Nee, dan deze, die draagt bij aan een discussie op argumentenquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:38 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dit is weer zo'n niet terzake doende postEn die die ik van jou quote ook.
quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:48 schreef Ouder1 het volgende:
neem 99% van de opmerkingen hier als 'niet ter zake doende' aan. Interessant om te volgen maar je advocaat heeft als enige echt recht van spreken en de juiste kennis van zaken.
quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:41 schreef r_one het volgende:
[..]
Nee, dan deze, die draagt bij aan een discussie op argumenten
Mens, ga ergens anders trollen. Pleasequote:Op donderdag 9 januari 2014 13:42 schreef Ouder1 het volgende:
[..]En het percentage dat hij maar moet negeren stijgt met de minuut!
Ja ik weet alleen niet wat je bedoelt metquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:38 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dit is weer zo'n niet terzake doende postEn die die ik van jou quote ook.
Deze:quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:53 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Welke? Die die hij of tussen zijn oren of zelf maar in het topic moet gaan zoeken?
quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:21 schreef r_one het volgende:
[..]
Mijn god, waar sláát dat nou weer op?!
Ik heb al eerder gezegd niet meer op jouw gezuig in te gaanquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:53 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ja ik weet alleen niet wat je bedoelt met
"Tssss.. Kan net zo goed voor sommige posts van mij opgaan en niet voor sommige posts van jou."
Wat kan net zo goed opgaan voor sommige posts van mij en sommige posts van jou?
En om welke posts gaat het dan?
Als je vindt dat ik in mijn posts kleinerende opmerkingen maak moet je dat bij die posts melden en dan kan ik dat meteen rechtzetten. Als je het niet meldt geef je de ander niet de kans op jouw verwijt te reageren. Ik nodig je dus uit om (liefst) in een ander topic jouw bezwaren te uiten, je mag naar alle posts van mij verwijzen die je maar kunt vinden en dan zal ik me daar verantwoorden en uitleg verschaffen.
Ja. En ik ben reuzebenieuwd naar je antwoord.quote:
Ik probeer serieus een oplossing te vinden voor het probleem, stel me open om over alles wat ik heb geschreven verantwoording af te leggen. Jij schrijft ondertussen weer algemene teksten zonder mij aan te spreken met de opmerking dat: hij problemen tussen de oren heeft. Nu ga je vervolgens mij van gezuig beschuldigen en gaat dus niet inhoudelijk in op jouw opmerkingen en beschuldigingen noch op de uitnodiging het op te lossen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:58 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ik heb al eerder gezegd niet meer op jouw gezuig in te gaan
En toen bleef het stilquote:Op donderdag 9 januari 2014 14:00 schreef r_one het volgende:
[..]
Ja. En ik ben reuzebenieuwd naar je antwoord.
Tja.. had even telefoon. Zit jij 24/7 op FOK?quote:
Pardon? Kleinerend? Ik?quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:15 schreef Ouder1 het volgende:
Ik heb niet zo veel zin om terug te scrollen om te kijken waar jouw "vraag" die meer als een soort kleinerende opmerking stond, op sloeg.
Over kleinerend gesprokenquote:Op donderdag 9 januari 2014 12:48 schreef Ouder1 het volgende:
neem 99% van de opmerkingen hier als 'niet ter zake doende' aan.
Dit vind ik toch vrij arrogant klinken...quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:48 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Houd maar vast aan je advocaat en neem 99% van de opmerkingen hier als 'niet ter zake doende' aan.
QFTquote:Op donderdag 9 januari 2014 14:19 schreef Bessensap het volgende:
[..]
Dit vind ik toch vrij arrogant klinken...
Maar wel in paniek raken als ik een halve dag niet meer reageer en je oordeel hebben staan dat "ik dan wel ff mocht zeggen als ik een postverbod van advocaat had"quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:15 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Tja.. had even telefoon. Zit jij 24/7 op FOK?
Je hebt er ook zoveel aan.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:19 schreef Bessensap het volgende:
[..]
Dit vind ik toch vrij arrogant klinken...
Jeps! Misschien een reactie terug vandaag op de brief, maar denk het niet. Op de mail sowieso niet en dat kost toch minder tijd.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:21 schreef Fogel het volgende:
[..]
Je hebt er ook zoveel aan.
Nog steeds stil van de werkgeverskant?
Iets aangepast.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:19 schreef Bessensap het volgende:
[..]
Dit vind ik toch vrij arrogant klinken verhelderend ...
Tu quoque...quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:15 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Tja.. had even telefoon. Zit jij 24/7 op FOK?
Ik heb niet zo veel zin om terug te scrollen om te kijken waar jouw "vraag" die meer als een soort kleinerende opmerking stond, op sloeg.
Naar dezelfde mail als waar hij geen contact op wens of een ander adres? (details zijn wat lastig te vinden tussen alle "gevechten"quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:21 schreef Bessensap het volgende:
[..]
Jeps! Misschien een reactie terug vandaag op de brief, maar denk het niet. Op de mail sowieso niet en dat kost toch minder tijd.
Indien er direct op gereageerd wordt vanaf een uniek adres (dus p.dejanlul@dierenartskliniektmankepaerdt.nl ipv. info@dierenartskliniektmankepaerdt) is er weinig aan de hand. Als er totaal geen reactie komt is het nogal lastig omdat het niet vaststaat dat de mail daadwerkelijk is verzonden/bezorgd/gelezen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:25 schreef Fogel het volgende:
[..]
Naar dezelfde mail als waar hij geen contact op wens of een ander adres? (details zijn wat lastig te vinden tussen alle "gevechten").
Is mail overigens rechtsgeldige communicatie in Nederland tegenwoordig?
De mail en de aangetekende brief hebben dezelfde inhoud voor zover ik heb begrepen (en zijn dus allebei verstuurd).quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:25 schreef Fogel het volgende:
[..]
Naar dezelfde mail als waar hij geen contact op wens of een ander adres? (details zijn wat lastig te vinden tussen alle "gevechten").
Is mail overigens rechtsgeldige communicatie in Nederland tegenwoordig?
Dank voor de aanvulling (en zeker nu we weten dat de CAO inderdaad van toepassing is)quote:
Ben het even kwijt (en de advocaat heeft de brief aangepast volgens mij): is er een termijn gesteld in de brief? Waarbinnen de werkgever moet reageren?quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:31 schreef Bessensap het volgende:
Klopt, beide inhoudelijk hetzelfde. En mail is inderdaad verstuurd op het persoonlijke mailadres van zijn andere bedrijf. Daar had hij de eerste keer inderdaad problemen mee, maar dan had hij maar een mailadres moeten geven waarop we wel mogen mailen. Dat heeft hij ook niet gedaan, dus dat werkt het allemaal tegen lijkt me.
Nee dat niet, omdat de brief zodanig opgesteld was, dat hij dermate neutraal was, dat daaruit bleek dat mijn vriendin nog open stond voor een laatste onderhandeling. Vanaf nu wordt dat idnerdaad anders en advocaat stelt nu een brief op voor loonvordering. Hoe je ook noemt trouwens, maar in elk geval een herinnering dat hij moet gaan betalen eind deze maand.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ben het even kwijt (en de advocaat heeft de brief aangepast volgens mij): is er een termijn gesteld in de brief? Waarbinnen de werkgever moet reageren?
Gewoon ter info
Doe dan deze:quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:32 schreef Bessensap het volgende:
Dat niet reageren van hem wekt bij mij overigens echt agressie/frustratie op. Vandaag trouwens voor het eerst. Wat een arrogante droplul door gewoon niet te reageren en te doen alsof ze geen contract daar heeft.
Zo
Daar zal een rechter ook zo overdenken.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:32 schreef Bessensap het volgende:
Dat niet reageren van hem wekt bij mij overigens echt agressie/frustratie op. Vandaag trouwens voor het eerst. Wat een arrogante droplul door gewoon niet te reageren en te doen alsof ze geen contract daar heeft.
Zo
Nope. Andere B.V. vermoed ik, andere tak in elk geval, iets in de software. Maar dat moet toch niet uitmaken, hij kon op zijn minst een juist emailadres opgeven.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:33 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat is toch dezelfde BV als die het bedrijf heeft overgenomen?
Helder, dank voor je toelichtingquote:Op donderdag 9 januari 2014 14:33 schreef Bessensap het volgende:
[..]
Nee dat niet, omdat de brief zodanig opgesteld was, dat hij dermate neutraal was, dat daaruit bleek dat mijn vriendin nog open stond voor een laatste onderhandeling. Vanaf nu wordt dat idnerdaad anders en advocaat stelt nu een brief op voor loonvordering. Hoe je ook noemt trouwens, maar in elk geval een herinnering dat hij moet gaan betalen eind deze maand.
Ik ben je posts hier wel een beetje zat en de vete tussen users in dit topic ook wel enigszins. Ik krijg klachten van andere users. In dit topic wordt dat dus ook niet meer gedaan. Mocht je willen reageren, dan kan dat in ons FB-topic. Dit topic laten we verder schoon...quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:15 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Tja.. had even telefoon. Zit jij 24/7 op FOK?
Ik heb niet zo veel zin om terug te scrollen om te kijken waar jouw "vraag" die meer als een soort kleinerende opmerking stond, op sloeg.
Nee maakt niet uit, als je een mail aan meneer Jansen wil sturen en er is spoed bij lijkt het mij de beste weg om dat te doen waar je meneer Jansen op dat moment kunt bereiken. Zeker omdat hij daar een privé mailbox heeft.quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:34 schreef Bessensap het volgende:
[..]
Nope. Andere B.V. vermoed ik, andere tak in elk geval, iets in de software. Maar dat moet toch niet uitmaken, hij kon op zijn minst een juist emailadres opgeven.
quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:35 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ik ben je posts hier wel een beetje zat en de vete tussen users in dit topic ook wel enigszins. Ik krijg klachten van andere users. In dit topic wordt dat dus ook niet meer gedaan. Mocht je willen reageren, dan kan dat in ons FB-topic. Dit topic laten we verder schoon...
Carry on...
Hoe moet je daar als werknemer op letten?quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:58 schreef Me_Wesley het volgende:
En let erop dat de premie ook daadwerkelijk wordt afgedragen, en niet alleen op het loonstrookje staat.
Telefoon pakken en je pensioenfonds vragen of alles netjes betaald wordt?quote:Op donderdag 9 januari 2014 15:15 schreef Queller het volgende:
[..]
Hoe moet je daar als werknemer op letten?
ben blij met deze reactie zeg!quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:35 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ik ben je posts hier wel een beetje zat en de vete tussen users in dit topic ook wel enigszins. Ik krijg klachten van andere users. In dit topic wordt dat dus ook niet meer gedaan. Mocht je willen reageren, dan kan dat in ons FB-topic. Dit topic laten we verder schoon...
Carry on...
quote:c. De nieuwe werkgever vraagt aan vanwege een verstoorde arbeidsrelatie:
De continuering van de arbeidsverhouding tussen werknemer en nieuwe werkgever is hierbij niet
gebaseerd op de wil van beide partijen, maar op de Wet. Daardoor kunnen zich, zeker direct na de
overgang, enige strubbelingen voordoen.
Van de werkgever mag redelijkerwijs worden gevergd dat in ieder geval gedurende een redelijke
periode getracht wordt tot een gezonde arbeidsrelatie te komen; hetgeen uiteraard ook van de
werknemer mag worden verlangd. → De toestemming dient in beginsel te worden geweigerd.
De onder dwang getekende voorwaarden van collega's zijn dus ook niet rechtsgeldig, maar dat maakt voor TS weinig uit.quote:Een werknemer kan geen afstand doen van rechten die hij aan de dwingende bepalingen van richtlijn 77/187 ontleent, ook niet wanneer de nadelen die voor hem uit die afstand voortvloeien, worden gecompenseerd door zulke voordelen, dat hij er globaal gezien niet op achterruit gaat. De richtlijn verzet zich er evenwel niet tegen, dat hij met de nieuwe ondernemer een wijziging van de arbeidsverhouding overeenkomt, voor zover het nationale recht een dergelijke wijziging toestaat in andere gevallen dan dat van overgang van onderneming..
Lekker thuis chillen op kosten van je werkgever die jou niet als zijn werknemer zietquote:Op donderdag 9 januari 2014 19:34 schreef JaniesBrownie het volgende:
Maar wg hoeft haar (in zijn opinie) toch helemaal niet te ontslaan? Ze werkt nl niet voor hem...
Hij zal, als hij dat vol wil houden dus gewoon niets doen en al helemáál geen ontslagprocedure opstarten oid lijkt me
Maar de vriendin van TS zal een loonvordering doen (bij de kantonrechter) als WG geen salaris uitbetaalt. Die zal dan dus (eerst/tevens) moeten oordelen of de vriendin van TS van recht op heeft lijkt me zo (JA).quote:Op donderdag 9 januari 2014 19:34 schreef JaniesBrownie het volgende:
Maar wg hoeft haar (in zijn opinie) toch helemaal niet te ontslaan? Ze werkt nl niet voor hem...
Hij zal, als hij dat vol wil houden dus gewoon niets doen en al helemáál geen ontslagprocedure opstarten oid lijkt me
Precies, naast een boete opleggen en dan naar de rechter om hem terug te laten fluiten.quote:Op donderdag 9 januari 2014 19:36 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Lekker thuis chillen op kosten van je werkgever die jou niet als zijn werknemer ziet
Boete?quote:Op donderdag 9 januari 2014 19:41 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Precies, naast een boete opleggen en dan naar de rechter om hem terug te laten fluiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |