quote:Op maandag 10 juni 2013 18:26 schreef minthy het volgende:
[..]
Iedereen wil graag van zijn/haar problemen af, dat neemt niet weg dat je op kan zien tegen gesprekken
Het kan me tegenwoordig helemaal niks meer schelen eerlijk gezegd. Het interesseert me niet meer hoe ze er op gaan reageren. Ik gooi alles eruit, ook al ga ik me daar slecht door voelen. Veel slechter dan nu zal het toch niet kunnen gaan. Ik heb verder ook niks te verliezen.quote:Op maandag 10 juni 2013 18:32 schreef Cue_ het volgende:
Natuurlijk zou ik blij zijn als een psych ermee kan verhelpen. Maar wat minthy zegt.. betekent niet dat het een leuke weg zal zijm en dat je er naar uit gaat kijken om daadwerkelijk te doen wat ervoor nodig is.
Ik denk dat het wel een goed teken is!quote:Op maandag 10 juni 2013 18:51 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
[..]
Het kan me tegenwoordig helemaal niks meer schelen eerlijk gezegd. Het interesseert me niet meer hoe ze er op gaan reageren. Ik gooi alles eruit, ook al ga ik me daar slecht door voelen. Veel slechter dan nu zal het toch niet kunnen gaan. Ik heb verder ook niks te verliezen.
Wel eens gehad tijdens een huilbui. Een paar weken terug had ik paniekaanvallen toen ik niet kon slapen, dat vond ik enger.quote:Op maandag 10 juni 2013 18:57 schreef sitting_elfling het volgende:
Zijn jullie hier overigens bekend met hyperventilatie aanvallen?
Nee, daar heb ik geen last van.quote:Op maandag 10 juni 2013 18:57 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Zijn jullie hier overigens bekend met hyperventilatie aanvallen?
Ik heb ze ook wel eens gehad, My goodness engste momenten ooit. Op een gegeven moment begin je enorm te trillen, je hart slaat volledig op hol. Je ademhaling stokt, je loopt niet meer rechtop. Je hebt het idee dat je elk moment kan wegzakken. Je bent bang wanneer je slaapt je niet meer wakker gaat worden. God wat een kut tijd was dat.quote:Op maandag 10 juni 2013 19:01 schreef minthy het volgende:
[..]
Wel eens gehad tijdens een huilbui. Een paar weken terug had ik paniekaanvallen toen ik niet kon slapen, dat vond ik enger.
Minder maar ik voel het wel aankomen.quote:Op maandag 10 juni 2013 19:22 schreef Cue_ het volgende:
Heb je ze nu.nog steeds of minder?
Ik heb gelukkig van dergelijke klachten nooit last gehad. Lijkt me ook verdomd raar. Omdat er naar mijn mening geen logica achter zit.
Het is om van in je broek te zeiken, vooral de eerste keer. Nu kan ik het iets beter relativeren/herkennen, scheelt een stukquote:Op maandag 10 juni 2013 19:06 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik heb ze ook wel eens gehad, My goodness engste momenten ooit. Op een gegeven moment begin je enorm te trillen, je hart slaat volledig op hol. Je ademhaling stokt, je loopt niet meer rechtop. Je hebt het idee dat je elk moment kan wegzakken. Je bent bang wanneer je slaapt je niet meer wakker gaat worden. God wat een kut tijd was dat.
Ik vind het wel erg heftig overkomen en dat vind ik wel vaker bij wat ik van je lees. Misschien is dit een lastige vraag voor je, maar hoeveel controle en matiging denk je over jezelf te hebben?quote:Op maandag 10 juni 2013 19:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Minder maar ik voel het wel aankomen.
Het was ook een proces van jarenlang keihard werken, energie drank, bizar sociaal leven, ook gewoon full-time studie, nauwelijks slapen en toen sloop er een borderline relatie bij in. En toen ging de motor langzaam uit.
En *poef* het overviel me toen. De aller eerste keer was ik echt in paniek en dacht ik, jongens, het feestje is voorbij! Geen gevoel in mijn benen en armen meer, had het idee dat mijn hart enorm langzaam ging. Bizar. Ik dacht echt dat ik dood ging. Echt, je hebt echt het idee het is voorbij. Je trilt ook continu.
Sporten, minder suikers, minder cafeine, en meer slapen en het was weg.
Mja volgens mij had je dat ook eens gehad. Trillen en shaken enzo?quote:Op maandag 10 juni 2013 19:47 schreef minthy het volgende:
[..]
Het is om van in je broek te zeiken, vooral de eerste keer. Nu kan ik het iets beter relativeren/herkennen, scheelt een stuk
Vrij veel wat betreft controle en dit is toch vrij normaal (qua level van angst) voor een paniekaanval. Dat is echt een bizar kut gevoel en je denkt echt dat je laatste loodjes er aan gaan. Tis voorbij, het feestje is over. Maar dat is ook alleen die 1e keer.quote:Op maandag 10 juni 2013 19:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik vind het wel erg heftig overkomen en dat vind ik wel vaker bij wat ik van je lees. Misschien is dit een lastige vraag voor je, maar hoeveel controle en matiging denk je over jezelf te hebben?
Heb je trouwens een officiële diagnose?quote:Op maandag 10 juni 2013 19:56 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja volgens mij had je dat ook eens gehad. Trillen en shaken enzo?
[..]
Vrij veel wat betreft controle en dit is toch vrij normaal (qua level van angst) voor een paniekaanval. Dat is echt een bizar kut gevoel en je denkt echt dat je laatste loodjes er aan gaan. Tis voorbij, het feestje is over. Maar dat is ook alleen die 1e keer.
Vooral in een periode met weinig tot geen slaap en dan vooral in de nachten. Drukkend en zeer pijnlijk gevoel op de borst, heftig rillen (lijkt meer op spiersamentrekkingen), klappertanden, amper fatsoenlijk kunnen ademen, hoge hartslag.quote:Op maandag 10 juni 2013 19:56 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Mja volgens mij had je dat ook eens gehad. Trillen en shaken enzo?
PTSSquote:Op maandag 10 juni 2013 19:57 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Heb je trouwens een officiële diagnose?
Ik zou er zo voor tekenen om mijn afgelopen 10 jaar (ben zelf 25) over te doenquote:Op maandag 10 juni 2013 20:09 schreef Catnip het volgende:
Hmm, vandaag niet echt een goede dag gehad.
Baal wel flink van een aantal dingen..denk dat ik het ff naar mijn pgb'er ga mailen. Voelt goed om erover te praten.
Baal van school, geen motivatie meer om erheen te gaan. En toch moeten. Echt verschrikkelijk gevoel. Voel me er op het moment ook helemaal niet op mijn plek. Ben enorm druk, tenminste dat schijn ik te zijn...beehh
Ik niet, ik vind het verschrikkelijk. Voel me gewoon opgebrand.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:26 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik zou er zo voor tekenen om mijn afgelopen 10 jaar (ben zelf 25) over te doen
We praten over 10 jaar wel weer. Al geef ik eerlijk toe, ik begon pas met 'echt' leven toen ik mijn middelbare school achter me ging laten.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:30 schreef Catnip het volgende:
[..]
Ik niet, ik vind het verschrikkelijk. Voel me gewoon opgebrand.
Ja, ach..Ik ben liever ouder, heb structuur nodig. En werk. Dat heeft misschien wel met het autisme te maken, maar ik wil weer een normaal leven. Zonder pillen en gezeik.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:31 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
We praten over 10 jaar wel weer. Al geef ik eerlijk toe, ik begon pas met 'echt' leven toen ik mijn middelbare school achter me ging laten.
Dat wou ik ook. Ik kreeg het pas toen ik op mijn eigen voeten mocht staan, en dat was na mijn middelbare school. En toen was er een grote 'yuck fou' naar iedereen en vertrok ik in mijn uppie richting Londen om daar te wonen en universiteit te gaan doen. Ik vrees dat je nog wel even mag wachten.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:34 schreef Catnip het volgende:
[..]
Ja, ach..Ik ben liever ouder, heb structuur nodig. En werk. Dat heeft misschien wel met het autisme te maken, maar ik wil weer een normaal leven. Zonder pillen en gezeik.
Bah, wat voel ik me shit.
Vertel je verhaalquote:Op maandag 10 juni 2013 20:37 schreef IEAIEI het volgende:
meld mij ook maar eens hier..
lees stiekem al een tijdje mee, maar heb geen officiele diagnoses dus eigenlijk heb ik hier niets te zoeken
paniekaanvallen (hoewel weinig) en hyperventilatie (dan weer vaker, hoewel het de laatste tijd ok gaat) heb ik dan wel weer ervaring mee
quote:Op maandag 10 juni 2013 20:42 schreef Catnip het volgende:
*Rosanne is weer lekker aan het janken.
Ik ga naar bed, hopen dat het slapen een beetje lukt.
Ik weet het wel zekerquote:Op maandag 10 juni 2013 00:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik denk dat jij ook wel een toffe gast bent.
Als dat jouw echte naam is zou ik dat toch niet op internet zetten eigenlijkquote:Op maandag 10 juni 2013 20:42 schreef Catnip het volgende:
*Rosanne is weer lekker aan het janken.
Ik ga naar bed, hopen dat het slapen een beetje lukt.
Ach at kan het voor kwaad...quote:Op maandag 10 juni 2013 22:53 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als dat jouw echte naam is zou ik dat toch niet op internet zetten eigenlijk
Ja, soms. Maar ook dat ik me te pletter kan zweten als angsten spelen.quote:Op maandag 10 juni 2013 23:57 schreef IEAIEI het volgende:
hebben jullie ook dat je het superkoud kan hebben als je je niet goed voelt, ookal lig je onder een dikke deken / heb je een dikke trui aan / ... (en lichamelijk niets mankeert dus geen koorts oid)?
Gaat helemaal goed komenquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:18 schreef minthy het volgende:
Nare buien van de laatste dagen omgezet in productief zijn voor school. Ik hoop morgenavond weer een vak af te kunnen ronden.
Nog even wat meer samenhang aanbrengen, want dat is verdomd lastig op het moment. Ook doordat ik niet werk en de opdracht gaat over beleid en aansturing
Klopt! Maar waar ik normaal een avond deed over het schrijven van een artikel en verantwoording, doe ik er nu weken/maanden overquote:
Dat komt wel weerquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:22 schreef minthy het volgende:
[..]
Klopt! Maar waar ik normaal een avond deed over het schrijven van een artikel en verantwoording, doe ik er nu weken/maanden over
Hoeft bijna niet meer, na deze opdracht slechts nog een portfolio afschrijven. Eind van de week al m'n eindstukken en onderzoek inleveren op papier en cd en op naar het eindgesprek in augustusquote:
Ook dat komt goedquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:26 schreef minthy het volgende:
[..]
Hoeft bijna niet meer, na deze opdracht slechts nog een portfolio afschrijven. Eind van de week al m'n eindstukken en onderzoek inleveren op papier en cd en op naar het eindgesprek in augustus
De vlag gaat uit als het zover is. Met twee vingers in m'n neus door de opleiding gehuppeld maar nu is het een blok aan m'n been. Klein blokje nogquote:
ik heb dat maar één keer gehad, andere keren alleen aanzet. Wanneer ik symptomen herken is het makkelijk te stoppen. Eerste keer zelfs 112 gebeld, maar ze konden niks voor me doen behalve tegen me zeggen dat ik mijn adem 3 seconden moest inhouden voordat ik uitademde. Op één of andere manier werkte dat, weet ik niet waarom, ik kreeg geen lucht en dan je adem expres inhouden lijkt niet logisch, maar is het blijkbaar een goede manier om je CO2 balans te herstellen.quote:Op maandag 10 juni 2013 19:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Minder maar ik voel het wel aankomen.
Het was ook een proces van jarenlang keihard werken, energie drank, bizar sociaal leven, ook gewoon full-time studie, nauwelijks slapen en toen sloop er een borderline relatie bij in. En toen ging de motor langzaam uit.
En *poef* het overviel me toen. De aller eerste keer was ik echt in paniek en dacht ik, jongens, het feestje is voorbij! Geen gevoel in mijn benen en armen meer, had het idee dat mijn hart enorm langzaam ging. Bizar. Ik dacht echt dat ik dood ging. Echt, je hebt echt het idee het is voorbij. Je trilt ook continu.
Sporten, minder suikers, minder cafeine, en meer slapen en het was weg.
En die gaat nog kleiner worden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:32 schreef minthy het volgende:
[..]
De vlag gaat uit als het zover is. Met twee vingers in m'n neus door de opleiding gehuppeld maar nu is het een blok aan m'n been. Klein blokje nog
Spierpijn, breek me de bek niet open... De laatste dagen weer extreem veel last van. Nooit geweten dat je letterlijk last kon hebben van spanningquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:35 schreef 123dudeguys het volgende:
[..]
ik heb dat maar één keer gehad, andere keren alleen aanzet. Wanneer ik symptomen herken is het makkelijk te stoppen. Eerste keer zelfs 112 gebeld, maar ze konden niks voor me doen behalve tegen me zeggen dat ik mijn adem 3 seconden moest inhouden voordat ik uitademde. Op één of andere manier werkte dat, weet ik niet waarom, ik kreeg geen lucht en dan je adem expres inhouden lijkt niet logisch, maar is het blijkbaar een goede manier om je CO2 balans te herstellen.
die symptomen van onbeweeglijke ledematen herken ik ook, is dus de melkzuur, daarna ook veel spierpijn in alle spieren van je lichaam.
Ik weet het!quote:
Je constateert al dat je steeds dezelfde fouten maakt. Erken dat ze er zijn, herken ze en probeer ze niet meer te maken (al dan niet met ondersteuning van iemand).quote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:37 schreef kingtoppie het volgende:
Stel nu dat je steeds dezelfde fouten maakt...
Hoe moet je dat evalueren?
Je hoeft voor mij niet positief te zijn he.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:42 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik weet het!
De stappen die ik neem worden steeds kleiner, maar ik kom er wel.
Zo positief genoeg?
Jeui!!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:44 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je hoeft voor mij niet positief te zijn he.
Maar ja, positief genoeg
Nah, eerst maar eens wandelen oid. Geen fan van dansen hierquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:52 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Als je het blok kwijt bent kun je weer vrijuit dansen ja
Tis kapot lastig, geeft weer zo een machteloos 'je verneukt alles' gevoel.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:44 schreef minthy het volgende:
[..]
Je constateert al dat je steeds dezelfde fouten maakt. Erken dat ze er zijn, herken ze en probeer ze niet meer te maken (al dan niet met ondersteuning van iemand).
Hier ook nietquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:59 schreef minthy het volgende:
[..]
Nah, eerst maar eens wandelen oid. Geen fan van dansen hier
Zeer herkenbaar, want ik verneuk op het moment ook alles wat op m'n pad komtquote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:01 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Tis kapot lastig, geeft weer zo een machteloos 'je verneukt alles' gevoel.
Het ziet er tof uit, maar ik zou me net Gloria voelen op een dansvloer. Of hoe die hippo ook mag hetenquote:
Ik kan een heel klein beetje stijldansen en salsa, maar ben er niet goed in.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:07 schreef minthy het volgende:
[..]
Het ziet er tof uit, maar ik zou me net Gloria voelen op een dansvloer. Of hoe die hippo ook mag heten
Mwah, verneuk wel een beetje mijn leven, en dat is qua mijn perspectief toch wel redelijk ''alles''quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:06 schreef minthy het volgende:
[..]
Zeer herkenbaar, want ik verneuk op het moment ook alles wat op m'n pad komt![]()
En toch maak je een denkfout, want je verneukt niet alles. Je maakt fouten net als ieder ander mens, dat is allemaal op te lossen. Je denkpatronen kan je ook veranderen, maar daarbij heb je goede ondersteuning van een psycholoog nodig.
kan nog erger, ik had die spierpijn ook in mijn buik, darmspieren weet je welquote:Op dinsdag 11 juni 2013 00:41 schreef minthy het volgende:
[..]
Spierpijn, breek me de bek niet open... De laatste dagen weer extreem veel last van. Nooit geweten dat je letterlijk last kon hebben van spanning
Ik kan alleen maar vanuit mezelf praten. Ik probeer het anders te zien. Ergens verneuk ik misschien alles, maar als ik dit niet doe en erin blijf hangen wordt het alleen maar erger. Deze periode moet je door om straks met een schone lei opnieuw te kunnen beginnen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:12 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Mwah, verneuk wel een beetje mijn leven, en dat is qua mijn perspectief toch wel redelijk ''alles''
Maar true... Objectief gezien niet.
Alleen dit is wel een duidelijk voorbeeld van steeds hetzelfde verneuken, met een gevoel van machteloosheid omdat je er geen grip op hebt.
Al een fikse tijd last van prikkelbare darmen, migraine en een gevaarlijk hoge bloeddruk waarvoor ik medicatie inneem, ik weet het. Alleen van die spierpijn wist ik het nietquote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:13 schreef 123dudeguys het volgende:
[..]
kan nog erger, ik had die spierpijn ook in mijn buik, darmspieren weet je weldus maag/darmklachten voor een tijdje, slechte stoelgang, waardoor maagzuur omhoog kwam e.d. mensen die maag/darmklachten hebben weten hoe moeilijk het is voor de huisarts om dit voor je oplossen, heb een tijdje verkeerde medicatie gehad maarja is nu gelukkig weg. De stress kan echt invloed hebben op heel je lichaam!
Dus lekker blijven verneuken...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:16 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik kan alleen maar vanuit mezelf praten. Ik probeer het anders te zien. Ergens verneuk ik misschien alles, maar als ik dit niet doe en erin blijf hangen wordt het alleen maar erger. Deze periode moet je door om straks met een schone lei opnieuw te kunnen beginnen.
En dat waren de meest vage zinnen ever!
Ik bedoelde misschien meer dat je het niet verneukt, maar deze periode nodig hebt.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dus lekker blijven verneuken...
Tjah neeIs ook weer niet alles.
Even hardnekkiger analyseren ga ik... Misschien helpt het
Lijkt voort te komen uit teveel verlangen en dat ik dus zo een groot ego heb dat als ik het niet krijg dat ik mij gekrenkt voel.
Heb ook gewoon een grote behoefte om gewaardeerd te worden blijkbaar... Maarja zal allemaal wel bij depressie horen.
Het wil gewoon even niet..quote:
Mij werd het tegenovergestelde ook verteld. Met name dat ik absoluut geen validatie meer zocht en een enorme schijt aan mentaliteit had ontwikkeld en dus gewoon maar met jan en alleman ging afspreken in het buitenland en totaal geen schroom kende gaf aldus de professional tekenen van depressie aan omdat je nergens meer voldoening uit haalde.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dus lekker blijven verneuken...
Tjah neeIs ook weer niet alles.
Even hardnekkiger analyseren ga ik... Misschien helpt het
Lijkt voort te komen uit teveel verlangen en dat ik dus zo een groot ego heb dat als ik het niet krijg dat ik mij gekrenkt voel.
Heb ook gewoon een grote behoefte om gewaardeerd te worden blijkbaar... Maarja zal allemaal wel bij depressie horen.
Het zou best kunnen dat je het type wat meer aantrekt of aantrekkelijk vindt, het zijn vaak de wat meer spannende/avontuurlijke meiden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 02:02 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het wil gewoon even niet..
Ik trek volgens een vriend alleen maar damsels in distress aan. Had hij wel een scherp punt, zo ben ik immers ook voor mijn ex gevallen.
Ik blijf er gewoon enorm veel moeite mee hebben dat iemand je op het ene moment de wereld kan beloven en het andere moment voor de duivel kan uitschelden. Ik was SO foolish. Ik ben er zo dik vet ingetrapt en je voelt je daar zo'n enorme sukkel onder. Het feit dat ze nu ergens anders in bed ligt met iemand anders en gewoon verder gaat met waar ze mee bezig was. Echt, het is zo'n zieke(!) gedachte dat deze persoon op deze aarde aan het rondlopen is. En dat nieuwe mensen haar gaan tegenkomen, misschien zelfs FOKkers of nieuwe vrienden van mij en die zullen zo'n onschuldig lief meisje zien.. maar ondertussen.
![]()
Al mijn vorige relaties heb ik gemakkelijk achter me kunnen laten, geen overdreven gedoe, uiteraard even lastig maar het ging snel wel weer. Dit, dit was volledig anders.
Other than that heb ik vandaag veel te vaak voor het toilet gehangen en bizar slecht geslapen afgelopen nacht en is het nu 2 uur en ben ik niet moe.
Yes! Volgende week vrijdag. Ik heb echt een baas van een psycholoog waar het best chill mee werken is. Kan hem altijd bellen, kan altijd op bizar korte termijn terecht voor de noodgevallen. Maw, mocht het spoed zijn kan ik terecht. Heb niet het idee dat het typische dokter-patient gesprekken zijn maar meer leraar-student. Gewoon lekker blunt alles op tafel gooien wat je van elkaar vindtquote:Op dinsdag 11 juni 2013 02:19 schreef minthy het volgende:
[..]
Het zou best kunnen dat je het type wat meer aantrekt of aantrekkelijk vindt, het zijn vaak de wat meer spannende/avontuurlijke meiden.
Dit heeft je volledig getraumatiseerd en lamgeslagen, je vlucht de halve wereld over om van je gedachten af te komen.
Heb je op korte termijn een afspraak gepland staan bij je psycholoog?
En je bent niet dom, je was verliefd en bent vervolgens in de tang van een persoonlijkheidsstoornis terechtgekomen
Dat klinkt als een fijne en goed opgebouwde vertrouwensrelatie waar je veel aan kan hebben!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 02:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Yes! Volgende week vrijdag. Ik heb echt een baas van een psycholoog waar het best chill mee werken is. Kan hem altijd bellen, kan altijd op bizar korte termijn terecht voor de noodgevallen. Maw, mocht het spoed zijn kan ik terecht. Heb niet het idee dat het typische dokter-patient gesprekken zijn maar meer leraar-student. Gewoon lekker blunt alles op tafel gooien wat je van elkaar vindt. Elkaar een beetje de waarheid vertellen schiet je tenminste mee op. Dat 'awww..' helpt niet zo veel. En hij verteld bijv. ook prachtige verhalen over zijn ex-vrouw
. Voor de rest heb ik besloten dat 1 keer in de 2 week wel goed paste dus volgende week vrijdag heb ik er weer 1
. Komende Woensdag ga ik weer vluchten .. en zorg ik er voor dat ik vrijdag er op weer terug ben. Woensdag begin ik mijn trip in Szaflary in Polen.
En ja, ik heb nog nooit een dame gedate die geen enkel probleem heeft gehad in haar jeugd.Mijn huidige ex heeft me toch een waslijst aan verschrikkelijke dingen die er met haar zijn gebeurt in haar jeugd. Pfft.
Personality disordersEcht je leest er over en je denkt:
[ afbeelding ]
Dat is ook wat mijn psycholoog zegt. Vette pech. Vette dikke pech. Naja, weer niet kunnen slapen, viel pas rond 4en in slaap, om 8 uur shockte ik wakker in de vrees dat ik plots ergens te laat wakker voor was, ik kijk om me heen, hart ging als een gek te keer, was er niks aan de hand natuurlijk. Kut droomquote:Op dinsdag 11 juni 2013 02:52 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik denk dat je gewoon vette pech hebt gehad
Mogelijk heb ik ook een persoonlijkheidsstoornis, maar dan een ontwijkende vorm. Daar ben ik eigenlijk wel benieuwd naar, wat zit er onder m'n angsten?
Ik heb nooit echt problemen ervaart in m'n jeugdquote:Op dinsdag 11 juni 2013 02:40 schreef sitting_elfling het volgende:
En ja, ik heb nog nooit een dame gedate die geen enkel probleem heeft gehad in haar jeugd.![]()
Het intresseert me niet. Alle mensen weten het al zo'n beetje. Dus ja whatever.quote:Op maandag 10 juni 2013 22:53 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als dat jouw echte naam is zou ik dat toch niet op internet zetten eigenlijk
Hier ook een kutnacht gehad, maar wél zonder medicatie geslapen!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 08:21 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat is ook wat mijn psycholoog zegt. Vette pech. Vette dikke pech. Naja, weer niet kunnen slapen, viel pas rond 4en in slaap, om 8 uur shockte ik wakker in de vrees dat ik plots ergens te laat wakker voor was, ik kijk om me heen, hart ging als een gek te keer, was er niks aan de hand natuurlijk. Kut droom.
Het feit dat je het zegt of je maybe een stoornis hebt plus het gegeven dat je er kennis over hebt geeft mij te kennen dat je je misschien al zelf schrap zet voor een eventueel plakaat wat je kunt krijgen
Hier ook een kutnacht gehad.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 12:01 schreef minthy het volgende:
[..]
Hier ook een kutnacht gehad, maar wél zonder medicatie geslapen!![]()
Schrap zetten niet, maar het is lastiger om vanaf te komen dan bijv een angststoornis
Ik sluit mezelf bijna altijd op. Ik vind dat niet erg zolang ik er maar uit kan gaan wanneer ik dat wil.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:36 schreef minthy het volgende:
Ik heb er moeite mee om de deur uit te gaan, eigenlijk kom ik alleen nog maar bij familie. Net 3 dagen mezelf opgesloten, voor vandaag had ik in m'n hoofd om mezelf de deur uit te schoppen en in ieder geval even naar de winkel te gaan. Vraag ik net aan m'n ma of ze mee wil, vraagt zij waarom ik niet alleen kan gaan.
Ik kan het beter niet meer uitleggen ook... Word in m'n gezicht uitgelachen en ik ben een aansteller. Tja, zo voel ik mezelf ook al, hoeft niet nog harder benadrukt te worden![]()
Gevolg; jankbui, paniek en nog meer het gevoel niet begrepen te worden. Kan verdomme beter m'n nest weer inkruipen![]()
/gezeik
Normaal gesproken ben ik een sociaal mens en dat ziet iedereen. De rotkanten van mezelf heb ik jarenlang zo verborgen mogelijk gehouden. Ze weet er wel van maar begrijpt het gewoon niet, kan ik haar ook niet eens kwalijk nemen, maar het voelt gewoon kut.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:42 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik sluit mezelf bijna altijd op. Ik vind dat niet erg zolang ik er maar uit kan gaan wanneer ik dat wil.
Waarom vraagt ze dat eigenlijk? Is ze niet op de hoogte van je situatie?
Altijd onder het mom van "het gaat goed" natuurlijk.. maar eenmaal thuis gaat het weer fucked up?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:49 schreef minthy het volgende:
Normaal gesproken ben ik een sociaal mens en dat ziet iedereen. De rotkanten van mezelf heb ik jarenlang zo verborgen mogelijk gehouden. Ze weet er wel van maar begrijpt het gewoon niet, kan ik haar ook niet eens kwalijk nemen, maar het voelt gewoon kut.
Daarbij is ze van het "doe maar normaal-type" en vindt ze het onzin dat ik thuiszit op het moment.
Eerst even maar eenquote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:49 schreef minthy het volgende:
[..]
Normaal gesproken ben ik een sociaal mens en dat ziet iedereen. De rotkanten van mezelf heb ik jarenlang zo verborgen mogelijk gehouden. Ze weet er wel van maar begrijpt het gewoon niet, kan ik haar ook niet eens kwalijk nemen, maar het voelt gewoon kut.
Daarbij is ze van het "doe maar normaal-type" en vindt ze het onzin dat ik thuiszit op het moment.
Ik herken hier zo veel in dat het gewoon griezelig is.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:36 schreef minthy het volgende:
Ik heb er moeite mee om de deur uit te gaan, eigenlijk kom ik alleen nog maar bij familie. Net 3 dagen mezelf opgesloten, voor vandaag had ik in m'n hoofd om mezelf de deur uit te schoppen en in ieder geval even naar de winkel te gaan. Vraag ik net aan m'n ma of ze mee wil, vraagt zij waarom ik niet alleen kan gaan.
Ik kan het beter niet meer uitleggen ook... Word in m'n gezicht uitgelachen en ik ben een aansteller. Tja, zo voel ik mezelf ook al, hoeft niet nog harder benadrukt te worden![]()
Gevolg; jankbui, paniek en nog meer het gevoel niet begrepen te worden. Kan verdomme beter m'n nest weer inkruipen![]()
/gezeik
Maar heb jij niet een beetje je eigen plek gemaakt? Maw, zo fijn dat het net niet kut genoeg is om weg te gaan? En dus dingen te doen? Ik herken het wel hoor.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:42 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik sluit mezelf bijna altijd op. Ik vind dat niet erg zolang ik er maar uit kan gaan wanneer ik dat wil.
Waarom vraagt ze dat eigenlijk? Is ze niet op de hoogte van je situatie?
Eigen plekkiequote:
Nicequote:
Het is omgekeerd. Het is meer dat alle andere dingen te kut voor me zijn om te doen. Ik durf heel weinig en al helemaal als het iets met mensen is. Dat is een symptoom van de stoornis waar ik gediagnosticeerd voor wil worden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 15:25 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Maar heb jij niet een beetje je eigen plek gemaakt? Maw, zo fijn dat het net niet kut genoeg is om weg te gaan? En dus dingen te doen? Ik herken het wel hoor.
Voor de rest echt weer een gruwelijke kut dag. Geen zin in niks en alles en ook niet in mijn trip die morgen begint. Blergh.
Ik woon nog thuis, omdat ik jarenlang niet heb gedurfd om op kamers te gaan wonen, omdat ik dacht dat ik getreiterd zou worden door anderen. Mijn ouders waren op school de enigen die eigenlijk het meest normaal tegen me deden, maar niet 100% normaal.quote:
Geen idee hoe lang ik weg ga blijven. Volgende week vrijdag heb ik weer sessie bij de therapeut moet dus dan weer in het land zijn.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 15:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nice
Je trip vanaf morgen wordt vast erg goed/leuk
Hoe lang blijf je weg? En gewoon beetje backpacken of hoe moet ik t zien?
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:14 schreef sitting_elfling het volgende:
Geen idee hoe lang ik weg ga blijven. Volgende week vrijdag heb ik weer sessie bij de therapeut moet dus dan weer in het land zijn.
Heb tot dusverre 1 slaapplek voor een nacht in Szaflary en ik wil een spa daar bezoeken. Ik heb ook alleen nog maar een enkeltje geboekt en nog geen enkel hotel of wat dan ook. Dus ja, wat zal ik eens doen? Beetje de hort op. Neem een tablet, laptop en wat onderbroeken mee. Het is nog net geen supermarkt tas
.
En toch heb ik het idee dat jij misschien ook wel eens gaat 'knappen' en gekke dingen gaat doen! Ik herken wat je zegt, wil me dan afsluiten en zeker sociaal afsluiten tot ik me zo ontzettend kut voel dat ik 24h later in een ander land bij anderen zit.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:11 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Het is omgekeerd. Het is meer dat alle andere dingen te kut voor me zijn om te doen. Ik durf heel weinig en al helemaal als het iets met mensen is. Dat is een symptoom van de stoornis waar ik gediagnosticeerd voor wil worden.
Dat laatste is bij mij ook het geval, alleen moet "in een ander land" vervangen worden door "tegen mijn ouders tekeer gaan als een beest, bij een studentenvereniging gaan en professionele hulp zoeken". Dat zijn voor mij de grote dingen die ik ga doen als ik "knap".quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
En toch heb ik het idee dat jij misschien ook wel eens gaat 'knappen' en gekke dingen gaat doen! Ik herken wat je zegt, wil me dan afsluiten en zeker sociaal afsluiten tot ik me zo ontzettend kut voel dat ik 24h later in een ander land bij anderen zit.
Ik vind die laatste een rare zin. Je hebt zelf beetje uitgezocht wat het zou kunnen zijn? of zijn dit reeds vermoedens van dokters/psychs?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:11 schreef Comp_Lex het volgende:
Het is omgekeerd. Het is meer dat alle andere dingen te kut voor me zijn om te doen. Ik durf heel weinig en al helemaal als het iets met mensen is. Dat is een symptoom van de stoornis waar ik gediagnosticeerd voor wil worden.
Dergelijke angst houd je wel enorm tegen in alles wat je eigenlijk zou willen doen.quote:Ik woon nog thuis, omdat ik jarenlang niet heb gedurfd om op kamers te gaan wonen, omdat ik dacht dat ik getreiterd zou worden door anderen. Mijn ouders waren op school de enigen die eigenlijk het meest normaal tegen me deden, maar niet 100% normaal.
De angst dat ik getreiterd zou worden heeft me jarenlang in zijn greep gehouden en me diep ongelukkig gemaakt. Ik wilde eigenlijk hulp zoeken, maar ik was bang dat mijn ouders daar kwaad over zouden worden dus ik had dat niet gedaan. Mijn ouders hebben vroeger bepaalde dingen gedaan waardoor ik me niet comfortabel voel om persoonlijke problemen met ze te bespreken.
Nu heb ik een groep mensen gevonden die me wel fatsoenlijk behandelen en nu krijg ik ook professionele hulp.
Het heeft niks met durf te maken, meer met doen. Ik durf het niet echt, maar mijn mate van depressie/ptss geeft mij zo'n enorme "I don't give a shit attitude" dat je er echt enorm open op in gaat en je echt wel ziet waar je de dag er na gaat pitten. Beetje uitgaan met vreemden, in rare situaties komen, "veel, wtf ben ik nu weer aan het doen" scenario's. Het is een beetje wegrennen voor je emoties. Er gebeurt zo veel, in zo'n korte tijd dat je eigen emoties je niet kunnen halen.quote:
Nouja ik ben veels te bang dat ik dood ga ofzo, of weet ik veel waar terecht kom. Natuurlijk als alles fucked up is hier in NL, dat die angst misschien er niet is bij de gedachte om in een vreemd land te zitten.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:18 schreef sitting_elfling het volgende:
Het heeft niks met durf te maken, meer met doen. Ik durf het niet echt, maar mijn mate van depressie/ptss geeft mij zo'n enorme "I don't give a shit attitude" dat je er echt enorm open op in gaat en je echt wel ziet waar je de dag er na gaat pitten. Beetje uitgaan met vreemden, in rare situaties komen, "veel, wtf ben ik nu weer aan het doen" scenario's. Het is een beetje wegrennen voor je emoties. Er gebeurt zo veel, in zo'n korte tijd dat je eigen emoties je niet kunnen halen.
Het is dan vaak de dag nadat ik weer thuis ben dat het weer bende is![]()
De manier waar op je je de laatste weken hebt ontwikkeld geeft mij het vermoeden dat dat moment gaat komen beste comp_lex!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:17 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Dat laatste is bij mij ook het geval, alleen moet "in een ander land" vervangen worden door "tegen mijn ouders tekeer gaan als een beest, bij een studentenvereniging gaan en professionele hulp zoeken". Dat zijn voor mij de grote dingen die ik ga doen als ik "knap".
Ik ben dan alleen niet bang om dood te gaan want ik heb niet het idee dat ik ergens voor leef. Hebben we direct 1 van mijn probleem punten! En nee, werk op het moment niet. Dat komt vanzelf wel weer. Heeft nu zeker geen noodzaak.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:21 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja ik ben veels te bang dat ik dood ga ofzo, of weet ik veel waar terecht kom. Natuurlijk als alles fucked up is hier in NL, dat die angst misschien er niet is bij de gedachte om in een vreemd land te zitten.
Maar je werkt niet dan neem ik aan?
Mag ik vragen of je wel eens aan zelfmoord hebt gedacht / gedaan hebt?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:25 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik ben dan alleen niet bang om dood te gaan want ik heb niet het idee dat ik ergens voor leef. Hebben we direct 1 van mijn probleem punten! En nee, werk op het moment niet. Dat komt vanzelf wel weer. Heeft nu zeker geen noodzaak.
Ik wil gediagnosticeerd worden voor minimaal één Cluster C stoornis en misschien nog wat andere dingen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik vind die laatste een rare zin. Je hebt zelf beetje uitgezocht wat het zou kunnen zijn? of zijn dit reeds vermoedens van dokters/psychs?
Maar waarom wil je dat? Wat is je doel? Medicijnen krijgen ervoor.. wat alleen kan als je een diagnose hebt?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 16:27 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik wil gediagnosticeerd worden voor minimaal één Cluster C stoornis en misschien nog wat andere dingen.
http://www.trimbos.nl/ond(...)stoornissen#clusterc
Ja, klopt. Ik heb ook lange periodes nergens last van gehad, soms jaren, dat zal het voor anderen ook wel verwarrend makenquote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:51 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Altijd onder het mom van "het gaat goed" natuurlijk.. maar eenmaal thuis gaat het weer fucked up?
Het is ook vaak moeilijk te begrijpen, maar wel jammer dat ze je er niet in probeert te steunen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |