En wat vond je er minder fijn aan op verharde stukken?quote:Op zondag 11 mei 2014 12:21 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Alleen ervaring met de speedcross op onverhard lopen ze heerlijk op verhard een stuk minder. Loop er alleen in het bos mee op een uitdagend parcours, grip zat. Het vetersysteem is ook wel een pluspunt.
quote:Op zondag 11 mei 2014 11:41 schreef YUR het volgende:
[..]
Nu volgt het allerslechtste verkoopargument everGoed argument. Daarom heb ik ook salomons, deze werden mij aangeraden door de verkoper. Hij loopt dan ook trails van 54 km en dat soort dingen en een marathon in sub 3 uur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar de schoenen die jij hebt zullen voor zijn doel prima zijn.
[ Bericht 4% gewijzigd door TheWhiteCowboy op 11-05-2014 12:43:53 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!
Je voelt dat je op flexibele noppen loopt, de zool is redelijk flexibel en geeft aardig wat feedback. Plooit zich daardoor ook redelijk om boomwortels en dergelijke heb ik het idee. maar voor op verharde paden zijn ze dan ook niet bedoeld.quote:Op zondag 11 mei 2014 12:31 schreef Devv het volgende:
[..]
En wat vond je er minder fijn aan op verharde stukken?
Komt bij jou ook helemaal goed met de Marikenloop! Heb je nog veel last van je knie dat je je druk maakt over de 10K?quote:Op zondag 11 mei 2014 12:34 schreef Serinde het volgende:
Ik leef echt met jullie mee wat betreft de ekiden maar ik word er wel verdrietig van dat ik niet kan![]()
Maar goed, daggasten zijn op de trouwerij van een van de beste vrienden van man is natuurlijk![]()
![]()
Gup & GoGo, jullie gaan het samen goed doen volgende week! Weet ik zeker![]()
Ik ga voor de Marikenloop nog een keertje een klein stukje op de loopband doen, komt goed. Alleen ik kijk wel erg op tegen 10 km op Hemelvaartsdag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 11 mei 2014 12:49 schreef Quoi het volgende:
Jeetje, benieuwd naar de verhalen uit het zuiden des lands!
Mosselmaar verstandig.
Spiritus
Ik ga mijn schoenen en kloffie aandoen. Er moest eerst nog iets anders gebeuren
LekkerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I solemnly swear i'm up to no good
quote:Op zondag 11 mei 2014 12:49 schreef Quoi het volgende:
Jeetje, benieuwd naar de verhalen uit het zuiden des lands!
Mosselmaar verstandig.
Spiritus
Ik ga mijn schoenen en kloffie aandoen. Er moest eerst nog iets anders gebeuren
Mmmmm lekker!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?
Aaaah shit. 41:58 klinkt alsnog mooi, maar goed, dat is relatief.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:09 schreef spiritusbus het volgende:
Goed, het wedstrijdverslag, voor zover mogelijk:
Rond 11 uur zou de wedstrijd beginnen, dus rond kwart over 10 vertrokken. Dikke 20 minuten rijden, dus dat zou moeten lukken. Afijn, het gekloot begon al in de stad, waar het iets drukker was dan ik voorzien had. Echter, ik zou nog steeds ruim op tijd zijn.
Stuurt mn navigatie mij de verkeerde afslag Delft binnen, waardoor ik in een gebied kwam, waar ik ten eerste niet bekend was en ten tweede niet zo makkelijk kon keren i.v.m. éénrichtingsweg.
Het resultaat van dit alles was dat ik te laat voor de wedstrijd zou zijn
Daarom maar besloten om in het Kralingse bos een ronde van 10km op wedstrijdtempo te lopen. Helaas gaat zoiets nooit zo hard als in de wedstrijd zelf en was de wind slopend. Na 41:58 was ik klaar.
Al met al niet de tijd gelopen die ik wil, maar voor een solorace met deze weersomstandigheden lang niet slecht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!
ROFL! Gek wijf!quote:Op zondag 11 mei 2014 13:21 schreef Guppyfriend het volgende:
Goed, ik heb mezelf de laatste trend aangemeten en nu moet ik mezelf toch ook maar eens naar buiten schoppen voor een traininkje…
Maar, wel klote zeg mosselverstandig besluit, maar toch…
En Spiritusbusook zuur!!
quote:Op zondag 11 mei 2014 13:21 schreef Guppyfriend het volgende:
Goed, ik heb mezelf de laatste trend aangemeten en nu moet ik mezelf toch ook maar eens naar buiten schoppen voor een traininkje…
Maar, wel klote zeg mosselverstandig besluit, maar toch…
En Spiritusbusook zuur!!
En bij Levitas ging het ook al niet lekkerboeoeoe!!
Ja. Ik heb niet eens volgehouden om te wachten tot het droog werd en ben tóch gaan lopen. Totáál geen doorzettingsvermogenquote:
quote:Op zondag 11 mei 2014 13:26 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ja. Ik heb niet eens volgehouden om te wachten tot het droog werd en ben tóch gaan lopen. Totáál geen doorzettingsvermogen
Nieuwe sloffen hebben hun doop gehad. Letterlijkquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ || Baby catcher in training || ♥
Inderdaad, niemand die in de weg loop!quote:
Dat is ook het eerste wat in me opkwam: na een maand zijn ze toch bruin...quote:Op zondag 11 mei 2014 11:04 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik vind de Salomons mooier, maar da's een bullshit reden, want ze worden toch vies. Heb je ze al gepast, en welke zitten lekkerder?
quote:Op zondag 11 mei 2014 13:46 schreef Angel-A het volgende:
[..]
Dat is ook het eerste wat in me opkwam: na een maand uur zijn ze toch bruin...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: vergeet ik helemaal te zeggen dat het leuk was! Lekker gelopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Later meerMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.
quote:Op zondag 11 mei 2014 14:03 schreef Angel-A het volgende:
Verslagje van de Polderloop (het korte rondje van de Rondehoeploop): verzamelen in een gezellige volle sporthal in Ouderkerk aan de Amstel, buiten stromende regen. Tot het laatste moment in dubio: jasje aan of jasje niet aan? Toch maar wel aan, wie weet houdt het wat tegen, in ieder geval wat wind. De start was droog, oh nee, toch niet, terwijl de omroeper het zei begon het alweer te gieten. Sommige stukken harde wind tegen of opzij, laatste stuk harde wind mee. Mijn naam werd nog omgeroepen, dat is leuk van zo'n kleinschalig loopje. Bij de finish kreeg ik een medaille, wat te drinken en een krentenbol van de plaatselijke warme bakker!
Foto's op EndomondoGoed om te horen dat er ook nog mensen lekker gelopen hebben vandaagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: vergeet ik helemaal te zeggen dat het leuk was! Lekker gelopen.
Van Zwabber kreeg ik al de indruk dat er nog een mooi verslag van de 17km Rondehoeploop aan zit te komen.
Daar kijk ik naar uit. Toen ik naar huis fietste ging het héél hard regenen en waaien. Ik heb nog aan ze gedacht.quote:Op zondag 11 mei 2014 14:17 schreef pijll het volgende:
[..]
Goed om te horen dat er ook nog mensen lekker gelopen hebben vandaag
Van Zwabber kreeg ik al de indruk dat er nog een mooi verslag van de 17km Rondehoeploop aan zit te komen.
Nou, hier komt-ie dan. Waarschuwing: het is echt een TL;DR. Alleen jero_nimo zal het helemaal lezen vermoed ik.quote:Op zondag 11 mei 2014 14:17 schreef pijll het volgende:Van Zwabber kreeg ik al de indruk dat er nog een mooi verslag van de 17km Rondehoeploop aan zit te komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 11 mei 2014 14:47 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Nou, hier komt-ie dan. Waarschuwing: het is echt een TL;DR. Alleen jero_nimo zal het helemaal lezen vermoed ik.Ik ging er eens lekker voor zitten...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.
quote:Op zondag 11 mei 2014 14:47 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Nou, hier komt-ie dan. Waarschuwing: het is echt een TL;DR. Alleen jero_nimo zal het helemaal lezen vermoed ik.Ik mis nog een "dit weer had ik niet verwacht".SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jammer. Volgende keer beter! En onthoud, het was toch maar een incourante afstand.
Ben blij dat ik besloten had om niet met je mee te gaan. Is niet persoonlijk bedoeld.
O ja, incourante afstanden tellen niet volgens de wet van pijll.quote:Op zondag 11 mei 2014 14:49 schreef pijll het volgende:
[..]
Ik mis nog een "dit weer had ik niet verwacht".
Jammer. Volgende keer beter! En onthoud, het was toch maar een incourante afstand.
Ben blij dat ik besloten had om niet met je mee te gaan. Is niet persoonlijk bedoeld.
Wees gerust. Ik zal later vandaag wat beter mijn best doen. Ik ben net thuis. Ik ben wel blij dat ik er weer een medaille bij heb.quote:
Bergrace in Wageningenquote:Op zondag 11 mei 2014 12:18 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Tof, waar had je gelopen? En het ging lekker dus?voor alle lopers van vandaag!!
Eerste keer? Gefeliciteerd! Goed gedaan!quote:Op zondag 11 mei 2014 14:55 schreef Nirak het volgende:
Nou zwabber, ik had me voorbereid op een enorme lel tekst..
Semtex balensnel vergeten!
Jero
En de rest ook
Vrouwen met baarden![]()
Ik heb de 10 vandaag aangetiktIk liep zo lekker dat ik dacht: doe die 1,5 km er ook nog maar bij
Mijn knie op zich moet dan wel weer goed genoeg zijn maar echt trainen heb ik al drie weken niet gedaan. Dan ga ik een nieuwe trend neerzetten denk ik: ieder tien km evenement iets langzamer lopen dan de keer ervoor, is bij de CPC ook gelukt. Dip is volgende week wel weer over als ik het in Nijmegen (quote:Op zondag 11 mei 2014 12:37 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Komt bij jou ook helemaal goed met de Marikenloop! Heb je nog veel last van je knie dat je je druk maakt over de 10K?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
No worries, het gaat LEUK wordenquote:Op zondag 11 mei 2014 15:34 schreef Serinde het volgende:
[..]
Mijn knie op zich moet dan wel weer goed genoeg zijn maar echt trainen heb ik al drie weken niet gedaan. Dan ga ik een nieuwe trend neerzetten denk ik: ieder tien km evenement iets langzamer lopen dan de keer ervoor, is bij de CPC ook gelukt. Dip is volgende week wel weer over als ik het in Nijmegen () weer zo tof vind allemaal.
Nog bedankt voor je linkjes trouwens
SPOILER: tl:dr, 29 was best ver, maar toch leuk enzoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.
quote:Op zondag 11 mei 2014 15:42 schreef Guard het volgende:
Klinkt als een mooie dag, en een prima tijd ! Dat is zo ongeveer 5:25/km ?SPOILER: tl:dr, 29 was best ver, maar toch leuk enzoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mijn horloge wel jaquote:Op zondag 11 mei 2014 15:49 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Klinkt als een mooie dag, en een prima tijd ! Dat is zo ongeveer 5:25/km ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |