De season finale is nog ver weg anders....quote:Op maandag 29 april 2013 12:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik denk dat dat klimmen een beetje de season finale gaat worden...
Valt mee. We zitten al weer op de helftquote:Op maandag 29 april 2013 12:02 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
De season finale is nog ver weg anders....
Mocht je het willen weten, de titel verraad in welke aflevering het is.quote:Op maandag 29 april 2013 12:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik denk dat dat klimmen een beetje de season finale gaat worden...
Godzijdankquote:Op maandag 29 april 2013 12:03 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Mocht je het willen weten, de titel verraad in welke aflevering het is.
Dat was zijn tactiek ook in seizoen 2, maar Edmure Tully verprutste dat door Tywin's leger aan te vallen.quote:Op maandag 29 april 2013 12:07 schreef Breekfast het volgende:
Ik vraag me af waarom Robb Stark niet eerder op het idee kwam om Casterly Rock aan te vallen.
Als het de tactiek van Tywin is om een confrontatie uit de weg te gaan om het moraal onder de Starks onderuit te halen, dan ga je toch gewoon naar de home base van de Lannisters en zet je alles daar gewoon in vuur en vlam. Dan wordt Tywin wel gedwongen om uit zijn schulp te kruipen.
vorig seizoen redde hij sansa nogquote:Op maandag 29 april 2013 12:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind het zo raar dat de hound ergens nog wel iets sympathieks had in S1, maar dat is ook helemaal veranderd.
O ja, ook idd.quote:
Zoals ik het ervaar lijkt me dit het meest voor de hand liggend. Volgens mij is ze heel erg slim en weet ze precies hoe ze zich zo afzijdig mogelijk en staande kan houden in die slangenkuil van een kings landing. We weten allemaal evengoed wat er kan gebeuren als je daar een mening of ideeën hebt. Laat staan ze ventileert.quote:Op maandag 29 april 2013 11:57 schreef Khaleesi het volgende:
Stel je voor dat dat naieve gewoon een act van haar is, dat zou haar het meest intrigerende personage van heel GoT maken!!!Maar wss is dit ijdele hoop....
Tsja, je kan er je twijfels bij hebben of ze dit alles opzettelijk doet, of uit onwetendheid....quote:Op maandag 29 april 2013 12:24 schreef muzas het volgende:
[..]
Zoals ik het ervaar lijkt me dit het meest voor de hand liggend. Volgens mij is ze heel erg slim en weet ze precies hoe ze zich zo afzijdig mogelijk en staande kan houden in die slangenkuil van een kings landing. We weten allemaal evengoed wat er kan gebeuren als je daar een mening of ideeën hebt. Laat staan ze ventileert.
Nee.quote:Op maandag 29 april 2013 12:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik denk dat dat klimmen een beetje de season finale gaat worden...
Dat sowieso. Ik vind dat ze bijzonder goed acteert. Het lijkt mee heel lastig om een niet uitgesproken karakter zó te acteren dat die (al dan niet valse) naïviteit ook op de kijker overkomt.quote:
quote:Op maandag 29 april 2013 12:59 schreef DancingPhoebe het volgende:
Gatverdamme. Mijn nekharen gaan echt overeind staan bij dat liedje op het eind
Nagels over schoolbord is er niets bij!
Die scene met Shireen en Davos.quote:Op maandag 29 april 2013 13:02 schreef Khaleesi het volgende:
[..]Ik vond de toevoeging van Shireen echt een verademing in GoT. Zo'n een mooie ziel en dan zo'n lot...
Ze is echt het enige onbesmeurde in heel de 7 kingdoms...
![]()
En dat liedje past daar goed bij hoor, vind ik. Allicht beter dan dat grafnummer wat ze achter de hand afhak scene plakten...Bah wat was dat erg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
quote:Op maandag 29 april 2013 13:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
Davos is sowieso een baas
Die gaat nog wel een comeback maken, hoop ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-04-2013 13:14:23 ]
Nou, die fag en die dwerg vechten er nog niet echt om hequote:Op maandag 29 april 2013 11:22 schreef ThaTim het volgende:
Een fag, dwerg en een pimp vechten om de hand van Sansa.
Lijkt een slechte grap
Emotioneel wrak?quote:
Grappig, bij mij overeerste juist het gevoel "we gaan ergens naar toe, whooohooo!"quote:Op maandag 29 april 2013 14:08 schreef Maisnon het volgende:
Ik vond het meer een soort tussendoor aflevering om de boel op te zetten voor wat gaat komeneen soort van adempauze
'Boel opzetten voor wat gaat komen' en 'we gaan ergens naar toe' komt dicht bij elkaar in de buurtquote:Op maandag 29 april 2013 14:18 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Grappig, bij mij overeerste juist het gevoel "we gaan ergens naar toe, whooohooo!"
Van mij hadden ze die hele verhaallijn met Stannis en z'n tovervriend(inne)jes achterwege mogen laten.quote:Op maandag 29 april 2013 14:01 schreef Maisnon het volgende:
Ik vind dat ze die buisbabies achterwege hadden mogen laten
ZONDERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR vraag het in het topic MET!quote:Op maandag 29 april 2013 14:23 schreef Khaleesi het volgende:
Ik had de onthulling van Jaime over Aerys eigenlijk wel wat dramatischer verwacht!
Het is toch vrij significante informatie, en wordt hier zomaar aan een badscene verspild.
Is dit ook hoe het in het boek vergaan is? Lijkt me toch dat het in het boek meer indruk gemaakt zal hebben...
Vooruit dan.quote:Op maandag 29 april 2013 14:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
ZONDERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR vraag het in het topic MET!
Wat mij zo verbaasde is dat er dus blijkbaar wel echt iets achter die fire god hoepla zit. Toen Mellisandre voor het eerst in beeld kwam dacht ik dat ze echt een soort manipulatief monster was dat vanzelf door de mand zou vallen.quote:Op maandag 29 april 2013 14:24 schreef DO2 het volgende:
[..]
Van mij hadden ze die hele verhaallijn met Stannis en z'n tovervriend(inne)jes achterwege mogen laten.
Doet echt afbreuk aan de rest van de serie.
Echt elke keer als ik 'The night is dark and full of terrors' hoor, krommen mijn tenen.
-
Maar er waren ook erg mooie scenes deze aflevering.
En Jaime en Brienne stalen wat mij betreft wederom de show,.
Maar waar valt Dany en haar draken dan bij?quote:Op maandag 29 april 2013 14:29 schreef Maisnon het volgende:
Ja ik denk ook dat er uiteindelijk zo'n soort van eindstrijd tussen vuur en ijs moet komen met die vuurgod aan de ene kant en al het kwade ijsgedoe uit het noorden aan de andere kant.
Maar dat vind ik dan ook wel weer opvallend omdat alles wat zich in Westeros af heeft gespeeld, de hele Game of Thrones zeg maar, er dan eigenlijk niet toe doet omdat ze zich alleen met elkaar en niet met het echte gevaar bezig houden
Ja die zal bij de vuurkant dan moeten aansluitenquote:Op maandag 29 april 2013 14:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Maar waar valt Dany en haar draken dan bij?
Dat was de oorspronkelijke naam van de serie idd.quote:Op maandag 29 april 2013 14:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Maar waar valt Dany en haar draken dan bij?
En het is toch ook A Song of Ice and Fire?
Eigenlijk zit Al Gore achter de boeken, het is een verhaal om ons te wijzen op de gevaren van global warming.quote:Op maandag 29 april 2013 14:29 schreef Maisnon het volgende:
Maar dat vind ik dan ook wel weer opvallend omdat alles wat zich in Westeros af heeft gespeeld, de hele Game of Thrones zeg maar, er dan eigenlijk niet toe doet omdat ze zich alleen met elkaar en niet met het echte gevaar bezig houden
De andere kant zijn de White Walkers, op zich hebben we die al gezien. De ijsgod niet, maar R'hllor hebben we ook niet gezien.quote:Op maandag 29 april 2013 14:30 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Ja die zal bij de vuurkant dan moeten aansluitenmaar dan vind ik dat de ijsgod ook meer een gezicht moet krijgen
Ja maar ik mis een soort van motivatie voor die White Walkers om naar het zuiden te komen, of zou het niks meer dan 'boeee wij zijn het kwaad pas op' zijn. Ik wil een eindbaas!quote:Op maandag 29 april 2013 14:35 schreef Nic1 het volgende:
[..]
De andere kant zijn de White Walkers, op zich hebben we die al gezien. De ijsgod niet, maar R'hllor hebben we ook niet gezien.
Ik ben sowieso geen fan van al het gehocus-pocus, eigenlijk.quote:Op maandag 29 april 2013 14:26 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Wat mij zo verbaasde is dat er dus blijkbaar wel echt iets achter die fire god hoepla zit. Toen Mellisandre voor het eerst in beeld kwam dacht ik dat ze echt een soort manipulatief monster was dat vanzelf door de mand zou vallen.
Toen kwam er ineens een schaduw met een mes uit dr poentje zeilen
1quote:Op maandag 29 april 2013 14:37 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Ja maar ik mis een soort van motivatie voor die White Walkers om naar het zuiden te komen, of zou het niks meer dan 'boeee wij zijn het kwaad pas op' zijn. Ik wil een eindbaas!
Jawel, maar misschien denkt de fire wel "gossie die man deed ook alleen maar wat hem werd opgedragen omdat anders zijn eigen kop zou rollen"quote:Op maandag 29 april 2013 14:44 schreef brojo het volgende:
The Hound heeft die slagersjongen dus niet afgemaakt
Vind het hocus-pocus gehalte op zich wel meevallen, behalve deze aflevering dan waarin Beric weer tot leven wordt gewekt.quote:Op maandag 29 april 2013 14:41 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ik ben sowieso geen fan van al het gehocus-pocus, eigenlijk.
Vind het menselijk aspect - de intriges en de geconcentreerde verhaallijnen met alle twisten - in deze serie vele malen interessanter.
Wat voor een schrale verbinding heb jij dan???quote:Op maandag 29 april 2013 14:47 schreef Finland. het volgende:
Het duurde even 6 uur maar hij is binnen en ik zit voor de tv!! Woohoo.
Welke woestijn? Ze zijn niet echt bij Quarth meer in de buurt.quote:Op zondag 28 april 2013 21:31 schreef Hierro het volgende:
Hoe wil Daenerys trouwens 8000 man voeden in de woestijn?
Thuis zou ik hem binnen een kwartier binnen hebben, maar mijn ouders denken dat een verbinding van <5mbit de bom isquote:Op maandag 29 april 2013 14:51 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Wat voor een schrale verbinding heb jij dan???
Ik vind dat ze het inderdaad heel gedoseerd gebruiken.quote:Op maandag 29 april 2013 14:48 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Vind het hocus-pocus gehalte op zich wel meevallen, behalve deze aflevering dan waarin Beric weer tot leven wordt gewekt.
Zat er iets nieuws in ja? nog even kijken danquote:Op maandag 29 april 2013 12:11 schreef Khaleesi het volgende:
En wat te denken van Yunkai in de begintune.
Kwamen een paar goede billen voorbij zegquote:Op maandag 29 april 2013 15:04 schreef Ang3l het volgende:
Het was trouwens wel de aflevering van "ff de kijker moonen" met al die blote konten
Sowieso had Ned Mormonts hoofd moeten nemen. Wat een rat is die vent zeg. En dan nog een beetje uit de hoogte doen tegen Barristan.quote:Op maandag 29 april 2013 14:58 schreef pervertedhermit het volgende:
Wel grappig hoe Jorah subtiel probeert uit te vogelen of Ser Barristan wist dat hij een spion voor King Robert was.
quote:Op maandag 29 april 2013 15:15 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Sowieso had Ned Mormonts hoofd moeten nemen. Wat een rat is die vent zeg. En dan nog een beetje uit de hoogte doen tegen Barristan.
Nouja ik vond het vooral zum kotsen dat hij zegt dat hij de Khaleesi beschermd heeft tegen assasins terwijl het 100% zijn schuld was dat die uberhaupt op haar af werden gestuurd.quote:Op maandag 29 april 2013 15:17 schreef Maisnon het volgende:
Hij is gewoon een beetje extreem overbeschermend voor zijn... KHALEEEESIIIIIIIIIIIIII
Ja maar toen was ie nog niet verliefd en wilde hij gewoon een wit voetje halenquote:Op maandag 29 april 2013 15:23 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nouja ik vond het vooral zum kotsen dat hij zegt dat hij de Khaleesi beschermd heeft tegen assasins terwijl het 100% zijn schuld was dat die uberhaupt op haar af werden gestuurd.
Zal overal wel Juego de Tronos opstaan ofzo????quote:Op maandag 29 april 2013 15:37 schreef Kyubey het volgende:
Hier in Barcelona (vakantie) is zoveel Game of Thrones merchandise... Ik kon nog bekers kopen met Winter is Coming enzo![]()
Niet dat ik dat ging doen.
Sowieso heeft Jorah stropers op zijn land als slaaf verkocht. Als hij ze had laten ophangen was er geen haan die er naar gekraaid had.quote:Op maandag 29 april 2013 15:32 schreef Khaleesi het volgende:
Ik vond het anders ook wel vrij schraal van Selmy om Jorah gelijk op zijn plek te zetten...
Sinds wanneer is hij ineens heilig?? Net zoals Jorah zei: "wie ben jij om mij te beoordelen, je bent pas 2 dagen bij ons??" o.i.d.
Selmy had zelf ook keihard gefaald toen ie Aerys moest beschermen... Waarom zou Selmy een tweede kans mogen krijgen en Jorah niet? Moeilijk moeilijk.
En wie geeft een neuk dat Dany met een voormalig slavenhandelaar aanmeert bij King's Landing?? Niemand zal haar gezag in twijfel trekken met 3 draken en een leger unsullied...
Als Jorah Dany zou verraden zou ie hoogstens Bear Island krijgen o.i.d. Nu kan ie zelfs hand of the queen worden als ie zo doorgaat.
Kloptquote:Op maandag 29 april 2013 13:15 schreef Mani89 het volgende:
Ik zag volgensmij Gareth van the Office UK
Zit natuurlijk wel een verschil tussen je fouten toegeven. En het presenteren van je verraad als een heldendaad.quote:Op maandag 29 april 2013 15:32 schreef Khaleesi het volgende:
Ik vond het anders ook wel vrij schraal van Selmy om Jorah gelijk op zijn plek te zetten...
Sinds wanneer is hij ineens heilig?? Net zoals Jorah zei: "wie ben jij om mij te beoordelen, je bent pas 2 dagen bij ons??" o.i.d.
Fair point. Al zal Jorah er niet mee gestoefd hebben, maar simpelweg de waarheid hebben verzwegen.quote:Op maandag 29 april 2013 15:53 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Zit natuurlijk wel een verschil tussen je fouten toegeven. En het presenteren van je verraad als een heldendaad.
Hij zegt letterlijk tegen Barristan dat hij de Khaleesi beschermde tegen Assasins terwijl Barristan nog in de Kingsgaurd bij Robert zat.quote:Op maandag 29 april 2013 16:06 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Fair point. Al zal Jorah er niet mee gestoefd hebben, maar simpelweg de waarheid hebben verzwegen.
quote:Op maandag 29 april 2013 15:22 schreef Finland. het volgende:
Mijn moeder vraagt of ik nu dezelfde serie kijk als afgelopen zaterdagavond.
Ja mam, Glee en Game of Thrones lijken intens op elkaar
Komt waarschijnlijk nog. Zo niet dan heb je pech, want we mogen niks over de boeken zeggen.quote:Op maandag 29 april 2013 17:22 schreef pfaf het volgende:
Oh ja: wat is er mis met het gezicht van Stannis' dochter? Weten we dat en ik heb ik het gemist? (let aub dat ik niet gespoilerd wil worden..)
Achzo, dat was ik even vergeten.quote:Op maandag 29 april 2013 16:18 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Hij zegt letterlijk tegen Barristan dat hij de Khaleesi beschermde tegen Assasins terwijl Barristan nog in de Kingsgaurd bij Robert zat.
Terwijl dankzij Mormonts info aan de Small Council die Assasins kwamen.
En Barristan had daar niks mee van doen gezien hij niet eens in de Small Council zit.
Ok bedankt.quote:Op maandag 29 april 2013 17:23 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Komt waarschijnlijk nog. Zo niet dan heb je pech, want we mogen niks over de boeken zeggen.
Post dat dan niet hier, deusje.quote:Op maandag 29 april 2013 17:21 schreef gazhims3lv het volgende:
Was even vergeten wie Walder Frey was dus even opzoeken dan maar.. kom je godverdomme zelfs op google afbeeldingen spoilers tegen. Weet alleen niet of ik hem moet geloven..
Hier de pagina met alle afbeeldingen.. kijken op eigen risico, plaatje staat beetje rechts op de pagina
http://www.google.nl/sear(...)1920&bih=912#imgrc=_
Is ook een beetje een waarschuwing voor mensen die hem ook willen googlenquote:Op maandag 29 april 2013 17:29 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Post dat dan niet hier, deusje.(ik ben gelukkig al helemaal gespoilerd wat dit betreft dus mij maken ze de pis niet lauw
)
Dan had de post zonder link wel voldoende moeten zijn toch?quote:Op maandag 29 april 2013 17:30 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Is ook een beetje een waarschuwing voor mensen die hem ook willen googlen
EDIT: kweuniequote:Op maandag 29 april 2013 17:22 schreef pfaf het volgende:
Oh ja: wat is er mis met het gezicht van Stannis' dochter? Weten we dat en ik heb ik het gemist? (let aub dat ik niet gespoilerd wil worden..)
SPOILERquote:
Okee doe je quote dan maar effe leegmaken.quote:
Ik wilde in de serie horen hoe de ziekte heettequote:Op maandag 29 april 2013 17:39 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Okee doe je quote dan maar effe leegmaken.
En PM me waarom het een spoiler is svp.
quote:Op maandag 29 april 2013 17:40 schreef Kirov het volgende:
[..]
Ik wilde in de serie horen hoe de ziekte heette
Inderdaad, die kop van Cercei als ze hoort dat ze moet gaan trouwen.quote:Op maandag 29 april 2013 18:47 schreef Monolith het volgende:
Zo, kan hier ook weer lezen.
Goeie aflevering weer. Hardop gelachen om de scene met Tywin en kids.
Ze trouwt gewoon met degene waarmee Tywin wilt dat ze trouwt. Dat is momenteel de sneue waarheid voor haar denk ik.quote:Op maandag 29 april 2013 19:09 schreef whocares86 het volgende:
Met wie zal Sansa trouwen? Al die gasten in King's Landing die denken dat ze als Robb dood is via Sansa het noorden kunnen overnemen. Ik vind het hilarisch. Ze vinden zichzelf allemaal zo slim maar ze maken allemaal dezelfde fout door te geloven in de geruchten dat Bran en Rickon dood zijn. Aan Sansa hebben ze helemaal niets zolang de jonge heren nog in leven zijn.
Zodra Sansa's zoon in Winterfell zetelt kunnen twee jongens met niets dan een naam weinig beginnen tegen de Stark-Lanister legers betere claim of niet. Ze lopen dan tegen hetzelfde probleem aan waar Stannis tegen aan liep.quote:Op maandag 29 april 2013 19:09 schreef whocares86 het volgende:
Met wie zal Sansa trouwen? Al die gasten in King's Landing die denken dat ze als Robb dood is via Sansa het noorden kunnen overnemen. Ik vind het hilarisch. Ze vinden zichzelf allemaal zo slim maar ze maken allemaal dezelfde fout door te geloven in de geruchten dat Bran en Rickon dood zijn. Aan Sansa hebben ze helemaal niets zolang de jonge heren nog in leven zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |