Niet elke nederlandse trainer is beschikbaar natuurlijk.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:35 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Je zou het Nederlandse trainersgilde een brevet van onvermogen opspelden als je de nationale ploeg door een buitenlander zou laten trainen.
Bullshit. Alleen kleine landen mogen een buitenlandse coach aanstellen. Een groot voetballand moet een eigen bondscoach kunnen opleiden.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:32 schreef BlaZ het volgende:
Waarom worden er weer enkel Nederlanders genoemd voor het bondscoachschap? Het lijkt me erg verfrissend om eens een niet-Nederlandse bondscoach aan het roer te zien.
Kein geloel, Happel deed het toch prima?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:53 schreef superniger het volgende:
[..]
Bullshit. Alleen kleine landen mogen een buitenlandse coach aanstellen. Een groot voetballand moet een eigen bondscoach kunnen opleiden.
Happel was al redelijk "vernederlandst" na 10 jaar ADO en Feyenoord.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:56 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Kein geloel, Happel deed het toch prima?
quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:58 schreef Elan het volgende:
Zou Ron Jans een serieuze optie zijn bij de bond?
quote:
Ik mag hopen van niet. Het trainen van provincieclubjes is toch wat anders dan Oranje.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:58 schreef Elan het volgende:
Zou Ron Jans een serieuze optie zijn bij de bond?
Niet op korte termijn.quote:
Van Basten had helemaal geen ervaring behalve als jeugdtrainer van Ajax.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:00 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik mag hopen van niet. Het trainen van provincieclubjes is toch wat anders dan Oranje.
Grappig terwijl jij zei dat Hiddink een goede keus was op basis van ervaring en noem allemaal maar op.. en dat nu allemaal ontkracht en vind dat hij een slechte keus was.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:14 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Niets wijst erop dat Koeman het beter zou hebben gedaan dan Hiddink.
Iedereen (inclusief hemzelf) vond dat achteraf dan ook een heel slecht idee.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Van Basten had helemaal geen ervaring behalve als jeugdtrainer van Ajax.
Wat doet de nationaliteit van de coach er überhaupt toe. Gewoon een goede, bij de groep passende coach. Otmar Hitzfeld lijkt me wel wat.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 16:53 schreef superniger het volgende:
[..]
Bullshit. Alleen kleine landen mogen een buitenlandse coach aanstellen. Een groot voetballand moet een eigen bondscoach kunnen opleiden.
Ik sluit niet uit dat hij in Zeist de leider van een soort dictatuur is.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:12 schreef superniger het volgende:
Is er ook iemand die Bert van Oostveen kan ontslaan?
Eerst Hiddink aanstellen en daarna Scholletje.
Die heeft gedaan wat Hiddink ook had moeten doen: met pensioen gaan.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Wat doet de nationaliteit van de coach er überhaupt toe. Gewoon een goede, bij de groep passende coach. Otmar Hitzfeld lijkt me wel wat.
Hij eet van gouden bordenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat hij in Zeist de leider van een soort dictatuur is.
Zo blijkt maar weer dat ervaring en gewonnen prijzen niet veel hoeft te zeggen. Ik kijk inmiddels uit naar Danny Blind als bondscoachquote:Op woensdag 15 oktober 2014 17:04 schreef Vasion het volgende:
[..]
Grappig terwijl jij zei dat Hiddink een goede keus was op basis van ervaring en noem allemaal maar op.. en dat nu allemaal ontkracht en vind dat hij een slechte keus was.
Danny Blindquote:Op woensdag 15 oktober 2014 19:11 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Zo blijkt maar weer dat ervaring en gewonnen prijzen niet veel hoeft te zeggen. Ik kijk inmiddels uit naar Danny Blind als bondscoach
Na 2018 mag Ronald Koeman de veters nog niet eens strikken van Danny Blind!
Deze man weet.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:39 schreef Breekfast het volgende:
Beste optie als opvolger:
[ afbeelding ]
De ene gepensioneerde inruilen voor een andere lijkt me niet echt de juiste oplossing. Een type schoolmeester die alles voor de spelers bedenkt is wel wat ze nodig hebben, dat wel.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:39 schreef Breekfast het volgende:
Beste optie als opvolger:
[ afbeelding ]
Pastoorquote:Op woensdag 15 oktober 2014 20:09 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De ene gepensioneerde inruilen voor een andere lijkt me niet echt de juiste oplossing. Een type schoolmeester die alles voor de spelers bedenkt is wel wat ze nodig hebben, dat wel.
Die slimmerik was zo dom om een baan als hoofdtrainer bij AZ te verprutsen.. wat moet je ermee bij Oranje? Ongeschiktquote:
Dan maar Koeman alsnog , maar dan moet Bert eerst wegquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:26 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die slimmerik was zo dom om een baan als hoofdtrainer bij AZ te verprutsen.. wat moet je ermee bij Oranje? Ongeschikt
Koeman zou de ideale kandidaat zijn ja.. maar die zit er nu warmpjes bij bij Southampton en verdient veel meer dan hij bij de KNVB zou krijgen. Als ik hem was zou ik op dit moment nooit in Oranje stappen.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dan maar Koeman alsnog , maar dan moet Bert eerst weg
Die spelersgroep is ook een bom volgens mijquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Koeman zou de ideale kandidaat zijn ja.. maar die zit er nu warmpjes bij bij Southampton en verdient veel meer dan hij bij de KNVB zou krijgen. Als ik hem was zou ik op dit moment nooit in Oranje stappen.
Ja, de samenstelling is gewoon niet goed.. een groepje spelers dat al erg lang met elkaar samenspeelt (te lang in mijn ogen) en daarnaast een groep jongeren die niet zo goed zijn, geen status en ook weinig persoonlijkheid hebben.. van makke schaapjes als De Vrij en Blind word ik als voetballiefhebber niet vrolijk. Van Gaal heeft echt een wereldprestatie geleverd met die gasten, want nu blijkt dat het gewoon los zand is en dat egootjes weer de overhand krijgenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Die spelersgroep is ook een bom volgens mij
aanvoerder die geen aanvoerder is erbij . Niveauverschil wat inderdaad veels te groot is . En een bondscoach die tactisch echt heel zwak is en alles op zijn beloop laatquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:54 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja, de samenstelling is gewoon niet goed.. een groepje spelers dat al erg lang met elkaar samenspeelt (te lang in mijn ogen) en daarnaast een groep jongeren die niet zo goed zijn, geen status en ook weinig persoonlijkheid hebben.. van makke schaapjes als De Vrij en Blind word ik als voetballiefhebber niet vrolijk. Van Gaal heeft echt een wereldprestatie geleverd met die gasten, want nu blijkt dat het gewoon los zand is en dat egootjes weer de overhand krijgen
Klopt.. en hij komt ook zo gelaten over als hij na afloop wordt geïnterviewd.. het EK en de reputatie van Oranje hangen nu al aan een zijden draadje en als ik het voor het zeggen had bij de KNVB zou ik niet het risico nemen om met Hiddink door te gaan.. zijn methode werkt niet bij deze spelersgroep. Benieuwd of Van Oostveen de ballen heeft om hem vriendelijk de deur te wijzen.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
aanvoerder die geen aanvoerder is erbij . Niveauverschil wat inderdaad veels te groot is . En een bondscoach die tactisch echt heel zwak is en alles op zijn beloop laat
Hiddink presteert al sinds Chelsea niets meer . Geen Ek of WK met Rusland en Turkije , het lijkt het inderdaad op alsof die het NL-elftal er voor de grap bijdoet. Het zal hem een zorg zijn , mocht die ontslagen worden .quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:07 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Klopt.. en hij komt ook zo gelaten over als hij na afloop wordt geïnterviewd.. het EK en de reputatie van Oranje hangen nu al aan een zijden draadje en als ik het voor het zeggen had bij de KNVB zou ik niet het risico nemen om met Hiddink door te gaan.. zijn methode werkt niet bij deze spelersgroep. Benieuwd of Van Oostveen de ballen heeft om hem vriendelijk de deur te wijzen.
Je zegt zinnige dingen vanavond.. de hele houding van die man irriteerde me al sinds zijn openlijke sollicitatie. Net of Oranje idd een leuk klusje is om nog even niet achter de geraniums te hoeven plaatsnemen.. De beste man is al een keer bondscoach geweest, zijn tijd was toen.. nu was iemand als Koeman veel beter geweest.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:11 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hiddink presteert al sinds Chelsea niets meer . Geen Ek of WK met Rusland en Turkije , het lijkt het inderdaad op alsof die het NL-elftal er voor de grap bijdoet. Het zal hem een zorg zijn , mocht die ontslagen worden .
Mocht die nog fanatiek zijn , dan kon het nog best , maar het zit gewoon niet in de man .quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:15 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Je zegt zinnige dingen vanavond.. de hele houding van die man irriteerde me al sinds zijn openlijke sollicitatie. Net of Oranje idd een leuk klusje is om nog even niet achter de geraniums te hoeven plaatsnemen.. De beste man is al een keer bondscoach geweest, zijn tijd was toen.. nu was iemand als Koeman veel beter geweest.
Vond Ruudje als speler wel oke.. fanatiek baasje ook. Maar sinds ik hem een paar keer als een wassen beeld als analist op tv lucht heb zien verplaatsen, ben ik niet meer zo'n fan van Ruud. Maar kan niet oordelen over hoe hij met die gasten op het veld in de weer is, misschien heeft hij wel een meerwaarde. Blind is niks.. nu niet, nooit niet.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:22 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Mocht die nog fanatiek zijn , dan kon het nog best , maar het zit gewoon niet in de man .
En dan heeft die 2 assistenten waarvan de 1 op zijn baantje aast en de ander geen mening of wat dan ook heeft.
Ruudje is een beetje de te gemoedelijke Brabander volgens mij . Blind is tactisch wel sterk maar verder neemt niemand die gladde serieus .quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vond Ruudje als speler wel oke.. fanatiek baasje ook. Maar sinds ik hem een paar keer als een wassen beeld als analist op tv lucht heb zien verplaatsen, ben ik niet meer zo'n fan van Ruud. Maar kan niet oordelen over hoe hij met die gasten op het veld in de weer is, misschien heeft hij wel een meerwaarde. Blind is niks.. nu niet, nooit niet.
Chelseaquote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:33 schreef Breekfast het volgende:
En na het EK van 2008 met Rusland heeft Hiddink überhaupt al niks noemenswaardigs meer gedaan. Door voor het geld te gaan en toch wel een beetje zijn luiheid/laksheid is zijn carrière eigenlijk al jaren een aflopende zaak.
Wow zeg. Hiddink heeft bij Chelsea 4 maanden de bank warm gehouden en de play-offs halen met Turkije is nou ook niet een geweldige prestatie. Na de uitschakeling met Turkije werd meteen het contract ontbonden.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:39 schreef Nober het volgende:
[..]
Chelsea
FA Cup (1): 2009
Playoff gehaald met Turkije voor het EK 2012.
Dus Turkije gaat gewoon weer de playoffs halen?quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:41 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Wow zeg. Hiddink heeft bij Chelsea 4 maanden de bank warm gehouden en de play-offs halen met Turkije is nou ook niet een geweldige prestatie. Na de uitschakeling met Turkije werd meteen het contract ontbonden.
Geen idee. Als ik even de wikipedia mag geloven werden voor de toernooien in 2004 en 2006 ook de play-offs gehaald en voor het EK in 2008 wisten ze zich te kwalificeren. Dus ik zie niet in hoe het halen van de play-offs een bijzondere prestatie is. Dat hij ontslagen is geeft dat ook al aan lijkt mij.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Dus Turkije gaat gewoon weer de playoffs halen?
Iets recenter, in 2010 en 2014 niet, ook 2016 zal niet snel lukken met Tsjechië, IJsland en Nederland.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:51 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Geen idee. Als ik even de wikipedia mag geloven werden voor de toernooien in 2004 en 2006 ook de play-offs gehaald en voor het EK in 2008 wisten ze zich te kwalificeren. Dus ik zie niet in hoe het halen van de play-offs een bijzondere prestatie is. Dat hij ontslagen is geeft dat ook al aan lijkt mij.
Maar goed, als jij het halen van de play-offs al een prestatie van formaat wilt noemen, ga je gang
Tja, ik zeg ook niet dat de prestatie heel slecht was. Maar ik had het ook over de laatste keer dat Hiddink een bijzondere prestatie heeft geleverd. En dat is de laatste jaren niet het geval.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Iets recenter, in 2010 en 2014 niet, ook 2016 zal niet snel lukken met Tsjechië, IJsland en Nederland.
Nee. Die worden 4e.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 22:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Dus Turkije gaat gewoon weer de playoffs halen?
Staan al behoorlijk achter op IJsland en Tsjechië en spelen echt slecht.quote:
Heb er niets van gezien moet ik zeggen, ik verwacht wel dat Nederland nog wel punten pakt, en turkije sowieso boven Kazachstan komt natuurlijk. Eens zien hoe dat gaat ten opzichte van de andere landen. Zo'n 3e plek naar de play-offs (of in een uiterst geval zelfs directe plaatsing) maakt het er niet echt leuker op.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Staan al behoorlijk achter op IJsland en Tsjechië en spelen echt slecht.
Van wat ik heb gezien, toch ook minder dan Nederland.
Nederland heeft nu 2x uit gespeeld. Maar even afwachten hoe constant IJsland en Tsjechië zijn. Die kunnen in bv. Letland of Kazachstan ook zomaar punten verspelen. Als je er thuis van wint, is het verschil sowieso nog maar 3 verliespunten en die twee spelen nog twee keer tegen elkaar.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 00:10 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Heb er niets van gezien moet ik zeggen, ik verwacht wel dat Nederland nog wel punten pakt, en turkije sowieso boven Kazachstan komt natuurlijk. Eens zien hoe dat gaat ten opzichte van de andere landen. Zo'n 3e plek naar de play-offs (of in een uiterst geval zelfs directe plaatsing) maakt het er niet echt leuker op.
quote:Op donderdag 16 oktober 2014 08:06 schreef Dingflofbips het volgende:
Boh wat een hoop tv-nagelul hier.van Oostveen ontslaan? 2 en 3e van de wereld worden plus historisch onovertroffen 1e plaats op die vage lijst van de fifa zijn maar kutprestaties? Met slechts medium materiaal. Bovendien de ek-crisis perfect opgelost met de aanstelling van Van Gaal (held in bange dagen)
Daarnaast is Hiddink inderdaad ver over zijn top en oogt onzeker&oud. Maar deze man heeft ook voetbalwonderen verricht.. Psv Europees kampioen.. Ik bedoel, Come on.
En dan de optie van FdB.. Uhm die is hard nodig in Amsterdam. Daar zijn ze de toekomst van het Nederlandse voetbal aan het veiligstellen. Alsof je dan een bijbaantje als bondscoach kan gebruiken. Bovendien: wie wil bondscoach worden als al die mongolen over elkaar heen vallen met ongefundereerde en tendentieuze kritiek. Misselijke Van Gelder moet leren respect te hebben. En dan Arno Vermeulenwat dus nog erger maakt dat er een hele horde mongolen achteraan hobbelt en dom nablaat.
Gewoon de conclusies trekken na de kwalificatie en hopelijk de eindronde. Dit is gewoon de keuze en hier moeten we t mee doen.
Want op het WK was het wel geweldig, telkens balletje terug omdat ze niet konden opbouwen met het 3-5-2 systeem.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 21:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Voetbalsupporters zijn net zo opportunistisch als de journalisten. Er zijn net drie wedstrijden gespeeld, waarin ze veel pech hebben gehad. Als het niet lekker loopt krijg je altijd relletjes.
quote:Hiddink: Bij verlies stap ik op
Guus Hiddink heeft duidelijke taal gesproken. "Als we van Letland verliezen, stap ik op. Dat lijkt me logisch", zei de 67-jarige bondscoach van Oranje.
Ook bij een puntendeling tegen de Letse voetballers lijkt het avontuur van Hiddink voorbij. "f een gelijkspel wel genoeg is? Dat lijkt me niet”, zei hij.
Onder de leiding van Hiddink kende Oranje een dramatische start van de EK-kwalificatiereeks. In de eerste 3 duels werd alleen moeizaam (3-1) van Kazachstan gewonnen. Tsjechië en IJsland bleken te sterk (2-1 en 2-0) voor het keurkorps van de Achterhoeker. De achterstand op beide koplopers is dan ook al opgelopen tot 6 punten.
Oranje vervolgt op zondag 16 november het EK-kwalificatietraject met het thuisduel tegen Letland. Vier dagen eerder staat er nog een oefeninterland met Mexico op het programma.
Bron: Telegraaf
Hij is soms te open. En eerlijkheid wordt nooit gewaardeerd in de profvoetbal. Ook in de media niet en dus ook niet door de na praters. Om ver te komen heb je ook veel bluf nodig. Toch heeft hij het aardig gedaan, maar is natuurlijk geen Van Gaal.quote:
Zoals ik het zeg. Hij heeft ook met oranje, "het redelijk gedaan".quote:Op vrijdag 7 november 2014 21:08 schreef TheStranger1158 het volgende:
[..]
Wat bedoel je hier in hemelsnaam mee?
HAHAHAHAHA met zoveel verloren wedstrijden ??? Wat is daar redelijk aan ?quote:Op zaterdag 8 november 2014 03:09 schreef Orange2012 het volgende:
[..]
Zoals ik het zeg. Hij heeft ook met oranje, "het redelijk gedaan".
Je kijkt na hoeveel wedstrijden? en alleen de afgelopen wedstrijden? misschien wat verder kijken. (ik vind hem nu ook wat onzekerder overkomen. maar ik ben niet op de trainen, en ook niet in de kleedkamer. dus ook daarover kan ik suggereren. Hij heeft een prima carrière achter zich. Geen van gaal of zo, daarom zei ik ook, redelijk en prima.quote:Op zaterdag 8 november 2014 11:24 schreef TheStranger1158 het volgende:
[..]
HAHAHAHAHA met zoveel verloren wedstrijden ??? Wat is daar redelijk aan ?
Hou toch op man, leuk trainen maar het resultaat is gewoon kut.quote:Op zaterdag 8 november 2014 22:39 schreef Orange2012 het volgende:
[..]
Je kijkt na hoeveel wedstrijden? en alleen de afgelopen wedstrijden? misschien wat verder kijken. (ik vind hem nu ook wat onzekerder overkomen. maar ik ben niet op de trainen, en ook niet in de kleedkamer. dus ook daarover kan ik suggereren. Hij heeft een prima carrière achter zich. Geen van gaal of zo, daarom zei ik ook, redelijk en prima.
Guusquote:Luuk de Jong is door bondscoach Guus Hiddink toegevoegd aan de selectie van het Nederlands elftal.
De spits van PSV werd maandagmiddag alsnog opgeroepen na het afhaken van middenvelder Nigel de Jong, die een hamstringblessure heeft.
Ook Davy Klaassen moet vanwege een liesblessure verstek laten gaan voor de duels met Mexico en Letland. Daarom werd ook Leroy Fer al opgeroepen.
Het Nederlands elftal speelt woensdagavond een oefenduel tegen de Mexicanen, waarna zondag de EK-kwalificatiewedstrijd tegen de Letten volgt.
De Oranje-selectie bestaat nu uit 22 spelers, waaronder ook Arjen Robben en Ibrahim Afellay. Laatstgenoemde kreeg zondag een schop tijdens het duel van zijn club Olympiakos tegen Panthrakikos. Afellay ging vroegtijdig naar de kant, maar vertelde maandag dat de schade meevalt.
Robben heeft geen last meer van een buikgriep die hem zaterdag buiten de basisformatie van Bayern München hield. ''Het gaat goed. Ik ben er weer bij'', zei de tweede aanvoerder van Oranje.
Maandagavond werkt de equipe van Hiddink de eerste training af.
Ja het resultaat is kut. knap dat je dat ziet..manquote:Op zondag 9 november 2014 11:22 schreef TheStranger1158 het volgende:
[..]
Hou toch op man, leuk trainen maar het resultaat is gewoon kut.
Zolang jij maar inziet dat hij het goed gedaan heeft met deze resultatenquote:Op maandag 10 november 2014 17:30 schreef Orange2012 het volgende:
[..]
Ja het resultaat is kut. knap dat je dat ziet..man
Leg mij geen woorden in de mond. ik beaam je toch ook, en vind het echt knap dat je ziet dat de resultaten niet goed zijn. denk dat je vandaag of morgen wordt gevraagd bij een profclub te komen adviseren.quote:Op maandag 10 november 2014 19:03 schreef TheStranger1158 het volgende:
[..]
Zolang jij maar inziet dat hij het goed gedaan heeft met deze resultaten
Nee je trekt nu je keutel in.quote:Op dinsdag 11 november 2014 13:40 schreef Orange2012 het volgende:
[..]
Leg mij geen woorden in de mond. ik beaam je toch ook, en vind het echt knap dat je ziet dat de resultaten niet goed zijn. denk dat je vandaag of morgen wordt gevraagd bij een profclub te komen adviseren.
Er is wel een hetze ontstaan ja.. die gladjakker van een Sjek begon er al mee geloof ik. Maar ik heb geen medelijden met Hiddink. Op tamelijk arrogante wijze kaapte hij de functie weg voor de neus van Koeman en hij dacht een lekker rustig baantje te krijgen op zijn oude dag en nog een beetje zijn zakken te kunnen vullen op bescheiden wijze. Die hoogmoed wordt nu mooi afgestraft. Hiddink had lekker moeten gaan golfen en de baan gunnen aan een coach die dichter bij de huidige generatie staatquote:Op dinsdag 11 november 2014 14:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind het jammer dat we Guus nu behandelen als een uitstervend diersoort. Hij is immers ook maar een mens. Hij wordt eigenlijk kapot gemaakt door de media en de hoofdverantwoordelijke is natuurlijk die klootzak Bert van Oostveen die de onrust nog aardig ontwijken heeft.
Ja, in het begin niemand en nu iedereen. Ik loop weer eens flink voor op het volkquote:Op maandag 10 november 2014 18:35 schreef Iwanius het volgende:
[..]Omdat je zoveel medestanders die tegen Guus zijn binnen krijgt?
Dit.quote:Op dinsdag 11 november 2014 16:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
Al dat gezeik op Hiddink, het is gewoon te weinig kwaliteit in het Nederlandse voetbal nu. Alleen maar Robben die goed is, de rest is gewoon erg matig.
Al was ik ook een voorstander van Koeman, maar die had dit ook makkelijk kunnen overkomen.
Was dit met Koeman aan het roer dan niet gebeurd? Oranje zit gewoon in een negatieve spiraal, ik vind dit niet 100% debet aan "de manager". De spelers moeten eens beter hun best doen.quote:
De coach moet zorgen dat ze hun best doen. Onder van Gaal zou dit nooit gebeurenquote:Op woensdag 12 november 2014 22:31 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Was dit met Koeman aan het roer dan niet gebeurd? Oranje zit gewoon in een negatieve spiraal, ik vind dit niet 100% debet aan "de manager". De spelers moeten eens beter hun best doen.
Is de realiteit niet dat Van Gaal vooral veel geluk gehad heeft op het WK ?quote:Op woensdag 12 november 2014 22:33 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De coach moet zorgen dat ze hun best doen. Onder van Gaal zou dit nooit gebeuren
Wijze woorden. De misplaatste arrogante van de spelers siert ze niet. Tijd dat ze eens beter hun best doen en wat minder achterlijk doen. Net zoals die kleine neger met dat brilletje die geen eens wist dat Guus weg zou gaan na verlies met Letland. Idioterie.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:31 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Was dit met Koeman aan het roer dan niet gebeurd? Oranje zit gewoon in een negatieve spiraal, ik vind dit niet 100% debet aan "de manager". De spelers moeten eens beter hun best doen.
geluk dwing je afquote:Op woensdag 12 november 2014 22:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Is de realiteit niet dat Van Gaal vooral veel geluk gehad heeft op het WK ?
Dat lijkt me toch een duidelijke taak voor de coach.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik word zo moe van dat gelul over Hiddink... feit is gewoon dat dit een zooitje ongeregeld bij elkaar is die na die 3e plek op het WK naast hun schoenen is gaan lopen!
Nou..ik was in het begin ook niet blij met zijn komst gewoon omdat ik een vermoeden had dat zijn beste tijd al geweest was.quote:Op woensdag 12 november 2014 21:18 schreef Mortaxx het volgende:
Ja, in het begin niemand en nu iedereen. Ik loop weer eens flink voor op het volk
Dat boeit toch geen reet man.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:49 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Nou..ik was in het begin ook niet blij met zijn komst gewoon omdat ik een vermoeden had dat zijn beste tijd al geweest was.
Maar onderstaande foto's zeggen misschien alles over vanavond. Het verschil in beleving tussen NL en Mexico.
[ afbeelding ]
vs
[ afbeelding ]
Het zou mij niet verbazen als Guud na vanavond al de handdoek in de ring gooit achter de schermen na een ontmoeting met die Van Oosterveen?
quote:Op woensdag 12 november 2014 22:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Is de realiteit niet dat Van Gaal vooral veel geluk gehad heeft op het WK ?
Denk je nou echt dat Hiddink met een kopje thee in de pauze zijn scheur dicht houdt? Denk je dat werkelijk? Intrinsieke motivatie mist bij de spelers, dan kun je roepen tegen ze wat je wil.quote:Op woensdag 12 november 2014 22:43 schreef Adames het volgende:
[..]
Dat lijkt me toch een duidelijke taak voor de coach.
Je legt me woorden in de mondquote:Op woensdag 12 november 2014 23:16 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat Hiddink met een kopje thee in de pauze zijn scheur dicht houdt? Denk je dat werkelijk?
Bron?quote:Intrinsieke motivatie mist bij de spelers, dan kun je roepen tegen ze wat je wil.
quote:Op woensdag 12 november 2014 22:49 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Nou..ik was in het begin ook niet blij met zijn komst gewoon omdat ik een vermoeden had dat zijn beste tijd al geweest was.
Maar onderstaande foto's zeggen misschien alles over vanavond. Het verschil in beleving tussen NL en Mexico.
[ afbeelding ]
vs
[ afbeelding ]
Het zou mij niet verbazen als Guud na vanavond al de handdoek in de ring gooit achter de schermen na een ontmoeting met die Van Oosterveen?
heeft dan ook een matig team, al is de slechte voorbereiding wel de schuld van Louis ja.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:20 schreef Apekoek het volgende:
By the way, iedereen vergeet ook maar even voor het gemak dat van Gaal er op dit moment ook geen reet van bakt met zijn wereldsterren...
Tja als al je wereldsterren voorin staan schiet het niet op, dan kan zelfs Lowietje er niks aan doen.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:20 schreef Apekoek het volgende:
By the way, iedereen vergeet ook maar even voor het gemak dat van Gaal er op dit moment ook geen reet van bakt met zijn wereldsterren...
Verwarrend, Louis was toch koningvoetbal? Nu opeens niet meer?quote:Op woensdag 12 november 2014 23:26 schreef Adames het volgende:
[..]
heeft dan ook een matig team, al is de slechte voorbereiding wel de schuld van Louis ja.
Precies het ligt dus wel aan de spelers! Oranje heeft immers ook zijn kwaliteit alleen voorin... Hmmmmquote:Op woensdag 12 november 2014 23:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja als al je wereldsterren voorin staan schiet het niet op, dan kan zelfs Lowietje er niks aan doen.
Heeft ook pech dat echt al zijn verdedigers nu ook geblesseerd zijn en hij met allemaal jonkies achterin moet spelen. En Di Maria en van Persie zijn nu uit vorm.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:41 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Precies het ligt dus wel aan de spelers!
Ja oranje heeft dus ook allemaal Jokers achterin, balen voor Guus dus.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heeft ook pech dat echt al zijn verdedigers nu ook geblesseerd zijn en hij met allemaal jonkies achterin moet spelen. En Di Maria en van Persie zijn nu uit vorm.
Komt wel goed met Louis hoor, bij Bayern begon hij ook slecht.
Het houdt sowieso niet over allemaal. Die Promes viel ook teringslecht in, en als je Fer moet inbrengen geeft het wel aan wat voor middelmaat er tegenwoordig bij Oranje zit.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:43 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ja oranje heeft dus ook allemaal Jokers achterin, balen voor Guus dus.
Wat een gelul man. Hij kocht die spelers zelf.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tja als al je wereldsterren voorin staan schiet het niet op, dan kan zelfs Lowietje er niks aan doen.
Dat is wel zijn fout geweest, maar spelers aankopen is nooit Louis zijn kracht geweest.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:49 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wat een gelul man. Hij kocht die spelers zelf.
De hoofdverantwoordelijke zijn die kut opleidingen in dit land die al jaren geen top spelers meer afleveren laat staan een goeie verdediger. Hoeft geen eens een top verdediger te zijn of een fenomeen als Maldini, maar 1 goeie verdediger afleveren is ze nu al 10? jaar niet gelukt.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:47 schreef Ajacied422 het volgende:
Guus had nooit een deze job moeten beginnen maar de hoofdverantwoordelijke voor deze puinhoop is Bert van Oostveen. Ik kan het niet vaak genoeg zeggen. In en in triest dat Guus volledig wordt afgemaakt en Bert veilig op de tribune zijn kroketje opeet.
Precies.. er worden alleen nietszeggende brave eenheidsworsten als De Vrij en Veltman afgeleverd.. gasten waar D-junioren nog niet eens de bibbers van krijgen.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:51 schreef hafcfan het volgende:
[..]
De hoofdverantwoordelijke zijn die kut opleidingen in dit land die al jaren geen top spelers meer afleveren laat staan een goeie verdediger. Hoeft geen eens een top verdediger te zijn of een fenomeen als Maldini, maar 1 goeie verdediger afleveren is ze nu al 10? jaar niet gelukt.
KNVB heeft er zelf een belangrijk aandeel in om de clubs goed te laten werken en renderen. Tegenwoordig stikken de clubs van de financiële problemen en moeten de clubs zich nu haast wel gaan toeleggen op de jeugdopleiding.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:51 schreef hafcfan het volgende:
[..]
De hoofdverantwoordelijke zijn die kut opleidingen in dit land die al jaren geen top spelers meer afleveren laat staan een goeie verdediger. Hoeft geen eens een top verdediger te zijn of een fenomeen als Maldini, maar 1 goeie verdediger afleveren is ze nu al 10? jaar niet gelukt.
Die zijn Nederland in alles voorbij. Er werd lacherig over gedaan, maar dat is nu wel voorbij. De top talenten blijven daar maar komen en komen. Hier geilt het hele forum op jochies als Veltman, Willems, Klaasen en Depay.(groot talent, maar nog lang niet zover als sommigen denken)quote:Op woensdag 12 november 2014 23:53 schreef Elan het volgende:
Qua opdeling lijkt er inderdaad iets goed mis aangezien de Belgen er kennelijk in slagen wel goede verdedigers op te leiden.
Klaassen gaat het ook wel redden hoor, die heeft een ongelooflijke motor en kan blijven gaan.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:55 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Die zijn Nederland in alles voorbij. Er werd lacherig over gedaan, maar dat is nu wel voorbij. De top talenten blijven daar maar komen en komen. Hier geilt het hele forum op jochies als Veltman, Willems, Klaasen en Depay.(groot talent, maar nog lang niet zover als sommigen denken)
Een echt top talent heeft op zijn 18e een vaste plek in de eredivisie. Al zul je altijd een uitzondering hebben die er echt later doorkomt, maar als je op je 19e nog geen basis plek hebt in Nederland dan is er iets goed mis.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:53 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Precies.. er worden alleen nietszeggende brave eenheidsworsten als De Vrij en Veltman afgeleverd.. gasten waar D-junioren nog niet eens de bibbers van krijgen.
Vertonghen of Vermaelen hadden dat ook niet hoor.quote:Op donderdag 13 november 2014 00:03 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Een echt top talent heeft op zijn 18e een vaste plek in de eredivisie. Al zul je altijd een uitzondering hebben die er echt later doorkomt, maar als je op je 19e nog geen basis plek hebt in Nederland dan is er iets goed mis.
Afellay valt in diezelfde categorie hoor.quote:Op donderdag 13 november 2014 00:55 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Wat een onzin. Gehypte selectie. En Afellay is beter dan al die Wijnaldum, De Guzman etc spelertjes.
Maar qua potentie kan hij meer. Hij heeft meer in zich.quote:Op donderdag 13 november 2014 00:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Afellay valt in diezelfde categorie hoor.
Afellay is 28 en speelt in een rukcompetitie. Die wordt niet veel beter meer.quote:Op donderdag 13 november 2014 00:57 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Maar qua potentie kan hij meer. Hij heeft meer in zich.
Hij heeft bij zowel PSV als Barcelona bewezen dat hij meer kan dan bv.Wijnaldum. Daarnaast is hij momenteel niet minder, zo niet beter dan ze.quote:Op donderdag 13 november 2014 00:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Afellay is 28 en speelt in een rukcompetitie. Die wordt niet veel beter meer.
Afellay gaat er toch wel uit als Strootman weer helemaal fit is denk ik. Dan gaan Strootman en de Jong gewoon weer als blok voor de verdediging spelen en mogen 4 spelers het voorin uitzoeken.quote:Op donderdag 13 november 2014 01:00 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Hij heeft bij zowel PSV als Barcelona bewezen dat hij meer kan dan bv.Wijnaldum. Daarnaast is hij momenteel niet minder, zo niet beter dan ze.
Daarnaast is dit een vrij onnozele discussie. Want het wel of niet selecteren van Afellay is niet de reden dat Oranje niet wint.
Ja, dat is wel de beste oplossing. Maar goed het is de vraag hoe Strootman terug komt van zo'n blessure. Hij zal nog wel paar weken nodig zijnquote:Op donderdag 13 november 2014 01:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Afellay gaat er toch wel uit als Strootman weer helemaal fit is denk ik. Dan gaan Strootman en de Jong gewoon weer als blok voor de verdediging spelen en mogen 4 spelers het voorin uitzoeken.
Na Letland-thuis is de volgende wedstrijd pas weer in maart dus tegen die tijd zou Strootman weer genoeg ritme moeten hebben.quote:Op donderdag 13 november 2014 01:03 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Ja, dat is wel de beste oplossing. Maar goed het is de vraag hoe Strootman terug komt van zo'n blessure. Hij zal nog wel paar weken nodig zijn
Natuurlijk winnen we van Letland kom op zeg. We creëren vandaag al genoeg kansen en Letland is aanvallend ook niet zo goed dat ze de verdedigende fouten meteen afstraffen.quote:Op donderdag 13 november 2014 01:05 schreef Apekoek het volgende:
Guus wint gewoon van Letland, mark my words. Dus als het goed is zit hij er dan sowieso tot volgend jaar.
Hopelijk niet, wantvertoning.quote:Op donderdag 13 november 2014 01:05 schreef Apekoek het volgende:
Guus wint gewoon van Letland, mark my words. Dus als het goed is zit hij er dan sowieso tot volgend jaar.
Gewaagde uitspraak dit hoorquote:Op donderdag 13 november 2014 01:05 schreef Apekoek het volgende:
Guus wint gewoon van Letland, mark my words. Dus als het goed is zit hij er dan sowieso tot volgend jaar.
Als je daar al niet meer van wint ... Nederland lijkt wel het België van enkele jaren geleden geworden. Twijfelen of je van Letland gaat winnen zeg ...quote:Op donderdag 13 november 2014 01:05 schreef Apekoek het volgende:
Guus wint gewoon van Letland, mark my words. Dus als het goed is zit hij er dan sowieso tot volgend jaar.
Op basis waarvan moet die Van Dijk nou in Oranje. Heeft iemand een zinnige verklaring voor deze achterlijke hype?quote:Op donderdag 13 november 2014 16:20 schreef de_boswachter het volgende:
BMI valt uit (linksbener), Hiddink roept een rechtsbener op.
Vlaar valt uit (rechtsbener), Hiddink roept een linksbener op.
Tenzij hij dit aan had zien komen (zoals Louisgod dat had gedaan) is dit natuurlijk idioterij van de bovenste plank. Wat een mafkees. Ontslaan die dementerende koekwous.
En Virgil is die geblesseerd of wat ?
Op basis van zijn goede spel wellicht?quote:Op donderdag 13 november 2014 16:21 schreef Ajacied422 het volgende:
Op basis waarvan moet die Van Dijk nou in Oranje. Heeft iemand een zinnige verklaring voor deze achterlijke hype?
Precies. Danny Blind meteen ook ontslaan !!!!!!quote:Op donderdag 13 november 2014 16:32 schreef Cavaliers het volgende:
Net of Hiddink ontslaan ook maar enige impact gaat hebben... Het ligt echt niet allemaal aan één persoon, het probleem gaat veel verder.
Nee, Bert van Oostveen moet optyfenquote:Op donderdag 13 november 2014 16:34 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Precies. Danny Blind meteen ook ontslaan !!!!!!
Ben ook bang dat we toegaan naar een situatie waarin België jaren heeft gezeten. Die konden soms niet eens winnen van Luxemburg. De generatie Van Persie / Sneijder is over zijn top en bakt er niet al teveel meer van en wat daarna komt is van middelmatig niveau. Over een tijdje staan we rond de 30ste plek op de FIFA-ranglijst denk ik, dan zijn we echt niet beter dan de Polens en Denemarkens van deze wereldquote:Op donderdag 13 november 2014 13:15 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Als je daar al niet meer van wint ... Nederland lijkt wel het België van enkele jaren geleden geworden. Twijfelen of je van Letland gaat winnen zeg ...
Nee, Bruma en Rekik spelen de sterren van de hemel wil je zeggenquote:Op donderdag 13 november 2014 16:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Op basis waarvan moet die Van Dijk nou in Oranje. Heeft iemand een zinnige verklaring voor deze achterlijke hype?
De meeste mensen die roepen dat Van Dijk in Oranje moet, hebben hem zelf vrij zelden zien spelen. Waarom zou ik voor iemand in Oranje pleiten als ik die vent zelden zie spelen en tevens speelt die vent in de Schotse competitie. Die is op zich al vrij waardeloos.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:54 schreef opreis het volgende:
[..]
Nee, Bruma en Rekik spelen de sterren van de hemel wil je zeggen
Paar keer prima in de CL zien spelen, Nederlandse competitie is ook niet hoogstaand. Ik vind Bruma en Rekik zelfs in de Nederlandse competitie al niet denderend dus dan zou ik liever van Dijk een goede kans gevenquote:Op donderdag 13 november 2014 16:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De meeste mensen die roepen dat Van Dijk in Oranje moet, hebben hem zelf vrij zelden zien spelen. Waarom zou ik voor iemand in Oranje pleiten als ik die vent zelden zie spelen en tevens speelt die vent in de Schotse competitie. Die is op zich al vrij waardeloos.
Ach, hij speelt in het buitenland dus laten we ook Buttner Bacuna en al die trientjes oproepen!!!!!
Mensen roepen sinds zijn tijd in Groningen al dat hij in Oranje moet. Ik heb hem als Groninger iedere week gezien en hij is beter dan de idioten die er nu staan, zo simpel is het. Verder deed hij het in de CL met Celtic erg goed en heeft daar ook de speler van het jaar prijs gewonnen; wat een verdediger niet vaak overkomt, helemaal in zijn eerste jaar niet.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De meeste mensen die roepen dat Van Dijk in Oranje moet, hebben hem zelf vrij zelden zien spelen. Waarom zou ik voor iemand in Oranje pleiten als ik die vent zelden zie spelen en tevens speelt die vent in de Schotse competitie. Die is op zich al vrij waardeloos.
Ach, hij speelt in het buitenland dus laten we ook Buttner Bacuna en al die trientjes oproepen!!!!!
Eredivisie stelt ook geen ene kut voor.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De meeste mensen die roepen dat Van Dijk in Oranje moet, hebben hem zelf vrij zelden zien spelen. Waarom zou ik voor iemand in Oranje pleiten als ik die vent zelden zie spelen en tevens speelt die vent in de Schotse competitie. Die is op zich al vrij waardeloos.
Ach, hij speelt in het buitenland dus laten we ook Buttner Bacuna en al die trientjes oproepen!!!!!
Man, wat ben jij een naieve zuurkut. Je snapt er gewoon geen klote van.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De meeste mensen die roepen dat Van Dijk in Oranje moet, hebben hem zelf vrij zelden zien spelen. Waarom zou ik voor iemand in Oranje pleiten als ik die vent zelden zie spelen en tevens speelt die vent in de Schotse competitie. Die is op zich al vrij waardeloos.
Ach, hij speelt in het buitenland dus laten we ook Buttner Bacuna en al die trientjes oproepen!!!!!
Hij gaat ook nog wel weg. Zal wel technisch adviseur oid worden.quote:
Jezus wat had ik het bij het juiste endquote:Op donderdag 13 november 2014 01:05 schreef Apekoek het volgende:
Guus wint gewoon van Letland, mark my words. Dus als het goed is zit hij er dan sowieso tot volgend jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |