http://www.npo.nl/nos-uef(...)11-2013/POW_00693531quote:Op woensdag 27 november 2013 02:31 schreef The_Groove het volgende:
Is het mogelijk de wedstrijd nog een keer terug te kijken? Linkje iemand?
Het is zeer belangrijk om juist in deze fase ook te winnen van ADO. Lastige uitwedstrijd om 12:30 uur, maar echt cruciaal om daar drie punten te pakken.quote:Op woensdag 27 november 2013 04:32 schreef Planga het volgende:
Winnen van ADO.
Fey en psv beide 2 punten zien inleveren. Ajax slaat toe.
Hoop dat dit de City uit, Manu uit van 2013 gaat worden. Tijd voor ommekeer.
Jij met je 12:30 vreesquote:Op woensdag 27 november 2013 05:02 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het is zeer belangrijk om juist in deze fase ook te winnen van ADO. Lastige uitwedstrijd om 12:30 uur, maar echt cruciaal om daar drie punten te pakken.
Volgens mij is het nog zwaar gewond. Alleen dat 'fatal' kan ik nog niet rijmen met de eerdere berichtgeving.quote:Op woensdag 27 november 2013 07:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Op die foto zag het er al niet best uit maar is het dus fatal?
maar was dus al voor de 2-0 gebeurd ? Had eerst begrepen dat het bij of rond het vieren van die goal was gebeurd.quote:
Leuke troll.quote:Op woensdag 27 november 2013 01:57 schreef FireFox1 het volgende:
Check deze chickie: Ze weet waar ze over praat Swa
https://twitter.com/Curacaobabyy
Thuis in de CL doen we het dit jaar prima ja. Nu nog in de laatste uitwedstrijdquote:Op woensdag 27 november 2013 07:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Ook helemaal niet verloren thuis in Europees Verband in 2013
Kankerwijf met der geschreeuw. Gasten rennen als een gek en gaat ze 'sneller, sneller' roepen. Kuthoer, zulk soort mensen maken ambulancepersoneel altijd vele malen moeilijker omdat ze er omheen lopen te schreeuwen. Zijn van die mensen die vaak ook nog aggresief worden...quote:
Dat noem je paniekquote:Op woensdag 27 november 2013 08:23 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Kankerwijf met der geschreeuw. Gasten rennen als een gek en gaat ze 'sneller, sneller' roepen. Kuthoer, zulk soort mensen maken ambulancepersoneel altijd vele malen moeilijker omdat ze er omheen lopen te schreeuwen. Zijn van die mensen die vaak ook nog aggresief worden...
Dat was inderdaad even schrikken, maar wel mooi om te zien hoe Ajax daarna wel de veerkracht toonde om die voorsprong vast te houden. Ik zag het alweer gebeuren dat we er met 2-3 af zouden gaanquote:Op woensdag 27 november 2013 02:56 schreef Shreyas het volgende:
Schitterende wedstrijd was het, jammer alleen dat Van Rhijn het nog onnodig moeilijk maakt voor Ajax. Dit soort individuele blunders moeten er toch echt uit, 9 van de 10 keer wordt het keihard afgestraft.
Wat denkt ze er mee te bereiken...quote:
Bij het woord denkt ga je foutquote:Op woensdag 27 november 2013 08:27 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Wat denkt ze er mee te bereiken...
Mensen die zichzelf niet beheersen in zo'n situatie. In dit geval maakt het niet uit, omdat ze niet bij het slachtoffer kan. Maar vaak belemmeren dit soort mensen alleen maar de eerste hulp.
Dat is ook juist het probleem, mensen verliezen zichzelf...quote:
Mooi dat dat in elk geval al zeker is ja. Nu tegen Milan spelen voor wat je waard bent, je hebt niet zoveel te verliezen.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:33 schreef PBateman1978 het volgende:
Gefeliciteerd met de Europa League kwalificatie mannen
Dat dus.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:36 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Mooi dat dat in elk geval al zeker is ja. Nu tegen Milan spelen voor wat je waard bent, je hebt niet zoveel te verliezen.
Eigenlijk een ideaal scenarioquote:
Je hebt nu alles in eigen hand, dat was toen niet het geval.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:40 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Eigenlijk een ideaal scenario
Beter dit dan een paar jaar geleden het scenario met Zagreb - Lyon, toen de achtste finales mislopen 'bijna onmogelijk' was...
Wel. Als je minimaal een punt had gepakt tegen Real (en dat was best mogelijk met die twee onterecht afgekeurde doelpunten) bleef je Lyon sowieso voor.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:41 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Je hebt nu alles in eigen hand, dat was toen niet het geval.
Oh ja, dat was het.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:42 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wel. Als je minimaal een punt had gepakt tegen Real (en dat was best mogelijk met die twee onterecht afgekeurde doelpunten) bleef je Lyon sowieso voor.
Ja, en als we nu geen penalty tegen gekregen hadden tegen milaan thuis hadden we 2e gestaan.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:42 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wel. Als je minimaal een punt had gepakt tegen Real (en dat was best mogelijk met die twee onterecht afgekeurde doelpunten) bleef je Lyon sowieso voor.
Ja en als je altijd alle wedstrijden wint, dan verlies je niet meer.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:45 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja, en als we nu geen penalty tegen gekregen hadden tegen milaan thuis hadden we 2e gestaan.
Johan! Ben jij het?quote:Op woensdag 27 november 2013 08:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja en als je altijd alle wedstrijden wint, dan verlies je niet meer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Makkelijk praten vanaf de zijlijn. Hoeveel stressituaties heb jij daadwerkelijk meegemaakt? Iedereen reageert anders op zoiets. Daar heeft geslacht weinig mee van doen.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:32 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Dat is ook juist het probleem, mensen verliezen zichzelf...
Ach ja, zal wel vrouw eigen zijn.
Het komt wel een beetje over alsof ze vindt dat het allemaal te langzaam gaat en het medisch personeel hun werk niet goed doet. Maar dat zal wel haar paniek zijn en mijn interpretatie. Anywho, gelukkig dat hij nog leeft. Nu hopen dat het geen plantje is.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Makkelijk praten vanaf de zijlijn. Hoeveel stressituaties heb jij daadwerkelijk meegemaakt? Iedereen reageert anders op zoiets. Daar heeft geslacht weinig mee van doen.
Eens.quote:Op woensdag 27 november 2013 08:23 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Kankerwijf met der geschreeuw. Gasten rennen als een gek en gaat ze 'sneller, sneller' roepen. Kuthoer, zulk soort mensen maken ambulancepersoneel altijd vele malen moeilijker omdat ze er omheen lopen te schreeuwen. Zijn van die mensen die vaak ook nog aggresief worden...
Ook toen eindigde de duels vaker met 10 man en met 2-1quote:Op woensdag 27 november 2013 09:21 schreef Da_Sandman het volgende:
Die eerste helft. Deed me heel erg denken aan het seizoen 2002/2003. Misschien niet de beste ploeg, maar met de juiste spelopvatting en instelling kun je een heel eind komen.
Precies, hopelijk de komende jaren nog met wat doorgestroomde talenten erbij. En dit 'gehavende Barcelona' speelde nog steeds met Xavi, Iniesta, Fabregas, Neymar, enz dus het blijft een prestatie van formaat.quote:Op woensdag 27 november 2013 09:21 schreef Da_Sandman het volgende:
Die eerste helft. Deed me heel erg denken aan het seizoen 2002/2003. Misschien niet de beste ploeg, maar met de juiste spelopvatting en instelling kun je een heel eind komen.
2x keer...hartaanval en iemand neergestoken...quote:Op woensdag 27 november 2013 08:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Makkelijk praten vanaf de zijlijn. Hoeveel stressituaties heb jij daadwerkelijk meegemaakt? Iedereen reageert anders op zoiets. Daar heeft geslacht weinig mee van doen.
De resultaten tegen ADO zijn de laatste jaren ook niet echt goed te noemen. Dat wordt waarschijnlijk geen makkie.quote:Op woensdag 27 november 2013 05:04 schreef Planga het volgende:
ADO, Cambuur en Roda uit. NAC thuis. Zijn 12 punten die voor het oprapen liggen.
Na een Cl wedstrijd is het vaak stukken minder ja. Maar dit ADO is wel erg dramatisch hoor. Al zijn alle omstandigheden tegen, dit mag Ajax nooit verliezen.quote:Op woensdag 27 november 2013 09:29 schreef Denni5 het volgende:
[..]
De resultaten tegen ADO zijn de laatste jaren ook niet echt goed te noemen. Dat wordt waarschijnlijk geen makkie.
Overleefd, met dank aan omstanders die eerste hulp konden bieden.quote:Op woensdag 27 november 2013 09:29 schreef Neo-Mullen het volgende:
Trouwens, tegen die dramatische wedstrijd Ajax - Vitesse van een paar weken terug was er ook iemand op de tribune (vak 410 geloof ik) die onwel werd en gereanimeerd moest worden. Na afloop van de wedstrijd reden er ineens 2 of 3 ambulances met sirenes het stadion binnen.
Iemand nieuws hoe het daarmee is afgelopen?
quote:Op woensdag 27 november 2013 09:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Overleefd, met dank aan omstanders die eerste hulp konden bieden.
Misschien Serero op rechts/linksbuiten als iedereen fit is?quote:Op woensdag 27 november 2013 00:26 schreef Tyron het volgende:
[..]
Serero maakte vandaag wel indruk op me, vooral in de eerste helft vaak 1x raken en uitstekende passes.
Die kneuzen kunnen tegen Ajax altijd 150% geven.quote:Op woensdag 27 november 2013 09:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Na een Cl wedstrijd is het vaak stukken minder ja. Maar dit ADO is wel erg dramatisch hoor. Al zijn alle omstandigheden tegen, dit mag Ajax nooit verliezen.
Sja, "de wedstrijd van het jaar" dat geeft altijd zo mooi het heikneuterige van zo'n club aanquote:Op woensdag 27 november 2013 10:03 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Die kneuzen kunnen tegen Ajax altijd 150% geven.
Ja, wie niet?quote:Op woensdag 27 november 2013 10:08 schreef Robar het volgende:
Ik dacht na die pass van van Rhijn en de rode kaart van Veltman wel even "Daar gaan we weer"!!
Voor elke club is de wedstrijd tegen Ajax de wedstrijd van het jaar, Groningen/Cambuur/Heerenveen, Heracles, NEC/Vitesse uitgezonderd.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, "de wedstrijd van het jaar" dat geeft altijd zo mooi het heikneuterige van zo'n club aan.
Ik dacht, het is ook te mooi om waar te zijnquote:Op woensdag 27 november 2013 10:08 schreef Robar het volgende:
Ik dacht na die pass van van Rhijn en de rode kaart van Veltman wel even "Daar gaan we weer"!!
quote:Op woensdag 27 november 2013 10:08 schreef Robar het volgende:
Ik dacht na die pass van van Rhijn en de rode kaart van Veltman wel even "Daar gaan we weer"!!
Die close up van Neymar toen fischer en klaassen in de laatste minuten ingooi voor ingooi verzorgde....pricelessquote:Op woensdag 27 november 2013 10:13 schreef Sala-adin het volgende:
Neymar en Pedro wat een nare voetballertjes zijn dat zeg.
Ja, dat dus.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:26 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Ik dacht, het is ook te mooi om waar te zijn
Oh ja, bijna vergetenquote:Op woensdag 27 november 2013 10:30 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Die close up van Neymar toen fischer en klaassen in de laatste minuten ingooi voor ingooi verzorgde....priceless
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum12/964-250.phpquote:Met schaamrood op de kaken keek ik Klaassen na. Hij draaide open, draaide weg, passte door, won duels, veroverde ballen, rekte tijd en versierde corners. Samen met zijn maatje Serero vonden ze keer op keer de lopende man, de vrije man of zelfs de mogelijkheid om te scoren. 1 keer raken, geen probleem. Hoge bal aannemen, geen probleem. Iniesta zet druk, geen probleem. Man, wat heb ik het mis. Ik lijk Frank de Boer wel.
Frank de Boer, lange tijd heb ik gedacht dat hij een robot was. Zijn motoriek, gezichtsuitdrukkingen, houding, interactie met de pers en supporters. Zoals een robot is geprogrammeerd, zo zal hij handelen. Zo is Jansen gekocht als CDM dus speelt hij als CDM, is Anita linksback dus speelt hij als linksback, is Mike van der Hoorn broodnodig enfin. Je snapt em.
Frankie de Boer, die lul, die heeft gewoon godverdomme gelijk. Gisteren hebben ze gewoon van Barcelona gewonnen en ja, Barcelona had Messi niet, en ja Barcelona had Valdes niet in de kool maar dat maakt me allemaal geen reet uit. Barcelona haat verliezen, Iniesta haat verliezen, Pique haat verliezen. Iedereen haat verliezen.
Het feit dat de Boer gelijk had maakt ook dat Cruijff gelijk had. Voetbal blijft een spelletje van 11 tegen 11. De mythologie, idealisering en waas van een sprookje die over teams van Barcelona, Bayern, Manchester en Real kan hangen maakt dat ik soms vergeet dat het mensen zijn. Ook Iniesta kan onder druk worden gezet. Ook Pique wordt angstig als hij opgejaagd wordt. Ajax weet dat ze tegen mensen speelde en mensen zijn kwetsbaar.
Gistermiddag voelde ik hem al in mijn lichaam zitten. Elke Ajacied die ik sprak voelde hem al in zijn lichaam zitten. Serero sprak het uit. Klaassen, Blind, Veltman, van Rhijn, Hoessen, iedereen straalde het uit. We gingen winnen. Het was 11 tegen 11. Onoverwinnelijkheid maakte zich meester van ons allemaal.
Ik durfde het niet te geloven, ik lees nog steeds de krantenkoppen. Al vanaf gisteravond. Ajax heeft gewonnen van Barca. Frank had gelijk. We konden niet eens verliezen. Frank ziet een lijn, hij bewaakt de rode draad. Weet van geen wijken. Niet door mij, niet door Klaassen, niet door Barcelona. Niet door Sjoerd Mossou. Frank zag, kwam en overwon.
Als wij collectief gaan beseffen dat de mindset die elke Ajacied heeft, op het veld of naast het veld, in de Arena of voor de TV, binnen Amsterdam en buiten Amsterdam, dat wij onoverwinnelijk zijn. Dan gaan wij die cup weer in de handen houden. Wij zijn Ajax, wij zijn de beste!
Kan ik mij niet voor de geest halen maar hij was sowieso irritant bezig, hij hoopte natuurlijk op een CL goal. Pedro die gelijk smeekt om een rode kaart bij en dan nog zo een vieze grijns opzetten. Het zijn net allemaal van die verwende kinderen die altijd hun zin moeten krijgen ook als het niet looptquote:Op woensdag 27 november 2013 10:30 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Die close up van Neymar toen fischer en klaassen in de laatste minuten ingooi voor ingooi verzorgde....priceless
Frankquote:Op woensdag 27 november 2013 10:37 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum12/964-250.php
Gisteren een partij ballen veroverd op het middenveld waar je u tegen zegt. Gooide er nog een schitterende tackle uit ook.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:40 schreef Kreator het volgende:
Waarom is eigenlijk heel Nederland zo enthousiast over Blind? Ik vind dat echt zo'n zwakke en hoogstens middelmatige voetballer. Ik zie hem zelden iets spannends doen en 99 vd 100 keer gaat het balletje breed.
Ik zal wel iets missen.
Nederland - Japan werd hij ook totaal overlopen.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:40 schreef Kreator het volgende:
Waarom is eigenlijk heel Nederland zo enthousiast over Blind? Ik vind dat echt zo'n zwakke en hoogstens middelmatige voetballer. Ik zie hem zelden iets spannends doen en 99 vd 100 keer gaat het balletje breed.
Ik zal wel iets missen.
Gisteren heb ik helaas gemist. Maar het gaat al maanden over Blind alsof het liefdesbaby van Jaap Stam en Wesley Sneijder is. Dat zie ik er gewoon niet in.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Gisteren een partij ballen veroverd op het middenveld waar je u tegen zegt. Gooide er nog een schitterende tackle uit ook.
Ik zei gister ook al...zodra het niet loopt gaan ze schoppen en om kaarten zeuren.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:37 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Kan ik mij niet voor de geest halen maar hij was sowieso irritant bezig, hij hoopte natuurlijk op een CL goal. Pedro die gelijk smeekt om een rode kaart bij en dan nog zo een vieze grijns opzetten. Het zijn net allemaal van die verwende kinderen die altijd hun zin moeten krijgen ook als het niet loopt
Blind was voor mij beste man van het veld gisterquote:Op woensdag 27 november 2013 10:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
Gisteren heb ik helaas gemist. Maar het gaat al maanden over Blind alsof het liefdesbaby van Jaap Stam en Wesley Sneijder is. Dat zie ik er gewoon niet in.
Speelde vorig jaar gewoon goed op de linksback positie, maar speelt sinds een paar wedstrijden op het middenveld. Was 1 wedstrijd wennen, maar daarna paar keer beste man van het veld. Helpt ook dat juist die positie dit jaar een probleem is, dus dat maakt het extra fijn dat iemand het daar erg goed doet.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
Gisteren heb ik helaas gemist. Maar het gaat al maanden over Blind alsof het liefdesbaby van Jaap Stam en Wesley Sneijder is. Dat zie ik er gewoon niet in.
Hm, dat vind ik dan ook overdreven, hij staat nu 3 wedstrijden op de plek van Poulsen en daar vind ik dat hij het uitstekend doet, op linksback valt het allemaal wel mee idd. (behalve gisteren dan, toen speelde hij ook daar uitstekendquote:Op woensdag 27 november 2013 10:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
Gisteren heb ik helaas gemist. Maar het gaat al maanden over Blind alsof het liefdesbaby van Jaap Stam en Wesley Sneijder is. Dat zie ik er gewoon niet in.
quote:Op woensdag 27 november 2013 10:37 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum12/964-250.php
Dit is hetzelfde als met Ado dat ineens 2x zo goed speelt als ze tegen Ajax moeten.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:50 schreef HeatWave het volgende:
Maar om weer even de negatievo uit de hangen, als ze zo goed kunnen spelen, waarom was het dan de afgelopen weken vaak zo waardeloos? Gebrek aan motivatie?
Met half zo goed spelen als gisteren hadden ze nu ongenaakbaar bovenaangestaan.
Het is een ontwikkeling, gisteren wisten ze elkaar heel goed te vinden, het scoreverloop zat een keer mee, daar moeten ze verder op borduren.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:50 schreef HeatWave het volgende:
Maar om weer even de negatievo uit de hangen, als ze zo goed kunnen spelen, waarom was het dan de afgelopen weken vaak zo waardeloos? Gebrek aan motivatie?
Met half zo goed spelen als gisteren hadden ze nu ongenaakbaar bovenaangestaan.
Zeker waarquote:Op woensdag 27 november 2013 10:53 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Dit is hetzelfde als met Ado dat ineens 2x zo goed speelt als ze tegen Ajax moeten.
Je hebt Barca in je eigen stadion staan. Het is alles of niets, de sfeer, de zenuwen, de adrenaline. Die dingen zorgen er wel voor dat je doorloopt en gefocust bent.
Dat gevoel heb je niet als Vitesse op bezoek komt.
Sinds Blind als verdedigende middenvelder staat en Veltman er isis het altijd wel goed hoor. Van de laatste 8 wedstrijden 6 keer 0 tegendoelpunten als ik het goed heb.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:50 schreef HeatWave het volgende:
Maar om weer even de negatievo uit de hangen, als ze zo goed kunnen spelen, waarom was het dan de afgelopen weken vaak zo waardeloos? Gebrek aan motivatie?
Met half zo goed spelen als gisteren hadden ze nu ongenaakbaar bovenaangestaan.
Dit inderdaad. En dat is niet een kwestie van niet willen, dat is veel lastiger te vangen. Als je die mentale puzzel als coach goed weet op te lossen, ben je meteen een wereldtopper.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:53 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Dit is hetzelfde als met Ado dat ineens 2x zo goed speelt als ze tegen Ajax moeten.
Je hebt Barca in je eigen stadion staan. Het is alles of niets, de sfeer, de zenuwen, de adrenaline. Die dingen zorgen er wel voor dat je doorloopt en gefocust bent.
Dat gevoel heb je niet als Vitesse op bezoek komt.
Sinds die tijd staat het iig goed, alleen is het tempo vaak veel te laag en dat konden ze gisteren wel opbrengen.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Sinds Blind als verdedigende middenvelder staat en Veltman er isis het altijd wel goed hoor. Van de laatste 8 wedstrijden 6 keer 0 tegendoelpunten als ik het goed heb.
We komen er wel weer.
Ik ben inderdaad van mening dat de Boer hier een groot aandeel in heeft gehad. Het geloof dat je van Barca wint is bij bijna geen één club aanwezig. De Boer is al dagen, zo niet weten bezig met het coachen en laten geloven dat er wat te halen valt. Als je dat aan je spelers weet over te brengen: winnen van Barca, dan ben je een ultieme baasquote:Op woensdag 27 november 2013 10:56 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dit inderdaad. En dat is niet een kwestie van niet willen, dat is veel lastiger te vangen. Als je die mentale puzzel als coach goed weet op te lossen, ben je meteen een wereldtopper.
Indirect sollicitatie bij Real Madrid.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:02 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad van mening dat de Boer hier een groot aandeel in heeft gehad. Het geloof dat je van Barca wint is bij bijna geen één club aanwezig. De Boer is al dagen, zo niet weten bezig met het coachen en laten geloven dat er wat te halen valt. Als je dat aan je spelers weet over te brengen: winnen van Barca, dan ben je een ultieme baas
Frank de Boer, wie kent 'm niet
quote:Op woensdag 27 november 2013 10:49 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ajax heeft zich met het spel van gisteren onsterfelijk gemaakt dit jaarWij worden landskampioen!
quote:Fabregas: 'Geen slechte instelling'
JaySing, 27-11-2013 09:44, 2167 views, UEFA.com |Wed ¤120 gratis + 1e mobiele weddenschap geld terug!
Barcelona-aanvaller Cesc Fabregas vertelt na afloop van Ajax-Barcelona dat er bij zijn ploeg geen sprake was van onderschatting. 'We hebben heel hard gewerkt. Er was geen sprake van een slechte instelling of een gebrek aan inzet, het lukte gewoon niet', aldus Fabregas tegenover UEFA.com.
'Gedurende de pauze was er geen paniek. We spraken over hoe we ons positiespel konden verbeteren. Maar helaas lukte het niet de wedstrijd om te draaien. We hebben geen excuses. Ons niveau was niet hoog genoeg voor FC Barcelona-begrippen', vervolgt de Spanjaard, die de plek van Lionel Messi overnam.
Ook verdediger Gerard Pique weigert excuses te verbinden aan het spel van zijn ploeg. 'Het was onze slechtste eerste helft. Het was verschrikkelijk. In de tweede helft werden we maar niet gevaarlijk. We moeten deze wedstrijd goed evalueren, want dit is slecht voor het beeld dat de mensen hebben van FC Barcelona', aldus Pique in gesprek met AS.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |