quote:Op zondag 28 juli 2013 09:39 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 29 juli 2013 12:38 schreef PeterKelder het volgende:
Het nieuwe filmpje:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
In de app bedoel je? Moet je even je koptelefoon inpluggen dan hoor je het wel!quote:Op maandag 29 juli 2013 18:04 schreef Kyubey het volgende:
Jammer dat ik die filmpjes niet met geluid kan bekijken.
geen app, screenshots?quote:
Ik vind het ook echt jammer hoe Suzanne was in seizoen 7 en 8, maar vanaf eind seizoen 8 draait ze in mijn ogen weer erg bij en komt al een stuk rationeler en rustiger over. Hoop dat ze in seizoen 9 ook weer de oude Suzanne zal zijn.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:32 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Suzanne is inderdaad in rap tempo bij de volwassenen gaan horen. In seizoen 1 had ze nog veel contact met Arnie, Myriam en Peter, in seizoen 2 werd dat al stukken minder en in seizoen 3 hoorde meer tot de volwassenen, mede dankzij haar vriendschap en samenwerking met Daniël. En vervolgens duurde het niet lang voordat ze Suzanne Huilebalk werd
hij moet wegens contract 3 maanden eruitquote:Op maandag 29 juli 2013 19:34 schreef PatriQue89 het volgende:
Hmm.. Everon Jackson Hooi doet mee aan Expeditie Robinson. Iemand enig idee of hij een tijdje uit GTST is geweest? Ik kan het me niet herinneren namelijk
Wanneer was dat dan?quote:Op maandag 29 juli 2013 19:42 schreef flanken het volgende:
[..]
hij moet wegens contract 3 maanden eruit
de cliffhanger is die opgepakt en waarschijnlijk zien we hem 3 maanden niet. rikkie en nina moeten ook voor contract 3 maanden eruitquote:
Oh.. moet nog komen dusquote:Op maandag 29 juli 2013 19:45 schreef flanken het volgende:
bij
[..]
de cliffhanger is die opgepakt en waarschijnlijk zien we hem 3 maanden niet. rikkie en nina moeten ook voor contract 3 maanden eruit
Ik denk ook dat Noud is gevallen maar ik denk dat ze Mike en Aysen nog even bewaren om de spanning er in te houden. Veel mensen geloven in een zelfmoord van Aysen en Mike heeft de meeste vijanden dus die wordt ook veel gezien als slachtoffer.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:22 schreef flanken het volgende:
ik denk zelf dat aanstaande zondag bekend wordt gemaakt dat mike het overleeft het de week erop aysen dan hou je drie personages over dat is wiet noud nina. nina wordt over 2 weken bekend dat ze het overleefd heeft en daarna wiet. noud is na beneden gevallen
mij viel het op dat de groepsfoto 3 groepen zijn rechts wiet rikkie mike midden nina maxime lorena en rechts noud nuran aysen. in de eerste week zie je maxime en rikkie landen. maxime als het daarna rikkie de week erop zie nuran landen. wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden rechts en nuran midden links. gisteren zagen we lorena landen en die staat toevalig midden rechts. daarom denk ik dat mike aanstaande zondag veilig (rechts rechts ) is en week daarop aysen links rechts soort wie is de mol spelquote:Op maandag 29 juli 2013 20:10 schreef AudreyParker het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Noud is gevallen maar ik denk dat ze Mike en Aysen nog even bewaren om de spanning er in te houden. Veel mensen geloven in een zelfmoord van Aysen en Mike heeft de meeste vijanden dus die wordt ook veel gezien als slachtoffer.
quote:Op maandag 29 juli 2013 20:20 schreef flanken het volgende:
[..]
mij viel het op dat de groepsfoto 3 groepen zijn rechts wiet rikkie mike midden nina maxime lorena en links noud nuran aysen. in de eerste week zie je maxime en rikkie landen. maxime als het daarna rikkie de week erop zie nuran landen. wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden rechts en nuran midden links. gisteren zagen we lorena landen en die staat toevalig midden rechts. daarom denk ik dat mike aanstaande zondag veilig (rechts rechts ) is en week daarop aysen links rechts soort wie is de mol spel
Ik heb gekeken en ik zie wat je bedoelt. Zo eenvoudig zal het toch niet zijn?quote:Op maandag 29 juli 2013 20:20 schreef flanken het volgende:
[..]
mij viel het op dat de groepsfoto 3 groepen zijn rechts wiet rikkie mike midden nina maxime lorena en rechts noud nuran aysen. in de eerste week zie je maxime en rikkie landen. maxime als het daarna rikkie de week erop zie nuran landen. wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden rechts en nuran midden links. gisteren zagen we lorena landen en die staat toevalig midden rechts. daarom denk ik dat mike aanstaande zondag veilig (rechts rechts ) is en week daarop aysen links rechts soort wie is de mol spel
Het ligt er natuurlijk aan hoelang de verhaallijn uitgerekt wordt totdat de dader opgepakt wordt.quote:Op maandag 29 juli 2013 18:57 schreef AudreyParker het volgende:
Ik bedacht me ineens .. Als er iemand doodgaat van de vaste cast en de saboteur ook een van hen is gaan er 2 personen uit?? Aan 3 maanden flexwet heb je dan ook niks natuurlijk want daar krijg je zelfs in GTST toch wel een paar jaar voor?![]()
ik denk alleen niet dat mensen een link leggen met wie is mol. ik zou het wel grappig vinden.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:02 schreef AudreyParker het volgende:
[..]
Ik heb gekeken en ik zie wat je bedoelt. Zo eenvoudig zal het toch niet zijn?
lucas is volgend jaar rikkie gaat waarschijnlijk naar vs sjoerd achterna. bing is opgepakt voor mishandeling op monica waarschijnlijk 3 maanden de bak in en nina vlucht misschien naar het buitenland met nola voor mike omdat ze vermoeden heeft dat hij noud vermoord heeftquote:Op maandag 29 juli 2013 21:06 schreef Hicham. het volgende:
[..]
Het ligt er natuurlijk aan hoelang de verhaallijn uitgerekt wordt totdat de dader opgepakt wordt.
Dus de dader gaat er misschien pas eind dit jaar uit. Maar het kan natuurlijk ook Monica zijn en dan zal er verder geen 2de castlid weggaan. Morris heeft trouwens maar even gezeten toen hij Ludo neerschoot. Geen jaren weg geweest.
Wie geen flexhaak :
Noud is dacht ik al geweest. (ging toen weg om Mike)
Mike pas volgend jaar.
Lorena is dacht ik ook al eruit geweest. (Ging erfenis ophalen)
Ayse en Nuran zijn er pas vanaf januari 2012
Wiet is er pas weer.
Tim is er ook net.
Maxime is ook al eruit geweest.
Wie hebben er binnenkort een flex vakantie?
Nina? Bing? Rikkie? Lucas?
Ik denk toch dat Wiet te pletter stort. Ze is gewoon extra teruggehaald om te sterven. De twist zal wel zijn dat het niet voor haar bedoelt was maar voor Ayse of Mike. En dan kan rechercheur Menno er weer een half jaar over doen om de dader te vinden.
Ze pakken dus eerst de midden van de rijen. Maxime, Rikkie en Nuran.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:20 schreef flanken het volgende:
wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden recht
Wat was de laatste keer dat Lucas eruit ging? Ging hij toen naar zijn vader of opgenomen?quote:Op maandag 29 juli 2013 21:15 schreef flanken het volgende:
[..]
lucas is volgend jaar rikkie gaat waarschijnlijk naar vs sjoerd achterna. bing is opgepakt voor mishandeling op monica waarschijnlijk 3 maanden de bak in en nina vlucht misschien naar het buitenland met nola voor mike omdat ze vermoeden heeft dat hij noud vermoord heeft
laatste keer dat lucas 3 maanden eruit ging was tijden het huwelijk van noud en nina toen werd edwin verliefd op ronquote:Op maandag 29 juli 2013 21:37 schreef Hicham. het volgende:
[..]
Wat was de laatste keer dat Lucas eruit ging? Ging hij toen naar zijn vader of opgenomen?
Ik kan mij dat niet meer herinneren.
Bing zit nu vast voor mishandeling. Ik denk niet dat hij hier 3 maanden voor krijgt. Daarbij krijg je straks een speurtocht na de dader dus zal hij binnenkort wel vrijkomen. Het zal gek zijn dat hij nu een flex krijgt als de speurtocht juist gaat beginnen. Het lijkt mij sterk dat hij als vermoedelijke dader 3 maanden uit beeld is. Ik geloof dat hij later dit jaar uitgaat of net nadat de dader bekend is. Eind november/december ofzo
Ok dat was ik vergeten.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:41 schreef flanken het volgende:
[..]
laatste keer dat lucas 3 maanden eruit ging was tijden het huwelijk van noud en nina toen werd edwin verliefd op ron
wie denk je dat slachtoffer wordt en wie is de dader. meestal is schrijvers eentonig. ludo kan het ook zijnquote:
Ik zou het inmiddels niet meer weten. Als Mike en Wiet maar leven. En Ludo is de dader vast niet.quote:Op maandag 29 juli 2013 22:07 schreef flanken het volgende:
[..]
wie denk je dat slachtoffer wordt en wie is de dader. meestal is schrijvers eentonig. ludo kan het ook zijn
Zo slim zijn de schrijvers niet denk ik. Ik blijf erbij dat het een droom is.... Trouwens die vrijpartij van Noud en Wiet zal ook wel gevolgend hebben denk ik, misschien is Wietje wel zwanger (in soaps is het bijna altijd in 1 x raak)quote:Op maandag 29 juli 2013 23:00 schreef hplaserjet het volgende:
Slachtoffer is Noud. Hij had per ongeluk de parachute van Bing aangetrokken. Dader is Monica. Ik geloof niet dat er plots 2 vaste personages uit de soap verdwijnen. Monica is maar een gastrol en heel toevallig vertrok ze in de aflevering van de fatale sprong. Té toevallig.
Als Wiet binnenkort over misselijkheid klaagt weten we het. Als vrouwen in soaps of films kotsen/misselijk zijn, dan is dat omdat ze zwanger zijn. Heeft zelden iets met een virusje te maken.quote:Op maandag 29 juli 2013 23:09 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Zo slim zijn de schrijvers niet denk ik. Ik blijf erbij dat het een droom is.... Trouwens die vrijpartij van Noud en Wiet zal ook wel gevolgend hebben denk ik, misschien is Wietje wel zwanger (in soaps is het bijna altijd in 1 x raak)
Heb wat in de geschiedenis zitten neuzen: Recentelijk toegevoegd, om precies te zijn op 28 juli 2013 om 03:04 door Bilsuvdheijden toegevoegd. Oftewel, naar aanleiding van de informatie HIER.quote:Op maandag 29 juli 2013 12:26 schreef PeterKelder het volgende:
Het mysterie van een topless Mathilde die niet op de DVD-uitgave staat neemt een nieuwe wending:
[..]
Bron: Wikipedia
Het klinkt toch erg sterk en niet zo vaag als Martine/Robert die random terugkeren.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:45 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Heb wat in de geschiedenis zitten neuzen: Recentelijk toegevoegd, om precies te zijn op 28 juli 2013 om 03:04 door Bilsuvdheijden toegevoegd. Oftewel, naar aanleiding van de informatie HIER.
Dit is geen bron. Again. Helaasch.
Waarom klinkt dit sterk? Niets klinkt sterk zonder bron.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:52 schreef HIPPExNAAM het volgende:
[..]
Het klinkt toch erg sterk en niet zo vaag als Martine/Robert die random terugkeren.
Je hebt wel gelijk idd, zonder bron valt er niets te bewijzen. Misschien zouden we bij Bridge moeten informeren ernaar? Dan weten we het zeker.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:55 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Waarom klinkt dit sterk? Niets klinkt sterk zonder bron.Ik had dit ook kunnen verzinnen toen het in dit topic voor het eerst ter sprake kwam.
Dat achterlijke Wikipedia-wereldje ook altijd.
mijn ideequote:Op maandag 29 juli 2013 21:23 schreef Hicham. het volgende:
[..]
Geloof mijn de irritante prinses blijft wel in leven. Ik denk dat Noud of Wiet sterft.
Vooral van Wiet denk ik dat ze alleen terug is gekomen om te sterven.
Ja, en de verhaallijnen over kutpubers en hun kutpuberproblemen (Rikki en Tim) moeten eindeloos gerekt worden.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:09 schreef PeterKelder het volgende:
Ze zouden ook wel gek zijn als ze Mike er uit schrijven nu. Er zit nog een mooie vete aan te komen met Lorena en de familie Sanders is ook nog niet klaar met hem vanwege Nola.
Maar goed, dat zegt niets; deze schrijvers zijn kampioen in het verzinnen van een anti-climax of het plotseling afkappen van een goede verhaallijn
Dat dus. De verhaallijn van Sjoerd vond ik ook al eindeloos gerekt, één van de redenen dat ik ben afgehaakt. En ik kan nu al voorspellen dat Sjoerd en Rikki volgend seizoen weer bij elkaar komen, of op z'n minst een keer naar bed gaan waarbij Rikki zwanger raaktquote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:27 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ja, en de verhaallijnen over kutpubers en hun kutpuberproblemen (Rikki en Tim) moeten eindeloos gerekt worden.
Dat, en het neemt in één keer een hoop spanning weg. Maar ja, met deze schrijvers hou ik de optie dat Mike het niet heeft overleefd nog even open.quote:Mike dood laten gaan zou echt slecht zijn. Komt Nina en Lorena veel te goed uit.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:40 schreef GSMboy het volgende:
Is het niet iemand anders die we nog niet kennen?
Okee, kan iemand mij even een samenvatting geven wie er nog zullen leven?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:40 schreef GSMboy het volgende:
Is het niet iemand anders die we nog niet kennen?
Okee, kan iemand mij even een samenvatting geven wie er nog zullen leven?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan komt seizoen 9 op DVD, het seizoen waarin Ludo meer schittert dan ooit.quote:
Aah ja daarom weet ik niet wat er iets is hahaquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:16 schreef Frey het volgende:
[..]
Dan komt seizoen 9 op DVD, het seizoen waarin Ludo meer schittert dan ooit.
Ik wil ze kopen tot en met seizoen 15. Tot daar zitten verhaallijnen die ik nog graag terug wil zien. Maar de jaren 90 vind ik het beste, dus tot en met begin seizoen 10.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:17 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Aah ja daarom weet ik niet wat er iets is hahaWel tof voor je. Heb zelf niet zoveel met de dvd's. Heb/wil je ze allemaal?
Ah tofquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:18 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik wil ze kopen tot en met seizoen 15. Tot daar zitten verhaallijnen die ik nog graag terug wil zien. Maar de jaren 90 vind ik het beste, dus tot en met begin seizoen 10.
Die Sjoerd verhaallijn was opzich wel goed, maar dat gedeelte dat ie dakloos was had inderdaad wel wat ingekort kunnen worden.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:34 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat dus. De verhaallijn van Sjoerd vond ik ook al eindeloos gerekt, één van de redenen dat ik ben afgehaakt. En ik kan nu al voorspellen dat Sjoerd en Rikki volgend seizoen weer bij elkaar komen, of op z'n minst een keer naar bed gaan waarbij Rikki zwanger raakt
[..]
Dat, en het neemt in één keer een hoop spanning weg. Maar ja, met deze schrijvers hou ik de optie dat Mike het niet heeft overleefd nog even open.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:11 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 16:53 schreef HIPPExNAAM het volgende:
Rik in aflevering 1520, mei 1998:
"Ik, Mickey en Anita samen aan de ontbijttafel terwijl wij de kleine Rikki een hapje geven."![]()
Ja, die wel..quote:Op dinsdag 30 juli 2013 17:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]![]()
De schrijvers hebben die naam dus onthouden
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 17:04 schreef HIPPExNAAM het volgende:
[..]
Ja, die wel..
Als je tegenwoordig "Robert Alberts" tegen ze zou zeggen, zouden ze misschien denken aan een achternichtje van Lorena.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Enorm flauw als dat werkelijk zo zal zijn.quote:Op maandag 29 juli 2013 23:09 schreef Wazigwijfke het volgende:
[..]
Zo slim zijn de schrijvers niet denk ik. Ik blijf erbij dat het een droom is....
De waarheid is toch nog niet aan het licht? Aysen heeft dacht ik enkel een ander verhaal verteld aan Nuran wat nog steeds niet 100% waar was. En verder weet nog niemand het.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 15:32 schreef TheVulture het volgende:
Een dode Aysen zou qua verhaallijn nog wel logisch zijn... zij heeft al haar streken wel geleverd en de waarheid over Danny is ook al aan het licht... de rest heeft nog allemaal wel een los eindje waar ze mee verder kunnen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:38 schreef majahoi het volgende:
Nieuwe castfoto !Doet me denken aan de castfoto van ONM seizoen 16. Wel een pluspunt datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:38 schreef majahoi het volgende:
Nieuwe castfoto !SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:51 schreef Frey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:53 schreef PeterKelder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:51 schreef Frey het volgende:
[..][spoiler]Op de castfoto van seizoen 15 stond ook iedereen, ondanks dat Benjamin toch echt dood was en zowel Milan als Morris 2 binnen enkele weken de serie uitgingen. Misschien dat er weer iemand als geest gaat ronddwalenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[spoiler]
Verder wel een hele mooie foto! Ook leuk dat de familie's etc. bij elkaar staan
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:55 schreef Frey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik dacht juist dat ze realistischer wilden zijn?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 19:58 schreef DSMichaelfan het volgende:
[..]
[spoiler]Op de castfoto van seizoen 15 stond ook iedereen, ondanks dat Benjamin toch echt dood was en zowel Milan als Morris 2 binnen enkele weken de serie uitgingen. Misschien dat er weer iemand als geest gaat ronddwalen[spoiler]
Verder wel een hele mooie foto! Ook leuk dat de familie's etc. bij elkaar staan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |