Geen bus?quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
In de nieuwe dienstregeling rijden er avonds laat doordeweeks tussen A'dam CS en Enkhuizen rijden er na 23.39 geen treinen tussen Hoorn en Enkhuizen, na 0.09 geen richting Hoorn. Een slechte ontwikkeling. Alleen vrijdag en zaterdag rijden ze langer door.
Volgens de NS moet dat vanwege de nieuwe regeltjesgeneuk dat ingaat in 2014. Als er werkzaamheden is aan het spoor moet de hele baanvak eruit dus kan er over de tweede spoor geen treinen rijden....
Op het moment dat de trein op tijd vertrekt is er werkelijk waar geen enkele reden om een stop over te slaan. Stops worden pas overgeslagen wanneer dat buiten die ene stop een positief effect heeft. Als de trein een beetje vertraagd is of op tijd rijdt is dat er niet. Een stop overslaan leidt dus niet tot vertraging die er niet was als de stop wel gemaakt zou zijn maar tot meer vertraging die er al was.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:09 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Ik stel niets erger voor dan het is. De bediening van Kampen Zuid is een halfuursdienst. Dus de volgende trein na de aangekondigde voorbijrijder vertrekt een half uur later. Dus vertel eens: wat heb ik erger gemaakt dan het is?
Niet volgens de reisplanner... Er hebben al heel wat mensen geklaagd aangezien de concerten of voetbalwedstrijden op z'n vroegst elf uur afgelopen zijn. Dan moeten ze binnen negen minuten van bijvoorbeeld ArenA (HMH en Arena zelf) naar CS..quote:
dan moeten ze hard lopenquote:Op dinsdag 26 november 2013 22:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Niet volgens de reisplanner... Er hebben al heel wat mensen geklaagd aangezien de concerten of voetbalwedstrijden op z'n vroegst elf uur afgelopen zijn. Dan moeten ze binnen negen minuten van bijvoorbeeld ArenA (HMH en Arena zelf) naar CS..
Ik heb ook vrij recentelijk vernomen dat er reactivering zit aan te komen van die meuk.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:00 schreef greavy het volgende:
[..]
Van mijn bronnen zelf vernomen dat het plan er ooit was, maar dat het nu op de lange baan staat. De 1700'en reactiveren kost meer geld dan het "oplevert". Oorspronkelijk was het gepland met drgl 2014, maar nu op zijn vroegst in April, als het uberhaupt door blijft gaan.
Veel ex-DDAR 1700'en zijn met defecten aan de kant gezet, en is het er in de rijdende dienst niet eens beter op geworden. Er staan locs met oa waterlekkage, olielekkage ....
Als NS geen bus inzet weet je hoe hoog ze die reizigers hebben zitten daarquote:Op dinsdag 26 november 2013 22:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Niet volgens de reisplanner... Er hebben al heel wat mensen geklaagd aangezien de concerten of voetbalwedstrijden op z'n vroegst elf uur afgelopen zijn. Dan moeten ze binnen negen minuten van bijvoorbeeld ArenA (HMH en Arena zelf) naar CS..
Goed lezen! Ik maak nav de brief van Mansveld de combinatie 'vooraf aankondigen' en 'vergeten te stoppen' belachelijk!quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:15 schreef Mr_Klaasje het volgende:
[..]
Op het moment dat de trein op tijd vertrekt is er werkelijk waar geen enkele reden om een stop over te slaan. Stops worden pas overgeslagen wanneer dat buiten die ene stop een positief effect heeft. Als de trein een beetje vertraagd is of op tijd rijdt is dat er niet. Een stop overslaan leidt dus niet tot vertraging die er niet was als de stop wel gemaakt zou zijn maar tot meer vertraging die er al was.
Inderdaad, misschien dat Driek even kan polsen bij NS *hint*quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:18 schreef b2py het volgende:
[..]
Als NS geen bus inzet weet je hoe hoog ze die reizigers hebben zitten daar
Het omgrenzingsprofiel lijkt me ook wel reden tot bezorgdheidquote:Op dinsdag 26 november 2013 22:14 schreef b2py het volgende:
[ afbeelding ]
In de vooravond reed er een nogal opvallende verschijning op de sporen rond Londen. Vanaf Gatwick Airport reed deze BR101 met 19 rijtuigen naar London Victoria. Een erg geheimzinnige rit, daar de BR101 geen prikspanning heeft en ook geen dieseltank.
organisatie concert: wij geven een concert. Kunnen jullie de treinen verlengrn.?quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Niet volgens de reisplanner... Er hebben al heel wat mensen geklaagd aangezien de concerten of voetbalwedstrijden op z'n vroegst elf uur afgelopen zijn. Dan moeten ze binnen negen minuten van bijvoorbeeld ArenA (HMH en Arena zelf) naar CS..
Ik ga er morgen even achteraan. Wij overwegen te proberen het door touringcarbedrijven zoals Eurolines organiseren van busvervoer tussen de grote steden concessievrij te laten verklaren, gezien de beschamende prestaties van NS.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Inderdaad, misschien dat Driek even kan polsen bij NS *hint*
ROVER zou het geaccepteerd hebben namelijk...
Ohja, want daar hebben de mensen die laat in de avond van Amsterdam naar Bovenkarspel willen wat aan..quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:23 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Ik ga er morgen even achteraan. Wij overwegen te proberen het door touringcarbedrijven zoals Eurolines organiseren van busvervoer tussen de grote steden concessievrij te laten verklaren, gezien de beschamende prestaties van NS.
ICR gaat ze krijgen als I&M het doorzet, en VIRM ook. Die komen allebei ruim voor 2022 weer gereviseerd de baan op.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:30 schreef James1988 het volgende:
Stopcontacten in de tweede klas zijn leuk, maar ik zie ze niet komen voor 2022.
Het gaat (mij) om de traject A'dam CS - Enkhuizen waar de laatste trein naar de stations vanaf Hoorn 23.39 vertrekt. Naar Hoorn kan je evt nog met de trein van 0.09, maar daar hebben de reizigers naar Hoogkarspel of Bovenkarspel-Flora weinig aan. NS wil na twaalf uur de baanvak sluiten voor werkzaamheden, maar geeft daar niets voor terug.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:23 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Ik ga er morgen even achteraan. Wij overwegen te proberen het door touringcarbedrijven zoals Eurolines organiseren van busvervoer tussen de grote steden concessievrij te laten verklaren, gezien de beschamende prestaties van NS.
Het gaat niet door als I&M het doorzet maar als I&M ervoor kiest de motie van de Tweede Kamer uit te voeren, het wordt nu in de media gepresenteerd als fait accompli maar de regering legt vaak genoeg moties naast zich neer.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:33 schreef b2py het volgende:
[..]
ICR gaat ze krijgen als I&M het doorzet, en VIRM ook. Die komen allebei ruim voor 2022 weer gereviseerd de baan op.
Gaat dus niet gebeuren, want NS is niet verplicht om zich aan de motie te houden. Het staat niet in de huidige concessie en ik verwacht niet dat I&M bereid is om zoiets op te nemen in de concessie 2015 - 2025, want dat laat I&M liever over aan de vervoerder.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:33 schreef b2py het volgende:
[..]
ICR gaat ze krijgen als I&M het doorzet, en VIRM ook. Die komen allebei ruim voor 2022 weer gereviseerd de baan op.
Ken uw rechten.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:35 schreef greavy het volgende:
Stel dat ik 2 tickets boek: Rotterdam - Paris Nord met de Thalys, en een ticket Paris Est - München.
Voor deze reis heb ik 50 minuten overstap in Parijs (die bij normale omstandigheden te doen is), en ik mis mijn trein in Paris Est door een of andere vage vertraging met de Thalys, heb je dan eigenlijk recht op om met de volgende trein mee te mogen, of is het weg geld?
als 1 boeking online boeken lukt op geen enkele wijze (niet via SNCF, niet via DB). Misschien dat de Treinreiswinkel oid mij daarin wel kan helpen, zal eens informeren.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:42 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ken uw rechten.
Wat sowieso helpt is om het als één boeking te doen, maar ook als je dat niet doet heb je rechten.
quote:Indien verwacht wordt dat de vertraging kan oplopen tot meer dan 60 minuten zal bedragen, krijgt de reiziger onmiddellijk de keuze tussen:
(...)
(ii) voortzetting van de reis naar de eindbestemming langs de gebruikelijke of langs een andere route, onder vergelijkbare vervoeromstandigheden, bij de vroegste gelegenheid of op een latere datum naar keuze van de reiziger.
Ja, dat snap ik. Maar bij 2 boekingen kunnen ze nogal eens moeilijk doen. Eens informeren of het via de Treinreiswinkel / loket wel als 1 boeking kan.quote:
quote:„Hop on the next available train“ (HOTNAT)
Wanneer reizigers door vertraging van een hogesnelheidstrein van een Railteam-partner hun aansluiting missen kunnen zij , dankzij gratis ‘Hop on the next available train’-service (HOTNAT), in hetzelfde station de eerstvolgende hogesnelheidstrein nemen (onder voorbehoud van beschikbaarheid, geen zitplaatsgarantie) en hun reis vervolgen.**
Dienst beschikbaar in stations waar er aansluiting is op treinen van de alliantie.
** Beschikbaar in Parijs in de loop van 2013 tussen de stations Paris Nord, Paris Est, Paris Gare de Lyon en Paris Montparnasse.
Ik ga in op je hypothetische voorbeeld, sufferd! Die klopt van geen kanten.quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:19 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Goed lezen! Ik maak nav de brief van Mansveld de combinatie 'vooraf aankondigen' en 'vergeten te stoppen' belachelijk!
Sufferd!
quote:Op dinsdag 26 november 2013 22:14 schreef Gezicht het volgende:
Is de nieuwe dienstregeling al ergens te vinden? Ben benieuwd of er iets voor mij gaat veranderen.
Kunnen we zondag mooi even jagen, morgenochtend maar even een plannetje trekken. oa Mariënberg, maar nog een paar leuke punten langs de lijn ken ik daar welquote:Op dinsdag 26 november 2013 23:03 schreef dennistd het volgende:
Arriva heeft weer een foto-wedstrijd, dit keer voor de nieuwe Lintjes op Almelo-Mariënberg. Stellen gaat op 1 december rijden naar de normale dienst (1x p.u.), dus dat worden leuke kruisingsfoto's: http://www.arriva.nl/nieuws/vechtdallijnen/bericht/spot-de-trein/
Resultaat van de vorige wedstrijd hangt hier nog aan de muur: https://www.dropbox.com/sc/aeshrcmv58opeli/eHH-SzApHb
Ah zo werkt dat. Dankuquote:Op dinsdag 26 november 2013 23:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Reisplanner NSGebruik een datum na 15 december
nice. Heb zelf ook nog wel iets in canvas van Arriva. Stelletje 10228 met de naam Eise Eisinga erop gesoeptquote:Op dinsdag 26 november 2013 23:03 schreef dennistd het volgende:
Resultaat van de vorige wedstrijd hangt hier nog aan de muur: https://www.dropbox.com/sc/aeshrcmv58opeli/eHH-SzApHb
Fietsen James, fietsenquote:Op dinsdag 26 november 2013 23:13 schreef James1988 het volgende:
Op de nieuwe website van HTM is de dienstregeling voor na 15 december inmiddels ook te vinden. Tramlijn 9 rijdt vanaf dan gelukkig weer rechtstreeks van Centraal Station naar het Malieveld i.p.v. de toeristische route via de binnenstad.
Zou ook kunnen, er is pasgeleden een nieuwe fietsenstalling opgeleverd bij de klant waar ik nu zit. Het is ongeveer een half uurtje lopen vanaf Den Haag CSquote:
Ik neem wel aan dat de pimpel erbij betrokken is? Die heeft er de afgelopen tijd een handje van auto's te koppen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:15 schreef dennistd het volgende:
Flinke boem in Deventer trouwens: http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=176872&cat=1
Aan de foto's te zien gaat het om sloopma... ahem, ik bedoel Mat 64'.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:18 schreef b2py het volgende:
[..]
Ik neem wel aan dat de pimpel erbij betrokken is? Die heeft er de afgelopen tijd een handje van auto's te koppen.
Hele AHOB ontworteld, flinke klap dus.
Direct mee op dezelfde vrachtwagen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:21 schreef James1988 het volgende:
[..]
Aan de foto's te zien gaat het om sloopma... ahem, ik bedoel Mat 64'.
Nee, maar die had eerder op de avond wel bij Borne een noodstop voor een idioot die net onder de bomen doorkwam.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:18 schreef b2py het volgende:
[..]
Ik neem wel aan dat de pimpel erbij betrokken is? Die heeft er de afgelopen tijd een handje van auto's te koppen.
Hele AHOB ontworteld, flinke klap dus.
Achja, ik heb ook wel eens lang gewerkt om diverse oorzaken, ken beuren.quote:Op woensdag 27 november 2013 01:42 schreef mc3347 het volgende:
[..]
Nee, maar die had eerder op de avond wel bij Borne een noodstop voor een idioot die net onder de bomen doorkwam.
Omdat er in de trein toch een klap gehoord was, zijn ze op onderzoek uitgegaan, maar niets gevonden.
Ik mocht daardoor met de 7972 een half uur op Borne bivakkeren, om op Wierden opgeheven te worden en leeg mat terug naar Hengelo te gaan.
Door die ongein bij Colmschate wel een dienst van bijna 10 uur gedraaid vandaag.
Dat voorbeeld klopt als een bus. Kijk nog maar eens.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:07 schreef Mr_Klaasje het volgende:
[..]
Ik ga in op je hypothetische voorbeeld, sufferd! Die klopt van geen kanten.
Als je het niet vervelend vindt om je in een toiletruimte om te kleden: Den Haag Centraal heeft een heel behoorlijke toiletruimte.quote:Op woensdag 27 november 2013 09:05 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Stomme vraag, is er ergens tussen het eindpunt van lijn 9 in den haag en station breda een punt waar ik me fatsoenlijk om kan kleden? Of iig het beste punt waar ik me om kan kleden....
Dat is afhankelijk van hoeveel treinen er rijden. In de regel lijkt er iets als het volgende te gelden:quote:Op woensdag 27 november 2013 09:24 schreef Fiorano het volgende:
IC Amersfoort-Schiphol werd opgeheven wegens te hoog opgelopen vertraging... Vraag me toch echt af hoe hoog die vertraging dan wel niet was...
Misschien heeft dat iets te maken met geplande spoorbezetting tussen Eindhoven en Venlo, waardoor een vertraagde IC achter een stoptrein en/of wat cargonauten terecht komt?quote:Op woensdag 27 november 2013 09:43 schreef greavy het volgende:
Maar in Eindhoven wordt de IC naar Venlo bij +10 er al standaard uitgemieterd. En dan vertrekt keurig op tijd uit Eindhoven vervangend materieel naar Venlo, en hebben de doorgaande reizigers dus +30.
Ja, zoiets bedoel ik:). Er zijn nergens douches he? En bedoel je dan die toiletten in de hal in de kelder? Of waar zitten die nu uberhaubt?quote:Op woensdag 27 november 2013 09:24 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Als je het niet vervelend vindt om je in een toiletruimte om te kleden: Den Haag Centraal heeft een heel behoorlijke toiletruimte.
Hmm, dan kan ik niet echt een dienstregelingtechnische reden zien voor het niet laten doorrijden van een vertraagde IC naar Venlo. Het enige dat ik me kan bedenken voor het inleggen van een vervangende trein is het op peil houden van de punctualiteitscijfers.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:06 schreef greavy het volgende:
Als je met +10 uit Venlo vertrekt, heeft de sprinter geen last van de IC. Misschien +3, maar meer ook niet. Een goederentrein kan daar vanaf Eindhoven naar Blerick gewoon doorrammen met 80/90/100 km/h (afhankelijk wat van trein je hebt).
De Sprinter is bijna nog trager dan een goederentrein daar.
Er gaan ruim 50 rijtuigen DDAR naar de Westhaven, om op de voormalige CERES-terminal gestald te worden. NSR heeft daar spoor gehuurd voor meuk te stallen, daar de Dijksgracht ruimte nodig heeft.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:12 schreef b2py het volgende:
Passeert net een VolkerRail loc met een rijtuig of 18 DDAR richting de Westhaven. Alles door elkaar. Was ter hoogte van de Radarwegaansluiting uit mijn hoofd.
Jouw reden was al legitiem. Verder kruis je met +10 ook nog eens IC van en naar Heerlen.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:10 schreef James1988 het volgende:
[..]
Hmm, dan kan ik niet echt een dienstregelingtechnische reden zien voor het niet laten doorrijden van een vertraagde IC naar Venlo. Het enige dat ik me kan bedenken voor het inleggen van een vervangende trein is het op peil houden van de punctualiteitscijfers.
Als de IC Den Haag straks uit Heerlen komt moet je ten zuiden van Eindhoven wel naar het rechterspoor gaan, terwijl dan de IC Venlo - Schiphol naar de middensporen moet.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:31 schreef _JdM_ het volgende:
In noordelijke richting kun je bij Boxtel ongelijkvloers doen, dus geen probleem toch?
Hoeft niet, ligt een vork bij Liempde.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als de IC Den Haag straks uit Heerlen komt moet je ten zuiden van Eindhoven wel naar het rechterspoor gaan, terwijl dan de IC Venlo - Schiphol naar de middensporen moet.
nooit gewetenquote:Op woensdag 27 november 2013 10:40 schreef _JdM_ het volgende:
Waarom moet de IC uit Heerlen ten zuiden van Eindhoven naar het rechterspoor?
IC uit Heerlen naar Den Haag laat je aankomen op spoor 5, IC uit Venlo naar Schiphol op spoor 6 (te Eindhoven). IC naar Schiphol stuur je over het rechterspoor naar Best en kan rechts naast de flyover naar Boxtel, spoortje 530 ( http://sporenplan.nl/figuren/tekeningen/ns_nummer/btl-at.gif )
IC naar Den Haag stuur je over de middensporen naar Best, pakt vervolgens de Flyover naar Boxtel.
Al voor 29 euro, en tot Osnabrück is het ook nog gezellig in de eerste trein:quote:Op woensdag 27 november 2013 10:52 schreef boriq het volgende:
Als ik een ticket Enschede - Salzburg wil boeken, kan dat dan beter bij NSH of de DB? Verder nog iemand tips voor het boeken?
Waar komt dat idee ineens vandaan eigenlijk?quote:Op woensdag 27 november 2013 10:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als de IC Den Haag straks uit Heerlen komt
Ik had Ahaus gebruikt en kwam ook uit op ¤29,-.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:11 schreef dennistd het volgende:
[..]
Al voor 29 euro, en tot Osnabrück is het ook nog gezellig in de eerste trein:
[ afbeelding ]
Vanuit Enschede is het misschien logischer om over Münster te reizen?quote:Op woensdag 27 november 2013 11:11 schreef dennistd het volgende:
[..]
Al voor 29 euro, en tot Osnabrück is het ook nog gezellig in de eerste trein:
[ afbeelding ]
Met een beetje mazzel heb je voor 10 euro meer een kaartje in de 1e klas. In mijn ogen is dat geen al te hoge meerprijs voor zo'n lange rit, de Duitse 1e klas stelt wel iets meer voor dan de Nederlandse.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:15 schreef boriq het volgende:
[..]
Ik had Ahaus gebruikt en kwam ook uit op ¤29,-.
¤58,- voor een retourtje Salzburg valt iig niet over te klagen. Bedankt voor de tips.
elektrificatie Heerlen - Herzogenrath, waarna er een IC Eindhoven - Aken zou kunnen gaan rijden. Die kun je combineren met de NS-plannen Den Haag - Rotterdam - HSL - Breda - Tilburg - Eindhovenquote:Op woensdag 27 november 2013 11:15 schreef ReisT het volgende:
[..]
Waar komt dat idee ineens vandaan eigenlijk?
Ben benieuwd hoe ze dat voor zich zien, maar het lijkt me een potentieel rampzalig idee. Er zijn nu juist te veel verschillen waardoor de kaart niet goed werkt. Als ze dat oppakken dan zou de kaart een stuk beter zijn. Bijvoorbeeld één type paal met dezelfde lezer, zodat dit herkenbaar blijft, ook in de bus. Eenduidige prijzen, bijvoorbeeld weer met zones in plaats van per kilometer. Eén organisatie die naar de klant toe bereikbaar is, niet dat elke vervoerder dat zelf doet en vervolgens naar TLS wijst.quote:Concurrentie voor ov-chip
DEN HAAG - De markt voor de ov-chipkaart moet vanaf 1 januari 2016 worden opengegooid voor andere aanbieders.
Dit voorstel is afkomstig van VVD en CU. Binnenkort wordt er in de Tweede Kamer over gestemd. Een ruime meerderheid geeft aan het te zullen steunen.
Het opengooien van de markt moet de ov-chipkaart klantvriendelijker maken. De VVD en CU willen dat meer partijen zoals banken of aanbieders van mobiele telefonie de kaart gaan aanbieden.
De Autoriteit Consument en Markt (ACM) moet gaan controleren of dat allemaal wel eerlijk en correct verloopt.
Bron: Telegraaf
En NS zou een grote vloot daarvoor geschikt materieel uit een hoge hoed kunnen toveren?quote:Op woensdag 27 november 2013 11:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
elektrificatie Heerlen - Herzogenrath, waarna er een IC Eindhoven - Aken zou kunnen gaan rijden. Die kun je combineren met de NS-plannen Den Haag - Rotterdam - HSL - Breda - Tilburg - Eindhoven
ICRm-buurlandrijuigen met een Traxx?quote:Op woensdag 27 november 2013 11:32 schreef ReisT het volgende:
[..]
En NS zou een grote vloot daarvoor geschikt materieel uit een hoge hoed kunnen toveren?
precies. Het zou kunnen namelijkquote:Op woensdag 27 november 2013 11:32 schreef James1988 het volgende:
[..]
ICRm-buurlandrijuigen met een Traxx?
Inderdaad, wat een heerlijk idee weer. Niks mis met de kilometerprijs, want je betaalt nu wat je gebruikt. Met het idee van een type paaltjes ben ik het helemaal eens en dan het liefste het Thales-systeem, want dat werkt naar mijn mening het beste.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:24 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe ze dat voor zich zien, maar het lijkt me een potentieel rampzalig idee. Er zijn nu juist te veel verschillen waardoor de kaart niet goed werkt. Als ze dat oppakken dan zou de kaart een stuk beter zijn. Bijvoorbeeld één type paal met dezelfde lezer, zodat dit herkenbaar blijft, ook in de bus. Eenduidige prijzen, bijvoorbeeld weer met zones in plaats van per kilometer. Eén organisatie die naar de klant toe bereikbaar is, niet dat elke vervoerder dat zelf doet en vervolgens naar TLS wijst.
Hehehehheequote:Op woensdag 27 november 2013 11:31 schreef V2 het volgende:
Ja man, laten we een systeem dat nu al zo complex is dat mensen die het niet vaak gebruiken het amper snappen nóg een stukje ingewikkelder maken. Zo kunnen we de niet-begrijpende klant wiens kaart niet werkt nog een stuk beter van kastje naar muur sturen, als er naast TLS nog een miljard andere organisaties bij betrokken zijn waarbij het mis kan gaan!
Het probleem met de kilometerprijs is dat als de bus omrijdt ik moet betalen, ook al kan ik er niks aan doen. Daarnaast is het weinig voorspelbaar. Ik zou niet weten hoeveel kilometer het vanaf mijn huis naar het station is.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:37 schreef RichardHammond het volgende:
[..]
Inderdaad, wat een heerlijk idee weer. Niks mis met de kilometerprijs, want je betaalt nu wat je gebruikt. Met het idee van een type paaltjes ben ik het helemaal eens en dan het liefste het Thales-systeem, want dat werkt naar mijn mening het beste.
Ze krijgen zoveel informatie van reizigers, maar er wordt gewoon geen reet meegedaan en dat is gewoon hinderlijk. En op sommige vragen lijkt gewoon niemand het antwoord te weten en anders is het antwoord onder de verschillende instanties ook nog niet unaniem. Eerst dit idee maar eens verder uitwerken en dan kan je altijd wel zien wat de toekomst brengt.
Wordt dat spul niet allemaal voor de Benelux gebruikt?quote:Op woensdag 27 november 2013 11:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
precies. Het zou kunnen namelijk
Maar dat betaalde je vroeger ook niet met de strippenkaart. Wel was het toen allemaal wat groffer, dus je zag het minder snel.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:53 schreef James1988 het volgende:
Betalen per kilometer is weliswaar eerlijk, maar het zou eerlijker zijn om de hemelsbrede afstand tussen twee haltes te gebruiken ipv de daadwerkelijk gereden kilometers. Dat is wel zo eerlijk voor reizigers als de bus een omweg moet nemen.
Douches weet ik niet. Maar zitten inderdaad nog op dezelfde plaats in (onder) de hal.quote:Op woensdag 27 november 2013 10:08 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Ja, zoiets bedoel ik:). Er zijn nergens douches he? En bedoel je dan die toiletten in de hal in de kelder? Of waar zitten die nu uberhaubt?
Lijkt me vrij kansloosquote:Op woensdag 27 november 2013 11:55 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Wordt dat spul niet allemaal voor de Benelux gebruikt?
Zou het niet mogelijk zijn om bijvoorbeeld VIRM te gaan slepen met een Traxx-loc?
Dat zou je net zo goed met een dieselloc kunnen doen, als het alleen om Heerlen-Aachen gaat.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:55 schreef lyolyrc het volgende:
Zou het niet mogelijk zijn om bijvoorbeeld VIRM te gaan slepen met een Traxx-loc?
ik had nog niet naar het beschikbare materieel gekeken. Alleen naar wat eventueel zou kunnenquote:Op woensdag 27 november 2013 11:55 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Wordt dat spul niet allemaal voor de Benelux gebruikt?
Ik zat me vooral af te vragen of er wel voldoende ICRm is om zowel Benelux als Den Haag-Eindhoven via de HSL te rijden. Natuurlijk is VIRM nogal aan de zware kant om slechts als wagons te gaan gebruiken.quote:Op woensdag 27 november 2013 11:57 schreef dennistd het volgende:
[..]
Lijkt me vrij kansloos![]()
Je kunt natuurlijk binnenlands ICR best ombouwen voor meerdere spanningen, dat is eigenlijk het enige verschil. Desnoods laat je die dan de Benelux verzorgen, aangezien DVIS wat minder moeilijk doet dan EBA
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |