Daar zit ik dus ook aan te denken!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 12:44 schreef Crumpette het volgende:
juli kindjesdamn dan is mijn zoon al een half jaar oud!
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:26 schreef AwayTL het volgende:
28 al nts?!![]()
Kiek nou! Dik laag mn buik en ontploft schaambot.. Zou het? Wel wat vroeg he..Buik lijkt heel anders!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe voelt het? Voel je ook meer beweging onderin of druk naar beneden? (t koppie )
herkenbaar, vervelend wordt dat na een tijdje he! Hier ook andere soort irritatie:quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:11 schreef krijgerrtje het volgende:
Arhg, ik ben de cliché praatjes zo zat!
"Hoe gaat 't?"
"Goed hoor, wel zwaar nu"
"Ja, die laatste loodjes wegen het zwaarst"
En dan hetzelfde riedeltje een paar dagen later herhalen. En als ik wel eens klaag over m'n bekken/heupaids, vermoeidheid of andere pijntjes dan krijg je van die vreselijke antwoorden.. Krijg er wel wat moois voor terug natuurlijk! En laatst ook een mooie, toen ik baalde dat ik eigenlijk 't huis niet meer uit kon.. "Ja, dat is wel balen.. Maar luieren is ook wel eens lekker!"![]()
Maar niet 6 weken achter elkaar door![]()
/hormonerant
ahhww wat liefquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:43 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hier met Baard z'n moeder het tegenovergestelde.. Ze (zijn moeder en zijn stiefvader) komen komend weekend lunchen en ze heeft al een paar keer gebeld over wat voor soep ze zal maken om mee te nemen en of ik zeker weet dat zij niet voor de broodjes moet zorgen. Ik zie haar ervoor aan om thee en koffie in kannen mee te nemen zodat ik dat niet hoef te zetten. Ik ben zwanger, niet hulpbehoevend.
.
jaaa! Wat fijn!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:43 schreef Heliotrope het volgende:
Even binnenvallen hoor, de versie is gelukt!Ze lag er goed voor en het was ook binnen een paar minuten gelukt. Ben zo opgelucht
wat fijn!!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:43 schreef Heliotrope het volgende:
Even binnenvallen hoor, de versie is gelukt!Ze lag er goed voor en het was ook binnen een paar minuten gelukt. Ben zo opgelucht
Hoppa!!!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:43 schreef Heliotrope het volgende:
Even binnenvallen hoor, de versie is gelukt!Ze lag er goed voor en het was ook binnen een paar minuten gelukt. Ben zo opgelucht
Ja, alleen 's avonds. Na het avondeten moet ik gewoon binnen een uur weer eten, anders word ik heel slap en krijg ik echt gemene kramp. Ik pak dan vaak een beschuit met kaas, fruit of een koekje of zo. Soms kan ik ook de zak chips niet laten staan.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 17:08 schreef AwayTL het volgende:
En adem in, en adem uit. Ik kan weer lucht happen!
Nieuwe bestelling gedaan bij name it! Nu MET korting. En nieuwe broekjes voor de peuter.. Ineens is hij 87 cm.
Wat voor eten eet je dan Selvaria? En is het alleen in de avond?
Lijkt me echt enorm vervelendquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 17:17 schreef Selvaria het volgende:
[..]
Ja, alleen 's avonds. Na het avondeten moet ik gewoon binnen een uur weer eten, anders word ik heel slap en krijg ik echt gemene kramp. Ik pak dan vaak een beschuit met kaas, fruit of een koekje of zo. Soms kan ik ook de zak chips niet laten staan.Tot zover geen probleem, maar het herhaalt zich dus de hele avond. Ik hou een vreselijk hongergevoel, maar ik kan gewoon niet blijven eten, de eetlust is wel weg dan.
Misschien trekt dat ook wel weg met een week of 13quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 17:24 schreef Selvaria het volgende:
Mja, het is gelijk het enige (vervelende) symptoom dat ik heb, dus wil eigenlijk niet klagen, maar heb er zo langzamerhand wel genoeg van.![]()
Vooral dat!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 17:28 schreef AwayTL het volgende:
Hm dat de hele tijd honger herken ik wel, maar zou dan inderdaad ook cracker/beschuit adviseren. Hele kleine beetjes, helpt dat dan?
Dat je 1 boterham gedurende de avond eet zeg maar?
En advies vragen is geen zeuren he!
Geen flauw idee.. het uit zich na niet eten in een opgeblazen gevoel, zou niet weten of het ook iets met maagzuur te maken heeft.. Zal in ieder geval eens een tennis proberen, kan vast geen kwaad.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 18:05 schreef klavertje-4 het volgende:
Selvaria misschien stomme vraag maar kan het geen maagzuur zijn? Toen ik dat de eerste keren had dacht ik ook dat t steeds een soort van honger was, want t was weg als ik wat at. Totdat man (die er wel vaker last van heeft) eens opperde om een rennie te proberen en verrek het was over!![]()
Wist ik veel dat maagzuur zich ook zo kan openbaren
+1quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:11 schreef krijgerrtje het volgende:
Arhg, ik ben de cliché praatjes zo zat!
"Hoe gaat 't?"
"Goed hoor, wel zwaar nu"
"Ja, die laatste loodjes wegen het zwaarst"
En dan hetzelfde riedeltje een paar dagen later herhalen. En als ik wel eens klaag over m'n bekken/heupaids, vermoeidheid of andere pijntjes dan krijg je van die vreselijke antwoorden.. Krijg er wel wat moois voor terug natuurlijk! En laatst ook een mooie, toen ik baalde dat ik eigenlijk 't huis niet meer uit kon.. "Ja, dat is wel balen.. Maar luieren is ook wel eens lekker!"![]()
Maar niet 6 weken achter elkaar door![]()
/hormonerant
Aah straks draait ze gewoon weer terug!!!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:08 schreef Zoë23 het volgende:
Selvaria
Wat rot! Misschien helpt een Rennie idd. Ik hoop t!
Twist
Leuk!![]()
Zolenasupergoed nieuws!
Pff gedouched en ben kapot. Is echt n lastig iets geworden..en dan moet ik ook nog in t bad stappen enzo.
Gelukkig gaat dat nog redelijk 'soepel'Na t douchen moet ik echt ff liggen /walvis
Volgens mij is baby2 aan het ontdekken hoeveel ruimte ze heeft ofzo. Ze is weer aan het verhuizen denk ik..
5 en 3 jaar .. kunnen ontzettend lief zijn, maar ook ontzettend draken als ze hun zin niet krijgen (zoals om half zeven om een zak chips of een reep chocola zeuren en dan boos zijn dat ik nee zegquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:36 schreef Zoë23 het volgende:
Ik hoop t AwayTL en djmo
Heb een filmpje gemaakt maar kan m via mijn mob zo niet uploaden.
Ahh vermoeiend djmo
Hoe oud zijn je kinderen?
maakt niet uit .. haf zeven is geen tijd voor chips of chocolaquote:
Haha snap ik.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:47 schreef DJMO het volgende:
[..]
maakt niet uit .. haf zeven is geen tijd voor chips of chocoladat krijgen ze uit school een handje of een blokje, maar niet voor het slapen gaan of net na het opstaan
Ja klopt maar dat kwam ook omdat het mijn droomwagen was, al heb ik nu alsnog n andere betere wagen.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:17 schreef Risu het volgende:
Ik heb van de vk gehoord dat rennies niet aangeraden worden. Iets met onbewezen of het echt zonder gevaar is ofzo. Ik denk van het zelfde caliber als paracetamol. Maar ook omdat zwangeren er blijkbaar bulken van eten. Ikzelf heb alleen in het begin een enkele, soms zelfs maar een halve per dag gepakt. Maar goed, ze had het er ook over dat als je last had van maagzuur, je beter naar de apotheek kan gaan. Dan kun je zo een drankje of iets meekrijgen dat wel gewoon altijd kan, en ook nog eens beter werkt. Wel melden dat je zwanger bent dan natuurlijk.
Verder een jompel voor de draaibaby van Helio![]()
Zoë, bijna 36 weken, heel vet dat je het zo ver al gehaald hebt. Nog maar 1 week en dan zijn ze gewoon a-terme.![]()
Twist, niks is te vroeg. Ik herinner me GM nog die al een kinderwagen had staan toen ze nog niet eens zwanger was. Dus te vroeg is relatief he. Ik heb zelf trouwens ook al een kinderwagen staan. Al een maand ofzo geloof ik. Maar die staat nog wel ingeklapt bij schoonmoeders.
En ik kan niet wachten tot het kamertje een keertje geleverd wordt. Ik wil inrichten! Als ik dan wat leuks tegenkom voor in het kamertje, kan ik het gewoon meenemen in plaats van jaaa, naah, staat maar in de weg nu.
Keuzestress heb ik ook een beetje. Stond vanmiddag in de Bart Smit een kado uit te zoeken voor een meisje dat 2 wordt. Ik wist gewoon niks. Ik heb maar wat van duplo meegenomen, zou ik zelf namelijk ook erg leuk vinden om te krijgen.
hahaha was niet heel bijzonder hoor, maar had altijd zo'n wagen voor ogen... en toen ik m ging gebruiken bleek ie niet handig in de stad en piepte hij vreselijk hard, dus toen toch maar n andere...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:41 schreef Crumpette het volgende:
Nou ben ik benieuwd naar de droomwagen van GM die alweer vervangen is![]()
![]()
En fijn zolena!!
vandaar dat mijn koters met weinig haar geboren werden, ik had nooit last van maagzuurquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:16 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik las trouwens vandaag ergens dat vrouwen met veel maagzuur kinderen met veel haar baren.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
vandaaaaarquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:16 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik vind rennies zum kotzen.Vandaar mijn keuze voor vanillevla. Gelukkig heb ik maar een paar keer last van maagzuur gehad anders was ik nu vast 10 kilo zwaarder door de vanillevla.
Ik las trouwens vandaag ergens dat vrouwen met veel maagzuur kinderen met veel haar baren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.x2 kinderen dus. Mijn slokdarm huilt nóg.:)
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:37 schreef mignonne het volgende:
[..]
vandaaaaar
Oh my, dat snap ik. Thank god dat ik kale kinderen kreeg. Ik had zo weinig maagzuur dat ze zelfs na de geboorte nog 2 jaar kaal blijven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.x2 kinderen dus. Mijn slokdarm huilt nóg.
Linkje naar het artikel. Wel ouwe meuk trouwens, maar dat mag de pret niet drukken.
http://www.elsevier.nl/Al(...)dos-ELSEVIER113271W/
mn p70 kint wat doe jequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
nee dat is het genenpakket van mn lieftallige wederhelft. Kan die jongen ook niks aan doenquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:41 schreef AwayTL het volgende:
Ook veel chinees gegeten toen der tijd toevallig?
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:46 schreef mignonne het volgende:
[..]
nee dat is het genenpakket van mn lieftallige wederhelft. Kan die jongen ook niks aan doen
Oooo maar die info is niet te vinden in het verbouw topic.. !!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:46 schreef mignonne het volgende:
[..]
nee dat is het genenpakket van mn lieftallige wederhelft. Kan die jongen ook niks aan doen
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
mn p70 kint wat doe je
dat kon beter
soooooo wat lijkt jouw oudste op jou zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
wij hebben ze ook niet. niemand in onze families volgens mij. En toch heeft de jongste er eentje in haar wang en de oudste heeft een mini kuiltje half tussen oog en wangquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:45 schreef Risu het volgende:
OH KUILTJES IN DE WANGEN![]()
![]()
![]()
Die heb ik ook en ik hoop zoooo dat mijn dochter die van mij krijgt. Ik vind dat zoo schattig. Man heeft ze helaas niet.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 05:48 schreef krijgerrtje het volgende:
tevens, wat doe je,eerste! Ik mis alle LLM's boven me!!
Hopelijk tot snel!
![]()
Geweldige namen voor een geweldig ventjequote:Op zaterdag 25 oktober 2014 01:25 schreef kwakz0r het volgende:
Oh en hoi, ik kan niet slapen want naast me ligt de mooiste baby van de wereld.![]()
Geboren met keizersnede na een niet vlottende inleiding (incl. weeenstorm) om 21.42vanavond.
Hij heeft al lekker gedronken bij me. Nu op zaal, papa naar huis
Hij heet M.elle S.joerd T.obias
3750 gram, geschat op 50 cm
[ link | afbeelding ]
+1quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 09:48 schreef Radyhyn het volgende:
Ehhe gefeliciteerd met je zwangerschap!
Eerste kindje?
Dutchdevil ook nog gefeliciteerd met je dochter!
gefeliciteerd!! Sterkte met de overige weken! Ik ben morgen 36 weken en het lijkt of ik m'n hele leven al zwanger ben, zo langzaam gaat het.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 09:07 schreef Ehhe het volgende:
Ik ben elf weken en vier dagen zwanger. Het voelt al als heel lang, ik wist het al toen ik nog maar drie weken zwanger was
.
huhquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 09:48 schreef Radyhyn het volgende:
Ehhe gefeliciteerd met je zwangerschap!
Eerste kindje?
Dutchdevil ook nog gefeliciteerd met je dochter!
Voorspelde datum was 15 okt inleiding, die klopte dus half.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:19 schreef Heliotrope het volgende:
LadyT je vergeet jezelf te topvijven!
En november is het inderdaad nog lang niet *ontkent*
Klopte er trouwens iets van de datum- en naamvoorspellingen van Loj en Spees?
DD gefeliciteerd!
En kwakzor ook heel benieuwd naar uitgebreidere verhaal, maar vooral eerst genieten
Haha dat wordt nog wat dan! Bij anderen vind ik het altijd heul snel gaan.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 09:58 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
gefeliciteerd!! Sterkte met de overige weken! Ik ben morgen 36 weken en het lijkt of ik m'n hele leven al zwanger ben, zo langzaam gaat het.!
Weet je je datum al?
Wij hebben zo'n geluk met het ziekenhuis hier... Gloednieuw dus prachtige (eenpersoons!) kamers. Moeder & kind worden nooit van elkaar gescheiden en vader mag altijd blijven slapenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:59 schreef Dyre het volgende:
Kwak, gefeliciteerd met jullie mooie mannetje!![]()
Op zaal? Man naar huis?Ik dacht echt dat dat nog van vroeger was
... Ben je net een gezin geworden, moet je als pappa alleen thuis slapen en als mamma zonder pappa op zaal
Is hier ook nog, volgend jaar gelukkig niet meer.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:59 schreef Dyre het volgende:
Kwak, gefeliciteerd met jullie mooie mannetje!![]()
Op zaal? Man naar huis?Ik dacht echt dat dat nog van vroeger was
... Ben je net een gezin geworden, moet je als pappa alleen thuis slapen en als mamma zonder pappa op zaal
Vanaf volgend jaar is dat ook niet meer in dat ziekenhuisquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:59 schreef Dyre het volgende:
Kwak, gefeliciteerd met jullie mooie mannetje!![]()
Op zaal? Man naar huis?Ik dacht echt dat dat nog van vroeger was
... Ben je net een gezin geworden, moet je als pappa alleen thuis slapen en als mamma zonder pappa op zaal
Hier ook mazzel; begin april wordt een gloednieuw moeder & kind centrum geopend waar hetzelfde voor geldtquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 11:24 schreef Burdie het volgende:
[..]
Wij hebben zo'n geluk met het ziekenhuis hier... Gloednieuw dus prachtige (eenpersoons!) kamers. Moeder & kind worden nooit van elkaar gescheiden en vader mag altijd blijven slapen.
Dat laatste iddquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:59 schreef Dyre het volgende:
Kwak, gefeliciteerd met jullie mooie mannetje!![]()
Op zaal? Man naar huis?Ik dacht echt dat dat nog van vroeger was
... Ben je net een gezin geworden, moet je als pappa alleen thuis slapen en als mamma zonder pappa op zaal
oh shit!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:19 schreef Heliotrope het volgende:
LadyT je vergeet jezelf te topvijven!
En november is het inderdaad nog lang niet *ontkent*
Klopte er trouwens iets van de datum- en naamvoorspellingen van Loj en Spees?
DD gefeliciteerd!
En kwakzor ook heel benieuwd naar uitgebreidere verhaal, maar vooral eerst genieten
Lieve kwak, wat een wolk van een baby!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 01:25 schreef kwakz0r het volgende:
Oh en hoi, ik kan niet slapen want naast me ligt de mooiste baby van de wereld.![]()
Geboren met keizersnede na een niet vlottende inleiding (incl. weeenstorm) om 21.42vanavond.
Hij heeft al lekker gedronken bij me. Nu op zaal, papa naar huis
Hij heet M.elle S.joerd T.obias
3750 gram, geschat op 50 cm
[ link | afbeelding ]
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 12:32 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Dat laatste idd. Lijkt me helemaal niet zo leuk.. Maar gelukkig mag het kindje er wel bij zoals ik het lees
.
DevilsAndDust: mag wel! Mijn vriend is ook fokker en wil er ook graag bij. Kentekenplaat heet hij.
Bedankt voor de felicitaties!
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 12:52 schreef kwakz0r het volgende:
Ik heb ook hard gehuild toen ik dat hoorde. Maar ach, t is maar voor even....
1 okt Hilmoquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 10:19 schreef Heliotrope het volgende:
Klopte er trouwens iets van de datum- en naamvoorspellingen van Loj en Spees?
Hier moet ik even voor uit de lurkstand.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 12:42 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]Jij vroeg of ik er bij wilde , da's wat anders.
Van jou en mango wist ik wel dat t niet klopte iddquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 15:06 schreef Tante_Soesa het volgende:
En Spees wist allang onze naam. Grappig om terug te zien trouwens! Ik schrik er wel een beetje van dat de UD van Mariska pas half november was, wat fijn toch dat het zo goed met L gaat!
En Zoë, wat ga je hard!
mijn namen staan al weken vast, ik ben benieuwd of Spees die weet te radenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:12 schreef Fannetje het volgende:
Voorspel die van mij ook eens dan Spees. Ik heb nog inspiratie nodig
Ehmmm. Lotte of Sam!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:12 schreef Fannetje het volgende:
Voorspel die van mij ook eens dan Spees. Ik heb nog inspiratie nodig
Willem, Pieter, Simon of Bart.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:18 schreef DJMO het volgende:
[..]
mijn namen staan al weken vast, ik ben benieuwd of Spees die weet te raden
't zijn wel leuke namenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:19 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Willem, Pieter, Simon of Bart.
Kees!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:18 schreef DJMO het volgende:
[..]
mijn namen staan al weken vast, ik ben benieuwd of Spees die weet te raden
Nou ja, wij hadden toen met maar 1 kind natuurlijk wel tijd zat om alles s avonds uit te koken en netjes af te wassen na elke voedingquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:46 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
Haha oeps! Moet nog ontdekken wat handig is met fv haha. Nouja iig genoeg flesjes dus
whaha, wel lekker kort, past mooi bij Jan en Geert .. maar toch .. neequote:
Dat is ook zo. Hebben we met 2babys en S vast minder tijd voor.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:48 schreef Kyara het volgende:
[..]
Nou ja, wij hadden toen met maar 1 kind natuurlijk wel tijd zat om alles s avonds uit te koken en netjes af te wassen na elke voeding
al voelde het toen ook heel druk, how little did I know
zijn anders hele leuke kinderenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 23:33 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Het wordt geen saar hier kan ik jullie vertellen
vast welquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 23:40 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
zijn anders hele leuke kinderen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
quote:Op zondag 26 oktober 2014 08:21 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wat een lekker ding, kwak..
Hoe lang moet je nog, Away?
Ik zie hier nu, achteraf gezien, een duidelijk verband tussen onrust in mijn hoofd (van het werken), en onrust in mijn lijf. Sinds ik in mijn hoofd de kalmte weer heb gevonden, is het met het voorwerk ook veel minder geworden. Zo hou ik het nog prima even uit!
Laat het los.. Een beter advies kan ik je niet geven. Geef het in ieder geval aan bij je vk dat je wat tegen dat soort dingen op ziet. Dan kan ze je misschien de week er voor informeren als ze toch zou willen checkenquote:Op zondag 26 oktober 2014 09:21 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Jadaar ben ik me van bewust. Maar dan ben je volgens m'n moeder in een soort roes (omdat je met andere dingen bezig bent). En dat probeer ik heel hard te geloven.
ja! Ga ik even doen woensdagquote:Op zondag 26 oktober 2014 09:32 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Laat het los.. Een beter advies kan ik je niet geven. Geef het in ieder geval aan bij je vk dat je wat tegen dat soort dingen op ziet. Dan kan ze je misschien de week er voor informeren als ze toch zou willen checken
Crump, laatste weekje. Overdracht nog. Beetje koffieleuten, cadeautjes ontvangen. Komt wel goed denk ik.
ik denk dat ze dat wel aangeven toch? Zo'n strip ding of zo?quote:Op zondag 26 oktober 2014 09:46 schreef krijgerrtje het volgende:
Nouja, ik snap natuurlijk dat er een hoop staat te gebeuren daar onderen tijdens de bevalling maak ik me daar echt niet druk om, en nu ook niet, maar 't blijft toch een dingetje
Maar goed, ga er gewoon vanuit dat 't kan, en dan zien we donderdag wel
als ik het zelf niet ben, zijn de kinderen dat welquote:Op zondag 26 oktober 2014 13:21 schreef Heliotrope het volgende:
Rustig hier trouwens! Iedereen van slag door de wintertijd?
* cluck cluck *quote:Op zondag 26 oktober 2014 14:02 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi scheetjes, hoe is het met mijn liefste broedkipjes?
Ik zag dat heliobabe gedraaid was. Dat is fijn!!
Zeg, lees jij niet meer trouw mee hierquote:Op zondag 26 oktober 2014 14:02 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi scheetjes, hoe is het met mijn liefste broedkipjes?
Ik zag dat heliobabe gedraaid was. Dat is fijn!!
Druk! Met arbeidsintensieve peuter, financiële administratie, beslissen welke werkzaamheden aan het huis prioriteit hebben (afgezet tegen spaarpotje) en hoe we de slaapkamers gaan indelen/ aanpassen. Verantwoordelijk bezig, al zeg ik het zelfquote:Op zondag 26 oktober 2014 14:02 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi scheetjes, hoe is het met mijn liefste broedkipjes?
Ik zag dat heliobabe gedraaid was. Dat is fijn!!
wanneer doen ze dat dan? Je eierstokken bekijken? Als je zwanger wilt worden?quote:Op zondag 26 oktober 2014 11:22 schreef Crumpette het volgende:
hehe. Ja ik heb ook net zo veel inwendige als uitwendige echo's gehad tot nu toe. Vooral als ze je eierstokken willen bekijken is het heel leuk
Maargoed, goed doel enzo.
geen-maagzuur boks!
hey!! Hoe is het met jullie ?quote:Op zondag 26 oktober 2014 14:02 schreef Stormqueen het volgende:
Hoi scheetjes, hoe is het met mijn liefste broedkipjes?
Ik zag dat heliobabe gedraaid was. Dat is fijn!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |