Ik geloof meer in wetenschappelijke artikelen dan in dat soort websitesquote:Op woensdag 10 juli 2013 11:10 schreef Stezo het volgende:
De geaardheid zegt niks over leeftijd. Zoek het woord "homoseksualiteit" maar eens op in het woordenboek. Als iemand op beide geslachten valt is diegene biseksueel.
Volgens pedofilie.nl (een website voor en door pedofielen) komt biseksuele pedofilie weinig voor. Het is dus vergelijkbaar met biseksualiteit onder volwassenen.
Misschien heeft het in het geval van pedofilie meer met het eigen geslacht te maken. Ik geloof dat vrouwen, als ze pedofiel zijn, eerder meisjes misbruiken en mannen jongetjes. Ooit gelezen maar eigenlijk kan ik geen bron vinden nu. In dat geval hoeft het inderdaad niets te zeggen over je geaardheid, in die zin, waar je mee getrouwd bent en een volwassen relatie mee hebt (de pedofiel met vrouw, bijv., maar die wel jongetjes misbruikt).quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:15 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik geloof meer in wetenschappelijke artikelen dan in dat soort websites![]()
En ik denk dat geaardheid en wie je verkracht zeker wel los van elkaar kunnen staan. Verkrachting bijvoorbeeld in de gevangenis, is vaak meer een gewelddadig vertoon van macht. Niet zozeer een uiting van eigenlijk homo zijn.
Er van uitgaan dat als je kleine jongetjes misbruikt je dús homo bent en dat dús homo's vaker misbruiken is nogal een cirkelredenatie.
Dan ben je per definitie homoseksueel of biseksueel. Alleen denk ik dat homoseksuele pedofielen die getrouwd zijn met een vrouw hun relatie eerder gebruiken als dekmantel dan voor seksueel genot.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:15 schreef Dipkip het volgende:
Er van uitgaan dat als je kleine jongetjes misbruikt je dús homo bent en dat dús homo's vaker misbruiken is nogal een cirkelredenatie.
Erg vervelend dat die claims al min of meer weerlegd zijn maar je ermee op de proppen blijft komen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 10:38 schreef Veldkamp het volgende:
http://www.frc.org/issueb(...)-summary-of-findings
Inderdaad en de media doet daar maar al te graag aan mee.quote:Op woensdag 10 juli 2013 09:22 schreef Isabeau het volgende:
Hoe je dit ook wendt of keert, zo'n bericht is koren op de molen voor al die mensen die niet willen dat homo-paren een kind kunnen adopteren(en ook voor al die mensen die denken dat homoseksueel = pedofiel)
zonder bron naar dat weerleggen zal hij het er wel niet mee eens zijnquote:Op woensdag 10 juli 2013 11:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Erg vervelend dat die claims al min of meer weerlegd zijn maar je ermee op de proppen blijft komen.
Dat is niet 'per definitie', dat is een kwestie van meningen. Er zijn ook mensen die pedoseksualiteit náást hetero / bi / homoseksualiteit stellen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:26 schreef Stezo het volgende:
Dan ben je per definitie homoseksueel of biseksueel. Alleen denk ik dat homoseksuele pedofielen die getrouwd zijn met een vrouw hun relatie eerder gebruiken als dekmantel dan voor seksueel genot.
Die zijn eerder al gegeven.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
zonder bron naar dat weerleggen zal hij het er wel niet mee eens zijn
Heeft het niet te maken met het feit dat mannen die jongens misbruiken vroeger ook misbruikt zijn, en dus een nogal verstoord beeld hebben van alles?quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:22 schreef Taurus het volgende:
[..]
Misschien heeft het in het geval van pedofilie meer met het eigen geslacht te maken. Ik geloof dat vrouwen, als ze pedofiel zijn, eerder meisjes misbruiken en mannen jongetjes. Ooit gelezen maar eigenlijk kan ik geen bron vinden nu. In dat geval hoeft het inderdaad niets te zeggen over je geaardheid, in die zin, waar je mee getrouwd bent en een volwassen relatie mee hebt (de pedofiel met vrouw, bijv., maar die wel jongetjes misbruikt).
ik zie alleen een linkje van Requote:
Maar waarom zouden ze dan eerder jongetjes willen misbruiken? Ik denk ook dat wanneer het slechts om misbruik gaat (en niet om een pedofiel die claimt 'op kinderen te vallen') dit dus los staat van de geaardheid, dat het inderdaad wellicht eerder om het misbruik of de 'fetish' gaat.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Heeft het niet te maken met het feit dat mannen die jongens misbruiken vroeger ook misbruikt zijn, en dus een nogal verstoord beeld hebben van alles?
Sowieso heeft misbruik weinig met puur seksueel genot te maken, het is meer een soort fetish, een bepaald verlangen (bijvoorbeeld naar kind zijn) dat gekoppeld is aan seks.
Eens. Zo'n zelfde risicoanalyse zou je immers kunnen maken over zaken als leeftijd, afkomst of haarkleur. Zolang het causale verband niet is aangetoond tussen zo'n kenmerk en het kindermisbruik is elke "waarschuwing" of "kanttekening" gewoonweg onzin.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:35 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat is niet 'per definitie', dat is een kwestie van meningen. Er zijn ook mensen die pedoseksualiteit náást hetero / bi / homoseksualiteit stellen.
Maar waar het hier om ging is of een stel homo's meer kans heeft hun kind te misbruiken dan een stel hetero's. Dus we gaan hier uit van de relatie met volwassenen als basis van de risicoschatting. Iemand als homo labelen omdat hij met een vrouw getrouwd is en kleine jongens misbruikt en vervolgens zeggen dat daarom homostellen niet zouden moeten kunnen adopteren is je reinste kolder. Los van welke mening je hebt over homo's, de logica faalt.
Omdat dat is wat ze kennen en hebben leren koppelen aan wat seks is voor hun. Zonder al te grafisch te willen worden, ze zijn door hun eigen verleden bekend geraakt met bepaalde handelingen die ze willen (moeten?) herhalen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:40 schreef Taurus het volgende:
[..]
Maar waarom zouden ze dan eerder jongetjes willen misbruiken? Ik denk ook dat wanneer het slechts om misbruik gaat (en niet om een pedofiel die claimt 'op kinderen te vallen') dit dus los staat van de geaardheid, dat het inderdaad wellicht eerder om het misbruik of de 'fetish' gaat.
Maar dat wijst nog niet op de reden waarom eerder voor het eigen geslacht gekozen zou worden.
Waarom?quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:41 schreef sp3c het volgende:
lijkt mij dat het voor mannen gemakkelijker is om in contact te komen met jongetjes
quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik zie alleen een linkje van Re
simpelweg roepen dat het niet klopt is te makkelijk
quote:Op woensdag 10 juli 2013 10:23 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Lekkere misleadende claims in dat artikel door de supporters van de gay community:"And Gary Schoener, a clinical psychologist who has been diagnosing and treating clergy abuse for 28 years, told Salon.com, “There are far more heterosexual cases than homosexual.” "
Lijkt me logisch gezien er veel meer hetero's dan homo's zijn. Echt totaal nietszeggende stemmingmakerij. Verder lijkt "clergy" me een hele beperkte groep en geen goede afspiegeling van de samenleving.
quote:Op woensdag 10 juli 2013 10:04 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Helaas, je hebt ongelijk.
Voor zover uit grote meta-studies blijkt dát er al een negatief effect is voor wat betreft het functioneren en geluk binnen het gezin, is dat volledig toe te schrijven aan de negativiteit van ánderen jegens het feit dat het kind in kwestie een homo-ouderpaar heeft.
Eigenlijk is dus gewoon aangetoond dat de gezinnen last hebben van de intolerantie van een ander, en dat diezelfde ander dat aangrijpt als bewijs om aan te tonen dat dat soort gezinnen slechter functioneren.
Dat, en het heeft ook te maken met toegankelijkheid. Priesters die jongetjes misbruikten waren niet allemaal homo, ze hadden simpelweg geen toegang tot meisjes.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Heeft het niet te maken met het feit dat mannen die jongens misbruiken vroeger ook misbruikt zijn, en dus een nogal verstoord beeld hebben van alles?
Sowieso heeft misbruik weinig met puur seksueel genot te maken, het is meer een soort fetish, een bepaald verlangen (bijvoorbeeld naar kind zijn) dat gekoppeld is aan seks.
ik vroeg dus om een bronquote:
http://dare.uva.nl/document/459934quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik vroeg dus om een bron
misschien was het niet duidelijk
Jij herhaalt nu alleen maar mijn statement.quote:Op woensdag 10 juli 2013 10:36 schreef Veldkamp het volgende:
In absolute zin zijn er ook meer heteroseksuele gevallen van kindermisbruik dan homoseksuele gevallen.
In relatieve zin echter veel meer homoseksuele gevallen van kindermisbruik dan heteroseksuele.
Het gaat om de verhoudingen.
Er wordt ook door de kritische professoren enz. niet gezegd dat de meerderheid van de pedofielen uit homoseksuelen bestaat.
Het is immers zo dat pedofilie en ook efebofilie onder heteroseksuelen ook voorkomt. Heteroseksueel georiënteerden vormen 98 % van de mensheid (en van de mannen). Dus logisch dat er veel meer zijn.
Het is ook niet zo dat de heteroseksuele meerderheid van pedofielen maar geëxcuseerd of goedgepraat wordt. Integendeel.
Je hebt gelijkquote:Op woensdag 10 juli 2013 11:46 schreef sp3c het volgende:
ik vroeg dus om een bron
misschien was het niet duidelijk
Slecht vertaald door Google:quote:Letztendlich, so Rupp, ist die individuelle Biographie der Kinder und ihre Familieneinbindung weitaus entscheidender als die Tatsache, dass die Familie aus zwei Vätern oder zwei Müttern besteht. Die Risikofaktoren, die das spätere Bindungsverhalten und die Bewältigung bestimmter Entwicklungsaufgaben negativ beeinflussen würden, seien im Wesentlichen identisch mit denen in anderen Familien.
Niet de samenstelling van het gezin, maar andere factoren zijn bepalend voor de (sociale) ontwikkeling van een kind, en die factoren zijn gelijk in geval van homo- en heteroouderkoppels.quote:"Uiteindelijk," zei Rupp, "is de individuele biografie van de kinderen en hun familie betrekken veel belangrijker dan het feit dat het gezin bestaat uit twee vaders of twee moeders." Risicofactoren die nadelig de daaropvolgende binding gedrag en het beheer van bepaalde ontwikkelingstaken zou beïnvloeden gelijk zijn aan die van andere families aanzienlijk.
Dat wel ja. Maar vindt misbruik meestal in zo'n situatie plaats?quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:45 schreef sp3c het volgende:
als ik een stel jongetjes ga coachen dan vind iedereen het top van mij dat ik de jeugd al mijn wijsheid bij probeer te brengen, sommige vrouwen vinden het zelfs schattig enmaar als ik een stel meisjes ga coachen dan moet ik maken dat ik weg ben na de training want de hooivorken staan ongetwijfeld al klaar
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |