En voor wiet dan? Daar zijn honderden verschillende soorten van en kun je ook van de smaak genieten.quote:Op zondag 19 oktober 2014 16:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat kan best, en dat geloof ik ook wel. Doet niets af aan het feit dat je alcohol niet altijd voor het effect drinkt en regelmatig puur voor de smaak.
Hij kan idd een kwart XTC nemen bijv, maar waar doe je dat dan voor, smaakt het pilletje gewoon lekker?
En nogmaals, verder mag alles van mij gewoon bij de apotheek liggen, mensen moeten het lekker zelf weten, maar het alcolhol-argument is gewoon niet van toepassing.
Hoe veel slachtoffers voorkomt men nu, inclusief de 100.000 dode Mexicanen sinds 2006?quote:Op zondag 19 oktober 2014 19:15 schreef Re het volgende:
[..]
ik neem aan dat er wel wat grenzen gesteld worden, leeftijd, nationaliteit, andere exclusie criteria.
Get punt is, hoeveel slachtoffers denkt men te voorkomen, ik zie slechts nattevingerwerk
je denkt dat criminelen het licht zullen zien en brave burgers worden? Hoe naïefquote:Op zondag 19 oktober 2014 21:24 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hoe veel slachtoffers voorkomt men nu, inclusief de 100.000 dode Mexicanen sinds 2006?
Met een biertje weet je ongeveer wat je krijgt, bij pillen is dat niet zo.quote:Op zondag 19 oktober 2014 11:54 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dit uiteraard.
1 dode op 300.000 niet-unieke feestgangers vind ik wel meevallen trouwens.
Alcohol is veel minder relaxed dan verantwoord met drugs omgaan. De sfeer idem.
Dat ligt ofwel aan je aanbieder ofwel aan het gebrek aan controlemogelijkheden (geen testen/geen garanties door legaliteit).quote:Op zondag 19 oktober 2014 23:34 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Met een biertje weet je ongeveer wat je krijgt, bij pillen is dat niet zo.
Met de afschaffing van de drooglegging ging 1/3 legaal alcohol stoken, 1/3 ging wat anders legaals doen, 1/3 bleef crimineel.quote:Op zondag 19 oktober 2014 23:02 schreef Re het volgende:
[..]
je denkt dat criminelen het licht zullen zien en brave burgers worden? Hoe naïef
Ivo, ben jij het?quote:Op maandag 20 oktober 2014 17:48 schreef Elan het volgende:
Misschien kunnen ze nu bij Spuiten Slikken eindelijk eens stoppen met het op overheidskosten promoten van deze rotzooi.
Nee, maar de markten voor andere criminele zaken zijn ook niet onbeperkt. De kartels zouden nooit op dezelfde schaal van nu kunnen blijven bestaan als hun bestaansrecht wordt afgesneden.quote:Op zondag 19 oktober 2014 23:02 schreef Re het volgende:
[..]
je denkt dat criminelen het licht zullen zien en brave burgers worden? Hoe naïef
Maar jij drinkt zeker wel elk weekend het nr. 3 vergift op de lijst van schadelijke harddrugs?quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Opstelten?
Meen het is toch puur vergif man.
Ik weet niet wat die mensen genomen hebben en onder welke omstandigheden. Aardige kans dat er vervuilde drugs in het spel zijn.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Opstelten?
Meen het is toch puur vergif man.
er komen altijd nieuwe drugs natuurlijk, de een gevaarlijker dan de ander maar hoe schadelijk ook alle drugs moeten legaalquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:11 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nee, maar de markten voor andere criminele zaken zijn ook niet onbeperkt. De kartels zouden nooit op dezelfde schaal van nu kunnen blijven bestaan als hun bestaansrecht wordt afgesneden.
Niet voor elke drugs is een even grote markt. Als je populaire drugs als cocaïne, xtc, amfetamine en heroïne legaliseert krijg je de volgende voordelen: de grootschalige kartels wordt de pas afgesneden, de prijs gaat omlaag, je bespaart gigantisch op handhaving en wint op belasting, kwaliteit van de drugs verbetert. Hoe meer versneden, hoe groter de troep is. Bovendien kan je dan ook voorlichting geven. Zeker in het Amerikaanse continent zal dit enorm veel aan (straat)criminaliteit schelen. De achterbuurten in Amerika worden geteisterd door junks en gewelddadige dealers. De junks zullen wel blijven bestaan, maar dat faseert vanzelf uit. Bovendien wordt de drugs voor hen dan ook goedkoper dus hoeven zij minder criminaliteit te plegen om aan hun shotje te komen.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:23 schreef Re het volgende:
[..]
er komen altijd nieuwe drugs natuurlijk, de een gevaarlijker dan de ander maar hoe schadelijk ook alle drugs moeten legaal
Ben nog nooit op een feestje geweest waarbij 3 doden vielen door drank.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Maar jij drinkt zeker wel elk weekend het nr. 3 vergift op de lijst van schadelijke harddrugs?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |