Zoals ik hierboven al eerder beschreef, in dit geval is Islam het bindmiddel voor deze groep om hun problemen te uiten (inclusief een andere belevingswereld door een andere achtergrond dan de omgeving waarin ze opgroeien), vroeger was nationalistisch (Pan-Arabisch, Algerijns, Turks), politieke ideologieën heb je sterk binnen deze groep gehad, en tegenwoordig is het vooral religieus, het is een ontwikkeling die je ook in het Midden-Oosten zelf ziet, heel interessant overigens. Maar deze middelen zijn dus slechts middelen, de oorzaken waarom ze overgaan tot dit middel liggen ergens anders, maar wel ben ik van mening dat het probleem dusdanig geradicaliseerd is dat je een duidelijke scheiding hebt tussen deze belevingswerelden, een Strijd Der Beschavingen dus, dat is fascinerend te noemen.quote:
Jawel. De algemene mening (ook van atheïsten) is in de VS dat het te ver gaat om geloof te bespotten.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:08 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Eh... Dat heeft echt geen fuck met de vrijheid van religie te maken.
Ik doe helemaal niks man. Waar heb je het over?quote:Op zondag 11 januari 2015 17:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ernstig. Deze teksten op een Nederlands forum anno 2015.
De prentjes die ik gezien heb waren erg goed en scherp en staan dan ook in de beide OPs op NWS en BNW.
Antisemitische cartoons moeten we niet willen? Wat is dat voor waanzin? Waarom moet de vrijheid van meningsuiting selectief toegepast worden?
Laat moslims en niet-moslims lekker antisemitische cartoons maken zeg. Als ze goed zijn komen ze vanzelf bovendrijven en als ze alleen maar de zieke opgekropte haat tegen een volk (racisme, geen anti-zionisme) laten zien, toont dat alleen maar hun standpunten.
Meer vrijheid is de oplossing, niet nóg meer vrijheden afpakken.
En zeker niet moreel, zoals jij en VromeBroeder doen.
Ik denk van wel. Niet zo zeer met wetgeving, maar meer met 'fatsoen'.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:08 schreef DeJori het volgende:
[..]
Dat heeft niets te maken met vrijheid van godsdienst of welke wetgeving dan ook.
"Ze wisten wat hen te wachten stond..."quote:Op zondag 11 januari 2015 17:13 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Ik doe helemaal niks man. Waar heb je het over?
Amen, El Matador.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ernstig. Deze teksten op een Nederlands forum anno 2015.
De prentjes die ik gezien heb waren erg goed en scherp en staan dan ook in de beide OPs op NWS en BNW.
Antisemitische cartoons moeten we niet willen? Wat is dat voor waanzin? Waarom moet de vrijheid van meningsuiting selectief toegepast worden?
Laat moslims en niet-moslims lekker antisemitische cartoons maken zeg. Als ze goed zijn komen ze vanzelf bovendrijven en als ze alleen maar de zieke opgekropte haat tegen een volk (racisme, geen anti-zionisme) laten zien, toont dat alleen maar hun standpunten.
Meer vrijheid is de oplossing, niet nóg meer vrijheden afpakken.
En zeker niet moreel, zoals jij en VromeBroeder doen.
extremisten die zich laten leiden over wat anderen over hun denken zijn gewoon zwaar gestoord, ik denk niet dat de Mohammed het ene reet kan schelen dat er ergens iemand een tekening van hem maakt, die ligt morsdood te zijn ergens.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:08 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
maar dat gaat zeker wel, ik keur de actie van de terroristen af ze zijn een aantal stappen te ver gegaan omdat ze onschuldige mensen hebben vermoord terwijl ze onder het mom van hun geloof toch wel aardig op weg waren om een zuivere actie neer te zetten
ik keur dat af
maar ik vind dat ze het zelf op zich afgeroepen hebben als je een grote groep consistent karikaturiseert met beledigende ondertoon die vaak naar boven komt, bijna uitlokkend
dat maakt nog niet dat de terroristen volledige symphatisantie ontvangen, ik begrijp alleen heel goed waar ze vanuit reageren en vind dat die charlie bende daar verantwoordelijk is: of ze zijn heel dom en zien niet wat hun prents verwezenlijken* of ze weten goed wat ze aan het doen zijn en zijn actief aan het uitlokken / opzichzelf aan het afroepen
* uit eerdere acties blijkt dat ze goed weten waar grenzen liggen ze hebben een journalist oid ontslagen omdat deze antisemitische was in hun (foute) opvatting
Ja die schieten liever een machinegeweer leeg in een school of een bioscoop. Of knallen een (abortus) arts neer uit naam van hun geloof....quote:Op zondag 11 januari 2015 17:13 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Jawel. De algemene mening (ook van atheïsten) is in de VS dat het te ver gaat om geloof te bespotten.
Kritiek mag, maar afbeeldingen van Mohammed plaatsen daar zullen ook veel Amerikanen moeite mee hebben.
Ksnap jou niet.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:14 schreef El_Matador het volgende:
[..]
"Ze wisten wat hen te wachten stond..."
Sowieso, zou ie zo lelijk geweest zijn dat ie in de Koran liet vast leggen dat niemand hem mocht schilderen of tekenen?quote:Op zondag 11 januari 2015 17:14 schreef Re het volgende:
[..]
extremisten die zich laten leiden over wat anderen over hun denken zijn gewoon zwaar gestoord, ik denk niet dat de Mohammed het ene reet kan schelen dat er ergens iemand een tekening van hem maakt, die ligt morsdood te zijn ergens.
Ik kijk TV5. Ik begrijp het meeste toch niet. De beelden spreken voor zich.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:15 schreef Nintex het volgende:
Wat een slechte berichtgeving van de NOS. Het politiek correcte gezemel dat op niets gebaseerd is en verslaggevers die niemand anders dan zichzelf aan het woord laten.
Op CNN en de BBC zijn veel interessantere interviews met de mensen die meelopen. Dat geeft een veel beter beeld van hun redenen om daar te zijn.
Alsof er veel Amerikanen zijn die dat goed praten.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:15 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ja die schieten liever een machinegeweer leeg in een school of een bioscoop. Of knallen een (abortus) arts neer uit naam van hun geloof....
Het worden interessante tijden, als je de wereld als vermakelijke film beschouwt.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:16 schreef DeParo het volgende:
Ondertussen is de PVV in Nederland weer gestegen:
[ afbeelding ]
Dat is 2014 sukkelquote:Op zondag 11 januari 2015 17:16 schreef DeParo het volgende:
Ondertussen is de PVV in Nederland weer gestegen:
[ afbeelding ]
Maakt op zich niet zoveel uit. Die staan toch buitenspel, en een meerderheid zullen ze nooit halen. Hooguit bemoeilijkt dit de coalitievorming.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:16 schreef DeParo het volgende:
Ondertussen is de PVV in Nederland weer gestegen:
[ afbeelding ]
En loopt tot 11-1. Sukkel.quote:
Je zult er versteld van staan hoeveel Amerikanen het neerknallen van Abortus kliniek personeel goedkeuren.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:16 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Alsof er veel Amerikanen zijn die dat goed praten.
quote:Op zondag 11 januari 2015 17:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Het worden interessante tijden, als je de wereld als vermakelijke film beschouwt.
Dit klinkt alsof je moslims absoluut niet serieus neemt. Want waarom zou jij beter weten wat die mensen drijft dan die mensen zelf?quote:Op zondag 11 januari 2015 17:12 schreef DeParo het volgende:
[..]
Zoals ik hierboven al eerder beschreef, in dit geval is Islam het bindmiddel voor deze groep om hun problemen te uiten (inclusief een andere belevingswereld door een andere achtergrond dan de omgeving waarin ze opgroeien), vroeger was nationalistisch (Pan-Arabisch, Algerijns, Turks), politieke ideologieën heb je sterk binnen deze groep gehad, en tegenwoordig is het vooral religieus, het is een ontwikkeling die je ook in het Midden-Oosten zelf ziet, heel interessant overigens. Maar deze middelen zijn dus slechts middelen, de oorzaken waarom ze overgaan tot dit middel liggen ergens anders, maar wel ben ik van mening dat het probleem dusdanig geradicaliseerd is dat je een duidelijke scheiding hebt tussen deze belevingswerelden, een Strijd Der Beschavingen dus, dat is fascinerend te noemen.
Het ligt er nogal aan met wie je je omringt.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:18 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je zult er versteld van staan hoeveel Amerikanen het neerknallen van Abortus kliniek personeel goedkeuren.
Om maar te zwijgen van hun meningen en gedrag naar homo's toe....
Ik ben niet dom ofzo. Als ik niet gelijk had had ik dat wel gezien, dus leg maar uit.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:19 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee dat kunnen we allemaal lezen.
Ja leuk, maar dat heeft dus geen fuck met de vrijheid van religie te maken.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:13 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Jawel. De algemene mening (ook van atheïsten) is in de VS dat het te ver gaat om geloof te bespotten.
Kritiek mag, maar afbeeldingen van Mohammed plaatsen daar zullen ook veel Amerikanen moeite mee hebben.
Dat zal wel meevallen. Er zullen absoluut veel mensen fel tegen abortus zijn, maar die willen dat per wet verbieden en niet met kogels. Ook richting homo's zijn veel Amerikanen nogal intolerant, maar weinig Amerikanen zullen de doodstraf voor homo's willen. 'Hoogstens' dat ze niet mogen trouwen, omdat ze vinden dat dat het huwelijk als instituut kwaad doet.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:18 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je zult er versteld van staan hoeveel Amerikanen het neerknallen van Abortus kliniek personeel goedkeuren.
Om maar te zwijgen van hun meningen en gedrag naar homo's toe....
quote:Op zondag 11 januari 2015 17:19 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Klopt. Ik zag ook een Nederlandse vlag.
maar de scheiding van staat en religie is er gewoon, dat mensen zulke dingen geloven maakt verder niet uitquote:Op zondag 11 januari 2015 17:18 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je zult er versteld van staan hoeveel Amerikanen het neerknallen van Abortus kliniek personeel goedkeuren.
Om maar te zwijgen van hun meningen en gedrag naar homo's toe....
Waarmee dan wel volgens jou?quote:Op zondag 11 januari 2015 17:20 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ja leuk, maar dat heeft dus geen fuck met de vrijheid van religie te maken.
We leven niet in een staat waar geloof of wetteloosheid het voor het zeggen heeft. Opgehitste daders wilden zich hieraan niet conformeren en mede daarom wordt dit als een laffe daad gezien omdat ze zich buiten de wet hebben geplaatst.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:47 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Dat hebben ze natuurlijk wel gedaan. Dat wisten ze. Het hele punt is of het terecht is of niet.
"Waarom loop je mee?"quote:Op zondag 11 januari 2015 17:15 schreef Nintex het volgende:
Wat een slechte berichtgeving van de NOS. Het politiek correcte gezemel dat op niets gebaseerd is en verslaggevers die niemand anders dan zichzelf aan het woord laten.
Op CNN en de BBC zijn veel interessantere interviews met de mensen die meelopen. Dat geeft een veel beter beeld van hun redenen om daar te zijn.
quote:Op zondag 11 januari 2015 17:20 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Ik ben niet dom ofzo. Als ik niet gelijk had had ik dat wel gezien, dus leg maar uit.
quote:Op zondag 11 januari 2015 16:53 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het goed is wat er is gebeurd, maar ze hebben het over zichzelf afgeroepen.
Omdat het grootste gedeelte van de grafiek 2014 beschrijft.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:18 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Waarom staat er dan 2014, sukkel.
Juist dit soort reacties vind ik zo schokkend. Jij begrijpt het dus echt niet.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:08 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
maar dat gaat zeker wel, ik keur de actie van de terroristen af ze zijn een aantal stappen te ver gegaan omdat ze onschuldige mensen hebben vermoord terwijl ze onder het mom van hun geloof toch wel aardig op weg waren om een zuivere actie neer te zetten
ik keur dat af
maar ik vind dat ze het zelf op zich afgeroepen hebben als je een grote groep consistent karikaturiseert met beledigende ondertoon die vaak naar boven komt, bijna uitlokkend
dat maakt nog niet dat de terroristen volledige symphatisantie ontvangen, ik begrijp alleen heel goed waar ze vanuit reageren en vind dat die charlie bende daar verantwoordelijk is: of ze zijn heel dom en zien niet wat hun prents verwezenlijken* of ze weten goed wat ze aan het doen zijn en zijn actief aan het uitlokken / opzichzelf aan het afroepen
* uit eerdere acties blijkt dat ze goed weten waar grenzen liggen ze hebben een journalist oid ontslagen omdat deze antisemitische was in hun (foute) opvatting
Ze hebben het nog steeds over zichzelf afgeroepen. Ze wisten waar ze mee bezig waren.quote:Op zondag 11 januari 2015 17:21 schreef akveor het volgende:
[..]
We leven niet in een staat waar geloof of wetteloosheid het voor het zeggen heeft. Opgehitste daders wilden zich hieraan niet conformeren en mede daarom wordt dit als een laffe daad gezien omdat ze zich buiten de wet hebben geplaatst.
burka vs minirokjequote:Op zondag 11 januari 2015 17:22 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Juist dit soort reacties vind ik zo schokkend. Jij begrijpt het dus echt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |