http://m.nrc.nl/nieuws/20(...)e-bijstelling-nodig/quote:Raadsleden laken geschetste beeld van Schilderswijk - 'bijstelling nodig'
door Niels Posthumus
18 MEI 20:57
BINNENLAND
Verschillende Haagse gemeenteraadsleden herkennen het beeld dat in een deel van de Haagse Schilderswijk orthodoxe moslims hun leefregels zouden opleggen aan andere buurtbewoners niet. De fractievoorzitters van het CDA en D66 bezochten de wijk vandaag na berichtgeving over de wijk in Trouw.
Fractievoorzitter van de lokale tak van het CDA Gert-Jan Bakker meldt via Twitter dat het beeld dat in het dagblad wordt geschetst "behoorlijke bijstelling" behoeft.
Gert-Jan Bakker:
Na bezoek aan Schilderswijk behoeft beeld over shariawijk behoorlijke bijstelling. Geen enkele reden voor spoeddebat in de raad.
3 uur geleden
Fractievoorzitter van D66 in Den Haag Rachid Guernaoui laat zich in soortgelijke bewoordingen uit.
RachidG:
Goed gesprek met politie Heemstraat. Criminaliteit wordt hard aangepakt. Beeld in Trouw over 'driehoek' wordt niet door politie herkend.
3 uur geleden
'GEEN ENKELE REDEN VOOR SPOEDDEBAT IN GEMEENTERAAD
Trouw meldde op basis van eigen onderzoek dat in een deel van de Haagse wijk het dragen van korte rokjes en roken op straat niet meer zouden worden geaccepteerd. Verschillende Kamerleden lieten weten verontwaardigd te zijn. PvdA-Kamerlid Keklik Yucel sprak van een "zorgelijke ontwikkeling", SP-Kamerlid Ronald van Raak stelde dat de PvdA jarenlang de aanpak van moslimextremisme geblokkeerd heeft.
De Haagse CDA-fractievoorzitter bracht vandaag na het bericht een bezoek aan de Schilderswijk. Naar aanleiding daarvan laat hij weten geen enkele reden te zien voor een spoeddebat in de gemeenteraad.
Ook zijn D66-collega Rachid Guernaoui ging de wijk in. Hij sprak met verschillende bewoners en bezocht twee dameskapsalons, geeft hij aan. De beelden uit Trouw werden daar niet gedeeld, aldus het raadslid. Uit een gesprek met de politie bleek daarnaast dat ook agenten het geschetste beeld niet herkennen, aldus Guernaoui.
Nee man, Rachid had speciaal voor deze gelegenheid zijn spannendste jurkje uitgekozenquote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:38 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Lol. Ik heb zo een vermoeden dat Rachid een andere behandeling krijgt dan autochtone Nederlanders in die wijk.
Doorgaans hebben radicale moslims het niet zo op hun - in hun ogen - afvallige broeders; en daar zal een D'66-er ongetwijfeld toe gerekend worden.quote:
Natuurlijk spelen die niet onder één hoedje. Dat is voor de conspiracy gekkies.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
Doorgaans hebben radicale moslims het niet zo op hun - in hun ogen - afvallige broeders; en daar zal een D'66-er ongetwijfeld toe gerekend worden.
Maar ik begrijp het cynisme... "Rachid! Die gasten spelen onder één hoedje, dus! Nederland word wakk..." etcetera etcetera etcetera
Heb je allemaal gelijk in. Zo'n gepland en vooraf besproken bezoekje van 2 politici die vanwege al het politiecontact waarschijnlijk niet eens met de doorsnee bewoner kan praten, geeft uiteraard ook geenquote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:41 schreef paddy het volgende:
Wat mij betreft moet ik eerst met een jurk met spagettibandjes en een rok boven de knie daar lopen. In staphorst ook al eens gedaan en helemaal GEEN commentaar op gehad toen ik al die dramaverhalen hoorde over de biblebelt die allemaal wel heel erg mee vielen. Zag de oud gereformeerden daar ook gewoon een rok en hemdje dragen met 30 graden
Alhoewel ik nu beter de jongere generatie voor dit karretje kan spannen ahum
En aanspreken op fouten? Vertel mij eens wat er fout is aan spagettibandjes met 30 graden. Eerst maar eens zelf onderzoeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
Er zijn talloze politici van Marokkaanse komaf die uitstekend de excessen kunnen benoemen. De sociale druk is wat dat betreft nihil, gezien het feit dat de cohesie in die gemeenschap ver te zoeken is. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hoewel Marokkanen oververtegenwoordigd zijn de criminaliteit, ze ten opzichte van andere allochtone groeperingen in Nederland ook (op hoog niveau) oververtegenwoordigd zijn in de politiek, de kunst/literatuur, culturele activiteiten etc.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:53 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Natuurlijk spelen die niet onder één hoedje. Dat is voor de conspiracy gekkies.
Ik heb gewoon een vermoeden dat fanatieke Moslims beter op geloofsgenoten / andere Noord Afrikanen reageren (de 2e is sowieso van toepassing).
Verder lijkt het mij voor een Rachid lastiger iets te schrijven over excessen van immigranten ivm sociale druk. En nu staan Noord Afrikaanse gemeenschappen sowieso al bekend om sociale druk.
Dan is het toch raar dat 'ie in de D66 zit.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:53 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Natuurlijk spelen die niet onder één hoedje. Dat is voor de conspiracy gekkies.
Ik heb gewoon een vermoeden dat fanatieke Moslims beter op geloofsgenoten / andere Noord Afrikanen reageren (de 2e is sowieso van toepassing).
Verder lijkt het mij voor een Rachid lastiger iets te schrijven over excessen van immigranten ivm sociale druk. En nu staan Noord Afrikaanse gemeenschappen sowieso al bekend om sociale druk.
Well, dat is niet mijn mening, maar indien jij gelijk het zou dat mooi zijnquote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:13 schreef Mutant01 het volgende:
Er zijn talloze politici van Marokkaanse komaf die uitstekend de excessen kunnen benoemen. De sociale druk is wat dat betreft nihil, gezien het feit dat de cohesie in die gemeenschap ver te zoeken is. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hoewel Marokkanen oververtegenwoordigd zijn de criminaliteit, ze ten opzichte van andere allochtone groeperingen in Nederland ook (op hoog niveau) oververtegenwoordigd zijn in de politiek, de kunst/literatuur, culturele activiteiten etc.
Want?quote:
Extremisme gaat in dit geval langs ideologische grenzen, niet langs etnische grenzen. Dus dat boeit sowieso al geen reet. Zoals iemand anders al aanhaalde, in de ogen van Salafisten is vrijwel iedereen (behalve zijzelf) een afvallige.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:26 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Well, dat is niet mijn mening, maar indien jij gelijk het zou dat mooi zijn. Als de sociale druk overwonnen kan worden is het als Marokkaan mss makkelijker bepaalde dingen te benoemen omdat dan de racisme kaart niet getrokken kan worden. Hoewel afkomst geen immuniteit tegen extremisten geeft gezien Hirshi Ali's situatie.
Nee, en dat is altijd het achterlijke (sorry dat ik het woord gebruik, maar dat vind ik gewoon) hieraan. Men komt met een onderbuikgevoel op de proppen en suggereert eigenlijk dat iemand die het goed doet 'er met subsidie of positieve discriminatie' is gekomen. Eigenlijk kan een allochtoon het dus NOOIT goed doen. Komt ie niet aan de bak, dan is het zijn eigen schuld. Komt hij aan de bak en hogerop, dan is het niet zijn eigen inzet .. neen dan is het positieve discriminatie.quote:Mbt vertegenwoordiging in politiek denk ik eigenlijk dat Marokkanen een voordeel hebben mbt positieve discriminatie. Bijv Tofik Dibi als jongste 2e kamerlid ooit, ik denk dat dat geen toeval was maar een typisch GL statement. Kijk ons eens multicultureel zijn. Maargoed, dat kan ik uiteraard niet bewijzen.
Het is voor Marokkanen in elk geval al makkelijker om problemen in de eigen gemeenschap te benoemen dan bij bijvoorbeeld Turken. Daar heb je al veel eerder loyaliteitsproblemen en die zijn tegelijkertijd ook nog eens veel ingrijpender.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:26 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Well, dat is niet mijn mening, maar indien jij gelijk het zou dat mooi zijn. Als de sociale druk overwonnen kan worden is het als Marokkaan mss makkelijker bepaalde dingen te benoemen omdat dan de racisme kaart niet getrokken kan worden. Hoewel afkomst geen immuniteit tegen extremisten geeft gezien Hirshi Ali's situatie.
Mbt vertegenwoordiging in politiek denk ik eigenlijk dat Marokkanen een voordeel hebben mbt positieve discriminatie. Bijv Tofik Dibi als jongste 2e kamerlid ooit, ik denk dat dat geen toeval was maar een typisch GL statement. Kijk ons eens multicultureel zijn. Maargoed, dat kan ik uiteraard niet bewijzen.
Dat verandert er niets aan. Salafisten hebben een grotere hekel aan Joden dan andere ongelovigen. En volgens mij worden "mensen van het boek" ook iets minder gehaat dan de rest. Lijkt mij voor de hand liggend dat Salafisten minder een hekel hebben aan de gemiddelde Rachid, dan aan de gemiddelde Kees. Net zoals de gemiddelde Rachid waarschijnlijk een stuk safer door de Banlieus van Parijs kan lopen dan ik dat kan.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:29 schreef Mutant01 het volgende:
Extremisme gaat in dit geval langs ideologische grenzen, niet langs etnische grenzen. Dus dat boeit sowieso al geen reet. Zoals iemand anders al aanhaalde, in de ogen van Salafisten is vrijwel iedereen (behalve zijzelf) een afvallige.
Wat een onzin. Natuurlijk kan hij het wel goed doen want om in de 2e kamer van GL te komen moet je heus wel kwaliteiten hebben. Ik suggereer alleen dat zijn afkomst dat "beetje extra" was dat hem zo jong kwalificeerde. Jij bent echt ontzettend naief als jij denkt dat politiek alleen maar om kwaliteiten gaat.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:29 schreef Mutant01 het volgende:
Nee, en dat is altijd het achterlijke (sorry dat ik het woord gebruik, maar dat vind ik gewoon) hieraan. Men komt met een onderbuikgevoel op de proppen en suggereert eigenlijk dat iemand die het goed doet 'er met subsidie of positieve discriminatie' is gekomen. Eigenlijk kan een allochtoon het dus NOOIT goed doen. Komt ie niet aan de bak, dan is het zijn eigen schuld. Komt hij aan de bak en hogerop, dan is het niet zijn eigen inzet .. neen dan is het positieve discriminatie.
Een beetje salafist gaat natuurlijk niet met een afvallige en al helemaal niet met een D66'er heulen. Als er één partij is waar gelovigen geen hoge pet van op hebben - bij christenen is dat net zo - is het de D66 wel.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:27 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Want?
Als je zijn geloof (als hij al Moslim is) bedoelt, moet ik je teleurstellen: ik geloof best in seculiere Moslims. Ken er genoeg.
Joden zijn mensen van het boekquote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:34 schreef Pharmacist het volgende:
Dat verandert er niets aan. Salafisten hebben een grotere hekel aan Joden dan andere ongelovigen. En volgens mij worden "mensen van het boek" ook iets minder gehaat dan de rest.
Dat tweede heeft weinig te maken met het eerste. Salafisten hebben een nog grotere hekel aan straatschoffies dan Wilders.quote:Lijkt mij voor de hand liggend dat Salafisten minder een hekel hebben aan de gemiddelde Rachid, dan aan de gemiddelde Kees. Net zoals de gemiddelde Rachid waarschijnlijk een stuk safer door de Banlieus van Parijs kan lopen dan ik dat kan.
En die suggestie is gewoon lomp en nergens op gebaseerd. Ik denk dat je gewoon jaloers bent op allochtonen die het gemaakt hebben. En dan probeer je het voor jezelf goed te praten door het maar op hun afkomst te gooien. Echt triest weer, maar bovenal typisch... zeer typisch.quote:Wat een onzin. Natuurlijk kan hij het wel goed doen want om in de 2e kamer van GL te komen moet je heus wel kwaliteiten hebben. Ik suggereer alleen dat zijn afkomst dat "beetje extra" was dat hem zo jong kwalificeerde. Jij bent echt ontzettend naief als jij denkt dat politiek alleen maar om kwaliteiten gaat.
Dat doet niets af aan mijn opmerking dat ik denk dat mensen uit die wijk positiever op een Rachid reageren dan op een autochtone Nederlander.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:35 schreef Xa1pt het volgende:
Een beetje salafist gaat natuurlijk niet met een afvallige en al helemaal niet met een D66'er heulen. Als er één partij is waar gelovigen geen hoge pet van op hebben - bij christenen is dat net zo - is het de D66 wel.
Doet niets af aan dat ik denk dat die mensen van die wijk positiever op een Rachid reageren dan een autochtone Nederlander.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:37 schreef Mutant01 het volgende:
Joden zijn mensen van het boek. En verder verandert er wel degelijk wat aan, namelijk - deze Rachid is gewoon een afvallige - en die zijn nog erger dan ongelovigen.
[..]
Dat tweede heeft weinig te maken met het eerste. Salafisten hebben een nog grotere hekel aan straatschoffies dan Wilders.
Ik heb allang gezegd dat ik niets heb om dit te bewijzen, maar dat ik dit denk.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:37 schreef Mutant01 het volgende:
En die suggestie is gewoon lomp en nergens op gebaseerd. Ik denk dat je gewoon jaloers bent op allochtonen die het gemaakt hebben. En dan probeer je het voor jezelf goed te praten door het maar op hun afkomst te gooien. Echt triest weer, maar bovenal typisch... zeer typisch.
Nee, niets doet af aan wat jij denkt. Dat heet ook wel 'tunnelvisie'. Verder moet je het allemaal zelf weten, ik zal er geen nacht om minder slapen.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:42 schreef Pharmacist het volgende:
Doet niets af aan dat ik denk dat die mensen van die wijk positiever op een Rachid reageren dan een autochtone Nederlander.
Voor iemand die gepromoveerd hou je er anders een lachwekkend kortzichtige mening op na, die bovendien gebaseerd is op onderbuikgevoelens - en niet de feiten. En vandaar dus ook maar mijn laatste opmerking, dan zie je wat voor effect dat heeft: Ik denk dat je jaloers bent. Waarop ik dat baseer, niets, maar gewoon ik denk het.quote:Ik heb allang gezegd dat ik niets heb om dit te bewijzen, maar dat ik dit denk.
Ik heb geen enkele reden jaloers te zijn, ik ben gepromoveerd, een goed salaris en een mooie vriendin. Ik heb mijn zaken prima voor elkaar.
Ik ook niet hoorquote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:45 schreef Mutant01 het volgende:
Nee, niets doet af aan wat jij denkt. Dat heeft ook wel 'tunnelvisie'. Verder moet je het allemaal zelf weten, ik zal er geen nacht om minder slapen.
Voor iemand die gepromoveerd hou je er anders een lachwekkend kortzichtige mening op na, die bovendien gebaseerd is op onderbuikgevoelens - en niet de feiten.
Oh noo! Jij hebt ook al onderbuik gevoelens!!! Wat slecht van je Mutant01!quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:45 schreef Mutant01 het volgende:
En vandaar dus ook maar mijn laatste opmerking, dan zie je wat voor effect dat heeft: Ik denk dat je jaloers bent. Waarop ik dat baseer, niets, maar gewoon ik denk het.![]()
Het is geen dom woord. Het is per definitie voor mij een dooddoener om te spreken over 'gevoelens' in een debat waar feitelijkheden nou juist zo belangrijk zijn. Het hele integratiedebat wordt namelijk compleet verneukt door de gevoelsdiscussie van de PVV'er. De waarheid is wat er toe doet, niet de suggestieve (politieke) visie, gebaseerd op een onderbuikgevoel.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:49 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik ook niet hoor. Voor mij heeft die hele situatie daar totaal geen persoonlijke consequenties.
Jij noemt het onderbuikgevoelens. Dan is het einde discussie natuurlijk en ben ik een kortzichtige PVVer. Sorry jongen, maar het is vrij menselijk om bepaalde ideen te hebben die niet te staven zijn. Wij zijn immers geen computers. Dat domme woordje "onderbuikgevoelens" verandert daar niets aan.
Verder kan jij mbt Tofik Dibi mijn ongelijk ook niet bewijzen. We zullen het nooit weten. Dat betekent niet dat we er geen idee over hebben.
Dan kom je vast heel ver door altijd alles maar gevoelsdiscussies van PVV'ers te noemen. Dat je niet inziet dat jijzelf degene bent die van alles een politieke gevoelsdiscussie maaktquote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is geen dom woord. Het is per definitie voor mij een dooddoener om te spreken over 'gevoelens' in een debat waar feitelijkheden nou juist zo belangrijk zijn. Het hele integratiedebat wordt namelijk compleet verneukt door de gevoelsdiscussie van de PVV'er. De waarheid is wat er toe doet, niet de suggestieve (politieke) visie, gebaseerd op een onderbuikgevoel.
Als het een gevoelsdiscussie is, dan IS het ook een gevoelsdiscussie. Nogal wiedes dat ik het dan ook zo noem.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dan kom je vast heel ver door altijd alles maar gevoelsdiscussies van PVV'ers te noemen. Dat je niet inziet dat jijzelf degene bent die van alles een politieke gevoelsdiscussie maakt
Wat ben jij een zever zeg.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:52 schreef Mutant01 het volgende:
Het is geen dom woord. Het is per definitie voor mij een dooddoener om te spreken over 'gevoelens' in een debat waar feitelijkheden nou juist zo belangrijk zijn. Het hele integratiedebat wordt namelijk compleet verneukt door de gevoelsdiscussie van de PVV'er. De waarheid is wat er toe doet, niet de suggestieve (politieke) visie, gebaseerd op een onderbuikgevoel.
Probleem is dat jij dat bij alles doet. Volgens jou is 50% op fok een PVV'er, en spreken al die PVV'ers louter met hun onderbuik. Zodra iemand met argumenten komt die jouw niet zinnen, dan komt die dooddoener eruit.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als het een gevoelsdiscussie is, dan IS het ook een gevoelsdiscussie. Nogal wiedes dat ik het dan ook zo noem.
Je nam dat al per definitie niet van mij aan - getuige je reactie. Scroll maar eens naar boven.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:58 schreef Pharmacist het volgende:
Wat ben jij een zever zeg.
Jij hebt eerder ook beweerd dat Marokkanen zo goed zijn in "de politiek, de kunst/literatuur, culturele activiteiten etc." Ik heb helemaal geen zin om al jouw beweringen te staven en om bronnen plus statistieken te vragen.
Wat een onzin, ik verwijt je inderdaad dat je die suggestie maakt op basis van een onderbuikgevoel. Daar is volgens mij niets mis mee - het gaat erom dat jij je dan ook dient te realiseren dat het in een discussie als deze vrij gevaarlijk is om telkens dergelijke suggesties te poneren. Het wordt dan al snel een 'feit' - een stelling an sich.quote:Hell, wat jij doet gaat nog een stap verder. Jij verwijt mij dat ik een bewering maak waarvan ik ZELF toegeef dat ik het niet kan bewijzen. En daar blijf je maar over doorzeveren. Vervolgens kom je met je eigen ad hominem bewering. Zo wordt een discussie al heel snel onplezierig.
Ik heb nog geen enkele inhoudelijke reactie van jou gezien als het gaat om mijn post. Enkel persoonlijke verwijten die nergens op gebaseerd zijn. Probeer het nog eens, mogelijk dat we dan een normale discussie kunnen voeren. Als je daar geen zin in hebt, dan heb je pech, want ik ga niet meer op je reageren.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Probleem is dat jij dat bij alles doet. Volgens jou is 50% op fok een PVV'er, en spreken al die PVV'ers louter met hun onderbuik. Zodra iemand met argumenten komt die jouw niet zinnen, dan komt die dooddoener eruit.
Uiteraard. Mijn punt is dat ik niet ging zeveren dat jij maar met bronnen moest komen (waarvan ik vrij zeker ben dat jij die niet kan leveren) omdat ik de discussie graag vriendschappelijk heb.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:01 schreef Mutant01 het volgende:
Je nam dat al per definitie niet van mij aan - getuige je reactie. Scroll maar eens naar boven.
"gevaarlijk". Over suggestief taalgebruik gesproken. Verder heb jij mijn "onderbuik" allang overtroffen door te suggereren dat ik jaloers ben waar ik laconiek op reageerde in de hoop deze zure discussie te beindigen.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:01 schreef Mutant01 het volgende:
Wat een onzin, ik verwijt je inderdaad dat je die suggestie maakt op basis van een onderbuikgevoel. Daar is volgens mij niets mis mee - het gaat erom dat jij je dan ook dient te realiseren dat het in een discussie als deze vrij gevaarlijk is om telkens dergelijke suggesties te poneren. Het wordt dan al snel een 'feit' - een stelling an sich.
Ik zeverde bij jou dan ook niet over de bronnen, maar over de suggestie zelf.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:05 schreef Pharmacist het volgende:
Uiteraard. Mijn punt is dat ik niet ging zeveren dat jij maar met bronnen moest komen (waarvan ik vrij zeker ben dat jij die niet kan leveren) omdat ik de discussie graag vriendschappelijk heb.
Suggestief taalgebruik is wat anders dan suggestieve conclusies trekken. En het is weer dondersjammer dat je er een gevoelsdiscussie van weet te maken door meteen de behaalde resultaten van bepaalde mensen "in twijfel te trekken". Het feit dat ik stelde dat je jaloers was - was puur om je een spiegel voor te houden - dat gaf ik nota bene zelf toe. Erg jammer dat je daar dan weer overheen leest.quote:"gevaarlijk". Over suggestief taalgebruik gesproken. Verder heb jij mijn "onderbuik" allang overtroffen door te suggereren dat ik jaloers ben waar ik laconiek op reageerde in de hoop deze zure discussie te beindigen.
Ik houd van zuivere discussies, die hoeven niet vriendelijk te zijn - zolang ze maar wel fatsoenlijk zijn. Anders was ik wel naar het libelleforum gegaan.quote:Anyway, ik ben weg. Ik kom voor een vriendelijke discussie. Jij komt op Fok om oorlog te voeren. Is me al vaker aan jou opgevallen.
Ik houd van vriendelijke discussies. Daarom sprak ik eerder bijv voetbalmanager2 aan toen ik vond dat hij te ver ging tov iemand die in "jouw kamp" zit in deze discussie.
Dan ken jij CCYH dus duidelijk niet. Ik ga er niet te diep op in,wegens offtopic gevaar, maar lees maar eens het topic door waar ik die quote uit haalde.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:05 schreef Pharmacist het volgende:
Ik houd van vriendelijke discussies. Daarom sprak ik eerder bijv voetbalmanager2 aan toen ik vond dat hij te ver ging tov iemand die in "jouw kamp" zit in deze discussie.
Vanavond P&W.quote:Karabulut en Guernaoui
Politici in debat over religieuze normen in Haagse Schilderswijk.
Mutants argumenten in dit topic tot dusverre zijn dat moslims het nooit goed kunnen doen.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
Tja.
Het zal wel cultuur-relativerend, probleem wegkijkend, biodikpap slurpend, Groen Links stemmend, geitenwollensokken breiend, beukenootjesthee drinkend, macrobiotische zemelcake etend, allochtonen knuffelend, moslim appeasend, riempjes van de juchtlederen sandalen dichtmakend, Deux Chevaux aksie-eend rijdend, hippie gitaar zingend, bloemen in geweerlopen stoppend, 'nee tegen de bom'-button dragend, onbespoten biologische Max Havelaar andijvie inslaand en landverraderlijk zijn, maar tot op heden vind ik de argumentatie van Mutant íets beter onderbouwd dan die van de alhier aanwezige 'islamcritici'.
Ah, welke socialist mag vanavond gezellig aanschuiven? Of in de andere gevallen: wie gaan ze hier tot op de grond afbrandenquote:
Wat ik al zei, totaal geen discussie.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:22 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ah, welke socialist mag vanavond gezellig aanschuiven? Of in de andere gevallen: wie gaan ze hier tot op de grond afbranden?
Lijkt wel wat op dit topic. Zodra je iets noemt dat hun niet zint, dan ben je een PVV'er met louter onderbuikgevoelens.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:23 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Wat ik al zei, totaal geen discussie.
Inderdaad, valt mij ook tegen. Ik vind het jammer dat ze ook bij P&W geen salafist uitnodigen en een rechtse politicus.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Lijkt wel wat op dit topic. Zodra je iets noemt dat hun niet zint, dan ben je een PVV'er met louter onderbuikgevoelens.
Als ze eens wisten waar ik werkelijk op stem...
Ze zoeken het altijd in dezelfde hoek. Dus er zal weer een heleboel bla bla dialoog bla bla uitkomen.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:22 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ah, welke socialist mag vanavond gezellig aanschuiven? Of in de andere gevallen: wie gaan ze hier tot op de grond afbranden?
En morgen is alles weer zoals het was. We weten alleen dat we de Schilderswijk geen shariawijk mogen noemen omdat dat kwetsend ietsquote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:28 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ze zoeken het altijd in dezelfde hoek. Dus er zal weer een heleboel bla bla dialoog bla bla uitkomen.
zo vermoeiend die PVV-slachtofferrol...quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:28 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ze zoeken het altijd in dezelfde hoek. Dus er zal weer een heleboel bla bla dialoog bla bla uitkomen.
En afbranden? Dat zal Geert Wilders wel worden. Oh wacht, dat kan niet want Asscher heeft ook door de wijk gelopen.
Je mag het gewoon Shariawijk noemen hoor. Of Saoedie-Arabie. Niemand die er wakker van ligt. Alleen of je serieus wordt genomen is een tweede.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:29 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
En morgen is alles weer zoals het was. We weten alleen dat we de Schilderswijk geen shariawijk mogen noemen omdat dat kwetsend iets
Hoeveel PVV' ers zijn er volgens jouw op fok?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
zo vermoeiend die PVV-slachtofferrol...
Mijn reactie is op Lavender en dat eeuwige gehuil op de kennelijk 'onrechtvaardige' behandeling van Wilders.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hoeveel PVV' ers zijn er volgens jouw op fok?
50%? 60?
Zo kansloos, iedereen wiens mening je niet aanstaat PVV'er noemen en zijn mening een onderbuikgevoel. En dan nog denken dat die aannames van jou geen onderbuikgevoelens zijn
Ik doe dat ook niet, maar bij P&W zal het vast alleen daarover gaan omdat ze er direct uit zijn dat het onderzoek van Trouw complete onzin is.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:33 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je mag het gewoon Shariawijk noemen hoor. Of Saoedie-Arabie. Niemand die er wakker van ligt. Alleen of je serieus wordt genomen is een tweede.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
Vast.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ik doe dat ook niet, maar bij P&W zal het vast alleen daarover gaan omdat ze er direct uit zijn dat het onderzoek van Trouw complete onzin is.
Ja. Steek die maar in je zak.quote:En ik wordt hier op NWS heel wat serieuzer gevonden dan jij. Vraag je maar eens af waarom dat is.
Prima, maar kom dan met een beter argument dan Lavender een PVV-slachtofferrol aan te meten.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Mijn reactie is op Lavender en dat eeuwige gehuil op de kennelijk 'onrechtvaardige' behandeling van Wilders.
Overigens, in dit topic zou het me niet verbazen als minsten 50 tot 60% PVV adept is.
Dat lijkt me nogal voor de hand liggend. Er wordt door Lavender gedaan alsof Wilders totaal geen invloed heeft op de dagelijkse gang van zaken, want hij zou monddood gemaakt worden door 'de gevestigde orde'. Kijk alleen eens op dit forum - of eender ander forum - en zie hoeveel invloed Wilders heeft en hoe zeer diens gedachtegoed in de spotlight staat.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Prima, maar kom dan met een beter argument dan Lavender een PVV-slachtofferrol aan te meten.
Best wel racistisch, die Wilders.quote:PVV-leider Wilders bezoekt de buurt vandaag om er de „autochtonen een hart onder de riem te steken.”
Wilders wil toch helemaal niet aanschuiven bij debatten op linkse omroepen? Dus ik begrijp de heisa sowieso niet. Wat dat betreft heeft hij zichzelf monddood gemaakt.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat lijkt me nogal voor de hand liggend. Er wordt door Lavender gedaan alsof Wilders totaal geen invloed heeft op de dagelijkse gang van zaken, want hij zou monddood gemaakt worden door 'de gevestigde orde'. Kijk alleen eens op dit forum - of eender ander forum - en zie hoeveel invloed Wilders heeft en hoe zeer diens gedachtegoed in de spotlight staat.
Hij is alleen niet bij P&W? Schande.
Vanaf volgende week kan hij weer af en toe aanschuiven bij Tijs en Knevel.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wilders wil toch helemaal niet aanschuiven bij debatten op linkse omroepen? Dus ik begrijp de heisa sowieso niet. Wat dat betreft heeft hij zichzelf monddood gemaakt.
EO? For the love of God.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:47 schreef Specularium het volgende:
[..]
Vanaf volgende week kan hij weer af en toe aanschuiven bij Tijs en Knevel.
Ik wil niet teveel voor Lavenderr spreken, maar ze nodigen zelden tot nooit rechtse politici uit bij P&W. En als ze dat deden, dan was dat omdat er 1 iemand iets verkeerd had gedaan en ze hem de grond in wilden boren.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat lijkt me nogal voor de hand liggend. Er wordt door Lavender gedaan alsof Wilders totaal geen invloed heeft op de dagelijkse gang van zaken, want hij zou monddood gemaakt worden door 'de gevestigde orde'. Kijk alleen eens op dit forum - of eender ander forum - en zie hoeveel invloed Wilders heeft en hoe zeer diens gedachtegoed in de spotlight staat.
Hij is alleen niet bij P&W? Schande.
quote:Karabulut en Guernaoui
Politici in debat over religieuze normen in Haagse Schilderswijk.
quote:
Vandaar dat we het daar nu over hebben. Maar toch bedankt!quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:18 schreef Specularium het volgende:
[..]
Karabulut en Guernaoui
Politici in debat over religieuze normen in Haagse Schilderswijk.
Vanavond P&W.
Mijn excuus, vaak lees ik ook eerst topic of het al geplaatst is.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Vandaar dat we het daar nu over hebben. Maar toch bedankt!
Ik weet niet of ze hen nooit uitnodigen. Het kan net zo goed zijn dat ze de uitnodigingen niet aannemen omdat ze te kritisch zijn.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik wil niet teveel voor Lavenderr spreken, maar ze nodigen zelden tot nooit rechtse politici uit bij P&W. En als ze dat deden, dan was dat omdat er 1 iemand iets verkeerd had gedaan en ze hem de grond in wilden boren.
P&W staat algemeen bekend als 1 van de grootste politiek gekleurde actualiteitenprogramma's en het is meer dan logisch dat er ook zelden iemand met een andere mening daar aan wil schuiven.
Maar wat vind jij ervan? Moeite waard om dat te kijken? Of vanwege de gasten die aanschuiven en de kennis die we van P&W hebben te gekleurd voor een serieuze discussie?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:52 schreef Mylene het volgende:
[..]
Mijn excuus, vaak lees ik ook eerst topic of het al geplaatst is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |