abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 29 april 2013 @ 20:29:11 #256
58560 Oksel
Gezellig.
pi_125878264
Wie niet sterk slank is..
pi_125878348
Je hebt eerst gekeken waar nog niemand gefietst heeft, en hebt die klim gepakt?

Ik wil niet lullig doen, maar om daar mee te gaan pronken is wel een beetje :')
  maandag 29 april 2013 @ 20:33:14 #258
267333 buzz1291
Never a dull moment
pi_125878444
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:05 schreef the_critic het volgende:

[..]

gaat erom dat broertje geen dure edge wil aanschaffen.. Wel gewoon een keer een rondje wil inladen en wel nafietsen
Ah, dat is dus precies het tegenovergestelde van wat ik bedoelde. Moet je wel iedere keer je phone er bij pakken om te kijken of je nu weer links of rechtsaf moet. Lijkt me niet echt handig. Ik heb ook niet zo'n Garmin ding (al is die rood-zwarte 500 wel mooi....maar m'n Polar doet het nog zo goed) maar wel een goed geografisch geheugen, dus kom ik er in NL-BE-DE altijd wel mee weg zonder kaart of ander hulpmiddel dan een verdwaalde ANWB paddestoel of andere richtingaanwijzer. Nadeel is wel dat je dan nog al eens op een fietspad langs de provinciale weg eindigt.

[ Bericht 0% gewijzigd door buzz1291 op 29-04-2013 20:40:30 ]
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .
pi_125878462
niet fukken met oksel...

ik ben ook niet sterk slank.. http://app.strava.com/segments/3961520 lol _O-
everyone's a critic...
even you ! !
pi_125878517
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:33 schreef buzz1291 het volgende:

[..]

Ah, dat is dus precies het tegenovergestelde van wat ik bedoelde. Moet je wel iedere keer je phone er bij pakken om te kijken of je nu weer links of rechtsaf moet. Lijkt me niet echt handig. Ik heb ook niet zo'n Garmin ding (al is die rood-zwarte 500 wel mooi....maar m'n Polar doet het nog zo goed) maar wel een goed geografisch geheugen, dus kom ik er in NL-BE-DE altijd wel mee weg zonder kaart of ander hulpmiddel dan een verdwaalde ANWB paddestoel of andere richtingaanwijzer. Nadeel is wel dat je dan nog al eens op een fietspad langs de provinciale weg eindigd.
hij heeft al wel een manier om hem op stuur te bevestigen (en is er zelf van overtuigd dat de batterij het wel gaat volhouden) maar weet dus alleen nog niet welke app hij moet gaan gebruiken
everyone's a critic...
even you ! !
  maandag 29 april 2013 @ 20:36:01 #261
58560 Oksel
Gezellig.
pi_125878579
;)
  maandag 29 april 2013 @ 20:36:48 #262
58560 Oksel
Gezellig.
pi_125878624
Ik ga morgen weer proberen m'n eigen KOM te pakken :P
  maandag 29 april 2013 @ 20:38:04 #263
320603 Maxbet
Liberté toujours
pi_125878686
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:05 schreef the_critic het volgende:

[..]

gaat erom dat broertje geen dure edge wil aanschaffen.. Wel gewoon een keer een rondje wil inladen en wel nafietsen..
Eerst zet je het gpx bestand om naar een kml file (Google het, super easy)
Vervolgens ga je naar google maps op je desktop of laptop, onder het kopje mijn kaarten kies je voor importeren en je upload je zojuist gemaakte kml file.
Nu zou je de route die je hebt geupload als een layer over de kaart heen moeten zien liggen. Als dat allemaal goed is gegaan sla je de kaart op.

Vervolgens download je op de iPhone de app Galileo uit de appstore. Na installatie geef je de app toegang tot je Google account.

Nu kun je kiezen om de kaart die je net gemaakt hebt weer te geven. Als je linksonder op het icoontje klikt centreerd de kaart op je huidige positie, op die manier kun je dus de kaart mee laten lopen met je rit en zien waar je heen moet.

Het is geen turn by turn, maar voor mij werkt het prima. Strava kan op de achtergrond gewoon aan trouwens..
Op zaterdag 18 januari 2014 20:19 schreef ikwiltrolletje het volgende:
#teammaxbet
pi_125878779
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:34 schreef the_critic het volgende:

[..]

hij heeft al wel een manier om hem op stuur te bevestigen (en is er zelf van overtuigd dat de batterij het wel gaat volhouden) maar weet dus alleen nog niet welke app hij moet gaan gebruiken
Dynamotje monteren, kan 'ie de batterij al fietsend opladen :P
pi_125878805
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 09:25 schreef Captain_Fabulous het volgende:

[..]

Verhaal was dus wilder dan de afloop...maar ik herken het wel, maar heb het meer met auto's dan met andere fietsers, maar ja, mensen plakken niet zo snel in mijn wiel :+
De N weg tussen Hilversum en Weesp heeft een fietspad aan 1 kant(links), dus als je vanuit Hilversum komt, verwachten niet alle auto's je als ze een zijweggetje inslaan of uitkomen, ze kijken maar naar 1 kant kennelijk.. heb daar al enkele auto's helemaal platgescholden als ze vlak voor of achter me opeens over het fietspad kwamen, en wel eens op een ruit gemept. Niet netjes, maar als ik bijna aangereden wordt ben ik een aso kennelijk.
Het was misschien iets minder wild dan het eerst leek, maar feit is wel dat het inderdaad onverantwoord was... Het had heel anders af kunnen lopen.
De Looidijk tussen h'sum en weesp pak ik ook regelmatig, daar heb ik nog geen slechte ervaringen. Met de vergelijkbare weg tussen h'sum en utrecht helaas wel, al enkele malen op een motorkap gelegen op een plek waar ik gewoon voorrang had. Maar ik denk dat iedereen hier die ervaringen wel heeft gehad...
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
pi_125879356
quote:
0s.gif Op zondag 28 april 2013 23:48 schreef buzz1291 het volgende:

[..]

Dan zijn er dus blijkbaar wel meer mensen met een relatief kort bovenlijf. Lijkt me dat je dan dus ook goed moet opletten op de lengte van de bovenbuis en de stuurpen en dat dus niet iedere b.v. 58 cm fiets zomaar past.
Gelukkig ben ik bij mijn FM in goede handen, hij heeft m'n huidige fiets erg goed op mij afgesteld.
Voor mijn nieuwe zal dat ook weer het geval zijn, ook al heeft hij flink wat tijd nodig... :)

Gisteren trouwens mijn mtb te koop gezet (nodig om m'n nieuwe fiets te financieren), ik heb al redelijk wat geïnteresseerden. Nu nog een deal sluiten.
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
pi_125879389
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 16:22 schreef KolonelBroodje het volgende:
maar, wat denken jullie?

[..]

Nu al kudos! Ik hoop dat het je lukt :)
Had je trouwens niet een zonnecel op de kop kunnen tikken om je telefoon onderweg op te laden?
Misschien heeft Oksel nog een leuke deal :P :)
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
  maandag 29 april 2013 @ 20:59:02 #268
58560 Oksel
Gezellig.
pi_125879674
Alibaba verkoopt vast wel zoiets.
  maandag 29 april 2013 @ 21:01:15 #269
267333 buzz1291
Never a dull moment
pi_125879781
quote:
1s.gif Op maandag 29 april 2013 20:53 schreef forty-two het volgende:

[..]

Nu al kudos! Ik hoop dat het je lukt :)
Ben toch bang dat het niet gaat lukken zonder OV kaart. Als ik lees hoe lang doorgewinterde Ivo over z'n laatste 300 km deed, dan komt deze knul nooit voor middernacht thuis. En dan nog vóór twaalven die Strava moeten uploaden om die Chalange te halen. Kun je beter je tijdzone naar Hawai verplaatsen om enige kans te hebben geklassifiseerd te worden. Maar de poging blijft bewonderenswaardig.
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .
pi_125880091
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:25 schreef Oksel het volgende:
Vandaag wel een KOM gereden op een 600 meter hoge heuvel.. 8-)

http://app.strava.com/segments/3962578

Was ff beentjes los fietsen, want de zon scheen. Alleen de weg stopte. :P Meteen segment gemaakt, natuurlijk.

Prachtig fietsen hier.. _O_
Goed bezig :)
Er is niets beter dan plekjes vinden waar anderen met Strava nog niet geweest zijn :)
Zo heb ik er een zwik in Frankrijk :P
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
pi_125880097
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 17:19 schreef Tommeke het volgende:
Ik heb regelmatig lui in de winkel die uitgebreid schoenen passen en dan zeggen dat ze er ff over moeten nadenken. En dan wel vragen welk type en maat het is :')

Ik geef dan meestal een onzinantwoord. Maatje te klein meestal :')
Bij Belga mag dat, dat is gewoon de H&M of Mediamarkt van de fietsenwinkels.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-04-2013 21:12:17 ]
pi_125880223
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:59 schreef Oksel het volgende:
Alibaba verkoopt vast wel zoiets.
Ook gewoon in NL te krijgen, en anders zijn er wel battery packs te krijgen.
Voorbeeld voor een iphone;
http://www.mophie.com/mop(...)1145_jpa-ip4-blk.htm
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 29 april 2013 @ 21:17:55 #273
284411 crew  heywoodu
pi_125880485
quote:
1s.gif Op maandag 29 april 2013 21:08 schreef forty-two het volgende:

[..]

Goed bezig :)
Er is niets beter dan plekjes vinden waar anderen met Strava nog niet geweest zijn :)
Zo heb ik er een zwik in Frankrijk :P
Lijkt me niks aan om die dan te zien als dingen waar jij "de beste" bent, ik zou het dan eigenlijk alleen willen gebruiken om zelf mijn tijd daar te verbeteren :P
pi_125880561
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 21:01 schreef buzz1291 het volgende:

[..]

Ben toch bang dat het niet gaat lukken zonder OV kaart. Als ik lees hoe lang doorgewinterde Ivo over z'n laatste 300 km deed, dan komt deze knul nooit voor middernacht thuis. En dan nog vóór twaalven die Strava moeten uploaden om die Chalange te halen. Kun je beter je tijdzone naar Hawai verplaatsen om enige kans te hebben geklassifiseerd te worden. Maar de poging blijft bewonderenswaardig.
Iedereen hier stelt z'n eigen doelen, de een wat hoger dan de ander.
Je eigen grenzen verleggen is het mooie aan fietsen, ik juich iedereen toe die het doet (ook degene die het niet doet :) ).
Als hij het niet probeert dan weet hij niet hoe het voelt, dus sabel z'n poging niet gelijk neer... Nog al demotiverend...
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
pi_125880780
quote:
1s.gif Op maandag 29 april 2013 12:59 schreef Tommeke het volgende:

[..]

Leeftijdsgenoten van jou, mooi dat je het zelf nu inziet.

In dit topic kunnen naast Patroon en ik alleen Kaas, Grip, Yankee en Cyclinggirl met deze 'oude mannen' mee.

De rest ligt er na een strook op de kant af.

[/hapmodus]
Ik ben vereerd
Haters gonna hate.
pi_125880804
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 21:17 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Lijkt me niks aan om die dan te zien als dingen waar jij "de beste" bent, ik zou het dan eigenlijk alleen willen gebruiken om zelf mijn tijd daar te verbeteren :P
Eens.
  maandag 29 april 2013 @ 21:26:05 #277
58560 Oksel
Gezellig.
pi_125880916
't Is echt niet dat ik het opzoek. Ga gewoon vaak links/rechts met als doel toffe weggetjes te vinden.. ;) En dat lukt me beter dan die Duutsers hier.

Woensdag met een lokaal clubje fietsen. Van die fitte 50'ers die standaard 1000hm's fietsen met elke rit. Ben benieuwd.. :X Zal wel weer de duurste fiets en dikste poten hebben. En maar zwoegen die heuvels op hier.. :D
pi_125880926
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 21:17 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Lijkt me niks aan om die dan te zien als dingen waar jij "de beste" bent, ik zou het dan eigenlijk alleen willen gebruiken om zelf mijn tijd daar te verbeteren :P
Och, strava is maar relatief... Er is ook geen klap aan om nr 1320 te zijn op bv de Amerongseberg, en dat terwijl de beste renners daar "slechts" beloften zijn of mensen die dankzij een gps mismatch een hoog gemiddelde scoren.
We staan sowieso in de schaduw van de profs.
Iedereen z'n eigen moment van glorie toch :)
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
  maandag 29 april 2013 @ 21:28:03 #279
267333 buzz1291
Never a dull moment
pi_125881013
quote:
1s.gif Op maandag 29 april 2013 21:19 schreef forty-two het volgende:

[..]

Iedereen hier stelt z'n eigen doelen, de een wat hoger dan de ander.
Je eigen grenzen verleggen is het mooie aan fietsen, ik juich iedereen toe die het doet (ook degene die het niet doet :) ).
Als hij het niet probeert dan weet hij niet hoe het voelt, dus sabel z'n poging niet gelijk neer... Nog al demotiverend...
Ik zeg toch ook dat het bewonderenswaardig is. Maar je moet wel realistisch blijven als je ziet dat Ivo 18 uur over 300 km doet. Dan lijkt het mij gewoon technisch niet realistisch om wanneer je om 6 uur start, om voor twaalven weer binnen te zijn. Met een gemiddelde van 27 km p/u moet je dat dus 15 uur continue trappen, en dan hou je drie uurtjes rust over op 400 km. Maar ... ^O^ ^O^ ^O^ .... als hij het haalt.
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .
pi_125881352
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 21:26 schreef Oksel het volgende:
't Is echt niet dat ik het opzoek. Ga gewoon vaak links/rechts met als doel toffe weggetjes te vinden.. ;) En dat lukt me beter dan die Duutsers hier.

Woensdag met een lokaal clubje fietsen. Van die fitte 50'ers die standaard 1000hm's fietsen met elke rit. Ben benieuwd.. :X Zal wel weer de duurste fiets en dikste poten hebben. En maar zwoegen die heuvels op hier.. :D
Waar zit je nou precies in Duitsland?
pi_125881761
Na mijn werk gelijk op de fiets naar de wielerbaan gebeukt tegen de harde wind in, ik moest nog hard doortrappen om enigszins op tijd te komen. Daar een trainingskoers gereden van 60min + 5 ronden, veel in de aanval geweest. Verschillende kopgroepen gezeten maar alles werd toch weer teruggereden, kopgroep met 3 man hield nog het langste stand (20min) we dachten, ze houden wel eens op met rijden, maar dat deden ze niet, kostte veel kracht die inspanning, 3 man is dan net te weinig. In de laatste 10min elke aanval gecounterd en in de sprint niks meer gedaan. Wedstrijd zelf was 38km/h gemiddeld.

Nu zijn de beentjes wel toe aan een rustdag.

http://app.strava.com/activities/51405658

[ Bericht 9% gewijzigd door Patroon op 29-04-2013 22:17:23 ]
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 29 april 2013 @ 22:14:27 #282
58560 Oksel
Gezellig.
pi_125883003
Simmern, Hunsruck.
  maandag 29 april 2013 @ 22:38:39 #283
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_125883916
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 21:43 schreef Patroon het volgende:
Na mijn werk gelijk op de fiets naar de wielerbaan gebeukt tegen de harde wind in, ik moest nog hard doortrappen om enigszins op tijd te komen. Daar een trainingskoers gereden van 60min + 5 ronden, veel in de aanval geweest. Verschillende kopgroepen gezeten maar alles werd toch weer teruggereden, kopgroep met 3 man hield nog het langste stand (20min) we dachten, ze houden wel eens op met rijden, maar dat deden ze niet, kostte veel kracht die inspanning, 3 man is dan net te weinig. In de laatste 10min elke aanval gecounterd en in de sprint niks meer gedaan. Wedstrijd zelf was 38km/h gemiddeld.

Nu zijn de beentjes wel toe aan een rustdag.

http://app.strava.com/activities/51405658
Riden jullie maar een uurtje? Wij 90min minstens, straks zowat 2 uur.
pi_125884415
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 22:38 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

Riden jullie maar een uurtje? Wij 90min minstens, straks zowat 2 uur.
Ja, ga straks wel naar de A's maar daar ook 60min.
Maar ik kan 't mis hebben...
pi_125884932
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 20:25 schreef Oksel het volgende:
Vandaag wel een KOM gereden op een 600 meter hoge heuvel.. 8-)

http://app.strava.com/segments/3962578

Was ff beentjes los fietsen, want de zon scheen. Alleen de weg stopte. :P Meteen segment gemaakt, natuurlijk.

Prachtig fietsen hier.. _O_
Mijn gezicht toen ik het segment aanklikte:

:')
"Ik heb nog met hem gekoerst"
  maandag 29 april 2013 @ 23:02:43 #286
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_125885042
quote:
1s.gif Op maandag 29 april 2013 22:49 schreef Patroon het volgende:

[..]

Ja, ga straks wel naar de A's maar daar ook 60min.
Kort is dat zeker voor de A's. de B rijd bij ons 5 kwartier en 3 ronden.
Wij dan 90min en 3 ronden.
Als het straks langer licht is laten ze ons langer rijden.
pi_125885335
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 23:02 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

Kort is dat zeker voor de A's. de B rijd bij ons 5 kwartier en 3 ronden.
Wij dan 90min en 3 ronden.
Als het straks langer licht is laten ze ons langer rijden.
Heb ff log terug gekeken. 19uur gestart en 20:18 finish. Dus zelfde als jullie B
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 29 april 2013 @ 23:15:52 #288
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_125885713
Ik vind het altijd wel oke om langer te rijden, na een uurtje worden de meesten nog niet moe.
pi_125885956
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 23:15 schreef kaasplankje het volgende:
Ik vind het altijd wel oke om langer te rijden, na een uurtje worden de meesten nog niet moe.
Ja ik ook wel. Maar nu mooi tijd om nog een uur naar huis te fietsen.
Maar ik kan 't mis hebben...
pi_125890812
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2013 21:08 schreef MCH het volgende:

[..]

Bij Belga mag dat, dat is gewoon de H&M of Mediamarkt van de fietsenwinkels.
Sorry, maar dat vind ik echt onzin.

Ten eerste omdat de prijzen bij Belga (qua kleding en schoenen) echt niet hoger liggen dan bij de verschillende webshops ofzo. Ten tweede omdat het aanbod groot is. Dat laatste doet misschien wat Mediamarkt-achtig en onpersoonlijk aan en dat snap ik dan ook wel weer. Op zaterdagen is het soms hectisch en kan je niet een uur bezig zijn met iemand.

We hebben de winkel dan ook verdeeld in verschillende afdelingen. Ik weet geen flikker van elektrische fietsen. Als je mij daar naar vraagt moet ik er een collega bij halen, die weet er alles vanaf. Misschien komt dat wat knuppelig over, maar ik weet dan weer alles van kleding, helmen en schoenen.

Als je bij mij een paar schoenen wil kopen kan je in elke prijsklasse zeker 5 merken passen, daarnaast durf ik wel te stellen dat m'n 'kledingcollega's' en ik inhoudelijk veel meer weten dan bij een speciaalzaak als bijvoorbeeld Cycletrend.

Wil je echt mooie en dure spulletjes, dan ga je naar Harkstede :)
pi_125890984
Nou tot vanavond, ik ga iets eerder weg dan ik gister zei, fiets wel met rugzakje :') maarja waar moet ik anders al dat eten laten.
pi_125891113
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 04:24 schreef KolonelBroodje het volgende:
Nou tot vanavond, ik ga iets eerder weg dan ik gister zei, fiets wel met rugzakje :') maarja waar moet ik anders al dat eten laten.
Succes! Ik doe het je niet na.... En kijk uit dat je niet ineens op een rommelmarkt geparkeerd staat ;)
I want to break free from your lies
Youre so self satisfied I don't need you
I've got to break free
God knows God knows I want to break free
  dinsdag 30 april 2013 @ 07:28:53 #293
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_125891258
Waar zou kolonelbroodje nu zijn?
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_125891365
Op de fiets?
Maar ik kan 't mis hebben...
  dinsdag 30 april 2013 @ 08:05:34 #295
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_125891375
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 08:03 schreef Patroon het volgende:
Op de fiets?
waar zou zijn fiets zijn?
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 30 april 2013 @ 08:13:52 #296
284411 crew  heywoodu
pi_125891411
Jammer dat je met Strava niet iemand live kunt volgen :P
pi_125891580
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 08:13 schreef heywoodu het volgende:
Jammer dat je met Strava niet iemand live kunt volgen :P
daar hebben we glympse voor.. helaas staat die niet aan haha
everyone's a critic...
even you ! !
pi_125891638
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 03:29 schreef Tommeke het volgende:

[..]

Sorry, maar dat vind ik echt onzin.

Ten eerste omdat de prijzen bij Belga (qua kleding en schoenen) echt niet hoger liggen dan bij de verschillende webshops ofzo. Ten tweede omdat het aanbod groot is. Dat laatste doet misschien wat Mediamarkt-achtig en onpersoonlijk aan en dat snap ik dan ook wel weer. Op zaterdagen is het soms hectisch en kan je niet een uur bezig zijn met iemand.

We hebben de winkel dan ook verdeeld in verschillende afdelingen. Ik weet geen flikker van elektrische fietsen. Als je mij daar naar vraagt moet ik er een collega bij halen, die weet er alles vanaf. Misschien komt dat wat knuppelig over, maar ik weet dan weer alles van kleding, helmen en schoenen.

Als je bij mij een paar schoenen wil kopen kan je in elke prijsklasse zeker 5 merken passen, daarnaast durf ik wel te stellen dat m'n 'kledingcollega's' en ik inhoudelijk veel meer weten dan bij een speciaalzaak als bijvoorbeeld Cycletrend.

Wil je echt mooie en dure spulletjes, dan ga je naar Harkstede :)
Dat kan wel kloppen. Bij de fietsenwinkels waar ik kom, weten ze alles van fietsen, maar kennis van kleding en schoenen is natuurlijk wat anders....
  dinsdag 30 april 2013 @ 08:49:07 #299
267333 buzz1291
Never a dull moment
pi_125891659
Broodje onderweg dus. En waarschijnlijk gisteren avond nog eens aan het rekenen geslagen voor de benodigde tijd. Ik duim voor hem dat tie het haalt, maar hoop wel dattie ook een lamp bij zich heeft. Want als die voor donker binnen is, kan die zo, als een Mollema, bij de beloften gaan koersen!
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .
  dinsdag 30 april 2013 @ 08:50:46 #300
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_125891680
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 08:03 schreef Patroon het volgende:
Op de fiets?
Het is wel een baasje hé? Hij schuwt het avontuur niet.
  dinsdag 30 april 2013 @ 09:01:16 #301
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')