Ik schakelde net in ja. Staat het na 2 minuten al 1-0 voor Willem II.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Hahn de verlosser maakt weer een foutje.
Is sowieso niet best bezig laatste weken.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Hahn de verlosser maakt weer een foutje in de topper tegen Dordrecht.
Nou ja, ik vind het vrij opmerkelijk dat hij dus indirect zegt dat de verkenners die hij heeft aangesteld heeft, eigenlijk slecht werk hebben afgeleverd. Dat vind ik erg zielig. Sowieso opmerkelijk dat zowel Van Merwijk als Gudde niet hebben gereageerd op de uitkomsten.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:06 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Jan Dirk Stouten zei inderdaad in FC Rijnmond dat Van Merwijk op een bijeenkomst had gezegd dat hij het RDK plan slecht vond.
Wat mij betreft heeft Van Merwijk daar overigens gelijk in, maar dat kan hij als stadiondirecteur natuurlijk niet zeggen.
Al verwacht ik sowieso dat hij zijn conclusies gaat trekken uiteindelijk als deze hele soap ten einde komt.
Mulder had niet eens naar de bal gedoken. Dus er zit vooruitgang in. Trouwens ging die bal er via de verdediger in, die had die bal moeten hebben..quote:
Haha, het is nog waar ook. Die staat altijd aan de grond genageld op zulke momenten.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:13 schreef Muto het volgende:
[..]
Mulder had niet eens naar de bal gedoken. Dus er zit vooruitgang in.
Mooie Courtoisredding net.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:14 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Haha, het is nog waar ook. Die staat altijd aan de grond genageld op zulke momenten.
Maar goed, het aantal foutjes de laatste weken baart me wel zorgen van Hahn.
Die was wel heerlijk jaquote:Op vrijdag 4 april 2014 20:14 schreef Tomatenboer het volgende:
Zojuist overigens een meesterlijke - dudek style - redding van Warner Hahn.
Wat kansloos? Met andere woorden: met de uitkomst van het trojka gaan ze dus niks doen? Wie gaan er eigenlijk beslissen over het uiteindelijke advies van het trojka ?quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:05 schreef Muto het volgende:
Als het waar is...twitter:FRFC1908 twitterde op vrijdag 04-04-2014 om 18:05:44V. Merwijk gisteren bij sponsorbijeenkomst Rotterdam Topsport gezegd dat plannen @BamNederland/@RedDeKuip kansloos zijn. Via @JanDirkStouten reageer retweet
Stichting Feyenoord beslist over het advies: stadion + de BVO + amateurclub en ik dacht dat ik bij de persco ook hoorde dat er supporters in zaten, maar dat betwijfel ikquote:Op vrijdag 4 april 2014 20:17 schreef PIETR het volgende:
[..]
Wat kansloos? Met andere woorden: met de uitkomst van het trojka gaan ze dus niks doen? Wie gaan er eigenlijk beslissen over het uiteindelijke advies van het trojka ?
Supportersvereniging zit erin.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:21 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Stichting Feyenoord beslist over het advies: stadion + de BVO + amateurclub en ik dacht dat ik bij de persco ook hoorde dat er supporters in zaten, maar dat betwijfel ik
Ik dacht wel gehoord te hebben dat Gudde en van Merwijk zich gaan schikken in het advies van het trojka. Lijkt me ook niet heel verstandig als ze het advies compleet negeren en alsnog voor bijvoorbeeld VW gaan ..quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:21 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Stichting Feyenoord beslist over het advies: stadion + de BVO + amateurclub en ik dacht dat ik bij de persco ook hoorde dat er supporters in zaten, maar dat betwijfel ik
quote:Tonny Vilhena is niet van plan om De Kuip op korte termijn te verlaten. De middenvelder van Feyenoord brak eind vorig jaar met zaakwaarnemer Mino Raiola, die zijn cliënt deze zomer graag had weggebracht. ‘Dat waren zijn woorden, maar hij kan niet over mij beslissen’, zegt Vilhena over zijn oude spelersagent tegenover RTV Rijnmond.
De Stellar Group heeft het 19-jarige talent nu onder contract en die pushen Vilhena niet om naar het buitenland te gaan. Dat wil de jeugdinternational ook helemaal niet. ‘In de jeugd kon ik ook al naar het buitenland. Als je als jonge jongen al droomt van De Kuip dan wil je hier gewoon nog een aantal jaar spelen.’
Vilhena kende een moeizame eerste seizoenshelft. ‘Ik zat een tijdje in een dip. Daar krijgt elke speler mee te maken. Ik ben pas 19, dus dat mag’, vindt de linkshalf die ooit als vaste aanvallende middenvelder wil spelen. Mopperen over zijn huidige plek doet hij niet. ‘Nee, het is niet frustrerend. Ik mag niet klagen: als je speelt dan doe je het al heel goed.’
Klinkt niet als veel goeds inderdaad.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:26 schreef Scrummie het volgende:
http://www.fr12.nl/nieuws(...)-niet-wenselijk.html artikeltje. Wat een mongool joh, die merwijk.
Al waren het kleurplaten van kleuters, die mongool moet z'n muil houden.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:27 schreef H.FR het volgende:
[..]
Klinkt niet als veel goeds inderdaad.
Al zijn het misschien inderdaad geen top plannen.
In het kader van transparantie hebben ze ze ook nog niet openbaar gemaakt.
Een waar woord.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:29 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Al waren het kleurplaten van kleuters, die mongool moet z'n muil houden.
Ben ik ook heel benieuwd naar.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:39 schreef Karelnoord het volgende:
Hoe zit het nou met die mega gekke sponsor dan? Al nieuws?
Duurt wel lang idd.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:39 schreef Karelnoord het volgende:
Hoe zit het nou met die mega gekke sponsor dan? Al nieuws?
en, wat vind hij er slecht aan?quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:06 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Jan Dirk Stouten zei inderdaad in FC Rijnmond dat Van Merwijk op een bijeenkomst had gezegd dat hij het RDK plan slecht vond.
Wat mij betreft heeft Van Merwijk daar overigens gelijk in, maar dat kan hij als stadiondirecteur natuurlijk niet zeggen.
Al verwacht ik sowieso dat hij zijn conclusies gaat trekken uiteindelijk als deze hele soap ten einde komt.
Tomaat heeft een ongezonde aversie tegen RDK, dus die zal er nooit wat in gaan zien.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:12 schreef Muto het volgende:
Ik denk trouwens dat je RDK niet meer zo moet zien als een amateuristische organisatie/plan. Er zitten grote bedrijven achter, met veel expertise. Besix is echt niet een bedrijf die amateuristische plannen zou inzenden. Daar is zeker over nagedacht.
zoiets heb je volgens mij al eerder aangegeven inderdaadquote:Op vrijdag 4 april 2014 20:31 schreef H.FR het volgende:
[..]
Een waar woord.
Maar ik zou wel graag de plannen openbaar zien.
Ik wil ze zelf lezen om een oordeel te kunnen vormen.
Goh, die blijft alleen maar met zn kop bij zn eigen plannen en kraakt de rest af als een kansloze kleuter.quote:
Wat hij er slecht aan vindt? Of wat ik er slecht aan vind?quote:
Is vooraf dan niet bepaald dat het advies vd trojka bindend is?quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:24 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik dacht wel gehoord te hebben dat Gudde en van Merwijk zich gaan schikken in het advies van het trojka. Lijkt me ook niet heel verstandig als ze het advies compleet negeren en alsnog voor bijvoorbeeld VW gaan ..
Van Merwijkquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Wat hij er slecht aan vindt? Of wat ik er slecht aan vind?
Ik dat dat als ze aan het advies voorbij gaan het Legioen zich ook gaat laten horen.quote:Op zaterdag 5 april 2014 03:22 schreef eight het volgende:
[..]
Is vooraf dan niet bepaald dat het advies vd trojka bindend is?
En ik gun het Willem II totaal niet, weer een combi erbij, en heksenjacht met supporters op losse kaarten.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:08 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik schakelde net in ja. Staat het na 2 minuten al 1-0 voor Willem II.
Gun Dordt wel een promotie-stunt.
quote:Op zaterdag 5 april 2014 09:11 schreef Grifte het volgende:
En daar gingen dus even 580 kaarten binnen een seconde er doorheen voor PSV-uit
Volgens mij werd op de persconferentie gezegd dat het geen bindend advies betreft. Echter verlies je wel al je geloofwaardigheid als directie, als je de mannnen eerst commitment geeft om te onderzoeken en vervolgens je eigen gang gaat.quote:Op zaterdag 5 april 2014 03:22 schreef eight het volgende:
[..]
Is vooraf dan niet bepaald dat het advies vd trojka bindend is?
Anders zie ik de bui alweer hangen
quote:FC Utrecht gaat uitzoeken of een van zijn spelers kaartjes heeft geregeld voor een Feyenoord-supporter voor het familievak van de club. In dat Utrecht-vak zaten op 19 januari meerdere Feyenoord-aanhangers, waardoor er die zondag rellen uitbraken.
Feyenoord-aanhanger Johan van Z. beweerde gisteren tegenover de rechter dat hij via een speler van FC Utrecht, een kennis van hem, zes kaartjes voor FC Utrecht - Feyenoord had gekregen. 'Dat vraag ik regelmatig en hij regelt altijd net zoveel kaartjes als ik wil,' verklaarde hij na de rechtszaak tegenover het AD. Om welke speler het gaat, wil hij niet zeggen.
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)r-Feyenoorders.dhtml
Zeker aangezien 1 van de klachten bij HNS was dat ze alles vanuit hun ivoren toren beslisten zonder zich iets aan te trekken van anderen en zonder openheid van zaken te geven.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:02 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Volgens mij werd op de persconferentie gezegd dat het geen bindend advies betreft. Echter verlies je wel al je geloofwaardigheid als directie, als je de mannnen eerst commitment geeft om te onderzoeken en vervolgens je eigen gang gaat.
Normaalste zaak van de wereld dit. Vroeger ook wel eens acht kaarten via een jeugdspeler van RKC weten te regelen.quote:
Ik denk dat hij 'ernstig' betrokken is bij dat gedoe in dat kindervak.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:31 schreef Happel het volgende:
[..]
Normaalste zaak van de wereld dit. Vroeger ook wel eens acht kaarten via een jeugdspeler van RKC weten te regelen.
Waarom staat hij overigens voor de rechter?
Zelfverdediging valt niet te bestraffen.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij 'ernstig' betrokken is bij dat gedoe in dat kindervak.
Dat is nu weer het gevalquote:Op zaterdag 5 april 2014 10:28 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Zeker aangezien 1 van de klachten bij HNS was dat ze alles vanuit hun ivoren toren beslisten zonder zich iets aan te trekken van anderen en zonder openheid van zaken te geven.
Ik denk dat je redelijk dicht bij de waarheid zit.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Wat hij er slecht aan vindt? Of wat ik er slecht aan vind?
Dat wordt weer een eindeloze discussie hoor. Daar zit ik niet echt op te wachten.
Maar onder ander dat er naar mijn mening nog altijd geen optimale exploitatie mogelijk is in renovatie / vernieuwbouw varianten. Dat zie je ook aan de gepresenteerde 'maximale 20 miljoen groei' dat vind ik uiterst beperkt.
Daarnaast vind ik het ontwerp niet mooi, met die schil over de huidige Kuip waarbij je de oude trappen nog ziet en de oude structuur.
Maar verder is er naar mijn mening ook onvoldoende nagedacht over de vraag waar ze al die 100 businessunits gaan laten, aangezien ze die zeggen allemaal aan de Maaszijde te vestigen.
Daarnaast geloof ik niet dat het voor 206 miljoen gerealiseerd kan worden, en zit er geen parkeergarage in de plannen verwerkt (dat zijn dus nog bijkomende kosten), en is er verder nog een gemeentelijke financiële bijdrage noodzakelijk (geldt ook voor het plan van BAM).
Dat zijn mijn grootste bezwaren.
Vorig jaar mijn kaarten voor joden-uit ook via een eerste-selectiespeler van hunnie geregeld.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:31 schreef Happel het volgende:
[..]
Normaalste zaak van de wereld dit. Vroeger ook wel eens acht kaarten via een jeugdspeler van RKC weten te regelen.
Waarom staat hij overigens voor de rechter?
Mossouquote:Als nieuwe Kuip niet doorgaat, kunnen we de hele teringzooi opdoeken
Sorry. Het stadion is niet meer te redden. Wij begrijpen de emoties van de supporters, jazeker, maar het is niet anders. We hebben het zelfs laten onderzoeken, meneer. Door onafhankelijke onderzoekers!
Het is zoals het is: een gloednieuw stadion is de enige optie.
De Kuip kan gewoon niet meer. Renovatie is onmogelijk. Dat zeg ik met pijn in het hart, hoor. Ik ging vroeger aan de hand van mijn vader naar het stadion. Kinderkaartje voor Vak W, één gulden vijftig, vertel mij wat. De Kuip heeft het 75 jaar fantastisch gedaan. Icoon van de stad enzo. Chapeau.
Maar we moeten verder.
We moeten vóóruit.
U bent een romanticus. Dat is niet erg hoor, die moeten er ook zijn, maar op sentiment kan Feyenoord natuurlijk geen toekomst bouwen. U laat uzelf leiden door emoties. Wij niet. Wij hebben alles opgeteld en afgetrokken en er is maar één conclusie mogelijk.
Dit is het. Dit is het enige plan.
Voor Feyenoord is dit het allerbeste. Sterker nog: als Het Nieuwe Stadion niet doorgaat, dan kunnen we de hele teringzooi wel opdoeken hier. Dan is Feyenoord aan de goden overgeleverd. Dan wordt deze club een soort Heracles.
Is dat wat u wilt?
U vindt 400 miljoen euro wat veel geld voor een stadion? Dat kunt u nu wel zeggen, maar wat weet u nou van financiën? We hebben het hele financiële plaatje heel nauwkeurig uitgedokterd, met allemaal heel slimme mensen erbij. Bedrijfseconomen, raketgeleerden, de hele rataplan.
Die 165 miljoen euro bijdrage van de gemeente, dat is maar een garantstelling hè? Weet u wel wat dat is, een garantstelling? Dat is iets heel anders dan een lening, hoor. Het is een garantstelling. Geen lening. Geen subsidie. Niks.
Meneer, dit begint een beetje vervelend te worden. Ik begin zo langzamerhand een complot te vermoeden. U werkt ons tegen. U speelt in op de onderbuik van de schreeuwende minderheid. Lekker makkelijk is dat.
U heeft het niet van mij hoor, maar even tussen u en mij gezegd: dat nieuwe stadion is allang beklonken. Dan weet u dat vast. Ik kan er verder niks over zeggen hoor, maar meneer Aboutaleb en de coalitie zien het helemaal zitten.
Het is kat in 't bakkie.
Maar wacht nog heel even. U luistert toch niet naar die jongens van Red de Kuip hè? Moewhaha. Dat zijn amateurs, meneer. Prutsers. Fantasten. Idioten. Die denken dat je de Kuip nog kunt verbouwen, met een derde ring en een nieuw dak erop - en dat de club daar iets wijzer van wordt.
Laat me niet lachen.
Zo dadelijk laten we een statement op de officiële website zetten door onze communicatiemanager. Dan maken we gehakt van ze. Dan zullen we alle mensen nog eens fijntjes uitleggen dat iedereen die denkt dat De Kuip nog te renoveren is, een enorme plaat voor zijn kop heeft.
Ieder weldenkend mens zal begrijpen dat wij gelijk hebben. Dat wij uiteindelijk de professionals zijn - en jullie allemaal de sentimentalisten.
Wat wij doen als het straks allemaal tóch anders loopt? Dat vind ik een rare, suggestieve vraag. Er is maar één optie, dat begrijpt u zelf zo onderhand ook wel.
Maar mocht iedereen straks totaal krankjorum zijn geworden. Mocht het straks tóch nog mis lopen omdat de onderbuik het wint van de ratio, en dat er opeens allemaal nieuwe plannen worden gemaakt, waaruit blijkt dat de Kuip tóch gerenoveerd kan worden, voor ongeveer de helft van het geld.
Stel dat hè?
Dan stappen wij als directeuren van de Feyenoord-familie gewoon 'over onze schaduw heen', meneer. Dan blijven wij gewoon zitten waar we zitten.
Want wij zijn overlevers.
Prima stuk, maar hij moet niet doen alsof het nu allemaal zoveel beter gaat.quote:
Waar zegt hij dat?quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:14 schreef H.FR het volgende:
[..]
Prima stuk, maar hij moet niet doen alsof het nu allemaal zoveel beter gaat.
Zegt die toch ook nergens? Hij zegt alleen dat Van Merwijk zich onsterfelijk belachelijk maakt en daar kan niemand het mee oneens zijnquote:Op zaterdag 5 april 2014 12:14 schreef H.FR het volgende:
[..]
Prima stuk, maar hij moet niet doen alsof het nu allemaal zoveel beter gaat.
Nergens letterlijk nee.quote:
Klopt, dat vind ik ook jammer. Maar ook van de varianten die het niet zijn geworden, weten we nog niks. Is zonde, want zo kunnen wij nooit bepalen wat het beste zal zijn voor Feyenoord, in plaats van dat er voor ons gekozen wordt.quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:31 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vind het een matig stukkie van Mossou.
Natuurlijk snijdt hij terecht aan dat er belachelijk slecht is gecommuniceerd. Dat moge duidelijk zijn, daar blinkt men bij Feyenoord niet in uit.
Ook zouden ze daaruit hun conclusies moeten trekken wat mij betreft.
Maar er is volgens mij altijd gezegd dat renovatie minder exploitabel en minder voordelig zou uitpakken voor Feyenoord, en volgens mij is dat ook zo.
Ook is er natuurlijk geschermd met een bepaalde technische levensduur van De Kuip, het bekende onderzoek dat door velen in twijfel wordt getrokken geloof ik. Maar het enige dat daarin stond - zover ik weet - is dat De Kuip weliswaar langer dan 50 jaar mee zou kunnen gaan, maar dat na 50 jaar de kosten voor het onderhoud en renovatie dusdanig hoog zouden worden dat dat niet zou opwegen tegen de baten.
Ergens is het dan ook wel veelzeggend dat beide renovatievarianten die nu zijn overgebleven uitgaan van een periode van..... precies, 50 jaar. Terwijl nieuwbouw een verwachtte levensduur heeft van 75 jaar (natuurlijk is dat ook nog maar afwachten in de praktijk).
Verder weten we nu nog vrij weinig over de overgebleven varianten. Geen businesscase, niks.
En dat stoort mij heel erg.quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:35 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Klopt, dat vind ik ook jammer. Maar ook van de varianten die het niet zijn geworden, weten we nog niks. Is zonde, want zo kunnen wij nooit bepalen wat het beste zal zijn voor Feyenoord, in plaats van dat er voor ons gekozen wordt.
quote:Technisch directeur Martin van Geel focust zich de komende weken op het binden van enkele talentvolle jeugdspelers van Varkenoord. Dat bevestigt het directielid zelf in de nieuwe uitgave van supportersmagazine Hand in Hand.
'We gaan de komende weken een aantal jongens uit de jeugd een contract aanbieden', begint de td. 'Dat zijn onder anderen Stef Gronsveld, Bart Nieuwkoop, Calvin Verdonk, Gustavo Hamer en Jari Schuurman. Binnenkort gaan we met hen afspreken en kijken of we hen langer aan Feyenoord kunnen binden.'
Van Geel weet verder te melden dat Rick Karsdorp, Rodny Lopes Cabral en Wessel Dammers de kans krijgen om zich in de voorbereiding te bewijzen onder de nieuwe trainer Fred Rutten. 'Zij sluiten aan per 25 juni', zegt hij daarover.
Wie betaalt, bepaalt.quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:35 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Klopt, dat vind ik ook jammer. Maar ook van de varianten die het niet zijn geworden, weten we nog niks. Is zonde, want zo kunnen wij nooit bepalen wat het beste zal zijn voor Feyenoord, in plaats van dat er voor ons gekozen wordt.
Aldus ADquote:Ronald Koeman heeft rigoureus de bezem door zijn winnende elftal gehaald voor de thuiswedstrijd morgen tegen laagvlieger RKC Waalwijk. De 51-jarige coach, die vandaag in Rotterdam een besloten training afwerkte, wijzigt zijn ploeg op maar liefst vier posities ten opzichte van het basiselftal dat woensdag in Almelo nog van Heracles won.
Bruno Martins Indi, Ruben Schaken, Tonny Vilhena en Mitchell Te Vrede zijn morgen in de Kuip hun basisplaats kwijt. De forse ingreep is opvallend omdat Koeman eerder in de week nog repte van 'never change a winning team'. Feyenoord won vier keer op rij in de competitie.
Voor de fitte international Martins Indi komt Miquel Nelom in de basiself. Door die verrassende ingreep verhuist Terence Kongolo weer naar het centrum van het elftal. Joris Mathijsen is nog niet hersteld van zijn kuitblessure.
Rechterspits Ruben Schaken wordt morgen vervangen door Wesley Verhoek, die dit seizoen zelden in actie kwam. Spits Mitchell Te Vrede verliest zijn plek, zoals verwacht, aan Graziano Pellè en Tonny Vilhena moet Ruud Vormer voorrang verlenen. Vilhena maakte woensdag in Almelo nog het winnende doelpunt.
Opstelling Feyenoord: Mulder; Janmaat, De Vrij, Kongolo, Nelom; Clasie, Immers, Vormer; Verhoek, Pellè, Boëtius.
Oké danquote:Op zaterdag 5 april 2014 15:17 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Aldus AD
Vilhena was eindelijk weer lekker bezig
Nelom vermoedelijk erin omdat hij aanvallend wel redelijk is. BMI had natuurlijk nog een tikje gehad van de week. Wellicht nemen ze minder risico daarmee.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:22 schreef H.FR het volgende:
[..]
Oké dan
Vormer erin vind ik geen gekke keuze, omdat je natuurlijk veel dode spelmomenten verwacht.
Aan de andere kant, Vilhena was aardig goed bezig inderdaad, de laatste tijd. BMI eruit vind ik wel opmerkelijk. Te Vrede is logisch.
Schaken eruit is ook logisch, ben benieuwd hoe Verhoek het gaat doen!
Ben ik het niet mee eens. We hebben mensen nodig die vol voor het beste plan gaan. Als die hier niet bij zit, dan moeten ze hun hakken in het zand zetten.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:21 schreef SjaakBauer het volgende:
Zie net pas in FC Rijnmond wat die Van Merwijk geroepen heeft. Onmogelijk dat die man nog blijft. Verwacht ook dat hij er wel uitgebonjourd wordt wanneer er een plan gekozen is. Wanneer de grote jongens van BAM of de bedrijven achter RdK aan tafel komen wordt Van Merwijk gewoon vriendelijk verzocht op te tyften.
Zelfde geldt voor Gudde. We hebben mensen nodig die voor 200% achter het gekozen plan staan, welke dat ook moge zijn. Het is toch niet voor te stellen dat die twee straks gewoon blijven zitten? Al zou het wel weer typisch Feyenoord zijn.
Dat is waar!quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:23 schreef Muto het volgende:
[..]
Nelom vermoedelijk erin omdat hij aanvallend wel redelijk is. BMI had natuurlijk nog een tikje gehad van de week. Wellicht nemen ze minder risico daarmee.
BMI heeft knieklachten, Koeman wil niets forceren voor PSV-uit. Verwacht zelf dat Schaken gewoon speelt en dat Verhoek op de plaats van Boetius speelt.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:22 schreef H.FR het volgende:
[..]
Oké dan
Vormer erin vind ik geen gekke keuze, omdat je natuurlijk veel dode spelmomenten verwacht.
Aan de andere kant, Vilhena was aardig goed bezig inderdaad, de laatste tijd. BMI eruit vind ik wel opmerkelijk. Te Vrede is logisch.
Schaken eruit is ook logisch, ben benieuwd hoe Verhoek het gaat doen!
Ik bedoel hetzelfde als jij zegt. Maar er moet koste wat het kost voorkomen worden dat vooringenomen figuren als Gudde en Van Merwijk er bij betrokken blijven. Binnen de club zullen er ongetwijfeld nog meer zijn die in het zelfde schuitje als die twee zitten.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:23 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ben ik het niet mee eens. We hebben mensen nodig die vol voor het beste plan gaan. Als die hier niet bij zit, dan moeten ze hun hakken in het zand zetten.
Ik zeg trouwens niet dat het beste plan hier niet bij zit hoor, maar ik ben wel argwanend: er is nog niks openbaar en exploitatieplannen en financiering zijn nog nauwelijks bekeken.
Ik blijf geen fan van dat 'sparen'. Al helemaal niet wanneer je in de totaal idiote Eredivisie speelt.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:26 schreef Muto het volgende:
En Vilhena speelt niet vanwege het op scherp staan. Immers en Clasie staan dat namelijk ook. Koeman zal daar ook wel rekening meehouden.
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:27 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik blijf geen fan van dat 'sparen'. Al helemaal niet wanneer je in de totaal idiote Eredivisie speelt.
Met name Van Merwijk inderdaad. Ze moeten wel open-minded die plannen bekijken.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:26 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik bedoel hetzelfde als jij zegt. Maar er moet koste wat het kost voorkomen worden dat vooringenomen figuren als Gudde en Van Merwijk er bij betrokken blijven. Binnen de club zullen er ongetwijfeld nog meer zijn die in het zelfde schuitje als die twee zitten.
De verkenners hebben daar ongetwijfeld wel veel van gezien, en die vertrouw ik wel eigenlijk. Ze komen in ieder geval constant goed voor de dag.
Nu is het voornamelijk sparen omdat ze op scherp staan en volgende week een zwaardere wedstrijd wordt verwacht dan morgen. Dan maakt het niet uit in welke competitie je speelt.quote:Op zaterdag 5 april 2014 15:27 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik blijf geen fan van dat 'sparen'. Al helemaal niet wanneer je in de totaal idiote Eredivisie speelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |