Ook de contactpersoon die voor de tickets zorgde had deze nationaliteit.twitter:MehrzadBBC twitterde op maandag 10-03-2014 om 19:16:51#BREAKING - Friend: #IRAN nationals aboard missing #Malaysia #MH370 "ordinary" passengers, travelling w forged #Italian, #Autraian passports reageer retweet
Dat is maar te hopen voor ze. Een snelle dood die ze nauwelijks zagen aankomen.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:08 schreef Halcon het volgende: [..] Als het daar ligt.... Men weet op dit moment gewoon heel erg weinig. Het enige wat we eigenlijk zeker weten is dat alle inzittenden op slag dood waren.
Lozing van een schipquote:Op maandag 10 maart 2014 18:15 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Dat plaatje met een 'kerosinespoor' was uiteindelijk niks toch?
Moah, speculaties hoeven er niet meer bij, dus. Als er echt iets concreets gevonden wordt plak ik er wel een updateje onder.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:14 schreef El_Matador het volgende:
Sja, Banaan, nu heb jij de verantwoordelijkheid de OP up to date te houden...
Die brandstof kan van elk vliegtuig zijn en ook van schepen, dus dat spoor zegt niets.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:15 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Dat plaatje met een 'kerosinespoor' was uiteindelijk niks toch?
Uit OP dan?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die brandstof kan van elk vliegtuig zijn en ook van schepen, dus dat spoor zegt niets.
bittequote:
Zou het juist laten staan, met de melding erbij dat bekend is dat het NIET van het vliegtuig is. Dan weten mensen dat ook als ze hier komen.quote:
Kerosine is ook geen olie idd.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:17 schreef Halcon het volgende:
[..]
Maakt mij niet uit.Maar met die Boeing heeft dat oliespoor volgens mij niet zoveel te maken.
Had je de lapo niet moeten kapen of de nieuwe niet moeten starten.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:18 schreef MrBanaan1 het volgende:
Ja godver heb het net uit de op gehaald
Dat had je je avond gekost.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:19 schreef Draailamp het volgende:
Heb ik geluk, ik had hem bijna geopend
Bron: NU.nlquote:Familieleden van de passagiers van het toestel van Malaysia Airlines, dat sinds zaterdagochtend wordt vermist, zijn boos dat ze zo slecht worden geïnformeerd.
Zondag las een man een verklaring voor die werd ondertekend door ongeveer honderd familieleden. In de verklaring staat dat als de luchtvaartmaatschappij hen niet meer informatie geeft ze zich tot de Maleisische ambassade zullen wenden.
"We geloven Malaysia Airlines gewoon niet meer", zei de man die zijn naam weigerde te geven. Al twee dagen wachten de wanhopige mensen op nieuws over hun dierbaren. Nog steeds is niet bekend wat er met het vliegtuig is gebeurd. De familieleden klagen dat de luchtvaartmaatschappij hen geen informatie geeft en dat ze alleen via de media worden geïnformeerd.
"We doen ons uiterste best om erachter te komen wat er gebeurd is en totdat we het vliegtuig vinden kunnen we hier gewoon niets over zeggen", aldus commercieel directeur van Malaysia Airlines Hugh Dunleavy. "We geven de familieleden zo veel informatie als we kunnen, maar we willen hen geen valse hoop bieden."
Boeing 777
De Boeing 777 was zaterdagochtend met 239 passagiers aan boord onderweg van Kuala Lumpur naar de Chinese hoofdstad Beijing. Ergens tussen Maleisië en Vietnam verloren luchtverkeersleiders het contact met het toestel.
Mogelijk is het toestel neergestort en hadden de piloten geen tijd of waren ze niet in staat om een noodsignaal uit te zenden.
In totaal zoeken 34 vliegtuigen en veertig schepen uit Vietnam, Maleisië, Thailand, Australië, Singapore, Indonesië, China en de Verenigde Staten naar het toestel of brokstukken daarvan. Het kan dagen, zo niet maanden duren voordat restanten worden teruggevonden.
beide vliegtuigen vol (belangrijke?) zakenlieden.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:20 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ik hoop wel dat het niet 2 jaar duurt voordat ze een zwarte doos hebben gevonden zoals bij het AF toestel. Zo lang kan ik niet wachten op antwoorden
Die lag op 4 kilometer diepte en men wist volgens mij niet eens waar precies.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:20 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ik hoop wel dat het niet 2 jaar duurt voordat ze een zwarte doos hebben gevonden zoals bij het AF toestel. Zo lang kan ik niet wachten op antwoorden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Daar had men nog het "geluk" dat het staartstuk van de Airbus A330 van composiet materialen was gemaakt en dus bleef drijven.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:23 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die lag op 4 kilometer diepte en men wist volgens mij niet eens waar precies.
Simpele zielquote:Op maandag 10 maart 2014 18:15 schreef Draailamp het volgende:
Dit is de captain:
http://www.everyjoe.com/w(...)ad-shah-photos-9.jpg
Ik denk dat hij of de co piloot er iets mee te maken hebben.
Vleugels en staartstukken zijn toch licht, vol lucht en drijven toch? Stoelen, koffers ook. Het hangt van de impact af. Explosie in de lucht laat dingen drijven.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:25 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Daar had men nog het "geluk" dat het staartstuk van de Airbus A330 van composiet materialen was gemaakt en dus bleef drijven.
De staart van de 777 zinkt net zo hard als de rest...
Hoe zo? Het lijkt mij niet heel vreemd dat een van de piloten zelfmoord wilt plegen bv.quote:
Ja, heel bizar. Het vliegtuig is nu 71 uur (!) van de radar verdwenen...quote:Op maandag 10 maart 2014 18:25 schreef koffiegast het volgende:
[..]
Simpele ziel
----------------------
Het verbaast me dat er nog altijd vrij weinig info is. Sterker nog, er zijn alleen maar geruchten en tot nu toe is nog altijd 'alles mogelijk'. Wonderbaarlijk dat in deze tijdperk dat zodra het uit de radarzicht valt en beetje op zee, we letterlijk in het duister tasten.
Maar dan nog, moet er een daling waarneembaar zijn geweest op de radarbeelden.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:27 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Hoe zo? Het lijkt mij niet heel vreemd dat een van de piloten zelfmoord wilt plegen bv.
Je zit met zijn tweetjes in die cabine. Je slaat de ander neer of erger.
Je koppelt de apparatuur los en je gaat met de neus naar beneden
De manier waarop je het formuleert alleen al.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:27 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Hoe zo? Het lijkt mij niet heel vreemd dat een van de piloten zelfmoord wilt plegen bv.
Je zit met zijn tweetjes in die cabine. Je slaat de ander neer of erger.
Je koppelt de apparatuur los en je gaat met de neus naar beneden
Copiloot was/is slechts 27!quote:Op maandag 10 maart 2014 18:27 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Hoe zo? Het lijkt mij niet heel vreemd dat een van de piloten zelfmoord wilt plegen bv.
Je zit met zijn tweetjes in die cabine. Je slaat de ander neer of erger.
Je koppelt de apparatuur los en je gaat met de neus naar beneden
Ik denk dat iedereen een mogelijk scenario anders verwoordt, koffiegast.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:30 schreef koffiegast het volgende:
[..]
De manier waarop je het formuleert alleen al.
"Ik denk dat de (co)piloot het heeft gedaan. Kijk maar! Hier is een foto!"
Piloot zat al 30 jaar in het vak. De copiloot had ook al redelijk wat uren gemaakt. Nergens wordt aangegeven dat 1 van beide ook maar iets mankeerde in media of elders. Er is letterlijk nog niks bekend en alles is mogelijk.. mankement, terrorisme, storm, etcetera. Desondanks stel je dit gelijk al op en formuleer je het dat ze het wel gedaan hebben. En daarom vind ik jou een simpele ziel.
[Lambiekje-mode]quote:Op maandag 10 maart 2014 18:30 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Maar dan nog, moet er een daling waarneembaar zijn geweest op de radarbeelden.
quote:Op maandag 10 maart 2014 18:30 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Maar dan nog, moet er een daling waarneembaar zijn geweest op de radarbeelden.
http://au.ibtimes.com/art(...)min.htm#.Ux33p_m1ZBMquote:According to radar data posted on several aviation Web sites, they suggested a steep and sudden descent of the plane before contact was lost. There were no reports of a distress signal coming from the pilots.
Bijna iedereen lag te slapen. Met 4 man kan je het personeel achterin makkelijk aan en loop je zo rustig naar de cockpit.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:33 schreef Draailamp het volgende:
@Koffiegast:
Excuses als het zo is overgekomen. Die foto had niet betrekking op de zin daar onder.
Bij nader inzien begrijp ik je reactie volkomen.
Ik denk aan de piloten omdat het mij erg lastig lijkt om als terroristen (anno 2014) 200 plus passagiers te overmeesteren, bemanningspersoneel en de toegangsdeur
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Het verschil is dat de AF-vlucht verdween in open oceaan, met waterdieptes van 4-4.5 km, breuken, ondergrondse canyons.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:35 schreef koffiegast het volgende:
Wat ik meen te herinneren is dat de AF vlucht ook van ene op andere moment van de radar verdween. Dit leek te komen doordat zo'n radar een minuut of 2 nodig heeft om een vol rondje te maken, en in die tussentijd ging het vliegtuig met volle snelheid loodrecht de zee in (van cruisehoogte in het water binnen een minuut). Hoogstwaarschijnlijk is het vliegtuig hier ook op zo'n manier verdwenen, aangezien er nog niks is boven komen drijven.
Mooi verhaal, maar AF447 vloog al een tijdje buiten radarbereik.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:35 schreef koffiegast het volgende:
Wat ik meen te herinneren is dat de AF vlucht ook van het ene op het andere moment van de radar verdween. Dit leek te komen doordat zo'n radar een minuut of 2 nodig heeft om een vol rondje te maken, en in die tussentijd ging het vliegtuig met volle snelheid loodrecht de zee in (van cruisehoogte in het water binnen een minuut).
Dat lijkt toch heel erg op een bewuste actie.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:38 schreef El_Matador het volgende:
Bovendien verklaart het niet de U-turn.
Uiteraard of je moet niet de tijd hebben gehad om alarm te slaan (of het niet hebben gewild).quote:Op maandag 10 maart 2014 18:46 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Dat lijkt toch heel erg op een bewuste actie.
Of gebeurd dit ook bij een explosie bv?
Als er iets gebeurd zou zijn en je wilt terug vliegen dan zul je als ervaren captain toch ook alarm te slaan nl?
Kan ook een technisch defect zijn geweest.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:46 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Dat lijkt toch heel erg op een bewuste actie.
Of gebeurd dit ook bij een explosie bv?
Als er iets gebeurd zou zijn en je wilt terug vliegen dan zul je als ervaren captain toch ook alarm te slaan nl?
Maar is er dan maar 1 manier waarop je alarm kan slaan?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:47 schreef Nemephis het volgende:
Kan ook een technisch defect zijn geweest.
De copiloot snijdt de communicatie af, de kapers overmeesteren de piloot en het vliegtuig maakt een U-turn is een mogelijkheid. Wat er daarna gebeurt is een groot raadsel.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:46 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Dat lijkt toch heel erg op een bewuste actie.
Of gebeurd dit ook bij een explosie bv?
Als er iets gebeurd zou zijn en je wilt terug vliegen dan zul je als ervaren captain toch ook alarm te slaan nl?
maar dan weten ze toch ook waar ze moeten zoeken?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:35 schreef U.N.K.L.E. het volgende:
According to radar data posted on several aviation Web sites, they suggested a steep and sudden descent of the plane before contact was lost. There were no reports of a distress signal coming from the pilots.
Die piloot van Egyptair die in de VS de kist naar de grond stuurde had toch ook al heel wat vliegervaring?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:51 schreef Draailamp het volgende:
Waarom zou een terrorist ervoor kiezen om in de zee te crashen?
Dan vlieg je toch door naar land en maakt daar nog honderden doden?
Daarom denk ik op een technisch probleem of een piloot die het niet meer zag zitten.
Vliegervaring etc maakt daarbij niks uit.
Je kan niet in iemands hoofd kijken.
Hoeveel gekaapte vluchten zijn gebruikt om ook op land slachtoffers te maken? Ik maak het je lastig, 11 september 2001 mag je niet meenemen in de tellingquote:Op maandag 10 maart 2014 18:51 schreef Draailamp het volgende:
Waarom zou een terrorist ervoor kiezen om in de zee te crashen?
Dan vlieg je toch door naar land en maakt daar nog honderden doden?
Was dit een zelfmoordactie of een fout?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:52 schreef Halcon het volgende:
Die piloot van Egyptair die in de VS de kist naar de grond stuurde had toch ook al heel wat vliegervaring?
Jupquote:Op maandag 10 maart 2014 18:52 schreef arjan1112 het volgende:
Ze zouden ook nog in Noord - Korea kunnen zijn.
Volgens de VS een bewuste actie van de piloot, volgens Egypte een technisch mankement. Volgens mij zijn de meeste deskundige het er wel over eens dat het een bewuste actie van de piloot geweest moet zijn.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:53 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Was dit een zelfmoordactie of een fout?
om zo wat bewijs (= info) onvindbaar te maken?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:51 schreef Draailamp het volgende:
Waarom zou een terrorist ervoor kiezen om in de zee te crashen?
Dan vlieg je toch door naar land en maakt daar nog honderden doden?
Daarom denk ik op een technisch probleem of een piloot die het niet meer zag zitten.
Vliegervaring etc maakt daarbij niks uit.
Je kan niet in iemands hoofd kijken.
Of onbewust. Niet elke terrorist kan een vliegtuig besturen.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:57 schreef Marrije het volgende:
[..]
om zo wat bewijs (= info) onvindbaar te maken?
dus eerst had ze de mannen elk op een andere vlucht en daar kreeg ze geen reactie meer op en toen ze samen op een vlucht konden werd het bevestigdquote:Op maandag 10 maart 2014 18:55 schreef matthijst het volgende:
The Financial Times exclusively reported that a Thai travel agent who booked the tickets for the men said she had been asked to make the travel arrangements by an Iranian contact.
Travel agent Benjaporn Krutnait, booked the tickets through a business contact whom she only knew as "Mr Ali". She said that his first request to book cheap tickets to Europe for the two men was made on March 1.
She told The Financial Times that it was quite common for people to book tickets through middlemen who then retake a commission.
Ali had asked for the cheapest route to Europe for his clients and did not mention the specific booking Kuala Lumpur-Beijing - unlikely behaviour by would-be terrorists.
Benjaporn initially reserved one of the men on a Qatar Airways flight and the other on Etihad. But the tickets expired when Benjaporn did not hear back from Ali.
The Financial Times said when Ali contacted her again on Thursday, she rebooked the men on the Malaysia Airlines flight through Beijing because it was the cheapest available.
ik denk dat als er sprake was van terrorisme, dat ook niet geprobeerd is.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Of onbewust. Niet elke terrorist kan een vliegtuig besturen.
En alle passagiers, lijkt me sterkt dat die in miljoenen stukjes uit elkaar zijn geklaptquote:Op maandag 10 maart 2014 18:49 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De copiloot snijdt de communicatie af, de kapers overmeesteren de piloot en het vliegtuig maakt een U-turn is een mogelijkheid. Wat er daarna gebeurt is een groot raadsel.
Dat stukje zee waar hij die turn maakte lijkt me wel op de millimeter doorzocht. Hell, daar kan je nog freeduiken als je een beetje getraind bent...
Het lijkt me fysiek onmogelijk om een in de lucht ge-explodeerd vliegtuig niet terug te vinden in een zee van 50 meter diep. Onmogelijk ALLE stukjes kunnen naar de bodem zakken en dingen die "inslaan" kunnen ook terugbouncen en beginnen te drijven...
tsja, zo kan je het ook lezen. Ik las het meer als: schijnbaar wilden ze het goedkoopste ticket en boeide het verder niet met welke maatschappij...quote:Op maandag 10 maart 2014 19:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
dus eerst had ze de mannen elk op een andere vlucht en daar kreeg ze geen reactie meer op en toen ze samen op een vlucht konden werd het bevestigd
Ja, dat vraag ik me ook al een tijdje af.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:08 schreef Loekie1 het volgende:
Wat gebeurt er als een vliegtuig zich met de neus in het water boort?
Gaat die kapotquote:Op maandag 10 maart 2014 19:08 schreef Loekie1 het volgende:
Wat gebeurt er als een vliegtuig zich met de neus in het water boort?
Ik denk dat je dan de zeebodem in gaat en je daar vast blijft hakenquote:Op maandag 10 maart 2014 19:08 schreef Loekie1 het volgende:
Wat gebeurt er als een vliegtuig zich met de neus in het water boort?
Van 10km hoogte en volle vaart? Daar blijft niet veel van over denk ikquote:Op maandag 10 maart 2014 19:08 schreef Loekie1 het volgende:
Wat gebeurt er als een vliegtuig zich met de neus in het water boort?
Dat klinkt als een terrorisme test.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:09 schreef matthijst het volgende:
tsja, zo kan je het ook lezen. Ik las het meer als: schijnbaar wilden ze het goedkoopste ticket en boeide het verder niet met welke maatschappij...
Kan, maar het kan ook gemakkelijk doormidden breken denk ik.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:10 schreef Loekie1 het volgende:
Dat sowieso maar kan die in zijn geheel de diepte in gaan?
Ja, dat kan.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:10 schreef Loekie1 het volgende:
Dat sowieso maar kan die in zijn geheel de diepte in gaan?
Dat kan ja... Ik heb in het vorige topic 4 opties genoemd en dit was er eentje van.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:13 schreef Loekie1 het volgende:
Het lijkt me toch wel een optie dat de piloot alles heeft uitgezet en met de neus naar beneden het vliegtuig heeft laten vallen.
Wat is jouw achtergrond als ik vragen mag?quote:Op maandag 10 maart 2014 19:14 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat kan ja... Ik heb in het vorige topic 4 opties genoemd en dit was er eentje van.
En dat is relevant, omdat ?quote:Op maandag 10 maart 2014 19:15 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat is jouw achtergrond als ik vragen mag?
quote:Op maandag 10 maart 2014 19:13 schreef Loekie1 het volgende:
Misschien de copiloot die was 27 een leeftijd waarin ook veel terroristen zitten.
De 27 jarige fokker zou dit inderdaad kunnen beamenquote:Op maandag 10 maart 2014 19:17 schreef Loekie1 het volgende:
Het is een leeftijd waarin je heel vatbaar bent voor suggesties.
idd, een terrorist.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:18 schreef Halcon het volgende:
Stom dat al die mensen aan het zoeken zijn zeg. De co piloot is 27, dus dan is het toch wel duidelijk wat er is gebeurd. Verder onderzoek overbodig.
Dat hangt volledig af van op welke hoogte dat de val begint.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:08 schreef Loekie1 het volgende:
Wat gebeurt er als een vliegtuig zich met de neus in het water boort?
ik dacht meer waarom eerst niks meer katen horen en later opeens wel?quote:Op maandag 10 maart 2014 19:09 schreef matthijst het volgende:
[..]
tsja, zo kan je het ook lezen. Ik las het meer als: schijnbaar wilden ze het goedkoopste ticket en boeide het verder niet met welke maatschappij...
Hij zal wel op dezelfde plek staan als het vliegtuig die zich in het Pentagon boordequote:Op maandag 10 maart 2014 19:18 schreef Buikboor het volgende:
Ik denk.......dat ie gewoon gejat is....hij staat ergens in een vaag land en de mensen moeten lopend naar huis.
Omdat ze samen -met gestolen paspoorten- in hetzelfde vliegtuig wilden reizen?quote:Op maandag 10 maart 2014 19:19 schreef Marrije het volgende:
ik dacht meer waarom eerst niks meer katen horen en later opeens wel?
precies, dat was mijn eerste reactiequote:Op maandag 10 maart 2014 19:22 schreef APK het volgende:
[..]
Omdat ze samen -met gestolen paspoorten- in hetzelfde vliegtuig wilden reizen?
Een worsteling? De communicatie doorgesneden?quote:Op maandag 10 maart 2014 19:24 schreef Loekie1 het volgende:
Ze kregen eerst geen contact met het vliegtuig, toen via een emergency kanaal wel en hoorden gemurmel van de copiloot.
Het lijkt me dat de landen in die regio een redelijke radar hebben om te zien wie hun luchtruim betreedt...quote:Op maandag 10 maart 2014 19:24 schreef MrBanaan1 het volgende:
Iemand al gedacht dat áls het terroristen of een kaping is, dat er dan een mogelijkheid is dat de co-piloot erbij betrokken is? Tuurlijk, de tickets (dat las ik net) waren niet bewust voor deze vlucht geboekt, maar dannog denk ik dat het mogelijk is.
En wat ik eerder al las is nieteens onmogelijk; dat het vliegtuig gestolen is en ergens anders op een privevliegveld is geland.
Ja, volgensmij wel.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:25 schreef Loekie1 het volgende:
Is die cabine nu wel of niet afsluitbaar vanaf de binnenkant in dat vliegtuig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |