quote:Op vrijdag 2 september 2011 12:40 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
dangel , geile chicka, neuckuh?doe jij eens een goeie gooi naar wat het thema van alex zijn boek is.
Op vrijdag 2 september 2011 14:39 schreef Dangel het volgende:
[..]
jij bent de ontsteking van de blinde darm die PTA SC heet
quote:
quote:![]()
Op dinsdag 21 september 2010 18:39 schreef Anne het volgende:
Ik reed gisteren wel even door een tunnel. En toen ik eruit kwam, kwam ik.
quote:
quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
sex en Lada in één zin![]()
*mompelt iets over anticonceptieOp woensdag 12 mei 2010 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
de enige auto waarin enigzins sexuele dingen zijn gebeurd met mij is anders mijn nivaOp woensdag 12 mei 2010 21:56 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Herinner me er aan dat ik niet in jouw Niva ga zitten
quote:@2cv:
Op maandag 28 juni 2010 17:17 schreef Paladijn het volgende:
Met de hoeveelheid onzin die je verkondigd is het geen wonder dat je geen PTA-mod meer bent
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:43 schreef Alexxxxx het volgende:
mijn nagels zijn vandaag gelakt
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:19 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Je hebt nog gelijk ookm'n rechter tiet is verrekt
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 22:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou en. Niemand komt zomaar aan mijn boobjens.
vorige deeltjes, statistieken, wie post er het meest enz enzquote:Op woensdag 9 februari 2011 21:33 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Heb jij soms zin in aids tijdens je chemokuur?
Op woensdag 9 februari 2011 21:37 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee,ik drink (vrijwel) geen alcohol.
italiaanse rommelquote:
quote:Op zondag 17 februari 2013 22:23 schreef Barcaconia het volgende:
Gvd, klik ik dit topic aan, hele bank onder de olie. Je wordt bedankt
das roet van de uitlaat, gecombineerd met wat saharazandquote:Op zondag 17 februari 2013 22:23 schreef Barcaconia het volgende:
Gvd, klik ik dit topic aan, hele bank onder de olie. Je wordt bedankt
Martiniquote:Op zondag 17 februari 2013 22:22 schreef lipje het volgende:
[ afbeelding ]
wat staat er achter de Lancia?
quote:
Nog beter!quote:Op zondag 17 februari 2013 22:22 schreef lipje het volgende:
[ afbeelding ]
wat staat er achter de Lancia?
daar wordt een anwb'er wel gelukkig van natuurlijk, meer sleutelen dan rijdenquote:
Een paar dingen:quote:Op zondag 17 februari 2013 11:05 schreef daNpy het volgende:
[..]
Het lijkt idd dat je aardig wat krijgt. Maar ik zit echt liever in een ouwe E46 dan in een nieuwe Citroen.
Ik heb 2 huurhokkies meegehad, beide voor 3 dagen.
Waren de ECO HDI versie, uitgerust met cruise, navi, etc.
Toen ik de eerste instapte wilde ik de ruiten wissen. Dat ging al niet, want het zat anders als normaal. Ik kreeg bijna een Ford dejavu, die ook alle bediening net ff ergens anders hebben zitten.
Er zitten vervolgens 4 (ja, vier!!!!!!!) pookjes aan het stuur. Wat er op staat kun je niet zien, vanwege het dikke stuur. Je moet tijdens het rijden dus maar gokken wat waar zit. Nouja, laten we het erop houden dat het handiger is aan het stuur dan dat je de CC aan moet zetten met een knopje achter de handrem, zoals bij de Clio die ik op vakantie had (die overigens wel erg goed reed).
Die Fransen hebben om een of andere reden altijd een limiter en daar zat ik dus mee te kloten maar de CC wilde niet aan. Na veel gevogel uiteindelijk toch gevonden
Vervolgens het stuur, welke niet verstelbaar is. Ik stel mijn stoel dus af op de pedalen en kan vervolgens met mn handen bijna niet meer bij het stuur. Ergo; het kost spierkracht om mijn armen omhoog te houden en dat hoort niet; je armen moeten aan het stuur hangen zodat je goede controle hebt en niet op het stuur hoeft te duwen.
Het stuur van auto 2 was ook idioot bekrachtigd wat nergens op sloeg.
De koppeling in beide auto's voelde aan als van een vrachtwagen, zwaar en ongevoelig. En ongevoelig geld voor de rest van de auto, de bak voelde aan als een pan soep waar je in moest roeren en je kan dankzij de korte powerband seconden lang vol gas rijden zonder dat er daadwerkelijk iets gebeurd.
De stoelen worden bij het naar voren klappen niet door een veer aangetrokken waardoor ze telkens terug naar achteren rollen. Erg irritant bij achterin stappen of spullen achterin leggen. De bediening van de audio, navi en setup is ook wat klote, maar het werkt uiteindelijk wel.
Ze deden beide wel 180 op de teller
Ik heb het andersom: als ik in een andere auto rijd en in een reactie wil toeteren zit ik zinloos op een stengel te rammen. En als ik stuur hoor ik nog wel eens het 'hee, je draait aan je stuur'-alarm.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:07 schreef jitzzzze het volgende:
En dan de toeter, die zit niet op je stuurwiel maar ergens aan het pookje van je ruitenwissers![]()
Dus een of andere randdebiel schiet voor je langs, je wilt toeteren en slaat uit gewoonte op je stuur en er gebeurt niets
Over die 99 die ik gister gekocht heb. Motorkap moet je met grof geweld open doen. Het scharnier gaat 'niet zo soepel'. Volgens mij komt het ergens tegenaan.quote:Op zondag 17 februari 2013 11:52 schreef Duvel het volgende:
[..]
Heb je het nou over die 99? Of ben je ook nog ergens anders ingetuind?
Ga je mond spoelen met groene zeep; rekel!quote:
Dat is toch zo'n audi die dezelfde vorm heeft als een BX ?quote:
Dat is een Audi Sport Quattro S1quote:Op maandag 18 februari 2013 00:07 schreef 2cv het volgende:
[..]
Dat is toch zo'n audi die dezelfde vorm heeft als een BX ?
*aan de kant zet*quote:
Audi met de vorm van een BX zonder achterdeurenquote:Op maandag 18 februari 2013 00:13 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is een Audi Sport Quattro S1
[ afbeelding ]
Je kunt ze ook gewoon de vernieling in schoppen natuurlijk ipv het kleine meisje uit te hangenquote:Op maandag 18 februari 2013 01:33 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Mooie sport. Ook een paar jaar gedaan, totdat ik vanwege leeftijd/lengte plotseling tegen allemaal rode en zwarte band mensen moest, terwijl ik zelf net de groene had. Toen was het niet leuk meer en ben ik gestopt.
Is dat zo? waarom dan?quote:Op maandag 18 februari 2013 01:33 schreef Geerd het volgende:
[..]
Sja maak er een grapje vanLaatste 2 jaar zoveel nieuwe collega's
Ik was op gegeven moment dus net een centimeter te lang en een kilo te zwaar waardoor ik dus voor mijn gevoel tegenover types als jij terecht kwam, die ook nog eens jaren meer aan ervaring achter zich hadden. Er waren wedstrijden dat ik daadwerkelijk gewoon bang werd, zodra ik wist tegen wie ik moest sparren.quote:Op maandag 18 februari 2013 01:36 schreef Geerd het volgende:
[..]
Daarom ook nooit wedstrijden gedaan alleen clubverband ik ben 1.96 100kg+ kan je eerst de ambu bellen![]()
Jah, da's niet goed, maar bang maakt voorzichtig, en da's alleen maar handigquote:Op maandag 18 februari 2013 01:42 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Ik was op gegeven moment dus net een centimeter te lang en een kilo te zwaar waardoor ik dus voor mijn gevoel tegenover types als jij terecht kwam, die ook nog eens jaren meer aan ervaring achter zich hadden. Er waren wedstrijden dat ik daadwerkelijk gewoon bang werd, zodra ik wist tegen wie ik moest sparren.
Ns vergrijst of hoe schrijf je dat Anne?quote:Op maandag 18 februari 2013 01:41 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Je kunt ze ook gewoon de vernieling in schoppen natuurlijk ipv het kleine meisje uit te hangen
[..]
Is dat zo? waarom dan?
Was er maar iemand die me dat toen vertelde.quote:Op maandag 18 februari 2013 01:44 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Jah, da's niet goed, maar bang maakt voorzichtig, en da's alleen maar handigVergeet niet dat je tegen grote lomperds de voordeel van je snelheid hebt, en als je dichtbij blijft, kun je in TKD net weer niks met je lange stelten. Moet je gewoon poep aan hebben. En met trainen hebben ze er maar lekker rekening mee te houden.
Ns doet niet aan leeftijdendiscriminatie gooi een pogingquote:Op maandag 18 februari 2013 01:48 schreef Sounddragon het volgende:
Whehe, dan weet ik niet of ze wel op mij zitten te wachten; ik ben ook al wat ouder, en niet erg geschikt als voetvolk zoals ik al had uitgelegd.. Misschien in een mobiel team om wat tuig de keien op te trappen, maar niet als kaartjes knipper, lijkt me geen goed plan.
Verkeerde sportschool misschien. Mijn vader en oom hadden een TKD school, dus ik heb er best een aardig tijdje van mee kunnen genieten, was alleen te lui om poomse's te leren, dus ik ben nooit hoger gekomen als groen, en daarin won ik veel, omdat ik eigenlijk al goed genoeg was voor bruin maja die stomme kutfiguurtjes lopen he... vonnik gewoon niks. Trainen, techniek en sparren, dat was dé sjitquote:Op maandag 18 februari 2013 01:48 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Was er maar iemand die me dat toen vertelde.
Engste was nog wel een kleine chick die niet in die categorie zat vanwege gewicht/lengte maar gewoon, omdat ze te goed was. Zij maakte op die manier echt al die grote sterke brede jongens in. Maja, zij was toen al bezig om haar zwarte band te halen terwijl ze nog bij de jeugd zat.
Dan is het niet leuk meer, moet wel in verhouding blijven.quote:Op maandag 18 februari 2013 01:42 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Ik was op gegeven moment dus net een centimeter te lang en een kilo te zwaar waardoor ik dus voor mijn gevoel tegenover types als jij terecht kwam, die ook nog eens jaren meer aan ervaring achter zich hadden. Er waren wedstrijden dat ik daadwerkelijk gewoon bang werd, zodra ik wist tegen wie ik moest sparren.
Hmz, ik denk dat ik ook maar eens ga slapen.quote:Op maandag 18 februari 2013 01:38 schreef Sounddragon het volgende:
Zullen we voor dit geloel de SC eens effe inpikken? Die liggen allemaal al zwaar te snurken, en 2CV negeren we gewoon
Bij railpro, als machinistquote:Op maandag 18 februari 2013 01:50 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ns doet niet aan leeftijdendiscriminatie gooi een poging
quote:Op maandag 18 februari 2013 01:54 schreef 2cv het volgende:
[..]
Hmz, ik denk dat ik ook maar eens ga slapen.
Ik ook niet en ik weet wel zeker sala ook niet,quote:Op maandag 18 februari 2013 01:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Bij railpro, als machinist![]()
Kweenie of dat wat voor mij is, ik heb eigenlijk helemaal niks met treintjes
Treinen zijn net grote gele motorfietsen van tientallen/honderden tonnen waar je in zit in plaats van op en waar je niet zelf mee kan bepalen hoe en waar je de bocht om gaat.quote:Op maandag 18 februari 2013 01:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Bij railpro, als machinist![]()
Kweenie of dat wat voor mij is, ik heb eigenlijk helemaal niks met treintjes
Heb jij je ui van Anne gejat of andersom?quote:Op maandag 18 februari 2013 01:56 schreef 2cv het volgende:
[..]
Treinen zijn net grote gele motorfietsen van tientallen/honderden tonnen waar je in zit in plaats van op en waar je niet zelf mee kan bepalen hoe en waar je de bocht om gaat.
Precies dat stukje is nou waarom het me niks lijkt op termijn; niet genoeg vrijheid; je werkt in een schemaatje en doet vaak hetzelfde op verschillende plaatsen, maar dat blijft allemaal een beetje van het zelfde denk ik na een tijdje..quote:Op maandag 18 februari 2013 01:56 schreef 2cv het volgende:
[..]
Treinen zijn net grote gele motorfietsen van tientallen/honderden tonnen waar je in zit in plaats van op en waar je niet zelf mee kan bepalen hoe en waar je de bocht om gaat.
Wordt weer eens tijd voor iets anders.quote:
Jah idd het komt allemaal op het zelfde neer, maar zoon kraan dan? Of die nou 30 meter is of 80??quote:Op maandag 18 februari 2013 01:58 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Precies dat stukje is nou waarom het me niks lijkt op termijn; niet genoeg vrijheid; je werkt in een schemaatje en doet vaak hetzelfde op verschillende plaatsen, maar dat blijft allemaal een beetje van het zelfde denk ik na een tijdje..
Maakt niet uit wat je doet, je komt toch wel te laat. En als ze vinden dat het jouw schuld is, geef je gewoon ProRail de schuld omdat appel.quote:Op maandag 18 februari 2013 01:58 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Precies dat stukje is nou waarom het me niks lijkt op termijn; niet genoeg vrijheid; je werkt in een schemaatje en doet vaak hetzelfde op verschillende plaatsen, maar dat blijft allemaal een beetje van het zelfde denk ik na een tijdje..
Neequote:Op maandag 18 februari 2013 01:59 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Wordt weer eens tijd voor iets anders.
Ligt aan de kraan, in de verhuur is elke dag een nieuw avontuur. Als je op een rups of iets wat vast op een bouw staat zit, is het wel erg routinematig, maar dan nog steeds een stuk intensiever als ik me het rijden met een trein voorstel. Kan me natuurlijk ernstig vergissen, maar het lijkt me iets wat redelijk rap saai wordt.. voor mij dan he.. ik heb stimulatie nodig met enige regelmaat, anders ga ik me vervelen, en dan is het gauw over met de pret.quote:Op maandag 18 februari 2013 02:00 schreef Geerd het volgende:
[..]
Jah idd het komt allemaal op het zelfde neer, maar zoon kraan dan? Of die nou 30 meter is of 80??
Principe blijft ook het zelfde?
trustequote:Op maandag 18 februari 2013 02:01 schreef Lilliesleaf het volgende:
Tijd om te gaan slapen, weltrusten iedereen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |