Bijna elke manquote:Op woensdag 26 maart 2014 13:40 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Elke man zou het met Anouk willen doen.
Hell to the fuck no.quote:Op woensdag 26 maart 2014 13:40 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Elke man zou het met Anouk willen doen.
Dat jij daar nee tegen zegtquote:Op woensdag 26 maart 2014 13:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hell to the fuck no.
En weet ze deze keer wel van wie het is?.
Correctquote:Op woensdag 26 maart 2014 14:05 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Dat jij daar nee tegen zegt![]()
Jij ligt elke willekeurige FOK!ster aan te stampen, en dan nee tegen Anouk zeggen
Precies. Ze ziet eruit alsof ze hoog zwanger is. Zal wel weer iets met reklame te maken hebben zodat ze weer een leuk bedrag kan cashen en minder hoeft te werkenquote:Op woensdag 26 maart 2014 14:05 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik geloof er geen snars van. Met zo'n buik waren er al lang geruchten geweest van een zwangerschap of heeft ze 2 maanden thuis gezeten?
Of een watermeloen, dat kan ook.quote:Op woensdag 26 maart 2014 14:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
Volgens mij heeft ze gewoon wat kussens onder haar shirt gedaan.
[ afbeelding ]
Dat lijkt mij ook!quote:Op woensdag 26 maart 2014 14:31 schreef Duderinnetje het volgende:
Volgens mij is het heel tof om kind van Anouk te zijn.
Ondanks de verschikkelijke namen.
Don't stick your dick in crazyquote:Op woensdag 26 maart 2014 13:40 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Elke man zou het met Anouk willen doen.
Heeft Willeke Alberti ook.quote:Op woensdag 26 maart 2014 16:51 schreef Mint_Clansell het volgende:
Vast weer een neger!
Oh ja, 5 kinderen van 3 verschillende mannen.
Same here. En alsof er geen mensen zijn die haar met die buik gezien hebben dan. Die hadden dan heus niet allemaal hun mond gehouden. Zou je denken.quote:Op woensdag 26 maart 2014 19:57 schreef TheVulture het volgende:
Ik zet in op een grap, 1 april of een reclamespot, ze heeft ineens een buik van iemand die elk moment kan bevallen
quote:Fans twijfelen aan zwangerschap Anouk
© bruno.
FOTO Zangeres Anouk Teeuwe is in verwachting van haar vijfde kind. 'A perfect addition to the family. Beyond excited', schrijft Anouk op Facebook en Instagram. Daarbij plaatste ze een foto van haar dikke buik. Omdat niet goed te zien is of het om een recente foto gaat, trekken fans het nieuws nog in twijfel. Anouks manager heeft echter bevestigd dat de zangeres een baby krijgt.
Wie de vader is van het kindje, blijft voorlopig geheim. Wel is bekend dat het een jongetje wordt en dat Anouk deze zomer is uitgerekend.
Verwarring
Sommige fans van de zangeres twijfelen aan de zwangerschap. Zo zegt iemand dat de foto al vijf jaar oud is. Een ander meent dat bij Anouk een tatoeage ontbreekt, wat inderdaad zou duiden op een oude foto. Anderen geloven niet dat de Haagse haar buik zo lang verborgen heeft kunnen houden.
Op de wedervraag of het een 1 aprilgrap is geeft de woordvoerder van de Haagse artiest geen antwoord.
Alleen doen
In december liet Anouk nog weten dat ze gelukkig is als single. 'Maar het is ook wel lekker om met niemand te hoeven overleggen. Ik ben liever alleen dan de manier waarop het de afgelopen jaren ging: dat er wel iemand is, maar ik het uiteindelijk toch allemaal alleen moet doen. Ik leef met de dag. Het is goed zo', zei ze daarover.
Tot 1998 was de zangeres getrouwd met haar toenmalige manager Edwin Jansen. In 2004 volgde een tweede huwelijk met Remon Stotijn, de frontman van de band Postmen. Met hem kreeg Anouk drie kinderen: Benjahmin Kingsley, Elijah Jeramiah en Phoenix Ray. In 2008 ging het koppel uit elkaar. Twee jaar later werd Jesiah Dox geboren, uit een relatie met de rapper Robert Coenen (Unorthadox). Die liep spaak in 2010.
Nee hoor, niemand in dit topic.quote:Op donderdag 27 maart 2014 14:24 schreef Dizer het volgende:
Mijn God zeg... 2 maanden geleden had zo nog een platte buik. Nu zo een dikke buik dat ze lijkt alsof ze elk moment kan gaan bevallen. Niemand die zich afvraagt of ze een 1 april grap maakt?
RTL Boulevard twijfelde ook.quote:Op donderdag 27 maart 2014 15:42 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik bedoel in de media en de reactie buiten FOK!
Was alles maar zo snel als Vodafone Red?quote:Op woensdag 26 maart 2014 19:57 schreef TheVulture het volgende:
Ik zet in op een grap, 1 april of een reclamespot, ze heeft ineens een buik van iemand die elk moment kan bevallen
quote:do 27 mrt 2014, 13:16
Zwangerschap Anouk geen reclamestunt
van onze redactie
De zwangerschap van Anouk blijkt geen reclamestunt te zijn. Althans, Centraal Beheer Achmea ontkent er iets mee te maken te hebben.
Foto: Facebook
Dj Lex Gaarthuis belde in 100% Wakker met het Nederlandse verzekeringsbedrijf. Vorig jaar doken er namelijk beelden van een stomdronken Anouk op, maar die bleken in scčne te zijn gezet voor de reclame 'Even Apeldoorn bellen'.
Ontkend wordt dat het opnieuw om een reclamestunt gaat. ''Wij zijn niet betrokken bij de zwangerschap van Anouk'', aldus de persvoorlichter.
Anouk onthulde woensdag op Twitter zwanger te zijn van haar vijfde kind, en deelde een foto van zichzelf met een enorme buik. Haar manager bevestigde de zwangerschap, maar getwijfeld wordt of het gaat om een grap.
Daar is niks vaags aan. Ze zeggen hier gewoon dat ze met al hun zwaargeschapen verzekeringsadviseurs géén creampie-gangbang met Anouk als slachtoffer hebben gedaan. That's it.quote:Op donderdag 27 maart 2014 17:44 schreef Kim-Holland het volgende:
''Wij zijn niet betrokken bij de zwangerschap van Anouk'', aldus de persvoorlichter.
Beetje een vage zin.
quote:Op donderdag 27 maart 2014 17:46 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Daar is niks vaags aan. Ze zeggen hier gewoon dat ze met al hun zwaargeschapen verzekeringsadviseurs géén creampie-gangbang met Anouk als slachtoffer hebben gedaan. That's it.
Zijn die namen echt?quote:Op woensdag 26 maart 2014 13:27 schreef BasEnAad het volgende:
Elijah Jeramiah Stotijn
Jesiah Dox Coenen
Benjahmin Kingsley Stotijn
Phoenix Ray Stotijn
????
![]()
Oh leuk, een broertje voor Vegas.... dat zou wel humor zijn; een zus Phoenix en een zus Vegasquote:Op woensdag 26 maart 2014 17:35 schreef bloodymary1 het volgende:
Ze werkt nu wel samen met Afrojack...
Of anders Xander de Buisonjé, of Sjonnie de Mol jr, of Hans Kraaij jr, of Ruud Gullit, of Badr, of ehhhhquote:
Zal dan wel een stuiterbal worden!quote:Op vrijdag 28 maart 2014 10:56 schreef controlaltdelete het volgende:
Zou wel leuk zijn tussen al die gekleurde kindjes een witte
De letter 'h' komt wel uitzonderlijk veel voor in al die voornamen.quote:Op woensdag 26 maart 2014 13:27 schreef BasEnAad het volgende:
Elijah Jeramiah Stotijn
Jesiah Dox Coenen
Benjahmin Kingsley Stotijn
Phoenix Ray Stotijn
????
![]()
#5: Hansjeh Teeuwe.quote:Op maandag 31 maart 2014 21:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
De letter 'h' komt wel uitzonderlijk veel voor in al die voornamen.
Benjahminquote:Op maandag 31 maart 2014 21:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
De letter 'h' komt wel uitzonderlijk veel voor in al die voornamen.
Eigenlijk was Jesiah ook nog anders gespeld, met (net als in de andere jongensnamen) een "jah" erin...quote:Op maandag 31 maart 2014 21:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
De letter 'h' komt wel uitzonderlijk veel voor in al die voornamen.
Heeft ze toch mooi haar topicje hier gekregen.quote:Op maandag 31 maart 2014 22:12 schreef Baran09 het volgende:
Morgen horen we dat het een 1-aprilgrap was!
Leest de Televaag mee hier ? en breit een pagina ervan?quote:Op woensdag 26 maart 2014 17:35 schreef bloodymary1 het volgende:
Ze werkt nu wel samen met Afrojack...
Dat was ook mijn eerste gedachte, en dan ook nog eens dat "Gek dat zijn naam niet eerder genoemd is"..... dat was zo ongeveer de eerste naam die hier genoemd werdquote:Op maandag 7 april 2014 11:14 schreef AnneX het volgende:
[..]
Leest de Televaag mee hier ? en breit een pagina ervan?
A-not-mine?quote:Op maandag 7 april 2014 11:53 schreef Anosmie het volgende:
Als dat waar is zet ik mn geld op Nihcolijah
quote:Op maandag 7 april 2014 11:14 schreef AnneX het volgende:
[..]
Leest de Televaag mee hier ? en breit een pagina ervan?
Ik solliciteer meequote:Op maandag 7 april 2014 13:22 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Misschien moet ik eens gaan solliciteren bij de Televaag.
quote:Op woensdag 26 maart 2014 13:27 schreef BasEnAad het volgende:
Elijah Jeramiah Stotijn
Jesiah Dox Coenen
Benjahmin Kingsley Stotijn
Phoenix Ray Stotijn
????
![]()
Dat van de Bijbelse namen zakt wel af; de bovenste heeft er nog twee, maar de onderste volgens mij geen een meer.quote:Op maandag 7 april 2014 18:36 schreef bloempje-moi het volgende:
Ik vind het opmerkelijk dat het zoveel Bijbelse namen zijn. Na vier keer zou ik toch wat gaan oppassen met Bijbelse verwijzingen.
"jah" was meer de invloed van remon had ik destijds de indruk en die heeft ze bij jesiah in tweede instantie niet doorgezet gezien de latere wijziging van schrijfwijzequote:Op maandag 7 april 2014 21:12 schreef Leandra het volgende:
Jahweh ontbreekt nog.... wel weer de "jah" erin.
Hmmz.... zou ze die "jah" iedere keer in de namen hebben gedaan omdat het uit Jahweh komt?
maar de onderste is niet de jongste dus dat gaat niet helemaal opquote:Op maandag 7 april 2014 21:13 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat van de Bijbelse namen zakt wel af; de bovenste heeft er nog twee, maar de onderste volgens mij geen een meer.
quote:'Anouk is in verwachting van haar oude drummer'
De vader van het vijfde kind van Anouk is haar oude drummer Satindra Kalpoe. Dat beweert althans een ingewijde in RTL Boulevard.
De Surinaams-Nederlandse muzikant speelde tot 2001 in haar band, maar de twee zouden nog goed contact hebben.
De 39-jarige zangeres verraste in maart vriend en vijand met haar vijfde zwangerschap en maakte toen ook meteen bekend zwanger te zijn van een jongetje. Over de vader van haar zoon wordt flink gefluisterd. Anouk wil daar nog steeds niets over zeggen.
De zangeres heeft al vier kinderen. Met haar ex-man Remon Stotijn, bekend van de Nederlandse groep Postmen, kreeg ze twee jongens en een meisje. Uit haar relatie met rapper Unorthadox, die ze aan de kant zette toen bleek dat hij haar meerdere keren had bedrogen, werd een zoon geboren.
Miserie etc.quote:
Het zal ook eens geen neger met lange piemol zijn bij haar.quote:
Jaloers?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 17:15 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Het zal ook eens geen neger met lange piemol zijn bij haar.
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 17:15 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Het zal ook eens geen Fokker neger met lange piemol zijn bij haar.
quote:'Satindra is niet vader Anouks baby'
De Surinaams-Nederlandse drumvirtuoos Satindra Kalpoe (43) is zeer waarschijnlijk niet de vader van de baby waarvan rockchick Anouk Teeuwe (39) nu ruim 7 maanden in verwachting is. Volgens Shirma Rouse, de zangeres uit het laatste seizoen van The Voice of Holland, is dat 'zo goed als onmogelijk'.
Zij kent Satindra als vriend en collega uit de popscene in Rotterdam. Shirma, bulderend van de lach: 'Satindra de vader van haar kindje? Dat kan helemaal niet. Hij heeft al jaren een stabiele relatie met zijn vriendin en heeft met haar een rijtje kinderen.'
Over een mogelijke 'scheve schaats' van Kalpoe met Anouk is ze stellig. 'Zo zit hij bij mijn weten niet in elkaar.' De speculaties over de verwekker van Anouks baby zijn niet van de lucht. Dj Afrojack heeft inmiddels ontkend en Anouk zelf hult zich nog altijd in stilzwijgen.
nou ja, daarna nuanceert ze t door te zeggen dat hij bij haar weten niet zo in elkaar zitquote:Op donderdag 19 juni 2014 07:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Wat naďef om te denken dat hij geen scheve schaats gereden kan hebben.
Aan de andere kant kan het gerucht dat hij de vader zou zijn met het grootste gemak uit de duim van Evert zijn gevallen, dus dan is het de vraag maar wat naďever is, denken dat hij geen scheve schaats heeft gereden of denken dat de duim van Evert alwetend is.quote:Op donderdag 19 juni 2014 07:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Wat naďef om te denken dat hij geen scheve schaats gereden kan hebben.
http://www.telegraaf.nl/p(...)_van_een_zoon__.htmlquote:Anouk bevallen van een zoon
van onze redactie
Anouk is bevallen van een zoon. Dat maakt de zangeres zondagavond bekend via Facebook.
Foto: Facebook Anouk
"Sion Jethro is ook blij!," schrijft ze kort nadat het Nederlands elftal met 2-1 van Mexico wint. "In zijn dromen!"
Anouks vijfde kind ligt op bed met een oranje overtrek en heeft een medaille in zijn hand met de Nederlandse vlag. Wie de vader is van het jochie is nog onbekend.
Anouk heeft met haar ex Remon Stotijn drie kinderen: Benjahmin Kingsley, Elijah Jeremiah en Phoenix Ray. Rapper Unorthodox is de vader van Anouks jongste zoon Jesiah Dox.
Ik vind het opvallender dat er zoveel Hebreeuwse namen bijzitten...quote:
Staat er alquote:Op zondag 29 juni 2014 23:06 schreef Leandra het volgende:
Foto er ook maar even bij dan?
[ afbeelding ]
Ja, in 19 seconden kan dat dubbel gaan..... moest de link naar haar FB-pagina er ook nog inzetten.quote:
Ja ik weet nooit hoe ik foto's van een website moet plaatsen anders had ik er wel een foto bij gedaan!quote:Op zondag 29 juni 2014 23:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, in 19 seconden kan dat dubbel gaan..... moest de link naar haar FB-pagina er ook nog inzetten.
It happens.... sometimes.
5de kind, 4de zoon... vader (vooralsnog) onbekend, hoewel ik er van uitga dat Anouk prima weet wie de vader is.quote:Op zondag 29 juni 2014 23:21 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ja ik weet nooit hoe ik foto's van een website moet plaatsen anders had ik er wel een foto bij gedaan!
Dit is haar 5e zoon toch? Al bekend wie de vader is?
Afrojackquote:Op zondag 29 juni 2014 23:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
5de kind, 4de zoon... vader (vooralsnog) onbekend, hoewel ik er van uitga dat Anouk prima weet wie de vader is.
Het interesseert me eigenlijk ook geen kut om eerlijk te zijnquote:Op zondag 29 juni 2014 23:26 schreef Leandra het volgende:
Eerlijk gezegd snap ik het gedoe erover niet zo, en ben ik erg benieuwd naar het effect dat de kleuren in de kamer op de foto hebben....
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Was ik maar een kind van Anouk.![]()
Er is nauwelijks een leukere moeder te bedenken.
Hoezo?quote:Op maandag 30 juni 2014 04:05 schreef Mint_Clansell het volgende:
Jammer dat onze 'queen of pop' een dellerige tokkie is.
Vind ik ook hoor, Anouk weet gewoon wat ze wil.quote:Op maandag 30 juni 2014 07:31 schreef doeka het volgende:
[..]
Hoezo?
Niks Tokkie. Ze is, overduidelijk, heel blij met haar kinderen en heeft haar leven op de rit.
Ja, Everybody's Wife.quote:Op maandag 30 juni 2014 07:31 schreef doeka het volgende:
[..]
Hoezo?
Niks Tokkie. Ze is, overduidelijk, heel blij met haar kinderen en heeft haar leven op de rit.
Nou ja, iig niet wie ze wilquote:Op maandag 30 juni 2014 09:06 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Vind ik ook hoor, Anouk weet gewoon wat ze wil.
quote:Op maandag 30 juni 2014 13:43 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb er geen problemen mee, anno 2014 moet je toch als vrouw lekker zelf weten hoe je het allemaal regelt.
Alhoewel het natuurlijk wel zo is dat als het 'Chantal van 3 huizen verderop' was iedereen het een tokkie en snol zou vinden, maar omdat het Anouk is, is het stoer, en knap, en bewonderenswaardig. Dus in die zin hebben een hoop lui wel een pakje boter op hun hoofd.
Als Chantal van 3 huizen verderop in een sociale huurwoning met maximale huurtoeslag woont, dan zullen de buren (meestal van hetzelfde kaliber als Chantal), zich waarschijnlijk eerder in dat soort bewoordingen uitlaten dan wanneer Chantal in een villawijk woont en helemaal niets en niemand nodig heeft om haar kinderen te kunnen verzorgen.quote:Op maandag 30 juni 2014 13:43 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb er geen problemen mee, anno 2014 moet je toch als vrouw lekker zelf weten hoe je het allemaal regelt.
Alhoewel het natuurlijk wel zo is dat als het 'Chantal van 3 huizen verderop' was iedereen het een tokkie en snol zou vinden, maar omdat het Anouk is, is het stoer, en knap, en bewonderenswaardig. Dus in die zin hebben een hoop lui wel een pakje boter op hun hoofd.
Nee? Omdat ze na een stukgelopen huwelijk en een vreemdgaande partner weer een kind met een ander gekregen heeft weet ze niet wie ze wil?quote:
Dat dus, dat is wel een wereld van verschil vind ik!quote:Op maandag 30 juni 2014 13:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als Chantal van 3 huizen verderop in een sociale huurwoning met maximale huurtoeslag woont, dan zullen de buren (meestal van hetzelfde kaliber als Chantal), zich waarschijnlijk eerder in dat soort bewoordingen uitlaten dan wanneer Chantal in een villawijk woont en helemaal niets en niemand nodig heeft om haar kinderen te kunnen verzorgen.
ook bij chantal zou ik me er niet druk over maken, zolang ze er zelf goed voor zorgt en niet dr handje ophoudtquote:Op maandag 30 juni 2014 13:43 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb er geen problemen mee, anno 2014 moet je toch als vrouw lekker zelf weten hoe je het allemaal regelt.
Alhoewel het natuurlijk wel zo is dat als het 'Chantal van 3 huizen verderop' was iedereen het een tokkie en snol zou vinden, maar omdat het Anouk is, is het stoer, en knap, en bewonderenswaardig. Dus in die zin hebben een hoop lui wel een pakje boter op hun hoofd.
Ze zou ook eens een partner kunnen zoeken waarbij je niet vanaf moment 1 ziet dat het een brok tuig isquote:Op maandag 30 juni 2014 13:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee? Omdat ze na een stukgelopen huwelijk en een vreemdgaande partner weer een kind met een ander gekregen heeft weet ze niet wie ze wil?
Wat is dat toch voor nonsens, had ze bij de vreemdganger moeten blijven omdat het al de tweede relatie was waar ze een kind mee kreeg?
Dat betekent nog niet dat je dan ook maar van een aantal vaders kinderen moet gaan lopen baren.quote:Op maandag 30 juni 2014 13:55 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ook bij chantal zou ik me er niet druk over maken, zolang ze er zelf goed voor zorgt en niet dr handje ophoudt
ook mensen met als opmerkingen dellerig etcalsof die hun hele leven één sexpartner hebben
Ik ben geen fan van Anouk, maar met die eerste man is ze toch gewoon jaren getrouwd geweest. Hoezo tuig?quote:Op maandag 30 juni 2014 13:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze zou ook eens een partner kunnen zoeken waarbij je niet vanaf moment 1 ziet dat het een brok tuig is.
wie bepaalt dat, jij?quote:Op maandag 30 juni 2014 13:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat betekent nog niet dat je dan ook maar van een aantal vaders kinderen moet gaan lopen baren.
Dus ze had een eventuele kinderwens maar gewoon overboord moeten gooien toen bleek dat vader #2 het met zo ongeveer iedereen, en zelfs in haar eigen huis, deed?quote:Op maandag 30 juni 2014 13:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat betekent nog niet dat je dan ook maar van een aantal vaders kinderen moet gaan lopen baren.
getint=tuig denk ikquote:Op maandag 30 juni 2014 13:58 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Ik ben geen fan van Anouk, maar met die eerste man is ze toch gewoon jaren getrouwd geweest. Hoezo tuig?
Het is in reactie op jouw opmerking over meerdere sekspartners, dame.quote:
Ze doet maar, maakt mij niet uit. Maar een keuze voor meerdere sekspartners betekent nog niet dat je dan ook maar van meerdere vaders kinderen moet gaan krijgen. Of moeten we dat al helemaal normaal gaan vinden?quote:Op maandag 30 juni 2014 13:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dus ze had een eventuele kinderwens maar gewoon overboord moeten gooien toen bleek dat vader #2 het met zo ongeveer iedereen, en zelfs in haar eigen huis, deed?
Of had ze bij hem moeten blijven omdat hij al vader #2 was?
dat is me duidelijk, blijft nog de vraag staan:quote:Op maandag 30 juni 2014 14:04 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het is in reactie op jouw opmerking over meerdere sekspartners, dame.
Ze had dus geen kinderen meer mogen krijgen nadat ze bedonderd was door vader #2 omdat ze hem om zijn vreemdgaan de deur gewezen heeft?quote:Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ze doet maar, maakt mij niet uit. Maar een keuze voor meerdere sekspartners betekent nog niet dat je dan ook maar van meerdere vaders kinderen moet gaan krijgen. Of moeten we dat al helemaal normaal gaan vinden?
Het gaat toch niet over Anouk alleen? Er wordt in het algemeen gesteld dat dit allemaal maar geen probleem is, want 'we hebben toch allemaal meerdere sekspartners'?quote:Op maandag 30 juni 2014 14:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze had dus geen kinderen meer mogen krijgen nadat ze bedonderd was door vader #2 omdat ze hem om zijn vreemdgaan de deur gewezen heeft?
Ze is eerst jaren getrouwd geweest, heeft 3 kinderen met partner #1 gehad, vervolgens had ze een relatie met partner #2 en kreeg een kind met hem, en toen bleek dat hij van vreemdgaan zo ongeveer z'n dagbesteding maakte heeft ze hun relatie beëindigd, maar ik begrijp dat ze daarmee haar kinderwens dus ook had moeten beëindigen?
En dit....quote:Op maandag 30 juni 2014 14:09 schreef Ole het volgende:
Nou nou..
Misschien was deze zwangerschap niet gepland, maar wilde ze geen abortus.
En inderdaad, ze kan er prima zelf voor zorgen.Zie het probleem niet zo.
Nou ik denk dat als Chantal in een villawijk zou wonen, haar buren zich in niet in minder dan dergelijke bewoordingen zullen uitlaten hoor. Het is al 'not done' om in de verkeerde auto te rijden bij wijze van spreken, laat staan dat je van 3 verschillende donkere vaders kinderen zou hebben. Ook al kun je jezelf prima redden.quote:Op maandag 30 juni 2014 13:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als Chantal van 3 huizen verderop in een sociale huurwoning met maximale huurtoeslag woont, dan zullen de buren (meestal van hetzelfde kaliber als Chantal), zich waarschijnlijk eerder in dat soort bewoordingen uitlaten dan wanneer Chantal in een villawijk woont en helemaal niets en niemand nodig heeft om haar kinderen te kunnen verzorgen.
misschien moet je even verduidelijken wat t probleem volgens jou is, ik zie namelijk echt niet hoe het onze zaak is van hoeveel mannen een ander kinderen heeft en waarom ik t zou moeten afkeurenquote:Op maandag 30 juni 2014 14:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het gaat toch niet over Anouk alleen? Er wordt in het algemeen gesteld dat dit allemaal maar geen probleem is, want 'we hebben toch allemaal meerdere sekspartners'?
Mijn probleem is jouw redenering t.a.v. dat 'we toch allemaal meerdere sekspartners hebben' en dat het net zo geaccepteerd zou moeten zijn om dan ook van meerdere sekspartners kinderen op de wereld te zetten.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:18 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
misschien moet je even verduidelijken wat t probleem volgens jou is, ik zie namelijk echt niet hoe het onze zaak is van hoeveel mannen een ander kinderen heeft en waarom ik t zou moeten afkeuren
zolang die kinderen niet van mijn geld vreten kan ik me er echt niet druk om maken
Wat mij betreft gaat het wel om Anouk, die is immers prima in staat haar kinderen zelf op te voeden, op alle vlakken.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het gaat toch niet over Anouk alleen? Er wordt in het algemeen gesteld dat dit allemaal maar geen probleem is, want 'we hebben toch allemaal meerdere sekspartners'?
Praat ik Chinees, of zo?quote:Op maandag 30 juni 2014 14:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wat mij betreft gaat het wel om Anouk, die is immers prima in staat haar kinderen zelf op te voeden, op alle vlakken.
Maar is het probleem nou dat ze kinderen met verschillende partners krijgt of gaat het puur om het fysieke zwanger zijn van verschillende mannen?
Sorry hoor, de kleur van de kinderen is nou ook nog een probleem?quote:Op maandag 30 juni 2014 14:16 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Nou ik denk dat als Chantal in een villawijk zou wonen, haar buren zich in niet in minder dan dergelijke bewoordingen zullen uitlaten hoor. Het is al 'not done' om in de verkeerde auto te rijden bij wijze van spreken, laat staan dat je van 3 verschillende donkere vaders kinderen zou hebben. Ook al kun je jezelf prima redden.
Voor mij niet. Ik heb het over de gemiddelde villawijk.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Sorry hoor, de kleur van de kinderen is nou ook nog een probleem?
WTF?
Ja ik vraag me echt af of het een probleem is dat ze van 3 verschillende mannen een kind gekregen heeft, of dat het ook een probleem was geweest als ze met 2 verschillende partners kinderen had geadopteerd en dan nu nog een kind in haar eentje had geadopteerd?quote:
Het is allemaal net zo normaal als meerdere sekspartners hebben, kennelijk.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja ik vraag me echt af of het een probleem is dat ze van 3 verschillende mannen een kind gekregen heeft, of dat het ook een probleem was geweest als ze met 2 verschillende partners kinderen had geadopteerd en dan nu nog een kind in haar eentje had geadopteerd?
Ik weet niet waar je je kennis over de gemiddelde villawijk vandaan haalt, maar het is BS.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:23 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Voor mij niet. Ik heb het over de gemiddelde villawijk.
Ik snap niet dat het aantal sekspartners een issue is waar anderen iets mee te maken hebben, ze heeft ze niet tegelijk, niemand heeft er last van, maar kennelijk mag iedereen het een schande vinden, sterker nog, men doet het overkomen alsof ze sneller van sekspartner wisselt van tandenborstel.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het is allemaal net zo normaal als meerdere sekspartners hebben, kennelijk.
Ja natuurlijk.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je je kennis over de gemiddelde villawijk vandaan haalt, maar het is BS.
Het ging om de bewoording "Tokkie", en de kans dat een Tokkie de buurvrouw 3 deuren verderop zo noemt is beduidend groter dan dat een villawijkbewoner de buurvrouw 3 deuren verderop zo noemt.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:30 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Ja natuurlijk.
Ik heb geen enkel probleem met Anouk en de hoeveelheid kinderen en de kleur van die kinderen en de hoeveelheid vaders. Moet ze allemaal zelf weten, ik heb er geen last van.
Ik reageerde op jouw statement dat er in een achterbuurt door de buren heftiger op gereageerd zou worden dan in een villawijk. Wat gewoon niet waarschijnlijk is, om de simpele reden dat ''Chantal met kinderen van 3 verschillende vaders" in een villawijk meer uit de toon zou vallen dan in een sociale achterstandswijk.
Maar goed, jij denkt dat het niet zo is. Ook prima.
Vraag dat aan degene die het aantal sekspartners opvoerde als argument. Waar ik nota bene rechtstreeks op reageerde.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik snap niet dat het aantal sekspartners een issue is waar anderen iets mee te maken hebben, ze heeft ze niet tegelijk, niemand heeft er last van, maar kennelijk mag iedereen het een schande vinden, sterker nog, men doet het overkomen alsof ze sneller van sekspartner wisselt van tandenborstel.
Het ging om de woorden ''tokkie'' en ''snol''. En ik denk dat het wel mee zal vallen. Tokkies zie mede-tokkies niet als tokkie, maar als normaal.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het ging om de bewoording "Tokkie", en de kans dat een Tokkie de buurvrouw 3 deuren verderop zo noemt is beduidend groter dan dat een villawijkbewoner de buurvrouw 3 deuren verderop zo noemt.
Iedereen weet dat het kind van Afrojack is.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:43 schreef Leandra het volgende:
Is het een probleem omdat het met partner #3 is of is men vooral zo verontwaardigd omdat het wellicht zonder partner was, of omdat ze niet wil zeggen wie de vader is ?
Dat zeg ik niet, ik zeg alleen dat iedereen wel weet wie de vader van dit kind isquote:Op maandag 30 juni 2014 14:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wat een schande, 2 kinderen met 2 verschillende vrouwen in 2 jaar....
Als Anouk nou eens zou snappen dat je niet van iedereen waarmee je neukt gelijk een kind hoeft te nemenquote:Op maandag 30 juni 2014 13:55 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ook bij chantal zou ik me er niet druk over maken, zolang ze er zelf goed voor zorgt en niet dr handje ophoudt
ook mensen met als opmerkingen dellerig etcalsof die hun hele leven één sexpartner hebben
Is toch leuk, zo`n mini-aandenken aan elke neukpartner.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:56 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Als Anouk nou eens zou snappen dat je niet van iedereen waarmee je neukt gelijk een kind hoeft te nemen
En dat ja.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:16 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Nou ik denk dat als Chantal in een villawijk zou wonen, haar buren zich in niet in minder dan dergelijke bewoordingen zullen uitlaten hoor. Het is al 'not done' om in de verkeerde auto te rijden bij wijze van spreken, laat staan dat je van 3 verschillende donkere vaders kinderen zou hebben. Ook al kun je jezelf prima redden.
quote:Op maandag 30 juni 2014 14:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Is toch leuk, zo`n mini-aandenken aan elke neukpartner.
dat van die meerdere sekspartners en verschillende vaders zijn 2 verschillende dingen he, dat koppel ik niet aan elkaarquote:Op maandag 30 juni 2014 14:20 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Mijn probleem is jouw redenering t.a.v. dat 'we toch allemaal meerdere sekspartners hebben' en dat het net zo geaccepteerd zou moeten zijn om dan ook van meerdere sekspartners kinderen op de wereld te zetten.
Ik vind dat laatste toch wel iets heel anders.
ik ga er vanuit dat ze meer dan 3 mannen heeft geneukt in dr leven dus dit gaat niet opquote:Op maandag 30 juni 2014 14:56 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Als Anouk nou eens zou snappen dat je niet van iedereen waarmee je neukt gelijk een kind hoeft te nemen
Grappig is wel dat de berichten over hun samenwerking al van maart 2012 zijn (een paar dagen voordat Amanda van Vegas beviel).quote:Op maandag 30 juni 2014 15:31 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat een gezeik zeg en wat een bemoeienis.
Ik zou me eerder zorgen maken om een halfgare tokkie die er een kind uitperst, dan om Anouk die nummer 5 krijgt. Ze levert prima wereldburgers af, vermoed ik zo.
Overigens vind ik het kindje verdacht veel op Afrojack lijken.Maar ik vind het een sukkel, en kan me niet voorstellen dat Anouk hem wel een lekker hapje vond.
Die verering van Anouk als ultieme oermoeder gaat mij persoonlijk wat ver.quote:Op maandag 30 juni 2014 15:31 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat een gezeik zeg en wat een bemoeienis.
Ik zou me eerder zorgen maken om een halfgare tokkie die er een kind uitperst, dan om Anouk die nummer 5 krijgt. Ze levert prima wereldburgers af, vermoed ik zo.
Overigens vind ik het kindje verdacht veel op Afrojack lijken.Maar ik vind het een sukkel, en kan me niet voorstellen dat Anouk hem wel een lekker hapje vond.
Ultieme oermoeder?quote:Op maandag 30 juni 2014 15:34 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Die verering van Anouk als ultieme oermoeder gaat mij persoonlijk wat ver.
Olifantendracht!quote:Op maandag 30 juni 2014 15:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Grappig is wel dat de berichten over hun samenwerking al van maart 2012 zijn (een paar dagen voordat Amanda van Vegas beviel).
Ja, bij mij ontbreekt daarvoor de basis.quote:Op maandag 30 juni 2014 15:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ultieme oermoeder?![]()
Kijk, ik heb persoonlijk een broertje dood aan voortplanting, kinderen en met náme ouders, maar Anouk lijkt me wel een leuk mens, dus als er toch geworpen moet worden, dan maar door haar.
Verder hoop ik dat ze inmiddels al weer richting studio kachelt en weer gewoon iets moois gaat opnemen.
ditquote:Op maandag 30 juni 2014 15:31 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik zou me eerder zorgen maken om een halfgare tokkie die er een kind uitperst, dan om Anouk die nummer 5 krijgt. Ze levert prima wereldburgers af, vermoed ik zo.
Echt hequote:Op maandag 30 juni 2014 15:34 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Die verering van Anouk als ultieme oermoeder gaat mij persoonlijk wat ver.
Om een oermoeder te zijn?quote:Op maandag 30 juni 2014 15:45 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, bij mij ontbreekt daarvoor de basis.
Willekequote:Op maandag 30 juni 2014 15:48 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
dit
de kinderen van willeke alberti zijn ook prima terecht gekomen
willeke zou ik nou ook niet een tokkie noemen
Ik ben gewoon in de kamer hoor, je kan rechtstreeks met me praten.quote:Op maandag 30 juni 2014 15:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Echt hewereldburgers, hardop gelachen.
Nou, Dude. Wat zou ik nou met oermoeder bedoelen? Een moeder die prima wereldburgers uitpoept?quote:Op maandag 30 juni 2014 16:00 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Om een oermoeder te zijn?
Of om Anouk een oermoeder te vinden?
Wat is een oermoeder dan?
[..]
Willeke
Ik heb geen idee?quote:Op maandag 30 juni 2014 16:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, Dude. Wat zou ik nou met oermoeder bedoelen? Een moeder die prima wereldburgers uitpoept?
Oh, nou in dat geval moest ik hard lachen om je opmerking dat Anouk prima wereldburgers af zou leveren.quote:Op maandag 30 juni 2014 16:02 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik ben gewoon in de kamer hoor, je kan rechtstreeks met me praten.
Ah, dat vind ik tof!quote:Op maandag 30 juni 2014 16:04 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Oh, nou in dat geval moest ik hard lachen om je opmerking dat Anouk prima wereldburgers af zou leveren.
Mijn vriend moest hier ook erg om lachen.quote:Op maandag 30 juni 2014 16:17 schreef HeatWave het volgende:
Ik realiseer me dat dit SHO is en niet ONZ of KLB, maar je hoeft toch niet pro Anouk te zijn lijkt me?
Ik vind het echt een wanstaltig gedrocht qua gedrag voornamelijk, tweets over dr kut, Ilse de lange afkraken, totaal laveloos op de foto, gouden tanden, gewoon niet op komen dagen op je eigen concert en dan je fans afzeiken als ze boos zijn etc etc.
Erg veel onsympathiekere vrouwen ken ik niet, ja Rost van Tonningen misschien, al zal het er om spannen
Bijzonder onsmakelijke vergelijking. Ik hoop maar dat je daar zelf ook wat bedenkingen bij hebt,quote:Op maandag 30 juni 2014 16:17 schreef HeatWave het volgende:
Ik realiseer me dat dit SHO is en niet ONZ of KLB, maar je hoeft toch niet pro Anouk te zijn lijkt me?
Ik vind het echt een wanstaltig gedrocht qua gedrag voornamelijk, tweets over dr kut, Ilse de lange afkraken, totaal laveloos op de foto, gouden tanden, gewoon niet op komen dagen op je eigen concert en dan je fans afzeiken als ze boos zijn etc etc.
Erg veel onsympathiekere vrouwen ken ik niet, ja Rost van Tonningen misschien, al zal het er om spannen
Vet lief.quote:Op zondag 29 juni 2014 23:06 schreef Leandra het volgende:
Foto er ook maar even bij dan?
[ afbeelding ]
Dit is echt zo'n uitspraak die volgens mij op de huishoudbeurs op banners hangt enzo? 'Lekker je ding doen' enzo, 'laat ze maar praten'quote:Op maandag 30 juni 2014 21:56 schreef formerjellybean het volgende:
Joh lekker boeiuh Anouk is Anouk en doet lekker haar eigen ding.
Memphis Depay, laat het niet waar zijnquote:Op maandag 30 juni 2014 13:49 schreef maily het volgende:
Maar de grote vraag is: op wie lijkt het kindje, behalve op zijn moeder?
quote:Op dinsdag 1 juli 2014 12:36 schreef Loveless85 het volgende:
And she's gone.
Nou, iemand nog roddels over Anouk's baby? Misschien Jimmy Geduld? Of die andere RTL-bonje-met-de-buren-excuusnegert?
quote:Op dinsdag 1 juli 2014 12:36 schreef evelien89 het volgende:
[..]
Memphis Depay, laat het niet waar zijn
Hmm ... ik verzin ter plekke een nieuwe show: " Help Anouk aan een baby", of "Help, mijn man is knusser".quote:
Het is wel een tikkeltje onnavolgbaar om enerzijds volkomen generaliserend een broertje dood te hebben aan ouders en voortplanting, maar dan in het geval van Anouk, die nota bene vijf kinderen krijgt aan wie jij een broertje dood zegt te hebben, niet erg te vinden omdat ze 'wel een leuk mens lijkt.'quote:Op maandag 30 juni 2014 15:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ultieme oermoeder?![]()
Kijk, ik heb persoonlijk een broertje dood aan voortplanting, kinderen en met náme ouders, maar Anouk lijkt me wel een leuk mens, dus als er toch geworpen moet worden, dan maar door haar.
Verder hoop ik dat ze inmiddels al weer richting studio kachelt en weer gewoon iets moois gaat opnemen.
quote:Op vrijdag 11 juli 2014 08:36 schreef tong80 het volgende:
De Telegraaf meent de identiteit van de vader van Anouks vijfde kindje te hebben achterhaald. Volgens de krant is de bodyguard van Paris Hilton de papa van Sion Jethro.
In de periode dat Sion Jethro verwekt is, werd Anouk in het Vondelpark gezien met de reusachtige bodyguard. De Telegraaf herkent duidelijk de gelaatstrekken van Anouks baby in de man, wiens naam onbekend is. Ook menen fans van de zangeres de grote kerel te herkennen als de man die een tijdje geleden op een foto op Anouks Facebookpagina verscheen. Op het kiekje ligt de zangeres in bed en is haar bolle buik goed zichtbaar. Naast haar ligt een man die zijn gezicht bedekt.
Anouk en de bodyguard zouden elkaar hebben leren kennen via Afrojack. De dj heeft welbekend een relatie gehad met Paris Hilton. Maar ook na de breuk tussen de Afrojack en de socialite hielden de twee contact. En Afrojack heeft ook een goede band met Anouk. Volgens De Telegraaf is één plus één twee.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)er-Anouks-baby.dhtml
Nuff saidquote:reusachtig
Gelukkig was het geen Keizersneu. Had ze hem Piet j.r. genoemd.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 10:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
Die jacht op de vader wordt bijna te sneu voor woorden
quote:Eindelijk is er duidelijkheid wie de vader van het vijfde kind van Anouk is. Het blijkt de schrijver van haar populaire nummer Sacrifice te zijn. Dat zegt Evert Santegoeds.
Na uitvoerig uitzoekwerk met zijn collega's, is showbizz-kenner Evert Santegoeds eruit. De vader van het vijfde kind van Anouk (Sion Jethro) zou de Nederlandse singer-songwriter Orfeo Bouman zijn.
Anouk en Orfeo kennen elkaar al heel lang. Hij was degene die Sacrifice heeft geschreven, een van de populairste nummers van Anouk, uitgebracht in 1997.
Aan de kant van Anouk blijft het stil, maar zeker is dat de twee elkaar regelmatig zien en ook gemeenschappelijke vrienden hebben. Dat blijkt uit reacties die vrienden van Orfeo hebben achtergelaten op foto's op de Facebookpagina van Anouk. Daarin maakten ze opmerkingen over een foto waarop te zien was dat Anouk en Orfeo samen voetbal keken met waarschijnlijk een van de zonen van Anouk.
Lekker geschreven door de Televaag ....quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:52 schreef borisz het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)Anouk_bekend___.html Jaja Evert weet het nu zeker.
[..]
Ja die reusachtigequote:Op woensdag 16 juli 2014 23:52 schreef borisz het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)Anouk_bekend___.html Jaja Evert weet het nu zeker, maar ja ze dachten eerst die Bodyguard.
[..]
ja want Anouk vraagt om dit soort artikelenquote:Op woensdag 16 juli 2014 23:56 schreef Mint_Clansell het volgende:
Wat een aandachtshoer is het toch ook.
Ze zet zichzelf met dikke buik op internet en plaatst een foto van het kindje.quote:Op donderdag 17 juli 2014 06:28 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
ja want Anouk vraagt om dit soort artikelen
dus?quote:Op donderdag 17 juli 2014 07:28 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze zet zichzelf met dikke buik op internet en plaatst een foto van het kindje.
Evert ja.quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:56 schreef Mint_Clansell het volgende:
Wat een aandachtshoer is het toch ook.
Ze blijft wel in the picture.quote:Op donderdag 17 juli 2014 07:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik denk dat Anouk zich een breuk lacht om dit alles.
Ja dan heeft ze nog steeds de keuze de vader niet bekend te maken. En dit bericht van Evert is geen aandachtshoer actie van haar kant...quote:Op donderdag 17 juli 2014 07:28 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze zet zichzelf met dikke buik op internet en plaatst een foto van het kindje.
En Orfeo net zo goed, die is zo gay als het maar kan (paar jaar geleden met hem samengewerkt).quote:Op donderdag 17 juli 2014 07:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik denk dat Anouk zich een breuk lacht om dit alles.
Dan zou het natuurlijk op zich nog wel kunnen... Zij wilde graag nog een kind en hij wilde zijn zaad wel af staan. Zou natuurlijk niet een onmogelijke optie zijn, toch?quote:Op donderdag 17 juli 2014 08:30 schreef Me. het volgende:
[..]
En Orfeo net zo goed, die is zo gay als het maar kan (paar jaar geleden met hem samengewerkt).
Of hij wilde eens wat anders dan een achterkant?quote:Op donderdag 17 juli 2014 08:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dan zou het natuurlijk op zich nog wel kunnen... Zij wilde graag nog een kind en hij wilde zijn zaad wel af staan. Zou natuurlijk niet een onmogelijke optie zijn, toch?
Dit. Anouk weet als geen ander dat wanneer ze de naam van de vader bekend maakt ze binnen no-time geen aandacht meer krijgt van de media, want dan is diegene immers bekend. En iemand die haar facebook- en twitteraccount sluit, opent, sluit, opent, haar kont op internet gooit, pocht over one night stands en collega-muzikanten onderuit haalt is gewoon een beetje labiel. Maar ja, dat is al te raden als je ondertussen 5 kids bij 4 verschillende mannen hebt...quote:
Ja, dat ook wel. Want eigenlijk is het echt zo niet boeiend.quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:03 schreef lady-wrb het volgende:
ik vind het een nogal een triest gedoe, dat gespeur en gespeculeer.
op het genante af
Zij is wel degene die het vuurtje aanwakkert.quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:47 schreef oh-oh het volgende:
Zij is niet degene die er zo een circus omheen maakt hoor, tis haar goed recht om er gewoon geen uitspraken over te doen toch?
dus ze is verplicht om de vader bekend te maken on niet gestalkt te worden door evert santegoeds? beetje de omgekeerde wereld niet?quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:35 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Dit. Anouk weet als geen ander dat wanneer ze de naam van de vader bekend maakt ze binnen no-time geen aandacht meer krijgt van de media, want dan is diegene immers bekend. En iemand die haar facebook- en twitteraccount sluit, opent, sluit, opent, haar kont op internet gooit, pocht over one night stands en collega-muzikanten onderuit haalt is gewoon een beetje labiel. Maar ja, dat is al te raden als je ondertussen 5 kids bij 4 verschillende mannen hebt...
door nergens op te reageren?quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:56 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Zij is wel degene die het vuurtje aanwakkert.
Dit.quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:47 schreef oh-oh het volgende:
Zij is niet degene die er zo een circus omheen maakt hoor, tis haar goed recht om er gewoon geen uitspraken over te doen toch?
Kinderen zijn over een paar jaar ook prima weg te laserenquote:Op woensdag 26 maart 2014 13:33 schreef maily het volgende:
Zoveel mannen zoveel kinderen?
Je kan toch ook een tatoe nemen van je vriend? (altijd nog weg te laseren .... )
Door foto's te plaatsen van dr dikke pens en kind, maar verder dr mond houdt zodat iedereen lekker blijft speculeren. Anouk vindt dit soort aandacht helemaal niet erg, al roept ze van wel.quote:
Wat een BS zeg, alsof er niet gespeculeerd zou worden als ze ineens achter een kinderwagen zou kopen zonder dat ze een buikfoto en babyfoto geplaatst had.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:42 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Door foto's te plaatsen van dr dikke pens en kind, maar verder dr mond houdt zodat iedereen lekker blijft speculeren. Anouk vindt dit soort aandacht helemaal niet erg, al roept ze van wel.
Precies. Mensen zien BNers als een soort van publiekelijke eigendom. Alsof ze verplicht zijn alles aan ons te meldenquote:Op donderdag 17 juli 2014 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wat een BS zeg, alsof er niet gespeculeerd zou worden als ze ineens achter een kinderwagen zou kopen zonder dat ze een buikfoto en babyfoto geplaatst had.
Feit is dat het niemand wat aangaat wie de vader van het kind is.
Goh wat gekquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:02 schreef utrecht1970 het volgende:
orfeo ontkent het overigens op zijn facebook.
Als ze met rust gelaten wil worden moet ze niet steeds zelf de publiciteit opzoeken.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:00 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Precies. Mensen zien BNers als een soort van publiekelijke eigendom. Alsof ze verplicht zijn alles aan ons te melden
Steeds. Bij mijn weten heeft ze dat drie keer gedaan. Laten weten dat ze in verwachting is, een foto van zwangere buik en foto van baby.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:24 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Als ze met rust gelaten wil worden moet ze niet steeds zelf de publiciteit opzoeken.
alsof je als trotse moeder dan gelijk maar alles moet delen wat nieuwsgierigen willen weten...dat je een foto fb plaatst wil niet zeggen dat je daarna geen recht meer hebt op privacyquote:Op donderdag 17 juli 2014 12:42 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Door foto's te plaatsen van dr dikke pens en kind, maar verder dr mond houdt zodat iedereen lekker blijft speculeren. Anouk vindt dit soort aandacht helemaal niet erg, al roept ze van wel.
evert heeft gesproken, dus dan is t zo!quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:02 schreef utrecht1970 het volgende:
orfeo ontkent het overigens op zijn facebook. Maar ja wie gelooft dat als Evert Santegoeds zegt dat hij wel de vader is
quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:02 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
alsof je als trotse moeder dan gelijk maar alles moet delen wat nieuwsgierigen willen weten...dat je een foto fb plaatst wil niet zeggen dat je daarna geen recht meer hebt op privacy
Klagen over triest gedoe in SHO.quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:03 schreef lady-wrb het volgende:
ik vind het een nogal een triest gedoe, dat gespeur en gespeculeer.
op het genante af
jij leest niet. ik heb geen enkel probleem met SHOquote:Op donderdag 17 juli 2014 14:06 schreef superniger het volgende:
[..]
Klagen over triest gedoe in SHO.
Of Romano Sion. De ex-voetballer.quote:Op donderdag 17 juli 2014 16:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
Straks passeert John Jones nog de revue
Ik geniet ervan.quote:Op donderdag 17 juli 2014 15:54 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
jij leest niet. ik heb geen enkel probleem met SHO
ik vind de gretigheid en het maar doorzoeken en dat trotse "wij weten wie de vader is" van evert en companen te triest voor woorden.
de toon waarop het gebracht wordt, de triomfantelijkheid van "nu weten we het en we gaan het bekend maken"
yuk
nou nou nouquote:Op donderdag 17 juli 2014 16:32 schreef Deckard het volgende:
Die kut is in ieder geval een zwart gat waarin elke neger wordt ingetrokken en er nooit meer uitkomt.
SHO / Anouk wil een grote lul in haar kutquote:Op donderdag 17 juli 2014 16:36 schreef JaneDoe het volgende:
t doet sommige mensen echt pijn dat ze niet aan anouk's voorkeuren voldoen
een andere reden kan ik niet bedenken voor bepaalde posts in dit topic
Tan.quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:17 schreef controlaltdelete het volgende:
Vraag me af welke achternaam die spruit dan heeft? Teeuwe zoals Anouk of toch van de vader?
3 mannen hequote:Op donderdag 17 juli 2014 10:35 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Dit. Anouk weet als geen ander dat wanneer ze de naam van de vader bekend maakt ze binnen no-time geen aandacht meer krijgt van de media, want dan is diegene immers bekend. En iemand die haar facebook- en twitteraccount sluit, opent, sluit, opent, haar kont op internet gooit, pocht over one night stands en collega-muzikanten onderuit haalt is gewoon een beetje labiel. Maar ja, dat is al te raden als je ondertussen 5 kids bij 4 verschillende mannen hebt...
1 meisje toch?quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:00 schreef Natalie het volgende:
5 jongens... arme Anouk
En van 3 vaders. Tsja.
Hopelijk gaat het niet dezelfde kant op als met will smith.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:46 schreef girlnextdoor. het volgende:
Als ze zo dol is op negers, zou ze toch ook voorstander moeten zijn van zwarte piet
Lekker bijeengeraapt gezin trouwens. Wedden dat er van die kids niet zo heel veel terecht gaat komen
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:46 schreef girlnextdoor. het volgende:
Als ze zo dol is op negers, zou ze toch ook voorstander moeten zijn van zwarte piet
Lekker bijeengeraapt gezin trouwens. Wedden dat er van die kids niet zo heel veel terecht gaat komen
Die zou het ook nog kunnen zijn ...quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:51 schreef Deckard het volgende:
[..]
Hopelijk gaat het niet dezelfde kant op als met will smith.
tja, wat moet je hier nou op zeggen..quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:46 schreef girlnextdoor. het volgende:
Als ze zo dol is op negers, zou ze toch ook voorstander moeten zijn van zwarte piet
Lekker bijeengeraapt gezin trouwens. Wedden dat er van die kids niet zo heel veel terecht gaat komen
dat het meer zegt over girlnextdoor dan over anouk?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:39 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
tja, wat moet je hier nou op zeggen..
dank je, dat is idd ongeveer wat ik dachtquote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:51 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
dat het meer zegt over girlnextdoor dan over anouk?
Dat...quote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:51 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
dat het meer zegt over girlnextdoor dan over anouk?
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:51 schreef Deckard het volgende:
[..]
Hopelijk gaat het niet dezelfde kant op als met will smith.
echt nieuw denk je?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat...
Even bij Danny melden trouwens, kennelijk is de aanmeldingsprocedure voor FOK! niet ingewikkeld genoeg, als dit het niveau is dat nieuw binnenkomt.
Wat een lelijk kind.quote:Op donderdag 24 juli 2014 17:04 schreef bloempje-moi het volgende:
Kleine Sion
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152610786092375
Anouk is niet zo goed voor ons land, ze tart aan mooie tradities als het sinterklaasfeest, wint geen songfestival en zet 5 allochtonen extra in de samenleving..quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:46 schreef girlnextdoor. het volgende:
Als ze zo dol is op negers, zou ze toch ook voorstander moeten zijn van zwarte piet
Lekker bijeengeraapt gezin trouwens. Wedden dat er van die kids niet zo heel veel terecht gaat komen
Anoukquote:Op donderdag 24 juli 2014 20:08 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Anouk is niet zo goed voor ons land, ze tart aan mooie tradities als het sinterklaasfeest, wint geen songfestival en zet 5 allochtonen extra in de samenleving..
Ik verdenk Hoofdpiet.quote:Op maandag 25 augustus 2014 18:00 schreef Deckard het volgende:
Heel erg belangrijk om te weten. Het is maar net wie op dat moment voorbij kwam lopen toen haar gapend gat een geeuw deed.
Tuurlijk weer het allerlaatstequote:
Tromgeroffelquote:Op maandag 25 augustus 2014 19:27 schreef superniger het volgende:
[..]
Die vader kan straks wel meteen in de nieuwe TT.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |