Is een softwarematige oplossing geen mogelijkheid? Zelf gebruik ik Mouse Without Borders om met mijn laptop ook mijn htpc aan te sturen. Uiteraard moeten dan wel beide pc's aan staan en met hetzelfde netwerk verbonden zijn.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 11:36 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Ja, zoiets kan inderdaad. Helaas vind ik 20 dollar teveel van het goede. Dan wissel ik ze liever met de hand.
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 14:38 schreef Hades.nl het volgende:
[..]
Is een softwarematige oplossing geen mogelijkheid? Zelf gebruik ik Mouse Without Borders om met mijn laptop ook mijn htpc aan te sturen. Uiteraard moeten dan wel beide pc's aan staan en met hetzelfde netwerk verbonden zijn.
Moest helaas weg om te werken. Had wel ff 4 AAA's aan het stroom gelegd en daar zat genoeg sap in om ff 3 minuutjes rond te vliegen.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 11:57 schreef shiznuts het volgende:
En although not the prettiest of solutions either, maar ok.
Oh well, in other news...
[ afbeelding ]
Had alleen niet meegekregen dat de TX op AAA's werkt en niet de normale AA's.
Dus daar liggen er nu een paar van aan de lader.Net als m'n PiPO M7 Pro 3G (
).
standaard zit hij in normal mode. Dus je moet naar expert om te stunten. Hoe geen idee :pquote:Op donderdag 29 augustus 2013 19:01 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Moest helaas weg om te werken. Had wel ff 4 AAA's aan het stroom gelegd en daar zat genoeg sap in om ff 3 minuutjes rond te vliegen.Moet zeggen, hij is wel lachen.
Klein maar fijn en de guard doet z'n werk goed. Vliegt verrassend stabiel eigenlijk. Ik geloof een beetje te stabiel, want bij de V929 en U818A zit je zo in een flip, maar dat wil bij de Hubsan X4 V2 niet lukken. Had al gelezen dat de rechter pook in te drukken valt en je daarmee de 'expert mode' unlocked en je dan een soort combo moet uitvoeren om een trucje te bewerkstelligen. Dus dat gaan we morgen eens proberen, zoals gezegd, ik had vanmiddag maar heel weinig tijd.
Denk dat het een goede keuze is voor mensen die naar een V911 kijken, maar niet weten of ze nu een heli of een quadje willen. De Hubsan is namelijk niet zo nerveus of ingewikkeld te vliegen als z'n grote broers. Tenzij je juist wilt stunten met zo'n ding of er een spycam onder wilt hangen.
Hij maakt trouwens wel nogal wat high pitch herrie.
Die jas is erg gaaf inderdaad.. Hou je ons op de hoogte?quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 08:51 schreef neo2000 het volgende:
Unterwegs:
http://www.ebay.nl/itm/40(...)id=p3984.m1497.l2649
Zelfde chipset als de inmiddels befaamde ELE dac. Alleen is Muse dan een merk wat sowieso meer dacs maakt, en toevallig was het 'a'-merk ook nog eens goedkoper als newcomer ELE.Dus we zullen zien of het wat is. Valt het tegen dan kan ie mee naar het werk om daar op bureau te liggen.
Verder vanavond maar eens een nieuwe winterjas bestellen ter test:
http://www.banggood.com/S(...)er-Coat-p-80158.html
Even opmeten en gaan.Ben benieuwd of het was is. Zal de eerste keer zijn dat ik iets qua kleding bestel @ china, vnml omdat hier de maten een keer redelijk bij staan. En als ie voor dat geld maar 1 seizoen mee gaat, ach..
Also known as: jacket.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 13:01 schreef MacorgaZ het volgende:
"long sleeve double breasted epaulet lapel collar solid casual nip waisted men trench coat."
Zo.
Handige code. Bijvoorbeeld voor de Pipo M9pro aantrekkelijk: de wifi versie van $247.69 wordt $232.83 en de 3G versie van $292.99 wordt $275.40. Goedkoper heb die nog niet gezien; dus wie op het punt stond; tip.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 20:07 schreef shiznuts het volgende:
Zoals gezegd: rechter (of linker, kan ook) pookje indrukken schijnbaar. Zal morgen ff kijken of dat wil. En dan moet je geloof ik en vol gas en een volle uitslag maken in de richting van de flip/roll. Is tenminste wat ik gelezen heb.
- Voor mensen die nog wat bij FP wilde bestellen, -6% nu:
[ afbeelding ]
Wel mooie jas inderdaad, heb zelf ook zoiets maar dan gewoon hier uit de winkel; maar ik zou me meer 'zorgen' maken over de warmte van zo'n jas; erg warm is zo'n jas niet en dan heb ik nog een met een soort van voering. Maar ligt er natuurlijk ook net aan wat je als koud ervaart.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 08:51 schreef neo2000 het volgende:
Verder vanavond maar eens een nieuwe winterjas bestellen ter test:
http://www.banggood.com/S(...)er-Coat-p-80158.html
Even opmeten en gaan.Ben benieuwd of het was is. Zal de eerste keer zijn dat ik iets qua kleding bestel @ china, vnml omdat hier de maten een keer redelijk bij staan. En als ie voor dat geld maar 1 seizoen mee gaat, ach..
het is maar wat je een topdeal noemt, even snelle search op cheap media player levert dit opquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 19:49 schreef thethoryd het volgende:
MyMemory met weer een topdeal:
MediaPlayer + 16gb usb stick voor 20 pond!
http://www.mymemory.co.uk(...)16GB-USB-Flash-Drive
Cosonic is het slechtste merk dat ik tegengekomen was. Heb de CT-833 en die is ronduit bagger. Beter haal je de G4 Gharial USB 7.1 headset van Senic, die de Shiz recommender award heeft.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 19:56 schreef Floxje het volgende:
Heeft iemand ervaring met deze: http://dx.com/p/cosonic-c(...)-silver-black-166093
Ik zoek een headset voor gamen met een budget van maximaal 25 euro.. De Kanen KM-780 review had ik al gelezen, maar die schijnen vaak stuk te gaan?
quote:Tip: vele zaken zijn al besproken; duik de archieven in! Voeg je zoekterm(en) toe aan deze search
Mja... 't is dan ook prut. Zou ik ook voor zulke prijzen wegdoen om vanaf te komen.quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 19:49 schreef thethoryd het volgende:
MyMemory met weer een topdeal:
MediaPlayer + 16gb usb stick voor 20 pond!
http://www.mymemory.co.uk(...)16GB-USB-Flash-Drive
Haha, ik heb vandaag op mijn werk me rot gezocht (via google) op jouw reviews, maar kon niks vinden. Thanks voor de link!quote:
die Senic G4 is echt een toppertje, wat een geluid komt daar uit zeg!quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 20:55 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Cosonic is het slechtste merk dat ik tegengekomen was. Heb de CT-833 en die is ronduit bagger. Beter haal je de G4 Gharial USB 7.1 headset van Senic, die de Shiz recommender award heeft.Ook de Senic ST-1636 is prima te doen op zich. De E-3LUE Cobra is ook zo slecht ook nog niet, maar een beetje dof als je 'em niet amped/equalized. Voor meer over headsets check mijn comment hier en de opvolgende reacties met een narrow-down tot een paar modellen. Voor nog meer info, zoals in de OpeningsPost (OP) staat vermeld:
[..]
[..]
Mja... 't is dan ook prut. Zou ik ook voor zulke prijzen wegdoen om vanaf te komen.
Zojuist besteld, bedankt Shizz!quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 21:46 schreef Downstar het volgende:
[..]
die Senic G4 is echt een toppertje, wat een geluid komt daar uit zeg!
Diepe bass die de helderheid inderdaad niet wegdrukt.. en dat ding gaat echt fucking hard xD
speel momenteel alles maar af op 10% ofzo xD
Heb bij Fasttech twee keer iets besteld, een keer een 1 cent zaklampje en nog een keer iets van paar dollar. Gewoon aangekomen dus gok dat het wel oké is.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 13:23 schreef FreaZ het volgende:
Ik wil deze adapter gaan bestellen http://www.fasttech.com/p(...)crosdmicrosdhc-card-
Nu vroeg ik mij 2 dingen af:
1. Wat zijn de ervaringen met Fasttech? (kan me herinneren dat sommige hier niet positief over waren. Of was dat Fastcardtech?)
2. Iemand die voor deze site nog een couponcode weet? Al die verzamelsites leveren niks op![]()
Haha, dat ja.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 13:27 schreef tokko1 het volgende:
[..]
En.. coupon code voor iets van minder dan 1 dollar? C'mon
quote:Heb bij Fasttech twee keer iets besteld, een keer een 1 cent zaklampje en nog een keer iets van paar dollar. Gewoon aangekomen dus gok dat het wel oké is.
Nu je het zegt. Dat 1 cent lampje heb ik daar ook vandaanquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 13:27 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Heb bij Fasttech twee keer iets besteld, een keer een 1 cent zaklampje en nog een keer iets van paar dollar. Gewoon aangekomen dus gok dat het wel oké is.
quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 13:27 schreef tokko1 het volgende:
En.. coupon code voor iets van minder dan 1 dollar? C'mon
Againquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:47 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Haha, dat ja.Daarvoor wil ik ook geen moeite doen er eentje tevoorschijn te toveren hoor.
Top! Ga ik ze bestellen. Lompe usb's die uit de NASsen hier steken kunnen dan wegquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:47 schreef shiznuts het volgende:
[..]FastTech (maken trouwens een foto als het ingepakt is) en Tmart zijn twee shops die het na recente ervaringen tot m'n topshops hebben gehaald. Al meermaals wat bij ze besteld en altijd voorbeeldig verlopen.
quote:Status: Transaction Closed
Reminder:
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.
Gewoon je creditcardinfo geven aan die aardige Chinese bedrijfjes, dat kan geen kwaad.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 21:19 schreef Iemand91 het volgende:
Leuk, eerste order ooit van mij op Aliexpress; is deze geannuleerd vanwege 'security reasons'.
Oftewel kan ik kopieën gaan sturen van ID, Credit Card en cedit card Statement.
Laatste is ook leuk want wat überhaupt? Gebruik Neteller namelijk.
Heb hier nou niet echt behoefte aan om hen dergelijke informatie te gaan zitten sturen, en na wat lezen op internet ben ik ook niet de enige...
En ben ik nou de enige die geen enkel mailtje krijgt van Aliexpress over orders e.d.?
Klotegedoe...
EDIT: kopie gemaakt van voorkant van ID en credit card en screencap van Neteller site met alles uitgewist behalve op:
- de creditc card: laatste 4 cijfers van nummer, naam en expiration date
- ID: alles behalve naam
- Screencap: alles behalve cc-nummer en naam.
Dat dan maar insturen?
(Note; dit vraag dus niet de verkoper ofzo, dit vraag Aliexpress zélf:
[..]
Enige wat ze nou zouden krijgen is m'n naam en cc-nummer; 2 zaken die je al moet geven als je iets besteld daar. De rest heb ik allemaal uitgewist.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:16 schreef MacorgaZ het volgende:
Gewoon je creditcardinfo geven aan die aardige Chinese bedrijfjes, dat kan geen kwaad.
owquote:Op zondag 1 september 2013 09:58 schreef shiznuts het volgende:
Seg. Voor de duidelijkheid: ES800M, ES900i en shiznuts is het, hè.
Huhquote:Op zondag 1 september 2013 10:35 schreef FreaZ het volgende:
Oké, deze wil ik best wel bestellen.. http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.html
Voor die prijstwijfel alleen hoe betrouwbaar het is m.b.t. geld terug krijgen.
quote:Op zondag 1 september 2013 10:35 schreef FreaZ het volgende:
Oké, deze wil ik best wel bestellen.. http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.html
Voor die prijstwijfel alleen hoe betrouwbaar het is m.b.t. geld terug krijgen.
Uit de OP over AliExpress:quote:Op zondag 1 september 2013 10:43 schreef Xetran het volgende:
[..]
HuhDat oogt wel een beetje to good to be true..
das wel heel erg goedkoopquote:Op zondag 1 september 2013 10:35 schreef FreaZ het volgende:
Oké, deze wil ik best wel bestellen.. http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.html
Voor die prijstwijfel alleen hoe betrouwbaar het is m.b.t. geld terug krijgen.
G3S $31.65: http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.htmlquote:Op zondag 1 september 2013 10:35 schreef FreaZ het volgende:
Oké, deze wil ik best wel bestellen.. http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.html
Voor die prijstwijfel alleen hoe betrouwbaar het is m.b.t. geld terug krijgen.
Je mag 80% van de gegevens onzichtbaar makenquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:16 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Gewoon je creditcardinfo geven aan die aardige Chinese bedrijfjes, dat kan geen kwaad.
Dit dus, mooi klotenquote:Op zondag 1 september 2013 00:08 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Enige wat ze nou zouden krijgen is m'n naam en cc-nummer; 2 zaken die je al moet geven als je iets besteld daar. De rest heb ik allemaal uitgewist.
die seller heeft trouwens wel heel erg veel in de verkoop gegooid, niet alleen die telefoon maar ook diverse tablets en kledingstukken, een soort van laatste actie "ik wil iedereen flessen" en dan verdwijnen?quote:Op zondag 1 september 2013 10:54 schreef jeroendh het volgende:
[..]
G3S $31.65: http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.html
G3S $39.69: http://www.aliexpress.com(...)5071_1020428214.html
G3S $43.19: http://www.aliexpress.com(...)5071_1023834751.html
3x zelfde product andere prijs?
Zou je denken hè, maar je hebt 1)buyers protection en 2)de zekerheid van je CC.quote:Op zondag 1 september 2013 11:20 schreef mschol het volgende:
[..]
die seller heeft trouwens wel heel erg veel in de verkoop gegooid, niet alleen die telefoon maar ook diverse tablets en kledingstukken, een soort van laatste actie "ik wil iedereen flessen" en dan verdwijnen?
voor die 15/20 dollar zou ik eigenlijk wel een tablet willen proberen..quote:Op zondag 1 september 2013 11:24 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Zou je denken hè, maar je hebt 1)buyers protection en 2)de zekerheid van je CC.
Ik zou er zo 3 willen bestellen voor dat geld
Potentieel wel een gevaar als je een tracking krijgt (en een pakketje)quote:Op zondag 1 september 2013 11:24 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Zou je denken hè, maar je hebt 1)buyers protection en 2)de zekerheid van je CC.
Ik zou er zo 3 willen bestellen voor dat geld
Zoals gezegd:quote:Op zondag 1 september 2013 10:35 schreef FreaZ het volgende:
Oké, deze wil ik best wel bestellen.. http://www.aliexpress.com(...)-IPS/1016664275.html
Voor die prijstwijfel alleen hoe betrouwbaar het is m.b.t. geld terug krijgen.
quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:58 schreef shiznuts het volgende:
't Is erg vermoeiend en een langdradig proces op AliExpress om je geld terug te krijgen.
Als ik de rest van de inventory sales bekijk (-85% op haast alles) zou ik me er lekker ver van houden. De hele listing is verder sowieso gejat van een andere store. Zelfs de plaatjes zijn gemerkt met een andere storenummer.Maar goed. Doe wat je niet laten kunt natuurlijk.
In dit geval hetzelfde: ander storenummer. Namelijk van deze;quote:
Terwijl op de site zélf staat dat de boel is geannuleerd. Lekker duidelijk hoorquote:Payment successfully made
Dear Iemand91,
Payment for Order no. ************** has been accepted.
The Delivery Status is currently "Awaiting Shipment".The supplier must ensure all goods are delivered before the delivery date and add tracking details for your shipment(s) to AliExpress.com .
Sincerely,
AliExpress.com
Maar had je die PC/laptop altijd bij je?quote:Op zondag 1 september 2013 21:32 schreef shiznuts het volgende:
Mja. Dat had je al eeuwen voor de 808-cams op de pc.
Gewoon een GUI om de settings te flashen zonder met .txt-files te klooien.
I know, maar als wij de camera dan ergens in de wagen hebben vastzitten dan is het even kwestie van kabel inpluggen en instellen maar. Niet eerst camera losmaken, aankloten met knopjes indrukken en hopen dat je goed hebt gedrukt en weer camera vastzetten.quote:Op zondag 1 september 2013 21:50 schreef shiznuts het volgende:
Het is geen remote app zoals de Wi-Fi GoPro hoor. Dus geen livefeed of click to record of iets.
Naja, als de 720 60fps mode nou bruikbaar was misschien wel.quote:Ik denk niet dat je je settings snel verandert nadat je ze initieel hebt ingesteld?
Dat sowieso.quote:Maar goed. Een app ergens voor is altijd een goed idee en laat zien wat de drive/support erachter is.
Het is geen remote app zoals de Wi-Fi GoPro hoor. Dus geen livefeed of click to record of iets.quote:Op zondag 1 september 2013 21:44 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Maar had je die PC/laptop altijd bij je?![]()
Als je de Mobius als actioncam wil gebruiken is dit best wel geniaal. Voor het doel waar ik hem voor zou kunnen gebruiken (races) wil ik echt niet zitten klooien met knoppen indrukken, op LED's letten e.d. Kost veel te veel tijd en niet fysiek niet praktisch.
Met die app even snel op je mobiel aansluiten, gewenste instellen maken en gebruiken maar.
Vond ik persoonlijk wel vet hoor. Maar ja, dat ben ik...
Dacht; laat ik dit even delen...
Per pakketje, de douane houdt niet een groot bestand bij met hoeveel pakketjes je al hebt besteld. Dan zouden een aantal users hier flink de lul zijnquote:Op maandag 2 september 2013 09:37 schreef athlonkmf het volgende:
Wat ik me afvraag:
onder de 22 euro worden geen inklaringskosten berekend.
Maar geldt dit nou per zending/pakket of per winkel?
Dus als je op dezelfde moment x pakketjes binnen krijgt van dezelfde winkel, kan er dan alsnog inklaringskosten over berekend worden?
En wat als je x pakketjes van verschillende winkels krijgt?
Lijkt me natuurlijk ook het meest logische. Ti's alleen de geruchtenmolen hè. Heb ergens gelezen dat iemand x pakketten had besteld die samen binnenkwamen en voor het totaal moest dokken.quote:Op maandag 2 september 2013 09:39 schreef rene90 het volgende:
[..]
Per pakketje, de douane houdt niet een groot bestand bij met hoeveel pakketjes je al hebt besteld. Dan zouden een aantal users hier flink de lul zijn
Common sense. De meeste mensen willen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten en bestellen dus spul uit China. Maar moeite doen om jezelf in wetgeving te verdiepen of even te lezen of je ergens op moet letten, ho maar. Evenals zelf even kijken of het misschien iets is wat je koopt, nope.jpg. Dan horen of lezen ze ergens dat je niet te veel tegelijkertijd moet bestellen en dat blijft dan hangen. Bestellen ze spullen los, maar letten ze niet op de 22 euro. Tsjah..quote:Op maandag 2 september 2013 09:53 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Lijkt me natuurlijk ook het meest logische. Ti's alleen de geruchtenmolen hè. Heb ergens gelezen dat iemand x pakketten had besteld die samen binnenkwamen en voor het totaal moest dokken.
Leek me een broodjes aap verhaal
Dit kan wel kloppen. Had een keer 6 identieke pakketjes die allen 3 dagen bij de douane hebben gelegen. Uiteindelijk werden ze bezorgd en zat op 2 van de 6 douane tape. Gelukkig kwam de totale waarde van die 6 pakketjes niet boven de 22 euro uit maar anders was ik vast gepakt.quote:Op maandag 2 september 2013 09:53 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Lijkt me natuurlijk ook het meest logische. Ti's alleen de geruchtenmolen hè. Heb ergens gelezen dat iemand x pakketten had besteld die samen binnenkwamen en voor het totaal moest dokken.
Leek me een broodjes aap verhaal
haha wat herkenbaar!quote:Op maandag 2 september 2013 12:17 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Common sense. De meeste mensen willen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten en bestellen dus spul uit China. Maar moeite doen om jezelf in wetgeving te verdiepen of even te lezen of je ergens op moet letten, ho maar. Evenals zelf even kijken of het misschien iets is wat je koopt, nope.jpg. Dan horen of lezen ze ergens dat je niet te veel tegelijkertijd moet bestellen en dat blijft dan hangen. Bestellen ze spullen los, maar letten ze niet op de 22 euro. Tsjah..
Collega had laatst ook via mini in the box iets besteld. Kleine bestelling, met wat lampjes er in. Totaal wel boven de 22 euro. Wordt er net tussenuit gevist door de douane, tsjah. En dan weten ze dat je vaak wat in China besteld, om vervolgens niets te vragen of wat dan ook, maar wel te klagen. Naderhand. Vraag je waarom ze eigenlijk bij MITB besteld hebben, krijg je te horen dat dat zo gemakkelijk is vanwege Ideal. Uh-huh. Vertel je dus dat Ideal in zulke situaties niet zo handig is i.v.m.koperbescherming en zo, dan maakt opeens het geld niet meer zo veel uit, want het kostte toch niet veel. Maar wel volle bak klagen over de douane boete. Het tegenwoordige niveau van de gemiddelde Nederlander i guess. Zeiken en klagen, en vooral zelf te lui zijn om iets te lezen.
Tja, vandaar de vraag of de inklaring per pakket of per winkel.quote:Op maandag 2 september 2013 13:25 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Dit kan wel kloppen. Had een keer 6 identieke pakketjes die allen 3 dagen bij de douane hebben gelegen. Uiteindelijk werden ze bezorgd en zat op 2 van de 6 douane tape. Gelukkig kwam de totale waarde van die 6 pakketjes niet boven de 22 euro uit maar anders was ik vast gepakt.
(ging overigens om best grote pakketjes, bij kleinere verschillende verpakkingen zal he veel minder opvallen).
de kans is gewoon heel klein, dat ze al je pakketten van 1 dezelfde winkel onderscheppen, omzodoende boven een bedrag van 22 euro uit te komenquote:Op maandag 2 september 2013 13:37 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Tja, vandaar de vraag of de inklaring per pakket of per winkel.
Het feit dat je dus geen inklaringskosten had betaald sluit dus niks uit. (als je nou WEL had moeten dokken, tja, dan hebben we wat aan die info)
Mweh, als je ziet wat ik allemaal bestelquote:Op maandag 2 september 2013 13:41 schreef Downstar het volgende:
[..]
de kans is gewoon heel klein, dat ze al je pakketten van 1 dezelfde winkel onderscheppen, omzodoende boven een bedrag van 22 euro uit te komen..
Dus hou het gewoon op afdragen per pakket
Nou dan loop jij meer de kans, is dat graag wat je wil horenquote:Op maandag 2 september 2013 13:44 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Mweh, als je ziet wat ik allemaal bestel
Nope. wat ik wil horen is dat het dat het zeker weten per pakket wordt berekend.quote:Op maandag 2 september 2013 13:55 schreef Downstar het volgende:
[..]
Nou dan loop jij meer de kans, is dat graag wat je wil horen![]()
?
quote:Op maandag 2 september 2013 13:59 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Nope. wat ik wil horen is dat het dat het zeker weten per pakket wordt berekend.
Of anders per winkel.
Maar zeker niet alle pakketten bij elkaar opgeteld van alle winkels.
SPOILER: BelastingTelefoon DouaneOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Succes, en ben wel benieuwd naar het antwoord.Check mijn china reviews op <a href="http://reviewblog.tweakblogs.net" rel="nofollow" target="_blank">Reviewblog.tweakers.net</a>
Hangt er een beetje vanaf waar, maar.. Ik zou ze gewoon bestellen. De kans dat je er uit gehaald wordt is al vrij klein, en als je er uit gevist wordt dan is er altijd nog wel e.e.a. wat je kan proberen.quote:Op maandag 2 september 2013 14:49 schreef Brummetje_ het volgende:
OP gelezen.
Mijn vraag is: gaat de douane moeilijk doen over 21 cent? Ik heb keigave pumps gezien bij een Chinese webshop, maar die kosten ¤22,21.Zit dus net boven de 22 euro waarover je niks extra's hoeft te betalen.
quote:Op maandag 2 september 2013 14:56 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Hangt er een beetje vanaf waar, maar.. Ik zou ze gewoon bestellen. De kans dat je er uit gehaald wordt is al vrij klein, en als je er uit gevist wordt dan is er altijd nog wel e.e.a. wat je kan proberen.
(hint: bonnetje, fotoshop, 2tjuh in een eentje veranderen en je bent safe...)
Besides, je bent een vrouw. Je weet dat je ze hoe dan ook gaat bestellen, want het zit al in je hoofd. Stel dat de post net jouw pakketje er uit vist, dat weet je het voor jezelf alsnog zo te rationaliseren dat het alsnog een koopje was want: schoenen.![]()
Die lieve Chinees gaat er waarschijnlijk:quote:Op maandag 2 september 2013 14:49 schreef Brummetje_ het volgende:
OP gelezen.
Mijn vraag is: gaat de douane moeilijk doen over 21 cent? Ik heb keigave pumps gezien bij een Chinese webshop, maar die kosten ¤22,21.Zit dus net boven de 22 euro waarover je niks extra's hoeft te betalen.
Nah. Het zal 39,87 wordenquote:Op maandag 2 september 2013 15:57 schreef Brummetje_ het volgende:
Het was gewoon een normale vraag. Ik heb geen verstand van bestellen bij Chinese webshops, en geen zin in een hele hoop kosten er bovenop.
Als het 22,21 zou blijven: prima. Als het uiteindelijk 222,21 (noem maar iets) zou worden: nee dank je. Dan zou ik beter hier voor pumps kunnen kijken.
Lege zielen vullen met prullaria, zo houden we de zelfmoordcijfers laag.quote:Op maandag 2 september 2013 16:06 schreef strijdlustige_Ria het volgende:
ik snap het nut van dit topic niet. wat is het nut?
gr ria
ik krijg maar 100 extra na prinsjesdag. Hoe kan ik dat ook regelen bij acgmea? Ik voel mij ook wel een beetje ziek. Gr Peter (Robert is niet mijn egte naam voor de bekendheid)quote:Op maandag 2 september 2013 16:18 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Lege zielen vullen met prullaria, zo houden we de zelfmoordcijfers laag.
Ik mag van mijn ziektekostenverzekering 500 euro per maand shoppen om zo geen psychiater te bezoeken en geen antidepressiva te slikken.
Of je combineert de twee... omkomen in de gadgets.quote:Op maandag 2 september 2013 16:18 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Lege zielen vullen met prullaria, zo houden we de zelfmoordcijfers laag.
Wat ik zeg; gewoon bestellen, we pesten je een beetje, ontgroening hoort er een beetje bij in dit topic.. Je bent iig goed begonnen door de OP te lezen en zo, dit gaf je zelf al aan..quote:Op maandag 2 september 2013 15:57 schreef Brummetje_ het volgende:
Het was gewoon een normale vraag. Ik heb geen verstand van bestellen bij Chinese webshops, en geen zin in een hele hoop kosten er bovenop.
Als het 22,21 zou blijven: prima. Als het uiteindelijk 222,21 (noem maar iets) zou worden: nee dank je. Dan zou ik beter hier voor pumps kunnen kijken.
Ik bestel al jaren in China. Nu kan ik bijna een huis bouwen bestaande uit China gadgets. Dat was fantastisch!quote:Op maandag 2 september 2013 16:22 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Of je combineert de twee... omkomen in de gadgets.
Wat mij zelf betreft, ik gaf jou ook een normaal antwoord.quote:Op maandag 2 september 2013 15:57 schreef Brummetje_ het volgende:
Het was gewoon een normale vraag. Ik heb geen verstand van bestellen bij Chinese webshops, en geen zin in een hele hoop kosten er bovenop.
Als het 22,21 zou blijven: prima. Als het uiteindelijk 222,21 (noem maar iets) zou worden: nee dank je. Dan zou ik beter hier voor pumps kunnen kijken.
True, lang niet gedaan though. 08gnot had ooit een mooi search die veel spul gaf dat op veilingen afloopt. Van plakplaatjes naar 'sieraden' en van horloges naar kabeltjes. Wel veel rommel though.quote:Op maandag 2 september 2013 20:56 schreef bobbernaut het volgende:
Weer eens op iets bieden van eBay, altijd leuk!
Zie de OP:quote:Op maandag 2 september 2013 21:42 schreef ManageTheAnger het volgende:
Ik ben door mijn inspiratie heen jongens.
Suggesties?
SPOILER: Ik heb zin om iets te kopen, maar ik weet niet wat?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Come to think of it; even afstrepen wat ik gehad heb:
Oordopjes, koptelefoons, headsets, microfoontjes, (mobiele) speakers, fm-transmitters, (auto)radio's, autoladers, usb-laders, converters, adapters, kabeltjes, lampen, (spaar)lampen, LED-peertjes, LED-strips, LED-pig, glowsticks, zaklampen, lasers, accu's, laders, gereedschap, messen (dan al niet keramisch of vermeend illegaal), keukengerei, (projectie)klokken, horloges, wekkers, afstandsbediening, airmouse, Android TV-stick, mediacenter, fotocamera's, videocamera's, beveiligingscamera's, spycams, camera-accessoires, flash geheugen, kaartlezers, chiplezers, HDD behuizing, netbooks, tablets (mee bezig), smartphones, mp3-spelers, mp4-spelers, muizen, usb-hubs, usb gadgets, sleutelhangers, speelgoed, afstandsbestuurbaar tuig (ter land, ter zee en in de lucht), onderdeeltjes, kleding, schoenen, zonnebrillen, sieraden, hobbyspul en aanstekers.
Heb dus nog wel wat te gaan, maar ik koop niet om te kopen. Kasten/lades lopen nu al over van de spullen.
Maar bestel ook bijna nooit meer wat; ben nu bezig met een tablet (die ik van Aliexpress niet mag hebben) en bijbehorende accessoires maar dat is voor het eerst in tijden.
Hoewel die Mobius ActionCam ook wel behoorlijk interessant lijkt te worden
Niks van gehoord, of ik moet het gemist hebben...quote:Op maandag 2 september 2013 23:02 schreef MacorgaZ het volgende:
Hoe is het eigenlijk afgelopen met de persoon die zijn quadcopter na de eerste vlucht meteen kwijtraakte ergens in de buurt?
Een e-ink tablet die 2 maanden op een batterijlading meegaatquote:Op maandag 2 september 2013 21:42 schreef ManageTheAnger het volgende:
Ik ben door mijn inspiratie heen jongens.
Suggesties?
E-ink tablets zie ik maar weinig voorbij komen in China, meestal alleen tablets toch? Ik zou eigenlijk wel een goedkoop alternatief voor een Kobo Glo o.i.d. willen hebben, zouden ze zoiets hebben?quote:Op maandag 2 september 2013 23:24 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Een e-ink tablet die 2 maanden op een batterijlading meegaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |