Ik vind een drama einde gewoon niet op zijn plaats bij een comedy die ups en downs kent. Dan blijf je altijd achter met zo'n rare nasmaak. Daar is die serie niet serieus genoeg voor.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:26 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Het was niet altijd luchtig toch? Barney en z'n vaderproblemen, Marshall en z'n overleden pa,Ted die gedumpt word tijdens de bruiloft en Lilly die naar opeens naar San Francisco gaat.
Lapohunter.quote:
Ja begrijpelijk, ik vond het op zich wel verfrissend dat het niet zo een feelgood einde was zoals eigenlijk al zo vaak het geval is geweest met dit soort series/films. Wat ik alleen kut vond was dat een aantal van de personages in 10 minuten tijd compleet veranderd waren.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:29 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ik vind een drama einde gewoon niet op zijn plaats bij een comedy die ups en downs kent. Dan blijf je altijd achter met zo'n rare nasmaak. Daar is die serie niet serieus genoeg voor.
Zoiets als Californication leent zich daar veel beter voor. Dat verhaal is altijd 'bittersweet' met meer verdriet.
Ja, die moeder werd een beetje als excuus gebruikt zodat Robin's personage genoeg tijd had om veranderd te zijn zodat ze wel bij Ted zou passen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:31 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Ja begrijpelijk, ik vond het op zich wel verfrissend dat het niet zo een feelgood einde was zoals eigenlijk al zo vaak het geval is geweest met dit soort series/films. Wat ik alleen kut vond was dat een aantal van de personages in 10 minuten tijd compleet veranderd waren.
Het had kunnen werken als ze niet zolang met Robin/Barney waren bezig geweest. Nu hadden ze veel te veel tijd nodig om dat op te lossen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Die illusie dat Ted uiteindelijk blij zou zijn met zijn vrouw en waarvan duidelijk werd dat dat niet Robin was, hebben ze heel hard en bruut de grond in gestampt. Letterlijk zelfs, met die dode moeke.
Het is geen Hollywoodeinde en daar zijn veel mensen teleurgesteld in, waaronder ik.
maar dat wisten de kids niet toen Ted aan t verhaal begonquote:Op dinsdag 1 april 2014 13:18 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Je zei eerder zelf dat het verhaal niet over de moeder maar om Robin ging.
Dan heeft je punt dus geen punch.
Door sommigen misschien, maar volgensmij wordt het meer een matig einde gevonden omdat het einde 'fixed' heeft gestaan vanaf het begin. Dat terwijl de serie veel langer heeft geduurd dan ze op voorhand dachten (langst uitgezonden sitcom door CBS ooit) en de personages daardoor anders ontwikkeld zijn door nieuwe verhaallijnen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:42 schreef iBenny het volgende:
Het wordt een kuteinde gevonden omdat het een menselijk einde is en geen Hollywood-slot.
De boodschap is dan ook: "Het leven is onvoorspelbaar." Die boodschap hebben ze prima weten uit te dragen vind ik.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:26 schreef Tijgerprint92 het volgende:
De schrijvers zijn gewoon een paar klootzakken opbokken met die Ted-Robin verhaallijn waar ze in seizoen 9 een aflevering of 20 aan hebben besteed om het op een waardige manier af te sluiten.
Dan hadden ze Ted net zo goed met een vuilnisbak kunnen laten eindigen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:32 schreef Operc het volgende:
[..]
De boodschap is dan ook: "Het leven is onvoorspelbaar." Die boodschap hebben ze prima weten uit te dragen vind ik.
fixed.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:32 schreef Operc het volgende:
[..]
De boodschap is dan ook: "Het leven is onvoorspelbaar. maar het einde van HIMYM niet" Die boodschap hebben ze prima weten uit te dragen vind ik.
Ik snap je probleem niet zo hiermee, hij was Robin ook écht helemaal vergeten.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:44 schreef Tijgerprint92 het volgende:
Dit is voor mij toch wel veruit de sterkste scene uit heel de serie. Al zag je hier wel al aankomen dat Ted en Tracy er aan het einde niet beide meer zouden zijn. Uit deze scene kwam echt naar voren dat Ted de ware had gevonden welke hem uiteindelijk Robin zou doen vergeten. De finale maakt dit gewoon helemaal kapot en alles moet wijken om hem te laten eindigen met Robin.
Het verbaast me dat ik me zo kan irriteren over een einde van een serie maar dit komt waarschijnlijk doordat het weer een seriefinale is die enorm teleurstelt en ik dit juist bij how i met your mother klote vind.
Zag je alleen van mijlenver aankomen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:43 schreef Qi1 het volgende:
Damn, dat die moeder zou overlijden had ik niet verwacht.
http://tvcountdown.com/?c(...)c784=1&c267=1&c504=1 Genoeg op de buis nog.quote:Iemand al een nieuwe leuke serie om de 'leegte' mee op te vullen vanaf volgende week?
Voice over Ted heeft ooit gezegd dat hij nu nog steeds niet wist wat er gebeurd was, dus ik had het eigenlijk heel jammer gevonden als dat wel was gebeurd!quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:19 schreef Burdie het volgende:
Het enige wat ik echt jammer vind is dat ze in het stukje 'heden' aan het einde van de aflevering niet nog even the pineapple incident hebben opgelost....
Zo'n Sesamstraat vuilnisbak? Dat was ook een goede optie geweest ja.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:33 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Dan hadden ze Ted net zo goed met een vuilnisbak kunnen laten eindigen.
Ja dat wisten ze. Aangezien ze de scene met de kinderen hebben opgenomen aan het einde van seizoen 1.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:59 schreef Remzz het volgende:
Ik vind het een mooi einde, des te meer omdat hij het inderdaad wat de kinderen zeggen het 9 jaar lang vooral over Robin heeft gehad.
Ik ben wel benieuwd of de schrijvers vanaf seizoen 1 al wisten hoe het af zou lopen.
In seizoen 1 hadden ze in elk geval Victoria voor ogen als back up moeder, in geval de serie gecancelled zou worden. Tijdens seizoen 2 hebben ze dit einde (met de kinderen en de voice over) opgenomen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:59 schreef Remzz het volgende:
Ik ben wel benieuwd of de schrijvers vanaf seizoen 1 al wisten hoe het af zou lopen.
Dat vind ik dus wel jammer. Dat het overlijden en de liefde niet wat is uitgediept, maar dat is dus denk ik gedaan om de spanning te bewaren. Niet dat er niks meer te raden over bleef in de laatste afleveringen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:51 schreef glannie het volgende:
Het lijkt mij steeds duidelijker dat de moeder dood is, en dat de laatste aflevering(en) zullen draaien om hoe ze verliefd werden en ze kwam te overlijden.
Bitterzoet
Het probleem is hoe meer je haar ziektebed en begrafenis uitgebreider in beeld brengt, hoe vreemder het is dat de kinderen er nergens bij kunnen zijn. Of je moet weer met andere acteurs gaan werken. Bovendien vertelt Ted dan een verhaal aan zijn kinderen waar ze zelf bij zijn geweest.quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:01 schreef glannie het volgende:
Called it
[..]
Dat vind ik dus wel jammer. Dat het overlijden en de liefde niet wat is uitgediept, maar dat is dus denk ik gedaan om de spanning te bewaren. Niet dat er niks meer te raden over bleef in de laatste afleveringen.
quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:34 schreef iBenny het volgende:
Ik vind het wel grappig Penny (Lyndsy Fonseca) en Robin (Cobie Smulders) schelen in het echt maar 4 jaar
Dan zat ik blijkbaar enorm te suffenquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:49 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Zag je alleen van mijlenver aankomen.
Zo eens even kijken dan maarquote:http://tvcountdown.com/?c(...)c784=1&c267=1&c504=1 Genoeg op de buis nog.
LOLquote:Op dinsdag 1 april 2014 15:34 schreef iBenny het volgende:
Ik vind het wel grappig Penny (Lyndsy Fonseca) en Robin (Cobie Smulders) schelen in het echt maar 4 jaar
Dan hadden ze dus een 5 jarige, 9 jarige en 15 jarige Penny nodig die allemaal goed genoeg op elkaar lijken en het liefst niet praten. Allemaal best mogelijk maar ik snap wel dat ze niet al die moeite doen voor een paar scenes die alleen het verdriet van Ted en kinderen nog meer in beeld te brengen met een deel van het verhaal wat hij de kinderen ook niet hoeft te vertellen aangezien ze er zelf bij zijn geweest.quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:12 schreef glannie het volgende:
Is ook zo, maar ze is toch overleden toen die kinderen nog wel redelijk klein waren, 2024.
De oudste, Penny was toen 9 jaar, Luke was 7. Daar zou je wel een kindacteur voor kunnen casten die er redelijk op lijkt (en ze hoeven niks te zeggen).
Trouwens (bedenk ik me net), ze hebben in de laatste aflevering gewoon een kindacteur gecast voor Penny. Ted geeft in die scene een architectlesje aan Penny voor een gebouw in New York in 2020.
De moeder van HIMYD waarschijnlijkquote:Op dinsdag 1 april 2014 15:41 schreef Qi1 het volgende:
Ik vond het Barney-eind trouwens een beetje onvolledig. Wie is nou #31?
Find out! Next seasons of How I met your dad. Only on CBS.quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:41 schreef Qi1 het volgende:
Ik vond het Barney-eind trouwens een beetje onvolledig. Wie is nou #31?
Ze zullen ongetwijfeld meeerdere versies hebben opgenomenquote:Op dinsdag 1 april 2014 15:01 schreef Operc het volgende:
[..]
Ja dat wisten ze. Aangezien ze de scene met de kinderen hebben opgenomen aan het einde van seizoen 1.
Ik ben ook zeker niet ontevredenquote:Op dinsdag 1 april 2014 15:41 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Dan hadden ze dus een 5 jarige, 9 jarige en 15 jarige Penny nodig die allemaal goed genoeg op elkaar lijken en het liefst niet praten. Allemaal best mogelijk maar ik snap wel dat ze niet al die moeite doen voor een paar scenes die alleen het verdriet van Ted en kinderen nog meer in beeld te brengen met een deel van het verhaal wat hij de kinderen ook niet hoeft te vertellen aangezien ze er zelf bij zijn geweest.
Verder vond ik het juist wel mooi gedaan dat het hele verhaal wat Ted zo lang heeft lopen vertellen ook nog een doel had. Zo'n lang verhaal houden om dan te zeggen "Zo heb ik haar leren kennen en we leefden nog lang en gelukkig" is ook een saai einde.
Die laatste scene (met Ted en die twee kinderen) was toch al lang geleden opgenomen?quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:34 schreef iBenny het volgende:
Ik vind het wel grappig Penny (Lyndsy Fonseca) en Robin (Cobie Smulders) schelen in het echt maar 4 jaar
Yupquote:Op dinsdag 1 april 2014 15:51 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Die laatste scene (met Ted en die twee kinderen) was toch al lang geleden opgenomen?
Het deel van Ted hoeft niet destijds opgenomen te zijn, dat deel met de kinderen in ieder geval wel.quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:51 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Die laatste scene (met Ted en die twee kinderen) was toch al lang geleden opgenomen?
quote:
quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:42 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Find out! Next seasons of How I met your dad. Only on CBS.
Klopt, maar de voice over Ted zat aan het bureau zijn kinderen het verhaal te vertellen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:51 schreef Meke het volgende:
[..]
Voice over Ted heeft ooit gezegd dat hij nu nog steeds niet wist wat er gebeurd was, dus ik had het eigenlijk heel jammer gevonden als dat wel was gebeurd!
True that!quote:Op dinsdag 1 april 2014 16:46 schreef Burdie het volgende:
[..]
Klopt, maar de voice over Ted zat aan het bureau zijn kinderen het verhaal te vertellen.
Daarná ging hij pas richting de flat van Robin, en toen hadden ze het Pinapple Incident alsnog kunnen oplossen. Al was het maar alleen voor de kijker. Ik had het wel een leuke afsluiter gevonden
.
twitter:zachbraff twitterde op dinsdag 01-04-2014 om 17:31:55That HIMYM ending was the best April Fools joke ever. Real ones on tonight, guys! reageer retweet
quote:Op dinsdag 1 april 2014 17:48 schreef Evertjan het volgende:
twitter:zachbraff twitterde op dinsdag 01-04-2014 om 17:31:55That HIMYM ending was the best April Fools joke ever. Real ones on tonight, guys! reageer retweet
Oh! Dat was ik helemaal vergeten. FFFFUUUUUUU.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:19 schreef Burdie het volgende:
Het enige wat ik echt jammer vind is dat ze in het stukje 'heden' aan het einde van de aflevering niet nog even the pineapple incident hebben opgelost....
quote:Op dinsdag 1 april 2014 17:48 schreef Evertjan het volgende:
twitter:zachbraff twitterde op dinsdag 01-04-2014 om 17:31:55That HIMYM ending was the best April Fools joke ever. Real ones on tonight, guys! reageer retweet
Woa, enig idee welke die hele slechte is?quote:
Scrubs: Interns, het negende seizoen wat niet meer zoveel met de orginele serie te maken had. Dat hele hoge roze puntje is de laatste aflevering van de reguliere serie.quote:Op dinsdag 1 april 2014 18:33 schreef Meke het volgende:
[..]
Woa, enig idee welke die hele slechte is?
Nee daarvoor zit al een blauwe die echt intens laag zit, het blijkt s06e11 te zijn. Toffe site trouwens waar je dit voor al je series op kan zoeken; http://graphtv.kevinformatics.com/quote:Op dinsdag 1 april 2014 18:38 schreef Tweek het volgende:
[..]
Scrubs: Interns, het negende seizoen wat niet meer zoveel met de orginele serie te maken had. Dat hele hoge roze puntje is de laatste aflevering van de reguliere serie.
Deze moeder heeft niks met de spin-off te maken.quote:Op dinsdag 1 april 2014 19:27 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Aardig einde, maar voelde wel afgeraffeld. Omdat die moeder ook wel cool is is het toch wat jammer dat ze dood is, maar ben benieuwd wat ze in de spin-off kan. Dat Ted en Robin samen eindigen is wel een mooie afsluiter. Alhoewel het toch een beetje voelt als "mijn droomvrouw is dood, dan maar Robin, die was ook erg leuk"
quote:Op donderdag 22 maart 2007 00:45 schreef Zhenar het volgende:
Topserie!![]()
Denkt iemand anders ook dat de serie eindigt met dat Ted en Robin weer bij elkaar zijn en dat Ted dus ten tijde van het vertellen van Het Verhaal al van de moeder van zijn kinderen is gescheiden?
quote:
quote:Op donderdag 22 maart 2007 01:11 schreef Sc0tTy het volgende:
ik ook niet.. is raar verhaal omdat te vertellen over je ex...btw ik heb de kinderen al weer een tijdje niet gezien
quote:Op donderdag 22 maart 2007 09:07 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Als hij nog steeds samen is met de moeder van zijn kinderen, dan vertelt hij al twee seizoenen lang over zijn ex!![]()
Maar waarom zou het raar zijn als hij uiteindelijk weer van de moeder is gescheiden? Door te vertellen over zijn historie met Robin én de moeder van zijn kinderen probeert hij misschien uit te leggen waarom de relatie tussen hem en die moeder uiteindelijk is beëindigd.
Ik vind het helemaal niet zo’n vreemd idee.![]()
quote:Op donderdag 22 maart 2007 09:28 schreef Lod het volgende:
Maar toen hij voor het eerst tegen zijn kinderen sprak over Robin zei hij (vrijwel letterlijk): "And that's how I met your aunt Robin". Wat de geschiedenis ook moge zijn, je praat niet met iemand over zijn moeder als "je tante".
quote:Op donderdag 22 maart 2007 09:37 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Ik zeg toch juist dat Robin niet hun moeder is!
Ik denk aan het volgende scenario:
-Ted is met Robin
-De relatie gaat uit
-Ted ontmoet De Moeder (=niet Robin!)
-Ted en De Moeder krijgen kinderen
-Ted en De Moeder scheiden
-Ted en Robin komen weer samen
Waarschijnlijk zal de periode na "Ted ontmoet De Moeder" nooit uitgebreid in de serie worden verteld. Maar in de laatste aflevering zou Ted dan vertellen over hoe hij de moeder van zijn kinderen ontmoette (terwijl hij stiekem weet dat Robin zijn soulmate is). En dat hij dan iets zegt als "We got married, we got kids, we bought a house. We were planning to spend all of our lives together. But plans change." En dat uiteindelijk blijkt dat hij en Robin toch weer samen zijn gekomen.
Het zou zomaar kunnen![]()
quote:
Okee, dat de moeder dood zou gaan had ik dan niet voorspeldquote:Op donderdag 22 maart 2007 09:47 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Nee, leuk.
De relatie tussen Robin en Ted is al twee seizoenen lang de rode draad van de serie. Het zou op zich ook wel interessant zijn als ze uiteindelijk niet samen komen, omdat het leven zich nu eenmaal niet altijd zo ontwikkelt als je verwacht.
Maar aan de andere kant is het ook wel zo feelgood als de relatie waar een belangrijk deel van de serie om draait uiteindelijk tóch voorbestemd blijkt te zijn![]()
Dat heb je best wel fucking nice gedaanquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:30 schreef Zhenar het volgende:
Yihaa, called it 7 jaar geleden!
En omdat ik vind dat ik daarmee de serievoorspelmeester ben quote ik gewoon de hele discussie erover
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Okee, dat de moeder dood zou gaan had ik dan niet voorspeldMaar wel Ted & Robin
Ik vond het wel een mooi einde iig, al had ik het meer emo verwacht. Vond eigenlijk Lilly die besefte dat Robin uit de groep wilde stappen het meest emotionele. Alyson Hannigan doet verdrietig zo goed
quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:30 schreef Zhenar het volgende:
Yihaa, called it 7 jaar geleden!
En omdat ik vind dat ik daarmee de serievoorspelmeester ben quote ik gewoon de hele discussie erover
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Okee, dat de moeder dood zou gaan had ik dan niet voorspeldMaar wel Ted & Robin
Ik vond het wel een mooi einde iig, al had ik het meer emo verwacht. Vond eigenlijk Lilly die besefte dat Robin uit de groep wilde stappen het meest emotionele. Alyson Hannigan doet verdrietig zo goed
Duidelijk. In seizoen 5 wordt het allemaal al wat minder, toen hadden ze dat toch ook wel kunnen bedenken?quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:54 schreef Rucebo het volgende:
Wel jammer dat de laatste paar seizoenen van HIMYM nogal veel matige fillerafleveringen bevatten, al met al hadden ze het beter in een seizoen of 7 kunnen afronden, dan was het in zijn geheel genomen wel een betere serie geweest. Toch heb ik er de afgelopen jaren doorgaans met veel plezier naar gekeken.
Die eerste niet, die tweede is duidelijk Barney die 'the mannequin' uit z'n playbook doet.quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:11 schreef Gruisman het volgende:
Pictures & Photos of Cobie Smulders - IMDb
Pictures & Photos from "How I Met Your Mother" Last Forever: Part One (TV Episode 2014) - IMDb
Dit hebben we niet gezien toch? Hopelijk krijgen we ooit een langere versie te zien
quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:37 schreef Rosario het volgende:
[..]
Die eerste niet, die tweede is duidelijk Barney die 'the mannequin' uit z'n playbook doet.
Dat zou wel raar zijn als Ted dat hele proces nog een keer aan zijn kinderen uit legt die er zelf bij waren.quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:42 schreef Gruisman het volgende:
Vind het vooral jammer dat we het rouwproces van Ted niet kunnen meemaken. Was toch erg benieuwd hoe hij en zijn kinderen dat zouden verwerken en wat voor rol Lilly/Marshall/Barney en vooral Robin hierin zouden spelen.
Ja.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
Is die final slap al wel geweest trouwens?
Klopt. Ik zeg ook niet dat het logisch zou zijn. Maar ik vind het zonde dat het gekozen format van de makers dit soort cruciale momenten in een serie niet goed tot uiting laten komen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:43 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Dat zou wel raar zijn als Ted dat hele proces nog een keer aan zijn kinderen uit legt die er zelf bij waren.
Die pruik in uitgerekend de allerlaatste scene was wel echt verschrikkelijkquote:Op dinsdag 1 april 2014 23:04 schreef Hoogstaande het volgende:
Heeft iemand het trouwens al gehad over hoe gruwelijk lekker Cobie Smulders er uitzag gedurende deze finale?![]()
Afl. 22. Vlak voor dat Robin de bruiloft binnen komt lopen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
Is die final slap al wel geweest trouwens?
lang moeten terug zoekenquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:30 schreef Zhenar het volgende:
Yihaa, called it 7 jaar geleden!
En omdat ik vind dat ik daarmee de serievoorspelmeester ben quote ik gewoon de hele discussie erover
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Okee, dat de moeder dood zou gaan had ik dan niet voorspeldMaar wel Ted & Robin
Ik vond het wel een mooi einde iig, al had ik het meer emo verwacht. Vond eigenlijk Lilly die besefte dat Robin uit de groep wilde stappen het meest emotionele. Alyson Hannigan doet verdrietig zo goed
tijdens de bruiloftquote:Op dinsdag 1 april 2014 22:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
Is die final slap al wel geweest trouwens?
Seizoen 5 was eigenlijk ook precies the turning point, ja. Ik begon toen al een paar afleveringen minder te vinden.quote:Op dinsdag 1 april 2014 10:29 schreef Fir3fly het volgende:
Misschien als ze na seizoen 5 deze aflevering hadden gedaan was het nog wat geweest. Nu sloeg het nergens meer op.
Sowieso al een paar jaar een bagger serie, ik had niets beters verwacht.
De finale van Seinfeld werd tot Dexter jarenlang als de draak der seriefinales beschouwd, maar we hebben een nieuwe draak. Ongelofelijk.quote:Op dinsdag 1 april 2014 11:45 schreef Fukjoeman het volgende:
Wat een vreselijk einde. Dit sloeg echt als een tang op een varken.
Hele seizoen (en afgelopen seizoenen) over de liefde tussen Robin en Barney en de trouwerij, in 15 min om zeep geholpen. Compleet ongeloofwaardig
Barney met zn baby
De moeder die dood gaat
En als klap op de vuurpijl Ted en Robin
Dacht dat het na Lost qua finale niet slechter kon, maar dit was echt bagger.
HIJ WERD EEN FUCKING HOUTHAKKER EN Z'N ZUS GING DOOD. WHAT DE FUCK. Ik ben het echter niet met je eens, door de toewijding die ik aan HIMYM gaf voel ik me gewoon genaaid.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:41 schreef shiznuts het volgende:
Ach ja. Nog altijd een beter einde dan Dexter.
En het had ook zeker gewerkt als het na, laten we zeggen, seizoen 2 of 3 zo was uitgevoerd. Verder: realisme? We hebben het over een Amerikaanse sitcom, televisie-fictie. How I Met had al zijn fair share aan realisme (verlies van familie, veranderingen in je vriendenkring, liefdesperikelen, drankmisbruik (ZE ZITTEN ALTIJD IN EEN BAR)), aan het eind van de dag is het feelgood-tv. I don't feel good. Het is een menselijk einde, nou nou. Daar zaten de kijkers globaal duidelijk op te wachten.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:42 schreef iBenny het volgende:
Het wordt een kuteinde gevonden omdat het een menselijk einde is en geen Hollywood-slot.
Ik vond het juist een tof einde waar vanaf het begin af aan al goed is over nagedacht.
Ze hebben een scène geknipt; er was een scène geschoten met Ted en Robin tijdens een lunch waar ze het onder andere nog over haar bullfighting-avontuur hadden. Misschien ook over de pineapple?quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:19 schreef Burdie het volgende:
Het enige wat ik echt jammer vind is dat ze in het stukje 'heden' aan het einde van de aflevering niet nog even the pineapple incident hebben opgelost....
...Nu heb ik de theorie dat Carl, die zijn 06 op Ted z'n arm schreef, een ananas meegaf ofzo. Dan kwam Barney er uiteindelijk dus achter maar heeft hij het Ted nooit verteld... Ofzo, I dunno.quote:Op dinsdag 1 april 2014 23:06 schreef BrainOverfloW het volgende:
[ afbeelding ]
Deze scene miste ook in de finale.
Hallo, ze zijn Breaking Bad niet. Plus dit einde werd ook al in 2007 getheoriseerd. Bagger.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:32 schreef Operc het volgende:
[..]
De boodschap is dan ook: "Het leven is onvoorspelbaar." Die boodschap hebben ze prima weten uit te dragen vind ik.
Ik had een headset op; luister heel goed naar de soort ruis of meer technische piep in de achtergrond bij de verschillende beelden. Je hoort het verschil.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:37 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ook erg matig gedaan met het eind-gesprek tussen Ted en z'n kinderen qua continuity. Ik bedoel, ik snap dat er jaren tussen het shot van de kinderen op de bank en het shot van Ted achter z'n bureau zit maar zorg dan op z'n minst dat de omgeving een beetje overeen komt. Nu zie je overduidelijk aan het licht, de kamer en alle spullen op het bureau dat het totaal niet overeen komt.
Slordig.
Dit gaat raar klinken maar, hadden ze daar de serie beëindigd, dan was het goed voor mij geweest. Geen Hollywood-ending, maar je weet dat het eraan komt. Dat het allemaal goedkomt. Hoe het nu is noem ik niet 'goedkomen'. Barney een pa die alimentatie aan een gezichtsloze girl 31 moet betalen (die theorie uit dit topic van 'dochter is stiekem toch van Robin!' vond ik héél mooiquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:44 schreef Tijgerprint92 het volgende:
Dit is voor mij toch wel veruit de sterkste scene uit heel de serie. Al zag je hier wel al aankomen dat Ted en Tracy er aan het einde niet beide meer zouden zijn. Uit deze scene kwam echt naar voren dat Ted de ware had gevonden welke hem uiteindelijk Robin zou doen vergeten. De finale maakt dit gewoon helemaal kapot en alles moet wijken om hem te laten eindigen met Robin.
Het verbaast me dat ik me zo kan irriteren over een einde van een serie maar dit komt waarschijnlijk doordat het weer een seriefinale is die enorm teleurstelt en ik dit juist bij how i met your mother klote vind.
Ergens in de aflevering zie je Lily ook geld aan Marshall geven. Snapte de callback toen niet zo.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:44 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Heeft Marshal overigens nu niet die weddenschap gewonnen? Hii zei immers dat T en R met elkaar zouden eindigen.
Ze deden wel al die moeite om zich strikt aan die beelden en daarmee ook het einde uit 2006 te houden...quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:41 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Dan hadden ze dus een 5 jarige, 9 jarige en 15 jarige Penny nodig die allemaal goed genoeg op elkaar lijken en het liefst niet praten. Allemaal best mogelijk maar ik snap wel dat ze niet al die moeite doen voor een paar scenes die alleen het verdriet van Ted en kinderen nog meer in beeld te brengen met een deel van het verhaal wat hij de kinderen ook niet hoeft te vertellen aangezien ze er zelf bij zijn geweest.
Verder vond ik het juist wel mooi gedaan dat het hele verhaal wat Ted zo lang heeft lopen vertellen ook nog een doel had. Zo'n lang verhaal houden om dan te zeggen "Zo heb ik haar leren kennen en we leefden nog lang en gelukkig" is ook een saai einde.
Sluit ik me bij aan. Maar wel zonde dat zo'n mooie finale (hij was mooi, tot...) in de laatste 5 minuten, bij de eigenlijk meest-verwachte scène (want we wisten al zeker 5 jaar dat 'ie op de plank klaarlag) kapotgeslagen wordt. "We're gonna wreck this place with sledgehammers!"quote:Op dinsdag 1 april 2014 16:33 schreef Rosario het volgende:
Prima einde van een uiteindelijk matige serie.
Heb een box van seizoen 1 t/m 5, denk dat ik het daar maar bij hou.
Dit. En het is ineens wel heel erg afgeraffeld. Prima dat de makers aan het begin al wisten hoe het ging eindigen (de beelden van dochter en zoon waren volgens mij al veel eerder opgenomen aan hun uiterlijk te zien), dus dan heb je 9 seizoenen om daar naartoe te werken. Dan moet je niet 8 jaar in 8 seizoenen stoppen, vervolgens een weekend in 22 afleveringen en dan 20 jaar in 2 afleveringen. Beetje krom. Nu wordt de opbouw van de moeder (hele fijne en waardevolle toevoeging aan de serie) eigenlijk teniet gedaan.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:46 schreef Beaudelaire het volgende:
Het is voor mij persoonlijk niet het einde dat het probleem was. Het is mooi, want Ted heeft toch ware liefde gevonden (Tracy), maar die is helaas overleden. Daarna is hij weer terug gegaan naar zijn 'jeugd'liefde, Robin. Prima.
Maar het ergste en het probleem in mijn ogen is hoe het gebracht is. Seizoenen lang hebben wij geïnvesteerd in de moeder en dan wordt er ineens bijzin even gezegd dat ze overleden is. Ze verdiende veel en veel meer krediet.
Daar konden ze ook moeilijk omheen. Dan zou het verhaal afgesloten worden zonder enige reactie van de kinderen. Of ze moeten nieuwe opnamen maken terwijl die kids al volwassen zijn, dat werkt ook niet.quote:Op dinsdag 1 april 2014 23:38 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ze deden wel al die moeite om zich strikt aan die beelden en daarmee ook het einde uit 2006 te houden..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |