abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 3 november 2014 @ 14:00:44 #76
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_146252322
quote:
10s.gif Op maandag 3 november 2014 13:59 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Helemaal blij zeker ?
Eindelijk erkenning, de volgende stap is het permabannen van alle naysayers.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_146252395
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 13:55 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Hoi Koos, zie banner hierboven. :W
Kerel, van mij hoeft die hele Zwarte Piet niet te verdwijnen :')

Ik ageer slechts tegen het overdreven gedrag van bepaalde lieden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_146252655
Sinds wanneer is Zwarte Piet lief eigenlijk? Over het verloren gaan van tradities gesproken :D
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_146253288
Potverdikkie hee! Ben je twee daagjes niet op Fok!, die Bluesdude en een consorten gaan helemaal los. Vooral eerstgenoemde radicaliseert in een heel hard tempo. AIVD, lees je mee? Volgens mij hebben we hier een aankomende PlofPiet :D Sorry voor de Weltschmerzesque lange post

quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 01:55 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Wie maakt een hele groep voor racisten uit. Ik zie die propietenfans in dit topic dat regelmatig doen.
Yup. Klopt. Want dat zijn ze ook. En ja, er is ook een aantal mafkeesjes onder de normale Nederlanders. Niet zo gek onder pakweg 16 miljoen voorstanders.

quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 01:58 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Nog steeds gefixeerd op hem? Get a life !
Nog steeds gefixeerd op Zwarte Piet? Get a life! En medicijnen.

quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 02:01 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Jij bent erg goed iets wat je niet wilt zien.. het ook niet te zien.
Kijk eens naar je eigen postgeschiedenis bijv
Godver, dit slaat zó op jezelf dat het bijna eng is :D

quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 02:03 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind dat na het plaatsen van deze banner Danny zich hier ook in de discussie moet komen mengen. Danny ik weet dat je mee leest, laat jouw licht eens schijnen op deze kwestie.
Laat Danny er lekker buiten joh. Die heeft zich vorig jaar al aardig geroerd. Lees de 50+ pietentopics van vorig jaar maar.

quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 02:07 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Zeker ..... die groep rond Quinsy word hier herhaaldelijk voor racisten uitgemaakt.
Klopt, haatzaaiend, demoniserend, polariserend en discriminerend uitschot is het. Net als jij.
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 02:09 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Jammer.... je bent niet bereid om de bron van je boosheid nader te beschouwen.
Je kunt geen namen en letterlijke quotes geven.
Heb je dan wel grond voor boosheid. Zo ja... kom dan met die grond .. en stop dan met de klacht " ze hebben me racist genoemd"
Je vraagt naar de bekende weg. Hebt het gore lef om ieand bronnen te vragen terwijl je al een jaar lang post na post bij elkaar liegt. Je bent schaamteloos.

quote:
99s.gif Op zondag 2 november 2014 02:10 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Frappant dat je altijd bronnen wil van dingen die je zelf ook weet ,die hier talloze keren voorbij zijn gekomen, maar zelf nooit een bron geeft. :)
Zie boven :D
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 02:16 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Wat zeiden "zij" letterlijk. En wie zijn zij? Zijn dat die 20 mensen rond Quinsy.
Daar doen jullie al wekenlang opgefokt over. Get a life !
Maar wat zei iemand dan letterlijk
Quinsy is bekend van de kreet " zwarte piet is racisme" .
Dat is nog steeds niet dat hij zegt dat alle Nederlanders racisten zijn.
Dat heeft hij niet gezegd .
Waar komen die twintig mensen vandaan? Bron, leugenaar!
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 02:24 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Achhhhh hoe simpel toch.... De feiten niet willen zien. Geen gewetensnood

Kees laat even zien waar je naar vraagt

[..]

ps... Kees.. zie je niet hoe onmogelijk je antwoord is ? Keihard ontkennen, wat je na de komma schrijft
Jij iemand van simpelheid beschuldigen? De ironie...
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 12:12 schreef Ceberut het volgende:

[..]

Met andere woorden, jouw vermoeden valt helemaal niet te staven omdat het huidige sinterklaasfeest nergens anders mee te vergelijken is. En zeker niet met een denkbeeldig feest waarbij alle pieten wit zouden zijn.

Nog andere argumenten, behalve denkbeeldige?
Verrek, denkbeeldige argumenten. Die hadden we nog niet gezien...

quote:
1s.gif Op zondag 2 november 2014 15:33 schreef De_Guidance het volgende:

[..]

De mensen die ik ken zien hem als donkere slaaf.
Andere kennissen zoeken. De jouwe zijn stuk.
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 15:34 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Welk belang?

Persoonlijk sta ik er tamelijk pragmatisch in. Van mij hoeft het feest niet te worden aangepast. Aan de andere kant besef ik best dat de Nederlandse samenleving er anders uitziet dan 150 jaar geleden. De Nederlander is allang niet meer per se blank. We leven in een multiculturele samenleving. En als wij een groep landgenoten een plezier kunnen doen door naast Zwarte Pieten ook gekleurde Pieten mee te laten doen aan het Sinterklaasfeest, dan vind ik dat prima.
Je doet jankende en eisende kinderen geen plezier door ze te geven waar ze om drammen. Als jij tegenme scheldt, schreeuwt, eist en doet alsof jij de Nederlandse Rosa Parks bent, dan dien je op je nummer te worden gezet en zeker niet je zin te krijgen. De lange lat en een snuit vol traangas lijkt me de betere optie, als we dan toch dat tijdsvak als voorbeeld nemen.

quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 16:02 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het is toch mallotig als je het wel of niet doorvoeren van aanpassingen laat afhangen van een persoon? Kom op man, is de wil van Quincy wet?

Laten we wel wezen: als het feest op een gegeven moment wordt aangepast, dan doen we dat niet voor die Quincy, die klerelijer.
Heb jij trouwens na meer dan een jaar nog steeds niet begrepen dat je Quinsy schrijft met een S? Kweetut, stom.. maar goed, zijn moeder heeft wel meer ellende aangericht...
quote:
1s.gif Op zondag 2 november 2014 16:09 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Who cares? Er zijn mensen die zich er oprecht gekwetst door voelen.
En er zijn miljoenen en miljoenen meer mensen die zich net zo oprecht gekwetst voelen door het anti-tuig. Maar dat geeft niet, want die zijn niet zwart en hoeven dus niet gered te worden? Racist! Arme zwartjes kunnen het niet alleen en moeten beschermd worden tegen de grote boze blanken? Koop snel nog een shirt! Want dat helpt! Dan sta je ergens voor! Voor lul, that is...

quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 10:49 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Weet je dit wel zeker ? Je zit niet te liegen om gelijk te hebben ?
Hoezo? Herken je iets? Jij bent per slot van rekening ook niet in de eerste leugen gebarsten...

quote:
7s.gif Op maandag 3 november 2014 10:18 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Tsja. Dit had je natuurlijk ook in de VS kunnen roepen over de slavernij. Of de civil rights movement.

Het is natuurlijk wel fijn wanneer mensen kunnen denken vanuit niet alleen hun eigen ervaring maar ook dat van een ander.
Nog zo'n gek... durf jij die zaken echt aan zwarte piet te koppelen? Strike three, you're out...
  maandag 3 november 2014 @ 14:38:34 #80
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_146253626
quote:
13s.gif Op maandag 3 november 2014 14:10 schreef xpompompomx het volgende:
Sinds wanneer is Zwarte Piet lief eigenlijk? Over het verloren gaan van tradities gesproken :D
Voor de braven al sinds zijn eerste publieke optreden in 1850. Lief genoeg om hem "een hand en een zoen" te geven.
quote:
Een boekje met prentjes
Geeft jaren lang pret.
O, vond ik er morgen
Maar een in mijn schoen!
'k Gaf hem en zijn knecht dan
Een hand en een zoen.
Piet lijkt trouwens de emoties van de kinderen te spiegelen. Hij staat nogal bedremmeld te kijken als de goede Sint weer eens een stout kind onder handen neemt en lijkt bijzonder blij als hij een cadeautje mag geven. Of zit hij op het eerste plaatje te gniffelen om het nep-dreigement van de Sint?



pi_146254147
quote:
Rector Magnificus van Utrecht University: Wij roepen u op om racisme de rug toe te keren

Studenten, alumni en medewerkers van de Universiteit Utrecht voeren al een maand campagne om de aandacht te vestigen op de controversiële aanwezigheid van de rector Bert van der Zwaan bij de intocht van Sinterklaas en Zwarte Piet op zondag 16 november. Al jaren neemt de rector in zijn officiële functie deel aan de traditionele ceremonie. De initiatiefnemers van de campagne en de petitie stellen dit aan de kaak, omdat volgens hen zijn formele aanwezigheid de universiteit representeert en op die manier een actieve herbevestiging en reproductie van de racistische traditie is. Zij roepen hun rector op om niet deel te nemen aan de ceremonie en racisme de rug toe te keren. Op woensdag 12 november organiseren zij een Dag van Actie op de Uithof van 12:00 tot 16:00.

Lees de statement hieronder, teken de petitie hier en steun de campagne.

bron
pi_146254278
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:54 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Kritische studenten zijn ook niet meer wat het geweest is...
Op donderdag 6 september 2012 @ 21:41 schreef Shakkara het volgende:
Uiteraard is het volgens Rutte en consorten de schuld van een imaginair links kabinet dat we ooit ergens in het verleden gehad schijnen te hebben.
pi_146255182
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:27 schreef IntensiveGary het volgende:
Potverdikkie hee! Ben je twee daagjes niet op Fok!, die Bluesdude en een consorten gaan helemaal los. Vooral eerstgenoemde radicaliseert in een heel hard tempo. AIVD, lees je mee? Volgens mij hebben we hier een aankomende PlofPiet :D Sorry voor de Weltschmerzesque lange post

[..]

Yup. Klopt. Want dat zijn ze ook. En ja, er is ook een aantal mafkeesjes onder de normale Nederlanders. Niet zo gek onder pakweg 16 miljoen voorstanders.

[..]

Nog steeds gefixeerd op Zwarte Piet? Get a life! En medicijnen.

[..]

Godver, dit slaat zó op jezelf dat het bijna eng is :D

[..]

Laat Danny er lekker buiten joh. Die heeft zich vorig jaar al aardig geroerd. Lees de 50+ pietentopics van vorig jaar maar.

[..]

Klopt, haatzaaiend, demoniserend, polariserend en discriminerend uitschot is het. Net als jij.

[..]

Je vraagt naar de bekende weg. Hebt het gore lef om ieand bronnen te vragen terwijl je al een jaar lang post na post bij elkaar liegt. Je bent schaamteloos.

[..]

Zie boven :D

[..]

Waar komen die twintig mensen vandaan? Bron, leugenaar!

[..]

Jij iemand van simpelheid beschuldigen? De ironie...

[..]

Verrek, denkbeeldige argumenten. Die hadden we nog niet gezien...

[..]

Andere kennissen zoeken. De jouwe zijn stuk.

[..]

Je doet jankende en eisende kinderen geen plezier door ze te geven waar ze om drammen. Als jij tegenme scheldt, schreeuwt, eist en doet alsof jij de Nederlandse Rosa Parks bent, dan dien je op je nummer te worden gezet en zeker niet je zin te krijgen. De lange lat en een snuit vol traangas lijkt me de betere optie, als we dan toch dat tijdsvak als voorbeeld nemen.

[..]

Heb jij trouwens na meer dan een jaar nog steeds niet begrepen dat je Quinsy schrijft met een S? Kweetut, stom.. maar goed, zijn moeder heeft wel meer ellende aangericht...

[..]

En er zijn miljoenen en miljoenen meer mensen die zich net zo oprecht gekwetst voelen door het anti-tuig. Maar dat geeft niet, want die zijn niet zwart en hoeven dus niet gered te worden? Racist! Arme zwartjes kunnen het niet alleen en moeten beschermd worden tegen de grote boze blanken? Koop snel nog een shirt! Want dat helpt! Dan sta je ergens voor! Voor lul, that is...

[..]

Hoezo? Herken je iets? Jij bent per slot van rekening ook niet in de eerste leugen gebarsten...

[..]

Nog zo'n gek... durf jij die zaken echt aan zwarte piet te koppelen? Strike three, you're out...
En dan is het nu tijd voor je pilletje? :{
pi_146255423
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 15:21 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

En dan is het nu tijd voor je pilletje? :{
Meh, denk eerder dat bij blues de pietenblues is toegeslagen na de afgelopen week. Hij is zo opgegaan in zijn rol..
24/7 zonder slaap, continu tegen piet.. insomnia is a bitch.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_146255962
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:38 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Voor de braven al sinds zijn eerste publieke optreden in 1850. Lief genoeg om hem "een hand en een zoen" te geven.

[..]

Piet lijkt trouwens de emoties van de kinderen te spiegelen. Hij staat nogal bedremmeld te kijken als de goede Sint weer eens een stout kind onder handen neemt en lijkt bijzonder blij als hij een cadeautje mag geven. Of zit hij op het eerste plaatje te gniffelen om het nep-dreigement van de Sint?

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat boekje van Schenkman, een product van zijn tijd. Maar ik zie er geen racisme in.
pi_146256323
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 15:42 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Dat boekje van Schenkman, een product van zijn tijd. Maar ik zie er geen racisme in.
En zo kun je met 100en bewijzen komen.
De blanke Nederlander blijft racistisch.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_146256485
pi_146256575
quote:
Hitler wilde niet op de foto met Zwarte Piet.
pi_146256862
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 15:59 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Hitler wilde niet op de foto met Zwarte Piet.
Zwarte piet is racistisch en wilde niet op de foto met een blanke adolf.
Conscience do cost.
pi_146256925


[ Bericht 100% gewijzigd door luxerobots op 03-11-2014 22:19:12 ]
pi_146257026
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:06 schreef ems. het volgende:

[..]

Zwarte piet is racistisch en wilde niet op de foto met een blanke adolf.
Blanke mannen zijn ook altijd het slachtoffer GVD :(
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_146258186
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 15:21 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

En dan is het nu tijd voor je pilletje? :{
Als vijf minuten typen voor jou de reden is om aan pillen te denken, zou ik eens een arts opzoeken.
pi_146258259
quote:
Zwarte piet was de schoorsteen van Auschwitz aan het vegen.

Dagtaak.
  maandag 3 november 2014 @ 16:37:48 #94
242879 Onnoman
The On And Only
pi_146258271
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 15:59 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Hitler wilde niet op de foto met Zwarte Piet.
toen had je nog heksen ipv zwarte pieten..
heksen bestaan niet meer.. daarom die rel van de negers
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  maandag 3 november 2014 @ 16:39:41 #95
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_146258384
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 15:42 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Dat boekje van Schenkman, een product van zijn tijd. Maar ik zie er geen racisme in.
Dat Schenkman met zijn boekje zou hebben geprobeerd slavernij en/of racisme goed te praten is ook onwaarschijnlijk als je kijkt naar de kinderlectuur uit die tijd, waarin zwarte mensen vaak nadrukkelijk worden voorgesteld als even vriendelijk, moedig en nobel als blanken (soms op het zoetsappige af).

quote:
“Bij dit verschrikkelijk ongeluk, als wanneer ieder slechts op eigen behoud bedacht was, sprong een vrije Afrikaan, Simon genaamd, in zee en zwom tot tienmaal toe van het schip naar den wal, iederen keer met zijnen krachtigen arm een aan den dood ontrukt slagtoffer medenemende. (...) Simon, die alleen naar de stem der menschlievendheid luisterde, trotseert voor de elfde maal het woedende element en komt met een kind terug. (...) de edele Neger springt wederom in de baren en komt met het tweede kind terug. Hier is het mevrouw, roept hij uit, schrei nu niet meer. (...) Deze edele Neger is vader van een huisgezin. Hij heeft zijn leven gewaagd, zonder om vrouw en kind te denken; hij heeft slechts de inspraak van zijn hart gevolgd!”
Kinder-courant. Lectuur voor de Nederlandsche jeugd, 2, 1854, p. 122
quote:
Zwarte Piet

Al is klein Pietje als inkt zoo zwart,
Het knaapje heeft een deugdzaam hart.
Hij is zoo dienstvaardig,
Gehoorzaam, wellevend,
Meêlijdend, toegevend; -
En nooit geeft kleine zwarte Piet
Aan Pa en Ma het minst verdriet.

Hoe zwart een ander Pietje ook vind'
Altijd blijft hij mijn beste vrind.
Geen kleur geeft op aarde
Een meerdere waarde;
Maar deugdzaam te leven
Kan waarde slechts geven.
Al is 't gezigt ook blank of zwart,
Let daar nooit op, maar wel op 't hart.

J. van Soest, Oost-Indische bloempjes: gedichtjes voor de Nederlandsch-Indische jeugd (derde druk, 1857), p.15
quote:
Ali volgde, uit verre landen,
Waar de zonnestralen branden,
Als een arme slaaf zijn’ heer,
Naar diens land en maagschap weêr.
Van zijn Vaderland gescheiden,
Kon geen vreugd zijn hart verblijden:
Want hoe lief zijn heer hem had,
Ali nooit zijn land vergat.

[De meester sterft, Ali zwerft als bedelaar rond.]

Dan, door smart ter neêrgebogen,
Drongen tranen in zijne oogen:
Want al was zijn huid ook zwart
Teêrgevoelig was zijn hart.

“Ach!” zoo mogt hij dikwerf zuchten,
“Kon ik slechts dit oord ontvlugten,
“En, dan dit verwijderd strand,
“Keeren, naar mijn vaderland,
“Waar mijn dierb’re oud’ren wonen;
“Waar mij niemand meer zal honen,
“Om mijn spraak of zwart gelaat,
“Waar mij ’t kleinste kind verstaat.

[Ali redt een kind uit zee.]

“Ed’le man!” sprak toen de vader,
“Redder van mijn kind! kom nader!
“Zeg mij, zeg mij, welk een loon
“Gij begeert, voor hem, mijn zoon!
“Dien gij, door uw edel streven,
“Weêr terug gaaft aan het leven...

[Met behulp van de dankbare vader keert Ali terug naar zijn vaderland.]

Josina Scheffelaar Klots-Roorda van Eysinga, Lettergeschenk aan de jeugd, 1851, “De arme neger”, pp. 37-44
pi_146258390
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:36 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Als vijf minuten typen voor jou de reden is om aan pillen te denken, zou ik eens een arts opzoeken.
Samen?
pi_146258455
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 16:39 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

Samen?
Ach, je durft ook al niet alleen de straat op? Amai, je bent verder heen dan ik dacht...
pi_146258903
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:41 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ach, je durft ook al niet alleen de straat op? Amai, je bent verder heen dan ik dacht...
Dan niet :{w
pi_146259108
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 16:52 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

Ook al een pilletje nodig? Misschien kan jij wel samen met IntensiveGary gaan.
Gast, lul niet zo achterlijk. Simpele.
pi_146259118
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 16:52 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

Ook al een pilletje nodig? Misschien kan jij wel samen met IntensiveGary gaan.
confronterend he zoveel x Zwarte Piet
pi_146259366
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:55 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Gast, lul niet zo achterlijk. Simpele.
Niet huilen.
pi_146259399
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:55 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

confronterend he zoveel x Zwarte Piet
Verontrustend eerder.
pi_146259501
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 17:01 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

Niet huilen.
Je ziet dingen die er niet zijn. Zoek hulp.
  maandag 3 november 2014 @ 17:08:42 #104
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146259680
De hele Zwarte Piet-discussie vond ik al infantiel.

Nog infantieler is die uit Amerika overgewaaide slachtofferrol die de 'boze blanke man' zich meent aan toe moeten meten.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146259721
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:04 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Je ziet dingen die er niet zijn. Zoek hulp.
Idem ;)
pi_146259862
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 17:09 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

Idem ;)
Is dat zo? Bron?
pi_146259889
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
De hele Zwarte Piet-discussie vond ik al infantiel.

Nog infantieler is die uit Amerika overgewaaide slachtofferrol die de 'boze blanke man' zich meent aan toe moeten meten.
Ik zie anders vooral boze negers en blanken met een misplaatst schuldgevoel, dan wel white knightsyndroom.
pi_146259942
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:13 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Is dat zo? Bron?
Precies wat ik bedoel.
Iets met een korreltje zout. ;)
pi_146259973
quote:
9s.gif Op maandag 3 november 2014 17:16 schreef anonymoussie het volgende:

[..]

Precies wat ik bedoel.
Iets met een korreltje en zout. ;)
Lul toch niet zo ontzettend dom zeg.
pi_146260033
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:17 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Lul toch niet zo ontzettend dom zeg.
Niet weer gaan huilen. :{w
  maandag 3 november 2014 @ 17:19:33 #111
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260056
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:14 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik zie anders vooral boze negers en blanken met een misplaatst schuldgevoel, dan wel white knightsyndroom.
Heb je dit rechtstreeks uit de Southern Populist van oktober 1995?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146260244
quote:
10s.gif Op maandag 3 november 2014 08:49 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Je had het letterlijk over uitjoelen. De kinderen moesten maar mee naar huis worden genomen, en dan konden de volwassenen hun gang gaan. Omdat het zo hilarisch absurd was, staan jouw woorden mij nog helder voor de geest.
Ik zal eerder hebben gesteld dat ik het niet erg zou vinden als het zou gebeuren als dat het einde van dit gezeik inluidt.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_146260272
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:19 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Heb je dit rechtstreeks uit de Southern Populist van oktober 1995?
Ach jee..een afwijkende mening, snel voor racist/populist/xenofoob uitmaken!
  maandag 3 november 2014 @ 17:27:17 #114
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260344
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:25 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ach jee..een afwijkende mening, snel voor racist/populist/xenofoob uitmaken!
Nou, nee...

Het klinkt eerder gekopieerd.

In de Verenigde Staten had je in de jaren '90 al allerlei blanke groepjes die liepen te zeuren over 'political correctness', 'white guilt' en 'tyranny of diversity'.

Vandaar, gewoon een nakomertje, zoals zo vaak met dingen uit Amerika.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 3 november 2014 @ 17:31:17 #115
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260496
En daarbij...

Dat oeverloze gezeur van de 'boze blanke man' over dat de geschiedenis van de slavernij niet oprecht verteld is en wordt... En dat de blanke man altijd wordt weggezet als de duivel en dergelijke...

De neutrale geschiedenis van de slavernij is voor eenieder die boeken kan lezen al decennia, zo niet eeuwen gewoon te bestuderen.

En als dat teveel werk is, zelfs de Nul tot Nu stripversie van de geschiedenis sprak al over het feit dat Afrikaanse stammen gevangengenomen Afrikanen aan de blanken verkochten.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146260636
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:27 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Nou, nee...

Het klinkt eerder gekopieerd.

In de Verenigde Staten had je in de jaren '90 al allerlei blanke groepjes die liepen te zeuren over 'political correctness', 'white guilt' en 'tyranny of diversity'.

Vandaar, gewoon een nakomertje, zoals zo vaak met dingen uit Amerika.
Ik begrijp best dat 'jullie' kant daar zo over denkt. Een fors deel denkt namelijk ook dat de strijd tegen zwarte piet gelijkstaat aan de rassenstrijd in de jaren '60 in de VS. Verstandige mensen denken voor zichzelf en begrijpen dan ook de waanzin van de tegenstanders.

Maarreh, vooral doorvechten, hoor! Heb je al een t-shirt? Quinsy Parks kan nog wel wat centjes gebruiken.
  maandag 3 november 2014 @ 17:36:20 #117
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260666
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:35 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Ik begrijp best dat 'jullie' kant daar zo over denkt. Een fors deel denkt namelijk ook dat de strijd tegen zwarte piet gelijkstaat aan de rassenstrijd in de jaren '60 in de VS. Verstandige mensen denken voor zichzelf en begrijpen dan ook de waanzin van de tegenstanders.

Maarreh, vooral doorvechten, hoor! Heb je al een t-shirt? Quinsy Parks kan nog wel wat centjes gebruiken.
Maar ik ben helemaal niet tegen Zwarte Piet. Vind de hele vergelijking met negers sowieso vergezocht.

Volgens mij heb je m'n bericht niet helemaal begrepen...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146260752
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:36 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Maar ik ben helemaal niet tegen Zwarte Piet. Vind de hele vergelijking met negers sowieso vergezocht.

Volgens mij heb je m'n bericht niet helemaal begrepen...
Nuance is in deze discussie niet gewenst. Als je zulke opruiende dingen post zoals jij net deed, dan behoor je tot het kamp Quincy.

Het is zwart of wit.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_146260763
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:36 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Maar ik ben helemaal niet tegen Zwarte Piet. Vind de hele vergelijking met negers sowieso vergezocht.

Volgens mij heb je m'n bericht niet helemaal begrepen...
Dat zal het zijn, ja..
  maandag 3 november 2014 @ 17:38:57 #120
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260769
quote:
8s.gif Op maandag 3 november 2014 17:38 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nuance is in deze discussie niet gewenst. Als je zulke opruiende dingen post zoals jij net deed, dan behoor je tot het kamp Quincy.

Het is zwart of wit.
Ah, helder.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146260793
quote:
8s.gif Op maandag 3 november 2014 17:38 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nuance is in deze discussie niet gewenst. Als je zulke opruiende dingen post zoals jij net deed, dan behoor je tot het kamp Quincy.

Het is zwart of wit.
Tsk, tsk, tsk, de slechtlezende en nog slechter spellende journalist moet ook nog even een duit in het zakje doen?
pi_146260809
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
De hele Zwarte Piet-discussie vond ik al infantiel.

Nog infantieler is die uit Amerika overgewaaide slachtofferrol die de 'boze blanke man' zich meent aan toe moeten meten.
Als ik het dus goed begrijp zie jij geen problemen in het fenomeen zwarte piet?
  maandag 3 november 2014 @ 17:40:22 #123
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260824
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:40 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Als ik het dus goed begrijp zie jij geen problemen in het fenomeen zwarte piet?
Nee.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146260848
Jongens, niet zo agressief doen. :)
Het is een luchtig onderwerp, laten we het luchtig houden en niet flauw doen over pilletjes, infantiliteit etc.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_146260861
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:39 schreef IntensiveGary het volgende:

[..]

Tsk, tsk, tsk, de slechtlezende en nog slechter spellende journalist moet ook nog even een duit in het zakje doen?
Het zit je nogal hoog, of niet knul?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_146260870
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:40 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Nee.
?

Een nee op dat ik het begrijp of dat je geen problemen met zwarte piet hebt?
pi_146260876
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:41 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Jongens, niet zo agressief doen. :)
Het is een luchtig onderwerp, laten we het luchtig houden en niet flauw doen over pilletjes, infantiliteit etc.
Luchtig onderwerp ja :D
pi_146260903
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:41 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Jongens, niet zo agressief doen. :)
Het is een luchtig onderwerp, laten we het luchtig houden en niet flauw doen over pilletjes, infantiliteit etc.
Zeg dat maar niet tegen de zeurpieten.
pi_146260908
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
De hele Zwarte Piet-discussie vond ik al infantiel.

Nog infantieler is die uit Amerika overgewaaide slachtofferrol die de 'boze blanke man' zich meent aan toe moeten meten.
Eens. Gewoon met de meerderheid de schouders ophalen, glimlachen en verder gaan. Indien die minderheid het feestje probeert te verpesten dan kan de politie hen arresteren, genoeg wetsartikelen die dat rechtvaardigen (openbare orde en zo). :)
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  maandag 3 november 2014 @ 17:42:56 #130
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146260926
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:41 schreef theunderdog het volgende:

[..]

?

Een nee op dat ik het begrijp of dat je geen problemen met zwarte piet hebt?
Ik heb geen problemen met zwarte piet.

Als kind heb ik sowieso nooit zwarte piet gelijkgesteld aan Surinamer, of Antilliaan... Daarnaast zijn er genoeg zwarten in mijn omgeving die de hele discussie even debiel vinden. Alsof er geen belangrijkere zaken spelen op dit moment.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146260938
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:42 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Eens. Gewoon met de meerderheid de schouders ophalen, glimlachen en verder gaan. Indien die minderheid het feestje probeert te verpesten dan kan de politie hen arresteren. :)
Was dat in de realiteit maar zo.
pi_146260948
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:42 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Zeg dat maar niet tegen de zeurpieten.
Als zij voor ratio vatbaar zouden zijn dan zou ik dat proberen. :)
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_146260963
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:42 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Ik heb geen problemen met zwarte piet.

Als kind heb ik sowieso nooit zwarte piet gelijkgesteld aan Surinamer, of Antilliaan... Daarnaast zijn er genoeg zwarten in mijn omgeving die de hele discussie even debiel vinden. Alsof er geen belangrijkere zaken spelen op dit moment.
Inderdaad, maar een aanpassing maken is daarentegen ook weer een kleine moeite toch?
pi_146260973
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:43 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Als zij voor ratio vatbaar zouden zijn dan zou ik dat proberen. :)
Wat zou je dan tegen ze zeggen? Dat ze hun schouders moeten ophalen ?
pi_146261014
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:44 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Wat zou je dan tegen ze zeggen? Dat ze hun schouders moeten ophalen ?
Zwarte piet werkt tenminste !
  maandag 3 november 2014 @ 17:45:54 #136
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146261037
H
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:44 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Inderdaad, maar een aanpassing maken is daarentegen ook weer een kleine moeite toch?
Het is mij werkelijk om het even.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146261042
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:45 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Zwarte piet werkt tenminste !
Of je past je maar gewoon aan!
pi_146261064
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
H

[..]

Het is mij werkelijk om het even.
Dat is wat de discussie ook zo achterlijk maakt inderdaad.

De oplossing is zo simpel.
pi_146261093
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:46 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dat is wat de discussie ook zo achterlijk maakt inderdaad.

De oplossing is zo simpel.
Kleur Pieten dus ?
pi_146261134
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:44 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Wat zou je dan tegen ze zeggen? Dat ze hun schouders moeten ophalen ?
Korte versie: dat ze racismespoken zien.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_146261142
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:47 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Kleur Pieten dus ?
Negeren of hen in ieder geval niet onevenredig veel aandacht geven. Er is geen reden voor programma's zoals P&W om er op te duiken. ;)
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_146261155
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:47 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Kleur Pieten dus ?
Nee, gewoon zoals altijd al iedere organisator van een sinterklaasfeest het lekker zelf laten bedenken en uitvoeren. Daar moet juist geen beleid van bovenaf opzitten.
pi_146261168
quote:
10s.gif Op maandag 3 november 2014 17:41 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het zit je nogal hoog, of niet knul?
Verre van, pikkie. Fok! is tijdverdrijf op een druilerige maandagmiddag. Om jouw hautaine gedrag moet ik slechts gniffelen. En terwijl jij het woord 'hautain' opzoekt, ga ik even boodschappen doen. Ik lees je gevatte reactie straks wel.
  maandag 3 november 2014 @ 17:49:38 #144
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146261175
Ik heb het al vaker gezegd. Als 'de Nederlander' werkelijk zo begaan was met 'onze cultuur' zou ik wel iets meer weerstand bij ze verwachten mbt het systematisch sluiten en, nog erger, slopen van ons religieus erfgoed. Kerken, waarvan bouw en versiering vaak door onze voorouders met brood uit de mond samen is gespaard, staan te verpieteren, worden tot 'nuttige' appartementen omgebouwd of verdwijnen in diens geheel.

Staan daar de cultuurminnende Nederlanders zich over op te winden? Welnee; die vinden het al een grove inbraak op hun privacy wanneer ze gevraagd wordt of ze wellicht iets over hebben voor het onderhoud van de plaatselijke kerk.

Hypocriet.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146261210
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 17:49 schreef 99.999 het volgende:

[..]

Nee, gewoon zoals altijd al iedere organisator van een sinterklaasfeest het lekker zelf laten bedenken en uitvoeren. Daar moet juist geen beleid van bovenaf opzitten.
Ook prima, zolang die organisator maar verplicht wordt om het te melden indien die afwijkt van de voorschriften. Kwestie van je kindjes kunnen 'beschermen', als je bij voorbaat gewaarschuwd bent dan kan je naar een andere intocht gaan. ;)
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_146261224
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Negeren of hen in ieder geval niet onevenredig veel aandacht geven. Er is geen reden voor programma's zoals P&W om er op te duiken. ;)
Ik had stiekem de hoop dat je je inmiddels wat meer kon inleven in de gedachten gang van een ander, helaas....
pi_146261309
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:50 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Ook prima, zolang die organisator maar verplicht wordt om het te melden indien die afwijkt van de voorschriften. Kwestie van je kindjes kunnen 'beschermen', als je bij voorbaat gewaarschuwd bent dan kan je naar een andere intocht gaan. ;)
Voorschriften? Wil je werkelijk in de wet op gaan nemen hoe Zwarte Piet er uit mag zien? Je bent gestoord :).

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-11-2014 17:57:20 ]
pi_146261445
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik heb het al vaker gezegd. Als 'de Nederlander' werkelijk zo begaan was met 'onze cultuur' zou ik wel iets meer weerstand bij ze verwachten mbt het systematisch sluiten en, nog erger, slopen van ons religieus erfgoed. Kerken, waarvan bouw en versiering vaak door onze voorouders met brood uit de mond samen is gespaard, staan te verpieteren, worden tot 'nuttige' appartementen omgebouwd of verdwijnen in diens geheel.

Staan daar de cultuurminnende Nederlanders zich over op te winden? Welnee; die vinden het al een grove inbraak op hun privacy wanneer ze gevraagd wordt of ze wellicht iets over hebben voor het onderhoud van de plaatselijke kerk.

Hypocriet.
Ik zag een leiden een prachtige kerk die een sportschool is geworden en in Rotterdam studentenkamers :P
  maandag 3 november 2014 @ 17:57:20 #149
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_146261453
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 17:57 schreef De_Guidance het volgende:

[..]

Ik zag een leiden een prachtige kerk die een sportschool is geworden en in Rotterdam studentenkamers :P
Dat dus.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_146261513
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:57 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Dat dus.
Prima toch ?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')