Je bedoeld dat JIJ vooral neemtquote:Op donderdag 9 januari 2014 14:56 schreef BasEnAad het volgende:
Vroeger hadden platenmaatschappijen een functie om muziek te verspreiden.
Nu doet internet dat, maar zitten we nog wel met al die doorgeschoten auteursrechten.
Maatschappijen halen geld op om ons commercie door de strot te kunnen douwen.
Artiesten treden maar gewoon op voor hun geld, dat is altijd zo geweest voor de cd/plaat.
De technologie geeft en neemt.
Ik ben niet relevant in dit verhaal.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:00 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je bedoeld dat JIJ vooral neemt
Dat is een nog veel ranziger regeling ja.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:42 schreef Ferdo het volgende:
En dat na hun dood de erven nog zeventig jaar meeprofiteren van iets waar ze helemaal niks aan bij hebben gedragen.
Copyrights en patenten zijn door de overheid verschafte monopolies. Dergelijk monopolies zul je in duur moeten beperken omdat er anders veel te veel surplus door de monopolist kan worden verkregen. Persoonlijk vind ik overigens dat copyrights en patenten zelfs volledig afgeschaft moeten worden. Intellectueel werk is iets wat je in beginsel niet tot iemands eigendom moet maken omdat dat de menselijke ontwikkeling beperkt.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:43 schreef Pietverdriet het volgende:
Je bedoeld, jij wilt kunnen profiteren van het werk van anderen zonder er wat tegenover te zetten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er staat nog een vraag voor u open!!
quote:
quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:44 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Was in China een groot succes
Impliceren jullie nou dat het systeem dat er in China/Cuba was ingevoerd veel lijkt op wat ik hier net heb verkondigd? Zoiets, of iets wat erbij in de buurt komt, is namelijk nog nooit geprobeerd. Verder kan ook menig mens zich afvragen hoe succesvol kapitalisme op dit moment is en of er geen beter alternatief is.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:50 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
En in Rusland
En op Cuba plukken ze er ook nog de vruchten van; beetje hangen de hele dag (werken hoeft/ kan er niet), muziek maken, allemaal een mooie klassieke auto en ongeveer hetzelfde te eten.En teren op al die technologisch hoogstaande ontwikkelingen
Vergis je niet hoe incapabel de meeste mensen zijn om zulk een wereld ook maar te kunnen voorstellen. De meesten hebben nog nooit in die richting ook maar gedacht. Ze kunnen niet out of the box denken. En die box is al honderden jaren hetzelfde. Mensen missen de fantasie, de creativiteit, het voorstellingsvermogen. Een behoorlijk obstakel in het verspreiden van dit soort ideeën.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:26 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
[..]
Impliceren jullie nou dat het systeem dat er in China/Cuba was ingevoerd veel lijkt op wat ik hier net heb verkondigd? Zoiets, of iets wat erbij in de buurt komt, is namelijk nog nooit geprobeerd. Verder kan ook menig mens zich afvragen hoe succesvol kapitalisme op dit moment is en of er geen beter alternatief is.
Dat is dan ook meteen waarom dergelijke ideeën in de praktijk nooit zullen werken. Mensen blijven mensen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:29 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Vergis je niet hoe incapabel de meeste mensen zijn om zulk een wereld ook maar te kunnen voorstellen. De meesten hebben nog nooit in die richting ook maar gedacht. Ze kunnen niet out of the box denken. En die box is al honderden jaren hetzelfde. Mensen missen de fantasie, de creativiteit, het voorstellingsvermogen. Een behoorlijk obstakel in het verspreiden van dit soort ideeën.
Volgens die gedachtegang zou er dan nooit verandering plaats gevonden kunnen hebben in de wereld.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat is dan ook meteen waarom dergelijke ideeën in de praktijk nooit zullen werken. Mensen blijven mensen.
Natuurlijk wel. Dergelijke ideeën gaan vrijwel altijd uit van het ontbreken van een overheid en mensen die volledig uit vrije wil constructief samenwerken. Dat wil niet zeggen dat er geen verandering plaats kan vinden.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:32 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Volgens die gedachtegang zou er dan nooit verandering plaats gevonden kunnen hebben in de wereld.
Aangezien dit niet het geval is geweest kan je stelling dus niet kloppen.
Try again.
Usenet kan je gewoon encrypted gebruiken hoor.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:04 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Dat wordt dan maar een methode zoeken om mijn internetverkeer af te schermen. Media zou vrij beschikbaar moeten zijn![]()
http://www.dumpert.nl/med(...)one_over_piracy.html
Meer mensen zouden naar haar moeten luisteren.
Die Tim Kuik is ook zo'n teringdebiel he...quote:
Dat slaat natuurlijk nergens op, net als de kopieerheffing op opslagmedia ook al nergens op slaat. Ik draag notabene af aan Brein voor de opslag van mijn eigen werk, omdat ervan uitgegaan wordt dat ik ook dingen download zonder dat de rechthebbenden worden gecompenseerd. En dat mag dan ook niet?quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:14 schreef DarkAccountant het volgende:
In plaats van mensen te criminaliseren, zou je ook naar slimmere oplossingen kunnen zoeken. Bv. internetabonnementen duurder maken en 10 euro per maand naar Buma/Stemra sturen (ik noem maar een willekeurig bedrag). Dan kan dat geld naar de rechthebbenden en is niemand "crimineel" bezig omdat ze downloaden.
Wou net zeggen, SSL inschakelen en geen hond kan zien wat ik download. Ja hoor Timmetje, ik ben de trouwfilmpjes van Kees en Mien aan het downloaden en die zijn 14 GB groot inderdaad.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:41 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Usenet kan je gewoon encrypted gebruiken hoor.
Ik download allemaal tekstbestanden waarin elke cm2 van de aarde oomschreven staat wat betreft geologie. Supernerd-achtig, maar wel spann0nd!quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:49 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wou net zeggen, SSL inschakelen en geen hond kan zien wat ik download. Ja hoor Timmetje, ik ben de trouwfilmpjes van Kees en Mien aan het downloaden en die zijn 14 GB groot inderdaad.
En morgen download ik ze weer, en overmorgen,....quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:49 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wou net zeggen, SSL inschakelen en geen hond kan zien wat ik download. Ja hoor Timmetje, ik ben de trouwfilmpjes van Kees en Mien aan het downloaden en die zijn 14 GB groot inderdaad.
Kun je die delen? Ben wel benieuwd.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:50 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ik download allemaal tekstbestanden waarin elke cm2 van de aarde oomschreven staat wat betreft geologie. Supernerd-achtig, maar wel spann0nd!
Even SSL aanzetten, brb.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Kun je die delen? Ben wel benieuwd.
Je zei dat het niet zou kunnen refererend naar wat ik een behoorlijk obstakel noemde. Mensen blijven mensen zei je.quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:40 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Dergelijke ideeën gaan vrijwel altijd uit van het ontbreken van een overheid en mensen die volledig uit vrije wil constructief samenwerken. Dat wil niet zeggen dat er geen verandering plaats kan vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |