abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122762080
Klinkt goed As! Klinkt als een hele fijne arts ^O^
pi_122762388
Kyara je bent gewoon nog welkom hoor. Wat ontzettend fijn dat je meisjes het zo goed doen!

Wat betreft de financiën zitten wij ook in een luxe positie. Dit jaar besloten dat ik mijn vaste baan op gaf, is soms even puzzelen maar over het algemeen hebben we nog best een keuze in de dingen die we doen.
We gaan gewoon nog op vakantie (ik zou niet zonder kunnen), hebben nog steeds twee auto's en doen genoeg leuke dingen.
Ik denk ook niet dat wij 200 euro per maand extra zijn gaan uitgeven. Ons bestedingspatroon is veranderd, waardoor we veel uitjes nu anders doen of dingen die minder geld kosten (uit eten, film, enz). Daarnaast stort ik altijd een vast bedrag op een rekening voor de boodschappen per maand. Dat is altijd ruim voldoende. Zo kunnen we de extra uitgave voor feestdagen en verjaardagen daar ook van bekostigen, maar kunnen we ook vaak de dure dingen prima betalen (luiers in de aanbieding, flesvoeding).
Verder hebben wij geen kosten voor opvang omdat mijn ouders oppassen. Maar nu ik minder werk dat ook minder nodig. Vind het belangrijk om mijn zoon zelf naar de psz te brengen. Dus wel een bewuste keuze.

Suiker wat goed van je vriend!!!! En wat gaaf dat hij je nu zelf kan brengen.

Wat betreft sparen hier ook gewoon op naam van de kinderen. Wij sparen nu 50 euro per kind. Zo lang we het kunnen missen blijft dat zo. Anders gaan we het aanpassen. Ook de opa/oma storten een vast bedrag per maand. Als het nodig is om iets te kopen/bekostigen wat we niet zo kunnen bekostigen maar wel in het belang is van de kinderen kan dat daar van. Anders krijgen ze het inderdaad op hun 18de. Met de kanttekening dat we net voor hun verjaardag kijken of wij denken dat ze er verstandig mee om kunnen gaan. Waar ze het aan uitgeven mogen ze dan wel zelf weten, als ze er maar goed over nadenken. Maar zo ver is het gelukkig nog lang niet.

Zo volgens mij heb ik de belangrijkste punten besproken :D
  maandag 11 februari 2013 @ 19:46:38 #201
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_122762407
As, fijn dat je iemand trof die met je mee dacht! Ben benieuwd of het strippen iets doet :%
pi_122762413
Suiker en Danic, ja ben er ook echt blij mee.

En klinkt toch als een leuke pretecho Danic.
pi_122762436
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 19:46 schreef pessie het volgende:
As, fijn dat je iemand trof die met je mee dacht! Ben benieuwd of het strippen iets doet :%
ik ook
pi_122762577
Fijn As! Misschien komt het nu wel gewoon op gang :D
(Bij welke klachten moet je bellen, sterretjes zien en hoofdpijn?)
pi_122763081
Ja slecht zich, hoofdpijn, ineens extreem vochtvast houden.
En als ik weeen krijg :P
pi_122763312
Klinkt idd goed as
pi_122763693
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 19:57 schreef As1981 het volgende:
En als ik weeen krijg :P
:D Dat zou ik zeker doen ja!
pi_122763822
Klinkt goed As.

En Juud, de misselijkheid lijkt minder te worden, maar ik slik nog steeds Emesafene. Volgende week heb ik vakantie, ik heb al besloten dat ik dan stop met slikken en kijk hoe het gaat. En ik vermoed dat het dan ook wel goed gaat.
pi_122764284
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 18:36 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Maar als je beide minder gaat werken, dan ga je er toch wel zeker 200 per maand op achteruit?

Maakt ook niet uit verder, en ik ben het helemaal met je eens: je hebt ook zelf erg veel invloed op je uitgaven :Y Maar denk dat 200 geen gek bedrag is om erop achteruit te gaan, daar reageerde ik meer op. Stond ervan te kijken dat je daar niet aankwam, zeg maar :+

Bedenk me wel dat t al een ander verhaal wordt als een van de twee, of allebei, al parttime werken. Dan hoeft er misschien niet minder gewerkt te worden, en ook geen opvang/oppas nodig dan. Puur levensonderhoud van Saartje, dus eten/kleding/luiers/etc, dan komen we bij lange na niet op die 200 uit idd

Mgoed. Ik ga weer in lurkstand. Benieuwd naar de volgende verse baby's hier O+
Dit klopt, we werken nu al beide parttime. Ik ga nóg minder werken, en als Vriendje meer gaat werken dan worden mijn uren vermoedelijk nog meer ingekort. Dus dat ons babybedrag zo laag blijft komt voor het grootste deel doordat we het zonder opvang kunnen doen.

We gaan er hierdoor overigens wel op achteruit, overall gezien. Maar - komtie weer :') - dat is een keuze. Het voelt iig als een luxe en rijkdom waar geen geld tegenop kan; veel tijd met onze kinderen. :)
pi_122764487
As, dat klinkt echt heel fijn allemaal! Respect overigens voor je houding, ik ken heel wat vrouwen die het met jouw termijn al wé-ken zat waren en dat ook niet onbenoemd lieten, maar jij doet het gewoon maar, vind ik tof. :)
pi_122764590
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 20:20 schreef L-E het volgende:
As, dat klinkt echt heel fijn allemaal! Respect overigens voor je houding, ik ken heel wat vrouwen die het met jouw termijn al wé-ken zat waren en dat ook niet onbenoemd lieten, maar jij doet het gewoon maar, vind ik tof. :)
Thx, vind ik leuk om te horen! Al voelt het voor mij veel natuurlijker dan inleiden.
pi_122764787
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 20:22 schreef As1981 het volgende:

[..]

Thx, vind ik leuk om te horen! Al voelt het voor mij veel natuurlijker dan inleiden.
Ik sta er een beetje hetzelfde in als jij, wil ook graag de natuur zijn gang laten gaan, dus ik kan dat wel waarderen. :)
pi_122765050
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 20:20 schreef L-E het volgende:
As, dat klinkt echt heel fijn allemaal! Respect overigens voor je houding, ik ken heel wat vrouwen die het met jouw termijn al wé-ken zat waren en dat ook niet onbenoemd lieten, maar jij doet het gewoon maar, vind ik tof. :)
:Y Vandaar dat ik er gister naar vroeg. Ik hoor het eigenlijk nooit in mn omgeving!

Ik vraag me trouwens wel af hoe ze dat met controles na de 40 weken doen bij een verloskundige. Krijg je dan standaard een echo? Ivm vruchtwater en placenta enzo... Morgen eens vragen.

Hoop wel dat mn bloeddruk weer gezakt is of iig niet gestegen.
pi_122765100
Kyara fijn dat het zo goed gaat met de meiden! Ik heb ook geen problemen als je meepost hoor.
Al enig idee hoe lang ze nog moeten blijven?

Sparen voor onszelf: Wij betalen de hypotheek bruto en krijgen dus jaarlijks een x bedrag terug. Dat is een goede spaarpot (ja zonder rente) En ik probeer soms wel meer te sparen maar dat verschilt per maand. Soms 150 extra en soms niks. En wij krijgen 13e maand, daar spaar ik ook altijd de helft van.

extra kosten (1e) kind: Alles bij elkaar zijn wij denk ik wel 600 er op achteruit gegaan.
Extra boodschappen: luiers, eten, kleding,speelgoed e.d. zeker 100 - 150 euro.
Minder werken: 150 euro (netto dankzij goede ouderschapsverlof regeling)
KDV : 300 netto (2 dgn per week)

Dus we zijn er flink op achteruit gegaan.
Maar vooral het eerste kind en het eerste jaar zijn duur denk ik. Kleding moet elke 2 maanden zowat vervangen worden. Nieuwe slaapzakken, nieuw autostoeltje, fietsstoeltje je hebt steeds weer wat nodig.

Voor de 2e scheelt het echt een hoop, die extra's heb ik allemaal al. Niet minder werken, voor het KDV krijg je meer toeslag. Het is dan met name het standaard "onderhoud".

As: ga ik nu even lezen want anders zou ik de helft vergeten.
Fijn dat je het hebt kunnen verzetten! En al 2cm!! :D
Nou dan zou ik het ook graag vanzelf laten gebeuren als het kan. Klinkt wel als een goed bezoekje vandaag, prettig dat ze alles zo goed gecontroleerd heeft.

[ Bericht 11% gewijzigd door covie op 11-02-2013 20:38:45 ]
pi_122765104
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 20:25 schreef L-E het volgende:

[..]

Ik sta er een beetje hetzelfde in als jij, wil ook graag de natuur zijn gang laten gaan, dus ik kan dat wel waarderen. :)
Ik heb ook "mazzel" dat ik gewoon weinig klachten heb, me niet zo snel gek laat maken en er vanuit ging dat ik niet voor de 41 weken zou bevallen. Daarnaast denk ik, zo lang je het nodig heb blijf je zitten. En er zijn genoeg vrouwen die te vroeg bevallen, dat vind ik veel heftiger. Dat zorgt wel voor deze instelling. Al kan ik me voorstellen dat het soms echt wel zwaar is en je het zat bent.
Maar ben over het algemeen redelijk positief ingesteld, dus ook op dit gebied.
pi_122765186
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 20:29 schreef Fieder het volgende:

[..]

:Y Vandaar dat ik er gister naar vroeg. Ik hoor het eigenlijk nooit in mn omgeving!

Ik vraag me trouwens wel af hoe ze dat met controles na de 40 weken doen bij een verloskundige. Krijg je dan standaard een echo? Ivm vruchtwater en placenta enzo... Morgen eens vragen.

Hoop wel dat mn bloeddruk weer gezakt is of iig niet gestegen.
Volgens mij sturen ze je door rond de 41 weken voor CTG enz, maar zeker weten doe ik dat niet, want ik heb niet bij de vk gelopen.
pi_122765238
Milka verlof geniet ervan
Mooie echo voor danic ondanks eigenwijsje
l'tiekje balen van het werk van je vriend. Hopelijk vindt hij snel iets anders.
As fijn dat ze met je mee dachten.

Ik heb de 1e kotssessie erop zitten. Ik ga als een matra herhalen dit was eenmalig.
pi_122766163
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 20:31 schreef As1981 het volgende:

[..]

Volgens mij sturen ze je door rond de 41 weken voor CTG enz, maar zeker weten doe ik dat niet, want ik heb niet bij de vk gelopen.
Klopt
Hier was t met 41.3 dat ik die afspraak had.
  maandag 11 februari 2013 @ 20:48:58 #219
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_122766209
quote:
1s.gif Op maandag 11 februari 2013 19:16 schreef pessie het volgende:
Huud leuk zeg, volgende week al weten of je weer een meisje krijgt of ditmaal een ventje O+ . Ga je het hier ook vertellen?
:Y
pi_122767159
Oh vergeet ik bijna te reageren op Juud. Spannend geslachtsecho. Heb je een voorgevoel?
pi_122767503
Ja daar ben ik ook benieuwd naar Juud!

En Spirit!! Ik kom net deze tegen (niet gepast dus kan weer een slechte tip zijn ;))
  maandag 11 februari 2013 @ 21:14:16 #222
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_122767778
Nee, eigenlijk niet, de vorige keer dachten we een jongen, maar droomde ik telkens maar over een meisjesbaby.....deze keer geen idee.

Een meisje zou heel leuk zijn, want er zit maar twee jaar tussen, dus die kunnen het heel leuk hebben met elkaar en ook praktisch ivm kleertjes en samen op een kamer slapen.
Maar een jongetje, ja dat zou een stamhouder zijn en van beide een keer meemaken is ook wel heel tof.

Dus we tellen de nachtjes af...... O+
  maandag 11 februari 2013 @ 21:17:25 #223
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_122767934
Ik dacht de vorige keer met 39 weken wel te zullen gaan bevallen, gewoon verlof en meteen die baby, maar dat werd 41+4 en dat duurde best lang.... :P
Dus deze keer ga ik er ook niet vanuit dat ik voor 41 weken zal gaan bevallen... :)
pi_122768560
Ik ging de vorige keer ook uit van de 41 weken was dan ook verbaasd dat hij met 40 kwam.
  maandag 11 februari 2013 @ 21:34:15 #225
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_122768874
Fijn dat je zo serieus genomen werd As!

Voor de LLM's: Ik hoop dat jullie snel je kindje mogen knuffelen. O+
A grand adventure has begun.
pi_122770273
Oké ik ga nog één keer over mijn vakantie beginnen :@
Ik word trouwens meegenomen door mijn ouders, anders had ik het ook niet kunnen betalen. Laatste vakantie zonder kleinkinderen O+

Maar goed, ik maak lijstjes. En nu vroeg ik me af of jullie misschien nog tips hebben voor een zwangere vrouw op vakantie (Egypte). Het is maar 10 dagen, maar toch.
Ik neem bijvoorbeeld een opblaasbaar kussen met sloop mee in plaats van mijn voedingskussen.
En familiepakken tena's en rennies.
Ik denk eigenlijk niet dat ik echt iets mis, maar misschien heeft iemand een gouden tip :)
  maandag 11 februari 2013 @ 22:09:33 #227
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_122770871
Morgen lees ik wel even bij.
Alles was goed bij de vk. Mn onderdruk helaas in het begin iets hoger maar lat s r gelukkig weer lager. Beeb doet et prima en we zien wel wanneer het komt.
pi_122771024
Klinkt raar, maar toen ik net zwanger was van eva, ben ik ook naar egypte geweest. Ik heb toen eierkoeken meegenomen (of snelle jelles ofzo). Dit, omdat ik tijdens het vorige egyptebezoek met een darminfectie in het ziekenhuis was beland door een slokje zeewater (nog een tip: opletten!! Ik ben tijdens mijn zwangerschap dusniet eens in zee geweest uit voorzorg). Nu gingen we naar een ander resort en omdat ik niet wist hoe het eten daar geregeld was, die eierkoeken voor de zekerheid meegenomen.
Ik ben 1 dag en nacht beroerd geweest, waardoor is nooit helemaal duidelijk geweest. Kan van de zwangerschap geweest zijn, maar ik vermoed dat ze het mes wat ze gebruikten om het fruit te snijden, tussendoor afspoelden onder de kraan. En dat mag je dus niet!!!!

Verder hebben bv diareeremmers geen zin. Als je daar last van diaree krijgt, naar een lokale apotheek gaan, zij hebben perfecte medicijnen ervoor, ben je er zo vanaf. De nederlandse diareeremmers doen clients tegen de egyptische bacterie.

Een sunblok tegen een zwangerschapsmasker zou ik ook meenemen.
Verder geen tips denk ik.... lekker genieten en ontspannen!
pi_122771462
Ojee, ik ga wel snorkelen hoor. Daar verheug ik me al weken op! :( :D

Bedankt voor de tips!! Ik heb al een keer in het ziekenhuis gelegen op Borneo met diarree en uitdrogingsverschijnselen, toen was ik vergeten te blijven drinken en eten en had ik idd de verkeerde medicijnen gekregen. Ik heb dus al ladingen ORS klaar liggen, ik dacht dat die bacterie er gewoon uit moest? Maar ik had al begrepen dat de zorg goed is daar, dat is juist een van de redenen dat we voor Egypte hebben gekozen! Dus zal zeker de apotheek opzoeken in dat geval. ^O^
Door je bericht zal ik inderdaad wat beter opletten, tot nu toe heb ik in Azië gewoon mijn tanden gepoetst met kraanwater en ja, ben wel eens ziek geworden, maar dit is de eerste keer Afrika en nu heb ik natuurlijk nog een mini waar ik op moet passen dus ik zal extra goed opletten en alleen fleswater gebruiken.
De plek waar we zitten is alles behalve luxe, maar de eigenaar is Nederlands en de vriend van een leuke collega van mijn vader, dus ik denk dat het qua hygiëne wel snor zit.

Over dat zwangerschapsmasker, is dat beperkt tot je gezicht eigenlijk? Of moet ik me compleet sunblocken?
pi_122771701
Geen tips hier suiker. Sorry. Wanneer vertrok je nou?
pi_122771925
Donderdag! Maar moet woensdag werken dus morgen ga ik nog even een rondje winkelen.
Hoop dat ik jouw uk nog voorbij zie komen voor ik ga! :)
pi_122772216
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:31 schreef Suikertante het volgende:
Donderdag! Maar moet woensdag werken dus morgen ga ik nog even een rondje winkelen.
Hoop dat ik jouw uk nog voorbij zie komen voor ik ga! :)
:D
  maandag 11 februari 2013 @ 22:37:55 #233
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_122772267
Jullie gaan gewoon voor Valentijnsdagkindjes! O+
A grand adventure has begun.
pi_122772321
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:37 schreef Keshet het volgende:
Jullie gaan gewoon voor Valentijnsdagkindjes! O+
Dat zijn echt hele leuke mensen die dan jarig zijn.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_122773402
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 21:58 schreef Suikertante het volgende:
Oké ik ga nog één keer over mijn vakantie beginnen :@
Ik word trouwens meegenomen door mijn ouders, anders had ik het ook niet kunnen betalen. Laatste vakantie zonder kleinkinderen O+

Maar goed, ik maak lijstjes. En nu vroeg ik me af of jullie misschien nog tips hebben voor een zwangere vrouw op vakantie (Egypte). Het is maar 10 dagen, maar toch.
Ik neem bijvoorbeeld een opblaasbaar kussen met sloop mee in plaats van mijn voedingskussen.
En familiepakken tena's en rennies.
Ik denk eigenlijk niet dat ik echt iets mis, maar misschien heeft iemand een gouden tip :)
vooral niet zeggen dat je voor het eerst in Egypte bent....
Ik heb geen last gehad van De Vloek Van De Farao... een van mijn reisgenoten destijds wel... ik had alleen een fikse oorontsteking :')
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_122773626
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 22:21 schreef Suikertante het volgende:
Ojee, ik ga wel snorkelen hoor. Daar verheug ik me al weken op! :( :D

Bedankt voor de tips!! Ik heb al een keer in het ziekenhuis gelegen op Borneo met diarree en uitdrogingsverschijnselen, toen was ik vergeten te blijven drinken en eten en had ik idd de verkeerde medicijnen gekregen. Ik heb dus al ladingen ORS klaar liggen, ik dacht dat die bacterie er gewoon uit moest? Maar ik had al begrepen dat de zorg goed is daar, dat is juist een van de redenen dat we voor Egypte hebben gekozen! Dus zal zeker de apotheek opzoeken in dat geval. ^O^
Door je bericht zal ik inderdaad wat beter opletten, tot nu toe heb ik in Azië gewoon mijn tanden gepoetst met kraanwater en ja, ben wel eens ziek geworden, maar dit is de eerste keer Afrika en nu heb ik natuurlijk nog een mini waar ik op moet passen dus ik zal extra goed opletten en alleen fleswater gebruiken.
De plek waar we zitten is alles behalve luxe, maar de eigenaar is Nederlands en de vriend van een leuke collega van mijn vader, dus ik denk dat het qua hygiëne wel snor zit.

Over dat zwangerschapsmasker, is dat beperkt tot je gezicht eigenlijk? Of moet ik me compleet sunblocken?
Dat kan volgens mij over je hele lijf, maar vooral gezicht en buik dacht ik.

Zelfs tandenpoetsen niet met kraanwater doen hoor, dan ben je zeker weten ziek!
Ik ging de eerste keer ook alleen snorkelen. Tijdens een watertrappelmomentje waarbij ik mijn bril schoonmaakte hing mijn mondstuk net onder water, maar dat had ik niet gemerkt. Ik wilweer verder, stop het mondstuk in mijn mond en haal adem. Was er dus een beetje zeewater in dat bochtje komen te zitten en ademde ik dus in.
Ik ben er gelijk uitgegaan, bang voor nog meer 'foutjes'. Ik stond binnen 5 minuten aan de kant en toen was mijn lijf al aan het trillen.
Uit voorzorg alleen brood gegeten die avond, maar helaas zat ik al snel met de prullenbak op schoot op de wc. Na een paar uur een arts laten komen en die gaf aan dat ik uitgedroogd was en een darminfectie had.
We gingen met de auto van de arts naar het ziekenhuis en ik kan jevertellen dat ik nog nooit zo bang ben geweest om mand z'n auto onder te sch**ten :X

Oh ja, nog een tip: mocht je toch in het ziekenhuis komen, of familie van je, dan nooit het paspoort afgeven. Wij deden dat wel, want die hadden ze nodig voor alle gegevens zeiden ze. Maar het bleek al snel dat ze die achter hielden tot ze een betalingsbevestiging hebben van je verzekeringsmaatschappij. Dat mogen ze niet, maar als je de politie erbij haalt, zeggen die dat je dan die betalingsbevestiging moet regelen. Beetje corrupt hè daar.
Ik ben dus 3 dagen aan het ruziemaken geweest met de verzekeringsmaatschappij zodat ze de papieren zouden faxen en ik mijn paspoort terug kreeg. Die kreeg ik 2 dagen voor vertrek, dus lekker stress.
1 voordeel, ze zijn daar heel makkelijk met medicijnen dus kreeg daar absurde hoeveelheden antibiotica en ben een jaar niet ziek geweest, zelfs het griepvirus wat iedereen velde, heb ik overgeslagen :9
pi_122773931
Ja, dat laatste lijkt me niet zo handig als je zwanger bent ;) maar dat van het paspoort lijkt me top. Wat bizar dat het water zo smerig is dan! Je krijgt toch altijd water binnen bij t snorkelen en duiken? Ik ben niet zo gevoelig gelukkig. Menig gezelschap moeten verzorgen tijdens vakanties :') Maar zal t zekere voor t onzekere nemen!
Paspoort laat ik niet los!

Enne.. Sunblock all over the place dus ;)

Dank! ^O^
  maandag 11 februari 2013 @ 23:16:20 #238
381212 Gulara
From the future
pi_122774159
As klinkt als een fijn bezoek. En hopelijk komt je baby lekker wanneer die zelf wil.

Ik had gehoopt dat het niet meer over schoonmaken zou gaan. Voor de statistieken: het is hier een behoorlijke puinzooi. :Y)

Wij gaan op vakantie in Nederland. w/ Ik durf alleen niet hardop te zeggen wat dat grapje ons gekost heeft. Je kunt er normaal denk ik wel vier keer van op vakantie. :X Maar goed, baby showen en zo. Dat mag wat kosten.

Het plan is dat wij er komend jaar vooral financieel op vooruit gaan. Sparen voor de baby hebben we het eigenlijk nog niet zo over gehad. Maar dat gaat vast wel gebeuren. Als ie ook maar een klein beetje op ons lijkt laat ie 'de uitzet' voor wat het is en gaat ie er lekker van op reis! 8-)

Verder voel ik me behoorlijk naar. Heb alweer hoofdpijn en zit er de laatste dagen een beetje doorheen qua klachten. Vooral de kortademigheid is heel vervelend en vermoeiend. Dat gezegd hebbende ga ik er vandaag toch gewoon een leuke en nuttige dag van maken. Want erover zitten sippen is ook niks.
(Maar ik wou het gewoon even gezegd hebben, dat scheelt toch een beetje :@ )
pi_122774253
Graag gedaan! En echt super super super uitkijken met water! Ik ben ook nooit ziek, maar dit velde me echt! Die tweede keer was ik alleen ziek, maar ws qlleen maar van een afgespoeld mes!

Zo, nu weer ontopic: ik ga naar bed en morgen wil ik graag minimaal 1 verse baby ~O>
  maandag 11 februari 2013 @ 23:22:18 #240
381212 Gulara
From the future
pi_122774422
Flink sunblocken inderdaad Suiker. Hier doen ze aan veel zon en weinig ozonlaag. Maar dankzij een goed zonnebrandsmeermanagement, maar één minuscuul sproetachtig vlekje.
Ik vind de zonnebrand voor je gezicht van biodermal erg fijn, niet zo plakkerig!

Qua water en eten heb ik geen tips. Vraag me wel eens af of ik van een slok uit de Ganges wél ziek zou worden (verrot van binnen :Y) ). Maar inderdaad uitkijken met water, salades, fruit. En wat voorverpakte dingen en ORS mee.
En dan vooral genieten! Dat is superbelangrijk op vakantie! *O*
pi_122774625
Gulara, wat naar van die klachten, hoe is je bloeddruk?

OooH vakanties, ik ben er zó aantoe. 2 weken voor DE verrassing de zomervakantie geboekt, we rijden de 1500 km zelf en dan ben ik ruim 6 maanden dus dat zullen wel veel plaspauzes worden. :D
pi_122774682
O+ dankjulliewel, gaat lukken!
En Gulara dat is ook geen klein reisje :o Maar wel heel heel leuk!!!
pi_122774729
Spewey lekker toch, kun je meteen je rusteloze benen even bewegen! ;)

En Gulara, hoop dat je hoofdpijn en kortademigheid toch nog zakken vandaag..
pi_122774791
Sommige kwaaltjes had ik geblokt :')
(net als geen enkels meer hebben maar benen met tenen ;( )
pi_122774798
Bedankt Suikertante, }:| Heel leuk die h&m jurkjes post, maar je hebt me zojuist 43.50 ¤ gekost!!


;) :*
  maandag 11 februari 2013 @ 23:35:51 #246
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_122774998
Gulara, bij hoofdpijn en kortademigheid zou ik toch even het ziekenhuis bellen!
A grand adventure has begun.
  maandag 11 februari 2013 @ 23:42:34 #247
381212 Gulara
From the future
pi_122775284
Ja ik twijfel erg. Bloeddruk is al de hele zwangerschap prima. Kortademigheid heb ik ook zonder zwangerschap last van en het benauwde warme weer helpt ook niet mee.
Qua hoofdpijn, ik moet bellen bij een 'unusual headache'. En ik zie geen sterretjes of zo, wat dat betreft een normale hoofdpijn. Ik ga het even aankijken met een paracetamolletje en anders bel ik vanmiddag.

En Suiker het is inderdaad een flinke onderneming, de reis. Zat me laatst af te vragen wat een grotere beproeving gaat zijn. De bevalling of zo'n lange reis met een baby. :P
pi_122776219
Ik hoop dat je geluk hebt en dat de bevalling zwaarder is dan de reis. Of het moet allebei een eitje zijn natuurlijk ;)
Wel op jezelf passen hoor!

En Hil :D Ik ga morgen even live kijken daar denk ik.. Maar niet voor die loeistrakke jurkjes :)

Spewey, sexy he? Ik pas ook nog maar een paar schoenen dat ik te groot heb gekocht :')
pi_122776379
Liggen al die llm's te slapen ofzo? Das niet de bedoeling he! Bevallen moeten jullie!

Gulara, volgens mij is reizen met een kleine baby nog best te doen, al lijkt het me een pittige reis!
Ik zat vorig jaar naast een 3 maanden oude baby in t vliegtuig. Reis van 12 uur en die heeft veel geslapen :D had je geen last van (mijn 18maander daarentegen :P)
pi_122776695
Hier geen h&m positiekledingwinkel in de buurt helaas... Maar eigenlijk moet ik niet online kopen. Geef altijd teveel uit :D

Deze keer mocht het van mezelf. Omdat nodig en een kleinextra centje verdiend
  dinsdag 12 februari 2013 @ 00:59:18 #251
381212 Gulara
From the future
pi_122777443
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 00:12 schreef Sonnetje85 het volgende:
Liggen al die llm's te slapen ofzo? Das niet de bedoeling he! Bevallen moeten jullie!

Gulara, volgens mij is reizen met een kleine baby nog best te doen, al lijkt het me een pittige reis!
Ik zat vorig jaar naast een 3 maanden oude baby in t vliegtuig. Reis van 12 uur en die heeft veel geslapen :D had je geen last van (mijn 18maander daarentegen :P)
Ik zit al nachtenlang achter de pc gekluisterd voor al die llm's. M'n hele sociale leven op een laag pitje, maar bevallen ho maar! o|O
pi_122778023
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 00:12 schreef Sonnetje85 het volgende:
Liggen al die llm's te slapen ofzo? Das niet de bedoeling he! Bevallen moeten jullie!

Gulara, volgens mij is reizen met een kleine baby nog best te doen, al lijkt het me een pittige reis!
Ik zat vorig jaar naast een 3 maanden oude baby in t vliegtuig. Reis van 12 uur en die heeft veel geslapen :D had je geen last van (mijn 18maander daarentegen :P)
Net alsof jij dat niet wist :P

Vanmorgen om 2.14 uur is Kyan geboren. 51 cm en 3910 gram. De rest volgt later.
  dinsdag 12 februari 2013 @ 04:29:37 #253
381212 Gulara
From the future
pi_122778043
Yeah! *O* Gefeliciteerd! *O*

Ik ga even teruglezen wanneer je nou voor het laats gepost hebt. Want het is volgens mij of heel snel gegaan, of je was stiekem al bezig. :P
pi_122778058
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 04:29 schreef Gulara het volgende:
Yeah! *O* Gefeliciteerd! *O*

Ik ga even teruglezen wanneer je nou voor het laats gepost hebt. Want het is volgens mij of heel snel gegaan, of je was stiekem al bezig. :P
Beide :P
  dinsdag 12 februari 2013 @ 04:58:08 #255
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_122778060
Jeej As gefeliciteerd!! Volgens mij super snelle bevalling. Nu genieten@
  dinsdag 12 februari 2013 @ 05:15:11 #256
381212 Gulara
From the future
pi_122778074
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 04:57 schreef As1981 het volgende:

[..]

Beide :P
Gij stiekemerd! o|O
  dinsdag 12 februari 2013 @ 05:22:32 #257
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_122778082
As, woah!! Supernieuws, enorm gefeliciteerd!! *O* heel veel geluk, ik wens je een prachtkraamtijd (en beyond ;)).
3!
  dinsdag 12 februari 2013 @ 05:27:21 #258
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_122778088
quote:
12s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 05:15 schreef Gulara het volgende:

[..]

Gij stiekemerd! o|O
Het begint een thema te worden he? :+
3!
pi_122778093
Wow As! :D Van harte gefeliciteerd!! *O* Mooie stats! Geniet er van O+
  dinsdag 12 februari 2013 @ 06:00:42 #260
381212 Gulara
From the future
pi_122778113
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 05:27 schreef Incantrix het volgende:

[..]

Het begint een thema te worden he? :+
:'( o|O
pi_122778118
As eindelijk lekker genieten van je kleintje buiten je buik! O+ gefeliciteerd :*
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_122778141
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 03:50 schreef As1981 het volgende:

[..]

Net alsof jij dat niet wist :P

Vanmorgen om 2.14 uur is Kyan geboren. 51 cm en 3910 gram. De rest volgt later.
:+
Ook hier van harte!
Hij is prachtig! O+
Nu lekker gaan genieten van je gezinnetje met je 2 zonen O+
  dinsdag 12 februari 2013 @ 06:41:58 #263
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_122778196
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 06:00 schreef Gulara het volgende:

[..]

:'( o|O
:*

It's not easy being green aussie :P
3!
pi_122778211
Gefeliciteerd as!! , keian of kiean ? :)
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_122778213
As gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.
pi_122778287
As van harte!!!!! *O* *O* *O*
pi_122778290
Gefeliciteerd As! Mooie naam! Genietze!
  dinsdag 12 februari 2013 @ 07:04:16 #268
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_122778295
As, gefeliciteerd met Kyan *O* *O* (denk blauw)
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_122778362
Gefeliciteerd As! Snel gedaan ook!!!!

Ik bedenk mij net dat ik gisteravond de Emesafene vergeten ben te slikken. Ben dus maar even heel rustig gaan zitten tot ik iets te eten op heb... :X
  dinsdag 12 februari 2013 @ 07:20:48 #270
35189 Troel
scherp en bot
pi_122778374
Gefeliciteerd As!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_122778389
As, gefeliciteerd *O*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 07:23:04 #272
386633 Adnap
I love Life !
pi_122778392
As van harte met je zoon, mooie naam ! Veel geluk met je 2 prachtige zonen
I live life, i love life
Op Youtube dagelijks vlogs en kookvideo's bij Vraag 't Suus
pi_122778422
Gefeliciteerd As1981!!!
pi_122778535
gefeliciteerd met Kyan As! *G*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 07:48:35 #275
378192 -mandy-
I am who I am
pi_122778579
As gefeliciteerd met de geboorte van Kyan!!! *O* *O* *O*
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
  dinsdag 12 februari 2013 @ 07:48:43 #276
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_122778581
As, van harte gefeliciteerd! :*
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_122778592
As gefeliciteerd. Wat een stoere naam. *O*
pi_122778663
*O* Van harte gefeliciteerd As *O*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:00:12 #279
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_122778695
Gefeliciteerd As en man en broer! Daar is 'ie dan! *O*
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:07:36 #280
68591 twentemeisje
Onmeunig Twents
pi_122778763
Jaaaaaaa! Daar issie eindelijk As! O+ Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Kyan!
pi_122778812
As hoera wat leuk!!! En weer zo'n snellerd dus O+ kun je éindelijk je borduursels gaan versturen *O*
Hoop dat t goed met jullie gaat! :*
pi_122778813
Gefeliciteerd As+familie met jullie nieuwe zoon en broertje O+ *O* Mooie naam trouwens!
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:14:26 #283
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_122778814
Gefeliciteerd As! Goed gedaan. Hopelijk nu veel genieten van de (niet zo kleine :o) man.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_122778918
Van harte gefeliciteerd As *O* *O*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:27:41 #285
171422 LadyBlack
paint it black
pi_122778931
Jaaaaa As, hij is er!! Gefeliciteerd!! *O*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:28:28 #286
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_122778939
*O* Jippie, daar is ie dan, gefeliciteerd As, met Kyan! *O*
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:31:27 #287
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_122778968
Gefeliciteerd As1981!
  dinsdag 12 februari 2013 @ 08:43:42 #288
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_122779094
As van harte gefeliciteerd met Kyan! Supernieuws! *O*
Nu snel 12 overal op borduren!
pi_122779104
As, gefeliciteerd met jullie tweede zoon! *O*
pi_122779106
Van harte AS!
pi_122779377
As gefeliciteerd met kan.

En neem van die zeep mee om je handen te wassen zonder water. Ik maakte hiermee mijn bestek altijd schoon. Ik heb toen in de zee (niet zwanger) best wat water binnen gekregen maar niet ziek geweest. Vriend wel en goed ook. En ORS kun je daar heel goed en goedkoop kopen. Naar welke plaats ga je suiker?
En natuurlijk geniet er heel erg van het is nog niet zo heet gelukkig.
pi_122779415
Goede tip ja, had ik nog niet aan gedacht van dat desinfecterende spul! Ik ga naar Dahab, een km ten zuiden van het centrum. Wel wat rustiger dus dan Sharm-el-Sheikh ofzo. Er past iemand op mijn huis en katten, heel fijn. Dus ik reken op een uitermate ontspannen vakantie O+
pi_122779613
Een verse beebie! Gefeliciteerd met je zoon As!!! O+
  dinsdag 12 februari 2013 @ 09:19:00 #294
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_122779662
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 09:04 schreef Suikertante het volgende:
Goede tip ja, had ik nog niet aan gedacht van dat desinfecterende spul! Ik ga naar Dahab, een km ten zuiden van het centrum. Wel wat rustiger dus dan Sharm-el-Sheikh ofzo. Er past iemand op mijn huis en katten, heel fijn. Dus ik reken op een uitermate ontspannen vakantie O+
Dat spul schijnt niet zoveel te doen, ik zou eerder een busje Dettol meenemen of Dettol doekjes oid. ;)
pi_122779787
Gefeliciteerd met je zoon As :)
pi_122779797
Jaaaaaa As *O* *O* gefeliciteerd!!!!!! O+ Haah ik werd wakker en ik dacht: hij zal er vast zijn nu! En tadaaaaaa

Pessie, your turn :+
pi_122779873
as gefeliciteerd! dat jullie maar lekker mogen gaan genieten met jullie gezinnetje! *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')