quote:Op zondag 28 juli 2013 09:39 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 29 juli 2013 12:38 schreef PeterKelder het volgende:
Het nieuwe filmpje:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
In de app bedoel je? Moet je even je koptelefoon inpluggen dan hoor je het wel!quote:Op maandag 29 juli 2013 18:04 schreef Kyubey het volgende:
Jammer dat ik die filmpjes niet met geluid kan bekijken.
geen app, screenshots?quote:
Ik vind het ook echt jammer hoe Suzanne was in seizoen 7 en 8, maar vanaf eind seizoen 8 draait ze in mijn ogen weer erg bij en komt al een stuk rationeler en rustiger over. Hoop dat ze in seizoen 9 ook weer de oude Suzanne zal zijn.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:32 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Suzanne is inderdaad in rap tempo bij de volwassenen gaan horen. In seizoen 1 had ze nog veel contact met Arnie, Myriam en Peter, in seizoen 2 werd dat al stukken minder en in seizoen 3 hoorde meer tot de volwassenen, mede dankzij haar vriendschap en samenwerking met Daniël. En vervolgens duurde het niet lang voordat ze Suzanne Huilebalk werd
hij moet wegens contract 3 maanden eruitquote:Op maandag 29 juli 2013 19:34 schreef PatriQue89 het volgende:
Hmm.. Everon Jackson Hooi doet mee aan Expeditie Robinson. Iemand enig idee of hij een tijdje uit GTST is geweest? Ik kan het me niet herinneren namelijk
Wanneer was dat dan?quote:Op maandag 29 juli 2013 19:42 schreef flanken het volgende:
[..]
hij moet wegens contract 3 maanden eruit
de cliffhanger is die opgepakt en waarschijnlijk zien we hem 3 maanden niet. rikkie en nina moeten ook voor contract 3 maanden eruitquote:
Oh.. moet nog komen dusquote:Op maandag 29 juli 2013 19:45 schreef flanken het volgende:
bij
[..]
de cliffhanger is die opgepakt en waarschijnlijk zien we hem 3 maanden niet. rikkie en nina moeten ook voor contract 3 maanden eruit
Ik denk ook dat Noud is gevallen maar ik denk dat ze Mike en Aysen nog even bewaren om de spanning er in te houden. Veel mensen geloven in een zelfmoord van Aysen en Mike heeft de meeste vijanden dus die wordt ook veel gezien als slachtoffer.quote:Op maandag 29 juli 2013 19:22 schreef flanken het volgende:
ik denk zelf dat aanstaande zondag bekend wordt gemaakt dat mike het overleeft het de week erop aysen dan hou je drie personages over dat is wiet noud nina. nina wordt over 2 weken bekend dat ze het overleefd heeft en daarna wiet. noud is na beneden gevallen
mij viel het op dat de groepsfoto 3 groepen zijn rechts wiet rikkie mike midden nina maxime lorena en rechts noud nuran aysen. in de eerste week zie je maxime en rikkie landen. maxime als het daarna rikkie de week erop zie nuran landen. wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden rechts en nuran midden links. gisteren zagen we lorena landen en die staat toevalig midden rechts. daarom denk ik dat mike aanstaande zondag veilig (rechts rechts ) is en week daarop aysen links rechts soort wie is de mol spelquote:Op maandag 29 juli 2013 20:10 schreef AudreyParker het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Noud is gevallen maar ik denk dat ze Mike en Aysen nog even bewaren om de spanning er in te houden. Veel mensen geloven in een zelfmoord van Aysen en Mike heeft de meeste vijanden dus die wordt ook veel gezien als slachtoffer.
quote:Op maandag 29 juli 2013 20:20 schreef flanken het volgende:
[..]
mij viel het op dat de groepsfoto 3 groepen zijn rechts wiet rikkie mike midden nina maxime lorena en links noud nuran aysen. in de eerste week zie je maxime en rikkie landen. maxime als het daarna rikkie de week erop zie nuran landen. wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden rechts en nuran midden links. gisteren zagen we lorena landen en die staat toevalig midden rechts. daarom denk ik dat mike aanstaande zondag veilig (rechts rechts ) is en week daarop aysen links rechts soort wie is de mol spel
Ik heb gekeken en ik zie wat je bedoelt. Zo eenvoudig zal het toch niet zijn?quote:Op maandag 29 juli 2013 20:20 schreef flanken het volgende:
[..]
mij viel het op dat de groepsfoto 3 groepen zijn rechts wiet rikkie mike midden nina maxime lorena en rechts noud nuran aysen. in de eerste week zie je maxime en rikkie landen. maxime als het daarna rikkie de week erop zie nuran landen. wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden rechts en nuran midden links. gisteren zagen we lorena landen en die staat toevalig midden rechts. daarom denk ik dat mike aanstaande zondag veilig (rechts rechts ) is en week daarop aysen links rechts soort wie is de mol spel
Het ligt er natuurlijk aan hoelang de verhaallijn uitgerekt wordt totdat de dader opgepakt wordt.quote:Op maandag 29 juli 2013 18:57 schreef AudreyParker het volgende:
Ik bedacht me ineens .. Als er iemand doodgaat van de vaste cast en de saboteur ook een van hen is gaan er 2 personen uit?? Aan 3 maanden flexwet heb je dan ook niks natuurlijk want daar krijg je zelfs in GTST toch wel een paar jaar voor?![]()
ik denk alleen niet dat mensen een link leggen met wie is mol. ik zou het wel grappig vinden.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:02 schreef AudreyParker het volgende:
[..]
Ik heb gekeken en ik zie wat je bedoelt. Zo eenvoudig zal het toch niet zijn?
lucas is volgend jaar rikkie gaat waarschijnlijk naar vs sjoerd achterna. bing is opgepakt voor mishandeling op monica waarschijnlijk 3 maanden de bak in en nina vlucht misschien naar het buitenland met nola voor mike omdat ze vermoeden heeft dat hij noud vermoord heeftquote:Op maandag 29 juli 2013 21:06 schreef Hicham. het volgende:
[..]
Het ligt er natuurlijk aan hoelang de verhaallijn uitgerekt wordt totdat de dader opgepakt wordt.
Dus de dader gaat er misschien pas eind dit jaar uit. Maar het kan natuurlijk ook Monica zijn en dan zal er verder geen 2de castlid weggaan. Morris heeft trouwens maar even gezeten toen hij Ludo neerschoot. Geen jaren weg geweest.
Wie geen flexhaak :
Noud is dacht ik al geweest. (ging toen weg om Mike)
Mike pas volgend jaar.
Lorena is dacht ik ook al eruit geweest. (Ging erfenis ophalen)
Ayse en Nuran zijn er pas vanaf januari 2012
Wiet is er pas weer.
Tim is er ook net.
Maxime is ook al eruit geweest.
Wie hebben er binnenkort een flex vakantie?
Nina? Bing? Rikkie? Lucas?
Ik denk toch dat Wiet te pletter stort. Ze is gewoon extra teruggehaald om te sterven. De twist zal wel zijn dat het niet voor haar bedoelt was maar voor Ayse of Mike. En dan kan rechercheur Menno er weer een half jaar over doen om de dader te vinden.
Ze pakken dus eerst de midden van de rijen. Maxime, Rikkie en Nuran.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:20 schreef flanken het volgende:
wat mij opvalt is dat maxime midden staat midden midden. rikkie staat midden recht
Wat was de laatste keer dat Lucas eruit ging? Ging hij toen naar zijn vader of opgenomen?quote:Op maandag 29 juli 2013 21:15 schreef flanken het volgende:
[..]
lucas is volgend jaar rikkie gaat waarschijnlijk naar vs sjoerd achterna. bing is opgepakt voor mishandeling op monica waarschijnlijk 3 maanden de bak in en nina vlucht misschien naar het buitenland met nola voor mike omdat ze vermoeden heeft dat hij noud vermoord heeft
laatste keer dat lucas 3 maanden eruit ging was tijden het huwelijk van noud en nina toen werd edwin verliefd op ronquote:Op maandag 29 juli 2013 21:37 schreef Hicham. het volgende:
[..]
Wat was de laatste keer dat Lucas eruit ging? Ging hij toen naar zijn vader of opgenomen?
Ik kan mij dat niet meer herinneren.
Bing zit nu vast voor mishandeling. Ik denk niet dat hij hier 3 maanden voor krijgt. Daarbij krijg je straks een speurtocht na de dader dus zal hij binnenkort wel vrijkomen. Het zal gek zijn dat hij nu een flex krijgt als de speurtocht juist gaat beginnen. Het lijkt mij sterk dat hij als vermoedelijke dader 3 maanden uit beeld is. Ik geloof dat hij later dit jaar uitgaat of net nadat de dader bekend is. Eind november/december ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |