Er was vorig jaar een scheidsrechter die echt niks wist, die eindigde met 20 seconden ofzoquote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:55 schreef Bayswater het volgende:
Zal Spekman de eerste zijn die met 0 seconden eindigt?
Dick Jolquote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:56 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Er was vorig jaar een scheidsrechter die echt niks wist, die eindigde met 20 seconden ofzo
Toen het nog bij RTL was deed Willibrord Frequin ooit mee. Prachtige afgang was dat.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:56 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Er was vorig jaar een scheidsrechter die echt niks wist, die eindigde met 20 seconden ofzo
Heb het even nagekeken maar hij had toch nog 180 seconden ofzoquote:
Dat geloof ik niet, hij had echt geen een vraag goed geloof ikquote:Op vrijdag 10 januari 2014 21:02 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Heb het even nagekeken maar hij had toch nog 180 seconden ofzohoe is dat mogelijk?
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 21:03 schreef Bayswater het volgende:
Partijvoorzitter van de Partij van de Arbeid
Nee in mijn herinnering ook nietquote:Op vrijdag 10 januari 2014 21:03 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet, hij had echt geen een vraag goed geloof ik
Waarschijnlijk had het te maken met het feit dat hij extreem makkelijke vragen niet wist. Dan lijk je dommer. Even terugkijkenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 21:03 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Nee in mijn herinnering ook niet
http://deslimstemens.ncrv.nl/ncrvgemist/31-7-2013/slimste-mens
Ohja, eerste vraag in de finale, ezelsbruggetje meneer van dalen wacht op antwoord, de o staat voor optellen, waar staan de andere vijf woorden voor. Hij wist nietsquote:Op vrijdag 10 januari 2014 21:03 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Nee in mijn herinnering ook niet
http://deslimstemens.ncrv.nl/ncrvgemist/31-7-2013/slimste-mens
Dat dus!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 23:10 schreef Kansenjongere het volgende:
Die Spekman was wel beschamend slecht. Van zo'n Rens Blom verwacht je dat nog, maar een partijvoorzitter die helemaal niets weet is echt genant.
Nou, dat werd ook wel zo gebracht dat ik me afvroeg of hij het afgerond heeftquote:
quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef Rurik het volgende:
"Wat weet je van Ome Willem?"
"OME WILLEM ZELF"
Was de vraag niet "Wat weet je nog van de film van Ome Willem?"quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef Rurik het volgende:
"Wat weet je van Ome Willem?"
"OME WILLEM ZELF"
Hmmm volgens mij heb je gelijk inderdaad. Maar dan nog ... dan gaan ze niet "Ome Willem" er als antwoord bij zetten natuurlijk. En iemand van zijn leeftijd kent Edwin Rutten toch wel lijkt mij ...quote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:38 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Was de vraag niet "Wat weet je nog van de film van Ome Willem?"
Hij snapte t spelletje ook nietquote:Op vrijdag 10 januari 2014 23:10 schreef Kansenjongere het volgende:
Die Spekman was wel beschamend slecht. Van zo'n Rens Blom verwacht je dat nog, maar een partijvoorzitter die helemaal niets weet is echt genant.
De week van 20 januari volgens mij.quote:
Wel kwalijk dat de Grote Grijze Geitenbreier niet genoemd werd !quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef Rurik het volgende:
"Wat weet je van Ome Willem?"
"OME WILLEM ZELF"
Dankje volgende week danquote:Op zaterdag 11 januari 2014 19:55 schreef Njosnavelin het volgende:
De week van 20 januari volgens mij.
Leuke kwis idd maar ook Freriks en Van Rossum halen de vaart er steeds uit, ik zap standaard 6 minuten verder want zo lang duurt de introductie. Die 15 vragen duurt ook langquote:Op zondag 12 januari 2014 11:38 schreef Weltschmerz het volgende:
Goeie TT. Ik snap dat de naam van het programma met een knipoog is, maar het niveau van de kandidaten verpest het spel. Het is namelijk een ontzettend leuk kwisje, het zit heel goed in elkaar, het gaat niet alleen om botte kennis maar ook om associatie en geeft alle mogelijkheden voor een 'educated guess'. Een paar jaar geleden heb ik het heel veel op de Belgische TV gezien, dat was heel erg leuk.
Maar voor de BN-ers zijn de vragen al een stuk makkelijker gemaakt, maar dan nog weten ze niks en wat het helemaal verpest is dat ze te dom zijn om dan toch een goeie gok te doen.
Freriks met name. Op de Belg had je ook van die intermezzo's, maar dan met Jan Verheyen ipv Van Rossum, maar dat was dan leuk want het spel zelf werd met vaart gespeeld.quote:Op zondag 12 januari 2014 11:41 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Leuke kwis idd maar ook Freriks en Van Rossum halen de vaart er steeds uit, ik zap standaard 6 minuten verder want zo lang duurt de introductie. Die 15 vragen duurt ook lang
Doe het in de ideeënbus van de NCRVquote:Op zondag 12 januari 2014 18:26 schreef Rurik het volgende:
Waarom niet gewoon niet-BN'ers als kandidaten?
Je hebt het over niveau?quote:Op zondag 12 januari 2014 11:39 schreef bloodymary1 het volgende:
Echt erg, dat niveau zeg. Zijn er nu echt geen intelligente mensen te vinden die ook nog een beetje algemene ontwikkeling hebben en ook een beetje slim zijn zodat ze het spelletjes snappen..?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |