Gewoon niet terug laten komen!quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:09 schreef Nielsch het volgende:
Ik snap de reactie van Aboutaleb maar inhoudelijk ben ik het niet met hem eens. Extremisten uitzetten naar Syrië kent vele risico's; 1) ze gaan daar moorden, stelen en verkrachten en 2) ze komen terug en gaan hier moorden, stelen en verkrachten.
Oppakken en levenslang gevangen zetten in geheime cellen. Dat moeten we doen.
Dat is omdat ze zelf te laf waren om op te komen voor de burgers in Syrie.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:14 schreef Smack10 het volgende:
[..]
IS werd en wordt gesponsord door onze vrienden in Saudië Arabië, NAVO, Turkije en nog wat landen.
De NAVO moest na het Jezidi drama echter kleur bekennen en de eigen vriendjes bombarderen omdat ze toch wat te radicaal waren geworden, goh zou je niet verwachten.
Denk niet dat het copycat gedrag is maar meer dat politie en criminelen nu on edge zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:12 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ook weer geen link volgens de Fransen.
Zijn niet zo goed in verbanden leggen daar, (copycat gedrag).
Is elke vorm van religie dan eigenlijk geen ziekte?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:17 schreef Mystikvm het volgende:
Natuurlijk mag je in dit land van alles denken. Alleen psychotische mensen worden gewoon opgesloten. Geradicaliseerde mensen die naar Syrië en Irak willen om een heilige oorlog te vechten, die lijden aan waandenkbeelden. Dat is iets wat je niet moet willen. Opsluiten en genezen dus. Het is gewoon een ziekte. Mensen die in een sekte hebben gezeten worden vaak ook opgesloten.
Dus niet de grens over laten gaan, en ook niet buiten de grens houden. Opsluiten, zoals elke gek en die ziekte bestrijden.
Nee, maar dit ging een beetje offtopic.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:16 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ow je bent al zover dat ze misschien wel IS waren?
Daar stak Rusland een stokje voor.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:18 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat is omdat ze zelf te laf waren om op te komen voor de burgers in Syrie.
Daarom hoef je het ze niet makkelijker te maken.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:14 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Net of je dat tegen kan houden... ze komen echt niet netjes met hun paspoort op schiphol denk ik
Diezelfde opstandelingen die uitweken naar Irak omdat het daar makkelijker was om terrein te veroveren.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:16 schreef StephanL het volgende:
[..]
Je bedoelt inderdaad de opstandelingen in Syrië die vochten tegen Assad?
Dat verhaal dat ken ik ja.
sovjet praktijken?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:17 schreef Mystikvm het volgende:
Natuurlijk mag je in dit land van alles denken. Alleen psychotische mensen worden gewoon opgesloten. Geradicaliseerde mensen die naar Syrië en Irak willen om een heilige oorlog te vechten, die lijden aan waandenkbeelden. Dat is iets wat je niet moet willen. Opsluiten en genezen dus. Het is gewoon een ziekte. Mensen die in een sekte hebben gezeten worden vaak ook opgesloten.
Dus niet de grens over laten gaan, en ook niet buiten de grens houden. Opsluiten, zoals elke gek, en die ziekte bestrijden.
Actie ondernemen.... de mensen op wie Aboutaleb doelt gaan echt niet uit zichzelf weg.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:08 schreef Kosmoproleet het volgende:
Moslims spreken zich massaal uit tegen terreur
[vid] Woedende moslim Aboutaleb: 'Rot op uit Nederland!'
Wat kan je nog meer doen als gemeenschap vraag ik mij dan af.
sorry niet gezien. Ik zat op pagina 8 en jij sprak op 7quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:11 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dat zei ik net, 2 neergeschoten politieagenten in Zuiden van Parijs.
Goede wapens, killer mentaliteit, stimulerende middelen brengen je al een heel eind.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:19 schreef Twiitch het volgende:
Wat zijn dit voor rambos?![]()
15 man omleggen en zelf nog niks hebben?
Ah, andere schietpartij heeft er niks mee te maken?
Tsja, geloven in een opperwezen lijkt me niet heel normaal, het zijn gewoon sprookjes. Maar niet alle gekken zitten vast, het kan geen enkel kwaad als je in God gelooft. Dat moeten we vooral zo laten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:19 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Is elke vorm van religie dan eigenlijk geen ziekte?
Alleen de 'zwaarte' verschil per individu/subgroep.
12 ongewapende mensen omleggen is niet zo heel moeilijk als je zelf wel een fatsoenlijk wapen hebt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:19 schreef Twiitch het volgende:
Wat zijn dit voor rambos?![]()
15 man omleggen en zelf nog niks hebben?
Ah, andere schietpartij heeft er niks mee te maken?
Of het boek een keer echt lezen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:21 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Tsja, geloven in een opperwezen lijkt me niet heel normaal, het zijn gewoon sprookjes. Maar niet alle gekken zitten vast, het kan geen enkel kwaad als je in God gelooft. Dat moeten we vooral zo laten.
Maar als je gaat raaskallen dat Allah jou gebiedt om ongelovigen te vermoorden en de rare wetten uit het vreemde boekje in te voeren, dan ben je een gevaar voor jezelf en je omgeving. Dan moet je opgesloten en genezen worden. Een normale gelovige wil anderen namelijk niet vermoorden.
Natuurlijk niet. Iemand die naar Syrië gaat, of is geweest, opsluiten omdat zijn motivatie een waandenkbeeld is, is toch heel wat anders dan alle gelovigen oppakken? Is er iets in mijn post dat ook maar zou suggereren dat we alle gelovigen moeten bestrijden?quote:
Rusland stak een stokje om in te grijpen naar aanleiding van een "vermeende chemische aanval" door het leger van Assad, wat achteraf (uiteraard) niet zo bleek te zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:19 schreef Montagui het volgende:
[..]
Daar stak Rusland een stokje voor.
tegenacties??quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:22 schreef DeJori het volgende:
Het is wel rustig met tegenacties he? Geen moskeeën aangevallen oid?
Misschien is de bevolking wel bang of zien ze het als een actie van een aantal sick fucks.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:22 schreef DeJori het volgende:
Het is wel rustig met tegenacties he? Geen moskeeën aangevallen oid?
De Fransen zijn gelukkig een stuk intelligenter dan dat.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:22 schreef DeJori het volgende:
Het is wel rustig met tegenacties he? Geen moskeeën aangevallen oid?
Tuurlijk publiceren ze de sensationeelste foto die ze hebben. Het blijft wel de telegraaf hèquote:Op donderdag 8 januari 2015 09:07 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
die fotoik word er misselijk van.....
Heb gisteren alles via de radio gevolgd, en dan 'mis' je dit soort dingen... Godverdomme zeg......
De conclusies die iemand uit een heilig boek trekt, zijn persoonlijk. Er zijn ook binnen het christendom tal van stromingen die de Bijbel steeds weer anders uitleggen. Laten we niet één waarheid opdringen, maar de waarheid die mensen opdraagt om ongelovigen uit te moorden, gewoon verbannen naar het gesticht.quote:
Ik dacht dat zo ongeveer de helft van alle moskeeën in Europa al plat lagen, gezien het constante gejank over veiligheid. Ondertussen is er alleen in Zweden een brandje en zijn we 12 slachtoffers van de religie van vrede verder. Apart toch...quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:22 schreef DeJori het volgende:
Het is wel rustig met tegenacties he? Geen moskeeën aangevallen oid?
Wraakacties. Ben ik niet voor hoor, absoluut niet. Vind het juist een teken van beschaving dat er zo op wordt gereageerd als nu gebeurd.quote:
voor zover ik weet werd psychiatrische opsluiting in de sovjet unie niet zo massaal gebruikt als jij hier suggereert....quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:22 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Iemand die naar Syrië gaat, of is geweest, opsluiten omdat zijn motivatie een waandenkbeeld is, is toch heel wat anders dan alle gelovigen oppakken? Is er iets in mijn post dat ook maar zou suggereren dat we alle gelovigen moeten bestrijden?
Je trekt een zwaar overdreven conclusie.
Dan zou die 'omgeving' waarin zij zich bewegen deze gasten moeten aangeven. Een nobele taak voor met name de moslimgemeenschap lijkt me.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:21 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Tsja, geloven in een opperwezen lijkt me niet heel normaal, het zijn gewoon sprookjes. Maar niet alle gekken zitten vast, het kan geen enkel kwaad als je in God gelooft. Dat moeten we vooral zo laten.
Maar als je gaat raaskallen dat Allah jou gebiedt om ongelovigen te vermoorden en de rare wetten uit het vreemde boekje in te voeren, dan ben je een gevaar voor jezelf en je omgeving. Dan moet je opgesloten en genezen worden. Een normale gelovige wil anderen namelijk niet vermoorden.
Het is de realiteit.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Tuurlijk publiceren ze de sensationeelste foto die ze hebben. Het blijft wel de telegraaf hè
quote:Update 09:20
Er zou geschoten zijn met AK-47's. Eén van de agenten is er slecht aan toe. RTL Nieuws schrijft dat de schietpartij volgens de Franse politie geen verband heeft met de aanslagen van gisteren.
http://www.powned.tv/nieu(...)rtij_bij_parijs.html
That's the problem wat ik aangaf. Deze gasten bewegen zich daar buiten omdat ze daar niet welkom zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:26 schreef Montagui het volgende:
[..]
Dan zou die 'omgeving' waarin zij zich bewegen deze gasten moeten aangeven. Een nobele taak voor met name de moslimgemeenschap lijkt me.
Je ziet toch vaak dat de gematigden in die groepen de extremisten op 1 of andere manier de hand boven het hoofd houden, faciliteren of in ieder geval niet verlinken aangezien het nog steeds leden van hun eigen subgroep zijn (althans zo wordt dat gezien).quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:26 schreef Montagui het volgende:
[..]
Dan zou die 'omgeving' waarin zij zich bewegen deze gasten moeten aangeven. Een nobele taak voor met name de moslimgemeenschap lijkt me.
Laten we hopen dat dat zo blijft. Nergens voor nodig om anderen dan de daders verantwoordelijk te houdenquote:Op donderdag 8 januari 2015 09:22 schreef DeJori het volgende:
Het is wel rustig met tegenacties he? Geen moskeeën aangevallen oid?
quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:25 schreef Wespensteek het volgende:
"Rot toch op" is voor meerdere uitleg vatbaar en hoeft zeker niet te betekenen dat hij ze wil uitzetten of ze moeten verdwijnen.
Ik suggereer dit voor een groep die overduidelijk niet voor rede vatbaar is, en een gevaar vormt voor zichzelf en ons. Wat ik voorstel lijkt me helemaal niet zo vreemd. Ze vinden dat wij, die niet geloven in hun god op de manier zoals zij dat doen, dood moeten. Die mensen wil je dus opsluiten, want die zijn niet helemaal in orde.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:26 schreef meth1745 het volgende:
[..]
voor zover ik weet werd psychiatrische opsluiting in de sovjet unie niet zo massaal gebruikt als jij hier suggereert....
Nou die zijn massaal op de trein gezet hoor.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:26 schreef meth1745 het volgende:
[..]
voor zover ik weet werd psychiatrische opsluiting in de sovjet unie niet zo massaal gebruikt als jij hier suggereert....
Omdat ze allemaal wel graag populair meedoen, maar niet genoeg ballen hebben om écht een statement te maken.quote:Op donderdag 8 januari 2015 08:27 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Schijnbaar hebben de terroristen hun zin en zwicht de media want ik zie nergens de spotprent?
Inderdaad. Had alleen van die Fransen verwacht dat er nu een stuk of wat moskeeën afgefikt zouden worden.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Laten we hopen dat dat zo blijft. Nergens voor nodig om anderen dan de daders verantwoordelijk te houden
Want dit is een aanvaarde diagnose in de psychiatrie? Onder welke rubriek van DSM-IV valt het?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:29 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik suggereer dit voor een groep die overduidelijk niet voor rede vatbaar is, en een gevaar vormt voor zichzelf en ons. Wat ik voorstel lijkt me helemaal niet zo vreemd. Ze vinden dat wij, die niet geloven in hun god op de manier zoals zij dat doen, dood moeten. Die mensen wil je dus opsluiten, want die zijn niet helemaal in orde.
Wat zou jij voorstellen? Je hebt een criterium om ze eens grondig te laten onderzoeken (naar Syrië gaan of er zijn geweest), en je kunt ze onschadelijk maken en mogelijk genezen.
Uitzetten? Waar moet hij dan thee met ze drinken?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:25 schreef Wespensteek het volgende:
"Rot toch op" is voor meerdere uitleg vatbaar en hoeft zeker niet te betekenen dat hij ze wil uitzetten of ze moeten verdwijnen.
Zodra ze de grens met Turkije zijn overgestoken kunnen ze ongemerkt door naar Nederland rijden.quote:
Hij keek herhalingen van Peter R de Vries.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:37 schreef Yasmin23 het volgende:
Volgsn de NOS heeft de jongste verdachte zich gemeld met een alibi. Is deze al bevestigd ?
Dan wordt het tijd om de namen die bekend zijn bij én die gemeenschap én de AIVD/Ministerie (of wat dan ook) naast elkaar te leggen en die gasten dan preventief op te pakken. Met hun gedachtegoed zijn ze een gevaar voor onze maatschappij. Er zijn al aanslagen genoeg geweest.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:27 schreef Chadi het volgende:
[..]
That's the problem wat ik aangaf. Deze gasten bewegen zich daar buiten omdat ze daar niet welkom zijn.
Weer een instant classic van iemand die geen enkel realisme in zijn hele barst heeft zitten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:25 schreef Wespensteek het volgende:
"Rot toch op" is voor meerdere uitleg vatbaar en hoeft zeker niet te betekenen dat hij ze wil uitzetten of ze moeten verdwijnen.
Ik ken de DSM niet (dus als jij hem kent, kom maar door), maar op het moment dat ik zou gaan roepen dat alle mensen met schoenmaar 43 of kleiner dood moeten, en ik handel in opdracht van een onzichtbare leider die mij dit op heeft gedragen in soms cryptische teksten, dan denk ik dat ik onderzocht ga worden en dat er wel een diagnose in het schizofrene spectrum aan te verbinden is.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:34 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Want dit is een aanvaarde diagnose in de psychiatrie? Onder welke rubriek van DSM-IV valt het?
Toch wordt het heel vaak gebruikt als "val me/mensen er niet mee lastig". Gewoon als uitdrukking van afschuw: donder toch op. Ik ken het zelfs niet als synoniem voor uitzetten tenzij er staat "donder toch op naar een ander land"quote:
Dit inderdaad.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:33 schreef matthijst het volgende:
[..]
Omdat ze allemaal wel graag populair meedoen, maar niet genoeg ballen hebben om écht een statement te maken.
Niet goed geluisterd maar ging voornamelijk over dat artiesten worden bedreigd vanwege hun ideeen en uitingen. Zoals ze zelf nog wordt bedreigd vanwege Submission samen met Theo gemaakt.quote:
quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:38 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Hij keek herhalingen van Peter R de Vries.
quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:36 schreef anonymoussie het volgende:
Er is vanmorgen in Frankrijk weer geschoten op agenten. Nog niet veel bekend, dus ook niet of het in verband staat met de aanslag van gister.
Jij denkt echt dat ze zich netjes met hun eigen paspoort bij de Marechaussee gaan melden? "Hallo, ben ik weer, mag ik Nederland in?"quote:
In de context waarin Aboutaleb het gebruikte is het toch vrij duidelijk?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:39 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Toch wordt het heel vaak gebruikt als "val me/mensen er niet mee lastig". Gewoon als uitdrukking van afschuw: donder toch op. Ik ken het zelfs niet als synoniem voor uitzetten tenzij er staat "donder toch op naar een ander land"
Ja tuurlijk, ga maar weer op die tour in plaats van een inhoudelijk antwoord, donder toch op als je niets inhoudelijks te melden hebt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Weer een instant classic van iemand die geen enkel realisme in zijn hele barst heeft zitten.
Lees het artikel dan gewoon:quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:39 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Toch wordt het heel vaak gebruikt als "val me/mensen er niet mee lastig". Gewoon als uitdrukking van afschuw: donder toch op. Ik ken het zelfs niet als synoniem voor uitzetten tenzij er staat "donder toch op naar een ander land"
Een paar bedreigingen aan het adres van Nick & Simon zou mij wel meer overtuigen van het nut van de radicaal islamitische zaak.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:40 schreef StephanL het volgende:
[..]
Niet goed geluisterd maar ging voornamelijk over dat artiesten worden bedreigd vanwege hun ideeen en uitingen.
Ik ben er dan ook voorstander van dat men hier niet zo eenvoudig in en uit loopt. Dichtere grenzen, je kan het ze op z'n minst een stuk moeilijker maken toch?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:40 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Jij denkt echt dat ze zich netjes met hun eigen paspoort bij de Marechaussee gaan melden? "Hallo, ben ik weer, mag ik Nederland in?"
Die passeren met valse papieren de lekke Turkse grens en karren vervolgens door naar West Europa.
In dit artikel (sorry zwitsers) een fotogallerij met spotprenten naar aanleiding van de aanslagquote:Op donderdag 8 januari 2015 08:27 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Schijnbaar hebben de terroristen hun zin en zwicht de media want ik zie nergens de spotprent?
Agent is zwaargewond.twitter:AFP twitterde op donderdag 08-01-2015 om 09:16:44#BREAKING: Man fires on Paris police, one seriously injured reageer retweet
Dader misschien?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:28 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af hoe ze dat zo snel kunnen weten dat er geen verband is.
coffeeshopquote:Op donderdag 8 januari 2015 09:42 schreef Yasmin23 het volgende:
Waar heeft de politie zich nu verzameld ?
Dat kunnen we lezen jaquote:Op donderdag 8 januari 2015 09:42 schreef UpsideDown het volgende:
Agent is zwaargewond.twitter:AFP twitterde op donderdag 08-01-2015 om 09:16:44#BREAKING: Man fires on Paris police, one seriously injured reageer retweet
Ik kwam deze quote tegen:quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Lees het artikel dan gewoon:
http://nos.nl/artikel/201(...)ten-rot-toch-op.html
Was dit ook in Parijs?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:41 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Franse politie zegt dt er geen verband is
Dus dan is er waarschijnlijk wel een (indirect) verband.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:41 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Franse politie zegt dt er geen verband is
Is die conclusie hier al getrokken ?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:43 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik kwam deze quote tegen:
"Als je het niet ziet zitten dat humoristen een krantje maken, ja... mag ik het zo zeggen: rot toch op!"
Daaruit kun je volgens mij onmogelijk de conclusie trekken dat hij die mensen zou willen uitzetten.
Je maakt het ze het moeilijkst door ze levenslang op te sluiten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:42 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik ben er dan ook voorstander van dat men hier niet zo eenvoudig in en uit loopt. Dichtere grenzen, je kan het ze op z'n minst een stuk moeilijker maken toch?
Ja, in Parijs met 2 lui gekleed in donker met automatische wapens, maar er is geen verband.quote:
Als jij je niet zo selectief eenzijdig opstelt, kunnen we misschien ergens komen. Alleen heb ik mijn twijfels.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:40 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, ga maar weer op die tour in plaats van een inhoudelijk antwoord, donder toch op als je niets inhoudelijks te melden hebt.
Gelukkig, ik werd al bang.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:41 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Franse politie zegt dt er geen verband is
Oh kijk mij toch een alternatief denken. Stoer hoorquote:Op donderdag 8 januari 2015 09:44 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Gelukkig, ik werd al bang.
Maar nu ik hoor dat er geen verband is kan ik weer een schaap zijn.
gr gr RTLnieuws kijkend volk
Er wonen een paar miljoen mensen in Parijs. Daar wordt elke dag wel een keer geschoten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:44 schreef HighVolume het volgende:
Ik denk dat de politie een verband ontkent om te proberen een gigantische pleuriszooi te vermijden
hij heeft gewoon gelijk.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:45 schreef DeJori het volgende:
[..]
Oh kijk mij toch een alternatief denken. Stoer hoor
Met automatische wapens op de politie?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:45 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er wonen een paar miljoen mensen in Parijs. Daar wordt elke dag wel een keer geschoten.
quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:44 schreef Abed het volgende:
[..]
Ja, in Parijs met 2 lui gekleed in donker met automatische wapens, maar er is geen verband.
tnxquote:
Bijna elke krant heeft de spotprenten plaatst, alleen niet op de voorpaginaquote:Op donderdag 8 januari 2015 08:27 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Schijnbaar hebben de terroristen hun zin en zwicht de media want ik zie nergens de spotprent?
oh is dat zo ? Jij woont er ?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:45 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er wonen een paar miljoen mensen in Parijs. Daar wordt elke dag wel een keer geschoten.
Nee, hij vindt dat ze vrijwillig moeten vertrekken. Prima toch?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:43 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik kwam deze quote tegen:
"Als je het niet ziet zitten dat humoristen een krantje maken, ja... mag ik het zo zeggen: rot toch op!"
Daaruit kun je volgens mij onmogelijk de conclusie trekken dat hij die mensen zou willen uitzetten.
Nou ja, hoe ik er tegen aan kijk maakt niet zoveel uit of het verband houdt met of niet. Het is in Parijs, niet in de achtertuin.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:44 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Gelukkig, ik werd al bang.
Maar nu ik hoor dat er geen verband is kan ik weer een schaap zijn.
gr gr RTLnieuws kijkend volk
Yupquote:Op donderdag 8 januari 2015 09:44 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Volgens de NOS is die deze verdachte op gepakt.
Helaas voor jou, we blijven niet dom. Eerst was het nog: ze moeten hulp krijgen voor hun trauma's die ze daar oplopen, maar nu wordt het: weg ermee en het is ook DE ENIGE MANIER om Europa voorlopig veilig(er) te krijgen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 08:39 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat een oplossing is voor het probleem. Iemand die naar Syrie gaat om daar mensen te vermoorden moet nog eens goed onderwezen worden in zijn eigen geloof. Die heeft het waarschijnlijk niet goed begrepen of nooit gelezen en alleen maar gehoord van Sjaak die daar ook was en die het ook gehoord heeft van Achmed die het ook weer gehoord heeft van.
Ach ja als je al niet meer welkom bent in welke moskee dan ook. Misschien moet die maatregel terug gedraaid worden en die mensen wel weer toegang krijgen tot een moskee met gewone mensen in plaats van een ondergrondse moskee waar ze gehersenspoeld worden. Misschien dat ze dan wel inzien dat ze verkeerd bezig zijn.
Er ligt meer winst te behalen in de vorm van educatie.
Eruit knikkeren dan zijn ze met de volgende boot terug en nog extremer en gekker.
Dat zal op z'n minst een paar keer per jaar voorkomen. Elke andere crimineel en idioot zal ook wel extra on edge zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:45 schreef Specularium het volgende:
[..]
Met automatische wapens op de politie?
gozer... waar haal je dit vandaan ?quote:Op donderdag 8 januari 2015 09:46 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat zal op z'n minst een paar keer per jaar voorkomen. Elke andere crimineel en idioot zal ook wel extra on edge zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |