Micromanagement zal vooral goed zijn voor je gezondheid. Veel micro's van verschillende bronnen binnen krijgen is goed voor je. Voor je gains maakt het bijna geen drol uit. Tate is 1 van de sterkste powerlifters in de wereld geworden op 10.000kcal per dag in hamburgers en in general slecht eten.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 15:44 schreef star_gazer het volgende:
[..]
dit. Je moet gewoon veel en goed eten, dan komen de gains heus wel. Micromanagement van je inname zal ongetwijfeld wel helpen, maar enorm veel zal het niet uitmaken.
Ow.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:24 schreef Stereotomy het volgende:
Yeah ik denk dat er twee soorten micromanagement nu door elkaar worden gemengd
Derek Poundstone eet iets van 5kg kip per dag en maakt er shakes vanquote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:16 schreef Snakey het volgende:
[..]
Micromanagement zal vooral goed zijn voor je gezondheid. Veel micro's van verschillende bronnen binnen krijgen is goed voor je. Voor je gains maakt het bijna geen drol uit. Tate is 1 van de sterkste powerlifters in de wereld geworden op 10.000kcal per dag in hamburgers en in general slecht eten.
Ik bedoel, we weten wel beter ondertussen dat dat niet nodig is. Maar als je groot wil zijn moet je veel eten. En dat lukt nou eenmaal niet met 15 appels, 4 stronken broccoli en 3 kippen per dag.
Hoewel die kippen discutabel zijn. Wie was het ook alweer die drie kippen per dag at voor een BB competitie?
Koop gewoon een body shaver en maak het af met een scheermesje, veel sneller.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:14 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ontharen jullie je ook heren (bedoel ik niet het gezicht)? Ik gebruik harsstrips van Veet en dit is best pijnlijk
Dat is zeker waar. Je moet onderscheid kunnen maken tussen de echt belangrijke zaken en het gemierenneuk, anders word je knettergek.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:28 schreef Snakey het volgende:
Ik begin sowieso steeds meer een afkeer te krijgen van dat wetenschapplijke gemierenneuk in de marge. Zit je een hele studie te lezen waarvan de uitkomst dan is dat het overall 2% verschil maakt. Dan denk ik, echt, tief toch op met je pestonderzoek idioot. Er is niemand die daar wat aan heeft.
Precies. En gewoon dingen experimenteren voor jezelf. Als je wil weten of een bepaalde voeding, of voedingspatroon voor je werkt; doe het drie maanden. Dan weet je iets, en dan weet je iets voor jezelf.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:29 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is zeker waar. Je moet onderscheid kunnen maken tussen de echt belangrijke zaken en het gemierenneuk, anders word je knettergek.
Jezus man, ga dan wat anders doen. Ik zou ook het liefst elke dag een workout doen, maar dat werkt gewoon niet.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:03 schreef StraatSoldaat het volgende:
Denk toch dat ik enigszins verslaafd ben geworden aan de gym. op rustdagen voel ik mij zo leeg en zielloos![]()
Ik zat te denken aan een 7 day split maar volgens mij werkt dat averechts
Studie begint pas weer in september en ik heb geen tuin,auto of werk.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:09 schreef Snakey het volgende:
[..]
Jezus man, ga dan wat anders doen. Ik zou ook het liefst elke dag een workout doen, maar dat werkt gewoon niet.
Ik ga dan in m'n tuin werken, of de auto wassen. In ieder geval iets waarmee ik m'n energie kwijt kan.
Zoek dan een vakantiebaantje ofzo. Het is niet goed als je leven alleen nog om je workout draait.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:12 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Studie begint pas weer in september en ik heb geen tuin,auto of werk.
Speel nu alleen maar Fifa en kijk films
Heb zelfs mijn vriendin kwijtgeraakt omdat ik niet voor 6 weken mee wou naar Turkijequote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:21 schreef Snakey het volgende:
[..]
Zoek dan een vakantiebaantje ofzo. Het is niet goed als je leven alleen nog om je workout draait.
serieusquote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:23 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Heb zelfs mijn vriendin kwijtgeraakt omdat ik niet voor 6 weken mee wou naar Turkije
Nou en? Ga wat doen. Op je reet zitten wordt je echt niet beter van.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:23 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Heb zelfs mijn vriendin kwijtgeraakt omdat ik niet voor 6 weken mee wou naar Turkije
Dat is juist wel goed vriend.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:21 schreef Snakey het volgende:
[..]
Zoek dan een vakantiebaantje ofzo. Het is niet goed als je leven alleen nog om je workout draait.
nah, eckte Alpha hieroquote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:14 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ontharen jullie je ook heren (bedoel ik niet het gezicht)? Ik gebruik harsstrips van Veet en dit is best pijnlijk
Get a lifequote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:03 schreef StraatSoldaat het volgende:
Denk toch dat ik enigszins verslaafd ben geworden aan de gym. op rustdagen voel ik mij zo leeg en zielloos![]()
Ik zat te denken aan een 7 day split maar volgens mij werkt dat averechts
Ja, leuk. Maar je moet hier zijn met dat soort shit. SPT / [Fitness] (#24) - Tetten en manboobsquote:
Verslaafd raken aan je workouts is net zo slecht als verslaafd raken aan coke ofzo. Je gaat dan over the top, wat gewoon nergens op slaat.quote:
Waar heb jij last van lately? Ben jij ongesteld of je wijfquote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:19 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ja, leuk. Maar je moet hier zijn met dat soort shit. SPT / [Fitness] (#24) - Tetten en manboobs
Ik heb nergens last van. En "mijn wijf"quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:30 schreef stinkie het volgende:
[..]
Waar heb jij last van lately? Ben jij ongesteld of je wijf
Ne geeft weinig om inhoudelijk op in te gaan. Vind je het heel erg dat ik me dan de moeite bespaar?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:36 schreef Snakey het volgende:
[..]
Je hebt niet echt inhoudelijke antwoorden, vind je niet?
Klopt, maar plantaardige eiwitten zijn over het algemeen van lagere kwaliteit dan dierlijke: ze bevatten de essentiële aminozuren in een minder handige verhouding dan dierlijke eiwitbronnen. De eiwitaanbeveling voor vegetariërs ligt daarom een factor 1,2 hoger dan voor mensen die vlees eten.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 15:10 schreef Stereotomy het volgende:
Het is een hardnekkige mythe dat je geen gains zou maken als je niet op een optimale dosis eiwit voor een dag zit. 4g/kg is belachelijk; onnodige stress op je nieren en lever, en totaal geen functionele toevoeging op lichaamsprocessen, waaronder spiergroei.
Gek ventje.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:38 schreef stinkie het volgende:
[..]
Ne geeft weinig om inhoudelijk op in te gaan. Vind je het heel erg dat ik me dan de moeite bespaar?
4/1.2 = 3.3quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:41 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Klopt, maar plantaardige eiwitten zijn over het algemeen van lagere kwaliteit dan dierlijke: ze bevatten de essentiële aminozuren in een minder handige verhouding dan dierlijke eiwitbronnen. De eiwitaanbeveling voor vegetariërs ligt daarom een factor 1,2 hoger dan voor mensen die vlees eten.
http://www.vegetariers.nl/voeding/voedingsrichtlijnen/eiwitten
Dus een 'overschot' werkt spiergroei zelfs tegen? Waar ligt de grens dan; tussen welke waardes is optimaal voor spiergroei?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
4/1.2 = 3.3
Bijna 3.5 gram complete eiwitten per kg lichaamsgewicht is excessief. Alle voordelen die je daarvan hebt, heb je ondanks, niet dankzij zoveel inname.
ik zit op 2,9g/kgquote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
4/1.2 = 3.3
Bijna 3.5 gram complete eiwitten per kg lichaamsgewicht is excessief. Alle voordelen die je daarvan hebt, heb je ondanks, niet dankzij zoveel inname.
Je hebt gelijk knul, deze week een 100% bullshit score. Niets ontsnapt jouw scherpe blik en gevatte meningquote:
is panzer nog steeds overtrained of op vakantie?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:21 schreef Snakey het volgende:
[..]
Verslaafd raken aan je workouts is net zo slecht als verslaafd raken aan coke ofzo. Je gaat dan over the top, wat gewoon nergens op slaat.
Vooral BB komt neer op een short hard hit, en dan rust.
de grens ligt wanneer ze je in het zkh zeggen dat je nieuwe nieren nodig hebtquote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:49 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Dus een 'overschot' werkt spiergroei zelfs tegen? Waar ligt de grens dan; tussen welke waardes is optimaal voor spiergroei?
Behalve als je aan de celltech zitquote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
4/1.2 = 3.3
Bijna 3.5 gram complete eiwitten per kg lichaamsgewicht is excessief. Alle voordelen die je daarvan hebt, heb je ondanks, niet dankzij zoveel inname.
Ah, kijk. Daar heb ik wat aan.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:12 schreef THEFXR het volgende:
[..]
de grens ligt wanneer ze je in het zkh zeggen dat je nieuwe nieren nodig hebt
Overschot werkt spiergroei niet tegen. Helpt alleen niks, en is dus zinloos. Kan je beter wat carbs nemen. Meer energie, meer kcal per 100gram en goedkoper.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:49 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Dus een 'overschot' werkt spiergroei zelfs tegen? Waar ligt de grens dan; tussen welke waardes is optimaal voor spiergroei?
Er is een reden waarom mensen het niet overleven als ze 80% van hun energiebehoefte uit eiwitten halen. In tegenstelling tot mensen die prima gezond kunnen leven van 80% koolhydraten of 80% vetten, aangezien het lichaam die stoffen veruit prefereert als brandstof. Alle overschot aan eiwitten wordt met moeite toch weer omgezet in glucose.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:49 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Dus een 'overschot' werkt spiergroei zelfs tegen? Waar ligt de grens dan; tussen welke waardes is optimaal voor spiergroei?
omdat het nu eenmaal in de mensen zit, hoe meer, hoe beter, ook die eiwitverkopers doen daar graag aan mee, lekker de business draaiende houden!quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:19 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Er is een reden waarom mensen het niet overleven als ze 80% van hun energiebehoefte uit eiwitten halen. In tegenstelling tot mensen die prima gezond kunnen leven van 80% koolhydraten of 80% vetten, aangezien het lichaam die stoffen veruit prefereert als brandstof. Alle overschot aan eiwitten wordt met moeite toch weer omgezet in glucose.
Ik zie hier ook nooit iemand 3 uur achter elkaar trainen. Waarom dan wel krankzinnige hoeveelheden eiwitten nuttigen als je niet aan de AAS zit?
Ongeveer 2 tot 3 gr eiwit per kg lichaamsgewicht, genoeg (goede) vetten en de rest aanvullen met koolhydraten?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:18 schreef Push. het volgende:
[..]
Overschot werkt spiergroei niet tegen. Helpt alleen niks, en is dus zinloos. Kan je beter wat carbs nemen. Meer energie, meer kcal per 100gram en goedkoper.
Mwa, hoeft niet. Je kan ook wat meer vetten pakken, of combinatie van. Te veel brood is niet aan te raden, want veel zout. Heb er zelf ook last van.quote:
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 22:27 schreef stinkie het volgende:
Toe aan vakantie. Laatste weken schema niet kunnen volgen, te veel gegeten en slecht getrained. Alleen benen hebbn wat progressie gemaakt.
Tijd voor paar weekjes rust
Ik bedoel, komop zeg. Ben je van suiker ofzo?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 22:42 schreef stinkie het volgende:
[..]
Motivatie is ook flink minder. Dus ik doe komende week alleen huisvrouwenfitness, dan op vakantie en als ik terug is alle shit met werk en werkreizen ook voorbij
Nou, bijvoorbeeld. De verhouding koolhydraten en vetten is persoonlijk, daar kan iedereen voor zichzelf in varieren. (Kracht)sporters hebben doorgaans meer koolhydraten nodig dan couch potatoes voor de beste prestaties in de gym.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:21 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Ongeveer 2 tot 3 gr eiwit per kg lichaamsgewicht, genoeg (goede) vetten en de rest aanvullen met koolhydraten?
Meer brood dus.
Dat is jouw hele tijd? Ik mag dan van suiker zijn, jij lijkt al gesmolten.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:27 schreef Snakey het volgende:
[..]
[..]
Ik bedoel, komop zeg. Ben je van suiker ofzo?
Sojaproducten ben ik geen fan van, oestrogeen en zo. Ik haal mn eiwitten uit zuivel, eieren en bonen (quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:27 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nou, bijvoorbeeld. De verhouding koolhydraten en vetten is persoonlijk, daar kan iedereen voor zichzelf in varieren. Kracht(sporters) hebben doorgaans meer koolhydraten nodig dan couch potatoes voor de beste prestaties in de gym.
Maar je bent vegetarier dus?Vul je aan met sojaproducten, of andere complete plantaardige eiwitbronnen? Of leun je veel op gluten? Ik ben wel benieuwd wat vegetarische krachtsporters allemaal naar binnen schuiven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |