Nou ja, en ze redden nog even enkele tienduizenden mensen die anders door ISIS afgeslacht waren. Dat bagatelliseren vind ik zelf eerlijk gezegd nogal misselijk.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:14 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
De VS stelt de eigen belangen in de regio weer even veilig, meer niet.
Nederlanders ook toch? Hoeveel hebben er al het vliegtuig gepakt om daar mensen te helpen? Dat doen ze over het algemeen toch altijd?quote:
Wat doet Ryan3 zelf, i.p.v. met andermans werk op te scheppen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:19 schreef Xa1pt het volgende:
Nederlanders ook toch? Hoeveel hebben er al het vliegtuig gepakt om daar mensen te helpen? Dat doen ze over het algemeen toch altijd?
Moslims bashen als internetwarrior.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:19 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Wat doet Ryan3 zelf, i.p.v. met andermans werk op te scheppen.
Als zich een ramp voltrekt dan wordt giro 555 vaak opengesteld. Wrs dat mbt huidige situatie in MO dat wellicht ook gebeurt of gaat gebeuren.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nederlanders ook toch? Hoeveel hebben er al het vliegtuig gepakt om daar mensen te helpen? Dat doen ze over het algemeen toch altijd?
Ik juich dat besluit van Sisi toe. Echter, het moge duidelijk zijn dat die soldaten geen Moslims zijn die uit eigen beweging tegen ISIS gaan vechten; ze zijn gestuurd door hun dictator: Sisi. Sisi weet ook wel dat ISIS hem weg wil hebben.quote:Op zondag 10 augustus 2014 20:58 schreef erodome het volgende:
[..]
Landen zeker:
[..]
Ik durf niet te zeggen of ze die aantallen evenaren, durf wel te zeggen dat dat niet zo is als je het over mensen vanuit hier hebt. Maar uit de omringende gebieden, ja.
quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:22 schreef AchJa het volgende:
Journalisten zijn leven niet zeker in Schilderswijk
Geplaatst door Frank Verhoef op 10 augustus, 2014 - 20:29
De Schilderswijk in Den Haag is een no-go-area geworden voor journalisten.
Het was vandaag weer raak op de Hoefkade in de Haagse Schilderswijk. Een aangekondigde demonstratie, georganiseerd door de Facebook-groep Pro Patria, moest van de Hoefkade af omdat een grote groep islamitische tegendemonstranten van ongeveer 100 man (met ISIS-logo's, jihadvlaggen en gezichtsbedekking) hen even verderop stond op te wachten. De groep van Pro Patria werd omgeleid via de Koningstraat.
De tegendemonstranten gingen vervolgens los op zowel de politie als een klein groepje aanwezige journalisten, onder wie ikzelf. Het liep uit de hand op precies dezelfde plek als tijdens de pro-ISIS-demo. Verschillende journalisten werden belaagd: Telegraaf-verslaggever Alexander Bakker en zijn cameraman moesten rennen voor hun leven, de camera van een Novum-journalist werd vernield (zie foto hieronder), en alle nog aanwezige journalisten moesten oppassen voor talloze vliegende bakstenen.
Ja, er werd met bakstenen gegooid door de tegendemonstranten. Niet met kleine kiezelsteentjes, maar met bakstenen (zie foto bovenaan deze post en de foto hieronder). De bakstenen werden gegooid naar de ME'ers die de Hoefkade wilden schoonvegen, maar ook naar de journalisten die vlak achter die ME'ers stonden. Met een baksteen kun je iemand blijvend letsel aanbrengen en zelfs doden, als je maar hard genoeg gooit. En dat is precies wat ze deden. Zes demonstranten zijn vanmiddag opgepakt; er wordt door de politie niet uitgesloten dat er meer arrestaties zullen volgen.
Tegen het einde van de demonstratie raakte ik in gesprek met een van de (later door de politie opgepakte) sprekers van de pro-ISIS-demo van 24 juli. Hij kende mij, omdat ik verslag had gedaan van die demonstratie en hem op de foto had gezet. We hadden een geanimeerd gesprek over de demonstranten en de tegendemonstranten. Op een gegeven werd mij op niet mis te verstane wijze duidelijk gemaakt dat ik als journalist "neutraal" zou moeten blijven, "anders kun je zomaar een keer ergens een blauwe plek oplopen, als bijvoorbeeld hij jou ergens tegenkomt".
Met 'hij' wordt in dit een geval de moslim met gezichtsbedekking bedoeld die mij vandaag ook al herkende ("Jij bent Frank Verhoef") en tegen mij, in het bijzijn van de spreker van vorige keer, zei dat ik een "vuile hond" en "kankerlijer" ben. Er was vanmiddag dus duidelijk - opnieuw - sprake van het intimideren van journalisten. Onacceptabel. Voor iedereen die nu misschien denkt dat ik het voortaan voor gezien houd: nee, natuurlijk niet. Ik laat mij niet intimideren en ik blijf verslag doen van demonstraties in Den Haag en de rest van Nederland. Dat is mijn werk.
Eén ding is vandaag voor mij heel duidelijk geworden: de Schilderswijk is een no-go-area geworden voor journalisten. Journalisten worden door orthodoxe democratiehatende moslims op alle mogelijke manieren gehinderd in het uitoefenen van hun vak. Journalisten worden geïntimideerd, hun apparatuur wordt vernield en ze worden bekogeld met bakstenen terwijl ze hun werk doen. Als ik zeg dat verslaggeving in de Schilderswijk trekjes begint te krijgen van verslaggeving in oorlogsgebied, dan overdrijf ik een beetje, maar het begint er wel op te lijken.
Burgemeester Jozias van Aartsen moet zich de ogen uit zijn kop schamen. Maar wie denkt dat de gebeurtenissen van vandaag hem doen besluiten eindelijk iets te ondernemen tegen het democratiehatende volk in de Schilderswijk, heeft het mis. Het interesseert Van Aartsen bijster weinig wat er gebeurt in zijn stad. Vandaag liet hij het vuile werk opnieuw opknappen door een locoburgemeester. Van Aartsen heeft geen idee wat hij aan moet met de Schilderswijk. Het is tijd voor een nieuwe burgemeester.
DDS
quote:Op zondag 10 augustus 2014 20:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Journalisten zijn leven niet zeker in SchilderswijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
Flauwekul, als ik naar mensen zou kijken in dezelfde situatie die (min of meer) dezelfde taal spraken als ik, dan voel ik daar direct empathie mee...quote:
Ook SA maakt zich zorgen over isis, ook de andere landen daar delen die zorgen en zijn aan het praten over op z'n minst de eigen grenzen veilig houden, maar ook over een ingrijpen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:22 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik juich dat besluit van Sisi toe. Echter, het moge duidelijk zijn dat die soldaten geen Moslims zijn die uit eigen beweging tegen ISIS gaan vechten; ze zijn gestuurd door hun dictator: Sisi. Sisi weet ook wel dat ISIS hem weg wil hebben.
Het punt dat ik wilde maken is dat ik denk dat ISIS gewoon populairder is onder Moslims dan mensen dneken. Dit verklaart het succes van ISIS. Dit verklaart waarom er 3,000 Westerse Moslims voor ISIS vechten. Nogmaals. de enige Soenni van buiten Syrie en Irak waar ik van heb gehoord die actief reizen om tegen ISIS te stiijden zijn de Koerden. Dat is echter logisch aangezien de Koerden zowel in Syrie als Irak direct worden aangevallen door ISIS. En dan nog zijn er ook veel Koerden die ondanks dit VOOR ISIS strijden. ISIS is gewoon populair.
IS, islamitische staat, de natte droom van elke moslim.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:22 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik juich dat besluit van Sisi toe. Echter, het moge duidelijk zijn dat die soldaten geen Moslims zijn die uit eigen beweging tegen ISIS gaan vechten; ze zijn gestuurd door hun dictator: Sisi. Sisi weet ook wel dat ISIS hem weg wil hebben.
Het punt dat ik wilde maken is dat ik denk dat ISIS gewoon populairder is onder Moslims dan mensen dneken. Dit verklaart het succes van ISIS. Dit verklaart waarom er 3,000 Westerse Moslims voor ISIS vechten. Nogmaals. de enige Soenni van buiten Syrie en Irak waar ik van heb gehoord die actief reizen om tegen ISIS te stiijden zijn de Koerden. Dat is echter logisch aangezien de Koerden zowel in Syrie als Irak direct worden aangevallen door ISIS. En dan nog zijn er ook veel Koerden die ondanks dit VOOR ISIS strijden. ISIS is gewoon populair.
Het resultaat van beleid van 20 jaar lang wegkijken, incl. van de VVD. Iedereen die een beetje geschiedenis kent weet je dat je heel erg met de radicale islam op moet passen. Maar voor 9/11 deden de Nederlanders net alsof de radicale islam niet bestond. Een volk krijgt wat het verdient.quote:Op zondag 10 augustus 2014 20:28 schreef waht het volgende:
Eindelijk de rassenrellen die Wilders wenst.
Toch wordt het door de meeste moslims een nachtmerrie genoemd.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:25 schreef Kanjer het volgende:
[..]
IS, islamitische staat, de natte droom van elke moslim.
Moslims aanspreken op hun morele verantwoordelijkheid in zake de slachtoffers van Isis, maakt je een neonazi?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:21 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Zelfs meedoen met een anti-IS-demonstratie was teveel gevraagd.
Precies, had ik er net bij geeditquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:25 schreef erodome het volgende:
Ook SA maakt zich zorgen over isis, ook de andere landen daar delen die zorgen en zijn aan het praten over op z'n minst de eigen grenzen veilig houden, maar ook over een ingrijpen.
Dat ligt wat lastig door de verhoudingen tussen iran en sa en co, maar ze zijn allen gewoon uitgesproken tegen isis.
Niemand verdiend ISIS of honderden Syrie-gangers die terugkeren.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:25 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Het resultaat van beleid van 20 jaar lang wegkijken, incl. van de VVD. Iedereen die een beetje geschiedenis kent weet je dat je heel erg met de radicale islam op moet passen. Maar voor 9/11 deden de Nederlanders net alsof de radicale islam niet bestond. Een volk krijgt wat het verdient.
Ik heb je geen neonazi genoemd, tenzij je met neonazi's op de organisatoren van de demonstratie van vandaag doelt.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:26 schreef Ryan3 het volgende:
Moslims aanspreken op hun morele verantwoordelijkheid in zake de slachtoffers van Isis, maakt je een neonazi?.
Daarmee doorgaan als je wordt getoond dat moslims helemaal niet massaal achter isis staan maar de afkeuring vele malen groter is dan de goedkeuring maakt wel wat van je. Wat mag je zelf invullen...(en nee, neonazi is het niet, die mag je niet kiezen)quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moslims aanspreken op hun morele verantwoordelijkheid in zake de slachtoffers van Isis, maakt je een neonazi?.
Nutteloos, geen mens die daarvoor gaat geven, waarom ook? Om een oorlog tussen moslims te bekostigen? Daarvoor zijn de moslims al veel te veel uitgekotst.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:21 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als zich een ramp voltrekt dan wordt giro 555 vaak opengesteld. Wrs dat mbt huidige situatie in MO dat wellicht ook gebeurt of gaat gebeuren.
Ja nu nog even zeg, ja ze keuren het wel af, maar dat menen ze eigenlijk helemaal niet....quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:27 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Precies, had ik er net bij geedit. Geestelijken uit de Saudi kringen veroordelen ISIS dus niet bepaald vanuit ideologie, maar vanwege hun dictator; de Saudi Royal family.
In het openbaar ja...quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:26 schreef erodome het volgende:
[..]
Toch wordt het door de meeste moslims een nachtmerrie genoemd.
Je hebt helemaal niets aangetoond, dat hen ik al eerder uitgelegd.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:28 schreef erodome het volgende:
[..]
Daarmee doorgaan als je wordt getoond dat moslims helemaal niet massaal achter isis staan maar de afkeuring vele malen groter is dan de goedkeuring maakt wel wat van je. Wat mag je zelf invullen...(en nee, neonazi is het niet, die mag je niet kiezen)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |