En in China zijn ook tientallen doden en gewonden gevallen bij een bepaalde aanval in een provincie...... de wereld is gek geworden......quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:20 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
En ondertussen base raped Israël Gaza en vindt er een genocide door ISIS plaats in Syrië en Irak.
In Libië wordt ook flink gevochten.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
En in China in een provincie zijn ook tientallen doden en gewonden gevallen...... de wereld is gek geworden......
Ja, ook nog idd.....quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:23 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
In Libië wordt ook flink gevochten.
En in de Filipijnen ook nog btw......quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:23 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
In Libië wordt ook flink gevochten.
Hij had het over de mensen die hij de afgelopen tijd gezien heeft. Volgens mij is Timmermans niet op de plaats van neerstorten geweest.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:27 schreef JCats het volgende:
Timmermans:
"En dan hebben we het over de mensen hier in Den Haag, de mensen in Eindhoven, in Hilversum. De mensen in Kiev, de mensen in Donetsk, de mensen in Charkov."
Noemt hij nou heel bewust niet de separatisten, mijnwerkers en andere mensen, die op de rampplek actief zijn geweest.
Nog steeds aan het demoniseren?
http://www.telegraaf.nl/b(...)ns_emotioneel__.html
In het Oekriane topic komt de eerste melding van de crash om 17:08 binnen. 43 minuten later deze tweet:quote:Op dinsdag 29 juli 2014 19:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oekraïne is ook niet schoon en treft zeker blaam wat mij betreft. Maar de grootste verantwoordelijkheid ligt bij de separatisten door zo'n raket af te schieten. Rusland indirect verantwoordelijk voor het leveren, en even na de aanslag het laten 'verdwijnen' van dat BUK systeem.
Tevens is Rusland schuldig aan het tonen van vervalst 'bewijs' om Oekraïne vals te beschuldigen.
Hun eigen Antonov werd op een hoogte van 6.5 km neergehaald op 14/7. Daar reageren ze op met een optrekken van de minimum vlieghoogte naar 10 km. Als ze weten dat het een BUK was weten ze ook dat er geen veilige hoogte bestaat. Als ze dat niet weten, hoe kunnen ze dan zo snel weten wat de oorzaak was bij MH17? Het lijkt kortom erg waarschijnlijk dat Oekraine op 17/7 wist of had moeten weten dat het gebied onveilig was wegens BUKs.quote:Op donderdag 17 juli 2014 17:51 schreef Janneke141 het volgende:
twitter:Reuters twitterde op donderdag 17-07-2014 om 17:49:33#BREAKING: Ukrainian Interior Ministry adviser said the Buk missile was fired by separatists: Interfax reageer retweet
Je geeft het antwoord zelf al, waarom zou je een cease fire willen als je tegenstander zich aan het versterken is?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat alleen maar leidt tot de destructie van PD. Men is er nu aan het vechten. What about een cease fire waaraan ze zich gecommitteerd hebben?
Overigens las ik dat > 10.000 Russische troepen zich samentrekken aan de grens met Oekraïne.
quote:
In het begin gaat het wel degelijk in het algemeen over iedereen, die rechtstreeks etcquote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:43 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Hij had het over de mensen die hij de afgelopen tijd gezien heeft. Volgens mij is Timmermans niet op de plaats van neerstorten geweest.
Maar die tegenstander had al toegezegd dat men daar een onderzoek kon doen.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Je geeft het antwoord zelf al, waarom zou je een cease fire willen als je tegenstander zich aan het versterken is?
Ik heb het volgende gelezen: Bij de luchtverkeersleiding van Oekraine zat iemand - die een verrader bleek te zijn - die aan de separatisten doorgaf als er een regeringsvliegtuig kwam overvliegen. Deze heeft dat ook gezegd toen het passagiersvliegtuig eraan kwam.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:52 schreef meth1745 het volgende:
[..]
In het Oekriane topic komt de eerste melding van de crash om 17:08 binnen. 43 minuten later deze tweet:
[..]
Hun eigen Antonov werd op een hoogte van 6.5 km neergehaald op 14/7. Daar reageren ze op met een optrekken van de minimum vlieghoogte naar 10 km. Als ze weten dat het een BUK was weten ze ook dat er geen veilige hoogte bestaat. Als ze dat niet weten, hoe kunnen ze dan zo snel weten wat de oorzaak was bij MH17? Het lijkt kortom erg waarschijnlijk dat Oekraine op 17/7 wist of had moeten weten dat het gebied onveilig was wegens BUKs.
Er lijkt weinig twijfel dat de rebellen dachten een militair vliegtuig neer te halen. Net zoals de Amerikanen dachten toen ze het Iraanse toestel in de Golf neerschoten. De Amerikanen waren voor zover ik weet nog niet door vliegtuigen aangevallen, de rebellen werden dagelijks bestookt.
Rest er nog één vraag: als heel wat maatschappijen dagelijks over het gebied vlogen, waarom waren de rebellen dan zo verbaasd toen het een passagiersvliegtuig bleek te zijn (volgens het vrijgegeven telefoongesprek)?
Ik heb een tiental vluchten van MH17 in de dagen ervoor bekeken, allemaal vlogen ze zuidelijker. Niet veel, misschien 10 km, maar er is een duidelijk verschil. Kan toeval zijn.
Heb de Russische claims (radarbeelden?) niet bekeken omdat ze eender wat kunnen beweren. Maar vrijgave van de opnames van de verkeerstoren, en de radarbeelden van zowel Oekraine als de Amerikanen zou, als er niets te verbergen valt, eventuele twijfels wegnemen.
Bij de Iraanse vlucht vernemen we drie jaar later dat de VS al die tijd gelogen heeft: ze waren in de territoriale wateren, niet erbuiten. Maakte toen niets meer uit.
Hetzelfde geldt hier: het conflict eindigt ooit, en wat we daarna nog leren over de crash maakt dan niet meer uit, tenzij voor de nabestaanden en eventuele civil claims. Logisch gezien heeft de VS en Oekraine er belang bij de beelden meteen vrij te geven als ze hun versie bevestigen, zodat niemand twijfel over de inhoud kan zaaien. Komt het niet overeen, dan houden ze het beter verborgen.
De zwarte dozen bevatten ook de gesprekken met de verkeersleiding, dus gaan die sowieso uitkomen. Oekraine zet nu haast achter z'n offensief, Rusland escaleert het conflict door blijkbaar op grote schaal beschietingen vanaf z'n grondgebied uit te voeren. Wil Oekraine het zo snel mogelijk eindigen, ongeacht de kost aan burger- en eigen slachtoffers, en wil Rusland het conflict rekken ongeacht de diplomatieke tol en mogelijk meer extra sancties? Omdat beiden iets verwachten van het onderzoek?
We weten dat de rebellen geschoten hebben, waarom komt Rusland dan met een ongeloofwaardig verhaal en met radarbeelden? Als ze weten dat niemand hun verhaal zal geloven, is het dan enkel voor Russische media bedoeld, of trachten ze de VS te dwingen de radarbeelden vrij te geven? Die bvb een Oekrains militair vliegtuig in de buurt van MH17 zouden tonen.
Rusland kan de waarheid niet vertellen: als ze toegeven dat de rebellen verantwoordelijk waren is dat een schuldbekentenis, niemand die dan nog maalt om een eventueel Oekrains toestel in de buurt.
Als de VS daarentegen radarbeelden toont met een Oekrains toestel vlakbij MH17, dan krijgt dat feit wel aandacht. Wil Oekraine de oorlog eindigen voordat dit gebeurt?
Misschien vloog het Oekrainse toestel in de buurt van MH17, denkend dat de rebellen niet zouden durven schieten uit angst het verkeerde doel te raken. En heeft de verkeerstoren daarom MH17 een iets andere koers gegeven zodat het over de bestemming van het Oekrainse toestel vloog. En de rebellen, die merkten niet dat er een tweede toestel was, die schoten (dachten ze) op het Oekrainse toestel. ...
Indien tl;dr:
Het toont dat je met een beetje fantasie een scenario kan bedenken waar de bekende feiten (voor zover ik weet) in passen...
En dat is dus precies de reden waarom de VS de beelden zou moeten vrijgeven: om wantrouwige personen tevreden te stellen, zodat ze hun tijd niet verdoen met het bedenken van zulke scenario's.
Ja en toen trok het Oekraïense leger om de 20km radius hun gebied binnenquote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:05 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar die tegenstander had al toegezegd dat men daar een onderzoek kon doen.
Wat een kneus. Misschien is het wel gewoon een lijst van klanten van een bepaalde organisatie waar een passagier werkte?quote:
Dat was aanvankelijk wel de afspraak.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Je kan een staakt-het-vuren niet zomaar afdwingen.
In ieder geval stonden ze wel klaar met camera's om te filmen..quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:10 schreef Ryan3 het volgende:
Misschien stonden ze wel te juichen toen MMH17 werd neergehaald, remlof. Toch.
En dat is mijn scepsis.
Wat een kutpagina/site is dat, zo'n fragment/gebeurtenis gebruiken simpelweg om die enkele woorden uit hun verband te rukken en in een verhaal over buitenlanders, profiteurs en criminelen te plakken.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:04 schreef JCats het volgende:
[..]
In het begin gaat het wel degelijk in het algemeen over iedereen, die rechtstreeks etc
http://www.waarinholland.(...)elofelijk-goed-land/
(2e filmpje)
Het is iig nu mijn scepsis.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:15 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
In ieder geval stonden ze wel klaar met camera's om te filmen..
Gaat alleen om dat filmpje.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:17 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Wat een kutpagina/site is dat, zo'n fragment/gebeurtenis gebruiken simpelweg om die enkele woorden uit hun verband te rukken en in een verhaal over buitenlanders, profiteurs en criminelen te plakken.
Was inderdaad verwijderd, maar of er iets achter zat? Deze denkt alvast niet:quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:15 schreef Syd het volgende:
Is deze echt verwijderd bij BBC ? vind het op zich wel een item wat ook wel de aandacht mag hebben.
begrijp ikquote:
quote:Als ik zou weten hoe slechts het filmpje te plaatsen, had ik dat ook veel liever gedaan.
Dat kan alleen eenzijdig hè? Je weet nooit wat de tegenpartij doet.quote:
Vanmiddag waren ze midden in het gebied aan het vechten.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat kan alleen eenzijdig hè? Je weet nooit wat de tegenpartij doet.
En Oekraïne heeft alleen beloofd dat ze geen gevechtsacties zou uitvoeren in de 20km radius en dat hebben ze ook niet gedaan voor zover ik weet.
quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat kan alleen eenzijdig hè? Je weet nooit wat de tegenpartij doet.
En Oekraïne heeft alleen beloofd dat ze geen gevechtsacties zou uitvoeren in de 20km radius en dat hebben ze ook niet gedaan voor zover ik weet.
Zo snel mogelijk veroveren zonder gevechtsacties in de 20 km rond de site? Wat gaan ze dan doen, kiezelsteentjes vodkaflessen strooien hopend dat de rebellen het spoor volgen?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoezo? Ze proberen gewoon het rampgebied zo snel mogelijk te veroveren.
Ondertiteling gaat wel heel snel.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:15 schreef Syd het volgende:
Is deze echt verwijderd bij BBC ? vind het op zich wel een item wat ook wel de aandacht mag hebben.
Ja als je wordt aangevallen zal je wel moeten hè?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Vanmiddag waren ze midden in het gebied aan het vechten.
Precies. Er zijn wel twee partijen nodig om daar te vechten.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja als je wordt aangevallen zal je wel moeten hè?
Inderdaad, wat een autist zeg. Lijkt me redelijk logisch dat er zoiets achter zit.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:08 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Wat een kneus. Misschien is het wel gewoon een lijst van klanten van een bepaalde organisatie waar een passagier werkte?
Mee eens. En heb dergelijke berichten ook niet gezien.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat kan alleen eenzijdig hè? Je weet nooit wat de tegenpartij doet.
En Oekraïne heeft alleen beloofd dat ze geen gevechtsacties zou uitvoeren in de 20km radius en dat hebben ze ook niet gedaan voor zover ik weet.
Nee, is een offensief van Oekraïne. Zogenaamd om de PD veilig te stelen, maar dat ook weer ontkennen?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja als je wordt aangevallen zal je wel moeten hè?
Die Russische meneer vergeet even te vertellen dat Viktor Yanukovych verantwoordelijk was voor het failliet van Oekraine gesteund door Rusland. Afgezien van alle onzin over 'genocide' (het woord van 2014??).quote:
Hallo ook weer te snelle ondertiteling, en daarnaast eerste paar minuten, onzin wrs.quote:
http://english.pravda.ru/(...)eing-0/#.U9geJ2OeIahquote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:15 schreef Syd het volgende:
Is deze echt verwijderd bij BBC ? vind het op zich wel een item wat ook wel de aandacht mag hebben.
Ah. De Oekraïners zijn dus een door Amerika gewapende en gesteunde, exponentieel groeiende groep Nazi's die Rusland willen binnenvallen om zo een wereldoorlog te ontketenen, zodat Amerika er uiteindelijk beter van wordt.quote:
quote:Op woensdag 30 juli 2014 00:26 schreef zxc99 het volgende:
oeh, ik zag pasgeleden een thread hierover ergens...
quote:En nu een paar heel onsmakelijke filmpjes over vlucht mh17
De boodschap die onder deze ridicule redenering zit klinkt alleen wel weer een tikje dubieus.quote:Op woensdag 30 juli 2014 00:28 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Ah. De Oekraïners zijn dus een door Amerika gewapende en gesteunde, exponentieel groeiende groep Nazi's die Rusland willen binnenvallen om zo een wereldoorlog te ontketenen, zodat Amerika er uiteindelijk beter van wordt.
Gelukkig is deze kerel in 2004 geen president geworden..
Eigenlijk pleit hij dus voor een preventieve aanval van Rusland op het Oekraïense leger. Hij zegt dat Rusland nu nog de kans heeft om de Oekraïense lucht- en landvoertuigen uit te schakelen, zogenaamd om oorlog te voorkomen en de bevolking te beschermen.quote:We're talking about a modern war, which doesn't mean our tanks have to roll into Kiev, but we have the right under international law to at least stop the genocide.
All that is needed is to close the airspace and to use the same mechanisms to shut down the heavy weapons which are being used against the population, as the Americans themselves did against Libya: They closed the airspace, then fired at their armoured vehicles, artilery and aviation. As a result, the regime they were fighting against was unable to engage in battle.
We still have the chance to do that.
quote:Stille tocht afgelast: MH17 te lang geleden gebeurd
Een geplande stille tocht door Geldermalsen voor de 298 slachtoffers van rampvlucht MH17 kan donderdag niet doorgaan. De ramp is te lang geleden gebeurd, vindt de gemeente.
De gemeente Geldermalsen wil geen energie steken in de organisatie van de stille tocht, zegt een woordvoerder. "De ramp is te lang geleden gebeurd. Mensen zijn met andere dingen bezig."
De 24-jarige Dave van Hattem nam het initiatief tot de tocht. Daar ziet hij (voorlopig) van af, zegt hij in de Gelderlander. Volgens de gemeente moet hij namelijk eerst een vergunning aanvragen.
"Dat lukt mij niet in zo'n korte tijd", zegt Van Hattem. "Ik hoop in samenspraak met het Geldermalsense Comité 4 en 5 mei een nieuwe datum te prikken."Bron: Telegraaftwitter:davevanhattem twitterde op dinsdag 29-07-2014 om 12:00:22Diep en diep triest, dat de @GemGeldermalsen en andere mensen een herdenking voor #MH17 zo enorm laten vallen. reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |