SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Laatste reactie:In beide gevallen kom je daar pas op terug als er schade aan het object is ontstaan...quote:Op vrijdag 17 januari 2014 18:21 schreef Dimens het volgende:
Een hoesje om je iPhone![]()
Dat is net zo zonde als met een condoom neuken.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Daarom ook zorgen dat je m niet laat vallenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:18 schreef Skull-splitter het volgende:
Laatste reactie:
[..]
In beide gevallen kom je daar pas op terug als er schade aan het object is ontstaan...
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Het spreekwoordelijke ongeluk zit in een klein hoekje en hoeft maar 1x te gebeuren...quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Daarom ook zorgen dat je m niet laat vallen
Overigens doe ik vooral om practische redenen een hoes om mijn telefoon, al had ik een die ik zowel voor het uiterlijk als voor de bescherming had aangeschaft. Helaas kon het control-centre er minder goed mee omgaan.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Heb vandaag ff die officiële Apple iPhone 5S lederen case ff in mijn handen gehad. Dat voelt behoorlijk goedkoop aan voor een case t.w.v. ¤ 39,-
Maandag eindelijk mijn iPhone 5S 64GB Space Gray!
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.![]()
Kijk dit lijkt me dan wel weer wat:
Heb al een jaar een iPhone 4 heb m tien keer laten vallen (binnen) en nog nooit een barst. Buiten gewoon goed vastgehouden blijkbaar, zie niet echt hoe je hem buiten kan laten vallen.Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Mijn vingers hebben iig weinig grip op het glas dus das al een practische reden om er een tientje bij de hema voor uit te geven (egaal matzwart).
Daarnaast kan ik slecht tegen "kijk mij apple/beats/merk X hebben" gedrag en vind ik die spiegelende appel maar niks.
Mijn telefoon is welgeteld 1x goed gevallen en toen was meteen voor en achterkant compleet naar de kloten, bleek een gat in mijn zak te hebben die ik nog niet kende qua opbouw, en fietsend met 20+ KM/u vond de telefoon de stoeptegels niet zo heel leuk.
Daarna tot iOS7 een Lunatik Taktik gebruikt, nu daar nog een oplossing voor zoeken... Ik wil namelijk wel dat ding gebruiken maar het van buiten het scherm slepen zit er nog niet in...I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik heb hem ook! Wat een heerlijk toestel en die vingerscanner werkt erg tof. Gebruik hem ook als homeknop dan hoef ik hem niet helemaal in te drukken 😄Ajax Amsterdam![]()
ik heb hem en zonder vind ik hem wat minder fijner aanvoelen. Ook gewenning maar hij is net wat breder waardoor hij lekkerder in de hand ligtquote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:47 schreef CoExist het volgende:
Heb vandaag ff die officiële Apple iPhone 5S lederen case ff in mijn handen gehad. Dat voelt behoorlijk goedkoop aan voor een case t.w.v. ¤ 39,-
Maandag eindelijk mijn iPhone 5S 64GB Space Gray!![]()
Ik had mijn telefoon afgelopen week in mijn zak en toen ik een tikkie kreeg van iemand vloog 'ie zo op de grond.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk dit lijkt me dan wel weer wat:
[ afbeelding ]
Heb al een jaar een iPhone 4 heb m tien keer laten vallen (binnen) en nog nooit een barst. Buiten gewoon goed vastgehouden blijkbaar, zie niet echt hoe je hem buiten kan laten vallen.![]()
Maar gelukkig had ik me hoesje eromheen gedaan.![]()
Huh? Ik moet de homeknop echt indrukken om een scherm terug te gaan op m'n 5s.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 22:51 schreef Kuhly het volgende:
Ik heb hem ook! Wat een heerlijk toestel en die vingerscanner werkt erg tof. Gebruik hem ook als homeknop dan hoef ik hem niet helemaal in te drukken 😄![]()
Ben ik ook wel benieuwd naar..quote:Op vrijdag 17 januari 2014 23:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Huh? Ik moet de homeknop echt indrukken om een scherm terug te gaan op m'n 5s.![]()
![]()
Maybe jailbreak tweakquote:Op vrijdag 17 januari 2014 23:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Huh? Ik moet de homeknop echt indrukken om een scherm terug te gaan op m'n 5s.
Terrorism is the poor mans war, war is the rich mans terrorism.![]()
Hehe, goede app wel.quote:
Dacht steeds van, zal hier ook wat voor zijn. En elke keer was er ook wat voor
Ajax Amsterdam![]()
Hallo iPhone 5s!
Dat ging nog verbazingwekkend simpel en snel, alles overzetten van mijn oude 3s bakbeest naar de 5s. Ik vind m nu alleen ZO licht dat ik bang ben dat ie uit m'n handen vliegt uit enthousiasmeook maar ff ergens een hoesje scoren dus.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
Officiële Apple case is aanrader. Ziet er strak uit en past perfect.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:40 schreef Ang3l het volgende:
Hallo iPhone 5s!
Dat ging nog verbazingwekkend simpel en snel, alles overzetten van mijn oude 3s bakbeest naar de 5s. Ik vind m nu alleen ZO licht dat ik bang ben dat ie uit m'n handen vliegt uit enthousiasmeook maar ff ergens een hoesje scoren dus.
![]()
ik twijfel nog of ik alleen een achterkant wil, of eentje met voor en achterkant. Dat laatste is wel beter tegen krassen en zo als ie wel eens in m'n tas zit. Maar sommige hoezen worden dan zo irritant om uit bepaalde broekzakken te halen... Dat heel die binnenzak dan meekomtquote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:40 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Officiële Apple case is aanrader. Ziet er strak uit en past perfect.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
Bij deze nog geen last van gehadquote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:42 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ik twijfel nog of ik alleen een achterkant wil, of eentje met voor en achterkant. Dat laatste is wel beter tegen krassen en zo als ie wel eens in m'n tas zit. Maar sommige hoezen worden dan zo irritant om uit bepaalde broekzakken te halen... Dat heel die binnenzak dan meekomt![]()
![]()
Ik vind het een nadeel dat je niet direct bij je scherm kan als er een voorfront op zit. Bovendien beschermt de officiele case ook wel goed tegen vallen ed, omdat bij net iets boven de voorkant uitsteekt.
Ik heb nu een app waarmee ik al mijn muziek van mijn telefoon op de tv kan afspelen (die gebruik ik als mijn audio systeem, aangezien daar ook de goede boxen op staan aangesloten). Krijg bijna spijt van mijn maar 16 gb![]()
![]()
Dan moet je ook geen pauperrubberen hoesjes nemen, dan gebeurt dat ook niet.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:42 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ik twijfel nog of ik alleen een achterkant wil, of eentje met voor en achterkant. Dat laatste is wel beter tegen krassen en zo als ie wel eens in m'n tas zit. Maar sommige hoezen worden dan zo irritant om uit bepaalde broekzakken te halen... Dat heel die binnenzak dan meekomt![]()
Ook niet bij mijn zwarte SwitchEasy Tones voor mijn 5S gehadquote:Op zaterdag 18 januari 2014 12:12 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Bij deze nog geen last van gehadBen simpelweg verliefd op deze case geworden.
Nadat ik verliefd werd op mijn officiele zwarte en rode 5S-cases
[ Bericht 10% gewijzigd door Erasmus op 18-01-2014 12:18:45 ]![]()
Idd, heel happy mee al is ie wel duur. Moet je wel de zwarte nemen, de anderen kunnen nog wel eens lelijk worden.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:40 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Officiële Apple case is aanrader. Ziet er strak uit en past perfect.For great justice!![]()
Probeer anders eens onderstaande of iets soortgelijks voor de iPhone.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk dit lijkt me dan wel weer wat:
Heb al een jaar een iPhone 4 heb m tien keer laten vallen (binnen) en nog nooit een barst. Buiten gewoon goed vastgehouden blijkbaar, zie niet echt hoe je hem buiten kan laten vallen.
Heb die nu al een jaar of 2 en je hebt stevigheid maar ook een goede schokdemper als je mobiel onverhoopt op de grond valt.![]()
Flipcoversquote:Op zaterdag 18 januari 2014 14:39 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Probeer anders eens onderstaande of iets soortgelijks voor de iPhone.
[ afbeelding ]
Heb die nu al een jaar of 2 en je hebt stevigheid maar ook een goede schokdemper als je mobiel onverhoopt op de grond valt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Erasmus op 18-01-2014 14:46:44 ]![]()
Ditquote:
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦![]()
Hoi.
Bestaat er een app waarmee je je scherm op kan nemen?
Dus een screen recorder ipv screen capture?![]()
Officieel niet dacht ikquote:Op zaterdag 18 januari 2014 20:12 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Hoi.
Bestaat er een app waarmee je je scherm op kan nemen?
Dus een screen recorder ipv screen capture?
Maar volgens mij wel via jailbreak![]()
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 20:18 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Officieel niet dacht ik
Maar volgens mij wel via jailbreak
Helaas..![]()
Navigon of TomTom heb ik ervaring mee, geen internet voor nodig.quote:Op zondag 19 januari 2014 18:45 schreef Doublepain het volgende:
Welke app is het beste voor navigatie zonder internetverbruik?Terrorism is the poor mans war, war is the rich mans terrorism.![]()
Ik heb er al een gevonden 'CoPilot', alle kaarten van over de wereld en geen internet. Morgen even testenquote:Op zondag 19 januari 2014 18:51 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Navigon of TomTom heb ik ervaring mee, geen internet voor nodig.![]()
![]()
is dat die daar onder die gruwelijk lelijke met gaten?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:40 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Officiële Apple case is aanrader. Ziet er strak uit en past perfect.
http://www.apple.com/nl/iphone/accessories/#iphone-5s-casesMai pben rai~!![]()
Dat is voor 5C, niet de 5S.quote:Op zondag 19 januari 2014 23:03 schreef KNAK het volgende:
[..]
is dat die daar onder die gruwelijk lelijke met gaten?
http://www.apple.com/nl/iphone/accessories/#iphone-5s-cases![]()
Wat in godsnaam is het verschil tussen bladwijzers en favorieten? Ik heb het natuurlijk over safari in iOS 7.![]()
niksquote:Op maandag 20 januari 2014 07:24 schreef LogiteX het volgende:
Wat in godsnaam is het verschil tussen bladwijzers en favorieten? Ik heb het natuurlijk over safari in iOS 7.“Specialization is for insects”.—Robert Heinlein![]()
De reading list (bladwijzers) is een verzameling van items die je wilt lezen; er zijn twee categoriën; gelezen en ongelezen. Niet zo heel boeiend als je mij vraagtquote:Op maandag 20 januari 2014 07:24 schreef LogiteX het volgende:
Wat in godsnaam is het verschil tussen bladwijzers en favorieten? Ik heb het natuurlijk over safari in iOS 7..
Terrorism is the poor mans war, war is the rich mans terrorism.![]()
Favorieten krijg je te zien op de startpagina van Safari. Kei-handig.quote:Op maandag 20 januari 2014 07:24 schreef LogiteX het volgende:
Wat in godsnaam is het verschil tussen bladwijzers en favorieten? Ik heb het natuurlijk over safari in iOS 7.For great justice!![]()
Lekker zelf weten of en hoe je je telefoon beschermd of niet. Ik was blij dat ik een matte screencover op mijn beeldscherm had want binnen no time had ik secondenlijm resten erop (vraag me niet hoe
).
Ik zou mijn auto ook het liefst in een hoesje doen, maar ja dat gaat een beetje moeilijk.
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!![]()
Ik heb nog nooit een hoesje gehad. Een telefoon is om gebruikt te worden.quote:Op maandag 20 januari 2014 10:45 schreef Skaai het volgende:
Lekker zelf weten of en hoe je je telefoon beschermd of niet. Ik was blij dat ik een matte screencover op mijn beeldscherm had want binnen no time had ik secondenlijm resten erop (vraag me niet hoe
).
Ik zou mijn auto ook het liefst in een hoesje doen, maar ja dat gaat een beetje moeilijk.
![]()
Een telefoon biedt bij mij met name gemak en elke keer een cover omvouwen om je telefoon te gebruiken vind ik niet gemakkelijk.quote:Op maandag 20 januari 2014 10:40 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Maakt het nou uit! Gaat er toch om dat je mobiel wat beschermd is?Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Een telefoonhoes is als een condoom; alles blijft dan wel (meestal) schadevrij, maar ik beleef er een stuk minder plezier aan.People assume too much.![]()
En een ieder gebruikt hem op zijn manier, en ik ben er onhandig in. Dus bescherm ik hem.quote:Op maandag 20 januari 2014 11:03 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een hoesje gehad. Een telefoon is om gebruikt te worden.
Goeie input voor het topic dit
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!![]()
Dit dus.quote:Op maandag 20 januari 2014 11:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
Een telefoon biedt bij mij met name gemak en elke keer een cover omvouwen om je telefoon te gebruiken vind ik niet gemakkelijk.![]()
Yeaheah! Vanmiddag mijn iPhone 5S 64GB Space Gray opgehaald.
Tof ding!
Ik gebruik trouwens deze hoes/case:
Feuerwear. Een afstudeer project van 2 Duitse studenten die gebruikte brandweerslangen upcyclen naar nieuwe producten. Heb er ook een portemonnee en postbag van.You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.![]()
Waarom 64GB eigenlijk?quote:Op maandag 20 januari 2014 18:36 schreef CoExist het volgende:
Yeaheah! Vanmiddag mijn iPhone 5S 64GB Space Gray opgehaald.
Tof ding!
Ik gebruik trouwens deze hoes/case:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Feuerwear. Een afstudeer project van 2 Duitse studenten die gebruikte brandweerslangen upcyclen naar nieuwe producten. Heb er ook een portemonnee en postbag van.![]()
Gebruikt en ben er tevreden mee, moet alleen miles veranderen naar KM en hoeveel km per uur je mag rijden kan ik nergens vinden. Niet dat ik het nodig heb maar is soms wel handig als je echt twijfelt. Verder is het belgische persoon die spreekt, moet alleen wel iets vinden waardoor mijn Iphone luider is want heb gewoon muziek aan, verder is het prima vooral omdat het ook nog gratis is.quote:Op zondag 19 januari 2014 22:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik heb er al een gevonden 'CoPilot', alle kaarten van over de wereld en geen internet. Morgen even testen![]()
![]()
Omdat er bij Vodafone leverings problemen zijn met het 32GB model ofzo. En qua prijs maakte het niets uit.quote:
Ik heb trouwens ook een iPod Touch 5th Gen. 64GB. Ik wil nu eenmaal graag het beste van het beste.You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.![]()
Is de iPhone 5 nog een goede keuze? Of is het een must om de 5s of 5c te kopen. Mijn 4 is namelijk aan vervanging toe en de nieuwste twee zijn zoals jullie ongetwijfeld weten zeer prijzig.[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^![]()
Dat vind ik niet zo heel belangrijk. Hier in Enschede heeft dat toch nauwelijks bereik geloof ikquote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:44 schreef Merkie het volgende:
5C en 5S hebben betere 4G-ondersteuning dan de 5.
En mocht dat wel het geval zijn dan vind ik het prijsverschil er iets te groot voor.[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^![]()
Ik heb de 5, prima ding!quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:43 schreef ShevaJB het volgende:
Is de iPhone 5 nog een goede keuze? Of is het een must om de 5s of 5c te kopen. Mijn 4 is namelijk aan vervanging toe en de nieuwste twee zijn zoals jullie ongetwijfeld weten zeer prijzig.
(Geen 4g abbo dus daarover weet ik niks)
Ik heb er gisteren eindelijk iOS 7 op gezet, is erg wennen, heb er nu nog meer last van dat het scherm zo klein is bij het internetten. Maar wel fijn dat refreshen van de pagina nu beter gaat.
Maar nog steeds ook blij dat ik hem niet van mijn eigen geld heb betaald.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
De 5C vind ik persoonlijk een flop. Klein beetje "beter" dan de 5 maar met een lelijk kinderachtig plastic achterkant.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:43 schreef ShevaJB het volgende:
Is de iPhone 5 nog een goede keuze? Of is het een must om de 5s of 5c te kopen. Mijn 4 is namelijk aan vervanging toe en de nieuwste twee zijn zoals jullie ongetwijfeld weten zeer prijzig.
De iPhone 5 heb je al voor 350¤ krasloos op MP btw.And remember, respect is everything!![]()
Nieuwe iPhone 5jes zijn niet meer te krijgen, zou je er eentje 2e hands op de kop moeten tikken.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:43 schreef ShevaJB het volgende:
Is de iPhone 5 nog een goede keuze? Of is het een must om de 5s of 5c te kopen. Mijn 4 is namelijk aan vervanging toe en de nieuwste twee zijn zoals jullie ongetwijfeld weten zeer prijzig.For great justice!![]()
Het snelheidverschil tussen 3G en 4G is echt enorm hoor.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 16:49 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Dat vind ik niet zo heel belangrijk. Hier in Enschede heeft dat toch nauwelijks bereik geloof ik
En mocht dat wel het geval zijn dan vind ik het prijsverschil er iets te groot voor.For great justice!![]()
In Enschede is je snelheid met 4G nog ongeveer nul jaquote:Op dinsdag 21 januari 2014 19:50 schreef Q. het volgende:
[..]
Het snelheidverschil tussen 3G en 4G is echt enorm hoor.Geen dekking.
Komt wel snel verandering in gelukkig!![]()
Helder. Dat het plastic er cheap uitziet maakt me niet veel uit. Heb nu ook een plastic hoesje om m'n iPhone 4. Dus wellicht dat de C een optie is. Ik ga morgen wel ff langs iCenter.[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^![]()
De uitrol gaat heel snel en zo'n telefoon is een investering voor meestal toch wel minimaal 2 jaar.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 19:56 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
In Enschede is je snelheid met 4G nog ongeveer nul jaGeen dekking.
Komt wel snel verandering in gelukkig!For great justice!![]()
Heb zelf de iPhone 5 maar zou hem inruilen voor de 5C als het kon. De 5C is erg mooi (achterkant één geheel) en ondersteunt alle 4G-banden.
Wil er hier misschien iemand ruilen?
Ten percent faster with a sturdier frame![]()
KPN heeft dit voorjaar landelijk dekkend 4G.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 19:56 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
In Enschede is je snelheid met 4G nog ongeveer nul jaGeen dekking.
Komt wel snel verandering in gelukkig!Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Voordeel van de 5C tov Samsung Galaxy is dat het geen baggerplastic is waardoor jouw telefoon van ¤500,-+ aanvoelt als een fake Chinese Androidphone die na een week kapotgaat.
[ Bericht 1% gewijzigd door Erasmus op 21-01-2014 20:18:48 ]![]()
KPN is vorig week bezig geweest met de 4G apparatuur in Enschede, zal dus wel deze week of volgende week geactiveerd worden. Voor actuele werkzaamheden: https://mapsengine.google(...)qLdKkdI.k9bdnigi_9aMquote:Op dinsdag 21 januari 2014 19:56 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
In Enschede is je snelheid met 4G nog ongeveer nul jaGeen dekking.
Komt wel snel verandering in gelukkig!![]()
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:18 schreef o.us2.0 het volgende:
Voordeel van de 5C tov Samsung Galaxy is dat het geen baggerplastic is waardoor jouw telefoon van ¤500,-+ aanvoelt als een fake Chinese Androidphone die na een week kapotgaat.
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaar
[ Bericht 2% gewijzigd door editoor op 21-01-2014 23:04:46 ]![]()
Met de 4G dekking van KPN gaat het inderdaad wel rap:quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:21 schreef DenS het volgende:
[..]
KPN is vorig week bezig geweest met de 4G apparatuur in Enschede, zal dus wel deze week of volgende week geactiveerd worden. Voor actuele werkzaamheden: https://mapsengine.google(...)qLdKkdI.k9bdnigi_9aM
www.coveragechecker.nl![]()
Samsung heeft ook gewoon een glazen scherm hoorquote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaar
Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Kan ook gewoon in je inboedel zitten.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaar![]()
Want een Samsung heeft geen glas natuurlijkquote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaarKom aub niet aanzetten met dit soort kulargumenten.
![]()
En de award voor meest matige troll van FOK! gaat naar editoor.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaar![]()
wat een gelulquote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaar![]()
Toch happen er weer genoeg.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:24 schreef Dimens het volgende:
[..]
En de award voor meest matige troll van FOK! gaat naar editoor.sig verwijderd door FA![]()
Ik ben er eigenlijk ook nog niet over uit of hij werkelijk zo stom is als hij zich voordoet of dat het echt allemaal getroll is.quote:![]()
Dat eerste.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:30 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik ben er eigenlijk ook nog niet over uit of hij werkelijk zo stom is als hij zich voordoet of dat het echt allemaal getroll is.![]()
Daar neig ik wel naar ja. Mede door dit topic van een tijdje geleden: DIG / Panasonic plasma tvquote:![]()
Er werd gezegd door o.us2.0 dat hij liever niet rond loopt met het baggerplastic achterkant van Samsung. Daar geef ik als tegenantwoord dat ik liever met zo'n goedkoop plastic achterkant loop, dan met een gebarsten scherm. Daarbij is het glas van een IPhone vele malen kwetsbaarder dan die van Samsung als die op grond valt.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:11 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Samsung heeft ook gewoon een glazen scherm hoorMensen dom of een trol noemen en er dan zo naast zitten, is toch wel behoorlijk beschamend, vind je niet?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:30 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik ben er eigenlijk ook nog niet over uit of hij werkelijk zo stom is als hij zich voordoet of dat het echt allemaal getroll is.![]()
Jouw hotelmodetopic is beschamend. En nu terug naar je koreaantjestopicHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:30 schreef Catch22- het volgende:
Jouw hotelmodetopic is beschamend. En nu terug naar je koreaantjestopic![]()
![]()
Je hebt het zeker over o.us2.0 Die had het namelijk over Samsung en ik geef daar een tegenreactie op. Moet hij dan ook maar oprotten naar het Koreaantjestopic? Triest figuur.![]()
onzin.quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:20 schreef editoor het volgende:
[..]
Daarbij is het glas van een IPhone vele malen kwetsbaarder dan die van Samsung als die op grond valt.Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Jij hebt die vast wel? Van dat de iPhone al barst als je ernaar kijkt en je met een Samsung kan smijten ?quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:47 schreef editoor het volgende:
[..]
Oh, werkelijk. Dan heb je vast wel onderzoeken die jouw stelling ondersteunen?
Mijn ex had een gebarsten samsung, mijn nicht ook. Zijn vast en zeker iPhones met Samsung merkjes erop?Op zondag 13 april 2014 19:50 schreef Mss het volgende:
Kloonhommel is echt mijn held van de dag _O_ _O_ _O_![]()
Hij moet bewijzen dat jouw stelling niet juist is?quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:47 schreef editoor het volgende:
[..]
Oh, werkelijk. Dan heb je vast wel onderzoeken die jouw stelling ondersteunen?
Die bal ligt bij de gene die de uitspraak doet.
Uit eigen ervaring kan ik iig zeggen dat de 4 en de 5 prima tegen lomp gebruik kunnen.![]()
Gelukkig zit ik er hoe dan ook niet naast. Een van de twee is namelijk van toepassing.quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:20 schreef editoor het volgende:
[..]
Er werd gezegd door o.us2.0 dat hij liever niet rond loopt met het baggerplastic achterkant van Samsung. Daar geef ik als tegenantwoord dat ik liever met zo'n goedkoop plastic achterkant loop, dan met een gebarsten scherm. Daarbij is het glas van een IPhone vele malen kwetsbaarder dan die van Samsung als die op grond valt.
[..]
Mensen dom of een trol noemen en er dan zo naast zitten, is toch wel behoorlijk beschamend, vind je niet?![]()
Ik snap niet wat samsunglovers in een iphone-topic doen. Ik bedoel, rockfans gaan toch ook niet naar sensation?quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:47 schreef editoor het volgende:
[..]
Oh, werkelijk. Dan heb je vast wel onderzoeken die jouw stelling ondersteunen?![]()
Onderbouw je stelling dat iPhone glas kwetsbaarder is dan Samsung glas met feiten aub.quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:20 schreef editoor het volgende:
[..]
Er werd gezegd door o.us2.0 dat hij liever niet rond loopt met het baggerplastic achterkant van Samsung. Daar geef ik als tegenantwoord dat ik liever met zo'n goedkoop plastic achterkant loop, dan met een gebarsten scherm. Daarbij is het glas van een IPhone vele malen kwetsbaarder dan die van Samsung als die op grond valt.
[..]
Mensen dom of een trol noemen en er dan zo naast zitten, is toch wel behoorlijk beschamend, vind je niet?Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
als dit al waar zou zijn dan is een nieuw scherm voor een iphone wel een heel stuk goedkoper dan een Galaxyschermquote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaarShuffle up and deal!!!![]()
Ben je echt zó dom?quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:32 schreef editoor het volgende:
[..]![]()
![]()
Je hebt het zeker over o.us2.0 Die had het namelijk over Samsung en ik geef daar een tegenreactie op. Moet hij dan ook maar oprotten naar het Koreaantjestopic? Triest figuur.![]()
![]()
![]()
Niet zo he is allemaal jouw schuld hij vermeldt jouw naamquote:Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Waar zijn jouw onderzoeken die jouw stelling ondersteunen? Volgens mij begon jij met het sneue gejank hier.quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:47 schreef editoor het volgende:
[..]
Oh, werkelijk. Dan heb je vast wel onderzoeken die jouw stelling ondersteunen?![]()
altyd die kutmarokane weer dit kan niet langer dogaan stem geeert pvv op 1quote:Op woensdag 22 januari 2014 07:48 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niet zo he is allemaal jouw schuld hij vermeldt jouw naam![]()
Hahaquote:Op woensdag 22 januari 2014 07:50 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
altyd die kutmarokane weer dit kan niet langer dogaan stem geeert pvv op 1
Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Het betreft dan ook geen Samsung lover maar een Apple hater. Die zijn nog fanatieker in het basher van Apple producten, maar dan op een wel heel falende manier.quote:Op woensdag 22 januari 2014 07:39 schreef Funkel het volgende:
[..]
Ik snap niet wat samsunglovers in een iphone-topic doen. Ik bedoel, rockfans gaan toch ook niet naar sensation?![]()
Amerikaanse rechter: Samsung schendt Apple-patent autocorrectie
Samsung schendt met de autocorrectie-functie van het onscreen toetsenbord op zijn smartphones een patent van Apple, zo concludeert een Amerikaanse rechter. De uitspraak kan grote gevolgen hebben voor andere smartphonefabrikanten.
Omdat veel fabrikanten een systeem van autocorrectie en auto-aanvulling gebruiken voor hun toetsenbord zoals Apple dat omschrijft in zijn patent, lopen telefoonmakers als Google, HTC en LG ook de kans dat Apple dit patent tegen hen gaat gebruiken, claimt Foss Patents. Apple kreeg het patent eind 2011, maar diende het al in in januari 2007, enkele dagen voor de presentatie van de iPhone. Waarom de rechter het patent geldig verklaard heeft, is onbekend. Het systeem om woorden automatisch te corrigeren zit echter al jaren in tekstverwerkers en is via T9 ook al lang op telefoons te vinden.
De Amerikaanse rechter oordeelde dat Samsung dit patent schendt in een kort geding voorafgaand aan de eigenlijke rechtszaak. In dat kort geding zei zij een van de patenten die Samsung aandroeg over de synchronisatie van multimedia ongeldig is. De uitspraak in het kort geding komt voor de onderhandelingen over een schikking in de wereldwijde juridische strijd rondom patenten van de twee elektronicabedrijven.
De uitspraak is alleen geldig in deze zaak en voor de Verenigde Staten. Als Apple het patent wil gebruiken in andere landen, zal de rechter het daar onafhankelijk van deze zaak beoordelen. Het gebeurde in het verleden al eens dat Apple op basis van dezelfde documentatie in het ene land wel gelijk kreeg en in het andere niet.
Wat een malloten daar bij Apple![]()
![]()
Nou inderdaad wat een malloten bij Apple.quote:Op woensdag 22 januari 2014 09:48 schreef editoor het volgende:
Amerikaanse rechter: Samsung schendt Apple-patent autocorrectie
Samsung schendt met de autocorrectie-functie van het onscreen toetsenbord op zijn smartphones een patent van Apple, zo concludeert een Amerikaanse rechter. De uitspraak kan grote gevolgen hebben voor andere smartphonefabrikanten.
Omdat veel fabrikanten een systeem van autocorrectie en auto-aanvulling gebruiken voor hun toetsenbord zoals Apple dat omschrijft in zijn patent, lopen telefoonmakers als Google, HTC en LG ook de kans dat Apple dit patent tegen hen gaat gebruiken, claimt Foss Patents. Apple kreeg het patent eind 2011, maar diende het al in in januari 2007, enkele dagen voor de presentatie van de iPhone. Waarom de rechter het patent geldig verklaard heeft, is onbekend. Het systeem om woorden automatisch te corrigeren zit echter al jaren in tekstverwerkers en is via T9 ook al lang op telefoons te vinden.
De Amerikaanse rechter oordeelde dat Samsung dit patent schendt in een kort geding voorafgaand aan de eigenlijke rechtszaak. In dat kort geding zei zij een van de patenten die Samsung aandroeg over de synchronisatie van multimedia ongeldig is. De uitspraak in het kort geding komt voor de onderhandelingen over een schikking in de wereldwijde juridische strijd rondom patenten van de twee elektronicabedrijven.
De uitspraak is alleen geldig in deze zaak en voor de Verenigde Staten. Als Apple het patent wil gebruiken in andere landen, zal de rechter het daar onafhankelijk van deze zaak beoordelen. Het gebeurde in het verleden al eens dat Apple op basis van dezelfde documentatie in het ene land wel gelijk kreeg en in het andere niet.
Wat een malloten daar bij Apple![]()
![]()
Gast, jij beweert iets, dan moet *jij* met onderzoeken komen, niet ik.quote:Op woensdag 22 januari 2014 00:47 schreef editoor het volgende:
[..]
Oh, werkelijk. Dan heb je vast wel onderzoeken die jouw stelling ondersteunen?Ten percent faster with a sturdier frame![]()
Dat is bullshit. Er is geen enkel wetenschappelijk bewijs dat schermen van iPhones sneller barsten.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 22:55 schreef editoor het volgende:
[..]
Voordeel van Samsung Galaxy is dat je hem 100x op de grond kan laten vallen zonder dat het scherm gebarsten is. Bij een iPhone is de eerste keer, meestal raak. Dit is dan vaak het resultaat:
[ afbeelding ]
Dan maar liever met plastic rondlopen, dan met een gebarste scherm. Apple vergoed de kosten niet, als het glas gebarsten is. Daarvoor moet je dan weer een extra verzekering nemen. Ze hebben het bij Apple echt prima voor elkaar2000 light years from home![]()
Dat eeuwige samsung vs Apple gezeik word je niet goed van.[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^![]()
Ja dit he. Koop gewoon wat je wil en donder op met dat gezeik over wat beter is en welk scherm sneller barst en wie de grootste heeft.quote:Op woensdag 22 januari 2014 12:00 schreef ShevaJB het volgende:
Dat eeuwige samsung vs Apple gezeik word je niet goed van.
Stelletje kinderen.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: