Er is een reden dat ik tegen Europa ben.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:18 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Allemaal. En als Nederlands burger dien jij de wet te kennen.Ga maar studeren!
Dat zijn wel de lui die een boete kunnen uitdelen. Dus zijn ze wel een maatsstaf.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:18 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Degene die hun uitkomt. Overigens is de politie geen maatstaf, die zitten er vaak zat naast.
Dat zijn ze niet. Je het altijd de KantonRechter nog om bezwaar te schrijven.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:19 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Dat zijn wel de lui die een boete kunnen uitdelen. Dus zijn ze wel een maatsstaf.
Nee, je moet de wet kennen. "Ik wist niet dat de wet mij dit verbood" is nooit een excuus.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:19 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Onjuist. Als Nederlandse burger die jij je aan de wet te houden. Diezelfde wet hoef je echter niet te kennen.
Je kan ook gewoon accepteren dat je je als een lul in het verkeer gedragen hebt... gekut met die rechters altijd.. Get a job.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:19 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Dat zijn ze niet. Je het altijd de KantonRechter nog om bezwaar te schrijven.
Dat zeg ik. Je moet je aan de wet houden, echter hoef je hem niet te kennen. Ken je hem niet, dan moet je jezelf wel er gewoon aan houden. Je hoeft niet expliciet de wet te kennen, je mag hem alleen niet overtreden. Dat het uiteindelijk in praktijk op hetzelfde neer komt, is een tweede.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:20 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Nee, je moet de wet kennen. "Ik wist niet dat de wet mij dit verbood" is nooit een excuus.
Ik ben geen lul hoor, in het verkeer. Ik heb alleen een hekel aan mensen die mij de les gaan lezen en daarbij ondertussen 6x zoveel overtredingen begaan als dat ik deed. En boetes scoor ik ook nooit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:20 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon accepteren dat je je als een lul in het verkeer gedragen hebt... gekut met die rechters altijd.. Get a job.
In Duitsland beginnen ze al wel te knipperen als ze willen inhalen. Daar werd ik in het begin heel zenuwachtig van. Gelukkig is dat in Nederland niet ingevoerd.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:23 schreef ActualFantasy het volgende:
Ik ben blijkbaar te oud, misschien zijn de regels veranderd. Mijn instructeur heeft mij altijd geleerd dat elke zijwaardse verplaatsing gevaarlijker is. Dus zo min mogelijk zigzaggen ook. Zolanf ik me aan de snelheid hou, mag daar nooit iemand over klagen.
Hoe zit dat tegenwoordig dan met je knipperlicht ? Ik weet nog goed dat ik me er over verbaasde dat mijn isntructeur zei, alleen je knipperlicht aandoen, als niemand in de buurt is als je gaat inhalen. Alleen knipperlicht aan als het kan, niet als je wil...
Officieel is dat nog steeds zo. Echter, het gros van de automobilisten is te dom om dat te snappen en die zetten hem al aan als je naast ze zit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:23 schreef ActualFantasy het volgende:
Hoe zit dat tegenwoordig dan met je knipperlicht ? Ik weet nog goed dat ik me er over verbaasde dat mijn isntructeur zei, alleen je knipperlicht aandoen, als niemand in de buurt is als je gaat inhalen. Alleen knipperlicht aan als het kan, niet als je wil...
Onjuist, je hebt altijd zo veel mogelijk rechts te houden, ongeacht je snelheid.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:23 schreef ActualFantasy het volgende:
Dus zo min mogelijk zigzaggen ook. Zolanf ik me aan de snelheid hou, mag daar nooit iemand over klagen.
Niet officieel, alleen het gros van de automobilisten doet het.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:24 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
In Duitsland beginnen ze al wel te knipperen als ze willen inhalen. Daar werd ik in het begin heel zenuwachtig van. Gelukkig is dat in Nederland niet ingevoerd.
In frankrijk houden ze tijdens de hele inhaalactie hun knipperlicht aan...quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:24 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
In Duitsland beginnen ze al wel te knipperen als ze willen inhalen. Daar werd ik in het begin heel zenuwachtig van. Gelukkig is dat in Nederland niet ingevoerd.
In Noorwegen halen ze nauwelijks in, te weinig auto's per strekkende km...quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
In frankrijk houden ze tijdens de hele inhaalactie hun knipperlicht aan...
dat vind ik zo bloedirritant.. Dat doen ze soms zelfs als er een driebaansweg is en ze rijden op de middelste baan om iemand in te halen. Dan weet je ook niet wat ze gaan doen als je helemaal links rijd..quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
In frankrijk houden ze tijdens de hele inhaalactie hun knipperlicht aan...
Als je het niet erg vind laat ik dat meer afhangen van hoe veilig het is om naar rechts te gaan. Als ze rechts langzamer rijden dan ik, en ik haal autos in, ga ik mezelf er niet tussen wurmen met remmen en al.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef Pizza_Boom het volgende:
Onjuist, je hebt altijd zo veel mogelijk rechts te houden, ongeacht je snelheid.
Kan je dan reëel rechts houden? Nee. Zouden er 2 vrachtwagens rijden met 1000 meter ertussen, dan heb je echter wel een prima mogelijkheid om naar rechts te gaan.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:28 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Als je het niet erg vind laat ik dat meer afhangen van hoe veilig het is om naar rechts te gaan. Als ze rechts langzamer rijden dan ik, en ik haal autos in, ga ik mezelf er niet tussen wurmen met remmen en al.
Toch wel.. Tenminste, niet verboden, maar ook niet verplicht:quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:25 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Niet officieel, alleen het gros van de automobilisten doet het.
Maar die idioten die dan achter mij zitten vinden van wel dat dat reeel kan...quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:29 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Kan je dan reëel rechts houden? Nee. Zouden er 2 vrachtwagens rijden met 1000 meter ertussen, dan heb je echter wel een prima mogelijkheid om naar rechts te gaan.
Ik had het over Nederland... Wellicht niet helemaal duidelijk.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:30 schreef Anne het volgende:
[..]
Toch wel.. Tenminste, niet verboden, maar ook niet verplicht:
§5 Überholen
(5) Außerhalb geschlossener Ortschaften darf das Überholen durch kurze Schall- oder Leuchtzeichen angekündigt werden. Wird mit Fernlicht geblinkt, dürfen entgegenkommende Fahrzeugführende nicht geblendet werden.
Gewoon doorgaan met wat je al deed. Reed je 135 waar je 120 mag, blijf je lekker 135 rijden en niet vertragen naar 120.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:33 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Maar die idioten die dan achter mij zitten vinden van wel dat dat reeel kan...
Ah okayquote:Op woensdag 5 maart 2014 12:44 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik had het over Nederland... Wellicht niet helemaal duidelijk.
Als ze netjes afstand houden, is dat inderdaad wat ik zou doen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:45 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Gewoon doorgaan met wat je al deed. Reed je 135 waar je 120 mag, blijf je lekker 135 rijden en niet vertragen naar 120.
En wat schiet jij op met een ander klieren? En nu niet weer naar die ander wijzen, we hebben het nu over jouzelf.quote:Op woensdag 5 maart 2014 12:51 schreef ActualFantasy het volgende:
[..]
Als ze netjes afstand houden, is dat inderdaad wat ik zou doen.
Je doet alsof ik de initiator bent van het hele probleem. Dat ben ik niet. Afstand houden. Geen discussie mogelijk. Misschien zit er een kind achter in de auto, misschien wel twee. Je hebt je gewoon te gedragen in het verkeer en dit is een van de punten waar ik me inderdaad heel boos over kan maken.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:00 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
En wat schiet jij op met een ander klieren? En nu niet weer naar die ander wijzen, we hebben het nu over jouzelf.
Dus omdat jij een kind hebt in de auto, ga je nog je snelheid verlagen ook om een ander te treiteren? Dat logic.quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:04 schreef ActualFantasy het volgende:
Geen discussie mogelijk. Misschien zit er een kind achter in de auto, misschien wel twee. Je hebt je gewoon te gedragen in het verkeer en dit is een van de punten waar ik me inderdaad heel boos over kan maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |