quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:51 schreef missbehavin het volgende:
Sorry, didn't mean to bum people out...
Vrolijkt een net gedouchte pup jullie op? Die nu dus weer droog, zacht en fluffy is, en ik zeiknat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm in the basement, you're in the sky
I'm in the basement baby, drop on by
~ this world is only gonna break your heart ~
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:17 schreef missbehavin het volgende:
Speciaal voor kdv dan:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Yep, zowel hoe jouw struggles zijn en zelf hoe het is om niks te hebben en niks te kunnen doen.quote:
I'm used to itquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:29 schreef missbehavin het volgende:
Grmbl, ik blijf je naam verkeerd doen vandaag
If I ever get out of this shit, I'll settle the scorequote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:31 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Yep, zowel hoe jouw struggles zijn en zelf hoe het is om niks te hebben en niks te kunnen doen.
Maar we komen er wel Do
No score to settle.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:37 schreef missbehavin het volgende:
[..]
If I ever get out of this shit, I'll settle the score
slechte instelling. If iiever vervangen door when i. Daar kom je een stuk verder mee.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:37 schreef missbehavin het volgende:
[..]
If I ever get out of this shit, I'll settle the score
Ja dat is wel zo, maar ik ben niet zo'n glas-halfvol mensquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:58 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
slechte instelling. Iif iever vervangen door when i. Daar kom je een stuk verder mee.
Damn ...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 08:59 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Bezuiniging hier, korting daar, wegbezuinigen regeling hier...
Ik heb nu (alles in alles) ongeveer 50 euro per maand over om te besteden (voor dingen zoals reparatie fiets, voor als de wasmachine stuk gaat, kleding, -alle- leuke dingen, dat soort dingen) en volgend jaar ga ik er tot iets van 80 a 90 euro op achteruit per maand (15 euro meer als de eind november besproken bezuiniging op de huurtoeslag doorgaat).
Tel je winst maar uit, das een koopkracht-achteruitgang van bijna 200%
Bij dit soort dingen spookt toch wel door mn hoofd dat ik mn huis ga verliezen enzo, en dat terwijl ik voor mn gevoel niks fout heb gedaan...kan op nog wel -wat- dingetjes bezuinigen, maar zo'n gat..geen idee hoe ik dat nou weer moet doen dus heb al om hulp gevraagd wat dit betreft. Kan beter beslagen ten ijs trekken, denk ik dan maar
Het komt eraan dus moet er maar het beste van zien te maken![]()
Deed je ook niet hoor! Het klopt wel wat je zegt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:17 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
[..]
Geen zorgen, ik wilde niemand op de tenen trappen hier. Beetje verkeerd geformuleerd van mijn kant!Ik doelde meer op het feit dat ik serieus (bijna) geen vrouw tegenkom die ooit tevreden is over zichzelf. Begint wel ernstige vormen aan te nemen i.m.o.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:17 schreef missbehavin het volgende:
Speciaal voor kdv dan:Vanaf nu in elk d&a topic een nieuwe foto van jouw hondje, dat is goed voor onsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, nogal. Heel vervelend voor die andere mensen ook. Ik vind dan alles aan anderen verschrikkelijk irritant en stom daardoor voel ik me constant gestrest en boos. Weinig geduld ook.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:14 schreef Lathiel het volgende:
Vandaag weer een typische blergh-dag. Nergens zin in hebben, nergens energie voor en weinig geduld voor de mensen om me heen.![]()
Toch maar opgestaan, mijn gezicht laten zien, gegeten en naar buiten geweest. Vind het wel prima voor vandaag en kruip met een goed boek en mok warme chocolademelk onder mn dekens.
Hebben jullie dat trouwens ook? Als je stemming slecht is, dat je prikkelbaar bent en weinig geduld kan opbrengen voor andere mensen?
Het helpt mij soms om tussendoor even alleen te zijn of te slapen.Why are you wearing that stupid man suit?
dat is gewoon slecht...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:24 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Hoezo is zelfmedicatie slecht voor je?
Heb je enig idee wat medicijnen met je lichaam doet, ook naast de verwachtte werking?Wat de bijwerkingen zijn? Waar je op moet letten? Wat de farmacokinetiek is van een medicijn? Ben je arts?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 11:24 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Hoezo is zelfmedicatie slecht voor je?
Onder zelfmedicatie wordt ook wel verstaan: 'vervangende zaken' Denk aan drugs, drank, enz... om het leven draagbaarder te maken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:00 schreef Californium het volgende:
[..]
Heb je enig idee wat medicijnen met je lichaam doet, ook naast de verwachtte werking?Wat de bijwerkingen zijn? Waar je op moet letten? Wat de farmacokinetiek is van een medicijn? Ben je arts?
Zo nee, je hebt geen flauw idee wat je in je lichaam stopt, dus laat dat soort dingen aan de experts over.
drank en drugs moeten een aanvulling zijn in je leven, niet een vervanging, maar goed, dat is aan een ieder, hier is het algemene beleid dat er niet gesproken wordt over zelfmedicatie, in wat voor vorm dan ook.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:14 schreef zomertje het volgende:
[..]
Onder zelfmedicatie wordt ook wel verstaan: 'vervangende zaken' Denk aan drugs, drank, enz... om het leven draagbaarder te maken.
Dat begrijp ik. Het ging mij over het gebruik van deze term.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:25 schreef Re het volgende:
[..]
drank en drugs moeten een aanvulling zijn in je leven, niet een vervanging, maar goed, dat is aan een ieder, hier is het algemene beleid dat er niet gesproken wordt over zelfmedicatie, in wat voor vorm dan ook.
TWC begon daar vlg mij niet zelf over.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:25 schreef Re het volgende:
[..]
drank en drugs moeten een aanvulling zijn in je leven, niet een vervanging, maar goed, dat is aan een ieder, hier is het algemene beleid dat er niet gesproken wordt over zelfmedicatie, in wat voor vorm dan ook.
Ik heb simpelweg niet de tijd om in een zwart gat te vallen. Ik werk hiervoor echt te veel.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:40 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Ik kreeg van mijn huisarts te horen dat het niet goed is als je cold turkey gaat met anti-depressiva en dat juist de kans vergroot om weer in een groot, zwart gat te vallen.
Totdat je het wat rustiger krijgt en dan donder je er alsnog in. Ik zou maar oppassen, maar als het voor jou werkt...quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:09 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik heb simpelweg niet de tijd om in een zwart gat te vallen. Ik werk hiervoor echt te veel.
Officieel? Wanneer een persoon met een papiertje jouw een stempel geeft.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:13 schreef theunderdog het volgende:
Wanneer ben je nu eigenlijk depressief? hoe weet je dat van jezelf?
Kortom: aandachttrekkerij.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Officieel? Wanneer een persoon met een papiertje jouw een stempel geeft.
Niet officieel? Wanneer jij zegt, ik ben depri, dan ben je depri.
!?quote:
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.quote:
Net alsof een papiertje een fuck uitmaakt?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.
Verder is het natuurlijk gewoon een decadent iets , "depressief" zijn..
Jazeker, want dat toont het bestaan van depressiviteit aan.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:45 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Net alsof een papiertje een fuck uitmaakt?
!?
Een stempel is useless, je ziet/ruikt/hoort vanzelf of iemand depri is.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jazeker, want dat toont het bestaan van depressiviteit aan.
Anders kan iedereen zeggen dat hij/zij depressief is.
Er zijn definities voor, dingen waaraan je moet voldoen om depressief te zijn. Ik dacht zelf altijd dat het ging om zelfmoordneigingen, maar er komt veel meer bij kijken, ook een negatief zelfbeeld, dingen niet meer leuk vinden en nog meer.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jazeker, want dat toont het bestaan van depressiviteit aan.
Anders kan iedereen zeggen dat hij/zij depressief is.
Depressiviteit is voor relatief veel mensen een excuus om maar vooral niet iets productief te doen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:54 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een stempel is useless, je ziet/ruikt/hoort vanzelf of iemand depri is.
Natuurlijk is dat een groot probleem. Maar ik denk dat dat maar voor heel weinig mensen geldt.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:54 schreef zomertje het volgende:
[..]
Er zijn definities voor, dingen waaraan je moet voldoen om depressief te zijn. Ik dacht zelf altijd dat het ging om zelfmoordneigingen, maar er komt veel meer bij kijken, ook een negatief zelfbeeld, dingen niet meer leuk vinden en nog meer.
Belangrijk punt is dat je geen plezier meer aan dingen beleefd, dat je dus weinig of niks meer leuk vindt. Het word een groot probleem als je niks in je leven meer leuk vind, ook dingen die normaal gesproken echt supertof zijn.
Ik kan helaas uit ervaring spreken dat lichaamsbeweging op zich niet slecht is, maar dat er zoveel meer speelt en dat t echt niet zaligmakend is. In mijn geval dan, over anderen kan ik niet oordelen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:58 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat een groot probleem. Maar ik denk dat dat maar voor heel weinig mensen geldt.
Voor veel mensen die beweren depressief te zijn, zal meer lichaamsbeweging al goed helpen.
Je kan toch lastig ontkennen dat depressief kunnen zijn een luxe is.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:13 schreef zomertje het volgende:
[..]
Ik kan helaas uit ervaring spreken dat lichaamsbeweging op zich niet slecht is, maar dat er zoveel meer speelt en dat t echt niet zaligmakend is. In mijn geval dan, over anderen kan ik niet oordelen.
Oordeel niet te snel, want juist in de steek gelaten worden en niet begrepen worden is een van de moeilijkste dingen als je depressief bent (of een andere psychische aandoening hebt). Juist het gevoel alleen te zijn en voor niemand nog nut te hebben kan je alleen maar dieper in die put laten zinken en de dood als een uitweg gaan zien uit het lijden. En nee, dat is geen aandachttrekkerij.
Ikzelf zou willen dat ik dit niet had (zou er heel veel voor over hebben), en als ik aandacht wil dan zijn er genoeg positieve manieren om die te krijgen.
Dat vraag ik me echt af, vroeger kwamen mensen er op een andere manier mee weg. Gingen aan de drank bijvoorbeeld (het ging hier net nog over zelfmedicatie geloof ik) of kwamen als zwerver op straat terecht.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je kan toch lastig ontkennen dat depressief kunnen zijn een luxe is.
Ik ben niemand iemand die het bestaan van depressies ontkent, zou ook weinig nut hebben want men kan het zelfs aantonen in de hersenen. Maar het is wel een welvaart "ziekte".
Nou nou, wat een luxe zeg, je "mag" tegenwoordig depressief zijnquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je kan toch lastig ontkennen dat depressief kunnen zijn een luxe is.
Ik ben niemand iemand die het bestaan van depressies ontkent, zou ook weinig nut hebben want men kan het zelfs aantonen in de hersenen. Maar het is wel een welvaart "ziekte".
Grappig hoe je zonder hidden agenda oprecht een vraag probeert te stellen om bepaalde materie waar ie nog geen mening over gevormd hebt beter te begrijpen...alleen jammer dat je na enkele posts al je schaapskleren uittrok en liet zien wie je echt bent.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:13 schreef theunderdog het volgende:
Wanneer ben je nu eigenlijk depressief? hoe weet je dat van jezelf?
Dat zegt meer over jouw ogen dan over de mensen die papierloos beweren depressief te zijn, maar dit soort rechtse ballen die dit soort dingen klakkeloos voor waarheid aannemen, zijn helaas talrijk..waar moet het toch heen met de mensheidquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.
Nou dan wil je niet weten hoeveel mensen te blind zijn om dit te kunnen zien. Depressiviteit is juist goed te verbergen en dat komt ook een beetje doordat depressieve mensen de neiging hebben weg te kwijnen..dat doen ze gewoonlijk alleen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:54 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een stempel is useless, je ziet/ruikt/hoort vanzelf of iemand depri is.
Onderbuikgevoelquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Depressiviteit is voor relatief veel mensen een excuus om maar vooral niet iets productief te doen.
Depressiviteit en burn outs bestaan wel degelijk natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:55 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nou nou, wat een luxe zeg, je "mag" tegenwoordig depressief zijn
Je komt op mij over als zo'n rechtse bal die denkt de waarheid in pacht te hebben.
Ik ben er ook ooit eens 1tje tegengekomen die beweerde dat mensen met een burnout leugenaars zijn omdat burnout niet zou bestaan en puur aanstellerij was. Dat vond ze omdat ze het zelf nooit had meegemaakt DUS bestond het niet..echt hoe dom kon je wezen?![]()
We mogen het toch oneens zijn met elkaar?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:58 schreef Elvi het volgende:
Nou zo welvarend ben ik niet dus wat nou welvaarts ziekteWat een achterlijk gezeik zeg... Net zo stom als zeggen dat je met een glas dat halfvol is in de regen moet gaan staan zodat ie weer vol is.
Get that shit out of here.
Serieus? Depressie is een psychische ziekte. Dat een ziekte niet lichamelijk is betekent niet dat het niet echt is. Er is niks om over oneens te zijn. Het bestaat, het is echt, en je bent enorm kwetsend bezig. Ga lekker terug naar NWS ofzo en laat ons met rust.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
We mogen het toch oneens zijn met elkaar?
Niets ergs aan lijkt mij.
Rustig maar, wist niet dat je boos werd.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Grappig hoe je zonder hidden agenda oprecht een vraag probeert te stellen om bepaalde materie waar ie nog geen mening over gevormd hebt beter te begrijpen...alleen jammer dat je na enkele posts al je schaapskleren uittrok en liet zien wie je echt bent.
[..]
Dat zegt meer over jouw ogen dan over de mensen die papierloos beweren depressief te zijn, maar dit soort rechtse ballen die dit soort dingen klakkeloos voor waarheid aannemen, zijn helaas talrijk..waar moet het toch heen met de mensheid
[..]
Nou dan wil je niet weten hoeveel mensen te blind zijn om dit te kunnen zien. Depressiviteit is juist goed te verbergen en dat komt ook een beetje doordat depressieve mensen de neiging hebben weg te kwijnen..dat doen ze gewoonlijk alleen.
[..]
Onderbuikgevoel
Waar zeg ik dat het niet bestaat?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:44 schreef Elvi het volgende:
[..]
Serieus? Depressie is een psychische ziekte. Dat een ziekte niet lichamelijk is betekent niet dat het niet echt is. Er is niks om over oneens te zijn. Het bestaat, het is echt, en je bent enorm kwetsend bezig. Ga lekker terug naar NWS ofzo en laat ons met rust.
Je roept tussen neus en lippen door dat de meeste hier zich aanstellen en eigenlijk maar gewoon lui zijn en dan vind je het gek dat daar zo op gereageerd wordt?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het niet bestaat?
Doe is kalm mens.
Dat zeg ik niet, het kan heel goed zijn dat de meeste mensen hier serieus depressief zijn of waren.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:59 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je roept tussen neus en lippen door dat de meeste hier zich aanstellen en eigenlijk maar gewoon lui zijn en dan vind je het gek dat daar zo op gereageerd wordt?
Achja... "Het kan heel goed, maar eigenlijk denk ik van niet"quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:00 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, het kan heel goed zijn dat de meeste mensen hier serieus depressief zijn of waren.
Je zegt het niet letterlijk nee.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:00 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, het kan heel goed zijn dat de meeste mensen hier serieus depressief zijn of waren.
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:02 schreef Elvi het volgende:
[..]
Achja... "Het kan heel goed, maar eigenlijk denk ik van niet"![]()
Wat is nou je doel hier? Beetje trollen?
Ik bedoel het ook niet, als dat wel zo is overkomen dan wil ik daar mijn excuses voor aanbieden.quote:
Ik neem aan dat wat jou betreft, je doelstelling om hier te posten wel bereikt is, ik ben blij voor jequote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Rustig maar, wist niet dat je boos werd.
Fijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik neem aan dat wat jou betreft, je doelstelling om hier te posten wel bereikt is, ik ben blij voor je
Dit topic is meer bedoeld voor steun, advies en tips. Niet om de discussie te voeren wanneer iemand wel of niet echt depressief is.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.
Dat jij als een gekwetste puber moet reageren, daar kan ik niets aan doen.
Het was gewoon een vraag, niet meer niet minder.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:06 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dit topic is meer bedoeld voor steun, advies en tips. Niet om de discussie te voeren wanneer iemand wel of niet echt depressief is.
Neen, en dat bleek ook uit je 2e post.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het was gewoon een vraag, niet meer niet minder.
Je denkt vooral wat je wil denken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Neen, en dat bleek ook uit je 2e post.
Je zit hier gewoon te trollen, je oprechtheid blijkt uit niks en je zit onze tijd te verspillen (en ook de jouwe, want afgezien van "lekker even afgeven" ga je hier geen enkel van jouw doelen halen).
Onderbuikgevoelquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je denkt vooral wat je wil denken.
Er is niks om een mening over te hebben. Of heb je ook een mening over mensen met een lichamelijke ziekte?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.
Dat jij als een gekwetste puber moet reageren, daar kan ik niets aan doen.
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:21 schreef Elvi het volgende:
[..]
Er is niks om een mening over te hebben. Of heb je ook een mening over mensen met een lichamelijke ziekte?
Dit is trouwens topic om lotgenoten te vinden, en niet om te discussiëren. NWS en POL zijn echte discussie-subfora dus daar ben je meer op je plek dan.
Je hebt trouwens nog niet 1 keer inhoudelijk gereageerd. Het enige waar je mee komt is "ik wist niet dat je boos werd, je bent puberaal, doe eens rustig". Als je nou inhoudelijk reageert op wat mensen zeggen dan kwam het nog in de buurt van een discussie of op zn minst een normaal gesprek. Maar ik geloof dat jij degene bent met het puberbreintje en dat je er niet eens toe in staat bent![]()
Dus weet je wat? Ga lekker tegen de mensen in je omgeving zeuren dat je niet gelooft dat ze depressief zijn en dat je een papiertje van ze wil zien. Ik weet het, het vereist dan wel dan je het face-to-face moet doen en niet achter je pc'tje op je zolderkamer, maar jij bent zo'n stoere boy dus ik weet zeker dat het gaat je lukken![]()
Succes!
Mooi, nu we geconstateerd hebben dat jij last hebt van negatieve onderbuikgevoelens mbt mensen met depressie, kan je je weer uit de voeten maken, de mensen uit dit topic topic danken je bij voorbaatquote:
Je denkt weer dingen die je wil denken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Mooi, nu we geconstateerd hebben dat jij last hebt van negatieve onderbuikgevoelens mbt mensen met depressie, kan je je weer uit de voeten maken, de mensen uit dit topic topic danken je bij voorbaat
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Depressiviteit is voor relatief veel mensen een excuus om maar vooral niet iets productief te doen.
Je zit vol met leugensquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zie steeds meer mensen om mij heen die beweren depressief te zijn, maar ze zullen in mijn ogen nooit het papiertje krijgen.
Ben jij niet instaat om te lezen? beweren is niet hetzelfde als het daadwerkelijk zijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:27 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
[..]
[..]
Je zit vol met leugens
"Je ziet steeds meer mensen om je heen die beweren depressief te zijn" icm "In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen" = busted! Jammer joh!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ben jij niet instaat om te lezen? beweren is niet hetzelfde als het daadwerkelijk zijn.
Maar ik had moeten zeggen in mijn directe omgeving.
Goeie inhoudelijke reactie jaquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.
Of je bent blind voor de problemen van mensen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
In mijn omgeving zijn geen depressieve mensen, wij zijn niet zo van het zelfmedelijden.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 16:10 schreef Murmeli het volgende:
[..]
TWC begon daar vlg mij niet zelf over.
Verder lijkt het mij vrij sterk dat hij drank of drugs misbruikt. Hij is een minstens zo fanatieke hardloper als ik (hij is alleen wat beter). Ik zou me wel kunnen voorstellen dat hij als zelfmedicatie het hardlopen gebruikt, maar dat is gissen.
Ik vind het iig niet echt tof dat iemand hier na 3 posts volledig de grond in wordt getrapt. Hij komt hier niet kijken omdat ie zo lekker in zijn vel zit, volgens mij.
Doe gewoon ff een beetje vriendelijk tegen mensen die je niet kent (dit is niet zozeer tegen jou Re, maar in t algemeen kreeg hij meteen een hoop gezeik op zn dak)
tijd om uit dit topic op te zouten, ga lekker ergens anders trollenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik geef gewoon mijn mening, dat is de bedoeling op een discussieforum.
Dat jij als een gekwetste puber moet reageren, daar kan ik niets aan doen.
Ja, jammer van de energie die ik in mn posts gestopt hebt om t uit te leggen. Gelukkig zijn er nog wel andere fijne mensen op deze wereld.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:32 schreef Elvi het volgende:
[..]
Goeie inhoudelijke reactie jaEn je weet nog steeds niet wat een depressie is.
Hoe kom je erbij om zonder enige kennis hier een hoop onzin te gaan verkondigen? Je kan alleen maar beledigend reageren maar inhoudelijk komt er niks uit.
Kerel, ik snap je punt, maar wat nu. Je onderkent dat depressies bestaan, maar je denkt ook dat sommigen zich aanstellen en zichzelf door zelfdiagnose in een depressie praten. En ja, die mensen zullen er best zijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je denkt weer dingen die je wil denken.
Als t niet meer gaat, ga naar de huisartenpost, laat ze je op tijd helpen!quote:Op zondag 26 oktober 2014 18:47 schreef AdoraBelle het volgende:
Fijn, hij is weg. Hij heeft mij een tijdje geleden ook in DM geprobeerd te "helpen". Waar het op neer kwam was dat ik me er alleen maar ongelukkiger door voelde.
Even een update van mijn situatie: het gaat niet zo goed met me. Het is gisteren weer helemaal mis gegaan. Ik heb het gevoel dat het steeds erger wordt en steeds vaker voorkomt. Ik ben zo bang nu.
Vandaag begon goed, maar eigenlijk gaat het nu helemaal niet zo goed. Ik probeer me sterk te houden en me niet over te geven aan die gedachten.
Iets of iemand bellen is voor mij eigenlijk een te grote stap. Zoiets durf ik niet.quote:Op zondag 26 oktober 2014 21:58 schreef zomertje het volgende:
[..]
Als t niet meer gaat, ga naar de huisartenpost, laat ze je op tijd helpen!
Als je panty's draagt ziet het er niet uit he als je littekens hebt.quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:46 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Iets of iemand bellen is voor mij eigenlijk een te grote stap. Zoiets durf ik niet.
Het is vanmorgen weer mis gegaan trouwens. Ik wou dat ik sterker kon zijn... Nu zit ik straks met een been vol littekens.
Lees wat je jezelf aandoet. Je moet echt contact opnemen met iemand omdat het anders alleen maar erger wordt....quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:46 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Iets of iemand bellen is voor mij eigenlijk een te grote stap. Zoiets durf ik niet.
Het is vanmorgen weer mis gegaan trouwens. Ik wou dat ik sterker kon zijn... Nu zit ik straks met een been vol littekens.
quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:56 schreef Gewas het volgende:
[..]
Als je panty's draagt ziet het er niet uit he als je littekens hebt.![]()
Het negeren en doodzwijgen lijkt me ook niet de oplossing.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:16 schreef minthy het volgende:
[..]![]()
![]()
Praten over automutilatie is hier niet toegestaan ook.
Dat zeker niet. Maar er is al zo vaak aangegeven dat het hier niet de bedoeling is. Bovendien is dat meer iets om met GGZ te bespreken en niet op een forum waar al vrij veel kwetsbare mensen meeposten of meelezen.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:24 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Het negeren en doodzwijgen lijkt me ook niet de oplossing.
Preciesquote:Op maandag 27 oktober 2014 17:16 schreef minthy het volgende:
[..]
Praten over automutilatie is hier niet toegestaan ook.
Klopt, maar dat mag dus simpelweg niet op fok dus dat zal elders moeten, als.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:24 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Het negeren en doodzwijgen lijkt me ook niet de oplossing.
Ik weet ook niet -waarom- die regels zo zijn (en persoonlijk maakt het me weinig uit), maar ik weet wel -dat- die regels zo zijn, daarmee ga je akkoord zodra je hier een account aanmaakt/hier gaat posten.quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:23 schreef AdoraBelle het volgende:
Tja... het is natuurlijk veel makkelijker om met regels te gooien dan inhoudelijk te reageren.
Ik vind het oprecht naar voor je, maar je zet deze berichten in een topic waar veel mensen met depressie of andere psychische problemen posten en/of lezen. Men kan er niets mee, je schiet er zelf niets mee op en bovendien kan iemand zelf over het randje gaan.quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:23 schreef AdoraBelle het volgende:
Tja... het is natuurlijk veel makkelijker om met regels te gooien dan inhoudelijk te reageren.
Ik heb het denk ik al eerder gevraagd maar geen antwoord op gehad: is het nu zo dat je niet mag zeggen dat het gebeurd is of er aan denkt (wat logisch is)? Of mag je ook niet zeggen dat je het deed (verleden tijd) en delen hoe je er vanaf bent gekomen?quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:01 schreef Re het volgende:
check, en het is niet de eerste keer, ik snap dat er een behoefte is om zoiets te moeten delen, al snap ik niet waarom hier, daar zijn hulpverleners voor. Als ik het nog een keer zie dan ga ik maatregelen nemen, hoe vervelend dat ook is...
Maar hoe moet ik inhoudelijk reageren? Ik kan je niet helpen er vanaf te komen: je moet het echt zelf willen. Ik kan je advies geven, maar ik kan je niet laten stoppen of een steunpilaar voor je zijn.quote:Op maandag 27 oktober 2014 18:23 schreef AdoraBelle het volgende:
Tja... het is natuurlijk veel makkelijker om met regels te gooien dan inhoudelijk te reageren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |