Korte omschrijving depressie:quote:Op zondag 3 januari 2010 01:17 schreef Quickie_Butt het volgende:
Het viel me op dat er nog geen centraal topic is voor depressies en/of angstklachten. Wel een topic over medicatie bij psychische problemen en een hoe voel je je nu topic, maar die dekken naar mijn mening niet helemaal de lading.
Ik denk dat dit topic wel kan bijdragen in dit subforum. Veel mensen kampen namelijk met depressieve of angstklachten en zo kunnen we een beetje steun bij elkaar zoeken en elkaar van adviezen en tips voorzien
Korte uitleg van angststoornissen:quote:Depressie
Iemand met een depressie heeft last van een hevige neerslachtigheid.
Die neerslachtigheid klaart niet na een paar dagen vanzelf op, maar duurt minimaal twee weken. Depressie moet niet verward worden met 'gewone' neerslachtigheid die iedereen wel eens heeft. Bij een depressie is deze heviger en tast het dagelijks functioneren aan.
Bron: http://www.trimbos.nl/onderwerpen/psychische-gezondheid/depressie
Toepasselijke plaatjes:quote:Angststoornissen
Angststoornissen zijn in de psychiatrie de meest voorkomende aandoeningen. Sommige van deze aandoeningen worden fobie genoemd. Het gemeenschappelijke kenmerk van angststoornissen, is dat er sprake is van angst. Mensen kunnen zo angstig zijn dat het hun leven ontregelt.
Wanneer spreken we van een angststoornis?
Angst is een gevoel dat optreedt bij dreigend gevaar. De emotie ontstaat als het welzijn van een persoon direct wordt bedreigd, maar ook als een persoon een situatie als bedreigend ervaart. Als een angst geen reële grond heeft en de betrokken persoon er sociale of beroepsmatige problemen door ondervindt, is er sprake van een stoornis.
In het diagnostisch classificatiesysteem DSM-IV worden de volgende angststoornissen onderscheiden:
Paniekstoornis met of zonder agorafobie
Sociale fobie of angststoornis
Specifieke of enkelvoudige fobie
Obsessief-compulsieve stoornis of dwangstoornis
Gegeneraliseerde angststoornis
Posttraumatische stress-stoornis
Hypochondrie
Angststoornis door een lichamelijke aandoening
Acute stressstoornis
Angststoornis door alcohol of drugs
Voor de Multidisciplinaire Richtlijn Angststoornissen is de indeling van de DSM-IV als uitgangspunt genomen. Van de onderscheiden angststoornissen zijn de volgende aandoeningen opgenomen in de richtlijnen:
Paniekstoornis met en zonder agorafobie
Sociale fobie
Specifieke fobie
Obsessief-compulsieve stoornis
Gegeneraliseerde angststoornis
Posttraumatische stress-stoornis
Bron: http://www.trimbos.nl/ond(...)stoornissen-algemeen
En je punt is? Dat iedereen zich in moet houden voor het geval er iemand is die zich wil voorstellenquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 15:07 schreef ScarFace- het volgende:
Er worden wel stééds langere verhalen gepost de drempel voor iemand anders om zich even voor te stellen lijkt me er niet lager op worden. Veel hoger ook niet.
Het leest gewoon net ff niet lekker genoeg weg;p
Korte versie van me post
Langdradig aant worden hier..
Geen probleem dusquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 15:07 schreef ScarFace- het volgende:
Er worden wel stééds langere verhalen gepost de drempel voor iemand anders om zich even voor te stellen lijkt me er niet lager op worden. Veel hoger ook niet.
Het leest gewoon net ff niet lekker genoeg weg;p
Korte versie van me post
Langdradig aant worden hier..
Verpest het nou nietquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 16:03 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Naja, "veel hoger" sluit "hoger" natuurlijk niet uit he?
Ieder zijn/haar eigen meningquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 17:19 schreef minthy het volgende:
Ik kan het mij goed voorstellen dat iemand het lastig vindt om hier nieuw mee te gaan posten. Als je de reacties boven deze post ziet, zou het best eens kunnen zijn dat iemand zich hier nou niet bepaald welkom voelt
Oh ik ontken mijn aversie tegen de materie niet neequote:Op vrijdag 10 oktober 2014 15:47 schreef Gray het volgende:
[..]
Tsja, sommige mensen waden graag in negativiteit.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De ironie wil dat je waarschijnlijk meer mindfulness in je therapie hebt dan je herkent.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:19 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Oh ik ontken mijn aversie tegen de materie niet nee
Ik denk dat dat wel meevaltquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:24 schreef Gray het volgende:
[..]
De ironie wil dat je waarschijnlijk meer mindfulness in je therapie hebt dan je herkent.
Mindfulness is weinig anders dan stilstaan bij wat zich in je hoofd afspeelt. Dit komt bij vrijwel elke therapie terug, als het goed is. Anders zou ik persoonlijk een andere psych zoeken. Uiteindelijk moet je het namelijk zelf doen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:26 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevaltEn ik weet van mezelf ook wel waar het vandaan komt, ik ben erg slecht in loslaten. Wat uiteraard betekent dat het ws juist goed voor me zou zijn. Ms lukt het me nog eens...
Ik denk dat het wel iets te simpel gesteld is.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:28 schreef Gray het volgende:
[..]
Mindfulness is weinig anders dan stilstaan bij wat zich in je hoofd afspeelt. Dit komt bij vrijwel elke therapie terug, als het goed is. Anders zou ik persoonlijk een andere psych zoeken. Uiteindelijk moet je het namelijk zelf doen.
Never!quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:28 schreef Elvi het volgende:
Misschien dat de heren Mindfulness kunnen gebruiken om los te laten dat anderen er misschien nog niet aan toe zijn?
En terecht. De wereld is al moeilijk zat.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:30 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik denk dat het wel iets te simpel gesteld is.
ehh, das slecht nieuws toch?quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:51 schreef Cue_ het volgende:
Het lijkt erop dat ik toch terug ga naar mn oude werkgever. Incl mm vorige woonplek. Hoop zo dat t geen verkeerde beslissing is
Nee joh. Is juist goed nieuws.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:57 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
ehh, das slecht nieuws toch?
Waarom scary? Je gaat toch juist weer terug naar een vertrouwde plek?quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:00 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nee joh. Is juist goed nieuws.
Maar wel scary
Klopt. Maar het is ook de plek die ik ontvlucht ben. Waar ik depri werd. Dus in die zin zijn er twijfels of ik nu sterker ben.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:03 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Waarom scary? Je gaat toch juist weer terug naar een vertrouwde plek?
Ah op die manier. Ja denk dat je dat nooit van tevoren kunt weten.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:05 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Klopt. Maar het is ook de plek die ik ontvlucht ben. Waar ik depri werd. Dus in die zin zijn er twijfels of ik nu sterker ben.
Klopt. Want de stad zou niet uit moeten maken, zou je zeggen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 20:08 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ah op die manier. Ja denk dat je dat nooit van tevoren kunt weten.
Maar als je weet waardoor je depri werd weet je waar je op moet letten natuurlijk.
quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 00:14 schreef kuolema het volgende:
Ik voel me weer eens kut en overprikkeld na het oppassen, maar wat alcohol en metal helpt wel. Had laatst bedacht dat het misschien een goed idee zou zijn om gewoon los te gaan op metal als ik me weer zo hyper voel, dan kan ik wat spanning kwijt. Minder goed idee voor mijn nek
Iedereen moet tegen iemand open kunnen zijn, vooral als de dingen zich in de loop der tijd hebben opgestapeldquote:Had vanochtend een best intens gesprek met de psych. Het is moeilijk maar ik vind het toch wel fijn om zo open te kunnen zijn en steun te krijgen.
Hierbij besluit ik officieel dat ik weer aan de antidepressiva ga. Dit gaat gewoon niet.
Snap ook eigenlijk niet zo goed waarom ik daarover twijfelde.
Die energie loslaten kan inderdaad helpen, alleen ia headbangen inderdaad niet heel nekvriendelijk.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 00:14 schreef kuolema het volgende:
Ik voel me weer eens kut en overprikkeld na het oppassen, maar wat alcohol en metal helpt wel. Had laatst bedacht dat het misschien een goed idee zou zijn om gewoon los te gaan op metal als ik me weer zo hyper voel, dan kan ik wat spanning kwijt. Minder goed idee voor mijn nek
Had vanochtend een best intens gesprek met de psych. Het is moeilijk maar ik vind het toch wel fijn om zo open te kunnen zijn en steun te krijgen.
Hierbij besluit ik officieel dat ik weer aan de antidepressiva ga. Dit gaat gewoon niet.
Snap ook eigenlijk niet zo goed waarom ik daarover twijfelde.
Als het kan moet je ook nog durven.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 00:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]![]()
[..]
Iedereen moet tegen iemand open kunnen zijn, vooral als de dingen zich in de loop der tijd hebben opgestapeld
Een echte metalhead is erop getraindquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 11:10 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Die energie loslaten kan inderdaad helpen, alleen ia headbangen inderdaad niet heel nekvriendelijk.
Goed dat de je knoop voor jezelf hebt doorgehakt. Misschien niet de leukste beslissing, maar zie het voor jezelf als een kans om weer beter te leven en totdat je wellicht zo veel vooruitgang heb geboekt dat je weer af kunt bouwen!
Ja dat sowieso, maar wat ik probeerde te zeggen is dat iedereen de behoefde heeft om "ergens" "feedback" van te krijgen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:12 schreef kuolema het volgende:
[..]
Als het kan moet je ook nog durven.
Snap ik.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 12:26 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ja dat sowieso, maar wat ik probeerde te zeggen is dat iedereen de behoefde heeft om "ergens" "feedback" van te krijgen.
Sommige mensen durven idd niet (je stelt je toch wel kwetsbaar op enz).
Ik heb het ook moeten leren. Wat ik in het begin deed was meerdere mensen deels in vertrouwen nemen en ze een klein deel vertellen. De 1e vertelde ik A, de 2e B enz. Zo spreidde ik de risico's zeg maar
Bij mij in 1e instantie ook niet, tot het een keer mezelf opviel dat dat was wat ik aan het doen was (ik heb er een handje van aan zelfanalyze te doenquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 13:22 schreef kuolema het volgende:
[..]
Snap ik.
Het is mij opgevallen dat ik dat ook doe/deed, hoewel het niet bewust of opzettelijk gaat in mijn geval.
Hahah ja dat is waar, maar een whiplash zit in een klein hoekje. Je zou eigenlijk consequent elke dag moeten trainen hahah!quote:[b]
Een echte metalhead is erop getraindIk doe het alleen bijna nooit. Als je dingen erover leest ... Heb een keer gehad dat ik door de alcohol niet merkte dat ik het te lang deed, toen had ik er nog dagen last van ...
Maar een beetje mee drummen en op mijn bed springen is ook nice. Als ik maar echt opga in de muziek.
Ik zie wel op tegen de opbouwperiode, vooral als het niet blijkt te werken of er te veel bijwerkingen zijn en ik dan weer moet stoppen.
Ja het is echt niet goed eigenlijk. Haha, dan komen de buren klagen en zeg ik 'Ja sorry maar ik moet trainen.'quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 15:26 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Hahah ja dat is waar, maar een whiplash zit in een klein hoekje. Je zou eigenlijk consequent elke dag moeten trainen hahah!Opgaan in muziek is inderdaad lekker. Je kunt er zo veel adrenaline in kwijt en je bent gewoon even weg, weg van alles.
Ja dat snap ik. Ga je dezelfde soort proberen als die je eerst gebruikte?
Heb je iets van een crisisplan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 14:46 schreef AdoraBelle het volgende:
Het leek allemaal zo goed te gaan. Maar afgelopen woensdag is het toch weer mis gegaan. En dat was mét de medicatie.
Ik had een soort woede aanval en toen heb ik hele gemene dingen gezegd tegen een goede vriendin. Achteraf voelde ik me daar zo schuldig over dat ik niet wist wat ik moest en dat ik hét toen weer gedaan heb.
Ik dacht dat ik er nu met de medicatie vanaf was, maar blijkbaar niet.
Afgelopen vrijdag had ik weer een afspraak met mijn psychiater en hij heeft besloten om de sertraline te verhogen naar 100mg per dag. Het leek hem ook goed voor me als ik begin met een therapie die me leert om te gaan met mijn gevoelens. Maar dat bespreken we verder nog in ons volgende gesprek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
Wat typ jij een hoop onzin zegquote:Op zondag 12 oktober 2014 19:27 schreef IkwordlaterDJ het volgende:
Niet om het 1 of ander, maar jezus wat typen jullie als blije eikels. Jullie zijn toch depressief?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ga even ergens anders spelen![]()
Want als je depressief bent mag je alleen maar negatief zijn natuurlijk.quote:Op zondag 12 oktober 2014 19:27 schreef IkwordlaterDJ het volgende:
Niet om het 1 of ander, maar jezus wat typen jullie als blije eikels. Jullie zijn toch depressief?
Meh. Wat is er gebeurd?quote:Op zondag 12 oktober 2014 20:53 schreef Lathiel het volgende:
[..]
Want als je depressief bent mag je alleen maar negatief zijn natuurlijk.
Ego:
Pfffft, daar ging mijn redelijk normale stemming van vandaag. Aanvaring met ouders.
Denk dat ik ook maar even los ga op metal.
Stomme ruzie over een onderwerp waar ik het al eerder over had, maar blijkbaar niet lang is blijven hangen. Vooral mijn moeder heeft er een handje van om dooddoeners te gebruiken als ze het niet met mij eens is. Erg frustrerend.quote:
Vreselijk als het zo afgekapt wordt he. Het staat me bij dat je niet wist hoe je met je ouders om moest gaa. Loslaten, wat pijn doet of contact houden omdat je toch ergens hoopt op wat beters. Klopt?quote:Op zondag 12 oktober 2014 22:39 schreef Lathiel het volgende:
[..]
Stomme ruzie over een onderwerp waar ik het al eerder over had, maar blijkbaar niet lang is blijven hangen. Vooral mijn moeder heeft er een handje van om dooddoeners te gebruiken als ze het niet met mij eens is. Erg frustrerend.
Ja, klopt.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:31 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Vreselijk als het zo afgekapt wordt he. Het staat me bij dat je niet wist hoe je met je ouders om moest gaa. Loslaten, wat pijn doet of contact houden omdat je toch ergens hoopt op wat beters. Klopt?
Ik duim voor je!quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:34 schreef duracellkonijntje het volgende:
Pff, financieel begint het nu echt nijpend te worden. Hoor ongeveer nu te horen of ik die baan krijg, maar die slomerts zeggen maar niks! Grr. Moet ook nog 50 euro betalen aan SNS Bank, ongeveer 1/3 van mijn budget nu. Nouja, anders eerst maar mijn ouders vragen voor een beetje geld en daarna solliciteren. Als ik toch die baan krijg doe ik een dansje, dat weet ik nu al!
Kan.. ik heb zondag ook nog raar gelopen ja. Ik kan niet eens naar beneden kijken of mn nek draaien zonder dat er pijnscheuten over mn hele rug gaanquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:38 schreef kuolema het volgende:
Elvi, het kan best zijn dat die rugpijn een gevolg is van je enkelpijn doordat je anders loopt.
Waarom kun je dit niet aangeven en dan alleen de dingen doen waarbij je niet hoeft te staan/lopen? Zelfs als er niemand is om jouw taken over te nemen, is dat toch gewoon pech en hoeft het niet jouw probleem te zijn?
Maar heb je dat gezegd voor of nadat je deze problemen kreeg? Ik vind afzeggen in deze situatie wel legitiem. Straks wordt het nog erger.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:40 schreef Elvi het volgende:
[..]
Kan.. ik heb zondag ook nog raar gelopen ja. Ik kan niet eens naar beneden kijken of mn nek draaien zonder dat er pijnscheuten over mn hele rug gaan
Ik heb al toegezegt dat ik die dingen zou regelen. En als ik het niet doe, doet niemand dat. Het is een hele belangrijke bijeenkomst. Maar moet wel van hot naar her om alles bij elkaar te krijgen.
Spannendquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:43 schreef kuolema het volgende:
Morgenochtend naar de verzekeringsartsBen bang. En ga vragen hoe het werkt als ik in de toekomst ergens zou solliciteren en of/hoe zij er dan achter zouden kunnen komen als ik wajong zou hebben gehad.
[..]
Maar heb je dat gezegd voor of nadat je deze problemen kreeg? Ik vind afzeggen in deze situatie wel legitiem. Straks wordt het nog erger.
Ik doe vrijwilligerswerk en mn mede vrijwilligers zijn ehm... naja ze kunnen niet zo goed omschakelenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:46 schreef kvd het volgende:
@ kuo, succes morgen...spannend.
@ Elvi, misschien even naar de ha? Kans is groot dat het door het anders lopen komt, zoals kuo ook al oppert. Misschien kan de ha een betere pijnstilling geven of misschien een spierverslapper voor je rug/nek enzovoort. En even met collega's kortsluiten wat er aan de hand met je is. Misschien kunnen ze je nog wat helpen. Maar dan zijn ze in ieder geval van je pijnen op de hoogte.
Je zou het in ieder geval aan je 'baas' kunnen meedelen, misschien dat er toch op de een of andere manier rekening mee gehouden kan worden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:45 schreef Elvi het volgende:
[..]
SpannendWel goed om te vragen inderdaad.
Ik heb het beide gedaan... Eerste belofte was inderdaad voordat deze probelemen kwamen, maar maandag heb ik 's middags nadat het opkwam opnieuw belooft. Dus ja... hij rekent nu op me... 1 ding heb ik al wel kunnen uitbesteden door het online te laten bestellen
Dank.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:46 schreef kvd het volgende:
@ kuo, succes morgen...spannend.
@ Elvi, misschien even naar de ha? Kans is groot dat het door het anders lopen komt, zoals kuo ook al oppert. Misschien kan de ha een betere pijnstilling geven of misschien een spierverslapper voor je rug/nek enzovoort. En even met collega's kortsluiten wat er aan de hand met je is. Misschien kunnen ze je nog wat helpen. Maar dan zijn ze in ieder geval van je pijnen op de hoogte.
Die pijn is er inderdaad niet voor niks. Maar als er geen rust wordt genomen/genomen kan worden, is het misschien even een tijdelijke overbrugging totaan de rust wel genomen kan worden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:52 schreef kuolema het volgende:
[..]
Je zou het in ieder geval aan je 'baas' kunnen meedelen, misschien dat er toch op de een of andere manier rekening mee gehouden kan worden.
Wil je zelf graag dat die bijeenkomst goed gaat of wil je dat omdat je bang bent dat iemand teleurgesteld in je is als het niet lukt?
[..]
Dank.
Die pijn is er niet voor niets hè. Als rust nemen niet helpt en het echt niet anders kan zijn sterkere pijnstillers een optie.
Niet vreemd dat er ballen vallen als een groot gedeelte van je lichaam niet meewerkt. Voor jongleren heb je je hele lichaam nodig...quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:49 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ik doe vrijwilligerswerk en mn mede vrijwilligers zijn ehm... naja ze kunnen niet zo goed omschakelenIedereen is bezig met zijn of haar eigen taak. Ik heb nog niet meegemaakt dat ze daarbuiten ook nog iets deden. Ik ben een soort vliegende keep maar nu voelt het alsof ik alle ballen laat vallen.
Beide. Ik doe gewoon heel erg mn best in de hoop er een baan uit te kunnen slepen. Maar het begint me wel op te breken. Ik werd er eigenlijk maar 2 dagen in de week maar ben er veel langer mee bezig... ook thuis. Er zijn zoveel taken die ik steeds op mn bord krijg en ik wil ze allemaal doen en ik wil laten zien wat ik kan. Ik heb gewoon keihard een betaalde baan nodig en dit is voor mij de enige manier.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:52 schreef kuolema het volgende:
[..]
Je zou het in ieder geval aan je 'baas' kunnen meedelen, misschien dat er toch op de een of andere manier rekening mee gehouden kan worden.
Wil je zelf graag dat die bijeenkomst goed gaat of wil je dat omdat je bang bent dat iemand teleurgesteld in je is als het niet lukt?
[..]
Dank.
Die pijn is er niet voor niets hè. Als rust nemen niet helpt en het echt niet anders kan zijn sterkere pijnstillers een optie.
Klopt, ik ben zelf best pro-medicatie, maar dit is misschien ook een gevalletje grenzen aangeven en zou misschien een goede oefening kunnen zijn?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:54 schreef kvd het volgende:
[..]
Die pijn is er inderdaad niet voor niks. Maar als er geen rust wordt genomen/genomen kan worden, is het misschien even een tijdelijke overbrugging totaan de rust wel genomen kan worden.
[..]
Ja ... niet zo goed he?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:57 schreef Elvi het volgende:
[..]
Beide. Ik doe gewoon heel erg mn best in de hoop er een baan uit te kunnen slepen. Maar het begint me wel op te breken. Ik werd er eigenlijk maar 2 dagen in de week maar ben er veel langer mee bezig... ook thuis. Er zijn zoveel taken die ik steeds op mn bord krijg en ik wil ze allemaal doen en ik wil laten zien wat ik kan. Ik heb gewoon keihard een betaalde baan nodig en dit is voor mij de enige manier.
Dus ik neig gewoon naar negeren want mn redenatie is dat thuis op bed het ook pijn doet, dus als ik toch al pijn heb kan ik net zo goed gewoon mn taken doen toch? Ergens weet ik dat het niet goed is maar ik kan/ wil gewoon niet stoppen.
De huisarts is een optie... al schepen ze je daar vaak af met "paracetamol en rust", Misschien als ik sterkere pijnstillers krijg dat ik dan ehm... in januari ofzo even rust kan nemen
Ik woon inmiddels niet meer in Nederland en zit weer in Londen, werk voor een grote consultant boer in Canary Wharf.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:37 schreef kvd het volgende:
Jij klinkt vrolijk. Alles goed met je? Al een tijd niks van je gelezen hier.
Wel fijn om te horen dat je in ieder geval een baan hebt en (neem ik aan) een plek om te wonen. Wel heel jammer dat het niet bevalt. Zit je er voor langere tijd aan vast of kan je vanuit daar hier wat in Nederland (of ergens anders) zoeken?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:41 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik woon inmiddels niet meer in Nederland en zit weer in Londen, werk voor een grote consultant boer in Canary Wharf.
Het is saai. De move van NL richting Londen was dit maal echt pittig. Ik voel me hier total niet op mijn plek (zit atm op kantoor).
Ik heb geen plek om te wonen, ik woon via airbnb.com op het moment.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:02 schreef kvd het volgende:
[..]
Wel fijn om te horen dat je in ieder geval een baan hebt en (neem ik aan) een plek om te wonen. Wel heel jammer dat het niet bevalt. Zit je er voor langere tijd aan vast of kan je vanuit daar hier wat in Nederland (of ergens anders) zoeken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Why are you wearing that stupid man suit?
quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:45 schreef kuolema het volgende:
Moet dat je moeder helpen? Kun je dat niet skippen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer".
-Albert Camus.
Ze heeft me in elk geval vrijdag echt nodig. Is alleen voor pauzes van een school, tussendoor kan ik mijn eigen ding doen. Zaterdag kan mijn broertje misschien maar dan moet ik toch oppassen (is beide overdag) dus dan kan ik het net zo goed combineren.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:48 schreef zomertje het volgende:
[..]
Moet dat je moeder helpen? Kun je dat niet skippen?
O dat is goed nieuws!...in principe danquote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:00 schreef kuolema het volgende:
Ik leef nog, er is geen gehakt van me gemaakt, magnetronkoffie
Verzekeringsarts, die heel jong is trouwens, denkt dat ik wel in aanmerking kom voor een Wajong, wat de arbeidsdeskundige (die uiteindelijk bepaalt wat er gaat gebeuren) ook al voorzichtig zei. Maar ik moet de uitslag nog even afwachten.
Ik ken dat, de helft van de tijd ben ik aan het overleven en mn baan wil ik niet kwijt want dat is inkomenszekerheid. Vermoeiend is het wel, ik heb nu al weer spanningsklachten (duizelig, hoofdpijn enz).quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:52 schreef kuolema het volgende:
Ik wil ook niet nadenken over wat ik kan skippen, maar over dat ik het wel aankan en dat ik er gewoon doorheen moet. Denk aan het geld, denk aan het geld.
Ik ga ook nergens van uit, nee. Uitslag hangt van verschillende dingen af, ook berekeningen en zo.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
O dat is goed nieuws!...in principe dan
Zelf wacht ik liever de uitslag af voordat ik conclusies trek(edit: Jij dus ook lees ik nu net
)
Maar denk ook dat het in jouw geval wel erg bovenop ligt dat jij moeite hebt om je staande te houden, wat in dit soort gevallen wel kan helpen
(Ik kan het weten, bij mij lag het er ook dik bovenop![]()
![]()
)
Daarom zou het zo fijn zijn als ik een Wajong zou krijgen. Hoewel het dan alsnog moeilijk blijft om mijn grenzen op tijd te zien en aan te geven, maar dan valt de nood in elk geval weg wat geld betreft.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:59 schreef zomertje het volgende:
[..]
Ik ken dat, de helft van de tijd ben ik aan het overleven en mn baan wil ik niet kwijt want dat is inkomenszekerheid. Vermoeiend is het wel, ik heb nu al weer spanningsklachten (duizelig, hoofdpijn enz).
Snap ik. Ikzelf vroeg een wajong aan omdat ik geen andere keus meer had.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:42 schreef kuolema het volgende:
[..]
Ik ga ook nergens van uit, nee. Uitslag hangt van verschillende dingen af, ook berekeningen en zo.
Als het allemaal makkelijk zou gaan zou ik ook geen Wajong hebben aangevraagd dus of het nou echt helpend is ...
Denk dat jij een van de personen bent die het écht nodig had en verdiendequote:Op woensdag 15 oktober 2014 18:39 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Snap ik. Ikzelf vroeg een wajong aan omdat ik geen andere keus meer had.
Ik was een wrak, ik wist het niet meer...ondanks mn beste inzet ging jaren alles fout.
Ik weet die stress nog bij mezelfquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:52 schreef kuolema het volgende:
[..]
Denk dat jij een van de personen bent die het écht nodig had en verdiende
Mijn situatie is wel anders maar het was voor mij ook 'ik moet wel', gezien de financiële nood en de enorme stress die het zoeken van een bijbaan me opleverde.
Ja das wel lekker, scheelt weer watquote:Oh, ik hoef morgen niet op te passen, dat scheelt weer
quote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:55 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik weet die stress nog bij mezelf
Jammer genoeg wel dat ik het nodig had, ik had me als kind mn leven heel anders voorgesteld (ik wou altijd al universiteit doen en wetenschapper worden) maar ik ben blij dat deze regeling er is, anders was de kans groot dat ik er zelf niet meer geweest was.
Gelukkig ben ik er wel en ben niet van plan om weg te gaanquote:
Baas!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:59 schreef Californium het volgende:
Universiteaire opleiding en wetenschapper meldt!
Kan ik me voorstellenquote:
Hier geen onderzoeker maar ICT nerdessje. Puzzel ook graag uit wat er allemaal mis is en waarom. Vind ik erg leuk om te doen.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:23 schreef Californium het volgende:
Heel herkenbaar. Ik heb dat ook heel erg!
Ik heb dit ook als ik games zit te modden (wat zoveel is als in de bestandjes van games rondkijken en zien wat ik kan veranderen). Heb door al dat gekloot in die bestanden al duizenden CTD's gehad!quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:23 schreef Californium het volgende:
Heel herkenbaar. Ik heb dat ook heel erg!
Dat laatste weet ik niet. 1 van mijn issues op het moment is dat ik nog steeds herstellende ben van de shit die ik jarenlang heb doorstaan (ik ben nu bezig samen met mn begeleiding mn leven weer op poten te krijgen, alleen gaat dat heel langzaam..maar progressie blijft progressie!quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:34 schreef zomertje het volgende:
[..]
Hier geen onderzoeker maar ICT nerdessje. Puzzel ook graag uit wat er allemaal mis is en waarom. Vind ik erg leuk om te doen.
Is er voor Magnetronkoffie geen alternatief wat minder druk geeft en toch voldoening?
Ik klamp me eraan vast dat er nog hoop is en ik jong ben ... maar het is nu al een erg pijnlijk onderwerp. Zoals toen bij de groepstherapie een stagiair zat die nog geen jaar ouder is dan ikquote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:55 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik weet die stress nog bij mezelf
Jammer genoeg wel dat ik het nodig had, ik had me als kind mn leven heel anders voorgesteld (ik wou altijd al universiteit doen en wetenschapper worden) maar ik ben blij dat deze regeling er is, anders was de kans groot dat ik er zelf niet meer geweest was.
[..]
Ja das wel lekker, scheelt weer wat
En wat het UWV betreft, ik duim voor je!!!
Awwwwquote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:01 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik er wel en ben niet van plan om weg te gaan
En gelukkig ben jij er ook
Melancholisch misschien?quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:56 schreef kuolema het volgende:
Ik ben in een heel rare bui ... wel goed of zo, denk ik, soort blij, maar ook verdrietig en huilerig en heel eenzaam, maar ook vol energie en zin om uit te gaan en alcohol en muziek. Beetje vaagGewoon dubbel.
Nu niet meer, ik ben tevreden met wat ik nu heb. Ik heb een woning, vrienden, familie die ik in elk geval om de zoveel tijd nog zie en ik heb genoeg te doenquote:[..]
Ik klamp me eraan vast dat er nog hoop is en ik jong ben ... maar het is nu al een erg pijnlijk onderwerp. Zoals toen bij de groepstherapie een stagiair zat die nog geen jaar ouder is dan ik
Vind jij het pijnlijk om over na te denken?
Hersenonderzoek doen lijkt mij leukDus neuropsychologie.
Thanks!
hihiquote:[..]
Awwww
Nee dat is het niet helemaal. Ik switch heel snel tussen emoties, het is niet constant. Of toch wel. Nah ik weet het eigenlijk niet. Ga zo maar slapen, is niet leuk meerquote:Op donderdag 16 oktober 2014 01:03 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Melancholisch misschien?
Fijn dat je tevreden kunt zijnquote:[..]
Nu niet meer, ik ben tevreden met wat ik nu heb. Ik heb een woning, vrienden, familie die ik in elk geval om de zoveel tijd nog zie en ik heb genoeg te doen
Jammer van mn carriëre, maar ik ga me daar pas weer druk om maken als het zover is (en zover is het nog (lang) niet)
Vindt mn zusje ook
[..]
hihi
Misschien een beetje zweven tussen hoop en wanhoop??quote:Op donderdag 16 oktober 2014 01:16 schreef kuolema het volgende:
[..]
Nee dat is het niet helemaal. Ik switch heel snel tussen emoties, het is niet constant. Of toch wel. Nah ik weet het eigenlijk niet. Ga zo maar slapen, is niet leuk meer
Acceptatie is de sleutel! Zonder acceptatie zit je vastquote:[..]
Fijn dat je tevreden kunt zijnAcceptatie is belangrijk (maar niet voordat je hebt gevochten voor verandering).
Keine Ahnung. Dank, ik wens jou ook een goede nachtrust.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 01:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Misschien een beetje zweven tussen hoop en wanhoop??
Maar idd, tis al laat aan het worden. Slaap lekker alvast
Ik blijf wel nog eventjes op (zoooveel te doen, ik heb nog zoveel te doen)
[..]
Acceptatie is de sleutel! Zonder acceptatie zit je vast
(en ik heb gevochten als een leeuwmaar uiteindelijk was gewoon accepteren toch slimmer
)
Enige waar ik spijt van heb, is dat ik toch niet eerder hulp gezocht heb.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 01:29 schreef kuolema het volgende:
[..]
Keine Ahnung. Dank, ik wens jou ook een goede nachtrust.
Ja maar ik bedoel dat je niet meteen alles moeten accepteren zoals het is voordat je dingen hebt geprobeerd om het te veranderen, want dan krijg je er misschien later spijt van. Voor mij is het nog te vroeg om dingen te accepteren, voor mijn gevoel.
Naar hoe die storm in je hoofd je lichamelijk compleet kan verlammen van stress he? Des te rustiger mentaal, des te meer energie fysiek.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:52 schreef kuolema het volgende:
[..]
Denk dat jij een van de personen bent die het écht nodig had en verdiende
Mijn situatie is wel anders maar het was voor mij ook 'ik moet wel', gezien de financiële nood en de enorme stress die het zoeken van een bijbaan me opleverde.
Oh, ik hoef morgen niet op te passen, dat scheelt weer
Misschien een domme vraag, maar wat is een crisisplan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 22:37 schreef kuolema het volgende:
[..]
Heb je iets van een crisisplan?
Heb je die vriendin nog gesproken? Weet je inmiddels al wat je had willen doen op dat moment (zoals die vriendin bellen en je excuses aanbieden)? Je kon op dat moment misschien niet zo helder nadenken dus het zou kunnen helpen om op te schrijven wat je in dit soort situaties wilt doen.
Een crisisplan is zeg maar een soort afsprakenlijstje (met je behandelaars) wat er moet gebeuren als alles naar de shit gaatquote:Op donderdag 16 oktober 2014 11:58 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Misschien een domme vraag, maar wat is een crisisplan?
Ik heb daarna eigenlijk meteen m'n excuses aangeboden en uitgelegd dat ik een probleem heb. Na een paar dagen hadden we weer contact en was het gelukkig weer goed tussen ons.
Aankomende vrijdag zie ik haar op een lanparty.
Wat koffie al zei, iets uitgebreider: je stelt het samen met een behandelaar op. Er staat in wat voor jou een crisis inhoudt en de stappen die jij en je omgeving daarbij kunnen ondernemen. Bijvoorbeeld geen alcohol drinken, zorgen dat je niet alleen bent, telefoonnummers van wie je kunt bellen (vrienden of hulpverleners), hoe anderen jou het best kunnen benaderen.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 11:58 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Misschien een domme vraag, maar wat is een crisisplan?
Ik heb daarna eigenlijk meteen m'n excuses aangeboden en uitgelegd dat ik een probleem heb. Na een paar dagen hadden we weer contact en was het gelukkig weer goed tussen ons.
Aankomende vrijdag zie ik haar op een lanparty.
Ow dat is klote..echt klotequote:Op donderdag 16 oktober 2014 14:21 schreef kuolema het volgende:
CrapIk had vandaag een afspraak met de arts maar de trein reed niet dus nu is het verplaatst naar volgende week ... kan er ten eerste niet tegen dat mijn dagplanning plotseling verandert en bovendien moet ik nu weer wachten voordat ik met nieuwe ad kan beginnen, terwijl ik voor mijn gevoel al zo lang wacht en het gewoon echt niet goed gaat
GGZ is hier 20 km vandaan, dat ga ik niet fietsen. Met de trein is het 20 minuten.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:28 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ow dat is klote..echt klote(zeker gezien je drukke planning van komende week
)
Zit je arts dan zo ver weg dat je met de trein moet?
Why not? Uur/5 kwartier. Heb je meteen je sport gehad!quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:37 schreef kuolema het volgende:
[..]
GGZ is hier 20 km vandaan, dat ga ik niet fietsen. Met de trein is het 20 minuten.
Als het nou een leuke route was ... Maar stinkautogassen, drukte en lawaai, kou, wind en eventueel regen, buiten adem aankomen om na een (in dit geval) half uurtje weer terug te moeten versus 100 meter lopen naar het station, buiten de spits 20 minuutjes in de trein en dan nog een paar honderd meter lopen (maar wel betalen). Makkelijke keuze voor mijquote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:44 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Why not? Uur/5 kwartier. Heb je meteen je sport gehad!
Maar daar heb je nu niks aan. Kut dat je je afspraak hebt gemist
Gatver, en dat met die afstand ook nog eens en dit onvoorspelbare weerquote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:50 schreef kuolema het volgende:
[..]
Als het nou een leuke route was ... Maar stinkautogassen, drukte en lawaai, kou, wind en eventueel regen, buiten adem aankomen om na een (in dit geval) half uurtje weer terug te moeten versus 100 meter lopen naar het station, buiten de spits 20 minuutjes in de trein en dan nog een paar honderd meter lopen (maar wel betalen). Makkelijke keuze voor mij
Ik snap t wel hoor, die tijd moet je gewoon krijgenquote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:38 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat laatste weet ik niet. 1 van mijn issues op het moment is dat ik nog steeds herstellende ben van de shit die ik jarenlang heb doorstaan (ik ben nu bezig samen met mn begeleiding mn leven weer op poten te krijgen, alleen gaat dat heel langzaam..maar progressie blijft progressie!) en ik kan toch op meerdere manieren mn ei kwijt zeg maar, zoals in de voorbeelden beschreven is in mn vorige posts
Edit: Btw, ik wil trouwens niet zielig doen oid, maar bij mij speelt nog meer dan alleen maar die depressie die ik had. Ik heb een vergrote kans om terug te vallen (mede door mn autisme)
Jep. Los van verkoudheid dan.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:46 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hoe ist met jou ondertussen? Gaat nog steeds goed?
quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:01 schreef magnetronkoffie het volgende:
Gelukkig ben ik er wel en ben niet van plan om weg te gaan
En gelukkig ben jij er ook
Als dat zijn reden is zou je het niet persoonlijk moeten opvatten. Misschien is hij gewoon heel voorzichtig en bang als (bijna) nieuwe vader. En een kinderdagverblijf voelt misschien minder eng omdat ze daar met meerderen zijn en dus minder makkelijk even een kindje kunnen mishandelen of zo, vanwege getuigenquote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:20 schreef Elvi het volgende:
Lastig moment even vandaag... Mn beste vriendin die ik al 27 jaar ken is dus zwanger (gaat binnenkort bevallen). Ze zat een beetje met de kinderopvang want op de locatie van haar keuze is er geen plek voor haar kindje. Dus ik heb aangeboden dat ik wel (eventueel tijdelijk) wilde oppassen. Ik ken haar al zo lang en ik heb bovendien een diploma in de kinderopvang. Nou moet ik wel zeggen dat ik het al vreemd vond dat ze me niet eerder gevraagd heeft en haar schoonzusje wel..
Nu blijkt dus dat haar vriend het geen fijn idee vind als ik kom oppassenomdat hij mij niet zo goed kent
Ergens wel vreemd wat zij kent mij tenslotte wel en bij een kinderdagverblijf ken je de leidsters ook niet goed. Ik voel me eigenlijk best wel verdrietig hierom. Het steekt gewoon
Je weet natuurlijk niet of en hoe zij dit samen besproken hebben. Misschien heeft ze hem wel ervan geprobeerd te overtuigen dat je te vertrouwen bent, maar wil ze ook zijn wensen respecteren? Hoewel ze dan natuurlijk ook had kunnen voorstellen om een keer iets af te spreken.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:55 schreef Elvi het volgende:
Ik denk dat ik het ook vooral vervelend vind dat zij het niet voor me heeft opgenomen en gewoon met hem hier in mee is gegaan.
Ik vraag me ook meteen af of ik dan later dat kind ook mee naar de kinderboerderij mag nemen ofzoOf alleen 'onder begeleiding'.
Je bent nog heel jong he (als je nog met je mbo bezig bent). Dus je hebt nog heel veel tijd om die 'verloren' jaren goed te maken!quote:Op maandag 20 oktober 2014 20:32 schreef hmmmmmmm het volgende:
Voel me soms zo ontzettend depressief als ik over mijn leven nadenk, als ik er niet over nadenk voel ik me prima.
Vandaag weer na jaren weer eens de stad in gegaan, maar ik werd er niet vrolijk van was al zo'n 3-4 jaar niet in de stad geweest mensen die vrolijk zijn etc word ik niet vrolijk van.
Mensen die je vreemd aankijken omdat je een extreem lichte huidkleur hebt, doordat je al jaren niet buiten bent geweest.
Als ik erover nadenk dat ik totaal niks bereikt heb, en geen plezier van mijn jeugd (de afgelopen 10 jaar) heb gehad voel ik me nog erger.
Er iets aan doen tsja het leven dat ik wil bestaat niet meer, ik ben geen 12 meer een kut mbo studie doen en daarna werkloos thuiszitten word ik ook niet gelukkig van.
Ik weet het niet, dat ik nooit gelukkig zal zijn of een leuk leven heb is wat me depressief maakt dat en dat en dat ik geen enkel uurtje plezier heb gehad in mijn jeugd en die is nu voorbij.
Ik loop mezelf gewoon al 10 jaar voor te liegen dat het wel goed komt, nu zijn die jaren voorbij en mijn toekomst die heb ik niet.
Was ik maar niet jarenlang gepest, en had ik daardoor maar mijn school kunnen afmaken, had ik maar een paar vrienden gehad.
Maar nee het is voorbij nu ben ik volwassen, en wat moet ik nu elke dag een beetje thuiszitten en me depressief voelen denkende aan hoe het had kunnen zijn.
Ik heb nooit een optie gehad om wat van mijn leven te maken, de opties die er waren en zijn kunnen me niet gelukkig maken.
Ik zit met de keuze wat ik wil, kan, en mogelijk is en daar moet ik uit kiezen geen enkele optie maakt me gelukkig.
Edit : nu voel ik me weer beter soms voel ik me gewoon zo slecht en denk ik na over dingen die ik niet meer kan veranderen.
Ik zou met mbo kunnen beginnen ik ben 19 maar dat wil niet ook ga ik al jaren niet meer naar school.quote:Op maandag 20 oktober 2014 22:24 schreef Libertarisch het volgende:
[..]
Je bent nog heel jong he (als je nog met je mbo bezig bent). Dus je hebt nog heel veel tijd om die 'verloren' jaren goed te maken!
Het leven is ook veel meer dan je werk/studie. Probeer hobby's te vinden die je leuk vindt, dingen waar je echt blij van wordt en waar je je energie in kwijt kan.
Probeer sowieso ook een sociaal leven op te bouwen. Later krijg je misschien een vriendin en daar word je weer blij van.
Als je jouw studie afmaakt kun je uiteindelijk vast wel een baan vinden wat bij je past.
Je hebt nog tijd en je zit nog steeds in je jeugdWees blij dat je gezond bent!
Ik was in een depressieve bui en heb weinig anders dan fok.quote:
Als je nou echt eens aan jezelf gaat werken dan ben je idd welkom. Maar je hebt overal een excuus voor en daar zitten we niet op te wachten.quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Ik was in een depressieve bui en heb weinig anders dan fok.
Dacht dat ik het hier maar zou posten....
Ik ben zelf op fok en in dit topic niet welkom
Niet overal voor en ik wil ook best een sociaal leven.quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:15 schreef Elvi het volgende:
[..]
Als je nou echt eens aan jezelf gaat werken dan ben je idd welkom. Maar je hebt overal een excuus voor en daar zitten we niet op te wachten.
Je wil het wel maar onderneemt helemaal niets. Zie je de contradictie in hetgeen je zegt en wat je doet? Heb je inmiddels al (psychologische) hulp gezocht?quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:47 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Niet overal voor en ik wil ook best een sociaal leven.
Nou van mij mag ie best af en toe even lekker van zich af klagen hoor.quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:15 schreef Elvi het volgende:
[..]
Als je nou echt eens aan jezelf gaat werken dan ben je idd welkom. Maar je hebt overal een excuus voor en daar zitten we niet op te wachten.
Hij heeft een reeks van 8 delen gehad om te klagen. Genoeg nuquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:25 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nou van mij mag ie best af en toe even lekker van zich af klagen hoor.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:21 schreef Elvi het volgende:
[..]
Hij heeft een reeks van 8 delen gehad om te klagen. Genoeg nu
Hij had 8 delen alleen voor zichzelf, das wel een verschilquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:22 schreef missbehavin het volgende:
[..]![]()
Volgens mij ben ik wel langer dan 8 delen aan het klagen
Ik kreeg van mijn huisarts te horen dat het niet goed is als je cold turkey gaat met anti-depressiva en dat juist de kans vergroot om weer in een groot, zwart gat te vallen.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 12:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik heb geen plek om te wonen, ik woon via airbnb.com op het moment.
Ik moet veel reizen voor mijn werk, volg. week maandag zit ik in Triest van maandag t/m donderdag.
Ik heb idd weer een baan, full-time, werk midden in Canary Wharf, salaris is natuurlijk prima. Maar het hikt niet lekker. Ik ben inmiddels gestopt met alle medicatie voor een lange poos. Ik heb alleen nog mirtazapine voor de slaap uurtjes wanneer ik wakker lig.
Ik weet het niet, ik kwam hier eigenlijk om een beetje mijn frustratie kwijt te raken, omdat ik in zo'n depressieve bui zat.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:07 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Je wil het wel maar onderneemt helemaal niets. Zie je de contradictie in hetgeen je zegt en wat je doet? Heb je inmiddels al (psychologische) hulp gezocht?
venloquote:
Niet genoeg nee.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:27 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hij had 8 delen alleen voor zichzelf, das wel een verschil
En hij doet er verder toch niks mee enzo
Dat is dan wel zo, maar dat kan ook makkelijk als excuus worden gebruikt. Af en toe is een trap onder de kont ook niet verkeerd. Zachte heelmeesters en stinkende wonden enz.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:47 schreef missbehavin het volgende:
En iedereen heeft daar zijn eigen tempo in he.. Het heeft bij mij ook heel lang geduurd voor ik zover was. En nog twijfel ik wel eens.
Dus niet zo hard zijn voor 'm jongens.
Ja dat is ook wel weer zo. Maar goed, als iemand er niet aan toe is, kun je schoppen wat je wilt...quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:56 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat is dan wel zo, maar dat kan ook makkelijk als excuus worden gebruikt. Af en toe is een trap onder de kont ook niet verkeerd. Zachte heelmeesters en stinkende wonden enz.
Waarheidquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:57 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja dat is ook wel weer zo. Maar goed, als iemand er niet aan toe is, kun je schoppen wat je wilt...
Is die psych er dan voor je?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:28 schreef Californium het volgende:
Tuurlijk zie je ertegenop om hulp te zoeken. Lastigste wat er is. Maar je kan zonder hulp niet veranderen. Dus als je wil veranderen moet je er doorheen. En ik vind een avond voor mezelf of een weekend heerlijk maar als ik eenzaam word heb ik iets om op terug te vallen. Vrienden en een psycholoog
Vrienden om te klagen en voor gezelligheid en 1 keer in de 2 weken de psych. Maar je zegt net zelf dat je soms juist te eenzaam bent. Plus dat je vrienden leert waarderen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:38 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Is die psych er dan voor je?
Bij mij is het meer dan een avond vrijwel altijd.
Dan moet ik eerst eens een paar vrienden maken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:42 schreef Californium het volgende:
[..]
Vrienden om te klagen en voor gezelligheid en 1 keer in de 2 weken de psych. Maar je zegt net zelf dat je soms juist te eenzaam bent. Plus dat je vrienden leert waarderen.
Sommige mensen lijken het wel lekker te vinden om depressief te zijn en te klagen, soort van "comfortzone"of zo.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:25 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Nou van mij mag ie best af en toe even lekker van zich af klagen hoor.
Is misschien de ontladingquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:50 schreef kuolema het volgende:
De dagen waar ik zo tegenop zag zijn voorbij, het was helaas niet anders dan ik me had voorgesteld.
Echt vlak nadat ik thuis kwam vandaag werd ik misselijk en nu ben ik ziek. Wat een timing
Ik herken mezelf hier niet in, misschien heb je het ook niet over mij maar goed.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:02 schreef seasushi het volgende:
[..]
Sommige mensen lijken het wel lekker te vinden om depressief te zijn en te klagen, soort van "comfortzone"of zo.
Ik heb bewust een paar contacten hierom verbroken. Elke keer weer dat negatieve, dat klagen, tegelijkertijd alles beter denken te weten, maar gewoon geen fuck doen om uit de shit te komen. Ik kon die kop op een gegeven moment niet meer zien. Om de haverklap hier op de stoep om te zeiken. En ook nog even anderen afzeiken omdat dat nou eenmaal bij klagen lijkt te horen.
Mijn dochter werd er helemaal flauw van, ik ook, .
Een aantal keer de poort op slot gedaan, omgereden om niet langs zijn huis te moeten en zelfs de voordeurbel eruit gehaald. Toen was ik er klaar mee. Ik heb hem zijn sleutel terug gegeven met de mededeling dat ik afstand wilde en ik geen zin had om hem uiteindelijk aan de trap te zien bungelen.
Ik was zijn contactpersoon bij ggz, dat heb ik ook opgezegd.
Ik wil me niet negatief gaan voelen door de houding van iemand anders.
En vergeet niet dat je anderen ook niet negatief moet laten voelen ten gunste van jezelfquote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:39 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Je moet je inderdaad niet negatief gaan voelen door iemand anders.
Doe ik dat dan, of in het algemeen?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 01:14 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
En vergeet niet dat je anderen ook niet negatief moet laten voelen ten gunste van jezelf
Daar zijn ze zelf ook bij he.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 01:14 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
En vergeet niet dat je anderen ook niet negatief moet laten voelen ten gunste van jezelf
Dat laatste is waar ik op doelde jaquote:Op woensdag 22 oktober 2014 08:59 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Daar zijn ze zelf ook bij he.
Maar het is wel zo netjes om in ieder geval niet te proberen anderen zich slechter te laten voelen
Lil Bub!quote:
Dacht ik eerst ook even aan maar het was toch wel een virus of zo, heb de hele nacht overgegeven.quote:
Daarom check ik ook altijd alles wat hulpverleners zeggen op internet. Ze liegen allemaal!quote:Het is chemisch vrijwel gelijk aan Citalopram; de laatste is echter een racemisch mengsel, Escitalopram is het zuivere S-enantiomeer. Vandaar ook de naam, "es-citalopram".
Wat een domme arts.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 16:58 schreef kuolema het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook even aan maar het was toch wel een virus of zo, heb de hele nacht overgegeven.
Vandaag bij de arts geweest, ik ga morgen met escitalopram beginnen. Arts zei dat escitalopram en citalopram net zoveel van elkaar verschillen als andere antidepressiva onderling, en dat het toeval is dat de namen op elkaar lijken, maar internet zegt iets anders:
[..]
Daarom check ik ook altijd alles wat hulpverleners zeggen op internet. Ze liegen allemaal!
Ik typte zo'n beetje letterlijk wat ze heeft gezegd, daar kun je niet iets anders mee bedoelen, het is gewoon onjuist wat ze zei.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:20 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Wat een domme arts.
Maar het klopt wel dat de werking heel anders is. Misschien bedoelde hij dat
Werking is miss niet het juiste woord nee. Effect is beter. Ik kreeg honger van escitalopram. Van citalopram zelf nietquote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:24 schreef kuolema het volgende:
[..]
Ik typte zo'n beetje letterlijk wat ze heeft gezegd, daar kun je niet iets anders mee bedoelen, het is gewoon onjuist wat ze zei.
De werking is ook niet heel anders. Het is niet exact hetzelfde middel maar dat die twee niets met elkaar te maken hebben is dus onzin.
Het schijnt qua bijwerkingen ongeveer gelijk te zijn, escitalopram heeft eerder minder bijwerkingen. Dus had je geen geluk ... als ik ervan aankom/meer ga eten dan stop ik ermee, dat heb ik ook gezegd.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:38 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Werking is miss niet het juiste woord nee. Effect is beter. Ik kreeg honger van escitalopram. Van citalopram zelf niet
Ik dacht dat ze dat niet meer deden, hoger dan 40 mg. Vanwege de gezondheidsrisico's (verlengd QT-interval -iets met het hart) en dat het niets schijnt toe te voegen qua werking. Heb ik ooit ergens gelezen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:25 schreef kvd het volgende:
over citalopram gesproken, ik merk hier geen verschil qua stemming sinds ik eraan ben begonnen. Sterker nog, de stemming neemt af. Vandaag een belafspraak met de arts gehad, dit was niet de bedoeling van de medicatie. We gaan nog 1 maal een verhoging proberen (naar 50 mg) en als dat over een maand niet heeft geholpen/vooruitgang heeft gegeven, gaan we afbouwen en opbouwen met een andere soort AD. Ik zie de bui al hangen...
Oh, en kuo, ik had de vreemde bijwerking dat ik juist minder ben gaan eten sinds ik aan de citalopram zit
quote:Op maandag 31 maart 2014 23:40 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Huuh? Jij bent onwijs slank toch? Zover ik kon zien...
quote:Op maandag 31 maart 2014 23:41 schreef kuolema het volgende:
[..]
Nee ... ik heb (nog) geen overgewicht maar ben absoluut niet tevreden met mijn lichaam.
Maar goed, mijn BMI (24.1) valt nog net binnen 'gezond gewicht' - hoewel het best zou kunnen dat ik nog zwaarder ben (durf me niet meer te wegen) en ik word elk jaar dikkerquote:Op maandag 31 maart 2014 23:44 schreef Murmeli het volgende:
Ik heb blijkbaar geen aanleg voor het inschatten van andermans figuur. Ik waag me er ff niet meer aan hihi
Niet dat het bij mij qua gewicht scheelt, maar ik heb door de weeks gewoon niks lekkers in huis. Die incidentele vreetkick die ik kan hebben, kan me dan ook geen kwaad. Alleen in het weekend mag ik wat lekkers, en dat wordt ook steeds minder...nu de kilo's nog kwijt zien te raken.quote:
Oh shit! Sorryquote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:26 schreef kuolema het volgende:
Daar hadden we het al eerder over, Murm
[..]
[..]
[..]
Maar goed, mijn BMI (24.1) valt nog net binnen 'gezond gewicht' - hoewel het best zou kunnen dat ik nog zwaarder ben (durf me niet meer te wegen) en ik word elk jaar dikkerMaar ik vreet ook te veel soms
Vaak
Ik heb flubbervet
![]()
Regelmaat... ben ik slecht in. Valt me ook echt zwaar, vooral buiten de dagen dat ik werk.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:37 schreef kvd het volgende:
[..]
Niet dat het bij mij qua gewicht scheelt, maar ik heb door de weeks gewoon niks lekkers in huis. Die incidentele vreetkick die ik kan hebben, kan me dan ook geen kwaad. Alleen in het weekend mag ik wat lekkers, en dat wordt ook steeds minder...nu de kilo's nog kwijt zien te raken.
Ben sinds vorige week bezig om wat meer structuur en regelmaat in mijn leven te krijgen. Ofwel, vast tijd opstaan, een geplande activiteit als wandelen/fietsen, vaste tijden eten. Verder zijn de acitiviteiten via het principe van graded activity. Ofwel, steeds wennen aan een bepaald niveau en dan langzaam opbouwen. Geldt niet alleen voor het wandelen/fietsen, maar ook voor het schoonmaken. Dat lukt me op dit moment wegens lichamelijke klachten niet. Benieuwd hoe het allemaal gaat lopen.
Wat is het toch met vrouwen dat ze nooit tevreden kunnen zijn met een prima figuur?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:26 schreef kuolema het volgende:
Daar hadden we het al eerder over, Murm
[..]
[..]
[..]
Maar goed, mijn BMI (24.1) valt nog net binnen 'gezond gewicht' - hoewel het best zou kunnen dat ik nog zwaarder ben (durf me niet meer te wegen) en ik word elk jaar dikkerMaar ik vreet ook te veel soms
Vaak
Ik heb flubbervet
![]()
Ik ookquote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:55 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Regelmaat... ben ik slecht in. Valt me ook echt zwaar, vooral buiten de dagen dat ik werk.
Knap dat je volhoudt!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:37 schreef kvd het volgende:
[..]
Niet dat het bij mij qua gewicht scheelt, maar ik heb door de weeks gewoon niks lekkers in huis. Die incidentele vreetkick die ik kan hebben, kan me dan ook geen kwaad. Alleen in het weekend mag ik wat lekkers, en dat wordt ook steeds minder...nu de kilo's nog kwijt zien te raken.
Ben sinds vorige week bezig om wat meer structuur en regelmaat in mijn leven te krijgen. Ofwel, vast tijd opstaan, een geplande activiteit als wandelen/fietsen, vaste tijden eten. Verder zijn de acitiviteiten via het principe van graded activity. Ofwel, steeds wennen aan een bepaald niveau en dan langzaam opbouwen. Geldt niet alleen voor het wandelen/fietsen, maar ook voor het schoonmaken. Dat lukt me op dit moment wegens lichamelijke klachten niet. Benieuwd hoe het allemaal gaat lopen.
Hee, alleen dikke mensen mogen hun BMI hier posten, anders word ik nog depressieverquote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:46 schreef Murmeli het volgende:
21,45![]()
Mijn bmi is ongeveer een halve marathon (volgens mijn horloge...)
Ik snap het ook niet. Ik zou wel tevreden zijn met een prima figuurquote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:14 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Wat is het toch met vrouwen dat ze nooit tevreden kunnen zijn met een prima figuur?
Rond is ook een figuurquote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:14 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Wat is het toch met vrouwen dat ze nooit tevreden kunnen zijn met een prima figuur?
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:43 schreef kuolema het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet. Ik zou wel tevreden zijn met een prima figuur
Geen zorgen, ik wilde niemand op de tenen trappen hier. Beetje verkeerd geformuleerd van mijn kant!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:47 schreef Elvi het volgende:
[..]
Rond is ook een figuur![]()
BMI zegt echt niks... Sporters kunnen een heel hoog BMI hebben alleen maar omdat spieren zwaarder zijn dan vet. Een slank persoon kan toch ongezond zijn omdat er veel vet is en weinig spier.
Ik word gewoon zo moe van dat vergelijken en het "nee jij bent slank! IK ben juist heel dik!" Alsjeblieft zeg, wat moeten jullie dan wel niet van mij denken en over mij zeggen als je al zo over jezelf praat.
Onee hoor je trapte niet op mn tenen, ik was t juist met je eensquote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:17 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
[..]
Geen zorgen, ik wilde niemand op de tenen trappen hier. Beetje verkeerd geformuleerd van mijn kant!Ik doelde meer op het feit dat ik serieus (bijna) geen vrouw tegenkom die ooit tevreden is over zichzelf. Begint wel ernstige vormen aan te nemen i.m.o.
Foto in mijn DM zodat ik kan oordelen gaarne.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:19 schreef Elvi het volgende:
[..]
Onee hoor je trapte niet op mn tenen, ik was t juist met je eensalleen wat een prima figuur is, is nogal subjectief.
Originele reactie. Bedankt voor deze waardevolle toevoeging aan het topic.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:21 schreef Miniem het volgende:
[..]
Foto in mijn DM zodat ik kan oordelen gaarne.
Graag gedaanquote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:27 schreef Elvi het volgende:
[..]
Originele reactie. Bedankt voor deze waardevolle toevoeging aan het topic.
[ afbeelding ]
Denk jij ook nog aan iets anders?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:46 schreef Murmeli het volgende:
21,45![]()
Mijn bmi is ongeveer een halve marathon (volgens mijn horloge...)
Dunno, lukt mij ook zeldenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:14 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Wat is het toch met vrouwen dat ze nooit tevreden kunnen zijn met een prima figuur?
Shittttquote:Op donderdag 23 oktober 2014 16:58 schreef kuolema het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook even aan maar het was toch wel een virus of zo, heb de hele nacht overgegeven.
Dat is wel herkenbaar van toen ik nog depressief wasquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 00:21 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Denk jij ook nog aan iets anders?
En voor de rest ik lees hier zo af en toe mee als jullie het niet erg vinden.
en nog even inhoudelijk over het algemeen maakt het me eigenlijk weinig uit of ik nu leef of morgen dood ben.
Dat zijn van die fijne momenten jaquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:47 schreef missbehavin het volgende:
Even een zeldzaam happy moment: in bed met de katten en pup The Dog Whisperer kijken. Lekker wakker worden
Ja echt heerlijk. Pup helpt sowieso, ik probeer elke dag met haar naar het bos te gaan. Vindt zij geweldig en voor mij is het ook goed, qua beweging, frisse lucht en contact met anderen.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:48 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat zijn van die fijne momenten ja
Leuk dat je die ook nog wel hebt
Jaquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:49 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja echt heerlijk. Pup helpt sowieso, ik probeer elke dag met haar naar het bos te gaan. Vindt zij geweldig en voor mij is het ook goed, qua beweging, frisse lucht en contact met anderen.
Met jou gaat het lekker ATM geloof ik?
Wat gaat er dan gebeuren? En financiële shit is kut, drukt zo zijn stempel op álles hequote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ja
Maar maak me wel zorgen over volgend jaar (financieel gezien)
Ben wat dat betreft best wel radeloos, heb echt geen idee hoe ik dat moet rondbreien allemaal
Bezuiniging hier, korting daar, wegbezuinigen regeling hier...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:54 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Wat gaat er dan gebeuren? En financiële shit is kut, drukt zo zijn stempel op álles heBen dat ook wel zat onderhand
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 00:21 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Denk jij ook nog aan iets anders?
En voor de rest ik lees hier zo af en toe mee als jullie het niet erg vinden.
en nog even inhoudelijk over het algemeen maakt het me eigenlijk weinig uit of ik nu leef of morgen dood ben.
Samenwonenquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:59 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Bezuiniging hier, korting daar, wegbezuinigen regeling hier...
Ik heb nu (alles in alles) ongeveer 50 euro per maand over om te besteden (voor dingen zoals reparatie fiets, voor als de wasmachine stuk gaat, kleding, -alle- leuke dingen, dat soort dingen) en volgend jaar ga ik er tot iets van 80 a 90 euro op achteruit per maand (15 euro meer als de eind november besproken bezuiniging op de huurtoeslag doorgaat).
Tel je winst maar uit, das een koopkracht-achteruitgang van bijna 200%
Bij dit soort dingen spookt toch wel door mn hoofd dat ik mn huis ga verliezen enzo, en dat terwijl ik voor mn gevoel niks fout heb gedaan...kan op nog wel -wat- dingetjes bezuinigen, maar zo'n gat..geen idee hoe ik dat nou weer moet doen dus heb al om hulp gevraagd wat dit betreft. Kan beter beslagen ten ijs trekken, denk ik dan maar
Het komt eraan dus moet er maar het beste van zien te maken![]()
Klopt, een vriendin van mij heeft het altijd financieel moeilijker gehad dan ik, dus denk dat ik haar maar om tips ga vragenquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:01 schreef missbehavin het volgende:
'Troost' je, als ik het overleef, mét puber, kun jij het helemaal!Maar nee, het is zwaar kut he, ik vind het bijna verlammend werken. Ik hoop dat het mee gaat vallen voor je!
Ja dat zal lastig worden, dat 'je arm voelen', blijf ik moeilijk vinden...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:04 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Klopt, een vriendin van mij heeft het altijd financieel moeilijker gehad dan ik, dus denk dat ik haar maar om tips ga vragen
Maar het is wel jammer, moet nu mn hele levensstijl gaan aanpassen en snel ook
Edit: het ding is, ik heb me nooit arm gevoeld...denk dat dat in de toekomst gaat veranderen en ja, dat werkt zeer verlammend idd
Ja, naja...gelukkig heb ik in het verleden mn geld wel goed besteedquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:09 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja dat zal lastig worden, dat 'je arm voelen', blijf ik moeilijk vinden...
Die dingen die voor veel mensen vanzelfsprekend zijn blijven denk ik altijd het lastigste om te accepteren.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:16 schreef missbehavin het volgende:
Grappig, ik wilde net iets typen met diezelfde term 'de rek er uit'
Klote zeg, van je vader.. Dat ik veel luxe dingen niet kan doen, is nog te overzien, maar juist dat soort dingen, als mensen die dicht bij je staan bezoeken, dat blijft gewoon iets waar ik geen vrede mee kan hebben.
Ja ik weetquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:16 schreef missbehavin het volgende:
Grappig, ik wilde net iets typen met diezelfde term 'de rek er uit'
Klote zeg, van je vader.. Dat ik veel luxe dingen niet kan doen, is nog te overzien, maar juist dat soort dingen, als mensen die dicht bij je staan bezoeken, dat blijft gewoon iets waar ik geen vrede mee kan hebben.
Ja jij weet hoe erg het is hequote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:23 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Die dingen die voor veel mensen vanzelfsprekend zijn blijven denk ik altijd het lastigste om te accepteren.
Uhuh, I know. Het is gewoon niet tof als je vriend wéér boodschappen voor je moet betalen, voel je je echt geen topvriendin doorquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ja ik weet
Zijn in korte tijd 2 familieleden ziek geworden (de 2e is al 90, niet dat dat minder erg is maar toch gaan dit soort kleine dingetjes toch wel een beetje aantikken).
Luxe betekent voor mij dat ik gewoon boodschappen kan halen en ook wel eens de dure stroopwafels kan nemen (bij wijze van)..maar ook dat is me afgenomen zeg maar
idd, gatverquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:34 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Uhuh, I know. Het is gewoon niet tof als je vriend wéér boodschappen voor je moet betalen, voel je je echt geen topvriendin door
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:34 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Uhuh, I know. Het is gewoon niet tof als je vriend wéér boodschappen voor je moet betalen, voel je je echt geen topvriendin door
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:51 schreef missbehavin het volgende:
Sorry, didn't mean to bum people out...
Vrolijkt een net gedouchte pup jullie op? Die nu dus weer droog, zacht en fluffy is, en ik zeiknat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm in the basement, you're in the sky
I'm in the basement baby, drop on by
~ this world is only gonna break your heart ~
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:17 schreef missbehavin het volgende:
Speciaal voor kdv dan:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Yep, zowel hoe jouw struggles zijn en zelf hoe het is om niks te hebben en niks te kunnen doen.quote:
I'm used to itquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:29 schreef missbehavin het volgende:
Grmbl, ik blijf je naam verkeerd doen vandaag
If I ever get out of this shit, I'll settle the scorequote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:31 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Yep, zowel hoe jouw struggles zijn en zelf hoe het is om niks te hebben en niks te kunnen doen.
Maar we komen er wel Do
No score to settle.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:37 schreef missbehavin het volgende:
[..]
If I ever get out of this shit, I'll settle the score
slechte instelling. If iiever vervangen door when i. Daar kom je een stuk verder mee.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:37 schreef missbehavin het volgende:
[..]
If I ever get out of this shit, I'll settle the score
Ja dat is wel zo, maar ik ben niet zo'n glas-halfvol mensquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:58 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
slechte instelling. Iif iever vervangen door when i. Daar kom je een stuk verder mee.
Damn ...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:59 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Bezuiniging hier, korting daar, wegbezuinigen regeling hier...
Ik heb nu (alles in alles) ongeveer 50 euro per maand over om te besteden (voor dingen zoals reparatie fiets, voor als de wasmachine stuk gaat, kleding, -alle- leuke dingen, dat soort dingen) en volgend jaar ga ik er tot iets van 80 a 90 euro op achteruit per maand (15 euro meer als de eind november besproken bezuiniging op de huurtoeslag doorgaat).
Tel je winst maar uit, das een koopkracht-achteruitgang van bijna 200%
Bij dit soort dingen spookt toch wel door mn hoofd dat ik mn huis ga verliezen enzo, en dat terwijl ik voor mn gevoel niks fout heb gedaan...kan op nog wel -wat- dingetjes bezuinigen, maar zo'n gat..geen idee hoe ik dat nou weer moet doen dus heb al om hulp gevraagd wat dit betreft. Kan beter beslagen ten ijs trekken, denk ik dan maar
Het komt eraan dus moet er maar het beste van zien te maken![]()
Deed je ook niet hoor! Het klopt wel wat je zegt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:17 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
[..]
Geen zorgen, ik wilde niemand op de tenen trappen hier. Beetje verkeerd geformuleerd van mijn kant!Ik doelde meer op het feit dat ik serieus (bijna) geen vrouw tegenkom die ooit tevreden is over zichzelf. Begint wel ernstige vormen aan te nemen i.m.o.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:17 schreef missbehavin het volgende:
Speciaal voor kdv dan:Vanaf nu in elk d&a topic een nieuwe foto van jouw hondje, dat is goed voor onsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, nogal. Heel vervelend voor die andere mensen ook. Ik vind dan alles aan anderen verschrikkelijk irritant en stom daardoor voel ik me constant gestrest en boos. Weinig geduld ook.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:14 schreef Lathiel het volgende:
Vandaag weer een typische blergh-dag. Nergens zin in hebben, nergens energie voor en weinig geduld voor de mensen om me heen.![]()
Toch maar opgestaan, mijn gezicht laten zien, gegeten en naar buiten geweest. Vind het wel prima voor vandaag en kruip met een goed boek en mok warme chocolademelk onder mn dekens.
Hebben jullie dat trouwens ook? Als je stemming slecht is, dat je prikkelbaar bent en weinig geduld kan opbrengen voor andere mensen?
Het helpt mij soms om tussendoor even alleen te zijn of te slapen.Why are you wearing that stupid man suit?
dat is gewoon slecht...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:24 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Hoezo is zelfmedicatie slecht voor je?
Heb je enig idee wat medicijnen met je lichaam doet, ook naast de verwachtte werking?Wat de bijwerkingen zijn? Waar je op moet letten? Wat de farmacokinetiek is van een medicijn? Ben je arts?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:24 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Hoezo is zelfmedicatie slecht voor je?
Onder zelfmedicatie wordt ook wel verstaan: 'vervangende zaken' Denk aan drugs, drank, enz... om het leven draagbaarder te maken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:00 schreef Californium het volgende:
[..]
Heb je enig idee wat medicijnen met je lichaam doet, ook naast de verwachtte werking?Wat de bijwerkingen zijn? Waar je op moet letten? Wat de farmacokinetiek is van een medicijn? Ben je arts?
Zo nee, je hebt geen flauw idee wat je in je lichaam stopt, dus laat dat soort dingen aan de experts over.
drank en drugs moeten een aanvulling zijn in je leven, niet een vervanging, maar goed, dat is aan een ieder, hier is het algemene beleid dat er niet gesproken wordt over zelfmedicatie, in wat voor vorm dan ook.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:14 schreef zomertje het volgende:
[..]
Onder zelfmedicatie wordt ook wel verstaan: 'vervangende zaken' Denk aan drugs, drank, enz... om het leven draagbaarder te maken.
Dat begrijp ik. Het ging mij over het gebruik van deze term.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:25 schreef Re het volgende:
[..]
drank en drugs moeten een aanvulling zijn in je leven, niet een vervanging, maar goed, dat is aan een ieder, hier is het algemene beleid dat er niet gesproken wordt over zelfmedicatie, in wat voor vorm dan ook.
TWC begon daar vlg mij niet zelf over.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:25 schreef Re het volgende:
[..]
drank en drugs moeten een aanvulling zijn in je leven, niet een vervanging, maar goed, dat is aan een ieder, hier is het algemene beleid dat er niet gesproken wordt over zelfmedicatie, in wat voor vorm dan ook.
Ik heb simpelweg niet de tijd om in een zwart gat te vallen. Ik werk hiervoor echt te veel.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:40 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Ik kreeg van mijn huisarts te horen dat het niet goed is als je cold turkey gaat met anti-depressiva en dat juist de kans vergroot om weer in een groot, zwart gat te vallen.
Totdat je het wat rustiger krijgt en dan donder je er alsnog in. Ik zou maar oppassen, maar als het voor jou werkt...quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:09 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik heb simpelweg niet de tijd om in een zwart gat te vallen. Ik werk hiervoor echt te veel.
Officieel? Wanneer een persoon met een papiertje jouw een stempel geeft.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:13 schreef theunderdog het volgende:
Wanneer ben je nu eigenlijk depressief? hoe weet je dat van jezelf?
Kortom: aandachttrekkerij.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Officieel? Wanneer een persoon met een papiertje jouw een stempel geeft.
Niet officieel? Wanneer jij zegt, ik ben depri, dan ben je depri.
!?quote:
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.quote:
Net alsof een papiertje een fuck uitmaakt?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.
Verder is het natuurlijk gewoon een decadent iets , "depressief" zijn..
Jazeker, want dat toont het bestaan van depressiviteit aan.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:45 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Net alsof een papiertje een fuck uitmaakt?
!?
Een stempel is useless, je ziet/ruikt/hoort vanzelf of iemand depri is.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jazeker, want dat toont het bestaan van depressiviteit aan.
Anders kan iedereen zeggen dat hij/zij depressief is.
Er zijn definities voor, dingen waaraan je moet voldoen om depressief te zijn. Ik dacht zelf altijd dat het ging om zelfmoordneigingen, maar er komt veel meer bij kijken, ook een negatief zelfbeeld, dingen niet meer leuk vinden en nog meer.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jazeker, want dat toont het bestaan van depressiviteit aan.
Anders kan iedereen zeggen dat hij/zij depressief is.
Depressiviteit is voor relatief veel mensen een excuus om maar vooral niet iets productief te doen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:54 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een stempel is useless, je ziet/ruikt/hoort vanzelf of iemand depri is.
Natuurlijk is dat een groot probleem. Maar ik denk dat dat maar voor heel weinig mensen geldt.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:54 schreef zomertje het volgende:
[..]
Er zijn definities voor, dingen waaraan je moet voldoen om depressief te zijn. Ik dacht zelf altijd dat het ging om zelfmoordneigingen, maar er komt veel meer bij kijken, ook een negatief zelfbeeld, dingen niet meer leuk vinden en nog meer.
Belangrijk punt is dat je geen plezier meer aan dingen beleefd, dat je dus weinig of niks meer leuk vindt. Het word een groot probleem als je niks in je leven meer leuk vind, ook dingen die normaal gesproken echt supertof zijn.
Ik kan helaas uit ervaring spreken dat lichaamsbeweging op zich niet slecht is, maar dat er zoveel meer speelt en dat t echt niet zaligmakend is. In mijn geval dan, over anderen kan ik niet oordelen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:58 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat een groot probleem. Maar ik denk dat dat maar voor heel weinig mensen geldt.
Voor veel mensen die beweren depressief te zijn, zal meer lichaamsbeweging al goed helpen.
Je kan toch lastig ontkennen dat depressief kunnen zijn een luxe is.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:13 schreef zomertje het volgende:
[..]
Ik kan helaas uit ervaring spreken dat lichaamsbeweging op zich niet slecht is, maar dat er zoveel meer speelt en dat t echt niet zaligmakend is. In mijn geval dan, over anderen kan ik niet oordelen.
Oordeel niet te snel, want juist in de steek gelaten worden en niet begrepen worden is een van de moeilijkste dingen als je depressief bent (of een andere psychische aandoening hebt). Juist het gevoel alleen te zijn en voor niemand nog nut te hebben kan je alleen maar dieper in die put laten zinken en de dood als een uitweg gaan zien uit het lijden. En nee, dat is geen aandachttrekkerij.
Ikzelf zou willen dat ik dit niet had (zou er heel veel voor over hebben), en als ik aandacht wil dan zijn er genoeg positieve manieren om die te krijgen.
Dat vraag ik me echt af, vroeger kwamen mensen er op een andere manier mee weg. Gingen aan de drank bijvoorbeeld (het ging hier net nog over zelfmedicatie geloof ik) of kwamen als zwerver op straat terecht.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je kan toch lastig ontkennen dat depressief kunnen zijn een luxe is.
Ik ben niemand iemand die het bestaan van depressies ontkent, zou ook weinig nut hebben want men kan het zelfs aantonen in de hersenen. Maar het is wel een welvaart "ziekte".
Nou nou, wat een luxe zeg, je "mag" tegenwoordig depressief zijnquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je kan toch lastig ontkennen dat depressief kunnen zijn een luxe is.
Ik ben niemand iemand die het bestaan van depressies ontkent, zou ook weinig nut hebben want men kan het zelfs aantonen in de hersenen. Maar het is wel een welvaart "ziekte".
Grappig hoe je zonder hidden agenda oprecht een vraag probeert te stellen om bepaalde materie waar ie nog geen mening over gevormd hebt beter te begrijpen...alleen jammer dat je na enkele posts al je schaapskleren uittrok en liet zien wie je echt bent.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:13 schreef theunderdog het volgende:
Wanneer ben je nu eigenlijk depressief? hoe weet je dat van jezelf?
Dat zegt meer over jouw ogen dan over de mensen die papierloos beweren depressief te zijn, maar dit soort rechtse ballen die dit soort dingen klakkeloos voor waarheid aannemen, zijn helaas talrijk..waar moet het toch heen met de mensheidquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.
Nou dan wil je niet weten hoeveel mensen te blind zijn om dit te kunnen zien. Depressiviteit is juist goed te verbergen en dat komt ook een beetje doordat depressieve mensen de neiging hebben weg te kwijnen..dat doen ze gewoonlijk alleen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:54 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een stempel is useless, je ziet/ruikt/hoort vanzelf of iemand depri is.
Onderbuikgevoelquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Depressiviteit is voor relatief veel mensen een excuus om maar vooral niet iets productief te doen.
Depressiviteit en burn outs bestaan wel degelijk natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:55 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nou nou, wat een luxe zeg, je "mag" tegenwoordig depressief zijn
Je komt op mij over als zo'n rechtse bal die denkt de waarheid in pacht te hebben.
Ik ben er ook ooit eens 1tje tegengekomen die beweerde dat mensen met een burnout leugenaars zijn omdat burnout niet zou bestaan en puur aanstellerij was. Dat vond ze omdat ze het zelf nooit had meegemaakt DUS bestond het niet..echt hoe dom kon je wezen?![]()
We mogen het toch oneens zijn met elkaar?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:58 schreef Elvi het volgende:
Nou zo welvarend ben ik niet dus wat nou welvaarts ziekteWat een achterlijk gezeik zeg... Net zo stom als zeggen dat je met een glas dat halfvol is in de regen moet gaan staan zodat ie weer vol is.
Get that shit out of here.
Serieus? Depressie is een psychische ziekte. Dat een ziekte niet lichamelijk is betekent niet dat het niet echt is. Er is niks om over oneens te zijn. Het bestaat, het is echt, en je bent enorm kwetsend bezig. Ga lekker terug naar NWS ofzo en laat ons met rust.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
We mogen het toch oneens zijn met elkaar?
Niets ergs aan lijkt mij.
Rustig maar, wist niet dat je boos werd.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Grappig hoe je zonder hidden agenda oprecht een vraag probeert te stellen om bepaalde materie waar ie nog geen mening over gevormd hebt beter te begrijpen...alleen jammer dat je na enkele posts al je schaapskleren uittrok en liet zien wie je echt bent.
[..]
Dat zegt meer over jouw ogen dan over de mensen die papierloos beweren depressief te zijn, maar dit soort rechtse ballen die dit soort dingen klakkeloos voor waarheid aannemen, zijn helaas talrijk..waar moet het toch heen met de mensheid
[..]
Nou dan wil je niet weten hoeveel mensen te blind zijn om dit te kunnen zien. Depressiviteit is juist goed te verbergen en dat komt ook een beetje doordat depressieve mensen de neiging hebben weg te kwijnen..dat doen ze gewoonlijk alleen.
[..]
Onderbuikgevoel
Waar zeg ik dat het niet bestaat?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:44 schreef Elvi het volgende:
[..]
Serieus? Depressie is een psychische ziekte. Dat een ziekte niet lichamelijk is betekent niet dat het niet echt is. Er is niks om over oneens te zijn. Het bestaat, het is echt, en je bent enorm kwetsend bezig. Ga lekker terug naar NWS ofzo en laat ons met rust.
Je roept tussen neus en lippen door dat de meeste hier zich aanstellen en eigenlijk maar gewoon lui zijn en dan vind je het gek dat daar zo op gereageerd wordt?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het niet bestaat?
Doe is kalm mens.
Dat zeg ik niet, het kan heel goed zijn dat de meeste mensen hier serieus depressief zijn of waren.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:59 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je roept tussen neus en lippen door dat de meeste hier zich aanstellen en eigenlijk maar gewoon lui zijn en dan vind je het gek dat daar zo op gereageerd wordt?
Achja... "Het kan heel goed, maar eigenlijk denk ik van niet"quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:00 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, het kan heel goed zijn dat de meeste mensen hier serieus depressief zijn of waren.
Je zegt het niet letterlijk nee.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:00 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, het kan heel goed zijn dat de meeste mensen hier serieus depressief zijn of waren.
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:02 schreef Elvi het volgende:
[..]
Achja... "Het kan heel goed, maar eigenlijk denk ik van niet"![]()
Wat is nou je doel hier? Beetje trollen?
Ik bedoel het ook niet, als dat wel zo is overkomen dan wil ik daar mijn excuses voor aanbieden.quote:
Ik neem aan dat wat jou betreft, je doelstelling om hier te posten wel bereikt is, ik ben blij voor jequote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Rustig maar, wist niet dat je boos werd.
Fijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik neem aan dat wat jou betreft, je doelstelling om hier te posten wel bereikt is, ik ben blij voor je
Dit topic is meer bedoeld voor steun, advies en tips. Niet om de discussie te voeren wanneer iemand wel of niet echt depressief is.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.
Dat jij als een gekwetste puber moet reageren, daar kan ik niets aan doen.
Het was gewoon een vraag, niet meer niet minder.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:06 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dit topic is meer bedoeld voor steun, advies en tips. Niet om de discussie te voeren wanneer iemand wel of niet echt depressief is.
Neen, en dat bleek ook uit je 2e post.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het was gewoon een vraag, niet meer niet minder.
Je denkt vooral wat je wil denken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Neen, en dat bleek ook uit je 2e post.
Je zit hier gewoon te trollen, je oprechtheid blijkt uit niks en je zit onze tijd te verspillen (en ook de jouwe, want afgezien van "lekker even afgeven" ga je hier geen enkel van jouw doelen halen).
Onderbuikgevoelquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je denkt vooral wat je wil denken.
Er is niks om een mening over te hebben. Of heb je ook een mening over mensen met een lichamelijke ziekte?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.
Dat jij als een gekwetste puber moet reageren, daar kan ik niets aan doen.
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:21 schreef Elvi het volgende:
[..]
Er is niks om een mening over te hebben. Of heb je ook een mening over mensen met een lichamelijke ziekte?
Dit is trouwens topic om lotgenoten te vinden, en niet om te discussiëren. NWS en POL zijn echte discussie-subfora dus daar ben je meer op je plek dan.
Je hebt trouwens nog niet 1 keer inhoudelijk gereageerd. Het enige waar je mee komt is "ik wist niet dat je boos werd, je bent puberaal, doe eens rustig". Als je nou inhoudelijk reageert op wat mensen zeggen dan kwam het nog in de buurt van een discussie of op zn minst een normaal gesprek. Maar ik geloof dat jij degene bent met het puberbreintje en dat je er niet eens toe in staat bent![]()
Dus weet je wat? Ga lekker tegen de mensen in je omgeving zeuren dat je niet gelooft dat ze depressief zijn en dat je een papiertje van ze wil zien. Ik weet het, het vereist dan wel dan je het face-to-face moet doen en niet achter je pc'tje op je zolderkamer, maar jij bent zo'n stoere boy dus ik weet zeker dat het gaat je lukken![]()
Succes!
Mooi, nu we geconstateerd hebben dat jij last hebt van negatieve onderbuikgevoelens mbt mensen met depressie, kan je je weer uit de voeten maken, de mensen uit dit topic topic danken je bij voorbaatquote:
Je denkt weer dingen die je wil denken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Mooi, nu we geconstateerd hebben dat jij last hebt van negatieve onderbuikgevoelens mbt mensen met depressie, kan je je weer uit de voeten maken, de mensen uit dit topic topic danken je bij voorbaat
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Depressiviteit is voor relatief veel mensen een excuus om maar vooral niet iets productief te doen.
Je zit vol met leugensquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.
Ben jij niet instaat om te lezen? beweren is niet hetzelfde als het daadwerkelijk zijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:27 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
[..]
[..]
Je zit vol met leugens
"Je ziet steeds meer mensen om je heen die beweren depressief te zijn" icm "In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen" = busted! Jammer joh!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ben jij niet instaat om te lezen? beweren is niet hetzelfde als het daadwerkelijk zijn.
Maar ik had moeten zeggen in mijn directe omgeving.
Goeie inhoudelijke reactie jaquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.
Of je bent blind voor de problemen van mensen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 16:10 schreef Murmeli het volgende:
[..]
TWC begon daar vlg mij niet zelf over.
Verder lijkt het mij vrij sterk dat hij drank of drugs misbruikt. Hij is een minstens zo fanatieke hardloper als ik (hij is alleen wat beter). Ik zou me wel kunnen voorstellen dat hij als zelfmedicatie het hardlopen gebruikt, maar dat is gissen.
Ik vind het iig niet echt tof dat iemand hier na 3 posts volledig de grond in wordt getrapt. Hij komt hier niet kijken omdat ie zo lekker in zijn vel zit, volgens mij.
Doe gewoon ff een beetje vriendelijk tegen mensen die je niet kent (dit is niet zozeer tegen jou Re, maar in t algemeen kreeg hij meteen een hoop gezeik op zn dak)
tijd om uit dit topic op te zouten, ga lekker ergens anders trollenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.
Dat jij als een gekwetste puber moet reageren, daar kan ik niets aan doen.
Ja, jammer van de energie die ik in mn posts gestopt hebt om t uit te leggen. Gelukkig zijn er nog wel andere fijne mensen op deze wereld.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:32 schreef Elvi het volgende:
[..]
Goeie inhoudelijke reactie jaEn je weet nog steeds niet wat een depressie is.
Hoe kom je erbij om zonder enige kennis hier een hoop onzin te gaan verkondigen? Je kan alleen maar beledigend reageren maar inhoudelijk komt er niks uit.
Kerel, ik snap je punt, maar wat nu. Je onderkent dat depressies bestaan, maar je denkt ook dat sommigen zich aanstellen en zichzelf door zelfdiagnose in een depressie praten. En ja, die mensen zullen er best zijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je denkt weer dingen die je wil denken.
Als t niet meer gaat, ga naar de huisartenpost, laat ze je op tijd helpen!quote:Op zondag 26 oktober 2014 18:47 schreef AdoraBelle het volgende:
Fijn, hij is weg. Hij heeft mij een tijdje geleden ook in DM geprobeerd te "helpen". Waar het op neer kwam was dat ik me er alleen maar ongelukkiger door voelde.
Even een update van mijn situatie: het gaat niet zo goed met me. Het is gisteren weer helemaal mis gegaan. Ik heb het gevoel dat het steeds erger wordt en steeds vaker voorkomt. Ik ben zo bang nu.
Vandaag begon goed, maar eigenlijk gaat het nu helemaal niet zo goed. Ik probeer me sterk te houden en me niet over te geven aan die gedachten.
Iets of iemand bellen is voor mij eigenlijk een te grote stap. Zoiets durf ik niet.quote:Op zondag 26 oktober 2014 21:58 schreef zomertje het volgende:
[..]
Als t niet meer gaat, ga naar de huisartenpost, laat ze je op tijd helpen!
Als je panty's draagt ziet het er niet uit he als je littekens hebt.quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:46 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Iets of iemand bellen is voor mij eigenlijk een te grote stap. Zoiets durf ik niet.
Het is vanmorgen weer mis gegaan trouwens. Ik wou dat ik sterker kon zijn... Nu zit ik straks met een been vol littekens.
Lees wat je jezelf aandoet. Je moet echt contact opnemen met iemand omdat het anders alleen maar erger wordt....quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:46 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Iets of iemand bellen is voor mij eigenlijk een te grote stap. Zoiets durf ik niet.
Het is vanmorgen weer mis gegaan trouwens. Ik wou dat ik sterker kon zijn... Nu zit ik straks met een been vol littekens.
quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:56 schreef Gewas het volgende:
[..]
Als je panty's draagt ziet het er niet uit he als je littekens hebt.![]()
Het negeren en doodzwijgen lijkt me ook niet de oplossing.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:16 schreef minthy het volgende:
[..]![]()
![]()
Praten over automutilatie is hier niet toegestaan ook.
Dat zeker niet. Maar er is al zo vaak aangegeven dat het hier niet de bedoeling is. Bovendien is dat meer iets om met GGZ te bespreken en niet op een forum waar al vrij veel kwetsbare mensen meeposten of meelezen.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:24 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Het negeren en doodzwijgen lijkt me ook niet de oplossing.
Preciesquote:Op maandag 27 oktober 2014 17:16 schreef minthy het volgende:
[..]
Praten over automutilatie is hier niet toegestaan ook.
Klopt, maar dat mag dus simpelweg niet op fok dus dat zal elders moeten, als.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:24 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Het negeren en doodzwijgen lijkt me ook niet de oplossing.
Ik weet ook niet -waarom- die regels zo zijn (en persoonlijk maakt het me weinig uit), maar ik weet wel -dat- die regels zo zijn, daarmee ga je akkoord zodra je hier een account aanmaakt/hier gaat posten.quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:23 schreef AdoraBelle het volgende:
Tja... het is natuurlijk veel makkelijker om met regels te gooien dan inhoudelijk te reageren.
Ik vind het oprecht naar voor je, maar je zet deze berichten in een topic waar veel mensen met depressie of andere psychische problemen posten en/of lezen. Men kan er niets mee, je schiet er zelf niets mee op en bovendien kan iemand zelf over het randje gaan.quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:23 schreef AdoraBelle het volgende:
Tja... het is natuurlijk veel makkelijker om met regels te gooien dan inhoudelijk te reageren.
Ik heb het denk ik al eerder gevraagd maar geen antwoord op gehad: is het nu zo dat je niet mag zeggen dat het gebeurd is of er aan denkt (wat logisch is)? Of mag je ook niet zeggen dat je het deed (verleden tijd) en delen hoe je er vanaf bent gekomen?quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:01 schreef Re het volgende:
check, en het is niet de eerste keer, ik snap dat er een behoefte is om zoiets te moeten delen, al snap ik niet waarom hier, daar zijn hulpverleners voor. Als ik het nog een keer zie dan ga ik maatregelen nemen, hoe vervelend dat ook is...
Maar hoe moet ik inhoudelijk reageren? Ik kan je niet helpen er vanaf te komen: je moet het echt zelf willen. Ik kan je advies geven, maar ik kan je niet laten stoppen of een steunpilaar voor je zijn.quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:23 schreef AdoraBelle het volgende:
Tja... het is natuurlijk veel makkelijker om met regels te gooien dan inhoudelijk te reageren.
Ik heb het ook moeilijk als ik soms posts hier lees. En dan gaat het niet eens over snijden. Maar die posts mogen wel gewoon?quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:28 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik vind het oprecht naar voor je, maar je zet deze berichten in een topic waar veel mensen met depressie of andere psychische problemen posten en/of lezen. Men kan er niets mee, je schiet er zelf niets mee op en bovendien kan iemand zelf over het randje gaan.
Bespreek je dwang/drang met een psycholoog, hij of zij weet er op een goede manier mee om te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |