Er is een reden dat ik tegen Europa ben.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:18 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Allemaal. En als Nederlands burger dien jij de wet te kennen.Ga maar studeren!
Dat zijn wel de lui die een boete kunnen uitdelen. Dus zijn ze wel een maatsstaf.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:18 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Degene die hun uitkomt. Overigens is de politie geen maatstaf, die zitten er vaak zat naast.
Dat zijn ze niet. Je het altijd de KantonRechter nog om bezwaar te schrijven.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:19 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Dat zijn wel de lui die een boete kunnen uitdelen. Dus zijn ze wel een maatsstaf.
Nee, je moet de wet kennen. "Ik wist niet dat de wet mij dit verbood" is nooit een excuus.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:19 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Onjuist. Als Nederlandse burger die jij je aan de wet te houden. Diezelfde wet hoef je echter niet te kennen.
Je kan ook gewoon accepteren dat je je als een lul in het verkeer gedragen hebt... gekut met die rechters altijd.. Get a job.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:19 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Dat zijn ze niet. Je het altijd de KantonRechter nog om bezwaar te schrijven.
Dat zeg ik. Je moet je aan de wet houden, echter hoef je hem niet te kennen. Ken je hem niet, dan moet je jezelf wel er gewoon aan houden. Je hoeft niet expliciet de wet te kennen, je mag hem alleen niet overtreden. Dat het uiteindelijk in praktijk op hetzelfde neer komt, is een tweede.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:20 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Nee, je moet de wet kennen. "Ik wist niet dat de wet mij dit verbood" is nooit een excuus.
Ik ben geen lul hoor, in het verkeer. Ik heb alleen een hekel aan mensen die mij de les gaan lezen en daarbij ondertussen 6x zoveel overtredingen begaan als dat ik deed. En boetes scoor ik ook nooit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:20 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon accepteren dat je je als een lul in het verkeer gedragen hebt... gekut met die rechters altijd.. Get a job.
In Duitsland beginnen ze al wel te knipperen als ze willen inhalen. Daar werd ik in het begin heel zenuwachtig van. Gelukkig is dat in Nederland niet ingevoerd.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:23 schreef ActualFantasy het volgende:
Ik ben blijkbaar te oud, misschien zijn de regels veranderd. Mijn instructeur heeft mij altijd geleerd dat elke zijwaardse verplaatsing gevaarlijker is. Dus zo min mogelijk zigzaggen ook. Zolanf ik me aan de snelheid hou, mag daar nooit iemand over klagen.
Hoe zit dat tegenwoordig dan met je knipperlicht ? Ik weet nog goed dat ik me er over verbaasde dat mijn isntructeur zei, alleen je knipperlicht aandoen, als niemand in de buurt is als je gaat inhalen. Alleen knipperlicht aan als het kan, niet als je wil...
Officieel is dat nog steeds zo. Echter, het gros van de automobilisten is te dom om dat te snappen en die zetten hem al aan als je naast ze zit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:23 schreef ActualFantasy het volgende:
Hoe zit dat tegenwoordig dan met je knipperlicht ? Ik weet nog goed dat ik me er over verbaasde dat mijn isntructeur zei, alleen je knipperlicht aandoen, als niemand in de buurt is als je gaat inhalen. Alleen knipperlicht aan als het kan, niet als je wil...
Onjuist, je hebt altijd zo veel mogelijk rechts te houden, ongeacht je snelheid.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:23 schreef ActualFantasy het volgende:
Dus zo min mogelijk zigzaggen ook. Zolanf ik me aan de snelheid hou, mag daar nooit iemand over klagen.
Niet officieel, alleen het gros van de automobilisten doet het.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:24 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
In Duitsland beginnen ze al wel te knipperen als ze willen inhalen. Daar werd ik in het begin heel zenuwachtig van. Gelukkig is dat in Nederland niet ingevoerd.
In frankrijk houden ze tijdens de hele inhaalactie hun knipperlicht aan...quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:24 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
In Duitsland beginnen ze al wel te knipperen als ze willen inhalen. Daar werd ik in het begin heel zenuwachtig van. Gelukkig is dat in Nederland niet ingevoerd.
In Noorwegen halen ze nauwelijks in, te weinig auto's per strekkende km...quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
In frankrijk houden ze tijdens de hele inhaalactie hun knipperlicht aan...
dat vind ik zo bloedirritant.. Dat doen ze soms zelfs als er een driebaansweg is en ze rijden op de middelste baan om iemand in te halen. Dan weet je ook niet wat ze gaan doen als je helemaal links rijd..quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
In frankrijk houden ze tijdens de hele inhaalactie hun knipperlicht aan...
Als je het niet erg vind laat ik dat meer afhangen van hoe veilig het is om naar rechts te gaan. Als ze rechts langzamer rijden dan ik, en ik haal autos in, ga ik mezelf er niet tussen wurmen met remmen en al.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef Pizza_Boom het volgende:
Onjuist, je hebt altijd zo veel mogelijk rechts te houden, ongeacht je snelheid.
Kan je dan reëel rechts houden? Nee. Zouden er 2 vrachtwagens rijden met 1000 meter ertussen, dan heb je echter wel een prima mogelijkheid om naar rechts te gaan.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:28 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Als je het niet erg vind laat ik dat meer afhangen van hoe veilig het is om naar rechts te gaan. Als ze rechts langzamer rijden dan ik, en ik haal autos in, ga ik mezelf er niet tussen wurmen met remmen en al.
Toch wel.. Tenminste, niet verboden, maar ook niet verplicht:quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Niet officieel, alleen het gros van de automobilisten doet het.
Maar die idioten die dan achter mij zitten vinden van wel dat dat reeel kan...quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:29 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Kan je dan reëel rechts houden? Nee. Zouden er 2 vrachtwagens rijden met 1000 meter ertussen, dan heb je echter wel een prima mogelijkheid om naar rechts te gaan.
Ik had het over Nederland... Wellicht niet helemaal duidelijk.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:30 schreef Anne het volgende:
[..]
Toch wel.. Tenminste, niet verboden, maar ook niet verplicht:
§5 Überholen
(5) Außerhalb geschlossener Ortschaften darf das Überholen durch kurze Schall- oder Leuchtzeichen angekündigt werden. Wird mit Fernlicht geblinkt, dürfen entgegenkommende Fahrzeugführende nicht geblendet werden.
Gewoon doorgaan met wat je al deed. Reed je 135 waar je 120 mag, blijf je lekker 135 rijden en niet vertragen naar 120.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:33 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Maar die idioten die dan achter mij zitten vinden van wel dat dat reeel kan...
Ah okayquote:Op woensdag 5 maart 2014 12:44 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik had het over Nederland... Wellicht niet helemaal duidelijk.
Als ze netjes afstand houden, is dat inderdaad wat ik zou doen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:45 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Gewoon doorgaan met wat je al deed. Reed je 135 waar je 120 mag, blijf je lekker 135 rijden en niet vertragen naar 120.
En wat schiet jij op met een ander klieren? En nu niet weer naar die ander wijzen, we hebben het nu over jouzelf.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:51 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Als ze netjes afstand houden, is dat inderdaad wat ik zou doen.
Je doet alsof ik de initiator bent van het hele probleem. Dat ben ik niet. Afstand houden. Geen discussie mogelijk. Misschien zit er een kind achter in de auto, misschien wel twee. Je hebt je gewoon te gedragen in het verkeer en dit is een van de punten waar ik me inderdaad heel boos over kan maken.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:00 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
En wat schiet jij op met een ander klieren? En nu niet weer naar die ander wijzen, we hebben het nu over jouzelf.
Dus omdat jij een kind hebt in de auto, ga je nog je snelheid verlagen ook om een ander te treiteren? Dat logic.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:04 schreef ActualFantasy het volgende:
Geen discussie mogelijk. Misschien zit er een kind achter in de auto, misschien wel twee. Je hebt je gewoon te gedragen in het verkeer en dit is een van de punten waar ik me inderdaad heel boos over kan maken.
onzekere, en mensen die bang zijn al helemaal, hebben niks te zoeken op de linkerbaan. Ze gaan eerst maar eens oefenen achter een vrachtwagen of desnoods rijles nemen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:04 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Je doet alsof ik de initiator bent van het hele probleem. Dat ben ik niet. Afstand houden. Geen discussie mogelijk. Misschien zit er een kind achter in de auto, misschien wel twee. Je hebt je gewoon te gedragen in het verkeer en dit is een van de punten waar ik me inderdaad heel boos over kan maken.
Misschien zit er wel een onzekere bestuurder in de auto voor je, je hebt (censuur) gewoon je afstand te houden.
Je gooit echt een aantal dingen door elkaar. Maar goed. al meerdere keren gezegd wanneer ik terug ga zitten treiteren. Dat moet maar genoeg zijn.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:07 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Dus omdat jij een kind hebt in de auto, ga je nog je snelheid verlagen ook om een ander te treiteren? Dat logic.
Maar je schuift het weer op een ander. Ik heb het niet over wie de initiator is, ik heb het over wat jij er concreet mee bereikt.
Lekker voorbeeld ben je trouwens, middelvingers als er een kind in de auto zit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:10 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Je gooit echt een aantal dingen door elkaar. Maar goed. al meerdere keren gezegd wanneer ik terug ga zitten treiteren. Dat moet maar genoeg zijn.
*zwaait*quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:10 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Lekker voorbeeld ben je trouwens, middelvingers als er een kind in de auto zit.
Overmoedige mensen hebben er ook niets te zoeken.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:08 schreef Yreal het volgende:
[..]
onzekere, en mensen die bang zijn al helemaal, hebben niks te zoeken op de linkerbaan. Ze gaan eerst maar eens oefenen achter een vrachtwagen of desnoods rijles nemen.
Das mooi, want op de linkerbaan rijden is meestal spookrijden.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:43 schreef Spezza19 het volgende:
Gewoon die hele linker- en rechterbaan afschaffen… De links en rechts rijders blijven maar lekker thuis
quote:Op zondag 2 maart 2014 20:48 schreef kingtoppie het volgende:
Een rijstrook is onderdeel van de rijbaan.
Over een rijstrook kunnen voertuigen rijden.
Een rijbaan kan uit één, twee of zelfs meer rijstroken bestaan.
130322_50937_Rijbaan.gif
Zeiksnorquote:Op woensdag 5 maart 2014 13:46 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Das mooi, want op de linkerbaan rijden is meestal spookrijden.
[..]
Mensen die doorrijden zitten meestal niet met hun navigatie te kutten of te bellen. Iets wat ik veel kwalijker vindt.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:13 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Overmoedige mensen hebben er ook niets te zoeken.
Had ze de zijweg gemist ofzo?quote:Op woensdag 5 maart 2014 15:04 schreef Yreal het volgende:
Oh, net nog een vrouw die achteruit reed op een provinciale weg![]()
Daar zit je in een trage kut tram/trein/bus met schreeuwende mensen om je heen die mogelijk nog veel irritanter zijn.quote:Op woensdag 5 maart 2014 15:31 schreef BigSmurf het volgende:
Lang leve het openbaar vervoer, geen irritaties meer!
O wacht...
Als je net als ik met een bus vol mensen rijdt, leer je dat soort dingen snel genoeg af, wat je daar gebruikt, gebruik je naderhand dus ook in de personenwagen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 11:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als ik ga inhalen rij ik meestal harder dan de max snelheid. Afstandje creëren, gassen en naar links. Anders haal je toch niet in? Ik ben best spastisch met links blijven hangen, zie de scheiding tussen 'nodig' en 'onnodig' nooit zo. Dus links snel gassen en zsm weer naar rechts.
Je hebt dus blijkbaar de souplesse en snelheid van een vrachtwagenchauffeur in het verkeer, wat heb ik toch een hekel aan zulke bestuurders. Als je niet bekwaam bent om vlot en snel te handelen in het verkeer dan moet je gewoon de ruimte geven aan de bestuurders die dat wel kunnen/willen en ze vooral niet demonstratief in de weg gaan rijden. Jij hebt blijkbaar geen haast, dan hoef je ook niet op de linkerbaan te gaan sukkelen en daarmee anderen tot last te zijn. Degenen die door willen rijden zijn jou immers ook niet tot last als je ze gewoon de ruimte geeft.quote:Op woensdag 5 maart 2014 16:25 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Als je net als ik met een bus vol mensen rijdt, leer je dat soort dingen snel genoeg af, wat je daar gebruikt, gebruik je naderhand dus ook in de personenwagen.
Niks zigzaggen, even snel opzij omdat die josti haast heeft, of tussen langzamer verkeer wurmen. Gewoon rustig en beheerst, dan had ie maar 5 minuten eerder moeten vertrekken, had ie ook geen 150 hoeven rijden..
quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:28 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Je hebt dus blijkbaar de souplesse en snelheid van een vrachtwagenchauffeur in het verkeer, wat heb ik toch een hekel aan zulke bestuurders. Als je niet bekwaam bent om vlot en snel te handelen in het verkeer dan moet je gewoon de ruimte geven aan de bestuurders die dat wel kunnen/willen en ze vooral niet demonstratief in de weg gaan rijden. Jij hebt blijkbaar geen haast, dan hoef je ook niet op de linkerbaan te gaan sukkelen en daarmee anderen tot last te zijn. Degenen die door willen rijden zijn jou immers ook niet tot last als je ze gewoon de ruimte geeft.
Rustig en beheerst rijden doe je maar op je fiets waar je niemand in de weg rijdt, auto's zijn er juist voor om vaart te kunnen maken. 5 minuten eerder vertrekken slaat nergens op want het gaat niet alleen om de tijdswinst maar ook om de beleving van hard gaan. Veel mensen hebben een hoop geld uitgegeven aan een snelle auto en betalen zich ook nog eens scheel aan brandstof, maar hebben dat er voorover om heerlijk over de wegen te kunnen blazen. Dan vind ik het niet kunnen dat iemand die jaarlijks misschien 1/4 part van die kosten aan zijn auto besteedt zomaar even het asfalt voor zich opeist ten koste van anderen! Doe je dit om aandacht te vragen of gewoon om irritant te zijn?
Te langzaam rijd je enkel als je onder de maximumsnelheid rijdt. Wat overigens helaas ook vaak genoeg gebeurt. Maar 120 op de linkerstrook terwijl je ook maar 120 mag is niet te langzaam rijden.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:48 schreef Hyaenidae het volgende:
Verdere discussie is nu inderdaad zinloos omdat er niets meer te discussiëren valt.
Degene die een ander tot last is in het verkeer is altijd fout!
Hetzij door hard of door te langzaam rijden, waarbij het laatste veel vaker voorkomt in het verkeer en daardoor veel irritatie opwekt omdat het voor oponthoud zorgt. Laten we hopen dat degenen die zich hieraan schuldig maken hun gedrag aanpassen (lees: vlotter rijden) of gewoon niet meer aan verkeer deelnemen aub.
Neuh, maar ik trek best nog wel vaak door tot voorbij het snelheidslimiet om iemand door te laten die blijkbaar haast heeft.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:54 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Te langzaam rijd je enkel als je onder de maximumsnelheid rijdt. Wat overigens helaas ook vaak genoeg gebeurt. Maar 120 op de linkerstrook terwijl je ook maar 120 mag is niet te langzaam rijden.
Oké laten we daar eens mee beginnen dan, dat zou al een hele verbetering zijn. Overal de maximale snelheid rijden, dus gewoon 80km/u op GPS op een 80km weg. En dus niet 73 op de teller zoals heel veel broeklullen doen in het verkeer, waardoor ik genoodzaakt ben om levensgevaarlijke inhaalcaperiolen uit te halen op tweebaanswegen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:54 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Te langzaam rijd je enkel als je onder de maximumsnelheid rijdt. Wat overigens helaas ook vaak genoeg gebeurt. Maar 120 op de linkerstrook terwijl je ook maar 120 mag is niet te langzaam rijden.
Dan kan je gewoon niet autorijdenquote:Op woensdag 5 maart 2014 17:58 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Oké laten we daar eens mee beginnen dan, dat zou al een hele verbetering zijn. Overal de maximale snelheid rijden, dus gewoon 80km/u op GPS op een 80km weg. En dus niet 73 op de teller zoals heel veel broeklullen doen in het verkeer, waardoor ik genoodzaakt ben om levensgevaarlijke inhaalcaperiolen uit te halen op tweebaanswegen.
Genoodzaaktquote:Op woensdag 5 maart 2014 17:58 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Oké laten we daar eens mee beginnen dan, dat zou al een hele verbetering zijn. Overal de maximale snelheid rijden, dus gewoon 80km/u op GPS op een 80km weg. En dus niet 73 op de teller zoals heel veel broeklullen doen in het verkeer, waardoor ik genoodzaakt ben om levensgevaarlijke inhaalcaperiolen uit te halen op tweebaanswegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |