Er zijn echt legio slechte batman films gemaakt.quote:
Het lijkt op carnavalquote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:08 schreef Disana het volgende:
[..]
En opeens heb ik hem zomaar gevondenBrrrrr wat een eng filmpje.
Lekker tussen allerlei criminelen zitten.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:54 schreef von_Preussen het volgende:
Zo, een paar kaartjes besteld voor een kickboxgala, lijkt me echt gaaf om eens heen te gaan.
Ben benieuwd. Veel succes gewenst!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:38 schreef Modus het volgende:
[..]
[..]
Dank oe. Ik weet dat het in ons voordeel gaat werken, de vraag is alleen of de gestelde termijn niet wat erg kort is voor mensen met een voorgeschiedenis als ik (waarvan er meer zijn dus). Het slagingspercentage van de groep zal dat uitwijzen. Dat ik het ga proberen moge duidelijk zijn.
Moet je daar voor de gein eens zo'n kickboxer een amicaal tikje op z'n wang gevenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:54 schreef von_Preussen het volgende:
Zo, een paar kaartjes besteld voor een kickboxgala, lijkt me echt gaaf om eens heen te gaan.
Batman Begins is onderdeel van de Dark Knight-trilogie. Dat kan niet misgaan.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Er zijn echt legio slechte batman films gemaakt.
Doe ik komende zaterdag ook al.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:55 schreef waht het volgende:
[..]
Lekker tussen allerlei criminelen zitten.
Het zijn hele lieve jongens hoor.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Moet je daar voor de gein eens zo'n kickboxer een amicaal tikje op z'n wang geven
Ja en zo intelligent ook.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 21:59 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Het zijn hele lieve jongens hoor.
Nee, hooguit om eens even flink op je bek gerost te worden.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:02 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Je gaat ook niet naar een kickboxgala voor diepgaande discussies.
Net als deze SC, dat is een verbaal kickboxgala.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, hooguit om eens even flink op je bek gerost te worden.
Toch denk ik dat wij minder crimineel zijnquote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:05 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Net als deze SC, dat is een verbaal kickboxgala.
Friek moet maar eens mee, die kan wel een opfrisser gebruiken.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, hooguit om eens even flink op je bek gerost te worden.
Die zuipen we zaterdag wel onder de tafel.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Friek moet maar eens mee, die kan wel een opfrisser gebruiken.
Dat zal 'm leren.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Die zuipen we zaterdag wel onder de tafel.
We hebben een Jood, Turk en Marokkaan.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Toch denk ik dat wij minder crimineel zijn
Uiteraard heb ik een Duits paspoort.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:08 schreef remlof het volgende:
Heb jij trouwens gestemd in de Duitse verkiezingen vP?
Of heb je geen Duits paspoort?
Alleen die jood voldoet aan z'n stereotype.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:11 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
We hebben een Jood, Turk en Marokkaan.
Alle vormen van straatcriminaliteit, georganiseerde misdaad en witteboordencriminaliteit zijn dus verzameld.
Wat heb je gestemd?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:11 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik een Duits paspoort.
Probeer je nou te zeggen dat Mutant en Guido niet voldoen aan het stereotype omdat ze niet crimineel zijn?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Alleen die jood voldoet aan z'n stereotype.
Ik kon de NSDAP niet meer op de lijst vinden, dus ik ben maar boos uit het stemlokaal weggelopen.quote:
Aan het stereotype van vPquote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Probeer je nou te zeggen dat Mutant en Guido niet voldoen aan het stereotype omdat ze niet crimineel zijn?
Nadat je een mooie swastika op het stembiljet had getekend?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 22:21 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ik kon de NSDAP niet meer op de lijst vinden, dus ik ben maar boos uit het stemlokaal weggelopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |