Nee, gelukkig niet.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:55 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mag je een anti-joden sticker op je deur plakken? Op je winkel!?
olgens mij weet jij niet wat racisme inhoudtquote:Op donderdag 19 december 2013 18:54 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, want de kern van het verschil tussen outright racisme en een weerzin hebben tegen een ideologie.
Maar ik snap dat het niet in je straatje past.
Van mij wel. Van elke religie wat mij betreft.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:55 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mag je een anti-joden sticker op je deur plakken? Op je winkel!?
Wat een stel radicale mongolen in London doet, wat trouwens ook provocatief is en ongewenst, betekent geen vrijbrief voor idioten als Wilders om vervolgens maar dit soort kinderachtige acties gericht tegen alle moslims te beginnen.
Ja, en al die kutmarokkaantjes die zich als moslim presenteren hebben zo lekker veel op met de regels van Mohammed.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:55 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ik heb meerdere kennissen die zichzelf als jood presenteren, maar geen moer op hebben met het judaïsme.
Sterke reactie.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:52 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
... ik wil bij deze graag een anti-zwakzinnigen sticker aanvragen, om deze user te kunnen weren...
Probleem is dat Wilders zegt dat er geen gematigde Islam mogelijk is, en daarmee dus aangeeft dat iedere moslim een potentiele terrorist is, die uit is op onderwerping van onze vrijheden en rechten...quote:Op donderdag 19 december 2013 18:54 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, want de kern van het verschil tussen outright racisme en een weerzin hebben tegen een ideologie.
Maar ik snap dat het niet in je straatje past.
Ik zie het meer zo: de islam is een boekje waar mensen met minderwaardigheidscomplexen hun hoop in zoeken. De meeste moslims nemen dat stukje 'hoop' vreedzaam over, en een klein groepje misbruikt hun hoop om macht te krijgen.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:09 schreef ems. het volgende:
Ha. Dat de islam een leugen is is al vrij duidelijk zonder stickers.
Ik ben zelf ook atheist, dus een iets bredere afkeer tegen gelovigen zou niet verkeerd zijn, maar dan dus niet selectief en hypocriet, zoals nu gebeurt.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:56 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Van mij wel. Van elke religie wat mij betreft.
preciesquote:Op donderdag 19 december 2013 18:32 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Dat weet niemand, maar volgens de site van de PVV is de stickeractie nu al een groot succes.
Geen idee, iedereen is gek op mij, overal ter wereld.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:57 schreef arjan1112 het volgende:
Er kwam toch steeds meer haat tegen niet-chinezen in Hong Kong?
Het moet steeds extremer anders krijgt hij geen media-aandacht meer.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:07 schreef -0- het volgende:
[..]
[..]
Bron
Weet niet waar Wilders de laatste tijd mee bezig is maar hij radicaliseert behoorlijk.
Ow, je bent aangekomen op het punt waar je je congnitieve eigenschappen op een laag pitje zet, teneinde zo te denken je gelijk te halen?quote:Op donderdag 19 december 2013 18:56 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Een steen door een ruit flikkeren is voor jou gelijk aan brandstichting, een beschieting of fysieke geweld tegen een persoon?
We zijn allemaal jong geweest, denk ik dan.quote:Sowieso ben en blijf je nog steeds een mongooltje als je stenen door ruiten gooit, stoute jij.
Tsja, dan kunnen we het beter hierbij laten. Als je er al niet van te overtuigen bent dat deze provocatie ook daadwerkelijk een provocatie is, dan is verdere discussie met jou compleet zinloos.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:55 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Stikkers plakken is op geen enkele manier provoceren. Zeggen dat je ongelovigen dood moeten is meer dan provoceren, dat is geweld promoten.
Misschien een keer zijn pruik naar voren kammen, in een soort van Bieber kapsel...quote:Op donderdag 19 december 2013 18:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het moet steeds extremer anders krijgt hij geen media-aandacht meer.
Intrinsiek geloven dat de etniciteit waartoe jij behoort superieur is aan andere.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:56 schreef Olga het volgende:
[..]
olgens mij weet jij niet wat racisme inhoudt
In de Wilders webshop ook al niet. Wel allerlei andere kekke hebbedingetjes.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:23 schreef JerryLee het volgende:
Zowel op geertwilders.nl of de PVV site kan ik ze niet vinden
Daarom serveren ze halal in de gevangenis, en hebben die cellen tegenwoordig allemaal een kompas richting mekka.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:57 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja, en al die kutmarokkaantjes die zich als moslim presenteren hebben zo lekker veel op met de regels van Mohammed.
Eens. Maar het is een feit dat moslims sneller radicaliseren dan bijvoorbeeld Christenen of Joden (Zionisten uitgesloten). Mag wel wat meer aan gedaan worden.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:58 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik ben zelf ook atheist, dus een iets bredere afkeer tegen gelovigen zou niet verkeerd zijn, maar dan dus niet selectief en hypocriet, zoals nu gebeurt.
quote:Op donderdag 19 december 2013 18:55 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Stikkers plakken is op geen enkele manier provoceren.
Dat lijkt me moeilijk te ontkennenquote:Op donderdag 19 december 2013 18:59 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Tsja, dan kunnen we het beter hierbij laten. Als je er al niet van te overtuigen bent dat deze provocatie ook daadwerkelijk een provocatie is, dan is verdere discussie met jou compleet zinloos.
Als je het zo wilt spelen zou ik deze post ook provocerend kunnen opvatten. Of dat een moslim in de buurt komt van mijn heilige kerk ook. Dat iemand een grapje maakt.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:03 schreef 2dope het volgende:
[..]zoek de definitie eens op zou ik zeggen.
Boeiend wat Ome Geert zegt. Ik neem hem niet serieus. Jij wel?quote:Op donderdag 19 december 2013 18:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Probleem is dat Wilders zegt dat er geen gematigde Islam mogelijk is, en daarmee dus aangeeft dat iedere moslim een potentiele terrorist is, die uit is op onderwerping van onze vrijheden en rechten...
... iets waar we geen islamisering voor nodig hebben, want dat gebeurt de laatste jaren al door onze eigen westerse overheden...
Als mensen eens ophouden met hele bevolkingsgroepen/religies over een kam te scheren zou ook al veel schelen in deze wereldquote:Op donderdag 19 december 2013 19:05 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Als je het zo wilt spelen zou ik deze post ook provocerend kunnen opvatten. Of dat een moslim in de buurt komt van mijn heilige kerk ook. Dat iemand een grapje maakt.
Als mensen minder lange tenen zouden hebben zou dat een hoop schelen op deze wereld.
Wat zijn cognitieve eigenschappen? Wil je me dat uitleggen? Want ik heb het vermoeden dat je nu een term verhaspelt waar je uberhaupt de betekenis niet eens van kent.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:59 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ow, je bent aangekomen op het punt waar je je congnitieve eigenschappen op een laag pitje zet, teneinde zo te denken je gelijk te halen?
Want: ipv een steen, had bekladden en/of brandende krant net zo goed gekund. Balorigheid beperkt zich niet slechts tot.
Maar dat moet ik je ook echt uitleggen hé?
Van mij mag provoceren ook. Wat daar mijns inziens bij hoort is ook mans genoeg zijn om reactie te verwachten. Dat was het punt dat ik probeerde te maken.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:04 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Dat lijkt me moeilijk te ontkennen
Maar van mij mag provoceren. Wat precies een provocatie is, is nu eenmaal subjectief.
Lol. Een religie over één kam scheren.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:06 schreef Olga het volgende:
[..]
Als mensen eens ophouden met hele bevolkingsgroepen/religies over een kam te scheren zou ook al veel schelen in deze wereld
Je begrijpt me welquote:Op donderdag 19 december 2013 19:07 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Lol. Een religie over één kam scheren.
Tsja als het een feit is dat om een of andere reden een bepaalde bevolkingsgroep/religie net wat meer criminele activiteiten plegen is het nogal logisch dat er wat wordt over gezegd. Maar als een andere groep telkens zegt dat het er nieeeeeeeeeets mee te maken heeft dan is het logisch dat de andere kant daarvan ook extremer wordt in hun opvattingen.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:06 schreef Olga het volgende:
[..]
Als mensen eens ophouden met hele bevolkingsgroepen/religies over een kam te scheren zou ook al veel schelen in deze wereld
Is dat een feit!? Gebaseerd op wat!? En heeft dat misschien ook te maken met de huidige situatie, als in landen die bezet worden enzo!?quote:Op donderdag 19 december 2013 19:03 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Eens. Maar het is een feit dat moslims sneller radicaliseren dan bijvoorbeeld Christenen of Joden (Zionisten uitgesloten). Mag wel wat meer aan gedaan worden.
Wat jij wil, ik pleegde 'een aanslag' op die kerk.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:07 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Sowieso ben jij degene die consequent brandstichtingen, beschietingen en fysieke aanvallen probeert te reduceren tot baldadigheid. Terwijl dat toch echt volgens werkelijk elke definitie van het woord een aanslag is. Of moet ik jou dat ook echt uitleggen?
Dank uquote:Verder vergeven ik, Jahwe en Allah je jouw stenengooiende jeugdzonde hoor.
Ik vind het een van de grootste idioten in Nederland, maar helaas heeft hij heel veel aanhangers en dus invloed, dus het zou dom zijn om het gevaar daarvan niet serieus te nemen.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:06 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Boeiend wat Ome Geert zegt. Ik neem hem niet serieus. Jij wel?
Ligt eraan wat die reactie is.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:07 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Van mij mag provoceren ook. Wat daar mijns inziens bij hoort is ook mans genoeg zijn om reactie te verwachten. Dat was het punt dat ik probeerde te maken.
Nieuws gelezen? Veel vaker aanslagen uit de naam van de Islam dan bijvoorbeeld Christendom of Jodendom. Neemt niet weg dat ik Israël ook een walgelijk land vind incluis de Christenen die het verdedigen maar je ziet gewoon minder Christenen / Joden op straat lopen die zeggen dat ongelovigen dood moeten vergeleken met Moslims.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:09 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Is dat een feit!? Gebaseerd op wat!? En heeft dat misschien ook te maken met de huidige situatie, als in landen die bezet worden enzo!?
Volgens mijn zijn er ook redelijk wat radicale Zionisten. Volgens mij zij er ook verdomd veel 'Christenen' die al die westerse oorlogen en aanslagen in het MO steunen.
Volgens mij hebben we nog geen enkele eeuw meegemaakt dat het aantal doden door islamitisch geweld, de doden door westers geweld overtreft.
Radicalen (gekken) vind je in iedere groep. Momenteel lijkt de media-cous en aandacht vooral te liggen op Islamitisch radicalisme, maar misschien komt dat mede omdat we Christelijke en Joodse extremisten allang als 'normaal' beschouwen, en ook niet als een gevaar voor ONS zien...!?
Nee, misschien dat jouw cognitieve eigenschappen alles nog eens terug moeten lezen. We waren al lang voorbij de bekladdingen en de steentjes en aangekomen bij de echte aanslagen. Die jij vervolgens weer gelijk probeert te trekken met baldadige acties zoals jouw steen door de prachtige glas-in-loodramen. Maar goed, nu gaan de anderen maar weer op je trollerij in, ik ben weg.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:09 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Wat jij wil, ik pleegde 'een aanslag' op die kerk.
Goed gedaan joh, je hebt je eigen punt integraal om zeep gebagatelliseerd
Ik zie het niet gebeuren.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:10 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik vind het een van de grootste idioten in Nederland, maar helaas heeft hij heel veel aanhangers en dus invloed, dus het zou dom zijn om het gevaar daarvan niet serieus te nemen.
Ja, wij christenen noemen het oorlogen tegen foute regimes, gooien een land plat en het heet dan ook gelijk geen aanslag meerquote:Op donderdag 19 december 2013 19:13 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Nieuws gelezen? Veel vaker aanslagen uit de naam van de Islam dan bijvoorbeeld Christendom of Jodendom.
Welke echte aanslagen?quote:Op donderdag 19 december 2013 19:14 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Nee, misschien dat jouw cognitieve eigenschappen alles nog eens terug moeten lezen. We waren al lang voorbij de bekladdingen en de steentjes en aangekomen bij de echte aanslagen.
Dat is meer om de dollar veilig te stellen dan dat het is om religieuze redenen.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja, wij christenen noemen het oorlogen tegen foute regimes, gooien een land plat en het heet dan ook gelijk geen aanslag meer
Ehm... lijkt me nogal logisch dat men aanslagen pleegt wanneer je niet over een leger, straaljagers, tanks, etc etc beschikt.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:13 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Nieuws gelezen? Veel vaker aanslagen uit de naam van de Islam dan bijvoorbeeld Christendom of Jodendom. Neemt niet weg dat ik Israël ook een walgelijk land vind incluis de Christenen die het verdedigen maar je ziet gewoon minder Christenen / Joden op straat lopen die zeggen dat ongelovigen dood moeten vergeleken met Moslims.
Ja, maar dan zou ik niet anders gelovigen in het dorp verder op doden omdat zij toevallig in een andere luchttovenaar geloven.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:18 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ehm... lijkt me nogal logisch dat men aanslagen pleegt wanneer je niet over een leger, straaljagers, tanks, etc etc beschikt.
Het westen voert dagelijks aanvallen uit, meestal trouwens met veel burgerslachtoffers, en de wereld haalt de schouders op.
Als jij en ik in het MO in bijvoorbeeld een stadje/dorpje zouden wonen waar net weer een paar bommen op je vrienden/familie zijn gegooid, dan zouden we waarschijnlijk ook overwegen om in het gewapende verzet te gaan, of niet...!?
Het zijn ook vaak genoeg moslims die andere moslims bombarderen uit naam van het geloof.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:18 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ehm... lijkt me nogal logisch dat men aanslagen pleegt wanneer je niet over een leger, straaljagers, tanks, etc etc beschikt.
Het westen voert dagelijks aanvallen uit, meestal trouwens met veel burgerslachtoffers, en de wereld haalt de schouders op.
Als jij en ik in het MO in bijvoorbeeld een stadje/dorpje zouden wonen waar net weer een paar bommen op je vrienden/familie zijn gegooid, dan zouden we waarschijnlijk ook overwegen om in het gewapende verzet te gaan, of niet...!?
Dat zeg ik. We hebben daar geen fuck te zoeken. Laat die landen lekker met rust, en voer er alleen handel mee. Op een normale eerlijke manier, ipv er met verkapte staatsgrepen een puppet neer te zetten.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:18 schreef 2Happy4U het volgende:
Maar ben het met je eens, Westen moet uit het hele midden-oosten vertrekken, laat het ze zelf maar uitzoeken.
quote:Op donderdag 19 december 2013 19:19 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Ja, maar dan zou ik niet anders gelovigen in het dorp verder op doden omdat zij toevallig in een andere luchttovenaar geloven.
Klopt en klopt, al zijn dat natuurlijk landen die in complete wanorde leven, met eigen stammen en leiders, die allemaal verschillend over zaken denken. Dat heeft minder met 'Islam' te maken, en meer met 'macht', zoals eigenlijk zovaak trouwens.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:19 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Het zijn ook vaak genoeg moslims die andere moslims bombarderen uit naam van het geloof.
quote:Op donderdag 19 december 2013 19:02 schreef k_man het volgende:
[..]
In de Wilders webshop ook al niet. Wel allerlei andere kekke hebbedingetjes.
Ach... toen hij zich enkel richtte op de radicale moslims blies je ook hoog van te toren dat hij alle moslims wegzette.quote:Op donderdag 19 december 2013 18:24 schreef remlof het volgende:
Waar zijn die stickers voor? Om op de huizen en winkelpanden van islamitische medeburgers te plakken in aanloop naar een soort Kristallnacht?
Wilders radicaliseert inderdaad steeds meer. Terwijl hij zich juist alleen zou moeten richten op moslim-radicalen begint ie steeds meer alle moslims op één hoop te gooien.
Walgelijk en heel slecht voor onze samenleving als geheel.
Dat kan zijn. Maar George W. motiveerde de invasies in Irak en Afghanistan toch echt met een behoorlijke vernislaag van christelijke motieven. En alle schendingen van internationaal afgesproken verdragen door Israel en de bijbehorende slachtoffers zijn allemaal terug te voeren op de motivatie om heilig land te behouden.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:18 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Dat is meer om de dollar veilig te stellen dan dat het is om religieuze redenen.
Onzin. Geen individu beroept zich op god, in Uncle Sam's Army.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:23 schreef Yi-Long het volgende:
Dikke onzin uiteraard, maar we zien hetzelfde in de USA, die ook alles in naam van God doen...
Ja, ok die mafketel inderdaad wel. Dat geef ik toe.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:29 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dat kan zijn. Maar George W. motiveerde de invasies in Irak en Afghanistan toch echt met een behoorlijke vernislaag van christelijke motieven.
Precies. Maar dat argument bekt lekker om een schijnbalans vast te houden.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:29 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Onzin. Geen individu beroept zich op god, in Uncle Sam's Army.
Waar jij het over hebt is dat elke presidentiele tekstschrijver afsluit met 'and god bless america'.
Ze geloven toch allemaal in de zelfde god?quote:Op donderdag 19 december 2013 19:29 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dat kan zijn. Maar George W. motiveerde de invasies in Irak en Afghanistan toch echt met een behoorlijke vernislaag van christelijke motieven. En alle schendingen van internationaal afgesproken verdragen door Israel en de bijbehorende slachtoffers zijn allemaal terug te voeren op de motivatie om heilig land te behouden.
Als je dan gaat kijken naar het aantal slachtoffers in naam van beide religies en naar die in naam van de islam, dan is die Allah opeens de vredelievende hippie van de drie goden. (Relatief gezien dan, die joden zijn nou eenmaal niet met zoveel)
Het feit dat Marokkanen moslim zijn heeft dan ook helemaal niets te maken met het feit dat ze vaker overlast veroorzaken en ze in de criminaliteitscijfers zijn oververtegenwoordigd.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:09 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Tsja als het een feit is dat om een of andere reden een bepaalde bevolkingsgroep/religie net wat meer criminele activiteiten plegen is het nogal logisch dat er wat wordt over gezegd. Maar als een andere groep telkens zegt dat het er nieeeeeeeeeets mee te maken heeft dan is het logisch dat de andere kant daarvan ook extremer wordt in hun opvattingen.
Ja, tenzij er in onze hoofdstad weer eens een homo in elkaar getrapt wordt door de cultuur verrijkertjes,quote:Op donderdag 19 december 2013 19:37 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het is ook een feit dat het feit dat Marokkanen moslim zijn helemaal niets te maken heeft met het feit dat ze vaker overlast veroorzaken en ze in de criminaliteitscijfers zijn oververtegenwoordigd.
Het feit dat ze moslim zijn uit zich hooguit in negatieve invloed door homohaat en onderdrukking van vrouwen.
Nee, want dan heb je niet goed gelezen.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:41 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, tenzij er in onze hoofdstad weer eens een homo in elkaar getrapt wordt door de cultuur verrijkertjes,
Dan heeft het ineens wel met elkaar te maken.
En het zijn ook altijd vrouwen zonder hoofddoek wiens levensplezier wordt vergalt, door het ge'pssst en daaropvolgende uitmaken voor hoer omdat ze niet wenst in te gaan op de avances van het erudiete, beschaafde herenvolk.
Ik zou nog even wat langer nadenken over je stelling. Hij lijkt namelijk niet houdbaar
Ik heb nou niet het idee dat homo's in de biblebelt het veel makkelijker hebben...quote:Op donderdag 19 december 2013 19:41 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, tenzij er in onze hoofdstad weer eens een homo in elkaar getrapt wordt door de cultuur verrijkertjes,
Dan heeft het ineens wel met elkaar te maken.
En het zijn ook altijd vrouwen zonder hoofddoek wiens levensplezier wordt vergalt, door het ge'pssst en daaropvolgende uitmaken voor hoer omdat ze niet wenst in te gaan op de avances van het erudiete, beschaafde herenvolk.
Ik zou nog even wat langer nadenken over je stelling. Hij lijkt namelijk niet houdbaar
Dan mis ik denk ik iets.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, want dan heb je niet goed gelezen.
Ik zeg al dat homohaat en vrouwenonderdrukking wel voortkomt uit de islam. Dat is uiteraard niet te rechtvaardigen, ook niet vanuit een geloofsovertuiging, en daar mag zeker fel tegenin gegaan worden.
Maar dat is dan ook de enige negatieve invloed van de islam in dit land, als je het mij vraagt.
Ook vrouwen met hoofddoek zijn het onderwerp van debiele opmerkingen en klodders lichaamsvocht van tokkies.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:41 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, tenzij er in onze hoofdstad weer eens een homo in elkaar getrapt wordt door de cultuur verrijkertjes,
Dan heeft het ineens wel met elkaar te maken.
En het zijn ook altijd vrouwen zonder hoofddoek wiens levensplezier wordt vergalt, door het ge'pssst en daaropvolgende uitmaken voor hoer omdat ze niet wenst in te gaan op de avances van het erudiete, beschaafde herenvolk.
Ik zou nog even wat langer nadenken over je stelling. Hij lijkt namelijk niet houdbaar
Scheve blikken krijgen is weliswaar niet leuk, maar itt fysiek geweld niet verboden.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:44 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik heb nou niet het idee dat homo's in de biblebelt het veel makkelijker hebben...
En dat heeft met........ het Christendom te maken?quote:... om over chicks MET hoofddoek nog maar te zwijgen. Die krijgen ook de nodige opmerkingen naar hun hoofd.
Niet alle misdaden hebben een religieus motief.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:44 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Dan mis ik denk ik iets.
Of jij, wat waarschijnlijker
Want fysiek geweld tegen homo's gebruiken is een misdaad. En je stelde net dat hun misdadigheid niks met hun religie te maken heeft.
Ik neem het van je aan.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ook vrouwen met hoofddoek zijn het onderwerp van debiele opmerkingen en klodders lichaamsvocht van tokkies.
Dit soort idioten zou ook homo's haten wanneer ze in een andere God zouden geloven, of in helemaal geen God. Het zijn idioten. Hun geloof is in dit soort zaken een 'excuus' voor ze om anderen te kwetsen, te schimpen, aan te vallen, etc etc.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:44 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Dan mis ik denk ik iets.
Of jij, wat waarschijnlijker
Want fysiek geweld tegen homo's gebruiken is een misdaad. En je stelde net dat hun misdadigheid niks met hun religie te maken heeft.
Nee, met je suggestie dat zij gevrijwaard blijven van dergelijke onzin omdat ze islamitisch zijn.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:46 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Scheve blikken krijgen is weliswaar niet leuk, maar itt fysiek geweld niet verboden.
Er zijn gradaties.
[..]
En dat heeft met........ het Christendom te maken?
Ik denk het merendeel niet...quote:Op donderdag 19 december 2013 19:47 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Niet alle misdaden hebben een religieus motief.
Ja, 'ALS de islam niet hun drijfveer was, zouden ze wel een andere hebben!'.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:47 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dit soort idioten zou ook homo's haten wanneer ze in een andere God zouden geloven,
Precies, en heeft dus an sich niet zoveel met gelovige ouders te maken.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:47 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ik neem het van je aan.
Maar dat lijkt niet veel met religie te maken; meer met een antipathie, wellicht?
Zucht, lezen en interpreteren is ook een kunst schijnbaar.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:44 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Dan mis ik denk ik iets.
Of jij, wat waarschijnlijker
Want fysiek geweld tegen homo's gebruiken is een misdaad. En je stelde net dat hun misdadigheid niks met hun religie te maken heeft.
Hebben we het over hetzelfde dader-profiel?quote:Op donderdag 19 december 2013 19:47 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, met je suggestie dat zij gevrijwaard blijven van dergelijke onzin omdat ze islamitisch zijn.
De reden dat de situatie zo is in het MO komt door het westen. Al die grote terroristen en dictators hebben hun lijntjes met het westen. Stuk voor stuk ontvangen ze steun, is het niet van de VS is het van de Russen.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:20 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dat zeg ik. We hebben daar geen fuck te zoeken. Laat die landen lekker met rust, en voer er alleen handel mee. Op een normale eerlijke manier, ipv er met verkapte staatsgrepen een puppet neer te zetten.
Nou, dat zeg ik dus.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:47 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ik denk het merendeel niet...
Gebeurt dat ook in biblebelt? Dat zou hypocriet zijn, aangezien oorspronkelijk christelijke vrouwen ook hoofddoekjes dragen. Is een teken van kuisheid.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:44 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik heb nou niet het idee dat homo's in de biblebelt het veel makkelijker hebben...
... om over chicks MET hoofddoek nog maar te zwijgen. Die krijgen ook de nodige opmerkingen naar hun hoofd.
We hebben het niet over absoluutheden.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nou, dat zeg ik dus.
Wat zit je dan te zeuren.
Nee.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:48 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, 'ALS de islam niet hun drijfveer was, zouden ze wel een andere hebben!'.
Uh huh.
Maar ondertussen vormt die islam dus wel een drijfveer.
Ik denk dat ze dat onderscheid wel zullen maken. En ja, dat is hypocriet, maar dat is gelovigen niet vreemd natuurlijk.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:50 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Gebeurt dat ook in biblebelt? Dat zou hypocriet zijn, aangezien oorspronkelijk christelijke vrouwen ook hoofddoekjes dragen. Is een teken van kuisheid.
Niet echt. Ook in niet-islamitische culturen zijn homo's niet zelden het mikpunt van een nogal denigrerende houding. De diepgewortelde religieus gestoelde homohaat waar je op doelt vind je terug bij de wat radicalere groepen, of dat nu moslims of christenen zijn. De gasten die in het openbaar homofoob lopen te doen, doen dat niet vanuit religieuze dogma's.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:48 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Ja, 'ALS de islam niet hun drijfveer was, zouden ze wel een andere hebben!'.
Uh huh.
Maar ondertussen vormt die islam dus wel een drijfveer.
Jep. De figuren waar je op doelt geven op alles af. Met een hoofddoek op ben je een braaf en hypocriet wijf, ga je net iets te lekker over straat ben je een hoer.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:49 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Hebben we het over hetzelfde dader-profiel?
Alleen jammer dat vrije meningsuiting niet ongelimiteerd is.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:54 schreef Interloper het volgende:
Tja, vrije meningsuiting hoort ongelimiteerd te zijn. Hoe infantiel dit ook mag zijn, er is weinig mis mee. Ja, sprookjesgelovers en hun sympathisanten zullen er moeite mee hebben, maar dat is niet zo erg.
En zou volgens jou dan wel de reden zijn waarom ze homofoob lopen te doen?quote:Op donderdag 19 december 2013 19:54 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Niet echt. Ook in niet-islamitische culturen zijn homo's niet zelden het mikpunt van een nogal denigrerende houding. De diepgewortelde religieus gestoelde homohaat waar je op doelt vind je terug bij de wat radicalere groepen, of dat nu moslims of christenen zijn. De gasten die in het openbaar homofoob lopen te doen, doen dat niet vanuit religieuze dogma's.
Dat doen ze allemaal:quote:Op donderdag 19 december 2013 19:29 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Onzin. Geen individu beroept zich op god, in Uncle Sam's Army.
Waar jij het over hebt is dat elke presidentiele tekstschrijver afsluit met 'and god bless america'.
http://usmilitary.about.c(...)0000502----000-.htmlquote:“I, XXXXXXXXXX, do solemnly swear (or affirm) that I will support and defend the Constitution of the United States against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; and that I will obey the orders of the President of the United States and the orders of the officers appointed over me, according to regulations and the Uniform Code of Military Justice. So help me God.”
In een notendop: omdat ze in de maatschappij niet heel veel kansen hebben en hun ouders ook niet bijzonder trots op ze zijn. Wat Tomatenboer al zei dus.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:56 schreef Morrigan het volgende:
[..]
En zou volgens jou dan wel de reden zijn waarom ze homofoob lopen te doen?
Dat is inderdaad verdomd jammer, ja. Leuk voor de fascisten, tho.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:56 schreef betyar het volgende:
[..]
Alleen jammer dat vrije meningsuiting niet ongelimiteerd is.
Er is geen wezenlijk verschil tussen cultuur en religie.quote:
Oorzaak gevolg omdraaien. Want die positie bekleden ze omdat ze zich misdragen.quote:lage sociale positie, buitengesloten worden in de maatschappij.
Dat weet ik; besef ik me.quote:De Marokkaantjes waar jij het over hebt zien amper een moskee van binnen.
Dat zou best kunnen, maar ik snap niet waarom je daardoor homofoob wordt.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:59 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
In een notendop: omdat ze in de maatschappij niet heel veel kansen hebben en hun ouders ook niet bijzonder trots op ze zijn. Wat Tomatenboer al zei dus.
Heb ik niks van vernomen.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:56 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Jep. De figuren waar je op doelt geven op alles af. Met een hoofddoek op ben je een braaf en hypocriet wijf, ga je net iets te lekker over straat ben je een hoer.
quote:Op donderdag 19 december 2013 20:00 schreef Interloper het volgende:
[..]
Dat is inderdaad verdomd jammer, ja. Leuk voor de fascisten, tho.
Helaas. Niet hetzelfde.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:57 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat doen ze allemaal:
[..]
http://usmilitary.about.c(...)0000502----000-.html
Maar niet al die gasten geven daar gevolg aan, dmv hun klauwtjes gebruiken.quote:Op donderdag 19 december 2013 19:54 schreef Xa1pt het volgende:
De gasten die in het openbaar homofoob lopen te doen, doen dat niet vanuit religieuze dogma's.
Dat klopt deels.quote:Op donderdag 19 december 2013 20:00 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Er is geen wezenlijk verschil tussen cultuur en religie.
Cultuur is het totaal van alle gebruiken die mensen hebben. En als jij jezelf nu een alien waant, die met z'n vliegende schotel de aarde bestudeert, is religie slechts een cultuur element. Want in de natuur, komt religie niet voor.
Nee, maar het versterkt het wel.quote:[..]
Oorzaak gevolg omdraaien. Want die positie bekleden ze omdat ze zich misdragen.
We pakken het verkeerd aan, en Wilders is daar een oorzaak van.quote:[..]
Dat weet ik; besef ik me.
Maar ik kan niet anders dan constateren dat deze kennis bij teveel mensen in de maatschappij niet aanwezig is.
Anders was er in het gevang geen halah vreten en in een cel geen kompas naar mekka. Dan hadden we geantwoord: f*ck off met je halal vreten, je mag van je sprookjesboek ook niet de crimineel uithangen, had je ook schijt aan.
Dus; wederom, daar heb je gelijk in.
Maar teveel van ons tolereren dat die gasten ineens religieus gaan doen wanneer het ze uitkomt.
Omdat homo's nergens volledig geaccepteerd zijn en een makkelijk slachtoffer omdat het afwijkt van wat gewoon is. Zelfs in het zo Westerse Amerika worden mensen ontslagen omdat ze homo zijn en ook hier wordt niet zelden wel eens lacherig gedaan over homo's.quote:Op donderdag 19 december 2013 20:03 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen, maar ik snap niet waarom je daardoor homofoob wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |