraag het hem eensquote:Hoe komt hij in Duitsland te wonen?
Hij stuurde iets naar me op waaruit ik kon afleiden hoe hij heet. Dat was niet de bedoeling, en ik heb toegezegd dat ik dat voor me houd.quote:Hoe kwam jij aan zijn FB gegevens?Omdat hij wil weten wat er met die meiden gebeurd is.quote:Hij woont daar in Duitsland, er verdwijnen 2 Nederlandse meiden in Panama, en opeens besluit hij:
kom ik ga elke dag op een forum me ermee bemoeien........eh,....omdat....?Je hebt meer en vaker contact met hem gehad dan ik, dus wat houdt je tegen om hem weer eens een berichtje te sturen?quote:ik denk dat ik niet de enige (mogelijke sponsor) ben hier, die hier graag eens de hoed en de rand van zou willen weten ...
[ Bericht 1% gewijzigd door Domnivoor op 24-01-2015 13:39:55 ]![]()
PM zal zeker wel met zijn ogen aandacht geschonken hebben aan het opvallende duo K & L.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:04 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
idd. En Plinio M. zegt ergens: all western european girls look alike, alle west europese meiden zien er hetzelfde uit voor een Panamees.
mwah...
Kris (rood haar!!!) 1.67 meter, met daarnaast, toch heel lange Lisanne met 1.87...
en alleen daar.... zonder gids....?
1.87, Dat is in vgl met de relatieve korte gedrongen Panamese Lationo mannen echt lang.
Maar Plinio is zelf ook best een lange man....en die kijkt niet naar meiden?
Nou, hij zet ze anders graag op zijn FB pagina...
Maar nee, was hem niet opgevallen of hij hen had gezien, en de gasten die hij bij zich had dan? Ook niet?
kom op ELKE hetero man zegt dan tegen elkaar bij het voorbijgaan van K en L of vrouwen zo,
he, zag je die... die... lekker ding he....
En weet dat dan naderhand niet meer? zijn gasten waren neem ik aan toeristen? Uit een West Europees land? En die viel ook niks op...? Ook niet na het zien van die bill boards?![]()
mm.. het allerlaatste beeld, wat ik zie, is van een overhangende rots, met neerstromnd water, aan een rivier, dan stopt de video bij mij, kunnen K en L daar overnacht hebben?quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:28 schreef RapaNui het volgende:
[..]
http://nos.nl/video/66744(...)ug-moeten-nemen.html![]()
thnxquote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:28 schreef RapaNui het volgende:
[..]
http://nos.nl/video/66744(...)ug-moeten-nemen.html![]()
* UPDATE *
N. v. P. heeft mij vanmorgen (telefonisch) bevestigd dat de mail echt is.
Helaas ben ik van het gesprek niet heel veel wijzer geworden. Het komt erop neer, dat ze er (op dit moment?) niks over mag/wil vertellen... Denk het laatste. Kreeg sterk het gevoel dat ze al de goede bedoelingen (van ons amateurs) een beutje beu zijn...
"Fijn én bedankt dat je jouw website offline hebt gehaald. Mocht er nieuws en/of informatie zijn wat de familie met derde wil delen, dan zal dit via de media worden gecommuniceerd."
Tja, hier moeten we het dan maar mee doen, I guess...![]()
Wel met de beste routebeschrijving die toen online stond en die speciaal gemaakt was om de Pianista zonder gids te doen. Daarmee kon je niet verkeerd gaan. Tot de mirador dan. Dezelfde beschrijving verklaart meteen ook waarom ze door zijn gelopen en niet omgekeerd. "You know you’re at the divide when you’re at the highest point and the trail ahead of you starts to slope downward again."quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:54 schreef jackie12 het volgende:
[..]
In een keer goed lopen is dus niet vanzelfsprekend zonder gids.![]()
misschien het feit dat ik sterk vermoed dat hij een mol is, betaald door de Panamese overheid?quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:29 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Ik heb gezegd dat hij El Pianista wilde lopen en met betrokkenen wilde praten, meer niet.
[..]
De naam van een quebrada en een mogelijke wandelroute, voor zover ik weet. Die route staat op de nieuwe kaart in de OP.
[..]
Ik heb geen contact gehad met AFK, maar AFK heeft zelf bronnen in Boquete.
[..]
Ik heb hem geen gedetailleerde vragenlijst gestuurd, wel gezegd dat ik benieuwd was naar zijn bevindingen.
[..]
Je hebt meer en vaker contact met hem gehad dan ik, dus wat houdt je tegen om hem weer eens een berichtje te sturen?
Een des-informant uit de Latino en Boquete community die Feliciano c.s. moet beschermen tegen al te opdringerige journalisten/onderzoekers? En dit uitstekend doet door ons aan de ene kant te voeren, en aan de andere kant onze kennisbehoefte en invulling zo grotendeels te regisseren? Richting verdwaling / ongeluk?
Ik ga hem niet meer contacten iig.: er komt niets uit.
[ Bericht 1% gewijzigd door Poekje01 op 24-01-2015 13:59:14 ]![]()
Thanks voor the update! Hmmm...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:41 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
* UPDATE *
N. v. P. heeft mij vanmorgen (telefonisch) bevestigd dat de mail echt is.
Helaas ben ik van het gesprek niet heel veel wijzer geworden. Het komt erop neer, dat ze er (op dit moment?) niks over mag/wil vertellen... Denk het laatste. Kreeg sterk het gevoel dat ze al de goede bedoelingen (van ons amateurs) een beutje beu zijn...
"Fijn én bedankt dat je jouw website offline hebt gehaald. Mocht er nieuws en/of informatie zijn wat de familie met derde wil delen, dan zal dit via de media worden gecommuniceerd."
Tja, hier moeten we het dan maar mee doen, I guess...![]()
Als er iemand bij was, zou je toch een foto verwachten waar de dames samen op staan. En eentje waar zo'n derde zelf op staat, maar daar kan een redelijke verklaring voor zijn. Al is het maar, dat die ziek gemeld is bij z'n baas, of een WAO-achtige uitkering heeft in Nederland of Panama.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 12:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik heb dat ook wel gedacht, dat de foto's op de mirador door een derde gemaakt zijn. Ze lijken daar toch net even meer te geven dan op andere foto's. Kan komen door het enthousiasme, hoera we zijn op de top! Maar dan denk je toch ook, als ze dat wisten, dan wisten ze niet dat ze daar moesten omdraaien? Kan. Of ze wisten het wel maar wilden al dan niet op aanraden van een derde nog ff verder wandelen. Die foto's zijn stukken ingetogener. Hoeft niks te betekenen, maar ik kreeg ook het idee dat de foto's op de mirador door derden zijn gemaakt.
Zulke verklaringen gaan niet op voor het ontbreken van een foto met K&L samen. En ik heb nog niemand een onschuldige verklaring zien geven daarvoor. Dus dan kom je bijna noodzakelijkerwijs uit op een scenario met manipulaties, en alle problemen die dat met zich meebrengt. Zoals het merkwaardige succes van elke manipulatie, dat er nog geen enkele is doorgeprikt. Wat zo'n manipulerende dader/medeplichtige vooraf niet kan weten. En ook, dat lang niet iedereen zo'n manipulatie met zekerheid goed kan uitvoeren, waardoor degene die dat wel kan, de aandacht naar zich toe trekt.![]()
Ik vertelde dit van de week ook al: Een paar maanden geleden heb ik iets gepost waarop een stel te zien is die samen met F vulkaan Baru beklimmen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:07 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Als er iemand bij was, zou je toch een foto verwachten waar de dames samen op staan. En eentje waar zo'n derde zelf op staat, maar daar kan een redelijke verklaring voor zijn. Al is het maar, dat die ziek gemeld is bij z'n baas, of een WAO-achtige uitkering heeft in Nederland of Panama.
Zulke verklaringen gaan niet op voor het ontbreken van een foto met K&L samen. En ik heb nog niemand een onschuldige verklaring zien geven daarvoor. Dus dan kom je bijna noodzakelijkerwijs uit op een scenario met manipulaties, en alle problemen die dat met zich meebrengt. Zoals het merkwaardige succes van elke manipulatie, dat er nog geen enkele is doorgeprikt. Wat zo'n manipulerende dader/medeplichtige vooraf niet kan weten. En ook, dat lang niet iedereen zo'n manipulatie met zekerheid goed kan uitvoeren, waardoor degene die dat wel kan, de aandacht naar zich toe trekt.
0 foto's van het stel samen
0 foto's van F samen met iemand van het stel van de in totaal 67 foto's
Het zou heel normaal zijn als die er wel zouden zijn maar in dit geval van vulkaan Baru zijn die er dus niet![]()
Netjes van je.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:42 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
Ik heb in ieder geval besloten om de website definitief te verwijderen...
Je hebt niet meteen even gevraagd hoe ze tov het fok topic staat?
Ik krijg het idee dat de familie het na deze zoektocht wil afsluiten, of nou, niet zozeer dat ze het willen afsluiten, maar wel dat ze verder willen. Met het verwerkingsproces. En misschien denken ze dat commotie het laatste is wat ze kunnen gebruiken. Ik kan me voorstellen dat ze onder een emotioneel juk gebukt gaan, dat ze willen proberen om verder te kijken. En dat ze bang zijn benaderd te worden nav de vragenlijst. En dan kun je zeggen nou dan moeten ze NvP vertellen dat ze niks meer hoeft door te spelen, maar ik denk dat dat lastig is. Dat de nieuwsgierigheid dan toch wordt aangewakkerd. Ofzo.![]()
Ik vind dat toch wel vreemd, het verzoek van NvP om die website met vragen te verwijderen.
Watikjebrom: heeft NvP misschien ook gezegd hoe ze bij jouw website terecht gekomen is?
Dat kan eigenlijk niet anders zijn dan via hier, toch? Want zoals iemand hier al opmerkte (ik weet niet meer wie, sorry), komt een website niet zo snel terecht in de resultaten van een zoekmachine... Vreemd allemaal.
Want als ze het echt willen afsluiten enz, zou je toch denken dat ze dan ook contact opnemen met de leden hier die van plan zijn om naar Boquete te gaan.![]()
Ik denk dat je daar een heel goed punt hebt! Ze klonk ook lichtelijk geïrriteerd aan de telefoon... God weet hoeveel telefoontjes/berichten ze per dag ontvangen... Kan me voorstellen dat je daar wel een keer klaar mee bent.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
Netjes van je.
Je hebt niet meteen even gevraagd hoe ze tov het fok topic staat?
Ik krijg het idee dat de familie het na deze zoektocht wil afsluiten, of nou, niet zozeer dat ze het willen afsluiten, maar wel dat ze verder willen. Met het verwerkingsproces. En misschien denken ze dat commotie het laatste is wat ze kunnen gebruiken. Ik kan me voorstellen dat ze onder een emotioneel juk gebukt gaan, dat ze willen proberen om verder te kijken. En dat ze bang zijn benaderd te worden nav de vragenlijst. En dan kun je zeggen nou dan moeten ze NvP vertellen dat ze niks meer hoeft door te spelen, maar ik denk dat dat lastig is. Dat de nieuwsgierigheid dan toch wordt aangewakkerd. Ofzo.
Het mag nu wel duidelijk zijn dat er (door wie dan ook) meegelezen wordt, het lijkt mij dus verstandig, zoals jij al eerder zei, de discussie centraal (hier op FOK!) te houden.
Mocht er hier iets besproken worden waar ze wat mee kunnen, dan zullen ze dat vast wel doen. Denk niet dat ze daar ook nog een hoop mailtjes en/of telefoontjes voor nodig hebben. Dat zorgt waarschijnlijk alleen maar voor ruis...
Nee, dat heb ik helaas niet kunnen vragen, daar kreeg ik de kans ook niet voor hoor haha. Net als de mail, was ook het gesprek kort en krachtig!![]()
![]()
Weten we dat ook weer. Hoog tijd dat iedereen PGP gaat gebruiken, dan is de echtheid meteen te checken. Ook om andere redenen, want Opstelten, Plasterk en Teeven zijn nogal gluurderige types. En hun opvolgers zullen dat ook zijn.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 13:41 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
* UPDATE *
N. v. P. heeft mij vanmorgen (telefonisch) bevestigd dat de mail echt is.Dat gevoel heb ik al vanaf het begin.quote:Helaas ben ik van het gesprek niet heel veel wijzer geworden. Het komt erop neer, dat ze er (op dit moment?) niks over mag/wil vertellen... Denk het laatste. Kreeg sterk het gevoel dat ze al de goede bedoelingen (van ons amateurs) een beutje beu zijn...Maar websites zijn toch media? Ze zegt eigenlijk, dat ze op dit moment niks willen delen. Uiteraard hun goed recht, zoals iedereen dat heeft. Maar met dat "lopend onderzoek" geeft NvP dus wel informatie aan derden. Of het echt is, of gezegd om de door verscheidene users hier gesuggereerde reden (de kans vergroten dat je op het verzoek ingaat), is een tweede. Erg slim vind ik het niet, want kijk maar wat het gevolg is. Een woordvoerder hoort zoiets op haar klompen aan te voelen.quote:"Fijn én bedankt dat je jouw website offline hebt gehaald. Mocht er nieuws en/of informatie zijn wat de familie met derde wil delen, dan zal dit via de media worden gecommuniceerd."
Tja, hier moeten we het dan maar mee doen, I guess...
Verder vraag ik me af. of alles wat ze tot nu toe wel gecommuniceerd hebben, wel zo door de andere familie gewaardeerd is. Maar dat is een beetje hullie-doen-het-ook praat.![]()
Hoi!quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:21 schreef Saarah het volgende:
Ik vind dat toch wel vreemd, het verzoek van NvP om die website met vragen te verwijderen.
Watikjebrom: heeft NvP misschien ook gezegd hoe ze bij jouw website terecht gekomen is?
Dat kan eigenlijk niet anders zijn dan via hier, toch? Want zoals iemand hier al opmerkte (ik weet niet meer wie, sorry), komt een website niet zo snel terecht in de resultaten van een zoekmachine... Vreemd allemaal.
Want als ze het echt willen afsluiten enz, zou je toch denken dat ze dan ook contact opnemen met de leden hier die van plan zijn om naar Boquete te gaan.
Nee, dat heeft ze me helaas niet verteld, maar ik denk dat het nu wel duidelijk is dat ze die info via dit forum heeft. Kan haast niet anders...![]()
Dat zei ootjekatootje.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:21 schreef Saarah het volgende:
Ik vind dat toch wel vreemd, het verzoek van NvP om die website met vragen te verwijderen.
Watikjebrom: heeft NvP misschien ook gezegd hoe ze bij jouw website terecht gekomen is?
Dat kan eigenlijk niet anders zijn dan via hier, toch? Want zoals iemand hier al opmerkte (ik weet niet meer wie, sorry), komt een website niet zo snel terecht in de resultaten van een zoekmachine... Vreemd allemaal.
Want als ze het echt willen afsluiten enz, zou je toch denken dat ze dan ook contact opnemen met de leden hier die van plan zijn om naar Boquete te gaan.
En wat betreft het laatste, wellicht hadden ze veel liever gezien dat het geld wat nu gebruikt wordt voor een 'ontdekkingsreis' (waar ze misschien niet zoveel vertrouwen in hebben) zou gestort worden op de AFK rekening.![]()
Niet gepubliceerd althans. Heb je een URL naar de foto's die wel online staan?quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:12 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik vertelde dit van de week ook al: Een paar maanden geleden heb ik iets gepost waarop een stel te zien is die samen met F vulkaan Baru beklimmen.
0 foto's van het stel samen
0 foto's van F samen met iemand van het stel van de in totaal 67 foto'sTja, zo zie je maar: alles waarvan je kunt denken "dat zou toch heel normaal zijn", zegt niets over een individueel geval. Dat gaat uiteraard ook op voor foto's die K&L niet genomen hebben, dat er geen afscheidsbericht gevonden(!) is, of althans niet bekend bij het grote publiek, en nog een boel dingen die hier snel het stempel "merkwaardig, dus verdacht" gekregen hebben.quote:Het zou heel normaal zijn als die er wel zouden zijn maar in dit geval van vulkaan Baru zijn die er dus niet![]()
Nee, kan inderdaad niet anders...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:27 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
[..]
Hoi!
Nee, dat heeft ze me helaas niet verteld, maar ik denk dat het nu wel duidelijk is dat ze die info via dit forum heeft. Kan haast niet anders...
(en sorry voor het plotseling binnenvallen hier, maar ik lees nog steeds alles mee. Maar post zelf nog weinig, heb zo het idee dat alles al tien keer gezegd is en dat ik dus alleen maar in herhaling ga vallen)
![]()
Haha, lichtelijk. Dan heeft ze zich ingehouden, en dat moet ook wel, want zij heeft jou benaderd. En ze wilde iets van je, dus dan moet ze dat niet verkloten als jij belt of zij het wel was. Wat juist erg attent is, en onterechte praatjes over haar kan voorkomen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:24 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
Ik denk dat je daar een heel goed punt hebt! Ze klonk ook lichtelijk geïrriteerd aan de telefoon... God weet hoeveel telefoontjes/berichten ze per dag ontvangen... Kan me voorstellen dat je daar wel een keer klaar mee bent.![]()
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat een “foto van K en L samen” wel is gemaakt maar niet in de media is verschenen. Dat zou ook kunnen gelden voor een “foto met een derde erbij”.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:07 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Als er iemand bij was, zou je toch een foto verwachten waar de dames samen op staan. En eentje waar zo'n derde zelf op staat, maar daar kan een redelijke verklaring voor zijn. Al is het maar, dat die ziek gemeld is bij z'n baas, of een WAO-achtige uitkering heeft in Nederland of Panama.
Zulke verklaringen gaan niet op voor het ontbreken van een foto met K&L samen. En ik heb nog niemand een onschuldige verklaring zien geven daarvoor. Dus dan kom je bijna noodzakelijkerwijs uit op een scenario met manipulaties, en alle problemen die dat met zich meebrengt. Zoals het merkwaardige succes van elke manipulatie, dat er nog geen enkele is doorgeprikt. Wat zo'n manipulerende dader/medeplichtige vooraf niet kan weten. En ook, dat lang niet iedereen zo'n manipulatie met zekerheid goed kan uitvoeren, waardoor degene die dat wel kan, de aandacht naar zich toe trekt.![]()
Kan natuurlijk via-via zijn. Getipt dus.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:27 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
[..]
Hoi!
Nee, dat heeft ze me helaas niet verteld, maar ik denk dat het nu wel duidelijk is dat ze die info via dit forum heeft. Kan haast niet anders...![]()
Mwah.. dan hebben beide families er dus vrede mee, als ene B. P., justitiewoordvoerster in Panama, zegt dat de foto's aantonen dat er geen derden bij waren. Niet aannemelijk.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:39 schreef gynaika het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat een “foto van K en L samen” wel is gemaakt maar niet in de media is verschenen. Dat zou ook kunnen gelden voor een “foto met een derde erbij”.![]()
Dat geirriteerde is ook niet zo gek. Ook zij had zich vastgepind op de laatste zoekactie en kan nu de een na de ander vertellen nee, er is niks gevonden. Nee, we moeten voortijdig afbreken met zoeken. NEEHEE geen nieuws!!quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:24 schreef wat.ik.je.brom het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar een heel goed punt hebt! Ze klonk ook lichtelijk geïrriteerd aan de telefoon... God weet hoeveel telefoontjes/berichten ze per dag ontvangen... Kan me voorstellen dat je daar wel een keer klaar mee bent.![]()
Wie weet wat er allemaal achter gesloten deuren wordt besproken.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:47 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Mwah.. dan hebben beide families er dus vrede mee, als ene B. P., justitiewoordvoerster in Panama, zegt dat de foto's aantonen dat er geen derden bij waren. Niet aannemelijk.![]()
Nou, ik denk dat de irritatie wel degelijk is vanwege het ongevraagd bemoeien. Teleurstelling en irritatie zijn twee verschillende dingen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:50 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat geirriteerde is ook niet zo gek. Ook zij had zich vastgepind op de laatste zoekactie en kan nu de een na de ander vertellen nee, er is niks gevonden. Nee, we moeten voortijdig afbreken met zoeken. NEEHEE geen nieuws!!![]()
Haha, daar heb je zeker een punt!quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:39 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Haha, lichtelijk. Dan heeft ze zich ingehouden, en dat moet ook wel, want zij heeft jou benaderd. En ze wilde iets van je, dus dan moet ze dat niet verkloten als jij belt of zij het wel was. Wat juist erg attent is, en onterechte praatjes over haar kan voorkomen.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: