Als ik naar het lijstje kijk, zie ik mensen die volgens mij wel gewoon betalen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:51 schreef betyar het volgende:
[..]
De vorige keer kwamen we 200 euro te kort.
oudmeetquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:52 schreef Tem het volgende:
[..]
Zal wel meevallen denk ik. Blijft maar een klein clubje over en die zijn allemaal wat ouder
Ik geef er niks om om wat meer te spekken, maar zeg gewoon dat je niet voldoende geld hebt i.p.v. achterbaks weg te lopen of om maar een paar euro in de pot te gooien. Dat soort mensen heb ik een gruwelijke hekel aan.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Als ik naar het lijstje kijk, zie ik mensen die volgens mij wel gewoon betalen.
Over wie heb je het dan?quote:
Er is een pleinbiosbar las ikquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:53 schreef De_Coulance het volgende:
Sowieso bijzonder om een rekening te krijgen bij de Pleinbioscoop, aangezien je bij aankoop betaalt.
Dat ben ik met je eens. Maar dat gaat vanavond niet gebeuren, dus je kunt gerust gaanquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:54 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik geef er niks om om wat meer te spekken, maar zeg gewoon dat je niet voldoende geld hebt i.p.v. achterbaks weg te lopen of om maar een paar euro in de pot te gooien. Dat soort mensen heb ik een gruwelijke hekel aan.
Nu durf je zelf ook niet te zeggen wat je denkt. Ook achterbaks. Namen!quote:
Mag niet, krijg ik weer een ban.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:57 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Nu durf je zelf ook niet te zeggen wat je denkt. Ook achterbaks. Namen!
Waht en v_P.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:59 schreef betyar het volgende:
[..]
Nee, Voorschrift heeft ook bijgelapt.
Pipo de trapleurder heeft wat centjes achtergelaten voordat hij vriendelijk verzocht werd om de zaak te verlaten.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 13:01 schreef De_Coulance het volgende:
waht, Gsbrdr en pipo de trappleurder
Emailadresje volspammenquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 13:09 schreef De_Coulance het volgende:
Congratulations Your mobile# have won £1,000,000,00 Pounds Draw#03111520213435 For more info & claims, contact our office on:claimdept342@gmail.com
Krijg net een een sms.
Ik ben rijk vrienden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |