Dat is een vrij.. merkwaardige redenering. Ik begrijp niet helemaal hoe je een democratie waar je niet in gelooft (?) kan onderwerpen (?) door op kleine marge partijen te stemmen die niet tot nauwelijks zetels halen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 03:09 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat ik niet geloof in onze democratie en ik het aan alle kanten probeer te onderwerpen en de beste manier is om op kleine partijtjes te stemmen.
Door te laten zien dat je in ieder geval niet mee doet met de macht (grote partijen) en te zorgen voor versplintering van het politieke landschap door op de kleintjes te stemmen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 13:41 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dat is een vrij.. merkwaardige redenering. Ik begrijp niet helemaal hoe je een democratie waar je niet in gelooft (?) kan onderwerpen (?) door op kleine marge partijen te stemmen die niet tot nauwelijks zetels halen.
Als meer mensen op die kleine partijen zouden stemmen niet.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 14:05 schreef Ryon het volgende:
Zou kunnen, maar een kleine partij 'onderwerpt' over het algemeen geen democratische systemen waarin de achterban ook niet in gelooft. Eerder een methode om je als kiezer volledig buitenspel te zetten.
Ik niet, ik heb ze namelijk wel eens gezien en horen spreken.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 13:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik hoop trouwens dat de Piratenpartij een zetel krijgt.
Dat moet ook. Neemt niet weg dat er nog steeds heel veel dingen mis zijn voor dieren. En dieren kunnen niet voor zichzelf opkomen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 14:46 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Ja, want stel je voor dat er iets voor mensen verbeterd gaat worden.
geef mij Jezus maar.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 14:44 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Pim Fortuyn natuurlijk
Veel mensen ook nietquote:Op dinsdag 14 januari 2014 15:55 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat moet ook. Neemt niet weg dat er nog steeds heel veel dingen mis zijn voor dieren. En dieren kunnen niet voor zichzelf opkomen.
Ik vind eigenlijk juist dat we van het Europees Parlement af moeten. Hoofdreden is dat een parlement een opstap is richting een echte Europese overheid. Ik zie niks in een echte Europese overheid en wil de Europese samenwerking juist beperken tot een set van afspraken tussen landen, een parlement past daar niet in. Een andere reden is meer van opportunistische aard en is dat het Europees Parlement vaak dingen bedenkt waar ik helemaal niks in zie. Ik denk dan bijvoorbeeld aan een vrouwenquotum en het afzwakken van marktwerking in het vervoer per spoor.quote:Op woensdag 8 januari 2014 11:10 schreef Tja..1986 het volgende:
Het grootste probleem wat ik met de EU heb is dat dat EP eigelijk weinig te zeggen heeft. Iedere keer als er iets belangrijks te bespreken is komen ministers of regeringsleiders uit de verschillende landen samen om te besluiten. Ik zou juist meer maar vooral een democratischere EU willen.
Heldendaad.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 21:54 schreef Kowloon het volgende:
Ik ben nog steeds van plan om Piratenpartij te gaan stemmen.
GroenLinks is natuurlijk wel voor een sterke en grote overheid, iets dat mijns inziens juist onderdeel is van de problemen met betrekking tot een onvrijer wordend internet, afluisteractiviteiten door geheime diensten en algehele controle door de overheid van de samenleving. In het verleden is verder gebleken dat GroenLinks bereid is tot privacyschending als het maar het juiste onderwerp betreft. Bijvoorbeeld door met opnames van een warmtescan in de hand huiseigenaren te sommeren tot betere isolatie van de woning.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 22:56 schreef robin007bond het volgende:
Als ik nog rechts was had ik dat ook gedaan. Nu stem ik GroenLinks omdat ze ongeveer even veel waarde hechten aan privacy en dergelijke.
Rechts, links, beter kies je een paar basisprincipes van waaruit je ieder politiek probleem benadert.quote:Als ik rechts was had ik dat niet gedaan om de overige standpunten die je erbij krijgt.
In jouw geval is dat laatste gewoon het principe: "Minder overheid". Dat is gewoon rechts.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 23:17 schreef Kowloon het volgende:
[..]
GroenLinks is natuurlijk wel voor een sterke en grote overheid, iets dat mijns inziens juist onderdeel is van de problemen met betrekking tot een onvrijer wordend internet, afluisteractiviteiten door geheime diensten en algehele controle door de overheid van de samenleving. In het verleden is verder gebleken dat GroenLinks bereid is tot privacyschending als het maar het juiste onderwerp betreft. Bijvoorbeeld door met opnames van een warmtescan in de hand huiseigenaren te sommeren tot betere isolatie van de woning.
[..]
Rechts, links, beter kies je een paar basisprincipes van waaruit je ieder politiek probleem benadert.
Juistem.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 23:17 schreef Kowloon het volgende:
Rechts, links, beter kies je een paar basisprincipes van waaruit je ieder politiek probleem benadert.
Ik kan niet wachten op de oorlog eigenlijk. Blijf lekker hier.quote:Op woensdag 8 januari 2014 13:19 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Tja, ik weiger me om mij zo te verlagen. Ik stem liever niet en laat ze maar doormodderen... Als het te heet wordt onder mijn voeten emigreer ik wel naar afrika ofzo.
Rechts links denken is zooooooooo vorige eeuw.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 22:56 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Heldendaad.
Als ik nog rechts was had ik dat ook gedaan. Nu stem ik GroenLinks omdat ze ongeveer even veel waarde hechten aan privacy en dergelijke.
Als ik rechts was had ik dat niet gedaan om de overige standpunten die je erbij krijgt.
Ach, er bestaat wel een redelijke consensus over wat onder links of rechts wordt verstaan. En onder centrumpartijen uiteraard.quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:17 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Rechts links denken is zooooooooo vorige eeuw.
quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ach, er bestaat wel een redelijke consensus over wat onder links of rechts wordt verstaan. En onder centrumpartijen uiteraard.
Het gaat erom dat dat nergens op slaat. Ten eerste is het het verdelen van mensen in verschillende kampen wat een trucje is om mensen onderling te laten kibbelen of vechten. Ten tweede klopt het niet meer. Neem bv de PVV, heeft enorm rechtse standpunten maar ook enorm linkse standpunten. En zo zullen er steeds meer partijen komen. Als je tegen Europa bent, ben je dan rechts of links?quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ach, er bestaat wel een redelijke consensus over wat onder links of rechts wordt verstaan. En onder centrumpartijen uiteraard.
Tegen de EU, voor Europa zeg ik altijd.quote:Op woensdag 15 januari 2014 13:46 schreef Kaas- het volgende:
"Tegen Europa", ook zo'n non-uitspraak.![]()
Ik ben tegen regen.
Wat betekent voor Europa dan? Europa is er, hoe kan je daar voor/tegen zijn?quote:Op woensdag 15 januari 2014 13:49 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Tegen de EU, voor Europa zeg ik altijd.
Oh zo, met Europa doel ik op Europese samenwerking. Niet op onze tektonische plaat.quote:Op woensdag 15 januari 2014 13:57 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wat betekent voor Europa dan? Europa is er, hoe kan je daar voor/tegen zijn?
De EU is Europese samenwerking.quote:Op woensdag 15 januari 2014 14:01 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Oh zo, met Europa doel ik op Europese samenwerking. Niet op onze tektonische plaat.
Maar heeft niet het monopolie op Europese samenwerking. Ik wil dus wel in Europees verband samenwerking maar wil dat niet via de EU doen. Een set van losse afspraken met soms wat meer Europese landen soms wat minder Europese landen is wat ik voor ogen heb bij Europese samenwerking. Niet een nieuwe overheidslaag, dan gaan naar mijn idee de vruchten van internationale samenwerking verloren.quote:
Ja, en dat gaat dus niet werken. Dan kunnen we wel stoppen met het vrije vervoer van personen en goederen en gewoon weer prikkeldraad langs de grens plaatsen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 14:44 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Maar heeft niet het monopolie op Europese samenwerking. Ik wil dus wel in Europees verband samenwerking maar wil dat niet via de EU doen. Een set van losse afspraken met soms wat meer Europese landen soms wat minder Europese landen is wat ik voor ogen heb bij Europese samenwerking. Niet een nieuwe overheidslaag, dan gaan naar mijn idee de vruchten van internationale samenwerking verloren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |