Daarom, de PVV werd nota bene uitgenodigd als waarnemer bij het referendum in Oost-Oekraïne.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:11 schreef gelly het volgende:
Wilders is normaal gesproken op de hand van Putin en tegen inmenging in de Ukraine, dus die neem ik niet zo serieus.
Lekker rechts hé.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Daarom, de PVV werd nota bene uitgenodigd als waarnemer bij het referendum in Oost-Oekraïne.
Als er één Poetin-fanboy in Den Haag zit is het Wilders wel.
Inderdaad. Ik zie nog steeds meer heil in een klein team SAS of legionaires die de verantwoordelijken opruimen. Een beetje zoals Israel doet.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:12 schreef DaMook het volgende:
[..]
Jup, al gelooft het hele land het niet.
Als de VS begint dan komen we ook wel...quote:Op zondag 20 juli 2014 00:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Het Nederlandse leger wordt naar de vreemdste plekken op deze wereld gestuurd, om daar te vechten in oorlogen waar we niets mee te maken hebben. Srebrenica, Afghanistan, Mali, enz.
Nu worden we wel een keer onverwacht betrokken in een oorlog. En wat doet het Nederlandse leger?
Niets.
Laat ze dat denken, maakt de verassing juist mooierquote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Iedereen doet nu net dat ons leger kansloos is. Slaat nergens op.
Dit topic was vanaf deel 1 al zo hoorquote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef gelly het volgende:
Goed, iets teveel mafklappers hier, tijd voor wat nuttigs.. Jammer van het topic.
Er wordt echt wel over gepraat, de Amerikaanse minister van Defensie belt niet voor niksquote:Op zondag 20 juli 2014 00:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Het Nederlandse leger wordt naar de vreemdste plekken op deze wereld gestuurd, om daar te vechten in oorlogen waar we niets mee te maken hebben. Srebrenica, Afghanistan, Mali, enz.
Nu worden we wel een keer onverwacht betrokken in een oorlog. En wat doet het Nederlandse leger?
Niets.
Nee, lekker onze samenleving zoveel mogelijk ontwrichten, want dan krijgt ie stemmen.quote:
Absoluut niet.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:09 schreef RVer het volgende:
[..]
Dat gaat hem niet worden, Nederland kennende moeten er weer eerst tientallen debatten komen of er wel commando´s daar naartoe moeten gaan, en of ze mogen schieten etc
Ik identificeer mezelf als rechts en neem hier absoluut afstand van. Wilders is niet rechtsquote:
Het Nederlandse leger doet helemaal niets voordat het hele parlement er overheen heeft geplast.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:12 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Jij weet niet wat er onder water gebeurd.
In sommige opzichten is hij zelfs socialistisch maar laten we maar hier niet verder op in gaan.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:14 schreef DeJori het volgende:
[..]
Ik identificeer mezelf als rechts en neem hier absoluut afstand van. Wilders is niet rechts
Dat is dan optie Cquote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik zie nog steeds meer heil in een klein team SAS of legionaires die de verantwoordelijken opruimen. Een beetje zoals Israel doet.
Kun je ook nog lekker ontkennen dat je aktief bent in dat gebied.
Poetin lacht zich rot. Al die eisen van de EU. #doyouseehimcare?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
En Putin chillt op zaterdagavond in Moskou.
[ afbeelding ]
Leg uit. Verlicht ons.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef gelly het volgende:
Goed, iets teveel mafklappers hier, tijd voor wat nuttigs.. Jammer van het topic.
Iets nuttigs doen op zaterdagavondquote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef gelly het volgende:
Goed, iets teveel mafklappers hier, tijd voor wat nuttigs.. Jammer van het topic.
quote:Op zondag 20 juli 2014 00:15 schreef Mc.Chicken het volgende:
[..]
Poetin lacht zich rot. Al die eisen van de EU. #doyouseehimcare?
twitter:Putin twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:50:25It wasn't me. I'm saddened by the loss of the passengers' families. #MalaysiaAirlines reageer retweet
Onzin. Klinkklare bullshit. Ga Irak terugkijken.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:14 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Het Nederlandse leger doet helemaal niets voordat het hele parlement er overheen heeft geplast.
En het parlement heeft nu van mei t/m september zomerreces.
Dus voorlopig gebeurt er niets.
quote:Op zondag 20 juli 2014 00:15 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]twitter:Putin twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:50:25It wasn't me. I'm saddened by the loss of the passengers' families. #MalaysiaAirlines reageer retweet
In samenwerking met dan. De legionaires werden in de yougoslavie oorlog ook gebruikt om moordende Servische milities de wacht aan te roepen.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:15 schreef DaMook het volgende:
[..]
Dat is dan optie C, maar de nl KCT en KM doen niet onder voor die buitelandse teams
.
Jij bent wel de grootste.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef gelly het volgende:
Goed, iets teveel mafklappers hier, tijd voor wat nuttigs.. Jammer van het topic.
Voor de deelname aan de oorlog tegen Irak heeft het parlement eerst toestemming verleend. Eindeloos is daarover gedelibereerd.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:16 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Onzin. Klinkklare bullshit. Ga Irak terugkijken.
Whoops..quote:Op zondag 20 juli 2014 00:15 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]twitter:Putin twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:50:25It wasn't me. I'm saddened by the loss of the passengers' families. #MalaysiaAirlines reageer retweet
Dan mogen die meedoen van mijquote:Op zondag 20 juli 2014 00:16 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
In samenwerking met dan. De legionaires werden in de yougoslavie oorlog ook gebruikt om moordende Servische milities de wacht aan te roepen.
Volgens de Serven vreesden ze niemand BEHALVE de legionaires. Die vonden ze toch wel erg eng...
Dit!quote:Op zondag 20 juli 2014 00:17 schreef DaMook het volgende:
Ik ben er weg van, ons leger kan iig meer dan dat onze bevolking ervan denkt blijkt wel weer. En in samenwerking met de usa overwinnen we nog meer.
Enig idee hoeveel voorbereiding zo'n inzet vergt? Als hij totaal onverwacht nodig is?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Het Nederlandse leger wordt naar de vreemdste plekken op deze wereld gestuurd, om daar te vechten in oorlogen waar we niets mee te maken hebben. Srebrenica, Afghanistan, Mali, enz.
Nu worden we wel een keer onverwacht betrokken in een oorlog. En wat doet het Nederlandse leger?
Niets.
Dan gaan weer van die figuren als Linda ´ik ben een Marokkaan´ Voortman huilenquote:Op zondag 20 juli 2014 00:14 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Absoluut niet.
Ingrijpen met geweld kan prima met goedkeuring achteraf.
Een leger moet a la minute in actie kunnen komen. Anders kunnen het net zo goed meteen afschaffen.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:18 schreef LXIV het volgende:
[..]
Enig idee hoeveel voorbereiding zo'n inzet vergt? Als hij totaal onverwacht nodig is?
Ik weet zeker dat overal militair kan worden ingegrepen zonder goedkeuring van het parlement.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:17 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Voor de deelname aan de oorlog tegen Irak heeft het parlement eerst toestemming verleend. Eindeloos is daarover gedelibereerd.
/carequote:Op zondag 20 juli 2014 00:18 schreef RVer het volgende:
[..]
Dan gaan weer van die figuren als Linda ´ik ben een Marokkaan´ Voortman huilen
Lijkt mij ook.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:19 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat overal militair kan worden ingegrepen zonder goedkeuring van het parlement.
Halfzachte Kok had die seperatisten een clubhuis gegeven. Verbazingwekkend dat je niet gelijk met Joppie Cohen op de proppen komt.quote:
Dat kan wel, maar zoiets kost geld. De brandweer en de ambulance kunnen a la minute in actie komen. Dat is ook nodig. Voor een leger komt dat bijna nooit voor.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:19 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Een leger moet a la minute in actie kunnen komen. Anders kunnen het net zo goed meteen afschaffen.
ha, jij voelt je ook al ongemakkelijk?quote:
De commissie stiekem moet ingelicht worden, zodra het operationeel mogelijk isquote:Op zondag 20 juli 2014 00:19 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat overal militair kan worden ingegrepen zonder goedkeuring van het parlement.
Dat klopt. In Nederland ook. Alleen gebeurt dat nooit. Eerst moet de PvdA weer een draai maken, na uiteraard een congres met de "achterban".quote:Op zondag 20 juli 2014 00:19 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat overal militair kan worden ingegrepen zonder goedkeuring van het parlement.
Poetin handelt tactisch maar wel vrij voorspelbaar.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:16 schreef Nieuwschierig het volgende:
Russische correpondent zegt ook weer dat westerlingen steeds de fout maken er van uit te gaan dat russen en poetin "gezond verstand" hebben.
Tis niet allemaal onzin wat ie zegt.....quote:Op zondag 20 juli 2014 00:20 schreef Andromache het volgende:
[..]
ha, jij voelt je ook al ongemakkelijk?
Toch schat ik die Russen toch wel iets hoger in. Spetznaz..quote:Op zondag 20 juli 2014 00:18 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Dit!
Iedereen herinnert zich dit filmpje nog wel toch?!
Kuit met een verrassingsaanval vanaf de linkerflank ofzo?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:21 schreef Igen het volgende:
[..]
Poetin handelt tactisch maar wel vrij voorspelbaar.
We zouden aan onze kant pakweg een Louis van Gaal als adviseur moeten hebben, die met een slimme en totaal onverwachte move Poetin te slim af is.
Als je steeds niet doet wat je beloofd is het op een gegeven moment ook voorspelbaarquote:Op zondag 20 juli 2014 00:21 schreef Igen het volgende:
[..]
Poetin handelt tactisch maar wel vrij voorspelbaar.
We zouden aan onze kant pakweg een Louis van Gaal als adviseur moeten hebben, die met een slimme en totaal onverwachte move Poetin te slim af is.
Ik dacht aan een keeperswissel.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:22 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Kuit met een verrassingsaanval vanaf de linkerflank ofzo?
quote:Op zondag 20 juli 2014 00:21 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Tis niet allemaal onzin wat ie zegt.....
Dus omdat er per ongeluk een vliegtuig wordt neergeschoten laat Rusland de Oostelijke Oekraïne liggen? Wie heeft er dan belang gehad bij het neerhalen?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:22 schreef DaMook het volgende:
Rusland neemt hun "verlies" en neemt genoegen met de krim. Die gaan ons niet dwarsliggen.
Zeker. Had nooit verwacht het ooit nog met hem eens te zijn.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:20 schreef Andromache het volgende:
[..]
ha, jij voelt je ook al ongemakkelijk?
Dan geen enkele Nederlander?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:19 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Halfzachte Kok had die seperatisten een clubhuis gegeven. Verbazingwekkend dat je niet gelijk met Joppie Cohen op de proppen komt.
Een filmpje en dat zegt iets over het leger? De VS heeft al erkend dat al die missies in het MO zinloos waren. Wat heeft het ons uiteindelijk opgebracht?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:18 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Dit!
Iedereen herinnert zich dit filmpje nog wel toch?!
Misschien was die missie in het MO zinloos maar dit is een hele andere situatie. Er liggen daar 298 lijken waar respectloos mee wordt omgegaan door Russische seperatisten.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:30 schreef Cherna het volgende:
[..]
Een filmpje en dat zegt iets over het leger? De VS heeft al erkend dat al die missies in het MO zinloos waren. Wat heeft het ons uiteindelijk opgebracht?
Jezus?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:33 schreef Fossieltje het volgende:
http://nos.nl/artikel/677019-timmermans-terug-uit-oekraine.html
Timmermans zit dus alweer thuis. Uh, wie zorgt nu dat de experts écht in het rampgebied komen...?
Die jongens en meisjes zijn prima als er wat zandzakken gevuld moeten worden maar te licht voor deze klus.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:34 schreef DSVM het volgende:
De Luchtmobiele Brigade is een snel inzetbare lichte infanteriegevechtseenheid van het Nederlandse Koninklijke Landmacht die theoretisch binnen vijf tot twintig dagen overal ter wereld inzetbaar kan zijn voor de verdediging van eigen gebied en dat van bondgenoten, het beschermen van de internationale rechtsorde en het ondersteunen bij rechtshandhaving, rampenbestrijding en humanitaire hulp. Inzet kan plaatsvinden in NAVO-verband, als onderdeel van de Verenigde Naties (UN) of de West-Europese Unie (WEU).
Lul niet zo dom jongenquote:Op zondag 20 juli 2014 00:35 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die jongens en meisjes zijn prima als er wat zandzakken gevuld moeten worden maar te licht voor deze klus.
Hij kan zo weer terug hoor. Dat zal niet zo'n probleem zijn.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:33 schreef Fossieltje het volgende:
http://nos.nl/artikel/677019-timmermans-terug-uit-oekraine.html
Timmermans zit dus alweer thuis. Uh, wie zorgt nu dat de experts écht in het rampgebied komen...?
Spits op steroïden vandaag.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:36 schreef Kotsdrol het volgende:
UPDATE 20 juli 0:24 De VS heeft Oekraïne, Georgië en Moldavië een major non-NATO ally status toegekend. Uitwisseling van militaire assistentie en informatie met die landen is daarmee nu toegestaan en kan indien nodig geïntensiveerd worden.
Bron: wederom Spitsnieuws
Als dit waar is, dan is het een monsterzet van de VSquote:Op zondag 20 juli 2014 00:36 schreef Kotsdrol het volgende:
UPDATE 20 juli 0:24 De VS heeft Oekraïne, Georgië en Moldavië een major non-NATO ally status toegekend. Uitwisseling van militaire assistentie en informatie met die landen is daarmee nu toegestaan en kan indien nodig geïntensiveerd worden.
Bron: wederom Spitsnieuws
Watquote:Op zondag 20 juli 2014 00:36 schreef Kotsdrol het volgende:
UPDATE 20 juli 0:24 De VS heeft Oekraïne, Georgië en Moldavië een major non-NATO ally status toegekend. Uitwisseling van militaire assistentie en informatie met die landen is daarmee nu toegestaan en kan indien nodig geïntensiveerd worden.
Bron: wederom Spitsnieuws
Volgens mij werken de mariniers al standaard samen met de Britten en de commando's met de Duitsers. Laat die samen maar optrekken, dan wordt het wel wat. Tot nu toe lijkt het ook dat vooral Cameron (samen met Australië) en Merkel aan hetzelfde touwtje trekken als Nederland. Nuttige bondgenoten zijn deze burenquote:Op zondag 20 juli 2014 00:35 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die jongens en meisjes zijn prima als er wat zandzakken gevuld moeten worden maar te licht voor deze klus.
quote:Op zondag 20 juli 2014 00:38 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Even google:
http://rickrozoff.wordpre(...)jor-non-nato-allies/
http://uacrisis.org/u-s-grants-ukraine-non-nato-ally-status/
hmm, dan kunnen het wel eens spannende dagen worden...quote:Op zondag 20 juli 2014 00:38 schreef ForzaMilan het volgende:
http://uacrisis.org/u-s-grants-ukraine-non-nato-ally-status/
Zit een kern van waarheid achter blijkbaar?
Heerlijk al die mythes. Zie je ook vaak als men het over de ghurka's heeft.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:16 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
In samenwerking met dan. De legionaires werden in de yougoslavie oorlog ook gebruikt om moordende Servische milities de wacht aan te roepen.
Volgens de Serven vreesden ze niemand BEHALVE de legionaires. Die vonden ze toch wel erg eng...
Wat zou het dan zoal in kunnen houden?quote:Op zondag 20 juli 2014 00:40 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
[..]
hmm, dan kunnen het wel eens spannende dagen worden...
Gaat blijkbaar om de "Russian Aggression Prevention Act", waar al een paar maanden aan gewerkt wordt en die nog niet is aangenomen, maar (eer)gisteren wel in behandeling is genomen.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:36 schreef Kotsdrol het volgende:
UPDATE 20 juli 0:24 De VS heeft Oekraïne, Georgië en Moldavië een major non-NATO ally status toegekend. Uitwisseling van militaire assistentie en informatie met die landen is daarmee nu toegestaan en kan indien nodig geïntensiveerd worden.
Bron: wederom Spitsnieuws
https://beta.congress.gov/bill/113th-congress/senate-bill/2277quote:Directs the Secretary of State to increase efforts to strengthen democratic institutions and political and civil society organizations in the Russian Federation.
Directs DOD to assess the capabilities and needs of the Ukrainian armed forces. Authorizes the President, upon completion of such assessment, to provide specified military assistance to Ukraine.
Expresses the sense of Congress that the President should: (1) provide Ukraine with information about Russian military and intelligence capabilities on Ukraine's eastern border and within Ukraine's territorial borders, including Crimea; and (2) ensure that such intelligence information is protected from further disclosure.
Provides major non-NATO ally status for Ukraine, Georgia, and Moldova (during the period in which each of such countries meets specified criteria) for purposes of the transfer or possible transfer of defense articles or defense services.
Directs the President to increase: (1) U.S. Armed Forces interactions with the armed forces of Ukraine, Georgia, Moldova, Azerbaijan, Bosnia and Herzegovina, Kosovo, Macedonia, Montenegro, and Serbia; and (2) U.S and NATO security assistance to such states.
En die denk je weg te krijgen door daar binnen te vallen. Mogelijk een klein team die bescherming bied rondom de crashsite. Maar Rusland is een ander niveau dan idioten met een AK-47 in een soepjurk die je vanuit de lucht bestookt. Op dat gebied in het luchtruim komen zal Poetin nooit toelaten. Achteraf gezien kun je je afvragen waarom men toch die route nam. Veel andere maatschappijen vlogen al voor de ramp niet over dat gebied.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:32 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Misschien was die missie in het MO zinloos maar dit is een hele andere situatie. Er liggen daar 298 lijken waar respectloos mee wordt omgegaan door Russische seperatisten.
Als dat zo makkelijk was dan had Oekraïne academici allang betaald om het te doen.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:13 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik zie nog steeds meer heil in een klein team SAS of legionaires die de verantwoordelijken opruimen. Een beetje zoals Israel doet.
Kun je ook nog lekker ontkennen dat je aktief bent in dat gebied.
Een telefoongesprekje van Merkel naar Vladimir zet al meer zoden aan de dijk.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:40 schreef Fossieltje het volgende:
[..]
Volgens mij werken de mariniers al standaard samen met de Britten en de commando's met de Duitsers. Laat die samen maar optrekken, dan wordt het wel wat. Tot nu toe lijkt het ook dat vooral Cameron (samen met Australië) en Merkel aan hetzelfde touwtje trekken als Nederland. Nuttige bondgenoten zijn deze buren
Ja, ik vraag mij ook af hoe anti-Amerikaanse (en Europese), pro-China/Rusland figuren tegen deze situatie aankijken. Zag ze voorheen veel vaker dan nu. Ik snap de weerzin tegen de geopolitiek van het Westen, maar uiteindelijk komt het nog altijd aan op 'wij vs zij'... en wij zijn niet zij.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:40 schreef Fossieltje het volgende:
Volgens mij werken de mariniers al standaard samen met de Britten en de commando's met de Duitsers. Laat die samen maar optrekken, dan wordt het wel wat. Tot nu toe lijkt het ook dat vooral Cameron (samen met Australië) en Merkel aan hetzelfde touwtje trekken als Nederland. Nuttige bondgenoten zijn deze buren
quote:Op zondag 20 juli 2014 00:42 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat je prachtig bent.
En nog iets militairs, geloof ik.
In die drie landen bedoel je? Binnenvallen met toestemming is trouwens niet echt binnenvallen. Da's gewoon binnenlopen.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:42 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Dan mogen we daar onder andere binnenvallen
Dat is een bericht van 2 dagen geledenquote:Op zondag 20 juli 2014 00:38 schreef ForzaMilan het volgende:
http://uacrisis.org/u-s-grants-ukraine-non-nato-ally-status/
Zit een kern van waarheid achter blijkbaar?
Nouja, dan hebben we iniedergeval een vrijbrief om het zo maar te zeggenquote:Op zondag 20 juli 2014 00:43 schreef Strani het volgende:
[..]
In die drie landen bedoel je? Binnenvallen met toestemming is trouwens niet echt binnenvallen. Da's gewoon binnenlopen.
Zal m'n vriend leuk vinden.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:44 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Goed zo, voortplanten jullie twee. Hebben meer mannetjes nodig straks
Haha lol!quote:Op zondag 20 juli 2014 00:44 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Goed zo, voortplanten jullie twee. Hebben meer mannetjes nodig straks
Denk dat het eerder een iets te overijverige stagiair is die niks beters te doen heeft op zaterdagavond.quote:Op zondag 20 juli 2014 00:44 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Nouja, dan hebben we iniedergeval een vrijbrief om het zo maar te zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |