In die 5/6 jaar is het wel verbeterd maar iTunes is niet 's werelds fijnste programma, ik vind het zelf prima want tegenwoordig hoef je het toch nauwelijks te gebruiken. Back-ups kunnen gewoon via iCloud dus alleen met updaten is het echt nodig om hem eraan te hangen via iTunes. (Tenzij je vaak van muziek wisselt oid.)quote:Op zaterdag 20 september 2014 21:50 schreef Pitchout het volgende:
Na de afgelopen vier jaar een Samsung te hebben gehad (op dit moment de Galaxy Note 2) zit ik er nu toch aan te denken om voor een iPhone 6 plus te gaan bij mijn abonnementsverlenging. Ik vind de prijzen wel een beetje tegenvallen maar daar staat tegenover dat ik de nieuwe iPhones een stuk minder "plastic-ish" vind aanvoelen dan de nieuwe toestellen van Samsung.
Is iTunes nog net zo'n ongemakkelijk programma als 5/6 jaar geleden?
Stiekem zou ik het wel willen proberen, gewoon, om eens te kijken. Maar als je meer van het gebruikersgemak bent zou ik zeggen: niet doen. Maar als je dat doet zorg er dan wel voor dat je een goede backup hebt zodat je terug naar 7 kan.quote:Op zaterdag 20 september 2014 16:03 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Dan ga ik m'n ipad 2 maar niet doen, daarstraks de ipad Air van m'n vriendin via iTunes naar 8 gebracht en dat was op 20 minuten helemaal gefixt.
Nu haar iPhone nog.
Het is in principe hetzelfde, maar zo ongemakkelijk is het niet. Sterker nog, ik vind het oersimpel. Snap de aversie nooit zo. Echter, het belangrijkste is dat je iTunes 5/6 jaar geleden overal voor nodig had en anno 2014 alleen nog voor muziek overzetten, en dat werkt prima.quote:Op zaterdag 20 september 2014 21:50 schreef Pitchout het volgende:
Na de afgelopen vier jaar een Samsung te hebben gehad (op dit moment de Galaxy Note 2) zit ik er nu toch aan te denken om voor een iPhone 6 plus te gaan bij mijn abonnementsverlenging. Ik vind de prijzen wel een beetje tegenvallen maar daar staat tegenover dat ik de nieuwe iPhones een stuk minder "plastic-ish" vind aanvoelen dan de nieuwe toestellen van Samsung.
Is iTunes nog net zo'n ongemakkelijk programma als 5/6 jaar geleden?
Mijn grote probleem met iTunes was dat je min of meer verplicht was om alles via iTunes te laten lopen. Bovendien was het destijds gewoon een onlogisch programma. Makkelijk in gebruik, dat wel ja. Maar geen fijn programma.quote:Op zondag 21 september 2014 09:56 schreef TC03 het volgende:
Het is in principe hetzelfde, maar zo ongemakkelijk is het niet. Sterker nog, ik vind het oersimpel. Snap de aversie nooit zo.
Ik ben vooralsnog een Samsung gebruiker, ik hoor toch minstens één aspect van Apple af te zeiken om mezelf geloofwaardig te maken, niet?quote:
In app store onder updates naar aankopen.quote:Op zondag 21 september 2014 10:41 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik heb vanmorgen een reservekopie gemaakt in iTunes en m'n iPhone 4s ge-update naar iOS 8. Na een heel foutmeldingen is het dan toch gelukt, na een volledige herstel. Reservekopie teruggezet, so far so good. Maar ik mis een hoop apps. Hoeveel weet ik niet precies.
Kan ik dat nog ergens terugvinden?
Dank je wel!!quote:Op zondag 21 september 2014 10:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
In app store onder updates naar aankopen.
Hoe kan het dat je apps mist? Heb je een oude back-up terug gezet? Kan bijna niet anders.quote:Op zondag 21 september 2014 10:41 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik heb vanmorgen een reservekopie gemaakt in iTunes en m'n iPhone 4s ge-update naar iOS 8. Na een heel foutmeldingen is het dan toch gelukt, na een volledige herstel. Reservekopie teruggezet, so far so good. Maar ik mis een hoop apps. Hoeveel weet ik niet precies.
Kan ik dat nog ergens terugvinden?
Er was maar één back-up… Die die ik vanmorgen gemaakt heb. Ik snap het ook niet.quote:Op zondag 21 september 2014 10:45 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoe kan het dat je apps mist? Heb je een oude back-up terug gezet? Kan bijna niet anders.
Ik raad je aan om nog een keer te restoren en dan een iCloud-backup te pakken.
Hoe kan het dan dat je apps mist? Heb je de back-up via iTunes gemaakt misschien en niet alle apps teruggezet naar iTunes? indien ja, dan mis je inderdaad apps.quote:Op zondag 21 september 2014 10:50 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Er was maar één back-up… Die die ik vanmorgen gemaakt heb. Ik snap het ook niet.
Ik denk dat dat misschien niet helemaal goedgedaan is... Ik kreeg ook heel wat foutmeldingen... En verder lijk ik niks te missen. Ach ja, ik heb alles weer terug, ik vind t wel primaquote:Op zondag 21 september 2014 11:02 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoe kan het dan dat je apps mist? Heb je de back-up via iTunes gemaakt misschien en niet alle apps teruggezet naar iTunes? indien ja, dan mis je inderdaad apps.
Ja klopt ik had inmiddels wat gevonden via google.quote:Op zondag 21 september 2014 11:55 schreef glannie het volgende:
Je hebt ooit je hosts file aangepast voor jailbreak en/of aanverwante dingen?
| 1 2 3 4 5 | # localhost name resolution is handled within DNS itself. # 127.0.0.1 localhost # ::1 localhost # 74.208.105.171 gs.apple.com # 74.208.10.249 gs.apple.com |
check, hij is bezig met updaten inmiddelsquote:Op zondag 21 september 2014 11:58 schreef glannie het volgende:
Goedzo, reboot ff voor de zekerheid als je op Windows zit.
Je bedoelt de lijst als je de homebutton dubbelklikt? Dat was voor iOS 8 ook al zo. Het wil trouwens niet zeggen dat die apps allemaal nog in de achtergrond draaien, je moet het meer zien als lijst met laatst gebruikte apps.quote:Op zondag 21 september 2014 11:23 schreef Pietverdriet het volgende:
Hmm, als ik een ios8 device herstart staan alle apps die voor het herstarten in de achtergrond stonden daar weer.
Dankje voor je reactie.quote:Op zondag 21 september 2014 12:19 schreef glannie het volgende:
Apple is heel goed in hun eigen richtlijn van afleverdatum volgen (zoals op de Store site aangegeven). Meestal krijg je hem voorin het tijdvak wat ze aangeven, maar dat is geen zekerheid.
Ik heb nog nooit gehoord dat het niet op tijd is geleverd.
Na middernacht moet bestellen mogelijk zijn.
Het probleem is binnen iOS ook meer dat er soms apps vastlopen, vermogen gebruiken en in die lijst blijven staan en je ze handmatig allemaal eruit moet vegen.quote:Op zondag 21 september 2014 12:11 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Je bedoelt de lijst als je de homebutton dubbelklikt? Dat was voor iOS 8 ook al zo. Het wil trouwens niet zeggen dat die apps allemaal nog in de achtergrond draaien, je moet het meer zien als lijst met laatst gebruikte apps.
Orderen bij Apple is vaak het snelst. Ik denk dat je van een korte levertijd kunt uitgaan, omdat ze voor ieder nieuw introductieland een bepaalde voorraad hebben. Dus order snel na het ingaan van de verkoop en dan ben je redelijk safe.quote:Op zondag 21 september 2014 12:26 schreef Jurrian2010 het volgende:
[..]
Dankje voor je reactie.
Bij de Franse en Engelse sites staan een verwachte levertijd van 7-10 werkdagen, en bij de Duitse 3-4 weken voor de gewone iPhone. Moet ik er dan direct vanuit gaan dat ik zelf ook 1-2 weken moet wachten, ondanks dat ik hem als één van de eersten bestel?
Als dat zo is had ik hem misschien wel beter bij een externe verkoper kunnen pre-orderen. Maar daar ben ik nu ook weer te laat voor.
Vastlopende apps kan wel, maar extra vermogen gebruiken is onmogelijk voor zover ik weet. Daar heeft iOS speciale onderdelen geheugenmanagement voor.quote:Op zondag 21 september 2014 12:27 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Het probleem is binnen iOS ook meer dat er soms apps vastlopen, vermogen gebruiken en in die lijst blijven staan en je ze handmatig allemaal eruit moet vegen.
Zelf ondanks normaal gebruik eens 80% van mijn batterij in tien minuten verstookt, vond ik toch wat minder leuk. Als mijn batterij harder dan normaal leegloopt is het negen van de tien keer terug te voeren op een app en is er na afsluiten van alles weer normaal gebruik/verloop zichtbaar.quote:Op zondag 21 september 2014 12:37 schreef glannie het volgende:
]
Vastlopende apps kan wel, maar extra vermogen gebruiken is onmogelijk voor zover ik weet. Daar heeft iOS speciale onderdelen geheugenmanagement voor.
Toppie! Dan ga ik er donderdagavond maar even goed voor zitten!quote:Op zondag 21 september 2014 12:37 schreef glannie het volgende:
[..]
Orderen bij Apple is vaak het snelst. Ik denk dat je van een korte levertijd kunt uitgaan, omdat ze voor ieder nieuw introductieland een bepaalde voorraad hebben. Dus order snel na het ingaan van de verkoop en dan ben je redelijk safe.
Surequote:Op zaterdag 20 september 2014 01:29 schreef APK het volgende:
[..]
Morgen bewijsfoto plaatsen voor eeuwige roem
Heb ik nog niet meegemaakt. Vraag me af of je het in iOS8 nog krijgt, verbeterd geheugenmanagement is een onderdeel ervan.quote:Op zondag 21 september 2014 12:39 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Zelf ondanks normaal gebruik eens 80% van mijn batterij in tien minuten verstookt, vond ik toch wat minder leuk. Als mijn batterij harder dan normaal leegloopt is het negen van de tien keer terug te voeren op een app en is er na afsluiten van alles weer normaal gebruik/verloop zichtbaar.
1x meegemaakt zo extreem, meestal valt het wel mee...quote:Op zondag 21 september 2014 12:44 schreef glannie het volgende:
[..]
Heb ik nog niet meegemaakt. Vraag me af of je het in iOS8 nog krijgt, verbeterd geheugenmanagement is een onderdeel ervan.
6quote:Op zondag 21 september 2014 13:05 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Keus gemaakt. Het wordt de 64GB iPhone 5 plus in het zwart. Alleen vertik ik het om in de rij te gaan staan, dan maar wachten tot je het kunt bestellen op de website van Apple.
Niet eens opgemerkt, kut smartphonequote:
Nee, integendeel.quote:Op zondag 21 september 2014 13:17 schreef davedavy het volgende:
Hebben andere ook last van verminderen batterijduur op iOS8? (iPhone 5S)
Vreemd, het is nu half 2 ongeveer en mijn telefoon zit op 40% terwijl ik hem helemaal niet veel heb gebruikt. Hij zit nu 4 uur op de batterij.quote:
Dat kan gebeuren idd, maar ik merk dat veel mensen denken dat ze apps zelf moeten afsluiten door ze in dat overzicht te killen, maar dat is 9 van de 10 keer helemaal niet nodig.quote:Op zondag 21 september 2014 12:39 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Zelf ondanks normaal gebruik eens 80% van mijn batterij in tien minuten verstookt, vond ik toch wat minder leuk. Als mijn batterij harder dan normaal leegloopt is het negen van de tien keer terug te voeren op een app en is er na afsluiten van alles weer normaal gebruik/verloop zichtbaar.
Heb je al eens alle netwerkinstellingen hersteld? Hem al eens via DFU hersteld? Als laatste mogelijkheid heb je nog via DFU herstellen en dan als nieuwe iPhone instellen.quote:Op zondag 21 september 2014 13:24 schreef davedavy het volgende:
[..]
Vreemd, het is nu half 2 ongeveer en mijn telefoon zit op 40% terwijl ik hem helemaal niet veel heb gebruikt. Hij zit nu 4 uur op de batterij.
Heb dit nog nooit meegemaakt
Dit is helemaal niet de iPhone 6quote:Op zondag 21 september 2014 12:41 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Sure [ afbeelding ]
Bevalt goed!
Ophalen was een fluitje van een cent, reserveren met Apple-ID, melden bij de voordeur Apple Store met een identiteitsbewijs, 30 seconden later kon ik (langs alle mensen die dus geen reservering hadden) naar binnen, een minuut later was ik mijn iCloud Backup aan het terugzetten.
Wat? Jawel hoorquote:Op zondag 21 september 2014 13:49 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dit is helemaal niet de iPhone 6
Ja ik laat hem nu maar even, wil vrijdag toch de iPhone 6 gaan halen.quote:Op zondag 21 september 2014 13:26 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Dat kan gebeuren idd, maar ik merk dat veel mensen denken dat ze apps zelf moeten afsluiten door ze in dat overzicht te killen, maar dat is 9 van de 10 keer helemaal niet nodig.
Heb je 3 ovalen knoppen aan de linker zijde van je 5 dan.quote:Op zondag 21 september 2014 13:49 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dit is helemaal niet de iPhone 6
Welke apps verbruiken dan veel batterij?quote:Op zondag 21 september 2014 13:24 schreef davedavy het volgende:
[..]
Vreemd, het is nu half 2 ongeveer en mijn telefoon zit op 40% terwijl ik hem helemaal niet veel heb gebruikt. Hij zit nu 4 uur op de batterij.
Heb dit nog nooit meegemaakt
Begin/Toegangsscherm met 36% spant de kroon, gevolgd door Whapp/FB/Gmail en Safari.quote:Op zondag 21 september 2014 14:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Welke apps verbruiken dan veel batterij?
Ik heb een afspraak voor je gemaakt bij de opticien.quote:Op zondag 21 september 2014 13:49 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dit is helemaal niet de iPhone 6
Bij mij (5) is het heel wisselend. Maar blijkbaar kunnen apps jouw locatie gebruiken zonder dat ze (=apps én locatie voorziening) aanstaan. Dat helpt ook niet mee met het batterij verbruik...quote:Op zondag 21 september 2014 13:17 schreef davedavy het volgende:
Hebben andere ook last van verminderen batterijduur op iOS8? (iPhone 5S)
Waar heb je hem gehaald?quote:
quote:Op zondag 21 september 2014 13:17 schreef davedavy het volgende:
Hebben andere ook last van verminderen batterijduur op iOS8? (iPhone 5S)
Je kan dus in de gezondheidsapp niet zelf een slaapanalyse maken?quote:Op zondag 21 september 2014 14:27 schreef automatic_ het volgende:
Volgens mij moet je in een andere app een analyse maken en kan je daarna de data transporteren ofzo.
Zoals je kunt lezen in een Londense Apple Store (White City, om precies te zijn). Ik was toevallig in Londen voor mijn werk.quote:
Serieus?quote:Op zondag 21 september 2014 14:24 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Waar heb je hem gehaald?
Zijn er al Nederlandse toetsenborden die ik op mijn 4S kan zetten? En hoe werkt die gezondsheidsapp? Hoe kan ik een slaapanalyse maken?
Ik heb gekeken en het leek na mijn inzien gewoon op een iphone 5squote:Op zondag 21 september 2014 15:24 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Serieus?
Heb je überhaupt naar de foto gekeken? Of roep je zonder enige reden dat het geen iPhone 6 is?
Dus je hebt gekeken en je vraagt dan nog waar hij hem vandaan heeft? Je moet wel je ogen gebruiken als je ergens naar kijktquote:Op zondag 21 september 2014 15:31 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Ik heb gekeken en het leek na mijn inzien gewoon op een iphone 5s
quote:Op zondag 21 september 2014 18:24 schreef Misvormd het volgende:
Is er al iemand die m al gebruikt heeft?
Honderden mensen kopen een iPhone 6 voor die prijs. Daarom is het ook zo lucratief. Kan er met mn hoofd niet bij hoe hersenloos je reactie is. "Boontje komt om zijn loontje" voor iemand die bestolen wordt. Ben je wel helemaal 100?quote:Op zondag 21 september 2014 18:00 schreef JenHermes het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)paargeld+weg,+Serge+(23)+reed+naar+Duitsland+voor+iPhone+6+en+werd+die+dag+beroofd.aspx
Normaal gun ik het niemand dat je nieuwe peperdure smartphone gestolen wordt maar dit vind ik nou typisch een gevoel van boontje komt om zijn loontje. Het is lullig voor deze gozer maar ergens is het ook gerechtigheid. Ga gewoon werken als je geld nodig hebt. Welke dwaas gaat er nou een iphone 6 kopen voor 1000 euro?
Is die Serge wel helemaal honderd? Serge heeft het in het gesprekje over de goedheid van de mens. Ondertussen strijkt ie met de winst op, de zielegerdquote:Op zondag 21 september 2014 18:35 schreef glannie het volgende:
[..]
Honderden mensen kopen een iPhone 6 voor die prijs. Daarom is het ook zo lucratief. Kan er met mn hoofd niet bij hoe hersenloos je reactie is. "Boontje komt om zijn loontje" voor iemand die bestolen wordt. Ben je wel helemaal 100?
Dan ben je toch een sneu en zelfingenomen mannetje?quote:Op zondag 21 september 2014 18:44 schreef glannie het volgende:
Hij gaat er toch heen en staat (als een debiel) in de rij, natuurlijk strijkt ie de winst op.
In welke wereld is iemand zelfingenomen die in iets onschuldigs zoals dit handel ziet.quote:Op zondag 21 september 2014 18:45 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dan ben je toch een sneu en zelfingenomen mannetje?
"gerechtigheid" als iemand wordt beroofd.quote:Op zondag 21 september 2014 18:00 schreef JenHermes het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)paargeld+weg,+Serge+(23)+reed+naar+Duitsland+voor+iPhone+6+en+werd+die+dag+beroofd.aspx
Normaal gun ik het niemand dat je nieuwe peperdure smartphone gestolen wordt maar dit vind ik nou typisch een gevoel van boontje komt om zijn loontje. Het is lullig voor deze gozer maar ergens is het ook gerechtigheid. Ga gewoon werken als je geld nodig hebt. Welke dwaas gaat er nou een iphone 6 kopen voor 1000 euro?
Die typering vind ik eigenlijk meer op jou van toepassing.quote:Op zondag 21 september 2014 18:45 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dan ben je toch een sneu en zelfingenomen mannetje?
Jij spoort niet.quote:Op zondag 21 september 2014 18:00 schreef JenHermes het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)paargeld+weg,+Serge+(23)+reed+naar+Duitsland+voor+iPhone+6+en+werd+die+dag+beroofd.aspx
Normaal gun ik het niemand dat je nieuwe peperdure smartphone gestolen wordt maar dit vind ik nou typisch een gevoel van boontje komt om zijn loontje. Het is lullig voor deze gozer maar ergens is het ook gerechtigheid. Ga gewoon werken als je geld nodig hebt. Welke dwaas gaat er nou een iphone 6 kopen voor 1000 euro?
Het begint idd echt eng te worden bijna. Pure verblinde haat, hier op FOK! altijd vol leugens etc. Niet gezond lijkt me.quote:Op zondag 21 september 2014 18:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Jij spoort niet.
Lijkt wel alsof mensen die een Apple-product hebben of wilken kopen tegenwoordig vogelvrij zijn om voor van alles en nog wat te worden uitgemaakt. Trieste ontwikkeling dat die afgunst omslaat in pure haat.
Op een sollicitatiegesprek is ook een keer gevraagd wat voor telefoon ik heb gevolgd door de vraag of status belangrijk is voor mij toen ik zei dat ik een iPhone had. Echt wtf.Mensen kunnen er echt niet mee omgaan.
Twtter verwijderen en weer opnieuw installeren. Heb je dat geprobeerd?quote:Op zondag 21 september 2014 19:40 schreef Norrage het volgende:
Nou iOS8 is geen succes bij mij hoor. Jezus, bijna de helft van de apps doet het gewoonweg niet meer!! Twitter kapot, Appie kapot, AirVideo kapot, nog wat kleine apps kapot....
Ik snap er niks. Wilde even filmpje kijken met mijn AirVideo, maar waar ik voorheen nooit probleme had, maakt hij nu ineens geen connectie meerbekend probleem?
En ondanks 2 Twitter updates, doet twitter het nog steeds niet...ben ik de enige?
Neequote:Op zondag 21 september 2014 19:58 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Twtter verwijderen en weer opnieuw installeren. Heb je dat geprobeerd?
nog niet. Dat zal wel werken inderdaadquote:Op zondag 21 september 2014 19:58 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Twtter verwijderen en weer opnieuw installeren. Heb je dat geprobeerd?
Klopt. Mijn werktelefoon is een 4S en die is nu vrij traag.quote:Op zondag 21 september 2014 19:54 schreef SEMTEX het volgende:
Ik lees dat iOs8.0 de 4s enorm vertraagt. Ik ga dus niet om
Inderdaad! Heb ik ook.....zit echt op hetzelfde netwerk hoor...quote:Op zaterdag 20 september 2014 13:06 schreef remlof het volgende:
Waarom heb ik sinds de upgrade naar iOS8 geen Airplay icoontje meer bij videostreams?
Nu kan ik ze niet meer direct op m'n Apple TV kijken
Nee Semtex ik heb ook 4s bij mij vertraagt hij niet.quote:Op zondag 21 september 2014 19:54 schreef SEMTEX het volgende:
Ik lees dat iOs8.0 de 4s enorm vertraagt. Ik ga dus niet om
Ook 4s hier maar vindt t opzich meevallen, heb wel gemerkt dat een aantal apps crashed, maar neem aan dat dat met de app updates wel opgelost wordt.quote:Op zondag 21 september 2014 20:08 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt. Mijn werktelefoon is een 4S en die is nu vrij traag.
jaquote:Op zondag 21 september 2014 20:36 schreef kree het volgende:
Leuk allemaal dat predictive typing, maar dat gaat alleen voor het engelse toetsenbord vooralsnog?
Met mijn ervaring van vanmorgen kan ik het je ook afraden. Het is meh...quote:Op zondag 21 september 2014 19:54 schreef SEMTEX het volgende:
Ik lees dat iOs8.0 de 4s enorm vertraagt. Ik ga dus niet om
Beetje jammer weer, maar nu er dus 3rd party toetsenborden op kunnen, is er daar al een aanrader voor die dus ook gewoon met NL werkt?quote:
neequote:Op zondag 21 september 2014 20:39 schreef kree het volgende:
[..]
Beetje jammer weer, maar nu er dus 3rd party toetsenborden op kunnen, is er daar al een aanrader voor die dus ook gewoon met NL werkt?
Zal niet heel lang duren denk ik, ik gebruik Swype en dat bestaat al in NL uiteraard, kan nooit moeilijk zijn om over te zetten.quote:Op zondag 21 september 2014 20:39 schreef kree het volgende:
[..]
Beetje jammer weer, maar nu er dus 3rd party toetsenborden op kunnen, is er daar al een aanrader voor die dus ook gewoon met NL werkt?
Fleksy is wel in het Nederlands, alleen moet je maar net dat toetsenbord handig vinden en je kan er niet mee swypen.quote:
Dat denk ik ook niet, moet zeggen tot nu toe zie ik nog niet echt voordelen van ios 8 maargoed tis net uit ook natuurlijk.quote:Op zondag 21 september 2014 20:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zal niet heel lang duren denk ik, ik gebruik Swype en dat bestaat al in NL uiteraard, kan nooit moeilijk zijn om over te zetten.
Nou ja, dat dit soort dingen uberhaupt kunnen is wel een voordeel natuurlijkquote:Op zondag 21 september 2014 21:03 schreef kree het volgende:
[..]
Dat denk ik ook niet, moet zeggen tot nu toe zie ik nog niet echt voordelen van ios 8 maargoed tis net uit ook natuurlijk.
Waar ik vooral op wacht is het meer open delen van bestanden tussen ios apps, dat zit er nu in blijkbaar, maar even zien hoe dat praktisch benut gaat worden.quote:Op zondag 21 september 2014 21:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, dat dit soort dingen uberhaupt kunnen is wel een voordeel natuurlijk. Developers zijn alleen wel erg lui geweest met ontwikkelen voor iOS 8 lijkt het.
Even geduld allemaal, NL naar externe toetsenborden zal niet zo lang op zich laten wachtenquote:Op zondag 21 september 2014 20:52 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Fleksy is wel in het Nederlands, alleen moet je maar net dat toetsenbord handig vinden en je kan er niet mee swypen.
meidquote:Op zondag 21 september 2014 21:43 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Hmmm, dat was vreemd. Zowel op mijn iPhone als de iPad (niet geüpdatet, want iPad eerste generatie) voor 5 minuten geen verbinding te krijgen. Wifi-tekentje stond wel in beeld de gehele tijd.
Ik pak mijn Nexus 5 erbij en die kreeg ook geen verbinding. Partner had wel wifi, geen problemen met verbinding (s3 mini).
Nou ben je natuurlijk wel een antwoord verschuldigd aan ons. Is de materiële status belangrijk voor je, nou wat zeg je? Net als voor sommige mensen hun horloge..quote:Op zondag 21 september 2014 18:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Op een sollicitatiegesprek is ook een keer gevraagd wat voor telefoon ik heb gevolgd door de vraag of status belangrijk is voor mij toen ik zei dat ik een iPhone had.
ik denk dat je dat prima zelf kan bepalenquote:Op maandag 22 september 2014 00:37 schreef ScarFace- het volgende:
Welke app detecteert hoeveel ik m'n apps gebruik en welke app ik minder en minder tot niet gebruik en dus constateert dat ie weg kan?
True, alleen valt er bij dergelijke bugs geen onderscheid te maken dus mag je alles afsluiten.quote:Op zondag 21 september 2014 13:26 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Dat kan gebeuren idd, maar ik merk dat veel mensen denken dat ze apps zelf moeten afsluiten door ze in dat overzicht te killen, maar dat is 9 van de 10 keer helemaal niet nodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |